• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تحریم پرداخت در محل-تحریم پست-راهکارها

drdexter

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,550
و یه پیشنهاد دیگه
وقتی انسان روی چیزی زوم می کنه روشهای دیگه ممکنه یادش بره که کم هزینه تر و بهتره. مثلا با تمام قوا فکر می کنیم که خوب چیکار کنم هزینه پست کم شه!؟. خدا چیکار کنم؟، در حالی که اگه از زاویه بالاتر نه اونقدر زوم نگاه کنید اصلا لازم نباشه هزینه پست پرداخت کنید !

شاید این پیشنهاد هم راهکارهای جدید به ذهن دوستان بیاره.

نمی دونم دوستان به راه اندازی یه فروشگاه اینترنتی محصولات قابل دانلود با حجم کم متناسب با سرعت اینترنت ایران فکر کردند.
مثلا کتاب الکترونیکی ، یا برنامه های مورد نیاز کم حجم که البته بحث کپی رایتش مهم هست.
که خیلی از هزینه ها مثل رایت چاپ حمل و نقل و سایر واسطه ها رو حذف می کنه که نهایتا باعث کاهش قیمت نهائی محصول به نفع خریدار و افزایش انگیزش برای خرید خواهد شد.

که البته باید فرهنگ سازی بشه.یعنی برای مشتری جا انداخته بشه که خرید محصولات قابل دانلود یعنی دریافت فوری محصول و عدم پرداخت هزینه حمل و نقل که در نهایت کاهش قیمت تمام شده محصول به نفع خریدار و فروشنده که یعنی یک معامله دو طرف برنده win=win خواهد بود.

و نهایتا وقتی سرعت اینترنت ایران درست بشه سی دی های بازی و فیلم و برنامه با حجم بالا

سلام آقای اسپمر
خداییش به نظر من بهتر ادمین های اینجا تو پستهای شما no follow رو قرار بدن :eek: همه پستها جنبه تبلیغاتی داره و دارید سعی میکنید با عنوان های پستاتون و درج سایتها در پستهاتون ..................................... . دیگه هیچ چی نمیگم . خداییش زشته نکنید این کار رو . خیلی راحت از سایتهایی که بک لینک می فروشند خرید کنید و رتبه سایتهاتون رو بالا ببرید . خداییش صاحب تاپیک هم شخص خیلی شریفی هستند . نکنید زشته

خداییش الان همین پستتون عنوانش تبلیغاتی هست :( (والا زشته) . در ضمن شما هم که به این خوبی نظر می دید و صد البته از قوانین حاکم بر اینترنت ایران خبر دارید و وضع افتضاح سرعت ایران خبر دارید . می تونید بگید چه جوری و چه محصولی تو سایت بزارن که هم قوانین کپی رایت رعایت بشه و هم قوانین مملکت .!!!!! . در آخر کدوم بانکی هست که گیت وی پرداخت به شخص بدون درد و خونریزی بده و بتونه به راحتی به این کار بپردازه ؟
جمله آخرتون هم درباره سرعت ایران میشه نوش دارو بعد از مرگ سهراب . این مقوله این راحتی ها حل نمیشه .
من الان پستهای شما رو دیدم تو 90% اونا عنوان پستتون رو یکی از سایتهاتون گذاشتید و تو هر تاپیک می یایید پستی می دید که ربطی نداره (والا زشته بلا زشته)

Last edited:

managermd

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
232
سلام آقای اسپمر
خداییش به نظر من بهتر ادمین های اینجا تو پستهای شما no follow رو قرار بدن :eek: همه پستها جنبه تبلیغاتی داره و دارید سعی میکنید با عنوان های پستاتون و درج سایتها در پستهاتون ..................................... . دیگه هیچ چی نمیگم . خداییش زشته نکنید این کار رو . خیلی راحت از سایتهایی که بک لینک می فروشند خرید کنید و رتبه سایتهاتون رو بالا ببرید . خداییش صاحب تاپیک هم شخص خیلی شریفی هستند . نکنید زشته

خداییش الان همین پستتون عنوانش تبلیغاتی هست :( (والا زشته) . در ضمن شما هم که به این خوبی نظر می دید و صد البته از قوانین حاکم بر اینترنت ایران خبر دارید و وضع افتضاح سرعت ایران خبر دارید . می تونید بگید چه جوری و چه محصولی تو سایت بزارن که هم قوانین کپی رایت رعایت بشه و هم قوانین مملکت .!!!!! . در آخر کدوم بانکی هست که گیت وی پرداخت به شخص بدون درد و خونریزی بده و بتونه به راحتی به این کار بپردازه ؟
جمله آخرتون هم درباره سرعت ایران میشه نوش دارو بعد از مرگ سهراب . این مقوله این راحتی ها حل نمیشه .
من الان پستهای شما رو دیدم تو 90% اونا عنوان پستتون رو یکی از سایتهاتون گذاشتید و تو هر تاپیک می یایید پستی می دید که ربطی نداره (والا زشته بلا زشته)

خوب راستش می خواستم در بخش اول چون قبلا توضیح دادم، صحبتی نکنم، اما چون پست ویرایش شد اجازه بدید نظرم رو بگم.
همونور که دوست قبلیمون با اینکه اون همه طول امضاء از هر دیدی ببینیم قانونی نیست، اما خوب می گن مدیران فوروم چیزی نگفتند.
اما بحث اینه . بر طبق قوانین پی تی طول امضای بلند قانونی هست یا خیر ؟ و قرر دادن یه بحث فان به اون بلندی در بین بحث به این مهمی درسته یا خیر.

خدای نکرده منظورم اصلا محکوم کردن نیستا. بلکه منظورم اینه خوب یه شرایطی هست که نمی شه روی اون عنوان تبلیغ گذاشت. و اینکه همه ما با هر میزان تخصصی اشتباهاتی داریم.

همچنین آقای سعادت ممنون می شم لطف کنید لینک پستی که به تاریخ دیروز در بازارچه صدای بچه ها در اومد رو بدید برم ببینم.
چون من به دلیل مشغله ممکنه جاهائی بوده و پست دادم و بعد فراموش کردم بررسی کنم. بی پاسخی برداشت بی احترامی نشه و اگه اشتباه کرده بودم حداقل با معذرت خواهی جبران کنم یا از طرف دیگه شاید اونها اشتباه کردند و حق پاسخگوئی برای من وجود داشته باشه.

البته طبق وظیفم به روشنی باید بگم در مورد اون بحث گردشگری واقعا معذرت می خوام و تبلیغ و غیرمرتبط بود. و نکته و تذکر خوبی بود دوستان گفتن و یقینا سعی می کنم در پستهای بعدی حتما رعایت کنم این اشتباه بزرگ رو .

اما در مورد 90 درصد پستها و اینکه پستی می دم ربطی ندار.
خوب این بی انصافیه.
چطور ممکنه وقتی موضوع بحث فروشگاه اینترنتی هست و من می گم کلا پروسه هزینه پست حذف بشه که اصلا هزینه داده نشه غیرمرتبطه ؟
ای کاش با انصاف تر قضاوت کنیم و وقتی یه اشتباه هست ( که خوب به روشنی گفتم در بخشی اشتباه داشتم) سایر بخشهای درست رو زیر سوال نبریم که در وهله اول دید دیگران رو در مورد خودمون خراب می کنیم.
دو پیشنهاد من کاملا تخصصی و در راستای بحث فوروم بود. حالا اگه شما اینو درست نمی دونید شاید بیشتر از من در تجارت الکترونیک تخصص دارید که عقل من بهش نمی رسه. پس بحثی درباره اش نمی کنیم.

خوب به نظرتون شاید دلیل نداره که مدیران فوروم به من تا الان چیزی نگفتند؟ و صد البته اگه چیزی بگند یقینا طبق وظیفم بررسی می کنم و نهایتا اگه مخالف باشم نظرم رو می دم و درخواست تجدید نظرمی دم.
اما سایت تک ادز فکر نکنم تبلیغ از نوع تجاری حساب بشه.

و نهایتا چون اون پیشنهادهای تخصصی من دیده نشد اما از طرف برخی دوستان لینکهای سایت من بسیار ناراحتشون کرد. در این پست از این پس آدرس سایتهام رو نمی نویسم به این امید که باعث ایجاد پستهای بیشتر نشه .

و تو هر تاپیک می یایید پستی می دید که ربطی نداره (والا زشته بلا زشته)
خوب درباره سایر انتقادها و پرسشهاتون شاید باور کنم که واقعا قصدتون انتقاد بود. اما در مورد این بخش که با بی انصافی بیان شده فکر می کنم بیشتر جنبه همکاری با سایر دوستان بوده به قصد تحریب تا هدف انتقاد.
چون در بدیهی ترین حالت کاملا روشنه که این دو پیشنهاد من کاملا تخصصی بود. حالا شما یا دوستانتون در یاهو یا هر نوعش با هم بیائید بیان کنید پیشنهاد خوبی نیست فکر نکنم کار جوانمردانه ای باشه. یا حداقل اینکه می گید پستها مرتبط نیست در نوع خودش فکر می کنم جوانمردانه نیست.

خوب اما درباره سرعت اینترنت و کپی رایت و اینا چون این پست طولانی نشه در پست بعدی عرض می کنم که خوب شد مطرح کردید.

Last edited:

drdexter

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,550
فدات بشم فقط این بحثو اینجا تموم کن. تور رو خدا فقط من بعد از این پستات با عنوان تاپیک بخونه من قصد جسارت ندارم و نداشتم . لطفا دیگه بحث نکنیم این هم آخرین پسته من تو این تاپیک درباره این بحث هست . اگه امری بود یا پخ شوت شود یا یاهو;) . فقط به عنوان برادر کوچک تر می گم تبلیغات همه جا خوب نیست
55138_eskelet_53.gif
. فدات شم لطفا دیگه پست رو ریپلای نکن اگه امری بود همون پخ یا یاهو

managermd

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
232
و اما پیشنهادم درباره اینترنت ایران کپی رایت و بانک

در ابتدا همونطور که دیدید من گفتم این می تونه ایده های جدید خلق کنه.

اما بانک ملت بدون اینکه نیاز باشه شرکت داشته باشید درگاه پرداخت اینترنتی می ده که توی همین پی تی معرفی کردم.
و درگاه بانک صادراتم معرفی کردم اما گفتم نمی دونم باید شرکت داشته باشیم یا خیرو گفتنم دوستان تحقیق کنند.
مثل اینجا رو ببینید:
http://forum.persiantools.com/t190169.html
همین یک مورد انصاف شما رو کاملا از بین می بره که گفتید تمام پستهای شما...
البته از این دست کم نیست.

اما در مورد کپی رایت
واقعا خوب شد گفتید این بحث رو و ممنونم. چون بحث بسیار مهمی هست در فروشگاه اینترنتی محصولات قابل دانلود
می تونید یه فروشگاه داشته باشید از صاحبان اثر که حق نشر دارند بخواهید که بیان محصولشون رو بگذارند و بقیه خرید کنند و از هر فروش شما درصد خودتون رو بردارید.
مثل آمازون

و خوب شاید بگید بحث اعتماد چه می شه.
خوب نگاه کنید یه مثال جالبی هست که می گه اگه می خوای موفق بشی از راه هائی برو که دیگران تا حالا نرفتند !

خوب کسی که می خواد یونیک باشه یا به بیان بهتر اولین نفر باشه
اولین ها همیشه سود کردند مثل سایت ایستگاه
پیشنهاد می کنم یه ایده درست طراحی کن در این راستا بعد برو پی مجوز اینا

اما نهایتا اینترنت
یه نگاه به سرعت رشد دنیا یا همین ایران بنداز.
زمانی چقدر صفهای طولانی برای پرداخت قبض یا دریافت پول بود.
الان بصورت اینترنتی هر دوش قابل پرداخت و دریافته.

اینترنت ایرانم تا جائی که من خبر دارم از این قانون رشد جدا نیست.
و یکی از مواردی که در قانون پنجم توسعه (یا ایران 1400 دقیق نمی دونم ) بهش تاکید شده بود افزایش سرعت اینترنت بود.

برای مثال لطفا این خبرها رو بخون
http://webmasterha.com/news.php?extend.157
http://webmasterha.com/news.php?extend.155
http://webmasterha.com/news.php?extend.156

امیدوارم نگید لینک سایتهامو دادم. کلی وقت گذاشتم تا با منبع حرف بزنم.نه مثل شما که همینجوری بگید :
و تو هر تاپیک می یایید پستی می دید که ربطی نداره

خوب مشکلات همه جا هست
باید پیشقدم شد.
شاید بگید مانع ایجاد می کنند که درست می گید و قبول دارم که جای بحثش نیست.
اما بدونید این خاصیت ایران نیست. تمام کشورهای جهان سوم که تک تک ملت خواستند اینطور بشه سهیم هستند در این ناکامی ومشکلات. منم به سهم خودم باعثش بودم.
دولت یعنی هر فردی از خونواده یکی از ماها که می ره پشت میز و فراموش می کنه وظیفش رو
شعارگرائی
و اینکه چشم دیدن رشد هموطنانمون رو نداریم
داستان زنده باد و مرده باد
هر یا هیچ بدون هیچ حد وسط.

و نهایتا بدون تلاش بدون بررسی هیچ رشدی حاصل نمی شه.
اما بدونید اینترنت هم داره روال کاری خودش رو بر پایه قانون همه کشورهائی که مردمش (تک تک ما) خواستند و خواستیم عقب افتاده بمونند و بمونیم طی می کنه و چون بزرگترین شاخصه کشورهای جهان سوم ساختار بوروکراتیکش هست خوب زمان می بره مثل هر چیز دیگه.

و کسی در این میان برنده هست که از الان فکر اون روز رو کنه و از الان ایده اش رو ساختار بندی کنه.
و من این ایده رو برای اونها دادم که اگه می تونند فکری کنند

تا در اون روز اولین نفری باشند که یک ایده کاملا پخته رو اجرا کنند
مثل سایت ایستگاه که کوچکترین نمونه هست.

مثل سایت EBAY که طراحش یک ایرانی هست
مثل گوگل ادودز که باز هم طراحش ایرانی هست
مثل زنده یاد بیژن پاکزاد که به قول ایرانی ها افتخار کردیم وقتی دیدیم مایکل جردن عطر بیژن رو با نام اصیل ایرانی دستش گرفته و تبلیغ می کنه که دنیا درباره اش به خوبی گفت
و یه برند واقعا یونیک ایجاد کرد در دنیا . برندی که ایرانیه و اسم ایرانی داره.

من اون ایده رو برای کسی گفتم که شاید یه دفعه به ذهنش ایده ای خلاقانه خطور کنه و برای اون روز بهترین مدل تجارت الکترونیک رو مبتنی بر محصولات قابل دانلود ارائه بده نه اینکه مثل من و شما بشینه و بگه وای مشکلات هست، وای فلان و بهمان

و این لینکهائی که دیدی در پی تی می گذارم. بخشی از یک پروژه خیلی ساده اما بسیار بزرگ و اثربخش هست که برای همه وبمسترها سودی واقعا حیرت انگیز خواهد داشت. که چون قول دادم در این پست چیزی نگم تا از نوشتن نام سایتهام شما و برخی از دوستان ناراحت نشید خوب درباره اش چیزی نمی گم. و شاید (واقعا نمی دونم) مدیران پی تی از این رو ملاحظه این رو کردند که خیلی جاها شاید لازم بود تذکر بدند و ندادند.یعنی سودی که این کار برای همه داره بیش از زیانش (اشتباهات من) هست.

و در پایان ادبت و صبرت در برابر انتقاد قابل تحسینه و ممنونم. اما خوب هر انسانی مثل من یا شما مجموعه ای از اشتباهات و خوبیهاست و من چون فکر می کردم در بخشی از حرفات واقعا بی انصافی کردی وظیفم بود بگم. و از خودم دفاع کنم.

موفق باشی

Last edited:

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614
هر کی پیشتاز خرید میکنه من میکنم سفارشی:lol::lol:
چون اگر برگشت بخوره این منم که باید پول پست بدم !!
پست هم زنگ زده میگه سفارشی نفرست گفتم منم صداشو ظبط کردم . یه دو دقیقه ای باهاش ور رفتم و هی کلنجار کاری کردم به رئیس رئسا فحش بده بد در آخر صدای ضبط شدشو براش گذاشتم گفت شوخی کردم به ها .... میخوای بفرستی به سفارشی بفرست:دی
اگر همه سفارشی ارسال کنند به علت حجم بالای سفارشات سریع ارسال میشه !! هم مانند پست پیشتاز. و علنا پست سودی نمیکنه:lol:

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
پست هم زنگ زده میگه سفارشی نفرست گفتم منم صداشو ظبط کردم . یه دو دقیقه ای باهاش ور رفتم و هی کلنجار کاری کردم به رئیس رئسا فحش بده بد در آخر صدای ضبط شدشو براش گذاشتم گفت شوخی کردم به ها .... میخوای بفرستی به سفارشی بفرست:دی :lol::lol::lol::lol::lol:

اگر همه سفارشی ارسال کنند به علت حجم بالای سفارشات سریع ارسال میشه !! هم مانند پست پیشتاز. و علنا پست سودی نمیکنه:lol:

:lol::lol::lol:

دوستان همه از دم سفارشی کنید :D

pmmcdvd

Registered User
لایک‌ها
5
ایول
دست گلت درد نکنه امیر خان
این ک ......شا خیلی دیگه پور رو شدن

Persiastore

کاربر فعال تجارت آنلاین
کاربر فعال
لایک‌ها
212
پست هم زنگ زده میگه سفارشی نفرست گفتم منم صداشو ظبط کردم . یه دو دقیقه ای باهاش ور رفتم و هی کلنجار کاری کردم به رئیس رئسا فحش بده بد در آخر صدای ضبط شدشو براش گذاشتم گفت شوخی کردم به ها .... میخوای بفرستی به سفارشی بفرست:دی

مال ما رو که جدا میکنند سفارشی مال من زیر 5-6 روز نمیرسه :(

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
من اون موقع كه قيمتا بالا نرفته بودم ميگفتم سفارشي بفرستيد

:D

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614
فروش امروز صفر بوده بچه ها کاری که نباید میشد اتفاق افتاد
مردم دیگر قدرت خرید از نت را ندارند:(

Persiastore

کاربر فعال تجارت آنلاین
کاربر فعال
لایک‌ها
212
فروش امروز صفر بوده بچه ها کاری که نباید میشد اتفاق افتاد
مردم دیگر قدرت خرید از نت را ندارند:(
اینو ببینید:
مراجعه حضوری به پست مستقیم برای حل مشکل هزینه پستی

سلام دوستان

از اونجایی که شرکت های واسطه جهت کاهش هزینه پستی ، گرفتن تخفیف و ... کار از پیش نبردن
پیشنهاد می کنم ، جمعی از دوستان تهرانی زحمت بکشن و پس از تهیه یک سری مسائل و مشکلات به صورت کتبی
به اداره پست مستقیم مراجعه کنند

لطفا دوستانی که در شهر های دیگه هستند لیست مواردی که می شه مطرح کرد را در این تاپیک عنوان کنند

دوستان تهرانی هم که می توانند در مراجعه حضوری شرکت کنند ، لطفا اعلام آمادگی کنند تا با هماهنگی ، مراجعه صورت بگیره

لطفا ، لطفا و لطفا !!! دوستانی که فکر می کنند این مسئله نتیجه ای نداره ، هیچ تغییری حاصل نمی شه و .... در این بحث مشارکت نکنند و در تاپیک پست نزنند تا بحث اصلی پیش بره

برای مراجعه حضوری هم چند نفر به نظرم کفایت می کنه و تعداد زیادی نیاز نیست
هماهنگی و ساعت مراجعه از طریق پی ام به دوستان اطلاع داده می شه

ممنون

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614
بهتر است این زیر خاکی دوباره بالا بیاد چون همیشه این موضوع تازه است برای همه فروشندگان عزیز

بالا