برگزیده های پرشین تولز

تحصیل رایگان در سوئد (آخرین فرصت) شروع گرفتن مدارک

Farid.db

کاربر فعال دانشگاه و تحصیل
کاربر فعال
لایک‌ها
116
ممنون مي شدم بعد از دعوا جواب من رو هم ميدادين.

حالا اگر شانس ما تا زماني كه مدرك زبان رو جور كرديم سوئد پولي شد.پيشنهادتون كجاست؟البته يه چيزي تو مايه هاي سوئد خرج داشته باشه و زبان تدريس هم انگليسي باشه.هزينه تحصيل هم در حدود ده ،دوازده تومن در سال باشه.مدركش هم معتبر باشه.

خواهش می کنم

فرقی نمی کنه که کدوم را داشته باشین، البته از نظر من IELTS بهتره چون برای هر سری اعلام نمره به دانشگاه شما رو مبلغی شارژ نمی کنه .
فنلاند، البته تا اون زمان صبر کنید اگر پولی شد گزینه های بعدی رو مطرح می کنم.
TOEFL IBT 79 به بالا باید بیارین .

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
مرسی از طرفین دعوا که قضیه رو ختم کردن .. پس توافق حاصل شد :

1. هیچکس دعوا رو ادامه نمیده ... 2. هیچکس توی تاپیک اون یکی پست نمی زنه ( اگه کسی تخلف کرد به من بگید) 3. بحث خصوصی و PM رو " خصوصی " نگه دارید و به سطح فوروم نکشید ...

مجددا مرسی

Farid.db

کاربر فعال
لایک‌ها
116
مرسی از طرفین دعوا که قضیه رو ختم کردن .. پس توافق حاصل شد :

1. هیچکس دعوا رو ادامه نمیده ... 2. هیچکس توی تاپیک اون یکی پست نمی زنه ( اگه کسی تخلف کرد به من بگید) 3. بحث خصوصی و PM رو " خصوصی " نگه دارید و به سطح فوروم نکشید ...

مجددا مرسی

با تشکر از توجهتون
grouphugg.gif

مبحث را ادامه میدیم .

Farid.db

کاربر فعال
لایک‌ها
116
دوستانی که می خواهند زبان انگلیسیشون در کوتاهترین زمان تکمیل بشه و به سطح IELTS و TOEFL برسند می توانند از کلاسهای خصوصی استاد زبان خانم Native آمریکایی استفاده کنند :

خانم آمريكايي تدريس خصوصي زبان انگليسي
تدريس خصوصي زبان انگليسي با لهجه آمريكايي توسط مدرس مجرب آمريكايي با 11 سال سابقه تدريس اختصاصي IELTS و TOEFL .

* مصاحبه رايگان براي تعيين سطح دانشجويان

كلاسهاي عادي و فشرده ( IELTS و TOEFL IBT و GRE ) و تك مهارتي ( Listening, Speaking, Writing, Reading ) و مكالمه ويژه متقاضيان مهاجرت و نيازمند مصاحبه سفارت با بهره گيري از جديدترين متد آموزشي .

در عرض 20 جلسه كلاس، امتحان IELTS و TOEFL را با موفقيت كامل طي خواهيد كرد .

* مشاوره رايگان به منظور اخذ پذيرش تحصيلي از دانشگاهاي معتبر جهان

http://i9.tinypic.com/4zm03ug.jpg

Farid.db

کاربر فعال
لایک‌ها
116
لیست مدارکی که در اختیار دانشجویان قرار می دهیم تا مدارک به بهترین وجه ممکنه تنظیم شوند :

Nemune Movafagh Personal Statement Human Right page 1.jpg

Nemune Movafagh Personal Statement Human Right page 2.jpg

Nahve Negareshe CV (Resume ).doc

Template Amade CV baraye Estefade ( faghat jaygozin konid).doc

Nemune Movafaghe CV 1.pdf

Nemune Movafaghe CV 2.pdf

(E-Book) - Resume Cover Letter Secrets.pdf

Nemune Personal Statement Environment.doc

Nemune Movafagh Personal Statement Mechanic 1.doc

Nahve Negareshe Proposal.doc

Nemuneye movafaghe Proposal 1.PDF

Nemune Tosie name tahsili 1.doc

Nemune Tosie name tahsili 2.doc

Letter of Recommendation Work.rtf

Letter of Recommendation Work 2.rtf

Letter of Recommendation Work 3.rtf

Letter of Recommendation Work 4.rtf

Letter of Recommendation Work 5.rtf

در نهایت کارشناس مدارک بالا در صورت داشتن نقص مدارک دانشجو ، مدارک را ویرایش نهایی می کند تا مدارک به استانداردترین شکل ممکن به دست Internatinal Office و Departeman دانشگاه مقصد برسد و شانس پذیرش دانشجوها افزایش پیدا کند .

Farid.db

کاربر فعال
لایک‌ها
116
دانشجویی در E-mail راجب خدمات شرکت پرسیدند و اینکه مشاوره ها و مصاحبه زبان چهقدر هزینه دارد .

در جواب این خانم باید بگم :

مشاوره رایگان تلفنی

مشاوره رایگان حضوری

تحصیلات رایگان در کشورهای اروپایی

مصاحبه رایگان استاد Native امریکایی برای تعیین سطح IELTS & TOEFL

خدمات در کشور مقصد بی نظیر

...

mhapackage

Registered User
لایک‌ها
0
با تشکر از جناب دبیر بابت اطلاعات بسیار جامعی که در این پست قرار دادید ؛
من یک سوال برای گرفتن پذیرش در مقطه کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر (نرم افزار) و یا علوم کامپیوتر از دانشگاه های سوئد داشتم:
در مدارک علاوه بر ریز نمرات، به دانشنامه نیز اشاره کرده بودید، میخواستم بدانم منظور از دانشنامه چیست؟ به عبارت دیگر من هنوز دانشجوی کارشناسی هستم، البته تنها پروژه و کارآموزی ام باقی مانده و می توانم تا آخر شهریور فارغ التحصیل شوم. حال می خواهم بدانم که برای گرفتن پذیرش همین ریز نمرات کافی است و از همین الآن می توانم اقدام کنم یا حتماً باید فارغ التحصیل شوم تا مدرک نهایی ام آماده شود.
از جهت دیگر با توجه به مهلت شش ماهه پس از فارغ التحصیلی در مورد **** وظیفه، و در صورت اقدام برای اولین فرصت موجود برای دریافت پذیرش، با توجه به فارغ التحصیلی در اواخر شهریور، شانسی به دریافت پذیرش و خروج از مملکت پیش از مدت شش ماهه مورد نظر دارم؟ با توجه به فارغ التحصیلی در اواخر بهمن ماه چطور؟
باز هم ممنون.​

Farid.db

کاربر فعال
لایک‌ها
116
با تشکر از جناب دبیر بابت اطلاعات بسیار جامعی که در این پست قرار دادید ؛
من یک سوال برای گرفتن پذیرش در مقطه کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر (نرم افزار) و یا علوم کامپیوتر از دانشگاه های سوئد داشتم:
در مدارک علاوه بر ریز نمرات، به دانشنامه نیز اشاره کرده بودید، میخواستم بدانم منظور از دانشنامه چیست؟ به عبارت دیگر من هنوز دانشجوی کارشناسی هستم، البته تنها پروژه و کارآموزی ام باقی مانده و می توانم تا آخر شهریور فارغ التحصیل شوم. حال می خواهم بدانم که برای گرفتن پذیرش همین ریز نمرات کافی است و از همین الآن می توانم اقدام کنم یا حتماً باید فارغ التحصیل شوم تا مدرک نهایی ام آماده شود.
از جهت دیگر با توجه به مهلت شش ماهه پس از فارغ التحصیلی در مورد **** وظیفه، و در صورت اقدام برای اولین فرصت موجود برای دریافت پذیرش، با توجه به فارغ التحصیلی در اواخر شهریور، شانسی به دریافت پذیرش و خروج از مملکت پیش از مدت شش ماهه مورد نظر دارم؟ با توجه به فارغ التحصیلی در اواخر بهمن ماه چطور؟
باز هم ممنون.​

سلام و درود

بسیار سوال سنجیده ای کردین

دانشنامه همان مدرک تحصیلی هست که در اکثر دانشگاهها برای گرفتن پذیرش در ابتذای امر الزامیست اما برای بعضی از دانشگاهها می توان دیرتر فرستاد که در موارد به خصوص باید از نماینده سوئد استعلام شود .

اگر مدرک زبانتون رو بتونین تا قبل از 7 شهریور آماده کنین همین ترم فارغ التحصیل بشین تا مدرکتون به موقع آزاد شود، اما اگر به این ترم نمی رسین برای ترم بعد شرکت برای دانشجویان اقدام می کنند و باید مدارک تا اوایل بهمن آماده باشد .

Modernism

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و تشکر از آقای دبیر

من دو تا سوال داشتم ممنون میشم اگه جواب بدید :
1- آیا دانشگاههای سوئد شرط سنی هم برای پذیرش دارن ؟ ( برای مقطع لیسانس) ؟
2- مبلغ ساپوزت مالی برای اخذ ویزا ( سالی ده میلیون تومان) باید برای چه مدت در حساب بانکی مسدود باشه ؟( در صورتی که من از خدمات وراهنمایی شرکت شما استفاده کنم ).

mhapackage

Registered User
لایک‌ها
0
سلام و درود

بسیار سوال سنجیده ای کردین

دانشنامه همان مدرک تحصیلی هست که در اکثر دانشگاهها برای گرفتن پذیرش در ابتذای امر الزامیست اما برای بعضی از دانشگاهها می توان دیرتر فرستاد که در موارد به خصوص باید از نماینده سوئد استعلام شود .

اگر مدرک زبانتون رو بتونین تا قبل از 7 شهریور آماده کنین همین ترم فارغ التحصیل بشین تا مدرکتون به موقع آزاد شود، اما اگر به این ترم نمی رسین برای ترم بعد شرکت برای دانشجویان اقدام می کنند و باید مدارک تا اوایل بهمن آماده باشد .

ممنون
پس در صورتی که کار برای ترم آینده واگذار بشه، اولین تاریخی که می توان با اخذ پذیرش دانشگاه و دریافت مجوز از وزارت علوم ایران از مملکت خارج شد کی میشه؟ و اینکه شروع ترم (ترم بعد) کی هست؟
اینارو برای همون فرصت 6 ماه می پرسم.
ممنون​

Farid.db

کاربر فعال
لایک‌ها
116
با سلام و تشکر از آقای دبیر

من دو تا سوال داشتم ممنون میشم اگه جواب بدید :
1- آیا دانشگاههای سوئد شرط سنی هم برای پذیرش دارن ؟ ( برای مقطع لیسانس) ؟
2- مبلغ ساپوزت مالی برای اخذ ویزا ( سالی ده میلیون تومان) باید برای چه مدت در حساب بانکی مسدود باشه ؟( در صورتی که من از خدمات وراهنمایی شرکت شما استفاده کنم ).

سلام و درود

1. معمولا خیر اما در سالهایی که بین پیش دانشگاهی و الان هست باید در زمینه رشته ای که می خواین بخونین، یا تحصیل کرده باشین یا کار.

2. برای 1 الی 2 روز به منظور گرفتن نامه.

Modernism

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام و درود

1. معمولا خیر اما در سالهایی که بین پیش دانشگاهی و الان هست باید در زمینه رشته ای که می خواین بخونین، یا تحصیل کرده باشین یا کار.

2. برای 1 الی 2 روز به منظور گرفتن نامه.

با درود و سپاس فراوان از پاسخ شما .

در آینده نزدیک( پاییز !!) به همراه مدرک آیلتس و دیگر مدارک خدمت شما خواهم آمد.

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
سلام دوست عزیز
من لیسانس شیمی دارم از دانشگاه آزاد
18.gif
(البته نه واحد تهران)
با معدل 14.5
مدرک تافل هم دارم با امتیاز 87
آیا میتونم در سوئد ادامه تحصیل بدم؟ خرجم چقدر میشه ...
لطفا بگید برای شرایطی که من بخوام یه آپارتمان یا یه اتاق به تنهایی کرایه کنم(بدون همخونه) خرجم چقدر میشه؟
ضمنا یه سوال دیگه هم دارم. آیا میتونم برای رشته پزشکی پذیرش بگیرم از سوئد؟

ممنون میشم به سوالاتم پاسخ بدین:)

Farid.db

کاربر فعال
لایک‌ها
116
سلام دوست عزیز
من لیسانس شیمی دارم از دانشگاه آزاد
18.gif
(البته نه واحد تهران)
با معدل 14.5
مدرک تافل هم دارم با امتیاز 87
آیا میتونم در سوئد ادامه تحصیل بدم؟ خرجم چقدر میشه ...
لطفا بگید برای شرایطی که من بخوام یه آپارتمان یا یه اتاق به تنهایی کرایه کنم(بدون همخونه) خرجم چقدر میشه؟
ضمنا یه سوال دیگه هم دارم. آیا میتونم برای رشته پزشکی پذیرش بگیرم از سوئد؟

ممنون میشم به سوالاتم پاسخ بدین:)

سلام و درود

برای سوئد و فنلاند معدل های بالای 15 در اولویت پذیرش هستند.

نمره تافل شما مناسب هست میشه پروندتون رو باز کرد، اگر عجله کنید به این ترم می رسین .

هزینه تحصیل رایگان، زندگی دانشجویی نه بد نه عالی ( معمولی ) سالی 7.000.000 تومان

با اتاف همونی که گفتم میشه اگر آپارتمان بخوای بگیری بستگی به متراژ و شهر مقصدت داره.

خیر رشته های گروه پزشکی به زبان سوئدی هست و امکان پذیرش مسقیم وجود ندارد .

Farid.db

کاربر فعال
لایک‌ها
116
پرونده های این ترم داره زیاد میشه . برای شرکت کیفیت مهمه نه کمیت ، برای این منظور برای تعداد محدودی دانشجو میشه اقدام کرد.
اگر واجد شرایط هستین یا تا اول شهریور می تونین باشین و قصد تحصیل در اروپا رو دارین شرکت با هزینه ای که واقعا مناسبتر از شرکت های دیگر هست می تونه براتون اقدام کنه.
فقط تعداد محدودی پرونده میشه باز کرد.

baran52

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من در رشته نقاشی با معدل 44/15 از دانشگاه سوره لیسانس گرفتم.(آخر84)
میخوام برای ادامه تحصیل در سوئد اقدام کنم لطفا منو راهنمایی کنید.
با تشکر

Farid.db

کاربر فعال
لایک‌ها
116
سلام
من در رشته نقاشی با معدل 44/15 از دانشگاه سوره لیسانس گرفتم.(آخر84)
میخوام برای ادامه تحصیل در سوئد اقدام کنم لطفا منو راهنمایی کنید.
با تشکر

سلام و درود

emailetn را در پیغام خصوصی بزارید براتون e-mail اطلاعات رو بفرستم .

کارت ویزیت هم در امضام هست .

موفق باشین

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
سلام و درود

برای سوئد و فنلاند معدل های بالای 15 در اولویت پذیرش هستند.

نمره تافل شما مناسب هست میشه پروندتون رو باز کرد، اگر عجله کنید به این ترم می رسین .

هزینه تحصیل رایگان، زندگی دانشجویی نه بد نه عالی ( معمولی ) سالی 7.000.000 تومان

با اتاف همونی که گفتم میشه اگر آپارتمان بخوای بگیری بستگی به متراژ و شهر مقصدت داره.

خیر رشته های گروه پزشکی به زبان سوئدی هست و امکان پذیرش مسقیم وجود ندارد .

احتمال پذیرش گرفتن با این معدل و اینکه از دانشگاه آزاد واحد شهرستانه چند درصده؟ برای استکهلم چقدره؟
یک آپارتمان 20-30 متری در استکهلم حدودا اجارش چند درمیاد؟ در شهرستانها چطور؟
اگر حدودی هم بگین باز ممنون میشم

Modernism

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود بر آقای دبیر و کلیه دوستان

دو تا سوال :

1- آیا دانشگاه Jonkoping که خودش تشکیل شده از چهار School مختلف مورد تایید وزارت علوم ایران هست ؟ ( چون اینطور که من از سایت این دانشگاه برداشت کردم این دانشگاه دولتی نیست و حالت خصوصی داره ).

2- اگر مورد تایید هست و میشه اونجا تحصیل کرد هزینه زندگی در شهر Jonkoping ماهانه چقدر هست ؟

ممنون

Farid.db

کاربر فعال
لایک‌ها
116
احتمال پذیرش گرفتن با این معدل و اینکه از دانشگاه آزاد واحد شهرستانه چند درصده؟ برای استکهلم چقدره؟
یک آپارتمان 20-30 متری در استکهلم حدودا اجارش چند درمیاد؟ در شهرستانها چطور؟
اگر حدودی هم بگین باز ممنون میشم

یک صحبت کلی دارم که روی صحبتم با تمام متقاضیان و دانشجویان عزیز هست :

اکثر دانشجوها با اینکه معدل متوسط و حتی ضعیفی دارند و اکثرا هم از دانشگاه آزاد یا غیر انتفاعی فارغ التحصیل شدند مب رند سراغ بهترین دانشگاههای اروپا ، در این جور موارد مشخصه که شانس پذیرش در دانشگاه بسیار پایین می آید اما شرکت با کمک در آماده کردن مدارک مورد نیاز که در صفحه اول ذکر کردم ( مدارکی که در صفحه قبل بهشون اشاره شده ) و نماینده داخل سوئد و مکاتباتی که انجام میده شانس پذیرش رو خیلی بالا می بره .

با این حال تجربه این جانب نشان دهنده این مطلب هست اگر دانشگاههای در رده پایینتر را انتخاب کند ( که البته مورد تایید و زارت علوم ایران و سوئد باشد ) شانس پذیرش خود را بالا می برد و بعد از یک ترم می تواند به راحتی دانشگاهش را عوض کند و یک ترم یا یک سال از تحصیل عقب نمی افتد .

2500 تا 4500 کرون در استکهلم ( هر کرون 140 تومان هست )

1500 تا 3500 کرون در شهرهای دیگه .

کلا استکهلم شهر خیلی گرونیه .

یه شما توصیه می کنم یک روز حضوری تشریف بیارین دفتر.

مشاوره و Interview زبان رایگان هست .

بالا