• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

ترسناک ترین فیلمی که دیدین چی بود؟

asadira

Registered User
لایک‌ها
707
ترسناک ترین فیلمی که تا حالا دیدم : The Conjuring 2013
تنهایی نبینیدش ....

esmigel

Registered User
لایک‌ها
417
به نظرم دیگه چیزی به اسم فیلم ترسناک وجود نداره ! ( به معنا واقعی ترس )
دلیلش هم خیلی چیزا میتونه باشه مثلا وقتی ما تو بچگی فیلم هایی مثل جن گیر رو دیدم ظرفیت مون رفته بالا !
خود من وقتی جن گیر رو دیدم درگیر خودم شدم ! تو یکی از قسمت هاش اون یارو دختره سرش رو میچرخوند هنوز هم جلو چشمامه ! یا مثلا فیلم طالعه نحس اون کلاغ ها بد روی من تاثیر گذاشته بودن، مثلا وقتی جایی میرفتم کلاغ از زمین بلند میشد فکر میکردم الان یه اتفاق ترسناک میوفته ! :دی :eek:
در کل الان دیگه زیاد دنبال این فیلم ها نمیرم چون اونی نیستن که میخوام، ولی اون فیلم هایی که خیلی وقت پیش دیدم و ترسیدم
زیاد بودن فکر کنم حدود 1 سال هر روز یه فیلم ترسناک جدید میدیدم!! همش یادم نیست، جن گیر ، طالعه نحس ، دراکولا (دراکولا زیاد ترسناک نبود فکر کنم ! )
سری کلبه وحشت ( اون جا که اسکلته با اون یارو مرده میجنگید خنده دار بود !:D ) یه فیلم هم بود مرده ها از قبر در میومدن بیرون میرقصیدن :general304:
یه فیلم هم بود خون آشام ها یکی رو گرفتن از ستون فقراتش گیتار درست کردن :|
بعد یکم جدید تر حلقه بود که واقعا هم فیلم خوبی بود هم ترسناک
فیلم کینه هم فیلم خوبی بود ( البته به گرد پای حلقه هم نمیرسه )، مخصوصا صدای اون یارو زنه !
بعد یه فیلمی بود اسمش هالووین بود ( البته فکر کنم ) نمیشه بهش گفت ترسناک اما واقعا فیلم خوبی بود، داستانش هم در مورد یه پسر افسرده بود که مادرش رقاص دیسکو بود پدرش رو هم فکر کنم از دست داده بود و مادرش یک بار دیگه شوهر کرده بود خواهرش هم پسر میاورد خونه
خلاصه زندگی خیلی بدی داشت، یه شب که خونه خالی بود خواهرش دوست پسرش رو آورده بود خونه داشتن :general112::general112: ...
پسره با چاقو خواهرش رو تیکه پاره کرد ، بعد پسره رو پا یچیزی انقدر کوبوند کلش داغون شد :general312:
خلاصه داستان از اینجا شروع شد و پسره وقتی یکی رو نشون میکرد تا نمیکشتش ولش نمیکرد ( از این نوع داستان تا دلت بخواد فیلم هست اما این یه چیز دیگه بود ) ، فیلمش ترسناک نیست زیاد اما فوق العاده دلهره آوره ، در کل الان از فیلم های دلهره آور بیشتر خوشم میاد
یه فیلم هم بود اسمش آب سیاه بود ترسناک نیست اما دلهره آور هستش ، داستانش هم در مورد یه خانوادس که میرن با قایق تو دریاچه گیر یه تمسا میوفتن و کلی اتفاق براشون میوفته.
چقدر طولانی شد نوشتم:D
به هر حال فیلم ترستاک الان وجود نداره ( اون ترسی که قبلا بود)
نه حاجی..فیلم ترسناک هنوزم هست یکیش همین conjuring.. خوب معلومه..هرکس با چندنفر بشینه و نگاه کنه دوره هم بشینن و حرفم بزنن ترسناکترین فیلم دنیا هم باشه کسی نمیترسه... فیلم ترسناکو تنها باید دید.. برقارو خاموش کرد و صدارو هم زیاد...کسیم سینما داشته باشه که دیگه واااویلاست...همین فیلمی که دوستان گفتن و منم گفتم اگه کسی تنها دید و نترسید واقعا ایول داره... اون فیلمی که گفتی طرف خواهرشو کشت وووو دلهره اور بود اسمشو میگی که دانلودش کنم؟؟ paranormal activity 5 هم اومده....ولی فکرکنم مزخرف باشه..

mehdi.karami

Registered User
لایک‌ها
743
نه حاجی..فیلم ترسناک هنوزم هست یکیش همین conjuring.. خوب معلومه..هرکس با چندنفر بشینه و نگاه کنه دوره هم بشینن و حرفم بزنن ترسناکترین فیلم دنیا هم باشه کسی نمیترسه... فیلم ترسناکو تنها باید دید.. برقارو خاموش کرد و صدارو هم زیاد...کسیم سینما داشته باشه که دیگه واااویلاست...همین فیلمی که دوستان گفتن و منم گفتم اگه کسی تنها دید و نترسید واقعا ایول داره... اون فیلمی که گفتی طرف خواهرشو کشت وووو دلهره اور بود اسمشو میگی که دانلودش کنم؟؟ paranormal activity 5 هم اومده....ولی فکرکنم مزخرف باشه..
نه عزیز، من تقریبا 80 درصد فیلم هایی رو که دیدم تنها بودم !
منظورم این نیست که اصلا ترسناک نیستند، اما اون ترسی که فیلم های ده بیست سال پیش داشتند رو ندارند،
حداقل برای من ندارند ! اون فیلم هم اسمش هالووین بود نسخه های زیادی از هالووین ساخته شده و حتا کلی فیلم از داستان فیلم هالووین استفاده کردن، اما من پیشنهاد میکنم نسخه اول و نسخه باز سازی شده این فیلم رو ببین نسخه اصلی برای سال 1975 هستش ( حدودا ) نسخه بازسازی شده هم برای سال 2007
از فیلم هایی مثل paranormal activity هم خوشم میاد ، چون یه حالت روانی دارند و تاثیر گذار هستند.

esmigel

Registered User
لایک‌ها
417
من هیچ کدوم از نسخه هاشو ندیدم...(هالووین)
اتفاقا باز من برعکسم! فیلمای قدیمی رو اصلا دوست ندارم و چه برسه به اینکه ترسناک باشه...دوست عزیز لطف میکنی اسم همون فیلمی که تعریفشو کرده بودی رو بگی؟ همونی که چند پست قبل تعریف کرده بودی رو میگم... اسم اصلیش همین هالووینه؟
برام جالبه..چطور میشه مثلا کسی فیلم insidious 1 رو با صدای بلند..:general410:(با صدای بلند..چون این فیلم به نظرمن تموم ترس در صدای فیلم و جلوه های صوتیشه!) ببینه و نترسه! محاله!... احتمالا یکی از قوانین دیدن فیلمهای ترسناک رو رعایت نکردین!;)

mehdi.karami

Registered User
لایک‌ها
743
من هیچ کدوم از نسخه هاشو ندیدم...(هالووین)
اتفاقا باز من برعکسم! فیلمای قدیمی رو اصلا دوست ندارم و چه برسه به اینکه ترسناک باشه...دوست عزیز لطف میکنی اسم همون فیلمی که تعریفشو کرده بودی رو بگی؟ همونی که چند پست قبل تعریف کرده بودی رو میگم... اسم اصلیش همین هالووینه؟
برام جالبه..چطور میشه مثلا کسی فیلم insidious 1 رو با صدای بلند..:general410:(با صدای بلند..چون این فیلم به نظرمن تموم ترس در صدای فیلم و جلوه های صوتیشه!) ببینه و نترسه! محاله!... احتمالا یکی از قوانین دیدن فیلمهای ترسناک رو رعایت نکردین!;)
اره اسمش هالووین هستش انگلیسیش هم Halloween
http://fa.wikipedia.org/wiki/هالووین_(فیلم_۱۹۷۸)
نسخه 2007 ( بازسازی شده ) . ....................... نسخه اصلی
8e8a38d510bcc3c569451cf8c90e44f6.jpg
Halloween_cover.jpg

http://www.imdb.com/title/tt0077651/
http://www.imdb.com/title/tt0373883/

shahriar_q

Registered User
لایک‌ها
40
The Conjuring ... سبکش از این ترسناک ها مثل کینه نیست که یهو هی بهت شوک وارد کنه در عین آرومی واقعا ترسناکه ... خیلی خوب بود.

Epitome

Registered User
لایک‌ها
1,121
دیروز فیلم حلقه (نسخه ژاپنی) رو دیدم
واقعا مزخرف بود؛ ضمن اینکه ترسناک نبود بسیار فیلم ضعیفی هم بود

mehdi.karami

Registered User
لایک‌ها
743
The conjuring رو دیدم واقعا فیلم خوبی بود، مخصوصا آخرای فیلم !

esmigel

Registered User
لایک‌ها
417
اره اسمش هالووین هستش انگلیسیش هم Halloween
http://fa.wikipedia.org/wiki/هالووین_(فیلم_۱۹۷۸)
نسخه 2007 ( بازسازی شده ) . ....................... نسخه اصلی
8e8a38d510bcc3c569451cf8c90e44f6.jpg
Halloween_cover.jpg

http://www.imdb.com/title/tt0077651/
http://www.imdb.com/title/tt0373883/
دوست عزیز..بعداز نسخه اول دو نسخه دیگم هست...2007 و 2009.....2007 همون نسخه 2009 هست؟ یا فرق داره؟ امشب دانلودش کردم..امشب بزنیم به تی وی ببینیم چجوریاست...عادت کردم هرشب یه فیلم ترسناک ببینم.. با اینکه تنهام زندگی میکنم...جالب اینجاست وقتی زیاد از حد میترسم بقیشو میزارم واسه فردا!!!!
دیشب رفتم the next که یکی از دوستان تو تاپیک پیشنهاد داده بود رو ببینم که دیدم زده کمدی ترسناک! و بیخیال شدم..بلک واتر هم مثل اینکه چند نسخه داره...
دوستان فیلمای تروریستی که تو عراق و مربوط به مسلموناست کسی سراغ نداره؟ مثل قلمرو پادشاهی یا یه فیلم دیگم بود که تو عراق بازی کرده بودن و دنبال یه ژنرال عراقی میگشتن ووو که دوبلشوهم شبکه سوم نشون داده بود.. مثل اینجور فیلما کسی سراغ نداره معرفی کنه؟قلمرو پادشاهی خیلی قشنگه...شرمنده از استارتر و دوستان که این مطلب به تاپیک ربطی نداشت...

kayvan.kh

Registered User
لایک‌ها
195
دوست عزیز..بعداز نسخه اول دو نسخه دیگم هست...2007 و 2009.....2007 همون نسخه 2009 هست؟ یا فرق داره؟ امشب دانلودش کردم..امشب بزنیم به تی وی ببینیم چجوریاست...عادت کردم هرشب یه فیلم ترسناک ببینم.. با اینکه تنهام زندگی میکنم...جالب اینجاست وقتی زیاد از حد میترسم بقیشو میزارم واسه فردا!!!!
دیشب رفتم the next که یکی از دوستان تو تاپیک پیشنهاد داده بود رو ببینم که دیدم زده کمدی ترسناک! و بیخیال شدم..بلک واتر هم مثل اینکه چند نسخه داره...
دوستان فیلمای تروریستی که تو عراق و مربوط به مسلموناست کسی سراغ نداره؟ مثل قلمرو پادشاهی یا یه فیلم دیگم بود که تو عراق بازی کرده بودن و دنبال یه ژنرال عراقی میگشتن ووو که دوبلشوهم شبکه سوم نشون داده بود.. مثل اینجور فیلما کسی سراغ نداره معرفی کنه؟قلمرو پادشاهی خیلی قشنگه...شرمنده از استارتر و دوستان که این مطلب به تاپیک ربطی نداشت...
سلام next من معرفی کرده بودم.
فیلم قشنگی هست.(کمدی نیست)

mehdi.karami

Registered User
لایک‌ها
743
حدود 6 یا 7 تا نسخه از این فیلم ساخته شده + فیلم های دیگه ای که از داستان این فیلم کپی برداری کردند
نسخه اول این عنوان سال 1978 ساخته شده و بعدش نسخه های 2 و 3 و...
حالا این نسخه 2007 بازسازی نسخه اول که در سال 1978 ساخته شده هستش و نسخه 2009 رو هم ندیدم اما فکر کنم بازسازی نسخه دوم این فیلم هستش !
در کل میشه گفت هالووین یکی از معروف ترین فیلم ها در ژانر اسلشر و دلهره آور هستش

esmigel

Registered User
لایک‌ها
417
سلام next من معرفی کرده بودم.
فیلم قشنگی هست.(کمدی نیست)
بله..میدونم..
یه جا رفتم دانلود کنم زده بود کمدی"ترسناک..!
میشه بگی داستانش چجوریاست؟ اخه دیدم از sinister هم تعریف کرده بودی و گفتم حتما اینم مثله sinistere!

kayvan.kh

Registered User
لایک‌ها
195
بله..میدونم..
یه جا رفتم دانلود کنم زده بود کمدی"ترسناک..!
میشه بگی داستانش چجوریاست؟ اخه دیدم از sinister هم تعریف کرده بودی و گفتم حتما اینم مثله sinistere!
داستان یه پسری هست که با دوست دخترش بعد چند سال میاد پیش خانوادش که دوست دخترشو با خانوادش آشنا کنه.
پدر مادرش مثل اینکه ارث زیادی دارن.
پسره با یکی دیگه از داداشاش دست به یکی میکنه که کل خانواده رو بکشن و ارث به خودشون برسه.
ولی دختره رو از نقششون با خبر نمیکنن.
خلاصه یه گروهی اجیر میکنن که همه رو بکشه.
این دختره هم مثل اینکه همه فن حریف بوده.
{{{خطر لوث شد}}}:cool:

Stefan_Salvatore

Registered User
لایک‌ها
75
دزدان عروسکها من تو بچگی خیلی ترسوند . اگه نمی خندید هنوزم با 24-5 سال سن از دیدنش امتناع می کنم دی:

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
ولی باید بگم دو فیلم دیگه منو بدجور گرخوندن. قبلش بگم، من کلا به سینمای ژاپن بشدت علاقه مند هستم‌. بسیار سینمای دوست داشتنی داره.
۱- رینگ- نسخه ژاپنی. یعنی تا یه هفته میترسیدم نگاه مانیتور کنم. اینم بگم اونموقع هنوز هالیوود تو این موضوع تر نزده بود. به لطف هالیوود ایده این فیلم الآن دیگه بسیار خز شده. شاید هزارتایی از این ایده فیلم ساخته باشن. و الان عادی شده باشه برا بیننده. ولی اونموقع من رو داغون کرد
۲- یه فیلم ۴ اپیزودی ژاپنی بود که سینما ۴ حدود سال ۸۲ گذاشت. اسمش یادم نیست. اگه کسی میدونه اسمش رو بگه دانلودش کنم. تو یکی از اپیزوداش یه پسر کور رو فرستادن قبرستون برای ارواح آهنگ بزنه. روی کل بدنش دعا نوشته بودند به جز گوشش....

این دو تا فیلم بد جور منو گرخوندن. دیگه منو مجبور هم بکنم طرف فیلم ترسناک نمیرم

Sent from my HTC One X+ using Tapatalk 2
منم با این دوتا که نام بردید 1. رینگ نسخه ژانیش هم 2. اون فیلم ژاپنی 4 اپیزودیه که امسشم کوایدان بود به معنی 4 گانه موافقم
اما چیزی که روی من تاثیر بسزایی گذاشت فیلم جن گیر بود که در سن 16 سالگی دیدم واقعا مدت ها ترس داشتم
تازگیها هم فیلم های زیر دیدم بد نبود اون دومیه یکم در حد چند ساعت روم تاثیر گذاشته بود

Insidious: Chapter 2 (2013) - IMDb
و
Dark Skies (2013) - IMDb

بالا