• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

ترسناک ترین فیلمی که دیدین چی بود؟

kayvan.kh

Registered User
لایک‌ها
195
your next
sinister
possession
این 3 تا هم جدید دیدم واقعا فوق العادس

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
اين سواران هراسيده رو لينك ميدي دوست عزيز

Sent from my iPhone using Tapatalk

AZAZEL

Registered User
لایک‌ها
341
The conjuring

The Exorcis

Insidious1 &2

فیلم اول و نسخه دوم insidious جدید هستن پیشنهاد می کنم ببینیدشون . اینم عکساشون :eek:

Insidious-2-Banner.jpg

The-Conjuring-Movie-Poster.jpg

c985b74d673a167ece78fbe827979a56.jpg

kayvan.kh

Registered User
لایک‌ها
195
اين سواران هراسيده رو لينك ميدي دوست عزيز

Sent from my iPhone using Tapatalk
سلام داداش سواران هراسیده رو تقریبا 3 سال پیش دیدم از mbc persian اسم انگلیسیش الان یادم نیست فقط ترجمش یه چیزی توی همین مایه ها می شد.

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,776
توبه نسوح :D

fmousavi

Registered User
لایک‌ها
20
جن گیر چند قسمته؟سریال ترسناک نداریم؟

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

esmigel

Registered User
لایک‌ها
417
اقا تورو خدا فیلمایی که ماله 20 سال پیش بودن رو دیگه اینقدر تکرار نکنین...اونارو دیگه همه دیدن.. فیلمایی رو بگین که جدید باشه یا کمتر کسی دیده باشه... مثلا فیلم جن گیرو یا کینه رو همه دیدن... چند وقت پیش یکی از دوستان از یه فیلمی اینقدر تعریف کرده بود که سریع دانلودش کردم..اسمشم Nothing Left To Fear بود...خداوکیلی اینقدر تعریف کرده بود که میترسیدم ببینمش.. تا اینکه بعداز چند روز دیشب دیدمش..یه فیلم فوق العاده مزخرف....
فیلم ترسناکو باید تو تاریکی و با صدای بلند دید...فیلمای ترسناک غیراز قدیمیا که دوستان گفتن..insidious یه چیز دیگست..The.Descent.1..2....The Conjuring...sinister...case39..paranormal activity 1..2..3..4
این سواران هراسیده اگه ترسناکه دانلودش کنم؟

behnam 1375

Registered User
لایک‌ها
1,298
اقا تورو خدا فیلمایی که ماله 20 سال پیش بودن رو دیگه اینقدر تکرار نکنین...اونارو دیگه همه دیدن.. فیلمایی رو بگین که جدید باشه یا کمتر کسی دیده باشه... مثلا فیلم جن گیرو یا کینه رو همه دیدن... چند وقت پیش یکی از دوستان از یه فیلمی اینقدر تعریف کرده بود که سریع دانلودش کردم..اسمشم Nothing Left To Fear بود...خداوکیلی اینقدر تعریف کرده بود که میترسیدم ببینمش.. تا اینکه بعداز چند روز دیشب دیدمش..یه فیلم فوق العاده مزخرف....
فیلم ترسناکو باید تو تاریکی و با صدای بلند دید...فیلمای ترسناک غیراز قدیمیا که دوستان گفتن..insidious یه چیز دیگست..The.Descent.1..2....The Conjuring...sinister...case39..paranormal activity 1..2..3..4
این سواران هراسیده اگه ترسناکه دانلودش کنم؟
کاملا حق با شماست بنده باهاتون موافقم و تایید میکنم

sina_alai

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
لطفا فیلم هایی معرفی کنید که به فرهنگ ما نزدیک باشه
جن و روح و جنگیری و شیطان تو ذات ماها به شکل خرافات از بچگی نهادینه شده و تو این تم ببینیم خیلی بیشتر بهمون میچسبه (مثل جنگیر خودمون)
فیلم های کشتن و تکه تکه کردن که غربیا بهشون اسلشر (slasher) میگن به کارمون نمیاد
conjuring مثلا خوب بود ...

RedTiger

Registered User
لایک‌ها
22
من فیلم ترسناک زیاد نگاه کردم
نمیشه گفت ترسناک ترین ولی این دو تا فیلم از اونایی بود که منو میخکوب تلویزیون کرد. از اول تا آخرش: درخشش (دوبله شده) و دکتر فرانکن اشتاین ( زبان اصلی ) ترسش هم برای این بود که بچه بودم دیدمش.
آره این فیلم درخشش واقعا منم جلوی تلویزیون میخکوب کرد.

esmigel

Registered User
لایک‌ها
417
your next
sinister
possession
این 3 تا هم جدید دیدم واقعا فوق العادس
sinister رو دیده بودم بد نبود.... اون دوتای دیگه ارزش دانلود کردن رو دارن؟ حداقل مثل sinister هستن؟ فیلم کشتن و تیکه تیکه کردن نه...روح و جن دنبالشونم... اگه لطف کنی جواب بدی ممنون میشم

esmigel

Registered User
لایک‌ها
417
فیلم mama از نظر ترسناک بودن از ده نمره پنج رو بهش میدم....اخرش خیلی مزخرف بود...

mehdi.karami

Registered User
لایک‌ها
743
به نظرم دیگه چیزی به اسم فیلم ترسناک وجود نداره ! ( به معنا واقعی ترس )
دلیلش هم خیلی چیزا میتونه باشه مثلا وقتی ما تو بچگی فیلم هایی مثل جن گیر رو دیدم ظرفیت مون رفته بالا !
خود من وقتی جن گیر رو دیدم درگیر خودم شدم ! تو یکی از قسمت هاش اون یارو دختره سرش رو میچرخوند هنوز هم جلو چشمامه ! یا مثلا فیلم طالعه نحس اون کلاغ ها بد روی من تاثیر گذاشته بودن، مثلا وقتی جایی میرفتم کلاغ از زمین بلند میشد فکر میکردم الان یه اتفاق ترسناک میوفته ! :دی :eek:
در کل الان دیگه زیاد دنبال این فیلم ها نمیرم چون اونی نیستن که میخوام، ولی اون فیلم هایی که خیلی وقت پیش دیدم و ترسیدم
زیاد بودن فکر کنم حدود 1 سال هر روز یه فیلم ترسناک جدید میدیدم!! همش یادم نیست، جن گیر ، طالعه نحس ، دراکولا (دراکولا زیاد ترسناک نبود فکر کنم ! )
سری کلبه وحشت ( اون جا که اسکلته با اون یارو مرده میجنگید خنده دار بود !:D ) یه فیلم هم بود مرده ها از قبر در میومدن بیرون میرقصیدن :general304:
یه فیلم هم بود خون آشام ها یکی رو گرفتن از ستون فقراتش گیتار درست کردن :|
بعد یکم جدید تر حلقه بود که واقعا هم فیلم خوبی بود هم ترسناک
فیلم کینه هم فیلم خوبی بود ( البته به گرد پای حلقه هم نمیرسه )، مخصوصا صدای اون یارو زنه !
بعد یه فیلمی بود اسمش هالووین بود ( البته فکر کنم ) نمیشه بهش گفت ترسناک اما واقعا فیلم خوبی بود، داستانش هم در مورد یه پسر افسرده بود که مادرش رقاص دیسکو بود پدرش رو هم فکر کنم از دست داده بود و مادرش یک بار دیگه شوهر کرده بود خواهرش هم پسر میاورد خونه
خلاصه زندگی خیلی بدی داشت، یه شب که خونه خالی بود خواهرش دوست پسرش رو آورده بود خونه داشتن :general112::general112: ...
پسره با چاقو خواهرش رو تیکه پاره کرد ، بعد پسره رو پا یچیزی انقدر کوبوند کلش داغون شد :general312:
خلاصه داستان از اینجا شروع شد و پسره وقتی یکی رو نشون میکرد تا نمیکشتش ولش نمیکرد ( از این نوع داستان تا دلت بخواد فیلم هست اما این یه چیز دیگه بود ) ، فیلمش ترسناک نیست زیاد اما فوق العاده دلهره آوره ، در کل الان از فیلم های دلهره آور بیشتر خوشم میاد
یه فیلم هم بود اسمش آب سیاه بود ترسناک نیست اما دلهره آور هستش ، داستانش هم در مورد یه خانوادس که میرن با قایق تو دریاچه گیر یه تمسا میوفتن و کلی اتفاق براشون میوفته.
چقدر طولانی شد نوشتم:D
به هر حال فیلم ترستاک الان وجود نداره ( اون ترسی که قبلا بود)

mehdi.karami

Registered User
لایک‌ها
743
این دوتا رو حتما ببینید
آب سیاه ( داستان واقعی ) و هالووین

black-water-movie-poster-1020419755.jpg

Last edited:
بالا