برگزیده های پرشین تولز

ترفندها و نكات نرم افزاری

darklord

Registered User
لایک‌ها
1
متوجه منظورت نشدم! یعنی میخوای زودتر سیستم خاموش بشه و بشه ترکش کرد؟ یا میخوای سریعتر سیستم ریست بشه تا بتونی به سیستم عامل دیگه ای مثلا لینوکس وارد بشی؟

fixxxer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

ویندوزم یه دفعه درایو دی وی دی رامم رو نمیشناسه! تویه بایوس میشناسه ولی توی ویندوز نه!چرا؟؟؟

با تشکر قبلی

moviesdr2

Registered User
لایک‌ها
10
مشكل
وقتي درايور مودم adsl نصب ميكنم فايل تنظيماتشو(configure) كه ميخام باز كنم دوتا ارور ميده
ولي قسمتDSL status مشكلي نداره

Error loading newdev.dll اينو كه ok ميكنم اين مياد
Administrator privileges are required to install, uninstall,or configure the DSL software

ويندوزم دوباره نصب كردم فرقي نكرد درايورشم دوباره دانلود كردم درست نشد...لطفا كمك كنيد
مدل مودم corcess 3112ug

Last edited:

nanin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مشكل
وقتي درايور مودم adsl نصب ميكنم فايل تنظيماتشو(configure) كه ميخام باز كنم دوتا ارور ميده
ولي قسمتDSL status مشكلي نداره

Error loading newdev.dll اينو كه ok ميكنم اين مياد
Administrator privileges are required to install, uninstall,or configure the DSL software

ويندوزم دوباره نصب كردم فرقي نكرد درايورشم دوباره دانلود كردم درست نشد...لطفا كمك كنيد
مدل مودم corcess 3112ug

داداش همین مشکلو منم با مودم d link 200 دارم
من یه احتمال میدم اونم از بروز رسانی مایکروسافت هستش من ویندوز xp sp3 ,نر م افزار tune up 2009 هم استفاده میکنم اگه راه حلشو یاد گرفتی حتما بگو.

EvanGeline

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
چطور میشه با برنامه cyberlink power dvd از فیلم عکس گرفت؟

Last edited:

alim2007

Registered User
لایک‌ها
0
پیدا کردن پسورد ویندوز

آدرس : softp30.com

این سایت خودمه

mahsa vorooojak

Registered User
لایک‌ها
38
برادر یکی از دوستام رو کامشون یه برنامه امنیتی نصب کرده بصورتی که ویندوز تنها برای دو دقیقه برای سایر یوزر ها فعاله!

وبعد از دودقیقه اصن ویندوز کار نمیکنه.

وفقط برنامه ای به نام"پرند"فعاله.فک کنم از همین باشه.کسی میدونه این چیه؟
یا چطوری میشه کرکش کرد؟

mitra_afi

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
0
با سلام و عرض ادب
خدمت دوستان
مدتیه وقتی با nero به صورت adiuoرایت می کنم اسم آهنگها رایت نمی شه :(
کسی می دونه تنظیم این بخش از کجا ساپورت می شه
اگه راهنمایی کنید ممنون می شم :blush:;)

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
سلام
امروز دیکشنری "هوشیار" ورژن جدید که ویندوز سون 7 رو هم ساپورت میکنه 11 تومن گرفتم . بسته بندی و پک جدید ...
با برنامه clonyXXL نوع قفلش رو اومدم ببینم چیه چیزی تشخیص نداد و فقط گفت قفل داره، بعد زدم با همون پروفایل cloneCD کپی کنه ولی بعد از انجام همه مراحل وقتی سی دی کپی را قرار میدم متوجه میشه که کپی هست.
پیشنهاد شما برای این مشکب پیه؟ چطور میتونم یک بک-اپ از این سی دی بگیرم که کار کنه؟ نرم افزار خاصی مد نظر دارید. ایشاا... جبران کنم :)

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
سلام، صدای اکو را چطوری از بین ببرم؟

kap

Registered User
لایک‌ها
0
درود بر اساتید

آیا در hiren 11 گزینه و برنامه low level format وجود دارد؟

درغیر این صورت در کدام ورژن hiren این برنامه وجود دارد؟

سپاس

پیروز و تندرست باشید

spiderman2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
چه جوری میشه پسورد های ستاره ای که توی نرم افزار Avivatrader هست رو متوجه بشیم؟
با چند نرم افزار نمایش پسوردهای ستاره ای تست کردم ولی نشد.
خیلی مهم و فوری هست دوستان لطفا کمک کنید.

mr_samyar

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
35
سلام به دوستان خوب پرشین تولز
من میخواستم سایت دانلود راه اندازی کنم و به همین دلیل نیاز به آموزش کاملی از نرم افزار winrar جهت آماده سازی فایل ها دارم.

کار کردن با این نرم افزار را یاد دارم ، ولی چیزی که مهمه میخوام ریزه کاری ها و کلا میخوام بدونم زمانی که یک فایل را میخوام rar یا zip کنم ، باید چه گزینه هایی را در winrar فعال کنم که در فایلی که تبدیل میشه مشکل یا خطایی ایجاد نشه؟!
همچنین برای rar یا zip کردن بهترین method کدام است؟

الان من گاهی اوقات یک فایل رو که تبدیل کردم ،برای اکسترکت خطای کارکتر میده؟ در صورتی که همان فایل را توسط گزینه extract here انجام بدی، بدون مشکل باز میشه!

لطفا راهنماییم کنید.....

با سپاس فراوان

Mehdi14

Registered User
لایک‌ها
748
من میخواستم سایت دانلود راه اندازی کنم و به همین دلیل نیاز به آموزش کاملی از نرم افزار winrar جهت آماده سازی فایل ها دارم.

کار کردن با این نرم افزار را یاد دارم ، ولی چیزی که مهمه میخوام ریزه کاری ها و کلا میخوام بدونم زمانی که یک فایل را میخوام rar یا zip کنم ، باید چه گزینه هایی را در winrar فعال کنم که در فایلی که تبدیل میشه مشکل یا خطایی ایجاد نشه؟!

الان من گاهی اوقات یک فایل رو که تبدیل کردم ،برای اکسترکت خطای کارکتر میده؟ در صورتی که همان فایل را توسط گزینه extract here انجام بدی، بدون مشکل باز میشه!

لطفا راهنماییم کنید.....

با سپاس فراوان

سلام دوست عزیز

این لینک هایی رو که دادم یه نگاهی بکنید :

http://pcsaft.mihanblog.com/post/3

http://p304u.blogfa.com/post-971.aspx

دانلود کتاب الکترونیک آموزش Winrar :

http://dl.irpdf.com/ebooks/Part1/(120).pdf

pooche

Registered User
لایک‌ها
1
سلام

من نرمافزار NodLogin رو روی ویندوز 7 ریختم اما تمام مراحلی که در سایتهای مختلف بود رفتم اما عمل نمیکنه ورژن نرمافزار رو هم عوض کردم اما فرقی نکرد مشکل به نظرتون از کجاست!:hmm:

1900cd

Registered User
لایک‌ها
119
سلام خدمت دوستان
یک سوال دارم البته نمی دونم جاش اینجا باشه یا نه!
دو گزینه ای پایین برای چیست؟
74Untitled_1.jpg

با تشکر

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام 1900cd عزيز
1.gif

. گزينه اول باعث ميشه كه داده‌هايي كه روي اون ديسك كپي مي‌كنيد تا حدودي فشرده شوند. اين امر باعث كمتر جا گرفتن فايل‌ها برروي ديسك مي‌شود ولي مقداري هم باعث كندتر شدن عمليات نوشته شدن روي اون ديسك مي شود. پيشنهاد نميشه! به خصوص در زمان بازيافت داده‌ها ممكنه مشكل ايجاد كنه!

. گزينه دوم باعث Index گذاري فايل‌ها ميشه تا در عمل Search سريعتر فايلي را پيدا كنيد. اين گزينه خوبيه ولي به جاي آن، استفاده از Google Desktop Search يا نسخه‌ جديدتر مايكروسافت به نام Windows Search پيشنهاد مي‌شود.

موفق باشيد.
67.gif

خداحافظ
IgImAx
90/05/21
26.gif
103.gif

ghazal-m

Registered User
لایک‌ها
42

لطفا راهنماییم کنید.....

با سپاس فراوان

این برنامه برنامه زیاد پیچیده ای نیست و قابلیتهای زیادی داره یک آموزش تصویری هم برای Winrar بصورت مالتی مدیا توسط شرکت پرند تولید شده می تونی از اون هم استفاده کنی تمام قابلیتها رو توضیح میده چون کپی رایت داره نمی تونم اینجا بزارم ولی اگه از دوستات کسی کینگ پرند نسخه های جدیدشو داره بگیر داخلش گذاشتند

بالا