• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
راستش من یه موردی میخام که برای سیستم ماشین به کار ببرم....حافظش 1گیگ باشه و خوب باشه...بودجمون هم زیر 100 تومانه....

خودم میخاستم این مدلهای زولتریکس (چند کاره هاشو بگیرم ) و دیدم قیمتشام مناسبه ولی دوستی گفت کریتیو اول و سونی بگیر...
سونی رو 1 گیگشو پرسیدم از بغل خونمون میگه 60 تومان و با گارانتی! ولی یه جای دیگه میگه اصلش یه مدل هست 90 تومان و یه مدل دیگه هست 140 تومان...

به دنبال کریتیو هم تو سایت ها سرک کشیدم و تو سایت قیمت دات کام مدل Zen Micro Photo (8GB, black رو فیمت زده بود 85تومان...
لیست فروشنده شم زده بود WWW.BEHINEHRAI.COM و تو سایتشم رفتم ولی از این مدل تو قسمت MP3 Player چیزی ندیدم...
یه مدل دیگر کریتیو هم Zen Nano Plus بود که حدود 71 تومان قیمتشه فکر کنم...

Creative MP3 Player.Movo S200 1GB رو هم قیمت زده 80 تومان...
Creative MP3 Player. ZEN Neeon 1GB هم تو همین رنجه...
مدل Zen Micro Photo برام قیمتش یه کم عجیبه....آیا ریگی تو کفش این مدل هست؟!حافظش و امکان پخش تصاویر(که البته این پخش تصاویر زیاد به دردم نمی خوره)وسوسه می کنه و به یکی گفتم چنین مدلی هست گفت تقلبیه و گفت بالای 1 گیگ بالای 100 تومان قیمت داره...
شما دوستان چی صلاح می دونید؟!
پ.ن : راستی این مدل های باتری خور شارژر میخاد نه؟این شارژرهای دوربین برای این باتری ها به درد میخوره؟!در ضمن وسایل اضافی MP3 Player چه چیزایی و باید خرید؟
شما چون برای ماشین می خوای و ضمنا بودجه ات زیر 100 تومنه باید مدلهای بالای یک گیگ رو فراموش کنی ... مدلهای هارد دار ( مثل همون Micro photo که مطمئنا قیمت رو اشتباه زده بودن و 185 درسته ) هم بدرد شما نمی خوره چون قطعات متحرک داره و ممکنه آسیب ببینه و ضمنا نرم افزار مخصوص می خواد ...

سونی هم نرم افزار می خواد و ضمنا نرم افزارش کمی بدقلقه ... ضمنا مارکهای تقلبی اش هم که طبیعتا توصیه نمیشه ...

زی سایبر هم به همین ترتیب .. مارک متفرقه محسوب میشه ..

نهایتا اینکه شما اگه با باتری قلمی مشکلی نداری ( و بله ، می تونی با شارژر هم باتری های قلمی معتبر رو شارژ کنی ) ، nano plus بگیر ... و اگه شارژی می خوای ، neeon بگیر ... هر دو از محصولات creative هستن و 1 گیگشون حدود 80 تومن باید باشه ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
در مورد مدلهاي ديگه iaudio چطور? نميدونيد اونا mp3 ظبط مي كنند يا نه؟ منظورم t2 و f1
در مورد مدلي كه اسپيكر داشته باشه ، 256 هم كافيه ماركش هم متفرقه باشه اصلا مهم نيستو فقط اسپيكر داشته باشه.

از راهنماييتون ممنونم
درباره T2 هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم ... اما F1 مشکلی نداره و mp3 ضبط می کنه ... T2 یه مقدار تخیلیه و شاید کنترل و کار باهاش خیلی راحت نباشه .. بهرحال U2 و U3 ارجحیت دارن به F1 و T2 ... ولی نهایتا باز نظر و سلیقه خودته ...

//
درباره اسپیکر هم اگه واسه ات فرقی نمی کنه بهتره leono و بعدش apacer بگیری ... اینا یه ذره کمتر متفرقه ان ... مدل خاصی رو هم نمی شناسم ولی می دونم که این دو تا مارک ، چند مدل دارن که اسپیکر داشته باشه .. باید بری توی پاساژ و همون جا بپرسی ... شرمنده ..
با سلام

من خیلی دنبال zen neeon 2 با ظرفیت 4g گشتم ولی پیدا نکردم . البته با ظرفیتهای 1g و 2g هست . کسی اطلاعی از قیمت ان و اینکه کجا می فروشند ندارد؟
شما از کجاها پرسیدی ؟ از نمایندگی بپرسی بهترین کاره ( شاب و رایان بدر ) .. اصلا ببین همچین چیزی رو وارد کردن یا نه ... من هم یادمه یه بار پرسیدم گفتن ندارن ( از پاساژ ایران پرسیدم ) ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام!
3zggb5i.gif

آقا تاپیک رو منحرف نمی کنم ... فقط سیمور جان اطلاع داری اگه آمپراژ خروجی آداپتور 10-20 میلی بالاتر از ورودی یه دستگاه بود، مشکلی پیش می یاد یا نه؟ یه شارژر متفرقه گرفتم واسه هندزفری بلوتوثم، می ترسم اتصال اول یه حال اساسی بده بهش
hmm2.gif
من باید بپرسم در این مورد ... بهت خبر میدم فرهاد جان ...
mobile1.gif

با سلام خدمت دوستان و مدیر محترم

مشکل من د رمورد mp3 player Creative هست مدلش هم (NOMAD muvo2 ) با ظرفیت 4GB از نوع دارای هاردهست متاسفانه دستگاه دچار مشکل شده . روشن نمیشه یا اگه میشه همون اول هنگ میکنه خاموش نمیشه , بعضی وقتا هم درست کار میکنه
ولی خیلی کم باز هنگ میکنه بطو ر کلی .

البته ناگفته نماند که زمانی هم که به کامپیوتر وصلش میکنم هیچ اتفاقی نمیفته ؟ و دستگاه در همون حالت میمونه؟
از دوستان خواهشمندم که بنده رو راهنمایی کنند .

از کمک و راهنمایی شما متشکرم
این Muvo2 همون سری قدیمیه دیگه ... درسته ...

می تونه مشکل از باتری باشه ها ... درش بیار و بذارش سرجاش بعد از مدتی ، ببین چی میشه ...

یه چندتا ضربه ملایم بزن به پشتش ببین راه میفته ...

شما اینجا رو هم چک کن ، ببین مشکلی رو حل می کنه یا نه ... البته نیاز به اتصال به PC داری ... ولی بهرحال ضرر نداره ...

خبر بده که چی کار کردی ...

SILENCER

Registered User
لایک‌ها
21
من باید بپرسم در این مورد ... بهت خبر میدم فرهاد جان ...
mobile1.gif

این Muvo2 همون سری قدیمیه دیگه ... درسته ...

می تونه مشکل از باتری باشه ها ... درش بیار و بذارش سرجاش بعد از مدتی ، ببین چی میشه ...

یه چندتا ضربه ملایم بزن به پشتش ببین راه میفته ...

شما اینجا رو هم چک کن ، ببین مشکلی رو حل می کنه یا نه ... البته نیاز به اتصال به PC داری ... ولی بهرحال ضرر نداره ...

خبر بده که چی کار کردی ...

با سلام خدمت شما مدیر محترم

اولا از راهنمایی شما سپاس گذارم , بنده چندین بار تمام کارهایی را که شما گفته بودین قبلا هم انجام دادم ولی هیچ تاثیری نداشت
واقعا نمیدونم مشکل از چیه؟ ایا راهی برای فلش کردن نرم افزار دستگاه هست و یا این کار تاثیری داره ؟
از راهنمایی شما بسیار ممنون.

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
با سلام خدمت شما مدیر محترم

اولا از راهنمایی شما سپاس گذارم , بنده چندین بار تمام کارهایی را که شما گفته بودین قبلا هم انجام دادم ولی هیچ تاثیری نداشت
واقعا نمیدونم مشکل از چیه؟ ایا راهی برای فلش کردن نرم افزار دستگاه هست و یا این کار تاثیری داره ؟
از راهنمایی شما بسیار ممنون.
من یادم اومد که یکی از دوستام همین مدل رو داشت ... صحبتی باهاش کردم و گفتش که یه بار مشکل مشابهی پیش اومده برای دستگاهش ... یعنی به PC وصل نمیشده ... اینم برده گارانتی ( آخه هنوز گارانتی اش تموم نشده بود ) و بهش گفتن که قسمت usb دستگاهش سوخته ....

شاید مال تو هم مشکل مشابهی داشته باشه ... اگه اینطوری باشه باید حتما ببری نمایندگی ... چون واسه فلش کردن نیاز به اتصال به PC داری ...
4cxg2n7.gif

راستی این دستگاه رو چند ساله داری ؟
169.gif

SILENCER

Registered User
لایک‌ها
21
من یادم اومد که یکی از دوستام همین مدل رو داشت ... صحبتی باهاش کردم و گفتش که یه بار مشکل مشابهی پیش اومده برای دستگاهش ... یعنی به PC وصل نمیشده ... اینم برده گارانتی ( آخه هنوز گارانتی اش تموم نشده بود ) و بهش گفتن که قسمت usb دستگاهش سوخته ....

شاید مال تو هم مشکل مشابهی داشته باشه ... اگه اینطوری باشه باید حتما ببری نمایندگی ... چون واسه فلش کردن نیاز به اتصال به PC داری ...
4cxg2n7.gif

راستی این دستگاه رو چند ساله داری ؟
169.gif

سلام ممنون از راهنمایی شما ,بنده تقریبا دوسال و نیم میشه که دستگاه رو دا رم

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام ممنون از راهنمایی شما ,بنده تقریبا دوسال و نیم میشه که دستگاه رو دا رم
بهرحال اگه PC به هیچ وجه دستگاهت رو نمیشناسه و حتی unknown hardware هم نمیده ( یعنی اصلا اتصال رو تشخیص نمیده ) ، احتمالا ایراد سخت افزاری داره ...

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
من می خوام یه usb flash بخرم . در حدود 30 تومان هم بودجه دارم به من چی رو معرفی می کنید ؟ نظرتونو در رابطه با kingstone می خواستم.

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
من می خوام یه usb flash بخرم . در حدود 30 تومان هم بودجه دارم به من چی رو معرفی می کنید ؟ نظرتونو در رابطه با kingstone می خواستم.
شما اگه 1 گیگ واسه ات کافیه OCZ بگیر ... اگه هم حافظه بیشتر می خوای همون کینگستون خوبه ..

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351

البته من نمیخوام تو شک بندازمتون ولی :
graph1.gif

graph2.gif

و در ادامه محصول مورد علاقه من جت فلش 110:

127fs4681382.gif

127fs4681482.gif

127fs4681667.gif

نتیجه گیری اخلاقی..کینگ استونی که تو ایران میاد اصلا کینگ استون نیست..نتیجه گیری مادی بین Adata و ترنسند یکی رو انتخاب کن..

توجه کن که Adata الان 3 مدل داره..یه مدل که نشانگر حجم باقی مانده داره و فوتبال دیسک که هر دو سرعتشون یکی..سری مای فلش هم هست ولی مدلهای های اسپید و معمولی داره...

ترنسند فقط جت فلش 110 رو من منظورمه..باقیشون مالی نیستن تقریبا..

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
iPod Shuffle '2nd پايتخت چند مغازه اورده بودن / قيمت تقريبی 112.000
292.gif

Baltazar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان. من تازه با این forum آشنا شدم.هر کی میتونه کمکم کنه.
راستش اولش میخواستم MP3player بخرم .creative nanoplus رو انتخاب کردم ولی بعد به سرم زد که چرا یه MP4 ارزون نخرم.میخوام قیمتش دو رقمی باشه(البته بدون سه تا صفر جلوش) و البته به عنوان cooldisk هم بشه استفاده کرد.نظر شما چیه؟
یه مدل سونی دیدم 1 گیگش 85 تومنه.MP4 سونی هم مثلMp3 اش نرم افزار داره؟:f34r: زولتریکس چه طوره؟
تو این رنج قیمت چی پیشنهاد میکنید؟اصلا mp4بخرم یا بریم سراغ همون mp3 خودمون.:blink:​

Mohsen4604

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سیمور جان ... خیلی خیلی ازت ممنونم که راهنماییم کردی همون نئون 2 رو گرفتم . چیزه شیک و خوبیه ... حقیقتا ممنون .

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
البته من نمیخوام تو شک بندازمتون ولی .......
برعکس شما آدم رو مطمئن می کنی ، راکس جان ...

ولی قیمتهای اینا رو هم کاشکی می گفتی ... در حد 30 تومن هستن دیگه ایشالا ...
سلام به همه دوستان. من تازه با این forum آشنا شدم.هر کی میتونه کمکم کنه.
راستش اولش میخواستم MP3player بخرم .creative nanoplus رو انتخاب کردم ولی بعد به سرم زد که چرا یه MP4 ارزون نخرم.میخوام قیمتش دو رقمی باشه(البته بدون سه تا صفر جلوش) و البته به عنوان cooldisk هم بشه استفاده کرد.نظر شما چیه؟
یه مدل سونی دیدم 1 گیگش 85 تومنه.MP4 سونی هم مثلMp3 اش نرم افزار داره؟:f34r: زولتریکس چه طوره؟
تو این رنج قیمت چی پیشنهاد میکنید؟اصلا mp4بخرم یا بریم سراغ همون mp3 خودمون.:blink:​
شما با بودجه زیر 100 تومن نمی تونی Mp4 خوبی بگیری ... باید بری سراغ مارکای متفرقه ... زولتریکس متفرقه اس .. سونی هم mp4 نداره و اگه چیزی دیدی بدون که تقلبیه ....

نهایتا اینکه اگه واسه ات خیلی مهمه که حتما ویدئو پخش کنه ... zen v plus هستش که 1 گیگش حدود 108 تومنه ...
سیمور جان ... خیلی خیلی ازت ممنونم که راهنماییم کردی همون نئون 2 رو گرفتم . چیزه شیک و خوبیه ... حقیقتا ممنون .
خواهش ...

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
برعکس شما آدم رو مطمئن می کنی ، راکس جان ...

ولی قیمتهای اینا رو هم کاشکی می گفتی ... در حد 30 تومن هستن دیگه ایشالا ...

اوچیکتم..:blush:

جت فلش 110 که به نظر من از نظر گارانتی و این حرفا بهتر از بقیه هستش حدود 27-28 هر 1 گیگیش در میاد بلکم بشه ارزونتر خرید..

Adata فوتبال دیسک حدود 23-25 و مای فلش هم برید بازار میفهمید که کوچیک و بزرگ چون داره قیمتش بالا پاین میشه..

مای فلش راستی تو مدلهای کوچیک مثه جت فلش پرفورمنسش پایینتره ... یعنی خوشگلی فدای کارایی..

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
از rax می خوام که یه فروشگاهی رو توی تهران به من معرفی کنه که من از اونجا بخرم چون من زیاد آشنا نیستم
به نظر شما من به جای usb flash یه mp3player بخرم ؟ آخه موضوع اینه که من نمی د ونم که آیا این mp3player ها کار اونارو انجام میدن یا نه؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
از rax می خوام که یه فروشگاهی رو توی تهران به من معرفی کنه که من از اونجا بخرم چون من زیاد آشنا نیستم
به نظر شما من به جای usb flash یه mp3player بخرم ؟ آخه موضوع اینه که من نمی د ونم که آیا این mp3player ها کار اونارو انجام میدن یا نه؟
ببین Mp3 player های توی range زیر 100 تومن همین کار رو انجام میدن ( با یه سری تفاوت های جزئی ) ... اما مساله اینه که شما می خوای زیر 50 تومن خرج کنی ظاهرا ... با این پول ، نمی تونی mp3 player خوبی بگیری ... ( متفرقه نصیبت میشه ) ...

Elend

Registered User
لایک‌ها
30
apacer
بخر البته فک کنم حدود 65 باشه

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
البته من هیچ وقت mp3player نمی خرم چون اشتباه محض است به این دلیل که با mp4player هم میشه بازی کرد و هم lcd رنگی داره و میشه از برنامه EBook کار های پر استفاده ای انجام داد به هر حال این نظر من . من در حدود 120 تومان دارم اگه بخوام mp4 بخرم . شما چه چیزی را پیشنهاد می کنید : 1- باتری قابل شارژش باشه و طول عمر زیاد داشته باشه 2- ظرفیت بالا باشه 3- توی EBook هم فرمت pdf رو ساپورت کنه

hamid1985

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.منم بالاخره با راهنمايي دوستان(مخصوصا سيمور) و تحقيق خودم يه زن وي پلاس 1 گيگ گرفتم.104تومن با گارانتي رايان بدر.
همه چيش خوبه فقط مشكلي كه من باهاش دارم كيفيت ضبط صداش كه مونو و باكيفيت پايين ضبط ميكنه وبدرد كلاس نمي خوره.

بالا