• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
البته من هیچ وقت mp3player نمی خرم چون اشتباه محض است به این دلیل که با mp4player هم میشه بازی کرد و هم lcd رنگی داره و میشه از برنامه EBook کار های پر استفاده ای انجام داد به هر حال این نظر من . من در حدود 120 تومان دارم اگه بخوام mp4 بخرم . شما چه چیزی را پیشنهاد می کنید : 1- باتری قابل شارژش باشه و طول عمر زیاد داشته باشه 2- ظرفیت بالا باشه 3- توی EBook هم فرمت pdf رو ساپورت کنه

استاد..یه MP4Playerمیخری بعد پشیمون میشی و به خودت میگی واسه چی اینکارو کردی..:lol: چون خرو خرما و کوشتکوبیده و غلام و کنیز رو با هم نمیدن..:D

من پیشنهادم اینکه شما با 120 تومن 2 کار میتونی بکنی:

1. بری یه MP3 Player خوب ولی ارزون مثه سری 200 سن دیسک سنسا بخری..بقیه رو بزاری در اینده یه گوشی موبایل یا یه PDA بخری واسه اون کارا..

2. یه ضرب واسه گوشی خرجش کنی..

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
این PDA که میگی اصلاً چی هست ؟ چون تا حالا نشنیدم .
- مشخصات کامل و محدوده قیمت این PDA را درج کنید.
- یه سواله دیگه ای که داشتم این بود که : برنامه firmware توی mp4player ها چی هست و چه جوری میشه upgrade کردشالبته این سواله یکی از دوستانم ازمم کرد . ممنون

ali206

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
40
سلام به همه عزيزان
مي خواستم بدونم آيا با موبايل هم ميشه كار فلش يو اس بي رو انجام داد يعني توش فايل ريخت و براحتي برا پلات و.. جابجاش كرد؟
همچنين از اساتيد خواهش ميكنم يه فلش با قيمت حدود 30 تومن كه هرچي ظرفيتش بالاتر باشه بهتره با اسم دقيق مدل و قيمتش بيان كنن
خدا خيرتون بده!

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
البته من هیچ وقت mp3player نمی خرم چون اشتباه محض است به این دلیل که با mp4player هم میشه بازی کرد و هم lcd رنگی داره و میشه از برنامه EBook کار های پر استفاده ای انجام داد به هر حال این نظر من . من در حدود 120 تومان دارم اگه بخوام mp4 بخرم . شما چه چیزی را پیشنهاد می کنید : 1- باتری قابل شارژش باشه و طول عمر زیاد داشته باشه 2- ظرفیت بالا باشه 3- توی EBook هم فرمت pdf رو ساپورت کنه
دوست من ... قصد جسارت ندارم ... ولی اینکه شما داری بین Mp3 و Mp4 و کول دیسک و PDa و اینا جابجا میشی ظاهرا بخاطر اینه که نمی دونی دقیقا می خوای با این دستگاهت چی کار کنی ... شما با بودجه 120 تومن می تونی یه Mp3 player خوب بگیری ... ولی mp4 اگه میخوای یا باید بری سراغ مدل های متفرقه ، یا باید بری سراغ مدلهایی مثل zen vplus که ویژگی نمایش ویدئوشون ، خیلی کاربردی نیست ...

قابلیت ebook هم بیشتر توی مدلهای متفرقه اس و مدلهای معتبر سراغش نمیرن ....

بنابراین شما باید مشخص کنی که با این دستگاهت می خوای چی کار کنی ؟ ضمنا بهتره در مورد وسایل صوتی - تصویری به فکر مارکای متفرقه نباشی ...
این PDA که میگی اصلاً چی هست ؟ چون تا حالا نشنیدم .
- مشخصات کامل و محدوده قیمت این PDA را درج کنید.
- یه سواله دیگه ای که داشتم این بود که : برنامه firmware توی mp4player ها چی هست و چه جوری میشه upgrade کردشالبته این سواله یکی از دوستانم ازمم کرد . ممنون
Pda فکر نکنم بدرد شما بخوره ...

firmware هم معمولا کمپانی ها ، هر چندوقت یه بار منتشر می کن ... البته کمپانی های معتبر مظنورمه و مدلای متفرقه ، معمولا خیلی سخته پیدا کردن firmware شون ...
سلام.منم بالاخره با راهنمايي دوستان(مخصوصا سيمور) و تحقيق خودم يه زن وي پلاس 1 گيگ گرفتم.104تومن با گارانتي رايان بدر.
همه چيش خوبه فقط مشكلي كه من باهاش دارم كيفيت ضبط صداش كه مونو و باكيفيت پايين ضبط ميكنه وبدرد كلاس نمي خوره.
بهرحال توی این range ، همه مدلهای Mono ضبط می کنن و کاری اش نمیشه کرد ... موفق یاشی حمید جان ...

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
سلام محمد
میگم از این Sticker ها تهران سراغ داری !؟ قيمتش حدودی میدونی چقدر هست !؟
rose.gif

andishehno

Registered User
لایک‌ها
0
سلام.
من یک creative مدل zen neeon 1GB خریدم. ظاهرا توی مشخصاتش نوشته 2LCD colour. میخوام بدونم رنگ پس زمینه LCD عوش میشه به رنگهای دیگه یا رنگش ثابته مثل رنگ خود دستگاه؟!!!! من گشتم توش جایی پیدا نکردم که بشه رنگش LCD رو عوض کرد. شما نظری ندارید؟

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
می گم محمد جان Ipod ***** رو جایی توی ایران می فروشن؟ اگه آره اطلاع داری set ش چند در می یاد؟
263cylj.gif

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام محمد
میگم از این Sticker ها تهران سراغ داری !؟ قيمتش حدودی میدونی چقدر هست !؟
rose.gif
آره هست ... پاساژ ایران ... روبروی پله برقی ... یه بار پرسیدم قیمتش رو ... بدک نبود ... فکر کنم حدود 2-3 تومن ...
سلام.
من یک creative مدل zen neeon 1GB خریدم. ظاهرا توی مشخصاتش نوشته 2LCD colour. میخوام بدونم رنگ پس زمینه LCD عوش میشه به رنگهای دیگه یا رنگش ثابته مثل رنگ خود دستگاه؟!!!! من گشتم توش جایی پیدا نکردم که بشه رنگش LCD رو عوض کرد. شما نظری ندارید؟
باید رنگ زمینه صفحه عوض بشه ... یعنی گزینه اش رو پیدا نمی کنی ؟
می گم محمد جان Ipod ***** رو جایی توی ایران می فروشن؟ اگه آره اطلاع داری set ش چند در می یاد؟
263cylj.gif
نه شک دارم ... ولی چاره اش زنگ زدن به نمایندگیه ... من خودم تا هفته دیگه دارم واسه خواهر کوچیکم ipod nano می خرم راستی ...

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
بچه ها کسی میدونه الان قیمت آیپاد مینی چنده؟ اصلا جدیدا کسی دیده؟:eek:
از پایتخت پرسیدم گیر نیاوردم.الان تو پایتخت با آیپاو 30و60و80 یه کیف و کابل و... میدن. جریان چیه؟ ارزون شده؟

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
سیمور جان من اگر یادت باشه یه iaudio u2 خریده بودم الان وقتی به کامپیوتر وصل میکنم اصلا نمیشناسش
زنگ زدم شرکتش گقت باید بیاری اپگریدش کنم! حالا می خواستم ببینم می دونی اینا اپگریدشون چطوریه؟
که من این همه راه بلند نشم برم اونجا و خودم اپگریدش کنم

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
بچه ها کسی میدونه الان قیمت آیپاد مینی چنده؟ اصلا جدیدا کسی دیده؟:eek:
از پایتخت پرسیدم گیر نیاوردم.الان تو پایتخت با آیپاو 30و60و80 یه کیف و کابل و... میدن. جریان چیه؟ ارزون شده؟
آیپاد مینی ؟ اون که سال 2005 دیگه تولیدش قطع شد ....
169.gif

شاید منظورت نانو باشه ؟ ... اینایی که تو گفتی سری pod video هستن ...
نه والا!! پیدا نمی‌کنم.میشه شما راهنمایی کنی؟مرسی:)
بذار من چک کنم بهت خبر بدم .. راستی این مدل رو دقیقا کی خریدی ؟ از اون سری قدیمی ها نباشه ؟
سیمور جان من اگر یادت باشه یه iaudio u2 خریده بودم الان وقتی به کامپیوتر وصل میکنم اصلا نمیشناسش
زنگ زدم شرکتش گقت باید بیاری اپگریدش کنم! حالا می خواستم ببینم می دونی اینا اپگریدشون چطوریه؟
که من این همه راه بلند نشم برم اونجا و خودم اپگریدش کنم
منظور از آپگرید معمولا آپگرید firmware هستش که خودت هم می تونی انجام بدی ... اما مساله اینه که برای آپگرید باید وصل بشی به PC ... که ظاهرا تو نمی تونی ...

ببین خیلی از وقتا که مشکل عدم اتصال پیش میاد .. مشکل از PC هستش و نه از mp3 player ... ضمن اینکه دستکاه تو UMS بود درسته ؟ ( یعنی بدون درایور و نرم افزار مخصوص نصب می شد ) ... بنابراین احتمالا با پورت USB مشکل داره ...

روی یه دستگاه دیگه چک کن ... آیا درایور خاصی داره ؟ دوباره نصب کن ... اگه واقعا تو این موارد موندی ، برو گارانتی ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
به نقل از andishehno :
سلام.
من یک creative مدل zen neeon 1GB خریدم. ظاهرا توی مشخصاتش نوشته 2LCD colour. میخوام بدونم رنگ پس زمینه LCD عوش میشه به رنگهای دیگه یا رنگش ثابته مثل رنگ خود دستگاه؟!!!! من گشتم توش جایی پیدا نکردم که بشه رنگش LCD رو عوض کرد. شما نظری نداری
به نقل از seymour :
بذار من چک کنم بهت خبر بدم .. راستی این مدل رو دقیقا کی خریدی ؟ از اون سری قدیمی ها نباشه ؟
ببین من حواسم نبود ... ظاهرا فقط سری 5-6 گیگ هستش که رنگ backlight شون عوض میشه ...

سری 1 گیگ و اینا ( که تو داری ) ، LED شون دو رنگه ( آبی و زرد ظاهرا ) ... یعنی رنگ پس زمینه توی این سری عوض نمیشه .. اما واسه قشنگی از تکنولوژی OLED استفاده شده که دو رنگه ...

prod14327_hdr_1_6_1.jpg

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
ببین خیلی از وقتا که مشکل عدم اتصال پیش میاد .. مشکل از PC هستش و نه از mp3 player ... ضمن اینکه دستکاه تو UMS بود درسته ؟ ( یعنی بدون درایور و نرم افزار مخصوص نصب می شد ) ... بنابراین احتمالا با پورت USB مشکل داره ...

روی یه دستگاه دیگه چک کن ... آیا درایور خاصی داره ؟ دوباره نصب کن ... اگه واقعا تو این موارد موندی ، برو گارانتی ...[

اره بدون درایور نصب میشد! پس باید مشکل از usb پی سی باشه! روی یه دستگاه دیگه چک می کنم ببینم چی میشه! این اپگرید firmware چه وقتی لازمه؟ تاثیرش روی پلیر چیه؟
حالا با فرض درست بودن usb و اتصال به پی سی میتونی بگی چطوری اپگرید میشه

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
اره بدون درایور نصب میشد! پس باید مشکل از usb پی سی باشه! روی یه دستگاه دیگه چک می کنم ببینم چی میشه! این اپگرید firmware چه وقتی لازمه؟ تاثیرش روی پلیر چیه؟
حالا با فرض درست بودن usb و اتصال به پی سی میتونی بگی چطوری اپگرید میشه
ببین اولین کار همونه که گفتم ... یعنی باید ببینی روی دستگاه دیگه هم همین مشکل رو داره یا نه ...

اینجا رو هم ببین ... البته مال creative ه ولی یه سری توصیه های خوب کرده ، دنبالشون کن ببین بدردت می خوره ...

Firmware های جدید رو کمپانی ها واسه این میدن بیرون که یه مشکلی رو حل کنن یا کارایی دستگاه رو ببرن بالا ... یا حتی یه سری قابلیت ها رو اضافه کنن .. معمولا توی بخش مستندات یه firmware ، نوشته که با نصبش ، چه اتفاقاتی میفته ...

معمولا اینطوریه که میری توی سایت رسمی سازنده دستگاه و firmware جدید ( یا همون firmware قبلی ) رو دانلود می کنی .... معمولا خود firmware بصورت یه فایل exe هستش که اتوماتیک مراحل نصب رو بهت نشون میده تا دنبالشون کنی ... البته بعد از اینکه دستگاهت رو وصل کردی به PC و اونم شناختش ...

پی نوشت : یکی از روش های مرسوم برای حل مشکل اتصال توی creative هم توی یکی از پستای آخر این صفحه توضیح داده شده ، اینم چک کن ... ( همون پست طولانیه )

teacher

Registered User
لایک‌ها
4
دوستان من می خواستم یک mp4 player بگیرم که مشخصات زیر رو داشته باشه:
ضبط و پخش mp3 با کیفیت خوب ( wave-wma)
پخش فرمتهای تصویری ( mp4 -mpeg و ...)
حداقل حافظه 512 ( تا جاییکه ممکنه قابلیت افزایش حافظه داشته باشه )
پخش کانالهای رادیویی ( و همچنین ضبط از روی آن)
دارای باطری قابل شارژ
قیمت حداکثر تا 80 هزار تومان

یک مورد رو در ماهنامه رایانه خبر دیدم که تا حدودی این مشخصات رو داره ! ولی سایتی ندیدم که داشته باشش:(
لطفا راهنمایی کنید!

18022007009.jpg

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
دوستان من می خواستم یک mp4 player بگیرم که مشخصات زیر رو داشته باشه:
ضبط و پخش mp3 با کیفیت خوب ( wave-wma)
پخش فرمتهای تصویری ( mp4 -mpeg و ...)
حداقل حافظه 512 ( تا جاییکه ممکنه قابلیت افزایش حافظه داشته باشه )
پخش کانالهای رادیویی ( و همچنین ضبط از روی آن)
دارای باطری قابل شارژ
قیمت حداکثر تا 80 هزار تومان

یک مورد رو در ماهنامه رایانه خبر دیدم که تا حدودی این مشخصات رو داره ! ولی سایتی ندیدم که داشته باشش:(
لطفا راهنمایی کنید!

18022007009.jpg
ببین با این بودجه نمیشه یه mp4 player با کیفیت خرید ... ولی بقیه امکانات رو میشه با 80 تومن خرید ... بنابراین اگه می خوای با همین بودجه بری جلو ، قید ویدئو رو بزن ... اما اگه قابلیت پخش ویدئو واسه ات مهمه ، باید ارتقا بودجه بدی ، مثلا تا 105 تومن ...

دنبال مارکای متفرقه هم نباش که فقط ضرره ...

OverGod

Registered User
لایک‌ها
14
من یه earphone se دارم میخوام یه ex71 sony بخرم میخوام بدونم ارزش داره بخرم فرقش چیه با همین se

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
من یه earphone se دارم میخوام یه ex71 sony بخرم میخوام بدونم ارزش داره بخرم فرقش چیه با همین se
بله ... اینطور که دوستان دیگه ، قبلا توصیه کردن ، ارزشش رو داره ...
music[1].gif
...

لایک‌ها
0
سلام رفقا
من می خوام یه ipod nano 2gig بخرم...دوستان تایید میکنند این مدل رو؟ حافظه هم می خوره؟

بالا