• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

Mey$aM

Registered User
لایک‌ها
61
w810 بلندی صداش کم بود؟؟؟:blink:
بابا بیخیال:wacko:
ولی من متوجه نشدم حالا چرا mp3 player رو بیخیال بشید!؟
42.gif

بله...کیفیتش خوبه اما صداش پایینتر از w800 و حتی K750 بود اما نه خیلی (هم K750 داشتم و هم 810)

خوب معلومه دیگه...شما اگه جای من بودی و با کیفیت W موزیک گوش داده بودی...می تونستی با MP3 Player های معمولیه (از نظر کیفیت) بازار کنار بیای ؟! :eek:

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
بله...کیفیتش خوبه اما صداش پایینتر از w800 و حتی K750 بود اما نه خیلی (هم K750 داشتم و هم 810)

خوب معلومه دیگه...شما اگه جای من بودی و با کیفیت W موزیک گوش داده بودی...می تونستی با MP3 Player های معمولیه (از نظر کیفیت) بازار کنار بیای ؟! :eek:

ببینید من نگفتم کیفیتش پایینتر بود از واکمن های SE ... من گفتم که bass ش به اندازه ی w800 اشباع نبود...به نظر من بیس w800 یخورده بیش از اندازه زیاد بود... بازم می گم، من فقط 20-25 دقیقه آهنگ های آروم گوش دادم توی کتابخونه، واسه همین نمی تونم روی bass نظر بدم، ولی به نظر من هیچ مشکلی نداشت...
بعدم از نظر بلندی صدا، من صدای neeon رو از 17-18 (تا 30 جا داشت به گمانم) بالاتر نبردم، خیلی بلند می شد، صداشو 10 متر اونورتر می شد شنید
263cylj.gif

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
آقا راستش من يه Ep-630 گرفتم و با ايپاد ويدو ازش استفاده میکنم خوب کلا خوبی'ش اینه که تو گوش میره ولی يکمی بيش از حد خرخر میکنه :د
شايد به خاطر کيفيت پاييينش هست ولی کی میتونه EarPhone خود ايپاد رو تحمل کنه:د

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
آقا راستش من يه Ep-630 گرفتم و با ايپاد ويدو ازش استفاده میکنم خوب کلا خوبی'ش اینه که تو گوش میره ولی يکمی بيش از حد خرخر میکنه :د
شايد به خاطر کيفيت پاييينش هست ولی کی میتونه EarPhone خود ايپاد رو تحمل کنه:د

EP-630 داریم تا EP-630...متاسفانه این یه مرد قلابیش امده و قیمتش افت کرده..من قبلا تست کردم با 635 مو نمیزد..الان که داداشم گفت یکی دست دوستاش دیده و تست کرده و افتضاح بوده فهمیدم چرا یهو 8 تومن ارزون شد..:(

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
EP-630 داریم تا EP-630...متاسفانه این یه مرد قلابیش امده و قیمتش افت کرده..من قبلا تست کردم با 635 مو نمیزد..الان که داداشم گفت یکی دست دوستاش دیده و تست کرده و افتضاح بوده فهمیدم چرا یهو 8 تومن ارزون شد..:(

رکسی جون، راهی هست که بشه قلابیشو از اصلش تشخصی داد؟
ashamed0003.gif

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
رکسی جون، راهی هست که بشه قلابیشو از اصلش تشخصی داد؟
ashamed0003.gif

والا اینطور که بوش میاد اصلا قضیه این مشگل از خود توزیع کریتیو تو خاور میانه هستش..چون جنشون با اینکه توسط یه شرکت معتبر رسیده ولی این ایراد رو داره...

منم باورم نمیشد تا اینکه داداشم امد خونهه با 3 تا هدفن..( من 630 دارم خودم..داداشم 635 )

ایرفون خودش رو زد به PPC گفت گوش کن..بعد 2 تا مشگی دیگه رو زد..اولی 30% حداقل کیفیتش پایینتر بود..دومی 50% حداقل..

گفت میدونی این 2 تا مال چی هستن..گفتم نه والا..گفت اولی مال W810 بود و دومی 630..:blink: گفتم یعنی 630 اینقدر بدبخت شده..:lol: ولی متاسفانه راست میگفت..:(

Mey$aM

Registered User
لایک‌ها
61
ولی کی میتونه EarPhone خود ايپاد رو تحمل کنه:د

هر دم از این باغ گلی میرسد :wacko:
بفرما جناب X-Farhad حالا میگی چرا می خوای بیخیال بشی !!
وقتی ایرفون یه شرکت معتبر که گفته میشه بهترین پلیره اینطوری از آب در میاد دیگه چه انتظاری میشه داشت :hmm:

فکر کنم بهتر باشه برم یه K750 رجیستر نشده یا دست دوم بگیرم که تو همین قیمتاست و از همه بهتر باشه :D

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
والا اینطور که بوش میاد اصلا قضیه این مشگل از خود توزیع کریتیو تو خاور میانه هستش..چون جنشون با اینکه توسط یه شرکت معتبر رسیده ولی این ایراد رو داره...

منم باورم نمیشد تا اینکه داداشم امد خونهه با 3 تا هدفن..( من 630 دارم خودم..داداشم 635 )

ایرفون خودش رو زد به PPC گفت گوش کن..بعد 2 تا مشگی دیگه رو زد..اولی 30% حداقل کیفیتش پایینتر بود..دومی 50% حداقل..

گفت میدونی این 2 تا مال چی هستن..گفتم نه والا..گفت اولی مال W810 بود و دومی 630..:blink: گفتم یعنی 630 اینقدر بدبخت شده..:lol: ولی متاسفانه راست میگفت..:(

فکر میکنم برای من'م تقلبی باشه
hanghead.gif
/ از مغازه مديا پايتخت گرفتم 16.000 ولی در واقع هولوگرام " شاب " هم روش بود حالا شايد خود شاب مشکل داره
sigh.gif

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
فکر میکنم برای من'م تقلبی باشه
hanghead.gif
/ از مغازه مديا پايتخت گرفتم 16.000 ولی در واقع هولوگرام " شاب " هم روش بود حالا شايد خود شاب مشکل داره
sigh.gif

خوب البته شاید بکل کریتیو تجدید نطر کرده تو این سری..
:lol:

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
که اینطور..
blinksmiley.gif
پس خوب شد من 3 ماه پیش یه دونه خریدم
mpr.gif

Mey$aM

Registered User
لایک‌ها
61
خوب دوستان بالاخره به نظر شما من چی بگیرم خوبه ؟ می خوام تو همین دو-سه روز بگیرم

بودجه : 150000
نیازها : فقط و فقط کیفیت ، پخش خوب باس (رادیو - MP4- عکس و اینجور چیزا اصلاً مهم نیست)
حافظه : بستگی به پلیر داره . اگه لازم باشه ، به خاطر کیفیت ، بیخیال حافظه بالا میشم اما زیر 1گیگ نشه بهتره

قیمت هم بدید و اینکه از کجا باید بگیرم و گارانتیش چی باشه و اینکه باید ساخت کجا باشه

ipod nano ساخت کجاست ؟

لطفاً پیشنهاد بدید تا بررسی کنیم. ممنون میشم .

در ضمن بی زحمت عکسی از این ipod nano که قیمتش همین حدوداست رو هم بذارید .

meysam_20

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
اگه ميشه لطف كنيد يگيد ارزونترين مدل mp4پليري كه بشه توش زير نويس هم خوند چيه و چقدر آب ميخوره
اصلا ال سيدي بايد چند اينچ باشه تا بشه زير نويس بخوني نمي خوام 30 يا 60 گيگ باشه يه دو گيگ هم مارو كفايت ميكنه
ممنون

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
بحث EP-630 و اینا شد ... یکی از دوستان من هم از اینا خرید ... و خیلی راضی بود ... 18 تومن اگه اشتباه نکنم ... راه چاره هم اینه که از نمایندگی معتبر بخریم دیگه ...
شما مشکل من رو که میدونی! این مدل آداپتور برای شارژ از طریق برق رو داره؟

امکاناتش نسبت به قیمتش خوبه؟

در کل از بین مارک کریتیو مدل Muvo بهتره یا Zen Vplus ؟
نه ... همونطور که گفتم ، فقط سری های هارد دار که قیمتشون نزدیک به 200 تومن و بالاتره ، توی جعبه شون شارژر دارن ... این موضوع تقریبا در مورد همه مارک های معتبر صادقه ...

امکاناتش خیلی خوبه ... zen v plus هم بهتر از کارای سری Muvo هستش ...
سلام
اگه ميشه لطف كنيد يگيد ارزونترين مدل mp4پليري كه بشه توش زير نويس هم خوند چيه و چقدر آب ميخوره
اصلا ال سيدي بايد چند اينچ باشه تا بشه زير نويس بخوني نمي خوام 30 يا 60 گيگ باشه يه دو گيگ هم مارو كفايت ميكنه
ممنون
خوندن زیرنویس یه قابلیت ساده نیست ... من چیز ارزون قیمتی نمی شناسم که بتونه زیرنویس بخونه ... ضمن اینکه مدل های ارزون ، صفحات کوچکی دارن و خوندن زیرنویس رو غیرممکن می کنن ...

همونطور که خودت گفتی صفحه باید بزرگ باشه ( حدود اینچ ) .. که قیمت رو می بره بالا ...

بهرحال من cowon A2 رو می شناسم که صفحه اش 4 اینچه و قیمتش هم حدود 350 تومن ... 20 گیگ
خوب دوستان بالاخره به نظر شما من چی بگیرم خوبه ؟ می خوام تو همین دو-سه روز بگیرم

نیازها : فقط و فقط کیفیت ، پخش خوب باس (رادیو - MP4- عکس و اینجور چیزا اصلاً مهم نیست)
حافظه : بستگی به پلیر داره . اگه لازم باشه ، به خاطر کیفیت ، بیخیال حافظه بالا میشم اما زیر 1گیگ نشه بهتره

قیمت هم بدید و اینکه از کجا باید بگیرم و گارانتیش چی باشه و اینکه باید ساخت کجا باشه

ipod nano ساخت کجاست ؟

لطفاً پیشنهاد بدید تا بررسی کنیم. ممنون میشم .

در ضمن بی زحمت عکسی از این ipod nano که قیمتش همین حدوداست رو هم بذارید .
ببین اگه نمی خوای افزایش بودجه بدی ... YEPP-Z5 هم هست که Cnet معتقد بود یکی از بهترین کیفیت های صوتی رو داره ( 1 گیگش - 155 تومن ) ... اما نهایتا اینه که حتی بین کارشناس ها و سایت های معتبر هم درباره اینکه مثلا کیفیت ipod بهتره یا یه مارک معتبر دیگه اختلاف نظر هست ... بنابراین میشه فرض کرد که همه در یه سطحن تقریبا ...

شما اگه ipod میخوای ( که توی چین ساخته شده اما طراحی اش مال امریکاس ) ، میتونی بری پاساژ پایتخت ... اما 2 گیگش باید حدود 165 تومن باشه بهرحال .. ( عکسش رو هم خودت سرچ کن .... ipod nano 2nd generation رو توی گوگل یا یاهو سرچ کن ) ...

zen v plus از کاریا creative هم انتخاب خوب دیگه ای هستش که مزیتش نسبت به این بالایی ها اینه که حافظه اش بیشتر ، امکاناتش بیشتر و قیمتش معقول تره ( 2 گیگ 135 تومن ) ...

Mey$aM

Registered User
لایک‌ها
61
ببین اگه نمی خوای افزایش بودجه بدی ... YEPP-Z5 هم هست که Cnet معتقد بود یکی از بهترین کیفیت های صوتی رو داره ( 1 گیگش - 155 تومن ) ...

افزایش بودجه یعنی تا چقدر و اونوقت چی می تونم بگیرم ؟
وقتی اینطوری میگی احساس میکنم جنسی که با این بودجه دارم میگیرم خوب نیست :D

اما نهایتا اینه که حتی بین کارشناس ها و سایت های معتبر هم درباره اینکه مثلا کیفیت ipod بهتره یا یه مارک معتبر دیگه اختلاف نظر هست ... بنابراین میشه فرض کرد که همه در یه سطحن تقریبا ...

شما اگه ipod میخوای ( که توی چین ساخته شده اما طراحی اش مال امریکاس ) ، میتونی بری پاساژ پایتخت ... اما 2 گیگش باید حدود 165 تومن باشه بهرحال .. ( عکسش رو هم خودت سرچ کن .... ipod nano 2nd generation رو توی گوگل یا یاهو سرچ کن ) ...

zen v plus از کاریا creative هم انتخاب خوب دیگه ای هستش که مزیتش نسبت به این بالایی ها اینه که حافظه اش بیشتر ، امکاناتش بیشتر و قیمتش معقول تره ( 2 گیگ 135 تومن ) ...

به نظر خودم (شاید اشتباه باشه) ، قیمت معقول + امکانات اضافه = کیفیت پایین پخش !
مثلاً قیمت یه مدل سونی اون هم 512 مگابایتش با یه ipod 2گیگ یکیه در حالی که جفتشون معروفن ! این چیزا اذیتم میکنه

kasraly

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

من یه iRiver t30 1 Gig دارم که 100 تومن خریدم. کیفیتش خوبه, می تونم از creative و چند تا از samsungها که دوستام داشتن خیلی بهتره. با iPod مقایسش نکردم! هدفون روش هم مال Sennheiser هستش, که کیفیتش واقعا خوبه و البته باسش فوق العادس!
اگه 2Gig بخوای مدل iRiver T10 هستش که فکر می کنم قیمتش تو مایه های همون 150 باشه!
باید بگم که مدل T30 غیر از پخش آهنگ و رادیو تقریبا هیچ امکانات دیگه ای نداره.​

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
سیمور جان! اون آداپتور هایی که گفتی برف شهری رو به Usb تبدیل میکنن ، یه Vplus میخوره؟

راستی حافظه VPlus از نوع هارده یا فلش؟

carnation

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان

اگه لطف کنین منو راهنمایی کنین ممنون میشم!! :happy:

من یه گوشی w810 دارم ولی حافظه ی 512 کافی نیست!! حالا نمیدونم که رم بگیرم یا ام پی تری ( هم از نظر

باطری گوشی هم از نظر کیفیت ام پی) سقف بودجه ی من 100 تومنه! اگه لطف کنین منو راهنمایی کنین ممنون

میشم .نظرتون در مورد zen v plus چیه و قیمتش چنده؟

1. کیفیت صدای خوب 2. نمایش متن 3. در مورد باطری هم نمیدونم کودومش بهتره ؟ شارزی یا قلمی؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
افزایش بودجه یعنی تا چقدر و اونوقت چی می تونم بگیرم ؟
وقتی اینطوری میگی احساس میکنم جنسی که با این بودجه دارم میگیرم خوب نیست :D

//

به نظر خودم (شاید اشتباه باشه) ، قیمت معقول + امکانات اضافه = کیفیت پایین پخش !
مثلاً قیمت یه مدل سونی اون هم 512 مگابایتش با یه ipod 2گیگ یکیه در حالی که جفتشون معروفن ! این چیزا اذیتم میکنه
نه ... نه ... یه وقت اشتباه نشه ... حرف من اینه :" اگه افزایش بودجه بدی ، گزینه های دیگه ای از جمله Ipod هم مطرح میشه " ... OK ؟

//
نه ... اشتباهه ... یکی از مهمترین عوامل افزایش قیمت ، کیفیت ظاهری و طراحیه ... مثلا کارای سونی از این نظر فوق العاده ان ، طبیعی هستش که قیمتشون بیشتره ... اما کارای creative یا Iaudio ، معمولا واسه اینکه قیمت رو برای اکثر مشتری ها ، مناسب نگه دارن ، قید طراحی شیک رو می زنن ...

راستی در مورد سونی : من فکر کردم شما پستی که دقیقا قبل از اولین پستت بود رو دیدی .. اونجا در مورد سونی چندتا جمله رد و بدل شد ... سونی همه چیزش خوبه ، بجز نرم افزاری که همراهش هست ... ضمنا هدفون اش هم ظاهرا خیلی چیز فوق العاده ای نیست ...

در مورد بهتر و بدتر بودن مدل های مختلف ، اگه حرف منو قبول نداری :

اینجا رو ببین ( PC Magazine ) ... می بینی که Ipod نمره اش 4.5 از 5 هستش و editor choice شده ... یا zen v plus creative ، نمره اش 4 از 5 هستش ... اما مثلا همون کار سونی که گفتی 512 مگش خیلی گرونه ، نمره اش 2.5 از 5 هستش ..

یا مثلا اینجا رو ببین ... ( سایت معتبر cnet ) .. می بینی که ipod و zen v plus نمره شون بسیار بالاس ...

با این حال همون سونی هم عالیه و خیلی ها رو راضی کرده ... چرا ؟ چون اختلاف بین مارک های معتبر کمه ... بنابراین نمی خواد خیلی گیج بشی ... کافیه براساس بودجه و سلیقه ات ( و توصیه هایی که می کنیم ) انتخاب کنی ... همین ...
سیمور جان! اون آداپتور هایی که گفتی برف شهری رو به Usb تبدیل میکنن ، یه Vplus میخوره؟

راستی حافظه VPlus از نوع هارده یا فلش؟
آره دیگه ... صفحات قبلی بحث اش شد ... حتی من از نمایندگی سونی هم پرسیدم ... گفتن مشکلی نیست ... به همه دستگاه ها می خورن ... چون اون سرشون تبدیل میشه به فیش USB که همه Mp3 player ها دارن دیگه ..

حافظه zen v plus از نوع فلش هستش ...
سلام دوستان

اگه لطف کنین منو راهنمایی کنین ممنون میشم!! :happy:

من یه گوشی w810 دارم ولی حافظه ی 512 کافی نیست!! حالا نمیدونم که رم بگیرم یا ام پی تری ( هم از نظر

باطری گوشی هم از نظر کیفیت ام پی) سقف بودجه ی من 100 تومنه! اگه لطف کنین منو راهنمایی کنین ممنون

میشم .نظرتون در مورد zen v plus چیه و قیمتش چنده؟
شما اول باید مشخص کنی که آیا از کیفیت پخش گوشی ات راضی هستی یا نه ...

اگه راضی هستی و خیلی سخت گیری نیستی .. بهتره رم بگیری ... تازه ارزونتر هم در میاد ...

اما اگه کیفیت بهتر می خوای ... بهتره که mp3 player بخری .... با 100 تومن هم می تونی نهایتا یه Mp3 player معتبر با 2 گیگ حافظه بگیری ...

بنابراین انتخاب خودت شرطه ... کیفیت بهتر می خوای : Mp3 player // هزینه کمتر : رم گوشی

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
جناب سیمور در مورد VPlus صفحه قبل توضیح دادن

ولی اگه یه حافظه 2 گیگ یا 1 گیگ واسه 810 بگیری فکر کنم بهتر باشه

من خودم 810 دارم و از کیفیت MP3 اش خیلی راضیم ولی MP3 Player رو واسه کس دیگه ای میخوام

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
بازم شرمنده سیمور جان کجا میتونم پیدا کنم؟

قیمتش در چه حدودیه؟

راستی تو کدوم صفحات درموردش بحث شده؟

ضمنا" قابلیت ضبط صدای VPlus خوبه؟

چیزی که من رو مردد میکرد همین نبود آداپتور تو این مدل بود که با همین تبدیل حل میشه:happy:

بالا