• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

Mey$aM

Registered User
لایک‌ها
61
seymour جان ممنونم

امروز تحقیقات عملی رو شروع کردم . برای شروع رفتم نمایندگی سامسونگ تو ولیعصر
خوشبختان فروشنده برای رد نظرم مبنی بر بهتر نبودن MP3 Player ها نسبت به سری W ، مدل YP-U2 رو داد تا تست کنم . صداش عالی بود مخصوصاً باسش معرکه و صداش خیلی بلند بود .

چیزهایی که میگفت نمیدونم مورد تایید دوستان هم هست یا نه :
گفتم یکی از دوستانم کریتیو زن نئون گرفته اما راضی نیست هنوز حرفم تموم نشده بود گفت کریتیو یه مارک تجاریه اصلاً با سونی ، آیپاد و سامسونگ مقایسش نکن !!!

در ضمن گفت چیپست های سونی رو هم سامسونگ میزنه چون بهترین چیپستهای حال حاضر برای سامسونگه

حالا اگه سامسونگ اونی بود که دیدم ... ipod باید معرکه باشه شایدم نباشه امیدوارم فروشنده اون هم اجازه تست بده

در ضمن ظاهراً آیپاد ها با سیستم عاملهای مکینتاش کار میکنن . راه حلی برای تبادل اطلاعات تو ویندوز هست ؟ (بی دردسر)

Seymour جان نکته ای که نباید فراموش بشه اینه که فکر نکنم این سایتها دستگاههای ساخت چین رو مقایسه کرده باشن . شاید اون ساخت خود آمریکا بوده باشه .
دقیقاً مثل Motorola V3 که هم ساخت چینش هست و هم ساخت خود آمریکا اما اونایی که ساخت چینشو دارن خوب میدونن چه سرطانی خریدن !! نه از نظر کیفیت...بلکه V3 های ساخت چین همشون مشکل شارژ دارن

کسی آشنایی نداره خوب حساب کنه ! گارانتیش چیه ؟ فقط ساخت چینش هست ؟

carnation

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نمی دونم!!:eek: کیفیتش بد نیست!;) از نظر باطری گوشی چی؟ اخه اینطوری باید بیشتر شارز بشه؟! عمر باطری کم

نمیشه؟ در حالت عادی هم که کم شارز نمی خوره! قیمت رم 2 گیگ اصل سونی رو میدونین؟

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
seymour جان ممنونم

امروز تحقیقات عملی رو شروع کردم . برای شروع رفتم نمایندگی سامسونگ تو ولیعصر
خوشبختان فروشنده برای رد نظرم مبنی بر بهتر نبودن MP3 Player ها نسبت به سری W ، مدل YP-U2 رو داد تا تست کنم . صداش عالی بود مخصوصاً باسش معرکه و صداش خیلی بلند بود .

گفتم یکی از دوستانم کریتیو زن نئون گرفته اما راضی نیست هنوز حرفم تموم نشده بود گفت کریتیو یه مارک تجاریه اصلاً با سونی ، آیپاد و سامسونگ مقایسش نکن !!!

در ضمن گفت چیپست های سونی رو هم سامسونگ میزنه چون بهترین چیپستهای حال حاضر برای سامسونگه

حالا اگه سامسونگ اونی بود که دیدم ... ipod باید معرکه باشه شایدم نباشه امیدوارم فروشنده اون هم اجازه تست بده

در ضمن ظاهراً آیپاد ها با سیستم عاملهای مکینتاش کار میکنن . راه حلی برای تبادل اطلاعات تو ویندوز هست ؟ (بی دردسر)

Seymour جان نکته ای که نباید فراموش بشه اینه که فکر نکنم این سایتها دستگاههای ساخت چین رو مقایسه کرده باشن . شاید اون ساخت خود آمریکا بوده باشه .
دقیقاً مثل Motorola V3 که هم ساخت چینش هست و هم ساخت خود آمریکا اما اونایی که ساخت چینشو دارن خوب میدونن چه سرطانی خریدن !! نه از نظر کیفیت...بلکه V3 های ساخت چین همشون مشکل شارژ دارن

قیمت این مدل و همچنین حافظه اش چقدر بود؟

Mey$aM

Registered User
لایک‌ها
61
قیمت این مدل و همچنین حافظه اش چقدر بود؟

1گیگش حدوداً 100 (قیمت دقیق نداد حین صحبت گفت)

ویژگیهاش : usb 2 - رادیو - ضبط صدا با فرمت MP3 - ساعت - عمر باطری : 13 ساعت در حالت پخش

مدل YP-Z5 که یکی از دوستان هم پیشنهاد کردن برنده جایزه طراحی سال 2006 شده (حرف Seymour درسته که میگه اکثراً پول طراحیشونو می خورن !)
ظاهراً سامسونگ اولین برندیه که صدای 3بعدی رو به MP3 Player های جدیدش انتقال داده - 5/1 کانال ! (تکنولوژیه DNSe)
نمی دونم برندهای دیگه هم از این تکنولوژی استفاده میکنن یا نه

softcomi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من يه mp3playerعادي با قيمت مناسبو 1 سال گارانتي(حداقل)با خصوصيات زير ميخوام
recordاون بد نباشه
يه تركو بشه راحت جلو عقب برد
كيفيت صداش بد نباشه
حافظشم 512 بسشه
قيافشم خوب باشه
چي پيشنهاد ميديد؟

meysam_20

Registered User
لایک‌ها
0
خوندن زیرنویس یه قابلیت ساده نیست ... من چیز ارزون قیمتی نمی شناسم که بتونه زیرنویس بخونه ... ضمن اینکه مدل های ارزون ، صفحات کوچکی دارن و خوندن زیرنویس رو غیرممکن می کنن ...

همونطور که خودت گفتی صفحه باید بزرگ باشه ( حدود اینچ ) .. که قیمت رو می بره بالا ...

بهرحال من cowon A2 رو می شناسم که صفحه اش 4 اینچه و قیمتش هم حدود 350 تومن ... 20 گیگ

...

مرسي كه جواب دادي
نظر شما در مورد zoltrix مخصوصا اين مدل پاييني چيه اصلا كار ميده يا نه زياد صداي با كيفيت نمي خوام چون يه zen v plus يه جورايي تو دسترسه و جدا كيفيت صداي عالي داره

http://www.mehreganmashin.com/farsi/product_details.asp?prod_cat=7&product_code=193

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام
من يه mp3playerعادي با قيمت مناسبو 1 سال گارانتي(حداقل)با خصوصيات زير ميخوام
recordاون بد نباشه
يه تركو بشه راحت جلو عقب برد
كيفيت صداش بد نباشه
حافظشم 512 بسشه
قيافشم خوب باشه
چي پيشنهاد ميديد؟
بودجه ات چقدره دوست من ؟
مرسي كه جواب دادي
نظر شما در مورد zoltrix مخصوصا اين مدل پاييني چيه اصلا كار ميده يا نه زياد صداي با كيفيت نمي خوام چون يه zen v plus يه جورايي تو دسترسه و جدا كيفيت صداي عالي داره

http://www.mehreganmashin.com/farsi/product_details.asp?prod_cat=7&product_code=193
راستش حرف زدن درباره مارکی مثل این خیلی سخته ... چون یه جورایی متفرقه محسوب میشه ... در نتیجه نه review خوبی توی اینترنت ازش وجود داره .. نه کسی خریده که بتونم ازش اطلاعات بگیرم ...

ضمنا به نظر میاد از لحاظ ساپورت فرمت ها به مشکل بخوری .. ظاهرا divx ساپورت نمی کنه و رزولوشن اش هم بیشتر از 300 نیست ... در نتیجه مجبوری خیلی چیزا رو تبدیل کنی ...

راستی مطمئنی که این زیرنویس می خوره ؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84

Seymour جان نکته ای که نباید فراموش بشه اینه که فکر نکنم این سایتها دستگاههای ساخت چین رو مقایسه کرده باشن ....

در یک کلام : میزان اعتمادی که به حرف فروشنده ها میشه کرد بین 0 تا 15 درصده ... به جون خودم ... من تا حالا 6 تا mp3 player خریدم و 60 تا هم واسه دوستان خریدم و خوب می دونم واسه فروختن جنسشون چه چرت و پرت هایی رو تحویل مردم میدن ... اینکه creative یه مارک تجاریه هم حرف مفته .. یعنی مثلا بقیه مارک ها ، خیریه هستن !!! ... همه اینا مارک معتبر هستن و خوبی و بدی شون با این چیزا تعیین نمیشه ...

درباره چیپ های دستگاه های مختلف هم حرف مفت زده ؛ یعنی اصلا عامل تعیین کننده ای نیست ... اصلا آدم لجش می گیره وقتی این فروشنده ها ، از این حرفا می زنن ... اینجا رو ببین ، جمله رو از یکی از مقالات Cnet انتخاب کردم :

Determining the best-sounding player is a tricky task since many of the top devices utilise the same sound chips. ( منظورش اینه که اکثر مارک های معتبر از چیپ های یکسانی استفاده می کنن و به سختی میشه براین اساس نظر داد )

درباره سیستم عامل هم مشکلی نداره ... منظورش این نیست که فقط با مک کار می کنن ، بلکه منظورش اینه که می تونن با هر دو کار کنن ... چه ویندوز و چه مک ...

درباره اینکه ساخت چین هستن یا امریکا .. خیالت راحت باشه ، ساخت چین هستن ... الان همه دنبال outsource هستن ... یعنی حتی شلوار جین رو هم توی چین تولید می کنن تا ارزون تر دربیاد .. محصولات کامپیوتری که جای خود داره ...
بازم شرمنده سیمور جان کجا میتونم پیدا کنم؟

قیمتش در چه حدودیه؟

راستی تو کدوم صفحات درموردش بحث شده؟

ضمنا" قابلیت ضبط صدای VPlus خوبه؟

چیزی که من رو مردد میکرد همین نبود آداپتور تو این مدل بود که با همین تبدیل حل میشه:happy:
اگه اشتباه نکنم 1-2-4 گیگ داره که به ترتیب 108 / 138 / 150 تومن باید باشن ...

درباره zen v plus هم اینجا (http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=982972&postcount=1978)رو ببین ... این سرچ هم که مرخصه وگرنه یه پست خوب دیگه هم بود ...

بله ... تعریف شده از کیفیت ضبطش ...

meysam_20

Registered User
لایک‌ها
0
راستش حرف زدن درباره مارکی مثل این خیلی سخته ... چون یه جورایی متفرقه محسوب میشه ... در نتیجه نه review خوبی توی اینترنت ازش وجود داره .. نه کسی خریده که بتونم ازش اطلاعات بگیرم ...

ضمنا به نظر میاد از لحاظ ساپورت فرمت ها به مشکل بخوری .. ظاهرا divx ساپورت نمی کنه و رزولوشن اش هم بیشتر از 300 نیست ... در نتیجه مجبوری خیلی چیزا رو تبدیل کنی ...

راستی مطمئنی که این زیرنویس می خوره ؟

نه مطمئن نيستم ولي خوب زير نويسو يه جوري به خوردش ميديم ديگه يعني توي كامپيوتر هارد ساب ميكنم بعد نگاه ميكنم راستي توي سايت اصليشون يه فريم وير جديد گذاشته بودن كه قابليت e-book و چند تاي ديگه بهش اضافه ميشه كه اين خيلي خوبه تازه قابليت ظبط از تلويزيون هم فكر كنم داره
نوشته ای از pooya007
بازم شرمنده سیمور جان کجا میتونم پیدا کنم؟

قیمتش در چه حدودیه؟

راستی تو کدوم صفحات درموردش بحث شده؟

ضمنا" قابلیت ضبط صدای VPlus خوبه؟

چیزی که من رو مردد میکرد همین نبود آداپتور تو این مدل بود که با همین تبدیل حل میشه
سلام
خوب اينجا بقيه بيشتر از من ميدونن ولي من يه دونه دارم كيفيتش بدك نيست در واقع من فكر ميكردم عاليه ولي وقتي يه وسيله ديگه ديدم (البته mp3player) نبود ديدم همچي هم خوب نيست ولي قابل تحسينه

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
البته سیمور جان من تو بخش اول سوالاتم در مورد آداپتور تبدیل برق شهری به USB پرسیده بودم
23.gif

carnation

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نمی دونم!!:eek: کیفیتش بد نیست!;) از نظر باطری گوشی چی؟ اخه اینطوری باید بیشتر شارز بشه؟! عمر باطری کم

نمیشه؟ در حالت عادی هم که کم شارز نمی خوره! قیمت رم 2 گیگ اصل سونی رو میدونین؟

کسی نمی خواد منو راهنمایی کنه؟ :( واقعا نمی دونم باید چی کار کنم؟:eek:

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
نه مطمئن نيستم ولي خوب زير نويسو يه جوري به خوردش ميديم ديگه يعني توي كامپيوتر هارد ساب ميكنم بعد نگاه ميكنم راستي توي سايت اصليشون يه فريم وير جديد گذاشته بودن كه قابليت e-book و چند تاي ديگه بهش اضافه ميشه كه اين خيلي خوبه تازه قابليت ظبط از تلويزيون هم فكر كنم داره
ببین واسه دیدن زیرنویس ( چه هارد باشه ، چه فایل جداگانه ) ، باید صفحه بزرگ باشه .. مثلا همین 3.6 اینچ خوبه .. البته بازم باید به چشمت فشار بیاری ...

درباره firmware و اینا هم ، خوبه ... ولی بهرحال من نمی دونم باتری این قرار چقدر کار کنه ها .. تازه حافظه اش هم خیلی کمه .. خودت در نظر بگیر دیگه : تو فقط یه دونه فیلم divx می تونی تو این جا بدی ( تازه فکر کنم divx حمایت نکنه ) ... یعنی نهایتا امکان پخش ویدئوش یه امکان جانبیه ، چون حافظه اش کمه ... من یه vision:m دارم 30 گیگ ، بعضی وقت ها حافظه کم میارم !!!
البته سیمور جان من تو بخش اول سوالاتم در مورد آداپتور تبدیل برق شهری به USB پرسیده بودم
23.gif
شرمنده ... اکثر پاساژ ها و اینا دارن ... قیمتش هم مطمئنا ارزونه ... فکر کنم حدود صفحه 130 بحث شد ... اونجایی که یکی از دوستان ( شرلوک هلمز ) می خواد سونی بخره ...
کسی نمی خواد منو راهنمایی کنه؟ :( واقعا نمی دونم باید چی کار کنم؟:eek:
دوست من .. راهنمایی یعنی چی ؟ یعنی اینکه ما گزینه های ممکن رو برات مطرح کنیم و تو با توجه به شرایطت بهترین رو انتخاب کنی ... خب ما که راهنمایی کردیم ، حالا شما چطور ؟ آیا اصلا روی اون حرفا فکر کردی ... حداقل نظرت رو بگو ...

36 حالت که وجود نداره ... یکی از اون دوتا کار رو باید بکنی دیگه .... برای هزارمین بار : اگه کیفیت ضبط و پخش موبایل راضی ات می کنه ، کارت حافظه بگیر ، اما اگه کیفیت بهتر می خوای mp3 player ... اگه می خوای کمتر هزینه کنی : رم موبایل ، اگه می خوای بیشتر هزینه کنی : mp3 player ... اگه حوصله نداری با دوتا دستگاه کار کنی و بذاری تو جیبت : رم موبایل ، اگه حوصله و جا داری : mp3 player
اگه یه چیزی می خوای که باتری قلمی بخوره : zen nano plus ... اگه شارژی می خوای ( که با usb شارژ بشه ) : neeon ( که شیک تره و برچسب هم می تونی روش بزنی و اینا ) ...

Mey$aM

Registered User
لایک‌ها
61
کسی بوده که Zen V Plus رو تست کرده باشه ؟

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
پس Vplus تایید میشه 100%؟

بهتر از اون هم تو این رنج قیمت گزینه دیگه ای هم هست؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
کسی بوده که Zen V Plus رو تست کرده باشه ؟
من یه بار تست کردم ... کیفیت صداش خوب بود ... دکمه هاش نیاز به عادت داشت که البته طبیعیه ... ولی بهرحال اگه اولین Mp3 player ات هستش فرقی نداره و بالاخره باید عادت کنی ... ( به نظر من )
پس Vplus تایید میشه 100%؟

بهتر از اون هم تو این رنج قیمت گزینه دیگه ای هم هست؟
توی این range قیمت ... نه ...

aki132

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام عزیزان دل برادر ازتاپیکتون خیلی خوشم اومد برای همین عضو شدم
من یه مدتیه می خوام یه pmp بگیرم به همین خاطر شروع به تحقیقات کردم . مارکها ومدلهای مختلفی رودیدم ولی یا گرون بودن یا مشخصاتی رو که من میخواستم نداشتن
من الان 150تومان پول دارم ونمی تونم بیشتر جور کنم حتی یه تومن ومیخوام pmpمن این مشخصات رو داشته باشه
1- زیاد بزرگ نباشه
2- TV RecordingوTV Outputبا کیفیت عالی
3-فرمتهای تصویریش زیاد باشه(mpg1-4 ,DAT,wmv,aviو غیره)
4-کیفیت ضبط صداش با میکروفن وlin inعالی باشه یعنی 48یا44کیلو هرتزباشه ولی دیگه کمتر از 32کیلو هرتز نباشه(این از همش مهمتره)

لطفا یک کلام به من بگید چی بگیرم
در ضمن نظرتون رو در مورد این بگید
Z-Cyber Zling Studio pmp
خیلی ممنون

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
من یه مدتیه می خوام یه pmp بگیرم به همین خاطر شروع به تحقیقات کردم . مارکها ومدلهای مختلفی رودیدم ولی یا گرون بودن یا مشخصاتی رو که من میخواستم نداشتن
من الان 150تومان پول دارم ونمی تونم بیشتر جور کنم حتی یه تومن ومیخوام pmpمن این مشخصات رو داشته باشه
1- زیاد بزرگ نباشه
4-کیفیت ضبط صداش با میکروفن وlin inعالی باشه یعنی 48یا44کیلو هرتزباشه ولی دیگه کمتر از 32کیلو هرتز نباشه(این از همش مهمتره)

Z-Cyber Zling Studio pmp
خیلی ممنون
دوست خوب ، راستش PMP معتبر با این بودجه گیر نمیاد ... یعنی حداقل باید 250 تومن داشته باشی که کارای PMP مارکای Iaudio و creative بتونی بگیری ... اگه هم ضبط تصویر TV می خوای هم میره سمت 350 تومن ...

اما همونطور که خودت گفتی مارکهای کمتر معتبر مثل همین زی سایبر میان و یه چیزی میزنن که ظاهرا همه امکانات رو داره و قیمتش هم مناسب به نظر میاد ... اما حواست باشه که :

* کیفیت صدا و تصویر این مارک مسلما خیلی بالا نیست و در بهترین حالت صرفا " بالاتر از متوسطه " ...

* عمر باتری اش موقع پخش ویدئو فقط 2.5 ساعته ...

*حافظه اش در حد فاجعه اس : نیم گیگ ... یعنی یه فیلم هم توش جا نمیشه !

فرمت های تصویری که حمایت می کنه ، شامل divx نمیشه ظاهرا ... این یعنی باید همه چیز رو تبدیل کنی که به معنای افت کیفیت و اتلاف مقداری وقته ...

اما نهایتش اینه که هرچی پول بدی آش می خوری ... یعنی قیمتش هم واسه همین ضعفاس که کمه دیگه !!

تنها مزیت اش صفحه بزرگشه به نظر من ... تازه اونم معلوم نیست چه کیفیتی داره .. توی نور براحتی دیده میشه ؟ از زاویه های بسته چطور ؟ و ..

aki132

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیلی ممنون سریع جواب دادین
پس قید ضبط ازتلویزیون رو میزنم :(
الان یه چیزی می خوام که چندتا فرمت تصویری معروف رو بخونه و1گیگ باشه و2گیگم رم بخوره چون یه رم 2گیگ دارم .... حتاالامکان صفحه اش 2.5 اینچی باشه .... کیفیت ضبط صداش عالی باشه(44یا48یا36 کیلو هرتز)برای ضبط صدا lin inهم داشته باشه و کلا کیفیت خوبی داشته باشه:D

اینبار نظرتون رو در مورد zling Eva بگید تقریبا همون امکانات رو داره ولی باصفحه 2.5 اینچی وقیمت 105 تومن

M654

Registered User
لایک‌ها
3
1- زیاد بزرگ نباشه

Z-Cyber Zling Studio pmp
خیلی ممنون
یه سورپریز خوف واست دارم خروجیه TV میخوای ؟ 2.5 اینچ میخوای کیفیت مکس؟ مولتی فرمت میخوای؟ حدود دوگیگ باشه؟ بلوتوث داشته باشه ؟ ارگونومیک باشه ؟ بترکونه؟ Tunny 9 نباشه ؟ راه نداره باش اینو بگیری حالا اگه تقی به توقی خورد جیبت قلمبه شد خواستی یه چیز درشتر 4.3 اینچی بگیری برو سمت پرتیبل سونی تلفن فروشنده اولی هم تو همین فروم گذاشته بودم ,لطفا دیگه سؤال نکن ,

امضارم بخونو بش عمل کن

وسلام

بالا