• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

Alive

Registered User
لایک‌ها
4
ميخواستم نظرتون رو در مورد اين مدل بدونم: CREATIVE - ZEN Neeon - 6GB
ميخوام يه mp3 player بگيرم كه كيفيت صداي عالي امكان ضبط صدا و امكان حافظه بودن رو هم داشته باشه,از لحاظ شارژ هم خوب باشه و easy to use ! هم باشه. اين مدلي كه انتخاب كردم اين ويژگي ها رو داره؟ مدل ديگه اي با همين مشخصات و با حجم بالاتر يا امكانات بهتر (امكان فرستادن موزيك رو موج FM خيلي به دردم ميخوره) پيدا ميشه؟ اگر ارزشش رو داشته باشه حاضرم بيشتر هزينه كنم.

Spartan

Registered User
لایک‌ها
37
سلام محمد جان ، خوبی ؟
خلاصه من این Vision : M رو خریدم و واقعا هم راضیم ! دستگاه خیلی خوبیه !
مرسی بابت راهنمایی هایی که کردی ! فقط یه سوال اینکه نمیشه هیچ جوره این زیرنویس رو یه کاری کرد بخونه ؟
درسته رو صفحه خودش لطفی نداره اما وقتی وصل میکنی به TV ...
راستی :
1. شارژر مجبور شدم بخرم ! مثل اینکه تو سری جدید شارژر همراه پک نیست ! جعبه هم کوچیک تر شده انگار !
2. کابل RCA که خودش نداشت ( اصلا انگار نفهمیدم چی گفتم ! ) - اونطرفارم گشتم پیدا نکردم ! اونجام که پیدا نکردم نمیدونم تو ولایت خودمون پیدا میشه یا نه ! حالا اسم دیگه ای نداره یا چیزی که به اون عنوان بشناسنش ؟
به نظرت چیکار کنم ؟
Tnx

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
ممنون سیمور جان و لطف میکنی سوالات مارو جواب میدی:blush:

اره راستش من مثلا 2 روز در هفته حتما روزی 2 ساعت رو استفاده میکنم! و اون روزا از صبح زود تا شب شارژر دم دست نیست! نمیشه گوشی شارژ کرد! خوب نظرتون چیه؟ ام پی؟

اگه ام پی . یه چیزی میخوام که ترجیحا متن و عکس رو نشون بده . دیکه حالا هر چی صلاح میدونی! :happy: صداشم خوب باشه و همینطور

شارژرش!
ببین با این شرایط شما در بین مارکهای معتبر ، انتخابت همون v100 می تونه باشه که 2 گیگ حافظه داره ... درسته که عکس نشون نمیده ، اما text رو میشه یه کارایی کرد ( چون lyrics رو می تونه نشون بده )

اما یه چیز دیگه هم هست : zen v plus که می تونه عکس و فیلم هم نشون بده ( هرچند با اون صفحه کوچیک و مساله تبدیل فرمت ویدئو ، نباید خیلی روی پخش فیلم حساب کرد ) و 1 گیگش میشه 105 تومن حدودا ... ضمن اینکه text رو میشیه یه جورایی نشون داد ( به زحمت ) ... اما این دفعه نکته اش اینه که نیاز به درایور مخصوص داره ... یعنی نمی تونی همینطوری وصل اش کنی به PC و خلاص ...

همه این حرفا با فرض اینه که بودجه ات قرار نیست از 100 و خورده ای بیشتر بشه ... بنابراین روی همین دو مدل شرایط رو بسنج و انتخاب کن ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
ميخواستم نظرتون رو در مورد اين مدل بدونم: CREATIVE - ZEN Neeon - 6GB
ميخوام يه mp3 player بگيرم كه كيفيت صداي عالي امكان ضبط صدا و امكان حافظه بودن رو هم داشته باشه,از لحاظ شارژ هم خوب باشه و easy to use ! هم باشه. اين مدلي كه انتخاب كردم اين ويژگي ها رو داره؟ مدل ديگه اي با همين مشخصات و با حجم بالاتر يا امكانات بهتر (امكان فرستادن موزيك رو موج FM خيلي به دردم ميخوره) پيدا ميشه؟ اگر ارزشش رو داشته باشه حاضرم بيشتر هزينه كنم.
این مدل حدود 180 تومنه ... بنابراین بودجه شما یه چیزی حدود 200 تومنه ... خب توی این range انتخاب های زیادی داری که به نوعی بهتر از zen neon هستن ...

مثلا zen v plus از همین کمپانی ، 4 گیگش همین قیمته ... تازه تصویر و عکس هم پخش می کنه و اینطور که معلومه کیفیت پخش بهتری هم داره ...

اگه حافظه بیشتر واسه ات مهمه ، micro photo هستش که 8 گیگش زیر 200 تومنه ...

اما یه نکته ای که هست اینه که وقتی میری به سمت اینجور مدل ها که معمولا هم هارد داره ، دیگه نیاز به نرم افزار مخصوص و درایو داری ... یعنی نمی تونی همین طوری وصل کنی و بری ... امیدوارم با این قضیه زیاد مشکلی نداشته باشی ... چون اصولا اینطوریه ..

اگه این قضیه واسه ات مهمه ، zen neon 2 هستش که نسخه بهتر همون neeon ه و نیازی به درایور هم نداره ...

کارای مارک iaudio هم خیلی عالی هستن ... مخصوصا U2 و U3 اما خب قیمت بیشتری دارن و با همون 200 تومن نهایتا می تونی 2 گیگ حافظه داشته باشی ...

درباره امکان fm transmitter ( فرستادن موزیک رو موج FM ) هم مدل های کمی این قابلیت رو دارن ، هرچند تجهیزاتش وجود داره و می تونی راحت بخری ... فکر کنم حدود 20 تومن باشه مدل های خوبش ..

حالا فکرات رو بکن و بهم بگو ...

Alive

Registered User
لایک‌ها
4
سيمور جان اين مدل رو تو سايت رايان صبا 137 تومن قيمت داده كه حتما بيرون ارزونتر هم هست! ولي خوب الان فكر ميكنم ميبينم بد نيست يه مدلي بگيرم كه بتونم به تلويزيون وصلش كنم و فايلهاي تصويريش رو از طريق tv ببينم. اين مدل neeon2 يا zen v plus اين قابليت رو دارند؟ بعدش چرا تو سايت كريتيو براي مدل neeon2 نوشته كه short video clips پخش ميكنه؟ محدوديت داره؟!

Spartan

Registered User
لایک‌ها
37
ای بابا ما رو که تحویل نگرفتی ! دی:
بگذریم ! من کابل رو پیدا کردم آخر ! فقط به سوالم در مورد زیرنویس جواب بدی ممنون میشم !

aki132

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام علیکم
....و اما من هنوز مشتاقانه منتظرم....:wacko:

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
شرمنده دیر شد ... سرم شلوغه .. ولی نهایتا نوبتی جواب میدم ... یعنی هرکی سوالش جواب نداشت ، بدونه که رفته اول صف واسه دفعه بعد ...
سلام محمد جان ، خوبی ؟
خلاصه من این Vision : M رو خریدم و واقعا هم راضیم ! دستگاه خیلی خوبیه !
مرسی بابت راهنمایی هایی که کردی ! فقط یه سوال اینکه نمیشه هیچ جوره این زیرنویس رو یه کاری کرد بخونه ؟
درسته رو صفحه خودش لطفی نداره اما وقتی وصل میکنی به TV ...
راستی :
1. شارژر مجبور شدم بخرم ! مثل اینکه تو سری جدید شارژر همراه پک نیست ! جعبه هم کوچیک تر شده انگار !
2. کابل RCA که خودش نداشت ( اصلا انگار نفهمیدم چی گفتم ! ) - اونطرفارم گشتم پیدا نکردم ! اونجام که پیدا نکردم نمیدونم تو ولایت خودمون پیدا میشه یا نه ! حالا اسم دیگه ای نداره یا چیزی که به اون عنوان بشناسنش ؟
به نظرت چیکار کنم ؟
Tnx
ای بابا ما رو که تحویل نگرفتی ! دی:
بگذریم ! من کابل رو پیدا کردم آخر ! فقط به سوالم در مورد زیرنویس جواب بدی ممنون میشم !
نه ... چون باید توی سیستمش واسه اش تعریف شده باشه که فایل های زیرنویس ( مثل sub و srt ) رو بشناسه ... که اکثر دستگاه های مشابه نمی تونن این کار رو انجام بدن ... ضمن اینکه حتی اگه هم میشد مطمئن باش که غیر قابل خوندن بود ... صفحه خیلی کوچکتر از این حرفاس بابا ...

//
1. جدی ؟ ... عجب ... برو روی جعبه و توی دفترچه رو بخون ببین چی نوشته .. یعنی توی قسمت " محتویات " چی نوشته ...
1655.gif

//
2. اونو که منم گفتم ... باید کابل رو جدا بخری ... هیچ چیز خاصی نیست ... کافیه به طرف بگی یه کابلی می خوام که یه سرش فیش کوچولو داشته باشه و اون سرش یه دونه video و دوتا audio بده بیرون ...
سيمور جان اين مدل رو تو سايت رايان صبا 137 تومن قيمت داده كه حتما بيرون ارزونتر هم هست! ولي خوب الان فكر ميكنم ميبينم بد نيست يه مدلي بگيرم كه بتونم به تلويزيون وصلش كنم و فايلهاي تصويريش رو از طريق tv ببينم. اين مدل neeon2 يا zen v plus اين قابليت رو دارند؟ بعدش چرا تو سايت كريتيو براي مدل neeon2 نوشته كه short video clips پخش ميكنه؟ محدوديت داره؟!
نه ... شما هم رفتی سراغ همین چیزی که این یکی دوستمون می خواد ( یعنی aki که بعد از تو پست زده ) ... tv out رو فقط سری های بالاتر دارن ... توی این range چیزی نیست ... یا من هرچی گشتم ندیدم ... باید بری سمت 250 تومن و فراتر از آن !!
170.gif

سلام علیکم
....و اما من هنوز مشتاقانه منتظرم....:wacko:
همین دیروز مثلا من داشتم می گشتم دنبال این قضیه ... چیزی نبود ... حدس می زدم .. مارکای معتبر سمت این چیزا نمی رن ...
169.gif

carnation

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببین با این شرایط شما در بین مارکهای معتبر ، انتخابت همون v100 می تونه باشه که 2 گیگ حافظه داره ... درسته که عکس نشون نمیده ، اما text رو میشه یه کارایی کرد ( چون lyrics رو می تونه نشون بده )

اما یه چیز دیگه هم هست : zen v plus که می تونه عکس و فیلم هم نشون بده ( هرچند با اون صفحه کوچیک و مساله تبدیل فرمت ویدئو ، نباید خیلی روی پخش فیلم حساب کرد ) و 1 گیگش میشه 105 تومن حدودا ... ضمن اینکه text رو میشیه یه جورایی نشون داد ( به زحمت ) ... اما این دفعه نکته اش اینه که نیاز به درایور مخصوص داره ... یعنی نمی تونی همینطوری وصل اش کنی به PC و خلاص ...

همه این حرفا با فرض اینه که بودجه ات قرار نیست از 100 و خورده ای بیشتر بشه ... بنابراین روی همین دو مدل شرایط رو بسنج و انتخاب کن ...

پخش فیلم خیلی مهم نیست برام!! نمیدونم ! این 2 مدل از نظر باطری با هم فرق دارن؟؟ با usb شارز میشن؟

نظر خودتون چیه؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
من یادم رفت سوال دوم رو جواب بدم ... نه شک دارم محدودیت داشته باشه ... منظور اینه که واسه اون کار ( = دیدن کلیپ ) مناسب تره ... خوب حق هم داره !! ...
پخش فیلم خیلی مهم نیست برام!! نمیدونم ! این 2 مدل از نظر باطری با هم فرق دارن؟؟ با usb شارز میشن؟

نظر خودتون چیه؟
v100 باتری خوره و اون یکی شارژی ... من نظرم رو اگه یادت باشه از همون اول گفتم v100 ، الانم همین رو میگم ... دلیلش هم گفتم : 2 گیگه - تکست رو هم یه جورایی پخش می کنه - باتری قلمی می خوره و در نتیجه مشکل شارژر و اینا هم نداری ...

aki132

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
ممنون .پس یه mp4توپ که هرجا به usb هر کامپیوتری وصلش کردم سیستم بشناستش معرفی کنید البته تا صقف 120 تومن:)

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام
ممنون .پس یه mp4توپ که هرجا به usb هر کامپیوتری وصلش کردم سیستم بشناستش معرفی کنید البته تا صقف 120 تومن:)
aki جان ، شما می تونی یه zen neeon2 با ظرفیت 2 گیگ بگیری ...

توی این پست ، بعضی از ویژگی هاش رو گفتم ...

carnation

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من یادم رفت سوال دوم رو جواب بدم ... نه شک دارم محدودیت داشته باشه ... منظور اینه که واسه اون کار ( = دیدن کلیپ ) مناسب تره ... خوب حق هم داره !! ...

v100 باتری خوره و اون یکی شارژی ... من نظرم رو اگه یادت باشه از همون اول گفتم v100 ، الانم همین رو میگم ... دلیلش هم گفتم : 2 گیگه - تکست رو هم یه جورایی پخش می کنه - باتری قلمی می خوره و در نتیجه مشکل شارژر و اینا هم نداری ...

ببخشید یه سوال دیگه !:blush: مدلv100 لاین این هم داره؟ کلا غیر از فیلم چه فرقی دارن؟ راستی مصرف باطریش زیاد نیست؟ ( باطری قلمی

بهتره؟) نظرتون در مورد nano plus چیه؟( منظور من از متن miusic text است) نشون میده؟

راستی کیش با تهران قیمتها فرق میکنه؟ چقدر؟:happy:

aki132

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
از این که تو این مدت منو راهنمایی کردید کمال تشکر را دارم:D .....راستی این Tunny 9 کره ای که بچه ها میگن چیه؟؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
ببخشید یه سوال دیگه !:blush: مدلv100 لاین این هم داره؟ کلا غیر از فیلم چه فرقی دارن؟ راستی مصرف باطریش زیاد نیست؟ ( باطری قلمی

بهتره؟) نظرتون در مورد nano plus چیه؟( منظور من از متن miusic text است) نشون میده؟

راستی کیش با تهران قیمتها فرق میکنه؟ چقدر؟:happy:
نه ... Line in نداره ..

اون شارژی هستش و v100 قلمی ... اون نیاز به نرم افزار داره واسه اتصال به PC و v100 نه ... اون با کابل وصل میشه به PC و این خودش usb داره و نیازی به کابل نداره ...

نتیجه می گیریم که کار با v100 راحت تره و بیشتر هم بدرد زمانی می خوره که دسترسی ات به PC محدوده ..

قیمت ها نباید فرق زیادی بکنه ... بین کیش و تهران
سلام
از این که تو این مدت منو راهنمایی کردید کمال تشکر را دارم:D .....راستی این Tunny 9 کره ای که بچه ها میگن چیه؟؟
من واقعا اطلاعی درباره این سری ندارم و حتی لینکی - چیزی هم پیدا نکردم درباره اش ... امیدوارم مارک معتبری باشه ... کاشکی این دوستمون یه لینکی میداد حداقل ..

RAHGOZAR_MEYBOD

Registered User
لایک‌ها
1
...
zen v plus که می تونه عکس و فیلم هم نشون بده ( هرچند با اون صفحه کوچیک و مساله تبدیل فرمت ویدئو ، نباید خیلی روی پخش فیلم حساب کرد ) و 1 گیگش میشه 105 تومن حدودا ... ضمن اینکه text رو میشیه یه جورایی نشون داد ( به زحمت ) ...

میشه بگین چه جوری میشه تکست رو تو وی زن پلاس نشون داد؟؟؟:blush:

sgwp

Registered User
لایک‌ها
585
من می خواستم یه mp3player با بودجه خیلی کم بگیرم چیزی حدود 20 تا 40 تومان ( هرچه کمتر بهتر برای عیدی میخوام ).کاربردش هم در حد همون گوش دادن به موسیقیه .

10 صفحه آخر این تاپیک رو هم خوندم و متوجه شدم باید سراغ مارکهای متفرقه برم . توی سایت ایستگاه که چرخیدم یکسری آگهی فروش ویژه نوروز بود که قیمتها توی همین محدوده بود و بعضی ها هم گارانتی یکساله داشتند.

می خواستم ببینم توی این مارکهای متفرقه چیز به درد بخوری پیدا می کنم یا نه ؟ آیا شما دوستان چیزی سراغ دارید؟

راستی هفته پیش برای یک کار اداری رفتم قسمت گارانتی شرکت زی سایبر یا همون شرکت مهرگان آسیا. یکساعتی که اونجا بودم متوجه شدم خدمات خوبی دارند به مشتریان ارائه میدن . جالب این که بیشتر مراجعات هم برای همین mp4 و mp3 بود. حالا با توجه به این قضیه برم سراغ زی سایبر یا نه ؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
من می خواستم یه mp3player با بودجه خیلی کم بگیرم چیزی حدود 20 تا 40 تومان ( هرچه کمتر بهتر برای عیدی میخوام ).کاربردش هم در حد همون گوش دادن به موسیقیه .

10 صفحه آخر این تاپیک رو هم خوندم و متوجه شدم باید سراغ مارکهای متفرقه برم . توی سایت ایستگاه که چرخیدم یکسری آگهی فروش ویژه نوروز بود که قیمتها توی همین محدوده بود و بعضی ها هم گارانتی یکساله داشتند.

می خواستم ببینم توی این مارکهای متفرقه چیز به درد بخوری پیدا می کنم یا نه ؟ آیا شما دوستان چیزی سراغ دارید؟

راستی هفته پیش برای یک کار اداری رفتم قسمت گارانتی شرکت زی سایبر یا همون شرکت مهرگان آسیا. یکساعتی که اونجا بودم متوجه شدم خدمات خوبی دارند به مشتریان ارائه میدن . جالب این که بیشتر مراجعات هم برای همین mp4 و mp3 بود. حالا با توجه به این قضیه برم سراغ زی سایبر یا نه ؟
ببین اگه بودجه ات رو برسونی به 55 تومن مثلا .. می تونی creative بگیری که مارک معتبریه ...

اما اگه نمی خوای بودجه ات رو افزایش بدی ، باید بری سراغ متفرقه ها ... که از بین شون apacer باید بهتر باشه چون گارانتی اش سازگار ارقامه که معتبره ... بعدش شاتل و زی سایبر ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
میشه بگین چه جوری میشه تکست رو تو وی زن پلاس نشون داد؟؟؟:blush:
ببین دو تا راه داره ، راه اول آسون و محدوده ... راه دوم یه کم طولانی تر ، اما ارزشش رو داره ..

راه اول : در حد 100 کلمه مثلا می تونی بریزی توش ... به این ترتیب که توی contacts های برنامه outlook ، می تونی توی بخش آدرس ، تکست وارد کنی ... بعدش دستگاهت رو synch کنی با contacts ...متوجه شدی ؟

برای رفتن توی contacts میری اینجا C:\Program Files\Outlook Express و بعدش wab.exe رو اجرا می کنی ...

//
راه دوم :

برنامه کوچکی هست که دانلود می کنی و این برنامه سریع متن رو به فایل عکس تبدیل می کنه و بعدش میریزی تو دستگاه ... ممکنه بگی خب اینو که خودم بلد بودم ... نکته اینه که این برنامه مخصوص این کار ساخته شده و سریع تره ...

اینجا رو چک کن .. هم لینک برنامه هست و هم آموزش گام به گام ..

yahosain

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
seymour جان برادر عزیز سلام

. ضبط صدا با کیفیت بالا از راه دور - منظورم ضبط درس اساتید در کلاس درسه
. کیفیت پخش خوب و عالی در ساعات زیاد
. راحت و بدون درد سر بودن
. امکانات خوب داشتن
خوب شما کدام یک از این دو را ترجیج می دی من حیث المجموع می گم ها

zen v plus و یا neeon2

البته نا گفته نمونه شکلهای دوتاشون نسبتا قشنگه ولی فکر می کنم دومی قشنکتر باشه درست نمی گم
این که با برنامه کار کنه خوبه یا نه من سر در نمی یارم خودت چی می گی عزیز
من صفحات را خوندم ولی چیگار کنم وسوسه داشتم خواستم بپرسم قبل از این که خرید کنم

ممنون می شم تحمل کنی ما را و جواب بدی
کمال تشکر موفق باشید.;)

بالا