• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

sghd

Registered User
لایک‌ها
19
سلام
من یه چند وقتیه که میخوام یا یه mp4player بخرم یا یه گوشیه خوب ، ولی چون پول زیاد ندارم بیخیال گوشی شدم و میخوام یه mp4 بخرم ، ولی اصلا نمیدونم چی خوبه و چی بده و چه مارکی بخرم
چیزی که برام تو انتخاب mp4 player خیلی مهمه یکی دوربینشه که میخوام خوب باشه و حداقل پنج شش مگاپیکسلی باشه و یکی دیگه هم اینه که جمع و جور و نازک باشه و کیفیت mp3playerش هم عالی باشه
تا 200تومن یه زره بالا پایین هم میتونم بخرم
چون کسی رو ندارم تا راهنماییم کنه اینجا مطرح کردم
خودمم یه سرچی تو اینترنت کردم واینایی رو که لینکشون رو حالا میذارم رو پیدا کردم
http://i11.tinypic.com/2zfn11g.png
http://i13.tinypic.com/359iqz7.png
http://i14.tinypic.com/2nrkn55.png
http://i9.tinypic.com/42ss2s2.png
http://i10.tinypic.com/4gnlf0g.png
http://i10.tinypic.com/2ns5hr4.png
نظرتون چیه؟
اگه مدل خوبه دیگه ای سراغ دارید لطف کنید و بگید
ممنون

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سال نو بر همگان تهنیت.

1 - mp3palayer میخواهم با مشخصات ذیر :
2 - حافظه 512 - راستش بیشتر به دردم نمی خوره
3 - plug&paly
4 - در تکان های شدید گیر نکنه و سرعت لود خوبی داشته باشه
- نه ضبط صدا لازم دارم نه رادیو نه نمایش عکی و فیلم
5 - ترجیحا تا 60-70 هزار تومان و نهایتا تا 100 هزار تومان
6 - کیفیت صدا ، خصوصا در مورد کیفیت بالای ایرفون همراهش
7- - شارژ قابل اطمینان برای کار در 5 ساعت در شبانه روز
- و این که من در مشهد هستم اگر کسی می دونه بگه از کجا می تونم جنس اصل بگیرم ( مشهدی ها رو که می شناسید ! )
- نظرتان راجب CREATIVE Zen Neeon و MuVo TX FM و creative zen nano plus چیه ؟

- قبلا از همکاری صمیمانه شما سپاسگذارم -
اینایی که گفتی همه خوبن و همه گزیه هایی که می خوای رو دارن ... کیفیت صدا – هدفون خوب – قیمتشون هم معقوله و 1 گیگشون حدود 70 تومنه ... بنابراین اگه دوست داری با باتری قلمی کار کنی ، nano plus و اگه دوست داری با شارژی کار کنی ( یعنی بزنی به USB تا شارژ بشه ) ، Neeon توصیه میشه .. ضمن اینکه neon شیک تر هم هست ...
من هم با کمک دوستان و مخصوصا" سیمور عزی
flowers[1].gif
ز یه VPlus 4gb به قیمت 160 تومن گرفتم+15 تومن شارژر

کیفیت صدا و بلندی خوبی داره هدفون هاش هم خیلی خوبن ولی چون به هدفونهای داخل گوشی W810 عادت کردم استفاده از این هدفونها کمی برام مشکله و احساس میکنم میخوان از گوشم دربیان در ضمن بیس صدای هدفونهای 810 بیشتره ... همچنین رادیوی 810 قویتره ...بازم اگه سوالی بود در خدمتم
چطوری ؟ ... مرسی از اطلاع رسانی ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سیمور جان عزیز خسته نباشید

دوست من iaudio 512 گیر می یات

mp3palayer توپ با امکان حافظه خور لطف کن معرفی کن دستت درد نکنه

iaudio را بعد از تعطیلات اون هم 1 گیگش را می خرم حافظه دار برای یکی از دوستان نیز می خواستم موفق باشید.

قیمت هم نهایتا 100 الی 120 هزار تومن .
حافظه خور خیلی کمه ... مارک های کمتر معتبر شاید پیدا بشه .. مثلا شاتل ... ولی توی مارک های اصلی چیز خاصی نداریم ...

iaudio هم گیر میاد ..مثلا بازار رضا ، یه فروشگاهی هست که اکثر مدلهاش رو داره ... پایتخت هم که باید حتما داشته باشه ... 512 اش هم باید گیر بیاد ... حدود 105 تومن به بالا ...
سلام
من یه چند وقتیه که میخوام یا یه mp4player بخرم یا یه گوشیه خوب ، ولی چون پول زیاد ندارم بیخیال گوشی شدم و میخوام یه mp4 بخرم ، ولی اصلا نمیدونم چی خوبه و چی بده و چه مارکی بخرم
چیزی که برام تو انتخاب mp4 player خیلی مهمه یکی دوربینشه که میخوام خوب باشه و حداقل پنج شش مگاپیکسلی باشه و یکی دیگه هم اینه که جمع و جور و نازک باشه و کیفیت mp3playerش هم عالی باشه
تا 200تومن یه زره بالا پایین هم میتونم بخرم
چون کسی رو ندارم تا راهنماییم کنه اینجا مطرح کردم
خودمم یه سرچی تو اینترنت کردم واینایی رو که لینکشون رو حالا میذارم رو پیدا کردم
http://i13.tinypic.com/359iqz7.png
http://i14.tinypic.com/2nrkn55.png
http://i9.tinypic.com/42ss2s2.png
http://i10.tinypic.com/4gnlf0g.png
نظرتون چیه؟
اگه مدل خوبه دیگه ای سراغ دارید لطف کنید و بگید
ممنون
شما اون اول تصمیم درستی گرفتی ... منظورم همون بی خیال شدن هستش ... چون با بودجه شما نمیشه چیز معتبری خرید و فقط مارک های متفرقه در دسترس هستن ... من دو سه تا از این عکس هایی که گذاشتی رو دیدم .. همه متفرقه بودن ... حافظه 512 مگی یه چیز خنده داره و حتی 1-2 گیگ هم برای فیلمبرداری و عکسبرداری و اینا فوق العاده کمه ...

مارک های معتبری که دوربین داشته باشن ، نزدیک به 400 تومن قیمت دارن و حافظه شون هم در حد 20-30 گیگه ...

مارک های خوبی که ویدئو هم پخش کنن ( به قول شما ، mp4 player ) ، هم 250 تومن به بالا هستن ...

بنابراین من در زمینه مدل دوربین دار هیچ پیشنهادی ندارم و توصیه می کنم که قیدش رو بزنی ... در زمینه پخش ویدئو هم بهتره افزایش بودجه بدی ... و اگر می خوای همین 200 تومن رو خرج کنی ، باید بری سراغ صفحه نمایش کوچکتر که خیلی صرفه نداره ...

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
چطوری ؟ ... مرسی از اطلاع رسانی ...

خوبم به لطف شما

عیدت هم مبارک باشه
kiss1[1].gif

خواهش میکنم باز هم اگه دوستان سوالی در مورد این مدل داشته باشن در خدمتم

راستی! مثل اینکه Vplus فقط فرمت تصویری avi رو میخونه و قادر به خوندن MP4 نیس؟

sghd

Registered User
لایک‌ها
19
شما اون اول تصمیم درستی گرفتی ... منظورم همون بی خیال شدن هستش ... چون با بودجه شما نمیشه چیز معتبری خرید و فقط مارک های متفرقه در دسترس هستن ... من دو سه تا از این عکس هایی که گذاشتی رو دیدم .. همه متفرقه بودن ... حافظه 512 مگی یه چیز خنده داره و حتی 1-2 گیگ هم برای فیلمبرداری و عکسبرداری و اینا فوق العاده کمه ...

مارک های معتبری که دوربین داشته باشن ، نزدیک به 400 تومن قیمت دارن و حافظه شون هم در حد 20-30 گیگه ...

مارک های خوبی که ویدئو هم پخش کنن ( به قول شما ، mp4 player ) ، هم 250 تومن به بالا هستن ...

بنابراین من در زمینه مدل دوربین دار هیچ پیشنهادی ندارم و توصیه می کنم که قیدش رو بزنی ... در زمینه پخش ویدئو هم بهتره افزایش بودجه بدی ... و اگر می خوای همین 200 تومن رو خرج کنی ، باید بری سراغ صفحه نمایش کوچکتر که خیلی صرفه نداره ...
حسابی زدید تو ذوقم!!
من بیخیال مموری میشم و یه دو گیگ میخرم میندازم روش (همین برام کافیه)
نظرتون راجب به این دو تا چیه یکیشون دوربین5مگاپیکسل با 2.5 اینچ صفحه نمایش و اون یکی 2 اینچ و 6مگاپیکسل

aki132

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز .. این کاری که از من می خوای ، واقعا کار خسته کننده ایه
164.gif
... بعضی از دوستام که مثل خودم توی این زمینه وارد و علاقه مندن ، گاهی به میگن :" واقعا چه حوصله ای داری تو " ...

حالا چرا گفتم کار خسته کننده ایه ؟ چون شما می خوای مدرک و سایت معتبر ارائه بدم ... اما چون z-cyber مارک متفرقه محسوب میشه ، پیدا کردن اطلاعات و review درباره اش ساده نیست ... در واقع ،مارکهایی مثل z cyber ،مارک های نیستن که وقتی به " mp3 player " فکر می کنی ، مطرح بشن ... ضمن اینکه همین موضوع ، مهمترین دلیل بر برتری creative محسوب میشه ( که تازه خود creative هم بهترین نیست و رقیب زیاد داره ) ... اینطور فکر نمی کنی ؟...
170.gif

اما درباره کیفیت ضبط : شک دارم این عددهایی که مطرح کردی درست باشه ... من میدونم که ضبط از Mic اش 32 kbps هستش ... میشه یه توضیح بدی و یا منبعی معرفی کنی ... من اینجا رو دیدم که نوشته " ضبطش بد نیست ، اما نویز داره و به مارک های معتبری مثل iaudio ( که اتفاقا جزو رقبای creative هستش ) نمی رسه ... " ...
..

نهایتا اینکه اینجا رو ببین .. سایت معتبر Cnet ، توی پیشنهاداتش در زمینه بهترین مدلها برای ضبط صدا ، شش مدل رو در range های مختلف قیمت نام برده که 3 تاشون creative هستن ... حله ؟ ...

سلام
آره قبول دارم جواب دادن به بعضی از سوالهای بچه ها کار سختیه ومن هم چند بار گفتم این جناب سیمور جان چقدر حوصله داره ها ..!!!!!..ولی بعدش میگم عجرش با امام حسین وهرچی هم از خدا میخواد بهش بده چون مثل بعضی ها علم خودشو پنهان نمیکنه و بدون چون چرا به همه ی سوالای بچه ها جواب میده

..... جناب سیموردر همین جا به نمایندگی از همه ی بچه ها ازشما تشکر میکنم.....

من الان تصمیمم قطعی شده ومیخوام یه Zen Neeon 2 دو گیگ بگیرم برای همین میخوام بدونم قیمتش چنده؟؟؟؟؟
....آیا Zen Neeon 2 میتونه صدای استاد رو از فاصله 4 متری به طور واضح ضبط کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ وبا Lin In هم کیفیت خوبی داره؟؟؟؟؟؟؟
راستی...مدلهای کریتیو رم نمیخوره؟؟؟؟؟؟

در مورد کیفیت ضبط زی سایبر هم من خودم این مدلشو(Zling Slot Fx) تا چند روز پیش داشتم و اعدادی هم که گفتم در مورد این مدلش کاملا صادقه به خاطراین که خودم مدام باهاشون سرو کار داشتم چون همه چیزش قابل تنظیم بود( سیستم ضبط صداشو میگم) ...........البته با وجود نویز توی صدای ضبط شده کاملا موافقم ...وقتی با میکروفن با بهترین کیفیت... صدای استادو ضبط میکردم Noiys و His وحشتناکی داخلش بود!!!! البته من از فاصله 3 یا 4 متری استاد ضبط میکردم وشاید این حالت طبیعی بود... ولی اگه از فاصله کمتر از نیم متر ضبط میکردم نویزمحسوسی وجود نداشت .... در ضمن رادیوی اون هم به شدت ضعیف بود.

om.ir

Registered User
لایک‌ها
0
حافظه خور خیلی کمه ... مارک های کمتر معتبر شاید پیدا بشه .. مثلا شاتل ... ولی توی مارک های اصلی چیز خاصی نداریم ...

iaudio هم گیر میاد ..مثلا بازار رضا ، یه فروشگاهی هست که اکثر مدلهاش رو داره ... پایتخت هم که باید حتما داشته باشه ... 512 اش هم باید گیر بیاد ... حدود 105 تومن به بالا ...

دست شما درد نکنه

برای دوستم همون iaudio 1 گیگش ر ا می گیرم یه دنیا ممنون

om.ir

Registered User
لایک‌ها
0
سیمور جان سلام خوبی ...

من امروز iaudio 1 گیگ سفارش دادم برام از تهران بیارن

ولی تو بازار یه مدلی دیدم خیلی ها تعریفش زیاد می گفتن اینه ::

samsong YV-120v

البته اگر درست نوشتم ولی متاسفانه خیلی گرونه 512 می گفت 165 هزار تومن

خواستم بپرسم شما اون را تایید می کنید و اصلا حافظه می خوره یا نه ؟

موفق باشید.

aki132

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
اینجا چه اتفاقی افتاده چرا دیگه کسی اینجا نیست......

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
من می خوام یه mp3player بخرم در حدود 120 تومن هم بودجه دارم چی خوبه؟ البته مارکش سونی باشه خیلی خوبه . می خوام مارک دار باشه و کیفیت خیلی خوب باشه همچنین شارژی هم باشه و با هر بار شارژ 30 ساعت کار بده .

aki132

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

بگید دیروز چی شد......بالاخره رفتم نمایندگی کریتیو تا از نزدیک با zen neeon 2 آشنا بشم ....فروشنده یکیشو روشن کرد وبهم داد.... داشت یه فیلم پخش میکرد..چه کیفیتی ....افتضاح بود اصلا یه لحظه جا خوردم ریزولیشن صفحه اش برای مارکی مثل کریتیو خیلی پایین بود:eek: ...... به فروشنده گفتم zev v plus رو بدهد ......کیفیت تصویرش به مراتب خیلی بهتراز neeon2 بود رنگها هم زنده تر بودن ....... از فروشنده پرسیدم تفاوت این دو مدل چیه ؟ گفتش که کیفیت صفحه نمایش v plus بهتره ودر عوض neeon2 باتری بهتری داره ضبط صداشون با هم تفاوتی نداره.
گفتم پس این که میگن v plus با نرم افزار مخصوص کار میکنه و نمیشه به عنوان حافظه همراه ازش استفاده کرد چی میشه ؟؟ گفت چرا نمیشه !! فقط کافیه حافظه شو تقسیم
کنید واین مدل این قابلیت رو توی منوش داره که هر مقداری از حافظه رو که خواستین به عنوان حافظه همراه انتخاب و استفاده کنید وبقیه رو برای ...... قیمت هر دو مدل برای دو گیگ 120 هزار تومان بود.

.....حالا میخواستم ببینم در نهایت کدوم بهتره؟؟؟......
.....هرفایی که فروشنده در مورد حافظه v plus میزد حقیقت داره ؟؟؟یه توضیحی بدید
.....قیمتا چطورن؟؟....
خیلی ممنون

sghd

Registered User
لایک‌ها
19
من بودجمو کردم حدود 270-290 تومن
بیخیال دوربین هم شدم
حالا چی میتونم بخرم که هارد بالایی داشته باشه و صفحه نمایشش هم خوب باشه
دو مدل تو سایت "رایانه صبا" پیدا کردم و یه مدل هم تو سایت " خانه دیجیتال ایران":
Apple - iPod - Video 30 GB
قیمت:275.000 تومن
CREATIVE - ZEN Vision : M - 30GB
قیمت:263.000
Innoplus i-with 40 GB
قيمت : ۲,۸۰۰,۰۰۰ ريال
هر جقدر دنبال سایز آخریه تو اینترنت گشتم چیزی پیدا نکردم!
در ضمن کسی میدونه کدوم یک از اینا اسپیکر خارجی داره یا نه(قوی!) و از اینها میشه به عنوان حافظه همره استفاده کرد
ممنون میشم کمکم کنید

sghd

Registered User
لایک‌ها
19
اینم بود
jXD 20 GB
در ضمن اگه من پولم رو 400 بکنم میتونم یه مدل با کیفیت دوربین دار با حافظه بالا بخرم
اصلا همچین مدلی هست ؟ اگه هست لطفا معرفی کنید
مرسی

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
خوبم به لطف شما

عیدت هم مبارک باشه
kiss1[1].gif

خواهش میکنم باز هم اگه دوستان سوالی در مورد این مدل داشته باشن در خدمتم

راستی! مثل اینکه Vplus فقط فرمت تصویری avi رو میخونه و قادر به خوندن MP4 نیس؟
مرسی .. مال تو هم مبارک باشه ...

zen v plus ، فرمت avi رو پخش می کنه و البته یه حالت خاصی از اون ( فکر کنم اینه ) ... که کمیابه و بهرحال نیاز به convert داری ... بنابراین اینکه بگیم avi پخش می کنه یا نه ، گول زنکه !! ... چون بصورت اسمی پخش می کنه ولی واقعیتش اینه که convert می خوای ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
دوستان مسافرت بودم ... شرمنده جواباتون دیر شد .. نهایتا فرقی هم نمی کرد فکر کنم ... چون عیده و تعطیلات و اینا ...
حسابی زدید تو ذوقم!!
من بیخیال مموری میشم و یه دو گیگ میخرم میندازم روش (همین برام کافیه)
نظرتون راجب به این دو تا چیه یکیشون دوربین5مگاپیکسل با 2.5 اینچ صفحه نمایش و اون یکی 2 اینچ و 6مگاپیکسل
من شرمنده ام ... ولی واقعیت همینه ... نهایتا ولی خودتی که باید تصمیم بگیری ...

اما اگه حتما می خوای بخری ، توصیه می کنم پولت رو بذاری روی حافظه بیشتر و عمر باتری بیشتر ... مگاپیسکل تا همون 5 کافیه و بالاترش رو بی خیال ...

بنابراین برو دنبال مدلی که عمر باتری اش و حافظه اش بالاترینه ... و همچنین خرید کارت حافظه ...
دست شما درد نکنه

برای دوستم همون iaudio 1 گیگش ر ا می گیرم یه دنیا ممنون
خواهش ...
من الان تصمیمم قطعی شده ومیخوام یه Zen Neeon 2 دو گیگ بگیرم برای همین میخوام بدونم قیمتش چنده؟؟؟؟؟
....آیا Zen Neeon 2 میتونه صدای استاد رو از فاصله 4 متری به طور واضح ضبط کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ وبا Lin In هم کیفیت خوبی داره؟؟؟؟؟؟؟
راستی...مدلهای کریتیو رم نمیخوره؟؟؟؟؟؟

در مورد کیفیت ضبط زی سایبر هم من خودم این مدلشو(Zling Slot Fx) تا چند روز پیش داشتم و اعدادی هم که گفتم در مورد این مدلش کاملا صادقه به خاطراین که خودم مدام باهاشون سرو کار داشتم چون همه چیزش قابل تنظیم بود( سیستم ضبط صداشو میگم) ...........البته با وجود نویز توی صدای ضبط شده کاملا موافقم ...وقتی با میکروفن با بهترین کیفیت... صدای استادو ضبط میکردم Noiys و His وحشتناکی داخلش بود!!!! البته من از فاصله 3 یا 4 متری استاد ضبط میکردم وشاید این حالت طبیعی بود... ولی اگه از فاصله کمتر از نیم متر ضبط میکردم نویزمحسوسی وجود نداشت .... در ضمن رادیوی اون هم به شدت ضعیف بود.
ضبط از فاصله ، مبحث مرسومیه و اختلاف نظر زیاده ... می تونم بگم که اگه کلاس ساکت باشه و صدا اکو نشه تو اتاق ، کیفیت خوبی خواهی داشت ... اما اگه همهمه باشه و اتاق کوچیک باشه و اینا ، نه ....

نهایتا اینکه چرا دستگاه رو نذاریم روی میز استاد ؟!! ... اینطوری همه چیز حله ... چون اصولا همه وسایل ضبط صدا ، توی ضبط از فاصله ، کمی به مشکل می خورن و فرقی نمی کنه مارکشون چی باشه ...

در مورد z cyber هم هنوز قانع نشدم ... ولی اگه لطف کنی و عکسی از صفحه اش یا دفترچه راهنماش یا یه چیزی بذاری که این اعداد رو نشون بده ممنون میشم و ضمنا قضیه هم حل میشه ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سیمور جان سلام خوبی ...

من امروز iaudio 1 گیگ سفارش دادم برام از تهران بیارن

ولی تو بازار یه مدلی دیدم خیلی ها تعریفش زیاد می گفتن اینه ::

samsong YV-120v

البته اگر درست نوشتم ولی متاسفانه خیلی گرونه 512 می گفت 165 هزار تومن

خواستم بپرسم شما اون را تایید می کنید و اصلا حافظه می خوره یا نه ؟

موفق باشید.
قیمت کارای سامسونگ خیلی بالاس ... اینی که میگی 512 مگش حدود 150 تومنه !!! ... در حالیکه مارک های معتبر دیگه که حتی کیفیت بهتری دارن با این قیمت ، بیش از 2 گیگ در اختیارت میذارن ...
سلام
اینجا چه اتفاقی افتاده چرا دیگه کسی اینجا نیست......
چون من مسافرت بودم ... توی امضام می نویسم این چیزا رو ...
گفتم پس این که میگن v plus با نرم افزار مخصوص کار میکنه و نمیشه به عنوان حافظه همراه ازش استفاده کرد چی میشه ؟؟ گفت چرا نمیشه !! فقط کافیه حافظه شو تقسیم
کنید واین مدل این قابلیت رو توی منوش داره که هر مقداری از حافظه رو که خواستین به عنوان حافظه همراه انتخاب و استفاده کنید وبقیه رو برای ...... قیمت هر دو مدل برای دو گیگ 120 هزار تومان بود.

.....حالا میخواستم ببینم در نهایت کدوم بهتره؟؟؟......
.....هرفایی که فروشنده در مورد حافظه v plus میزد حقیقت داره ؟؟؟یه توضیحی بدید
.....قیمتا چطورن؟؟....
خیلی ممنون
نه دوست من ، اشتباه و سوء تفاهم شد ... اینکه zen v plus با نرم افزار مخصوص کار می کنه ، هیچ ربطی به این نداره که به عنوان حافظه میشه ازش استفاده کرد یا نه ... کلا همه mp3 player ها رو میشه به عنوان حافظه استفاده کرد .. مساله اینه که اگه بخوای توش یه چیزی بریزی که بعدش گوش کنی یا نگاهش کنی با دستگاهت ، دو حالت پیش میاد ... بعضی مدل ها میتونن و بعضی ها نمی تونن ... وقتی میگم " نیاز به نرم افزار داره " یعنی " نمی تونی مثلا بری خونه دوستت و اهنگ بریزی روی دستگاه و گوش کنی ... بلکه نیاز به نرم افزار مخصوص داری " ... درست شد ؟

کلا zen v plus انتخاب بهتریه ... قیمتش هم خوب و درسته ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
اینم بود
jXD 20 GB
در ضمن اگه من پولم رو 400 بکنم میتونم یه مدل با کیفیت دوربین دار با حافظه بالا بخرم
اصلا همچین مدلی هست ؟ اگه هست لطفا معرفی کنید
مرسی
آره ... اگه به 400 برسونی ، پاساژ پایتخت باید داشته باشه ... باید بگردی دنبال PVP یا PMP ... اپسون ، Archos و اینا رو من یکی دوبار دیدم اونجا ...
من بودجمو کردم حدود 270-290 تومن
بیخیال دوربین هم شدم
حالا چی میتونم بخرم که هارد بالایی داشته باشه و صفحه نمایشش هم خوب باشه
دو مدل تو سایت "رایانه صبا" پیدا کردم و یه مدل هم تو سایت " خانه دیجیتال ایران":
Apple - iPod - Video 30 GB
قیمت:275.000 تومن
CREATIVE - ZEN Vision : M - 30GB
قیمت:263.000
Innoplus i-with 40 GB
قيمت : ۲,۸۰۰,۰۰۰ ريال
هر جقدر دنبال سایز آخریه تو اینترنت گشتم چیزی پیدا نکردم!
در ضمن کسی میدونه کدوم یک از اینا اسپیکر خارجی داره یا نه(قوی!) و از اینها میشه به عنوان حافظه همره استفاده کرد
ممنون میشم کمکم کنید
zen vision:m عالیه ... نیازی به تعریف هم نداره ...

درباره اسپیکر هم دوباره برگشتیم سر جای اولمون .. یعنی از اون قابلیت هاس که مارک های معتبر نمیرن سراغش ... چون چیز جالبی از آب در نمیاد و بهتره که جداگانه خریداری بشه ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
من می خوام یه mp3player بخرم در حدود 120 تومن هم بودجه دارم چی خوبه؟ البته مارکش سونی باشه خیلی خوبه . می خوام مارک دار باشه و کیفیت خیلی خوب باشه همچنین شارژی هم باشه و با هر بار شارژ 30 ساعت کار بده .
سونی کیفیت صداش عالیه .. اشکالش اینه که نیاز به نرم افزار داره و این نرم افزار هم قدی بدقلقه ...

iaudio u2 چیز خوبیه ... 1 گیگش 120 تومنه حدودا ...

creative هم کارای خوبی داره ... قیمت هاشون هم معقوله ...

البته اینا اکثر زیر 30 ساعت شارژ دارن .. یعنی حدود 20 تا 25 ساعت ...

om.ir

Registered User
لایک‌ها
0
قیمت کارای سامسونگ خیلی بالاس ... اینی که میگی 512 مگش حدود 150 تومنه !!! ... در حالیکه مارک های معتبر دیگه که حتی کیفیت بهتری دارن با این قیمت ، بیش از 2 گیگ در اختیارت میذارن ...

سیمور جان دستت درد نکنه از این که راهنمایی فرمودید

iaudio عالی ترین انتخابه واسه ما که ضبط صدا واسمون مهمه تشکر

موفق باشید .

sghd

Registered User
لایک‌ها
19
آره ... اگه به 400 برسونی ، پاساژ پایتخت باید داشته باشه ... باید بگردی دنبال PVP یا PMP ... اپسون ، Archos و اینا رو من یکی دوبار دیدم اونجا ...
سلام
مسافرت خوش گذشت؟
من پولمو رسوندم به چهارصد (چشم حسود کور بشه!)
ولی من تو اصفهانم
تو اینترنت چیزی نمیتونم پیدا کنم؟

بالا