• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

ITLine

Registered User
لایک‌ها
1
میخواستم یک پلیر بخرم که ویژگی های زیر رو داشته باشه

قیمت حول و حوش 100 تومن
Plug & play باشه و نیاز به داریور نداشته باشه که هر جا میرم بشه بعنوان کول دیسک استفاده کرد
کیفیت صداش خیلی مهمه چون بیشتر واسه مدت زمانی میخواهم که تو اتوبوس نشستم
شارژی هم باشه
راحتی کار باهاش برای انتخاب آهنگ بسیار مهمه
بقیه چیرها مثل رادیو و ضبط صدا و .. هم باشه بد نیست ولی زیاد هم مهم نیست.

از خوندن صفحات گذشته تاپیک و گفته های آقای سیمور و چندتا از دوستان تو این رنج قیمت این 3 تا رو پیدا کردم : ipod shuffle ، v plus و neeon 2

Ipod رو بخاطر نداشتم lcd و عدم انتخاب آهنگ و plug & play نبودن گذاشتم کنار
V plus رو هم بخاطر قیافش و لازم داشتم درایور حذف کردم

فقط موند neeon2 که با همه چیزهایی که میخواهم میخوره حالا میخواستم از اساتید بپرسم که آیا به جز این انتخاب دیگری هم هست یا این بهترینه و اینکه از دوستان در مورد mp4 ها تعریف نشنیده ام آیا شما تا حالا با مشکلی برخوردید یا نه

اگه لطف کنید لینک review هایی مقایسه ای و اختصاصی neeon2 رو هم بگذارید خیلی عالی میشه

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
seymour جان برادر عزیز سلام

. ضبط صدا با کیفیت بالا از راه دور - منظورم ضبط درس اساتید در کلاس درسه
. کیفیت پخش خوب و عالی در ساعات زیاد
. راحت و بدون درد سر بودن
. امکانات خوب داشتن
خوب شما کدام یک از این دو را ترجیج می دی من حیث المجموع می گم ها

zen v plus و یا neeon2

البته نا گفته نمونه شکلهای دوتاشون نسبتا قشنگه ولی فکر می کنم دومی قشنکتر باشه درست نمی گم
این که با برنامه کار کنه خوبه یا نه من سر در نمی یارم خودت چی می گی عزیز
من صفحات را خوندم ولی چیگار کنم وسوسه داشتم خواستم بپرسم قبل از این که خرید کنم

ممنون می شم تحمل کنی ما را و جواب بدی
کمال تشکر موفق باشید.;)
تو بودجه اتون رو نگفتی دوست من ...

هر دوتای اینا مدل های خوبی هستن ... اما اگه ضبط صدا واسه شما مهمه ، بهتره iaudio u2 بگیری که هم کیفیت پخش اش عالیه و هم کیفیت ضبطش خوبه ... تازه بصورت Mp3 ضبط می کنه ... در حالیکه خیلی از مدل ها بصورت wav ضبط می کنن و با مشکل کمبود جا مواجه میشن .. 1 گیگش 125 تومن باید باشه ..
میخواستم یک پلیر بخرم که ویژگی های زیر رو داشته باشه

قیمت حول و حوش 100 تومن
Plug & play باشه و نیاز به داریور نداشته باشه که هر جا میرم بشه بعنوان کول دیسک استفاده کرد
کیفیت صداش خیلی مهمه چون بیشتر واسه مدت زمانی میخواهم که تو اتوبوس نشستم
شارژی هم باشه
راحتی کار باهاش برای انتخاب آهنگ بسیار مهمه
بقیه چیرها مثل رادیو و ضبط صدا و .. هم باشه بد نیست ولی زیاد هم مهم نیست.

از خوندن صفحات گذشته تاپیک و گفته های آقای سیمور و چندتا از دوستان تو این رنج قیمت این 3 تا رو پیدا کردم : ipod shuffle ، v plus و neeon 2

Ipod رو بخاطر نداشتم lcd و عدم انتخاب آهنگ و plug & play نبودن گذاشتم کنار
V plus رو هم بخاطر قیافش و لازم داشتم درایور حذف کردم

فقط موند neeon2 که با همه چیزهایی که میخواهم میخوره حالا میخواستم از اساتید بپرسم که آیا به جز این انتخاب دیگری هم هست یا این بهترینه و اینکه از دوستان در مورد mp4 ها تعریف نشنیده ام آیا شما تا حالا با مشکلی برخوردید یا نه

اگه لطف کنید لینک review هایی مقایسه ای و اختصاصی neeon2 رو هم بگذارید خیلی عالی میشه
خب توی این range ، بجز Neeon 2 که فکر کنم 1 گیگش حدود 105 تومن باشه ... یه v100 هم هست که 2 گیگش همین حدوده و البته یه تفاوت داره : نیازی به کابل usb نداره و خودش usb built in هستش ....

درباره Neeon 2 هم اینجا می تونی review اش رو توی سایت معتبر Cnet ببینی و این پست من رو هم ببین ...

درباره mp4 هم متوجه نشدم دقیقا منظورت چیه ... ولی کلا بگم خدمت که بهرحال صفحه کوچیکه و در نتیجه پخش ویدئو یه قابلیت درجه اول محسوب نمیشه ... اما در همین وضعیت هم پخش ویدئوی creative از خیلی از مدل های هم رده و متفرقه بهتره ...

ITLine

Registered User
لایک‌ها
1
ظرفیت بالا برای من ملاک نیست و همین 1 گیگ هم خیلیه در نتیجه شیکی neeon2 رو ترجیح میدم و پخش ویدئو برام اصلا مهم نیست
منظورم هم از سوال آخر این بود که میگن پلیرهایی که تصویر پخش میکنند نسبت به mp3 playe ها زود خراب میشن میخواستم بینم تا چه اندازه صحت داره و شما تا حالا مشکلی با neeon2 داشتید ؟

aki132

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
راستش الان من زهنم به شدت مشغوله که کدوم یکی از این دوتا رو بگیرم و کم کم دارم دیوونه میشم :wacko: ..... اگه میشه با دلایل قانع کننده به من بگیدآخرش کدوم رو بگیرم

zling studio pmp...,...zen neeon2

اگه neoon2 یکم صفحه اش بزرگتر بود و کیفیت ضبط صداشم بهتر بود(احتمالا 16 کیلو هرتزه ولی من حداقل 36 کیلو میخوام چون میخوام سر کلاس صدای معلم رو از فاصله دور ضبط کنم ) 100% میگرفتمش ولی همین مسایل منو به شک انداخته البته من neeon2 رواز نزدیک ندیدم و نمیدونم صفحه اش تا چه حد کوچیکه؟

....مارشال چیزی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

راستی دم عیدی قیمتا زیاد نشده؟؟؟؟بعد عید چه تغییراتی میکنه؟؟؟؟؟یه موقع مجبور نباشم اونیرو که بهم معرفی میکنید با قیمت بالاتری نسبت به یه ماه پیش بگیرم!!!!

om.ir

Registered User
لایک‌ها
0
هر دوتای اینا مدل های خوبی هستن ... اما اگه ضبط صدا واسه شما مهمه ، بهتره iaudio u2 بگیری که هم کیفیت پخش اش عالیه و هم کیفیت ضبطش خوبه ... تازه بصورت Mp3 ضبط می کنه

seymour جان خوب شد من هم می خواستم برای یکی بگیرم خوب این به صورت فایل ام پی تری ضبط می کنه از لحاظ کیفیت چی چیز خوبی در می یات یا نه اون وقت حافظه می خوره
ببخشید ها خیلی می پرسم امکانات حرفه ای داره برای ضبط صدا و غیره به هر حال شما بهتر واردید
موفق باشید.

Alive

Registered User
لایک‌ها
4
seymour جان خوبي؟ بابت كمكهايي كه كردي ممنونم. يه مدت نبودم ..... . همونطور كه گفتم يه mp3player ميخوام كه كيفيت خوبي داشته باشه و همينطور ضبط صدا (حتي المقدور با فرمت mp3), و به عنوان حافظه هم ميخوام ازش استفاده كنم ( حجمش كمتر از 4gb نباشه و تا جايي كه ممكنه فلش باشه). , و همينطور ميخواستم استفاده ي از اون راحت باشه مثلا قابليت سرچ آهنگ ها و نام خواننده و .... . با اين مشخصات خودم چند تا مدل پيدا كردم در مورد اين چند تا من رو راهنمايي كنيد و اگر مدل ديگه اي شما ميشناسيد به من معرفي كنيد, ممنون:

1-creative - zen micro photo 8gb (مشكلات: حافظه ي هاردي-در مورد مشكلاتي كه براي اين حافظه ها پيش مياد چيزي نميدونم. مثلا در حال حركت يا توي ماشين با تكانهاي شديد مشكل پيدا ميكنند؟! چون ميخوام نوار مغناطيسي بگيرم و تو ماشين ازش استفاده بكنم - با فرمت mp3 ضبط نميكنه)

2-sandisk - sansa e200 series : (مشكلات:نميدونم حافظه ميشه يا نه؟!-قيمت نسبتا بالا-كمياب بودن در تهران)

3- cowon u3 4gb : (حافظه هست؟! قيمت؟! ضبط؟! چيز جالبي به نظر مياد.)

4-TrekStor vibez 12 GB : (در مورد اينكه چيز زيادي نميدونم اصلا تو ايران هست؟!)

5- iriver - e10 6gb : (مشكلات:نميدونم حافظه ميشه يا نه؟! چيز خاصي ديگه اي به نظرم نمياد به غير از قيمت بالا و كمياب بودن! اگر قيمتش زير 200 بود لحظه اي براي خريدش درنگ نميكردم!)

komeil66

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
لایک‌ها
9
سلام
خوبین
من کمک میخواستم از اساتید
برای انتخاب mp3playerکه فلش دیسک هم باشه رادیو هم داشته باشه
بین این دو مدل کدومو بگیرم بهتره؟ از نظر امکانات چه فرقی با هم دارند؟
SONY NW-E005
SONY NW-A608
قیمت تقریبی هم اگه دارید بگید.

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
ظرفیت بالا برای من ملاک نیست و همین 1 گیگ هم خیلیه در نتیجه شیکی neeon2 رو ترجیح میدم و پخش ویدئو برام اصلا مهم نیست
منظورم هم از سوال آخر این بود که میگن پلیرهایی که تصویر پخش میکنند نسبت به mp3 playe ها زود خراب میشن میخواستم بینم تا چه اندازه صحت داره و شما تا حالا مشکلی با neeon2 داشتید ؟
neeon2 مشکلی نداره ... و از نظر شیکی هم که خیلی خوبه ... تازه می تونی برچسب هم واسه اش بخری ...

نه ... این حرف صحت نداره ...
سلام
راستش الان من زهنم به شدت مشغوله که کدوم یکی از این دوتا رو بگیرم و کم کم دارم دیوونه میشم :wacko: ..... اگه میشه با دلایل قانع کننده به من بگیدآخرش کدوم رو بگیرم

zling studio pmp...,...zen neeon2

اگه neoon2 یکم صفحه اش بزرگتر بود و کیفیت ضبط صداشم بهتر بود(احتمالا 16 کیلو هرتزه ولی من حداقل 36 کیلو میخوام چون میخوام سر کلاس صدای معلم رو از فاصله دور ضبط کنم ) 100% میگرفتمش ولی همین مسایل منو به شک انداخته البته من neeon2 رواز نزدیک ندیدم و نمیدونم صفحه اش تا چه حد کوچیکه؟

....مارشال چیزی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

راستی دم عیدی قیمتا زیاد نشده؟؟؟؟بعد عید چه تغییراتی میکنه؟؟؟؟؟یه موقع مجبور نباشم اونیرو که بهم معرفی میکنید با قیمت بالاتری نسبت به یه ماه پیش بگیرم!!!!
صفحه neeon2 که کوچیکه ... به مقدار زیادی ... اما اگه کیفیت ضبط منظورته ... مسلمه که creative بهتر از مارکی مثل zcyber عمل می کنه ... بنابراین من توصیه ام همون neeon2 هستش ... شک دارم خیلی بری دنبال فیلم دیدن با یه دستگاه کوچولو ( چه zling رو بگیری ، چه این یکی ) ... کلا نظرم اینه که قید پخش ویدئو رو بزن با این بودجه ... من یه دستگاه vision:m دارم ... یعنی تقریبا بهترین Mp3 player موجود با کیفیت پخش ویدئو ( 300 تومن !! ) ... بنابراین وقتی بهت میگم قابلیت پخش ویدئو زیاد کاربرد نداره ، حرفم رو باور کن ...

بهرحال الان که دارم جواب میدم ... شما یا گرفتی یا رفت واسه بعد عید ... پس فرقی نداره ... قیمت ها هم زیاد نباید تفاوت بکنه ...

نهایتا اینکه بهتره قید پخش ویدئو رو بزنی یا اینکه بودجه ات رو افزایش بدی ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
دوستان کمی سرم شلوغه .. به نوبت به همه جواب دارم میدم .. مرسی ...
seymour جان خوب شد من هم می خواستم برای یکی بگیرم خوب این به صورت فایل ام پی تری ضبط می کنه از لحاظ کیفیت چی چیز خوبی در می یات یا نه اون وقت حافظه می خوره
ببخشید ها خیلی می پرسم امکانات حرفه ای داره برای ضبط صدا و غیره به هر حال شما بهتر واردید
موفق باشید.
ببین ... اصولا ضبط صدا توی مدل های مشابه wav هستش ... مشکل اینه که جای بیشتری میگه ... حالا این سری iaudio ، بصورت mp3 ضبط می کنه ، اونم با دو کیفیت 128 و 96 که هر دو قابل قبول به نظر میان ...

کارت حافظه نمی خوره ... همه مدلهای مشابه همینطورن ...

بهرحال طبیعیه که به vice recorder های حرفه ای نمی رسه ... اما خیلی خوب به نظر میاد و تازه کیفیت پخش صوت اش هم عالیه ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
seymour جان خوبي؟ بابت كمكهايي كه كردي ممنونم. يه مدت نبودم ..... . همونطور كه گفتم يه mp3player ميخوام كه كيفيت خوبي داشته باشه و همينطور ضبط صدا (حتي المقدور با فرمت mp3), و به عنوان حافظه هم ميخوام ازش استفاده كنم ( حجمش كمتر از 4gb نباشه و تا جايي كه ممكنه فلش باشه). , و همينطور ميخواستم استفاده ي از اون راحت باشه مثلا قابليت سرچ آهنگ ها و نام خواننده و .... . با اين مشخصات خودم چند تا مدل پيدا كردم در مورد اين چند تا من رو راهنمايي كنيد و اگر مدل ديگه اي شما ميشناسيد به من معرفي كنيد, ممنون:

1-creative - zen micro photo 8gb (مشكلات: حافظه ي هاردي-در مورد مشكلاتي كه براي اين حافظه ها پيش مياد چيزي نميدونم. مثلا در حال حركت يا توي ماشين با تكانهاي شديد مشكل پيدا ميكنند؟! چون ميخوام نوار مغناطيسي بگيرم و تو ماشين ازش استفاده بكنم - با فرمت mp3 ضبط نميكنه)

2-sandisk - sansa e200 series : (مشكلات:نميدونم حافظه ميشه يا نه؟!-قيمت نسبتا بالا-كمياب بودن در تهران)

3- cowon u3 4gb : (حافظه هست؟! قيمت؟! ضبط؟! چيز جالبي به نظر مياد.)

4-TrekStor vibez 12 GB : (در مورد اينكه چيز زيادي نميدونم اصلا تو ايران هست؟!)

5- iriver - e10 6gb : (مشكلات:نميدونم حافظه ميشه يا نه؟! چيز خاصي ديگه اي به نظرم نمياد به غير از قيمت بالا و كمياب بودن! اگر قيمتش زير 200 بود لحظه اي براي خريدش درنگ نميكردم!)
شما بودجه ات رو گفتی یا نه ؟ فکر کنم حول و حوش 150 تومن تا 200 تومن بود .... اما در مورد مدل هایی که گفتی ... بهتره اینطوری بگم که " اولویت واسه ات چیه ؟ " .... شیکی ؟ حافظه ؟ امکانات ؟ ... ضمنا یادت باشه که اکثر مدل های موجود با فرمت Mp3 ضبط نمی کنن و ضمنا اکثرشون کارت حافظه نمی خورن ...

بهرحال اگه حافظه واسه ات اولویت داره ... micro photo عالیه ... ضمن اینکه امکاناتش هم کامله ... در مورد حافظه اش هم باید بگم که از نوع میکرو درایو هستش که یه چیزی شبیه همون هارده ... بهرحال هاردها قطعات متحرک مکانیکی دارن و مسلمه که به اندازه فلش ها سخت جون نیستن ... مثل در مورد همین تکون های ماشین ، بهتره که روی یه جای نرم باشن ترجیحا .. مثلا روی یه بالشتکی ، چیزی ...

در مورد ضبط mp3 ، مدل U3 هستش که البته نهایتا تا 2 گیگ حافظه خواهی داشت ... نمی دونم تو از کجا 4 گیگ دیدی ؟

سری e200 سانسا هم بسیار خوبه ... همون نقاط ضعف و قوت مدل های معتبر رو داره و واقعا قدرت رقابت بالایی داره .. اما در جریان قیمت هاش نیستم و همونطور که گفتی کمیابه .... بهرحال تا اونجا که یادمه بالای 200 تومنه ...

Iriver هم دقیقا همون شرایط سانسا رو داره ... البته مدل e10 رو نمی شناسم ... اصلا هست ؟ ... فکر کنم منظورت h10 باشه ... که اونم یه ذره قدیمیه ... بهرحال اینا هم کمیابن و من توی پاساژ پایتخت دیدم ... ضمنا کیفیت ضبط صدای iriver ها فوق العاده اس ... حیف که کمیابه ...

منظورت از "حافظه بودن " چیه ؟ یعنی plug and play ( = بدون نیاز به نرم افزار ) ؟
سلام
خوبین
من کمک میخواستم از اساتید
برای انتخاب mp3playerکه فلش دیسک هم باشه رادیو هم داشته باشه
بین این دو مدل کدومو بگیرم بهتره؟ از نظر امکانات چه فرقی با هم دارند؟
SONY NW-E005
SONY NW-A608
قیمت تقریبی هم اگه دارید بگید.
منظورت از " فلش دیسک بودن " چیه ؟ منظورت احتمالا اینه که راحت بر هر PC ی که خواستی وصل بشه و نیازی به نصب درایور و نرم افزار خاصی نداشته باشه .... اگه همینه که باید سونی رو بذاری کنار ... چون نیاز به یه نرم افزاری دارن که ضمنا یه مقدار هم بدقلقه ....

در ضمن e005 حدود 129 تومنه و A608 هم 170 تومن ... ( 2 گیگ )

حالا به من بگو که آیا درست فکر می کنم یا نه و ضمنا بودجه ات رو هم بگو ...

om.ir

Registered User
لایک‌ها
0
ببین ... اصولا ضبط صدا توی مدل های مشابه wav هستش ... مشکل اینه که جای بیشتری میگه ... حالا این سری iaudio ، بصورت mp3 ضبط می کنه ، اونم با دو کیفیت 128 و 96 که هر دو قابل قبول به نظر میان ...

کارت حافظه نمی خوره ... همه مدلهای مشابه همینطورن ...

بهرحال طبیعیه که به vice recorder های حرفه ای نمی رسه ... اما خیلی خوب به نظر میاد و تازه کیفیت پخش صوت اش هم عالیه ...

به علی گل گفتی ممنون از توضیحات عالیتون کمال تشکر .........

اما خیلی خوب به نظر میاد و تازه کیفیت پخش صوت اش هم عالیه ...

راستی در ضمن همین مشخصات یه دونه vice recorder یا دوتا برامون معرفی کن
شرمندتم عزیز جان
موفق باشید.

komeil66

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
لایک‌ها
9
شما بودجه ات رو گفتی یا نه ؟ فکر کنم حول و حوش 150 تومن تا 200 تومن بود .... اما در مورد مدل هایی که گفتی ... بهتره اینطوری بگم که " اولویت واسه ات چیه ؟ " .... شیکی ؟ حافظه ؟ امکانات ؟ ... ضمنا یادت باشه که اکثر مدل های موجود با فرمت Mp3 ضبط نمی کنن و ضمنا اکثرشون کارت حافظه نمی خورن ...

بهرحال اگه حافظه واسه ات اولویت داره ... micro photo عالیه ... ضمن اینکه امکاناتش هم کامله ... در مورد حافظه اش هم باید بگم که از نوع میکرو درایو هستش که یه چیزی شبیه همون هارده ... بهرحال هاردها قطعات متحرک مکانیکی دارن و مسلمه که به اندازه فلش ها سخت جون نیستن ... مثل در مورد همین تکون های ماشین ، بهتره که روی یه جای نرم باشن ترجیحا .. مثلا روی یه بالشتکی ، چیزی ...

در مورد ضبط mp3 ، مدل U3 هستش که البته نهایتا تا 2 گیگ حافظه خواهی داشت ... نمی دونم تو از کجا 4 گیگ دیدی ؟

سری e200 سانسا هم بسیار خوبه ... همون نقاط ضعف و قوت مدل های معتبر رو داره و واقعا قدرت رقابت بالایی داره .. اما در جریان قیمت هاش نیستم و همونطور که گفتی کمیابه .... بهرحال تا اونجا که یادمه بالای 200 تومنه ...

Iriver هم دقیقا همون شرایط سانسا رو داره ... البته مدل e10 رو نمی شناسم ... اصلا هست ؟ ... فکر کنم منظورت h10 باشه ... که اونم یه ذره قدیمیه ... بهرحال اینا هم کمیابن و من توی پاساژ پایتخت دیدم ... ضمنا کیفیت ضبط صدای iriver ها فوق العاده اس ... حیف که کمیابه ...

منظورت از "حافظه بودن " چیه ؟ یعنی plug and play ( = بدون نیاز به نرم افزار ) ؟

منظورت از " فلش دیسک بودن " چیه ؟ منظورت احتمالا اینه که راحت بر هر PC ی که خواستی وصل بشه و نیازی به نصب درایور و نرم افزار خاصی نداشته باشه .... اگه همینه که باید سونی رو بذاری کنار ... چون نیاز به یه نرم افزاری دارن که ضمنا یه مقدار هم بدقلقه ....

در ضمن e005 حدود 129 تومنه و A608 هم 170 تومن ... ( 2 گیگ )

حالا به من بگو که آیا درست فکر می کنم یا نه و ضمنا بودجه ات رو هم بگو ...
بودجه ی من دور و بر 100 تومن هست و چیزایی که برام اهمیت داره به ترتیب :
1- قدرت وشفافیت صدا 2- قابلیت انتقال دیتا 2- رادیو 3- مقبولیت برند 4-قابلیت ضبط صدا

ممنون از پیگیرتون.

Alive

Registered User
لایک‌ها
4

منظورم از حافظه بودن اينه كه ميشه ازشون به عنوان حافظه هم استفاده كرد! e200 ميشه؟
h10 هم خيلي چيز باحاليه يه نيگا بنداز:
http://www.iriverarabiya.com/product_details.asp?prodId=79&mcid=26
u3 هم مدل 4gb هم داره.
ولي كلن مايوس شدم ديدم مدل هاي ارزون كه زياد چنگي به دل نميزنن مدل هاي گرون تر هم يه 10 20 تومن با اين خر حافظه اي ها! فاصله دارن. فعلا منتظر ميشينم يه پولي بياد تو دست و بالم يه cowon a2 بگيرم خوبيش اينه كه روش يه دونه مفتي u3 هم ميدن البته اگر از سايتشون خريد كنيم!(با paypal ميشه اين كار رو كرد؟) :http://www.jetmall.net/index.asp?PageAction=VIEWCATS&Category=76

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84

شرمندتم عزیز جان
موفق باشید.
voice recorder خوب ؟ ... همممم ... طبیعتا سونی ، کارای خوبی داره و تهیه شون هم راحت تره ... مثلا سری ICD شون رو من توی بازار رضا و پایتخت دیدم ... ولی خب دیگه فقط تک کاره هستن ... یعنی فقط ضبط صدا ...
منظورم از حافظه بودن اينه كه ميشه ازشون به عنوان حافظه هم استفاده كرد! e200 ميشه؟
h10 هم خيلي چيز باحاليه يه نيگا بنداز:
http://www.iriverarabiya.com/product_details.asp?prodId=79&mcid=26
u3 هم مدل 4gb هم داره.
ولي كلن مايوس شدم ديدم مدل هاي ارزون كه زياد چنگي به دل نميزنن مدل هاي گرون تر هم يه 10 20 تومن با اين خر حافظه اي ها! فاصله دارن. فعلا منتظر ميشينم يه پولي بياد تو دست و بالم يه cowon a2 بگيرم خوبيش اينه كه روش يه دونه مفتي u3 هم ميدن البته اگر از سايتشون خريد كنيم!(با paypal ميشه اين كار رو كرد؟) :http://www.jetmall.net/index.asp?PageAction=VIEWCATS&Category=76
از اون لحاظ که مشکلی نیست و همه Mp3 player ها رو میشه در حالت data هم استفاده کرد ... ( یعنی اونایی که درایور مخصوص می خوان هم میشه برد توی حالت Data ) ...

//
e10 رو هم فقط معرفی اش رو توی Cnet دیده بودم و نمی دونستم که وارد بازار شده ... بهرحال کارای iriver هم توی ایران کمیاب هستن .. اما بسیار باکیفیت ان ... بهرحال حواست باشه که دنبال چیزایی بری که اینجا گیر بیاد ...

//
cowon A2 ؟ که بالای 300 تومنه ؟ ... اون که خیلی عالیه ... ولی دیگه portable media player ه ... یعنی جمع و جور و اینا نیست ... درباره اینکه یه دونه U3 مجانی می دن هم در جریان نیستم ... منظورت خرید از خارجه ؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84

شرمندتم عزیز جان
موفق باشید.
voice recorder ؟ ... هههممم ... سونی کارای خوبی داره و ضمنا راحت تر هم میشه تهیه کرد .. من خودم توی بازار رضا و پایتخت دیدم ... سری ICD مثلا ... ولی بهرحال تک کاره هستن .. یعنی فقط ضبط صدا ولا غیر ...
بودجه ی من دور و بر 100 تومن هست و چیزایی که برام اهمیت داره به ترتیب :
1- قدرت وشفافیت صدا 2- قابلیت انتقال دیتا 2- رادیو 3- مقبولیت برند 4-قابلیت ضبط صدا

ممنون از پیگیرتون.
creative nano plus .... باتری قلمی می خوره و نیازی هم به نرم افزار یا درایور مخصوصی نداره ... ( 1 گیگش باید حدود 75 تومن باشه )

zen v plus ... شارژی هستش ... نرم افزار مخصوص می خواد ... جدیدتره ... 1 گیگش 105 تومن باید باشه ... عکس و فیلم هم یه پخش می کنه ... ( البته صفحه اش کوچیکه ، اما بهرحال رنگیه )

aki132

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
.. اما اگه کیفیت ضبط منظورته ... مسلمه که creative بهتر از مارکی مثل zcyber عمل می کنه ... بنابراین من توصیه ام همون neeon2 هستش ...

سلام.....سال نو رو به همگی تبریک میگم وامیدوارم سال پر برکتی رو درپیش داشته باشید
من از جوابهایی که با دلیل علمی داده بشه خیلی خوشم میاد ....پس دوست دارم ثابت کنید که.... کیفیت.... و ضبط از فاصله دور....کریتیو بهتره یا زی سایبر ...از هر اصطلاح علمی هم که خواستید استفاده کنید:graduated .

..این که میبینید من اینقدر از زی سایبر صحبت میکنم به خاطر اینه که خودم یه مدتی یه مدلشو داشتم و واقعا از سیستم ضبط صداش راضی بودم(wav 194 kbps با میکروفن) به خصوص lin inش که با کیفیت سی دی ضبط میکرد (wav 1411 kbps) و اینکه میبینید به ضبط صدای کریتیو شک دارم به خاطر اینه که ازش بد شنیدم(wav 64 kbps) دوست دارم با این شرایط با دلایل علمی بهم ثابت کنید مال کریتیو بهتره:happy:

shavic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سال نو بر همگان تهنیت.

1 - mp3palayer میخواهم با مشخصات ذیر :
2 - حافظه 512 - راستش بیشتر به دردم نمی خوره
3 - plug&paly
4 - در تکان های شدید گیر نکنه و سرعت لود خوبی داشته باشه
- نه ضبط صدا لازم دارم نه رادیو نه نمایش عکی و فیلم
5 - ترجیحا تا 60-70 هزار تومان و نهایتا تا 100 هزار تومان
6 - کیفیت صدا ، خصوصا در مورد کیفیت بالای ایرفون همراهش
7- - شارژ قابل اطمینان برای کار در 5 ساعت در شبانه روز
- و این که من در مشهد هستم اگر کسی می دونه بگه از کجا می تونم جنس اصل بگیرم ( مشهدی ها رو که می شناسید ! )
- نظرتان راجب CREATIVE Zen Neeon و MuVo TX FM و creative zen nano plus چیه ؟

- قبلا از همکاری صمیمانه شما سپاسگذارم -

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام.....سال نو رو به همگی تبریک میگم وامیدوارم سال پر برکتی رو درپیش داشته باشید
من از جوابهایی که با دلیل علمی داده بشه خیلی خوشم میاد ....پس دوست دارم ثابت کنید که.... کیفیت.... و ضبط از فاصله دور....کریتیو بهتره یا زی سایبر ...از هر اصطلاح علمی هم که خواستید استفاده کنید:graduated .

..این که میبینید من اینقدر از زی سایبر صحبت میکنم به خاطر اینه که خودم یه مدتی یه مدلشو داشتم و واقعا از سیستم ضبط صداش راضی بودم(wav 194 kbps با میکروفن) به خصوص lin inش که با کیفیت سی دی ضبط میکرد (wav 1411 kbps) و اینکه میبینید به ضبط صدای کریتیو شک دارم به خاطر اینه که ازش بد شنیدم(wav 64 kbps) دوست دارم با این شرایط با دلایل علمی بهم ثابت کنید مال کریتیو بهتره:happy:
دوست عزیز .. این کاری که از من می خوای ، واقعا کار خسته کننده ایه
164.gif
... بعضی از دوستام که مثل خودم توی این زمینه وارد و علاقه مندن ، گاهی به میگن :" واقعا چه حوصله ای داری تو " ...

حالا چرا گفتم کار خسته کننده ایه ؟ چون شما می خوای مدرک و سایت معتبر ارائه بدم ... اما چون z-cyber مارک متفرقه محسوب میشه ، پیدا کردن اطلاعات و review درباره اش ساده نیست ... در واقع ،مارکهایی مثل z cyber ،مارک های نیستن که وقتی به " mp3 player " فکر می کنی ، مطرح بشن ... ضمن اینکه همین موضوع ، مهمترین دلیل بر برتری creative محسوب میشه ( که تازه خود creative هم بهترین نیست و رقیب زیاد داره ) ... اینطور فکر نمی کنی ؟...
170.gif

اما درباره کیفیت ضبط : شک دارم این عددهایی که مطرح کردی درست باشه ... من میدونم که ضبط از Mic اش 32 kbps هستش ... میشه یه توضیح بدی و یا منبعی معرفی کنی ... من اینجا رو دیدم که نوشته " ضبطش بد نیست ، اما نویز داره و به مارک های معتبری مثل iaudio ( که اتفاقا جزو رقبای creative هستش ) نمی رسه ... " ...
..

نهایتا اینکه اینجا رو ببین .. سایت معتبر Cnet ، توی پیشنهاداتش در زمینه بهترین مدلها برای ضبط صدا ، شش مدل رو در range های مختلف قیمت نام برده که 3 تاشون creative هستن ... حله ؟ ...

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
من هم با کمک دوستان و مخصوصا" سیمور عزی
flowers[1].gif
ز یه VPlus 4gb به قیمت 160 تومن گرفتم+15 تومن شارژر

کیفیت صدا و بلندی خوبی داره هدفون هاش هم خیلی خوبن ولی چون به هدفونهای داخل گوشی W810 عادت کردم

استفاده از این هدفونها کمی برام مشکله و احساس میکنم میخوان از گوشم دربیان در ضمن بیس صدای هدفونهای 810

بیشتره

همچنین رادیوی 810 قویتره

بازم اگه سوالی بود در خدمتم

om.ir

Registered User
لایک‌ها
0
سیمور جان عزیز خسته نباشید

دوست من iaudio 512 گیر می یات

mp3palayer توپ با امکان حافظه خور لطف کن معرفی کن دستت درد نکنه

iaudio را بعد از تعطیلات اون هم 1 گیگش را می خرم حافظه دار برای یکی از دوستان نیز می خواستم موفق باشید.

قیمت هم نهایتا 100 الی 120 هزار تومن .

بالا