• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
آهان مرسی..
به نظرت کدوم مدلش بهتر از همس
کیفیت صدا برام مهمه با مدت زمان پخش و عمر باتری
راستی باتری لیتیم رو میشه عوض کرد درسته؟! قیمتش چقدره ؟

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
من یه mp4 player silicon 1Gb خریدم و قیمتش هم 105 هزار تومان بود
اولاً می خواستم بدونم این دستگاهی که من خریدم خوب هست یا نه(منظورم مارک سیلیکن هست.)
دوماً می خواستم بدونم این سیلیکن سایت رسمی برای خودش نداره چون سایتی رو که روی جعبه اش نوشته بود هر چی میزنم چنین سایتی اصلاً وجود خارجی نداره به حر حال اگر کسی می تونه منو راهنمایی کنه.

Papak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:( چرا پس هیچ کس جواب نمیده ؟

Papak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستی میگن vision:m امکان داره بعد از 6 ماه بسوزه!!!
تا حالا چندین نفر بهم گفتن creative نخر چون چینیه !
به نظر شما چی بگیرم ؟ بالای 20 گیگ میخوام .؟.

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
درود به همه :
87.gif

من همین الانه عضو شدم اومدم چون کارم فوریه نمیرسم پست های قبلی رو بخونم
91.gif
:
میخواستم یه فلش مموری بگیرم ( بالای 30 گیگ) به من پیشنهاد کردن cretive بگیرم :
البته mp3 player دارم ولی سریعا و شدیدا نیاز به 30 گیگ حافظه دارم .
آیا به نظر شما اینو بگیرم خوبه :؟ Creative JukeBox zen xtra 60GB
پیشاپیش سپاس .
16.gif
فلش مموری 30 گیگی نداریم ... چیزایی که داریم هارد هستن .. البته مشکلی نیست و شما منظورت همونه احتمالا ...

creative نسبت به قیمتش ، کیفیت خیلی خوبی داره .. اینی که داری میگی رو نگیر چون قدیمیه ...

بودجه ات رو بگو تا راهنمایی کنم ...
راستی میگن vision:m امکان داره بعد از 6 ماه بسوزه!!!
تا حالا چندین نفر بهم گفتن creative نخر چون چینیه !
به نظر شما چی بگیرم ؟ بالای 20 گیگ میخوام .؟.
نخیر ... امکان نداره ... با اون حساب هر وسیله ای احتمال داره هر موقعی بسوزه !!! ...

در مورد چینی بودن هم .. الان که دیگه همه چیز چینیه .. بنابراین انتخاب زیادی نداریم .. ضمن اینکه کیفیت اینا خوبه و مشکلی ندارن ..
آهان مرسی..
به نظرت کدوم مدلش بهتر از همس
کیفیت صدا برام مهمه با مدت زمان پخش و عمر باتری
راستی باتری لیتیم رو میشه عوض کرد درسته؟! قیمتش چقدره ؟
شما بودجه ات رو نگفتی bnc جان ...

باتری رو هم میشه عوض کرد ولی هزینه اش انقدری میشه که بی خیال بشی و دستگاه رو عوض کنی .. ولی نهایتا نترس ... چون همون طور که 100 بار گفتم : " قبل از اینکه عمر باتری تموم بشه ، خودت میری سراغ یه دستگاه دیگه !!! " ... عین موبایل ...
سلام
من یه mp4 player silicon 1Gb خریدم و قیمتش هم 105 هزار تومان بود
اولاً می خواستم بدونم این دستگاهی که من خریدم خوب هست یا نه(منظورم مارک سیلیکن هست.)
دوماً می خواستم بدونم این سیلیکن سایت رسمی برای خودش نداره چون سایتی رو که روی جعبه اش نوشته بود هر چی میزنم چنین سایتی اصلاً وجود خارجی نداره به حر حال اگر کسی می تونه منو راهنمایی کنه.
این مارکی که گرفتی ، مارک اصلی حساب نمیشه ... در نتیجه معمولا پشتیبانی و گارانتی حسابی هم ندارن ... من هم گشتی زدم و چیزی پیدا کردم ... شما مدل دقیق دستگاهت رو بگو ... هرچند معمولا همینطوره و سایت خاصی ندارن ...

ولی امیدوارم دستگاهت خوب کار کنه ..

Papak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود seymour جان :
رفتم vision m خریدم 30GB .

shavic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و تشکر قبلی از این که جواب منو می دهید...
mp3 player با قیمت نهایت 100 هزار تومان
- کیفیت صدای خوب ، شارژ خوب، در هنگام ورزش کردن همچنان به خوبی کار کنه، هدفون با کیفیت هم همراهش داشته باشه، حتما به عنوان حافظه جانبی بشه استفاده کرد ،حافظه 512 به بالا
- اگر قیمتش ارزان تر بود که چه بهتر ولی گران تر نباشه حتی 1 ریال.
- نه رادیو لازم دارم نه پخش تصویر نه ضبط صدا ...
باز هم از راهنمایی های شما متشکرم.

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
با سلام و تشکر قبلی از این که جواب منو می دهید...
mp3 player با قیمت نهایت 100 هزار تومان
- کیفیت صدای خوب ، شارژ خوب، در هنگام ورزش کردن همچنان به خوبی کار کنه، هدفون با کیفیت هم همراهش داشته باشه، حتما به عنوان حافظه جانبی بشه استفاده کرد ،حافظه 512 به بالا
- اگر قیمتش ارزان تر بود که چه بهتر ولی گران تر نباشه حتی 1 ریال.
- نه رادیو لازم دارم نه پخش تصویر نه ضبط صدا ...
باز هم از راهنمایی های شما متشکرم.
توی این range قیمت ، همه مدل ها فلش هستن ... بنابراین هنگام ورزش و تکان های زیاد ، مشکلی واسه شون پیش نمیاد ... چون قطعه متحرک مکانیکی ندارن ... اما شما گفتی که می خوای ورزش کنی : آیا بیشتر واسه ورزش می خوای یا فقط بخاطر مقاوم بودنش گفتی ... چون بعضی مدل ها هستن که فقط واسه ورزش ساخته شدن ( مثل بسته میشن روی بازو - واسه موقع دویدن ) ... اینا معمولا شکل های عجیب و غریب دارن ... creative یه مدل اینطوری داره که نمی دونم هنوز هم هست یا نه ( تابستون بود ، ولی الان رو نمی دونم ) .. ولی بهرحال چیز خوبیه ... مدل C100 ... اشکالش اینه که 1 گیگ نداره... ولی کارت حافظه می خوره ...

... اما اگه شکل های عجیب و غریب نمی خوای creative nano plus کوچولو و جمع و جوره ... باتری قلمی هم می خوره ...

مارک های ضعیف تر مثل شاتل هم ، مدل های ورزشی دارن ... ولی توصیه نمیشن ..

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
سیمور جان سلام!!
میخواستم بپرسم از کجا میتونم بفهمم که آیا میشه از شارژر موبایلم Moto L6 برای شارژ Mp3 Player استفاده کنم ؟! اینترفیسشون یکیه !!ولی از لحاظ آمپر نمیدونم متفاوتن یا نه !!موبایل با سیم پلیر شارژ میشه ولی جرات نکردم بر عکسشو امتحان کنم !!

Mohsen4604

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ... من جدیدم . چند تا سوال داشتم از شما مطلعین ... اگه جوابمو بدید ممنون میشم
1 ) ال جی کیفیتش خوبه ؟ چرا اصلا اسمی از اون نیست (یا شاید من ندیدم)
2) این creative zen neeon 1gb چطوره ؟قیمتش ؟
3) من 200000 بودجه دارم . خودتون چی بیشنهاد میدین ؟
میخوام ظرفیتش 512 یا 1024 باشه . بیشتر به دردم نمیخوره . اول کیفیتش واسم مهمه ... خوشکل هم باشه دیگه بهتر .
ممنون

Farid.db

کاربر فعال دانشگاه و تحصیل
کاربر فعال
لایک‌ها
116
یکی از دوستان IPOD قدیمی ( صفحه آبی رنگ ) 40 گیگ داره . دست دو رو میده 175 هزار تومان ، به نظر اساتید امر می ارزه ؟

Mohsen4604

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستش امروز تو نت میگشتیم zen v plus چشمم رو گرفت . قیمتش چنده ؟ کیفیت داره؟ ipod رو هم تا حالا ندیدم . . . نیدونم:blush: ولی به حجم بالا اصلا اهمیت نمیدم . کیفیتش خیلی مهمتره

Mohsen4604

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این zen neeon 2 در مقایسه با بقیش چطوره ؟ (خیلی سوال کردم ... ببخشید !!!:blush: )

Mohsen4604

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تصمیمم حدودا قطعی شد ... یا zen neeon 2 یا zen v plus رو میگیرم .
میشه لطفا کمکم کنین بین اید دو تا یکیش رو انتخاب کنم ؟

Mohsen4604

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تو سایت rayansaba.com دارن همه اینا رو میفروشن . قیمت v plus با neeon 2 کاملا برابره ........ جان من یه راهنمایی بکنید .

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سیمور جان سلام!!
میخواستم بپرسم از کجا میتونم بفهمم که آیا میشه از شارژر موبایلم Moto L6 برای شارژ Mp3 Player استفاده کنم ؟! اینترفیسشون یکیه !!ولی از لحاظ آمپر نمیدونم متفاوتن یا نه !!موبایل با سیم پلیر شارژ میشه ولی جرات نکردم بر عکسشو امتحان کنم !!
شرلوک جان ... من اینو واسه ات چک می کنم و بهت خبر میدم ... شرمنده ، مریضم قدری !!
sorrowsmiley2.gif

یکی از دوستان IPOD قدیمی ( صفحه آبی رنگ ) 40 گیگ داره . دست دو رو میده 175 هزار تومان ، به نظر اساتید امر می ارزه ؟
راستش قدیمی بودنش یه مقدار تو ذوق می زنه ... اگه واقعا به 40 گیگ احتیاج داری بخر ... وگرنه ، نه ... راستی این سری قدیمی connection اش usb یه ... باید چک کنم ...
سلام ... من جدیدم . چند تا سوال داشتم از شما مطلعین ... اگه جوابمو بدید ممنون میشم
1 ) ال جی کیفیتش خوبه ؟ چرا اصلا اسمی از اون نیست (یا شاید من ندیدم)
2) این creative zen neeon 1gb چطوره ؟قیمتش ؟
3) من 200000 بودجه دارم . خودتون چی بیشنهاد میدین ؟
میخوام ظرفیتش 512 یا 1024 باشه . بیشتر به دردم نمیخوره . اول کیفیتش واسم مهمه ... خوشکل هم باشه دیگه بهتر .
ممنون
شما اگه واسه ات قابلیت هایی مثل ضبط و رادیو مهم نیست و بیشتر شیک بودن مهمه ، بهتره Ipod بخری ... ولی یادت باشه که ipod فقط با نرم افزار کار می کنه ... یعنی واسه ریختن آهنگ و اینا توش باید از نرم افزار مخصوص استفاده کنی ...

//
اما در مورد تفاوت neeon2 و zen v plus :

ببین جدا از اینکه طراحی اینا با هم فرق داره و براساس سلیقه خودت باید انتخاب کنی ... تفاوت اصلی شون اینه که zen v plus ، با نرم افزار مخصوص کار می کنه ... در حالیکه neeon ( و neeon 2 ) نیازی به نرم افزار ندارن و بدون درایور کار می کنن ...

یکی دیگه از تفاوت هاشون اینه که neeon2 از فرمت ویدئویی RGB656 حمایت می کنه و zen v plus از فرمت Motion jpeg ، که هردوتاشون زیاد جالب نیستن ، ولی اولی یه ذره بهتره ...

تفاوت دیگه شون اینه که zen v plus قابلیت سرچ داره ( یعنی اسم آهنگ رو وارد می کنی و می گرده دنبالش ) ولی neeon2 نداره ...

پس معیار اصلی اینه که نرم افزار می خوای یا نه ... و البته شکل و طرحشون هم مهمه ...

Mohsen4604

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سیمور جان خیلی ازت ممنونم تقاضای جزیل دارم از محضر پروردگار که زودتر حالتون خوب شه (عجب صحبتی کردم !!!). . . با این چیزایی که گفتی فکر کنم neeon 2 رو بگیرم . فقط یه سوال دیگه (ببخشید) . کیفیت پخششون با هم فرق نداره ؟ از تیپ نئون 2 خیلی خوشم اومده با توجه به جنسش که شنیدم تیتانیومه و خط نمیفته روش .

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سیمور جان سلام!!
در حال بررسی ام شرلوک عزیز ... الان تقریبا متوجه شدم که مشخصات فنی اون سونی چیه ... حالا کافیه که مشخصات L6 رو در بیاریم ...
307yk40.gif

چک کردم ... نسل سوم به بعد مشکلی با usb ندارن ظاهرا ... واسه تو احتمالا نسل چهارمه ...
curtianpeek%5B1%5D.gif

سیمور جان خیلی ازت ممنونم تقاضای جزیل دارم از محضر پروردگار که زودتر حالتون خوب شه (عجب صحبتی کردم !!!). . . با این چیزایی که گفتی فکر کنم neeon 2 رو بگیرم . فقط یه سوال دیگه (ببخشید) . کیفیت پخششون با هم فرق نداره ؟ از تیپ نئون 2 خیلی خوشم اومده با توجه به جنسش که شنیدم تیتانیومه و خط نمیفته روش .
بله ... neeon2 ... راستی بودجه ات چقدره ؟ ( چند گیگ می خوای بگیری ؟ )

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
در حال بررسی ام شرلوک عزیز ... الان تقریبا متوجه شدم که مشخصات فنی اون سونی چیه ... حالا کافیه که مشخصات L6 رو در بیاریم ...
307yk40.gif
خیلی خیلی ممنون سیمور جان !!
alcoholic.gif
خداوند انشالله عمر با عزت بهت بده !!

بالا