• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
خیلی ممنون ولی چیزی ازش پیدا نمیکنم !!
4fvgdaq_th.gif
لینک لطف میکنی ...
4hba7gi.gif

در حقیقت عجله ای ندارم برای خرید ... چون با ماشین معمولا رفت و آمد میکنم و کمبود Mp3 Player رو حس نمیکنم خیلی .... پس ترجیح میدم عجله نکنم و دست به خرید انقلابی نزنم !!
263cylj.gif

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
راستی سوال نهایی !!
این سونیه از بعد کیفیت صدا وضعیتش چطوره ؟!

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
خیلی ممنون ولی چیزی ازش پیدا نمیکنم !!
4fvgdaq_th.gif
لینک لطف میکنی ...
4hba7gi.gif

در حقیقت عجله ای ندارم برای خرید ... چون با ماشین معمولا رفت و آمد میکنم و کمبود Mp3 Player رو حس نمیکنم خیلی .... پس ترجیح میدم عجله نکنم و دست به خرید انقلابی نزنم !!
263cylj.gif
عین خودمی ... منم موقع خرید هر چیزی ، اگه یه ماه نگردم ، دستم به خرید نمیره !!
curtianpeek%5B1%5D.gif

//
شاید بخاطر اینکه من اشتباه اسپل کردم ... این لینک ...
راستی سوال نهایی !!
این سونیه از بعد کیفیت صدا وضعیتش چطوره ؟!
عالی ... شاید بهترین ...
music2[1].gif

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
خیلی ممنون !!
23t06dg.gif

حیف که اینجا نه گیفت داره نه تنکس ولی در هر صورت خیلی خیلی تشکر !!
23t06dg.gif

Mehdi.T

کاربر فعال برنامه نویسی
کاربر فعال
لایک‌ها
3
seymour جان
اون مشکل عدم تغيير فضاي حافظه Removable در Vision:m با يک فرمت حل شد

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
محمد من میخواستم دقيقا راجبه iRiver Clix و Sony Nw-S203 & 205 سوالاتی بکنم که شرلی اومد :د // قيمت Clix داری :د !؟ بعد این S203 & S205 که با USB شارژ میشه هيچ راهی چيزی نداره با سيم جدا از برق شارژ بشه :د !؟

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
اگه میداشتم که مشکلی نداشتم سیمور خان ...
تو خوده سایت سونی هستش؟!

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
خیلی ممنون !!
23t06dg.gif

حیف که اینجا نه گیفت داره نه تنکس ولی در هر صورت خیلی خیلی تشکر !!
23t06dg.gif
خب اونور ازم تشکر کن !!!!
veiledsmile.gif

seymour جان
اون مشکل عدم تغيير فضاي حافظه Removable در Vision:m با يک فرمت حل شد
56.gif
... همیشه همینطوره ...
170.gif

محمد من میخواستم دقيقا راجبه iRiver Clix و Sony Nw-S203 & 205 سوالاتی بکنم که شرلی اومد :د // قيمت Clix داری :د !؟ بعد این S203 & S205 که با USB شارژ میشه هيچ راهی چيزی نداره با سيم جدا از برق شارژ بشه :د !؟
نه .. اصلا نمی دونم هست ایران یا نه این مدل ...

//
درباره شارژ شدن هم ، همیشه همینطوره ... یعنی واسه محصولات پایین تر از range متوسط ، شارژر AC رو باید جداگانه بخری ... همین سونی ، مثلا برای مدل a1200 که 8 گیگی هستش و range متوسط محسوب میشه ، شارژر AC زده ، ولی برای مدل های پایین تر ، نه ... بهتره زنگ بزنی از نمایندگی بپرسی که آیا دارن یا نه ... تازه حتما می خوان بگن 30 تومن قیمتشه ...

ولی کلا باید به همون شارژ usb قانع باشی ... همین حرف ها برای ipod و creative هم صادقه : یعنی شارژر AC فقط تو مدل های متوسط به بالا ، توی جعبه اس و در غیر این باید قیدش رو بزنی ، چون خرید جداگانه اش ، گرون تموم میشه ..
اگه میداشتم که مشکلی نداشتم سیمور خان ...
تو خوده سایت سونی هستش؟!
اون لینکی که دادم رو چک کردی ؟

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
درباره شارژ شدن هم ، همیشه همینطوره ... یعنی واسه محصولات پایین تر از range متوسط ، شارژر AC رو باید جداگانه بخری ... همین سونی ، مثلا برای مدل a1200 که 8 گیگی هستش و range متوسط محسوب میشه ، شارژر AC زده ، ولی برای مدل های پایین تر ، نه ... بهتره زنگ بزنی از نمایندگی بپرسی که آیا دارن یا نه ... تازه حتما می خوان بگن 30 تومن قیمتشه ...
ولی کلا باید به همون شارژ usb قانع باشی ... همین حرف ها برای ipod و creative هم صادقه : یعنی شارژر AC فقط تو مدل های متوسط به بالا ، توی جعبه اس و در غیر این باید قیدش رو بزنی ، چون خرید جداگانه اش ، گرون تموم میشه ..

rose.gif

pishgam

Registered User
لایک‌ها
0
با عرض سلام و تشکر از SEYMOUR به خاطر راهنمایی که من را کردند. لطفا من را در انتخاب های زیر کمک کنید.

من برای خرید یک mp3 مناسب 2 الویت دارم
1)استفاده به عنوان usb flash بدون نیاز به Driver باشه ( خودش شناخته بشه )
2)استفاده به عنوان یک mp3 با کیفت مناسب

لطفا به من کمک کنید تا از بین موارد زیر یکی را با توجه به الویت های بالا انتخاب کنم (ازنظر مشخصات که تقریبا مشخصات یکسانی دارند و تقریبا قیمت های انها با هم یکی است )حال دوستان نظر بدهند که کدامیک بهتر است؟؟؟؟؟
Muvo s200
Zen neon
Muvo txfm
Nano plus
Muvo slim
V100

یا اینکه یک muvo 2 FM با ظرفیت 5g بگیرم ؟ راستی کیفیت پخش این مدل چگونه است ؟ ایا از موارد بالا بهتر است یا نه ؟؟ایا دارا بودن هارد در این مدل مشکل ساز نیست؟

ایا اینکه می گویند سری ZEN بهتر از NEEON است درست ؟

meysam_r_ok

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سیمور جان میخاستم ببینم که ام پی تری پلیری با مارک کریتیو با حافظه بیشتر از 2 گیگ با باتری نیم قلمی هست؟؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
من برای خرید یک mp3 مناسب 2 الویت دارم
1)استفاده به عنوان usb flash بدون نیاز به Driver باشه ( خودش شناخته بشه )
2)استفاده به عنوان یک mp3 با کیفت مناسب

لطفا به من کمک کنید تا از بین موارد زیر یکی را با توجه به الویت های بالا انتخاب کنم (ازنظر مشخصات که تقریبا مشخصات یکسانی دارند و تقریبا قیمت های انها با هم یکی است )حال دوستان نظر بدهند که کدامیک بهتر است؟؟؟؟؟
Muvo s200
Zen neon
Muvo txfm
Nano plus
Muvo slim
V100

یا اینکه یک muvo 2 FM با ظرفیت 5g بگیرم ؟ راستی کیفیت پخش این مدل چگونه است ؟ ایا از موارد بالا بهتر است یا نه ؟؟ایا دارا بودن هارد در این مدل مشکل ساز نیست؟

ایا اینکه می گویند سری ZEN بهتر از NEEON است درست ؟
s200 حذف میشه ... چون usb1 هستش و چون شما می خوای کول دیسک استفاده کنی ، باید سرعت انتقال داده بالا باشه تا وقتت نگیره ...

Muvo2 خوبه ... اما قدیمیه ... واسه همین ارزونه ...هاردش مشکل خاصی نداره ولی خب مقاومتش دربرابر ضربه کمتره ... عمر باتری اش هم کمتره قدری ... اگه 5 گیگ واقعا لازم داری برو دنبال این ...

بقیه مدل ها رو سه گروه می کنم :

1. اونایی که usb built in هستن ... یعنی کابل لازم ندارن ...TX FM و V100 ... اگه کابل نمی خوای باید بری سراغ اینا ... بخصوص v100 که مدل 2 گیگی هم داره و تکنولوژی اش هم جدیدتره ...راستی اینا باتری قلمی می خورن ...

2. اونایی که باتری لیتیوم هستن ... یعنی شارژی ان ...slim و neon که Slim شیک تره و neon تکنولوژی اش جدیدتره ...

3. nano plus که باتری قلمی می خره .. اما usb اش کابلیه ...

حالا خودت انتخاب کن ، براساس اینکه باتری قلمی می خوای یا شارژی – و اینکه usb کابلی می خوای یا نه ... ضمنا همه اینا 1 گیگن ، بجز v100 که 2 گیگه و muvo2 که 5 گیگه ...

//
این سوال که zen بهتره یا neeon هم اشتباهه ... چون یکی زیرگروه دیگریه ... مثل اینه که بگی مرسدس بهتره یا بنز ؟!!!!!
سیمور جان میخاستم ببینم که ام پی تری پلیری با مارک کریتیو با حافظه بیشتر از 2 گیگ با باتری نیم قلمی هست؟؟
نه ... حداکثرش همون v100 ه با 2 گیگ ... کلا اینطوریه که کمپانی ها مدل های متوسط به بالا رو با باتری لیتیوم و اینا می سازن و فقط range پایین رو با قلمی می سازن ...

gba

Registered User
لایک‌ها
25
کسی نظری در مورد Noise Cancelling Walkman های سونی داره؟ چیز مخوفیه. ear-bud های noise cancelling 13.5 میلی داره که سیامک خیلی ازش تعریف می کرد. jog dial هم داره. line in هم داره. فقط بدیش Sonic stage بید و قیمتش که نسبت به هدفون هاش می ارزه. انگار سونی کم کم داره آدم میشه!
0,1425,sz=1&i=147435,00.jpg

عکس های بیشتر اینجا

poopak

Registered User
لایک‌ها
27
من تصمیم به خرید یک mp3 کریتیو گرفتم . ازدوستانی که اطلاعات دارند لطفا من را راهنمایی کنند
1)منظور ازlin-in چیست ؟ از بین مدلهای زیرکدامیک lin-in دارند
Zen neon -----zen nano plus---muvo slim----muvo txfm

2)از دوستانی که موارد بالا را امتحان یا خرید کرده اند . به نظرشان بهتراست کدام یک را من انتخاب کنم که دارای پخش mp3 مناسب باشند و فایلهایی به غیر از mp3 را با انها بتوان به راحتی تبادل کرد درضمن قیمت تمام موارد بالا با گارانتی فاره و 1G . 76000 تومان است؟من خودم به ظاهر از zen neon خوشم امده

3)نظرتان در مورد کریتیو با گارانتی فاره چیست ؟ایا نمایندگی از ان می شناسید ؟ و اگر کسی قیمت v100 را می داند به من اطلاع دهد ؟ ایا مدل G 1 ان هم موجود است ؟

4)بهتر است دستگاه شارژی باشد یا باطری خور ؟

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
من تصمیم به خرید یک mp3 کریتیو گرفتم . ازدوستانی که اطلاعات دارند لطفا من را راهنمایی کنند

2)از دوستانی که موارد بالا را امتحان یا خرید کرده اند . به نظرشان بهتراست کدام یک را من انتخاب کنم که دارای پخش mp3 مناسب باشند و فایلهایی به غیر از mp3 را با انها بتوان به راحتی تبادل کرد درضمن قیمت تمام موارد بالا با گارانتی فاره و 1G . 76000 تومان است؟من خودم به ظاهر از zen neon خوشم امده

3)نظرتان در مورد کریتیو با گارانتی فاره چیست ؟ایا نمایندگی از ان می شناسید ؟ و اگر کسی قیمت v100 را می داند به من اطلاع دهد ؟ ایا مدل G 1 ان هم موجود است ؟

سلام صاحب تاپيک / تشکر از خود تاپيک

قافيه & رديف داشت ها (!)
121fs725372.gif

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84

پوپک جان فکر می کردی این تاپیکی که زدی ، تبدیل به یکی از پربیننده ترین تاپیک های فوروم بشه ؟
rainbowf.gif

بهرحال :

1) lin in یه اتصالیه شبیه میکروفون ؛ یعنی سیگنال های آنالوگ رو می گیره و تبدیل به سیگنال دیجیتال ( Mp3 یا wav ) می کنه ... مثلا از خروجی speaker یا هدفون ضبط صوت خونه تون یا TV ، یه سیم می کشی به ورودی Line in ؛ اینطوری می تونی صدا رو ضبط کنی روی دستگاهت ... فرق Line in با ورودی میکروفون اینه که ولتاژش بالاتر از mic ه ...

از بین این مدل ها هم Neoon و Nano plus دارای lin in هستن ...

//
2) تقریبا همه این مدل ها 1 گیگشون 90 تومنه ( حالا یکی دو تومن بالا و پایین ) .. . neeon هم انتخاب خوبیه .. تازه می تونی براش برچسب هم بخری ...بقیه مدلها : Slim خیلی ظریفه .. و اون مدلهای دیگه هم جمع و جور و کوچولو هستن ..

//
3) گارانتی فاره رو نمی دونم چطوریه ... ولی ازش تعریف می کنن ... گارانتی های creative ی که من می شناسم ، شاب و رایان بدره ... قیمت v100 مدل 1 گیگ رو نمی دونم ..ولی 2 گیگش 105 تومن باید باشه ، پس 1 گیگش باید حدود 90 تومن باشه ...
170.gif

//
4) من شارژی رو ترجیح می دم
Just_Cuz_19.gif
... ولی نهایتا اینه که اگه همه اش تو خیابون و مترو و ... و هرجایی هستی که مدت طولانی به کامپیوتر دسترسی نداری ، بهتره AAA دار بگیری ... اگه جایی هستی که همیشه کامپیوتر دم دستته ، برو سراغ شارژی ... neeon و slim شارژی هستن و v100 و tx و نانو پلاس قلمی خور ...

meysam_r_ok

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از راهنمایی های سیمور جان کمال تشکر رو دارم:blush: :D :p
1 - میخواستم ببینم که ایپاد چی ؟ مدلهای 2 گیگ به بالا با باتری نیم قلمی داره یا نه؟
2- مدل creative zen v plus دکمه هاش لمسیه؟

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
دستت درد نکنه سیمور جان
mp3player از خودم نبود بنده خدا هم سی دی شو نداشت و اینا..!
یه چیزی قیمت این سونی هارو دارین؟!
از چقدر شروع میشه تا چقدر؟!
ظاهرش واقعا وسوسه کنندس .........کیفیتشم که احتیاجی به تعریف نداره..

بالا