• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

hamid1985

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فرمت تصويري zen v plus چيه؟حجمش(مثلا 1كليپ 5 دقيقه اي)چقدر ميشه؟فرمت ضبط صداش چيه؟تصوير رو full screen نمايش ميده؟ '' 1.5 (اخه من خودم موو ويدز داشتم به خاطر ال سي دي كوچيكش فروختمش)
مرسي.

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
بروبچ، من Sansa ی 1 گیگابایتیم رو گذاشتم برا فروش
280.gif

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
فرمت تصويري zen v plus چيه؟حجمش(مثلا 1كليپ 5 دقيقه اي)چقدر ميشه؟فرمت ضبط صداش چيه؟تصوير رو full screen نمايش ميده؟ '' 1.5 (اخه من خودم موو ويدز داشتم به خاطر ال سي دي كوچيكش فروختمش)
مرسي.
فرمتش Motion Jpeg هستش ...15 فریم در ثانیه ... ( هر ساعت ویدئو = 1.2 گیگ ) ...

صفحه 1.5 اینچ هستش و طبیعتا نمیشه باهاش بن هور دید !! ..... اما توی این range قیمت ، بهترین کیفیت تصویر رو داره ... صفحه ی Vidz ، حدود 1.2 اینچ بود ، پس این ، کمی بزرگتره ... بهتره بری تو مغازه و عملا خودت ببینی ..

فرمت صوتی هم : mp3 - wav - wma
من 4 ، 5 روز پيش بودم / چيزی به چشمم نخورد / راستی مثل شافل اولی فقط از طريق درگاه USB و PC شارژ میشه :د !؟ داک هم داره گويا (!؟) يعنی خود شافل'اه میره تو داک بعد داک از طريق USB به PC وصل میشه :د ؟!
امکان اتصال شارژر و این حرفها اصلا نداره :د؟
1436.gif
آره ... حرفت درباره شارژ و داک و اینا هم درسته ...

درباره شارژر AC هم توی آمازون و ebay هست ظاهرا ( و این امکان رو داره ، هر چند بطور غیرمستقیم ) ... ولی تو ایران نمی دونم ..

azadeh-marquez

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان من يه مشورت مي خوام

براي امتحان تخصص چند تا cd درسي دارم.
حوصله پاي کامپيوتر نشستن رو هم بعضي وقت ها ندارم.
شما پيشنهاد مي کنيد mp3 player بخرم يا سي دي من؟
با قيمت 70 تومان.

pishgam

Registered User
لایک‌ها
0
من قصد خرید یک usb flash با ظرفیت 512 یا 1 گیگ را داشتم . می خواستم ببینم ایا مدلهای mp3 playery هست که همان کارهای flash usb را انجام دهد و امکانات ان را داشته باشد و mp3 هم پخش کند؟ لطفا راهنمایی کنید و مدل با قیمت معرفی کنید ؟:blush: :blush:

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
سلام
اقا برنامه mp3player سونی چیه ؟ ! برای ریختن فایل روش؟؟!؟؟!

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
سلام این نرم افزار SonicStage 3.4 از کجا میشه دریافت لطفاً اگه میشه بگین ممنون میشم

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
سلام .
من 1-2 ماهیه که Zen V Plus گرفتم اما چند تا سوال داشتم که اگه میشه جواب بدین:

کسی میدونه که شارژر Zen v Plus رو از کجا میشه گیر آورد و قیمتش چنده؟
در ضمن شارژر های یونیورسال رو می شه به شارژر ام پی تری پلیر تبدیل کرد یا نه؟

جزو لوازم جانبی Zen بازو بند هم هست که میشه به بازو وصلش کرد. اما تو ایران هم اومده یا نه ؟ و به تنهایی می شه ازش استفاده کرد یا باید روکش سیلیکون هم بگیرم؟

راستی هدفونی که تو گوش کامل قرار بگیره و چفت بشه ( مثل مدل های واکمن سونی اریکسون) و کیفیت باسش خوب باشه میشه گیر آورد ( فکر کنم تو دفترچه اش یه مدل دیدم Aron اسمش بود) و اگه هست قیمتاش چه جوریه؟

یادمه اون موقع که خریدم فقط مدل سیاه وی پلاس تو بازار بود. الان سفیدش هم اومده؟ میشه قابش رو عوض کرد؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
دوستان من يه مشورت مي خوام

براي امتحان تخصص چند تا cd درسي دارم.
حوصله پاي کامپيوتر نشستن رو هم بعضي وقت ها ندارم.
شما پيشنهاد مي کنيد mp3 player بخرم يا سي دي من؟
با قيمت 70 تومان.
اگه cd man بخری ، اولا یه چیزی خریدی که الان دیگه از مد افتاده ( و قدیمیه ) ... دوما بعدا هم زیاد بدردت نمی خوره ... سوما گنده تره و جای بیشتری می گیره ...

اگه mp3 player بخری ، اولا یه چیزی خریدی که رو بورسه و تکنولوژی اش جدیده .. ثانیا بعدا هم بدردت می خوره ... سوما جمع و جوره ...

اما : از اونجا که بودجه ات محدوده ، با این پول می تونی حدود 512 مگ حافظه بخری ... بنابراین باید CD ها رو کپی کنی روی دستگاهت ... در حالیکه اگه CD man بگیری ، فقط کافیه cd ها رو عوض کنی ...

نتیجه : اگه بتونی بودجه ات رو برسونی به 85 تومن ... می تونی مدل 1 گیگ creative بگیری تاحافظه بیشتری داشته باشی ... بهرحال mp3 player توصیه میشه ... مارک ارزونتر هم sandisk هستش که کیفیت خوبی داره ( فکر کنم 1 گیگش حدود 80 تومن باشه ) ..

راستی فرمت فایل های توی CD هم باید mp3 و wav و wma باشه ....

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
من قصد خرید یک usb flash با ظرفیت 512 یا 1 گیگ را داشتم . می خواستم ببینم ایا مدلهای mp3 playery هست که همان کارهای flash usb را انجام دهد و امکانات ان را داشته باشد و mp3 هم پخش کند؟ لطفا راهنمایی کنید و مدل با قیمت معرفی کنید ؟:blush: :blush:
بله .. Mp3 player هایی که توی range پایین هستن ، اینطورین که هم کول دیسک هستن و هم mp3player ، یعنی میشه هر فایلی رو بدون نیاز به درایور و نرم افزار مخصوص روشون ریخت ..

مثلا کارای creative که 1 گیگشون حدود 90 تومنه ... هم مدل های کابل دار دارن ( nano plus ) ، و هم مدل هایی که usb built in هست ، مثل v100
سلام این نرم افزار SonicStage 3.4 از کجا میشه دریافت لطفاً اگه میشه بگین ممنون میشم
مثلا از اینجا ... اگه دستگاه رو داری ، مگه CD اش رو نداری ؟
سلام .
من 1-2 ماهیه که Zen V Plus گرفتم اما چند تا سوال داشتم که اگه میشه جواب بدین .......
شارژر AC رو باید از خود نمایندگی بپرسی ... معمولا دارم ... و قیمتش هم باید حول و حوش 20-30 تومن باشه ...

میشه وصل کرد ... ولی ریسک داره ... بهرحال دستگاه Mp3 player یه چیز ظریف و ارزش نداره که با یه شارژر متفرقه 4-5 تومنی ، آسیب ببینه ...

من اکثر تجهیزات مدلهای مختلف creative رو دیدم ... ولی اینو نه ... باز هم بهتره که از نمایندگی بپرسی ...

رنگاش رو هم بایداز نمایندگی بپرسی ... قابش رو نمیشه عوض کرد ...

درباره هدفون هم اگه منظورت مدل in ear هستش ، مدل ep 630 از creative خوبه و 18 تومنه ... دوستانی که خریدن راضی بودن ... البته طبیعیه که هرقدر بیشتر پول بدی ، بیشتر آش می خوری ....

P.I.T.A

کاربر فعال فرهنگ و هنر و هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
11
درباره هدفون هم اگه منظورت مدل in ear هستش ، مدل ep 360 از creative خوبه و 18 تومنه ... دوستانی که خریدن راضی بودن ... البته طبیعیه که هرقدر بیشتر پول بدی ، بیشتر آش می خوری ....

آقا سيمور منظورتون EP-630 بود چون كه من Creative EP-630 تازه گرفتم 18 تومن

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
سیمور جان
نظرت در باره این چیه ؟!
1436.gif

sony_sporty2.jpg

سونی توصیه اش نمیکنه بخاطر برنامه اش !!میخوام ببینم شما چی میگی !!آخه به حرف های سونی اعتباری نیست !!
126fs328122.gif

اینم تاپیک مرتبطش در اون ور !!
http://my.blackmice.com/showthread.php?t=98&page=20

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سیمور جان
نظرت در باره این چیه ؟!
1436.gif

sony_sporty2.jpg

سونی توصیه اش نمیکنه بخاطر برنامه اش !!میخوام ببینم شما چی میگی !!آخه به حرف های سونی اعتباری نیست !!
126fs328122.gif

اینم تاپیک مرتبطش در اون ور !!
http://my.blackmice.com/showthread.php?t=98&page=20
من درک می کنم چرا سیامک اون حرف رو زده ... وقتی که خودش با مدل های مختلف و itunes و اینا کار کرده ، ناخودآگاه sonicstage رو با اونا مقایسه می کنه و میگه افتضاحه ... در عوض من توی نمایندگی سونی ( واسه کار مانیتورم اونجا بودم ) دو نفر رو دیدم که mp3 player سونی دستشون بود و رفتم جلو و جداگانه باهاشون صحبت کردم :

بهشون گفتم آیا مشکلی با این نرم افزار دارید ؟ هر دو گفتن : نه ... ازشون پرسیدم : آیا قبل از این دستگاه ، تجربه کار با mp3 player دیگه ای رو هم داشتید ؟ گفتن : " نه " ....
interview.gif

می خوام نتیجه بگیرم که طبیعیه که بگن " نه " ... چون فکر می کنن " تا بوده همین بوده و تا هست همین هست " ... در نتیجه شکایت خاصی ندارن ...
164.gif

البته یه دیدگاه دیگه هم اینه که شما بگی " من شدیدا از این مدل سونی خوشم اومده و اگه این نرم افزارش هم مشکل داره ، اشکال نداره ... تحملش می کنم و در عوض با خود دستگاه و کیفیتش حال می کنم "
47b20s0.gif
...مخصوصا این مدل خاص که ظاهرا ویژگی های فوق العاده ای داره ... شمردن قدم و مقدار کالری و تنظیم موسیقی با سرعت دویدن شما ....
cleverman.gif

نهایتا به نظرم بهتره که این sonicstage رو دانلود کنی و خودت واسه خودت ببینی که ازش خوشت میاد یا نه ...

پی نوشت :
این همه حرف زدم ، ولی نظر خودم رو نگفتم ... اگه من بودم می خریدمش
rainbowf.gif
... آدم وقتی با یه چیزی حال کنه ، با مشکلاتش هم کنار میاد
invisible.gif
.. من که اینطوریم !!
rh66mf.gif

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
من درک می کنم چرا سیامک اون حرف رو زده ... وقتی که خودش با مدل های مختلف و itunes و اینا کار کرده ، ناخودآگاه sonicstage رو با اونا مقایسه می کنه و میگه افتضاحه ... در عوض من توی نمایندگی سونی ( واسه کار مانیتورم اونجا بودم ) دو نفر رو دیدم که mp3 player سونی دستشون بود و رفتم جلو و جداگانه باهاشون صحبت کردم :

بهشون گفتم آیا مشکلی با این نرم افزار دارید ؟ هر دو گفتن : نه ... ازشون پرسیدم : آیا قبل از این دستگاه ، تجربه کار با mp3 player دیگه ای رو هم داشتید ؟ گفتن : " نه " ....
interview.gif

می خوام نتیجه بگیرم که طبیعیه که بگن " نه " ... چون فکر می کنن " تا بوده همین بوده و تا هست همین هست " ... در نتیجه شکایت خاصی ندارن ...
164.gif

البته یه دیدگاه دیگه هم اینه که شما بگی " من شدیدا از این مدل سونی خوشم اومده و اگه این نرم افزارش هم مشکل داره ، اشکال نداره ... تحملش می کنم و در عوض با خود دستگاه و کیفیتش حال می کنم "
47b20s0.gif
...مخصوصا این مدل خاص که ظاهرا ویژگی های فوق العاده ای داره ... شمردن قدم و مقدار کالری و تنظیم موسیقی با سرعت دویدن شما ....
cleverman.gif

نهایتا به نظرم بهتره که این sonicstage رو دانلود کنی و خودت واسه خودت ببینی که ازش خوشت میاد یا نه ...

پی نوشت : این همه حرف زدم ، ولی نظر خودم رو نگفتم ... اگه من بودم می خریدمش
rainbowf.gif
... آدم وقتی با یه چیزی حال کنه ، با مشکلاتش هم کنار میاد
invisible.gif
.. من که اینطوریم !!
rh66mf.gif
خیلی ممنو سیمور جان
حالا یه سوال دیگه:سانسا توی ایران هنوز نیومده ؟!
interview.gif

دوم اینکه این یه برنامه به نام VoidMp3 Fm هست برای اینکه این برنامه رو دور بزنی و بتونی با درگ اند دراپ کارت رو راه بندازی !!چیزی شنیدی ؟! (حدس میزنم این برنامه همون کار سونیک استیج رو میکنه اما بدون اینکه متوجه بشی )
interview.gif

در ضمن منم احتمالا بتونم با مشکلاتش کنار بیام !!ولی مشکل بیش از سه بار نمیتونی توش آهنگ بریزی رو (!) چی کار کنم ؟!
186.gif

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
خیلی ممنو سیمور جان
حالا یه سوال دیگه:سانسا توی ایران هنوز نیومده ؟!
interview.gif

دوم اینکه این یه برنامه به نام VoidMp3 Fm هست برای اینکه این برنامه رو دور بزنی و بتونی با درگ اند دراپ کارت رو راه بندازی !!چیزی شنیدی ؟! (حدس میزنم این برنامه همون کار سونیک استیج رو میکنه اما بدون اینکه متوجه بشی )
interview.gif

در ضمن منم احتمالا بتونم با مشکلاتش کنار بیام !!ولی مشکل بیش از سه بار نمیتونی توش آهنگ بریزی رو (!) چی کار کنم ؟!
186.gif
سانسا هنوز بصورت رسمی نیومده ظاهرا ... و در حد " یه مدل این مغازه ، یه مدل اون یکی مغازه " هستش ...

بله درباره اون برنامه شنیدم و اتفاقا می خواستم الان بگم ... ظاهرا چیز خوبیه ... مهمترینش اینه که اولا drag&drop رو حمایت می کنه ... و ثانیا می تونی فایل ها رو برگردونی به کامپیوتر ... و ...

( در واقع این برنامه ، نسخه غیررسمی برنامه مشابهیه که سونی منتشر کرده بود ولی بعد از مدتی بی خیالش شده بود )

درباره این قضیه " 3 بار check in کردن " هم یه چیزایی شنیدم ... ظاهرا میاد و اطلاعات DRM رو یه جایی روی هارد ذخیره می کنه و بعد از 3 بار جلوی چک رو می گیره .. مشکلی نیست و مثلا اینجا توضیح داده که باید چه کار کنی ( یه فایل اکسس که باید پاکش کنی )

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
خیلی ممنون !!
فقط دو تا سوال !!
glasses.gif

یکی نکته ی منفی ای به نظرت میرسه در موردش ؟!
دو اینکه سانسا نسبت به این در اولویته نانو چطور؟!
pinky.gif

سه هم اینکه اون آقایونی که نمایندگی سونی اومده بودن مشکلشون با پلیرشون چی بود ؟!
127fs1194685.gif

من خودم تصمیم گرفتم برم پایتخت اگه سانسا بود سانسا بگیرم نبود هم ...به نظرم همین خوب باشه !!
127fs1502911.gif

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
خیلی ممنون !!
فقط دو تا سوال !!
glasses.gif

یکی نکته ی منفی ای به نظرت میرسه در موردش ؟!
دو اینکه سانسا نسبت به این در اولویته نانو چطور؟!
pinky.gif

سه هم اینکه اون آقایونی که نمایندگی سونی اومده بودن مشکلشون با پلیرشون چی بود ؟!
127fs1194685.gif

من خودم تصمیم گرفتم برم پایتخت اگه سانسا بود سانسا بگیرم نبود هم ...به نظرم همین خوب باشه !!
127fs1502911.gif
درباره ی این سونی ؟
4bs3ij9.gif

+ من از هدفوناش خوشم نمیاد ... ولی نهایتا باز سلیقه اس ...
+ صفحه این oled ه ... بنابراین دیدن صفحه توی نور مستقیم ( آفتاب واینا ) باید خیلی سخت باشه ..
+ سرعت انتقال داده اش باید پایین باشه .. سونی ها اینطورین ... ( آیا بخاطر همون نرم افزار کذاییه ؟!! شاید .. )

//
بسیار سوال خوبی کردی و جوابش اینه که " نمی دونم !!! "
tongue.gif
... من فقط دیدم دستگاهشون رو تحویل گرفتن واسه همین دویدم جلو ... ( از این سری E00 بود ، این ریزا )
snoozer_11.gif

اگه شیکی و اینا واسه ات مهمه ... طبیعتا ipod اولویت داره ...
rainbowf.gif

می تونم بپرسم بودجه ات چقدره ؟
lotsocoffee.gif

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
درباره ی این سونی ؟
4bs3ij9.gif

+ من از هدفوناش خوشم نمیاد ... ولی نهایتا باز سلیقه اس ...
+ صفحه این oled ه ... بنابراین دیدن صفحه توی نور مستقیم ( آفتاب واینا ) باید خیلی سخت باشه ..
+ سرعت انتقال داده اش باید پایین باشه .. سونی ها اینطورین ... ( آیا بخاطر همون نرم افزار کذاییه ؟!! شاید .. )

//
بسیار سوال خوبی کردی و جوابش اینه که " نمی دونم !!! "
tongue.gif
... من فقط دیدم دستگاهشون رو تحویل گرفتن واسه همین دویدم جلو ... ( از این سری E00 بود ، این ریزا )
snoozer_11.gif

اگه شیکی و اینا واسه ات مهمه ... طبیعتا ipod اولویت داره ...
rainbowf.gif

می تونم بپرسم بودجه ات چقدره ؟
lotsocoffee.gif
تا 200 مشکلی ندارم !! ولی متاسفانه من سلقه ام یه خورده خاصه ... اگه بخوام دروغ نگم متفاوت بودن هم مهم برام ....
DrHessam.gif
شاید اگه از آیپاد خوشم میومد 3 ماه پیش خریده بودم !!
hanghead.gif
به نظر من آیپاد یه پاره آجر کوچیک و بی خاصیته که هیچ امکانات خاصی نداره !!
4743.gif
و کلا میدونم که آیپاد اتخاب خوبیه ولی باز هم میدونم که اگه بخرم ... خرید هیجان انگیزی نخواهد بود !!

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
تا 200 مشکلی ندارم !! ولی متاسفانه من سلقه ام یه خورده خاصه ... اگه بخوام دروغ نگم متفاوت بودن هم مهم برام ....
DrHessam.gif
شاید اگه از آیپاد خوشم میومد 3 ماه پیش خریده بودم !!
hanghead.gif
به نظر من آیپاد یه پاره آجر کوچیک و بی خاصیته که هیچ امکانات خاصی نداره !!
4743.gif
و کلا میدونم که آیپاد اتخاب خوبیه ولی باز هم میدونم که اگه بخرم ... خرید هیجان انگیزی نخواهد بود !!
متوجه شدم ...

پس اگه داری میری پایتخت ، حتما سری Iriver رو هم یه نگاه بنداز ( اصلا نمی دونم هست یانه ایران ) ... مخصوصا این مدل cylix ...

خیلی نازه !!
pinkglassesf.gif

31861628-2-300-overview-1.gif

من یادمه تو خیلی وقت پیش هم دنبال خریدن Mp3 player بودی ... بخر دیگه بابا
fan1.gif
!!

بالا