• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
از راهنمایی های سیمور جان کمال تشکر رو دارم:blush: :D :p
1 - میخواستم ببینم که ایپاد چی ؟ مدلهای 2 گیگ به بالا با باتری نیم قلمی داره یا نه؟
2- مدل creative zen v plus دکمه هاش لمسیه؟
1. سری Ipod فقط مدل شارژی داره ..

2. نه ... یه جویستیک داره و دوتادکمه ... عکساش رو چک کن ...
دستت درد نکنه سیمور جان
mp3player از خودم نبود بنده خدا هم سی دی شو نداشت و اینا..!
یه چیزی قیمت این سونی هارو دارین؟!
از چقدر شروع میشه تا چقدر؟!
ظاهرش واقعا وسوسه کنندس .........کیفیتشم که احتیاجی به تعریف نداره..
قیمتش متنوعه ... مدلهای 1 گیگی اش از 90 تومن تا 150 تومن هست و مدلهای دیگه اش تا 250 تومن هم میره ...

بزرگترین مشکل سونی که شدیدا روی خریدن یا نخریدنش تاثیر میذاره ، نرم افزاریه که باید باهاش فایل ها رو به این دستگاه منتقل کنی ( و کار باهاش اجباریه ) و انتقادات جدی بهش وارده ... همین 2 صفحه قبل رو چک کن ... با یکی از دوستان که خودش کلی وارده ، در این مورد صحبت کردم ...

سخت افزار عالی // نرم افزار افتضاح
swearing.gif

hamid1985

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بالاخره زن نئون 2 هم به بازار اومد.بعضي ها ميگفتن حالا حالاها نمياد.
من تو پاساژ ايران ديدمش.قيمت 1گيگ اون:107تومان با گارانتي شاب
به نظر شما zen v plus بهتره يا zen neeon 2(از همه لحاظ)؟

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
سیمور جان !!
FM Transmiter چی سراغ داری ؟!
هست همچین چیزی اصلا ؟! قیمت رو چنده ؟!

pishgam

Registered User
لایک‌ها
0
با تشکرازsymour عزیز به خاطرراهنمایی در پست های قبلی
من با کمی صبرکردن تونستم بودجه ام را تا 150000 توان برسانم و با این بودجه ترجیح می دهم کریتیو را انتخاب کنم چون می خواهم حافظه اش بالاتر از1G با شد . یاداوری می کنم که الویتهای من یکی استفاده به عنوان usb flash بود بدون نصب درایو یا برنامه ای و دوم داشتن یک صدای با کیفیت
1)با توجه به توضیحاتی دارم این دومدل را انتخاب کردم . ZEEN NEEON و ZEN NEEON2
اگر به نظر شما انتخاب دیگری هم وجود دارید لطفا راهمایی فرمایید؟البته خودم NEEON 2 را ترجیح می دهم ولی فکر کنم با این قیمت NEEON2 2G و NEEON 6G بتوانم بگیرم

2)لطفا قیمتهای ZEEN NEEON2 را با حجمهای مختلف ذکر کنید؟

3)لطفا ZEEN NEEON2 را معرفی کرده و مزایا ومعایب ان را ذکر کنید ؟ZEEN NEEON2 فیلم با چه فرمتی را پخش می کند ؟مقایسه ای هم بین ZEEN NEEON و ZEN NEEON2 بکنید ؟

4)این برچسبهایی که برای قاب این مدلها وجود دارد ایا جداگانه باید تهیه کنم ؟ قیمت ان را لطف کنید ذکر کنید؟

5)درپایان ایا ZENN NEEON2 با این هزینه به صرفه است یا مدلهای دیگری را انتخاب کنم؟
:blush: :blush: :blush:

RAHGOZAR_MEYBOD

Registered User
لایک‌ها
1
...دوستان در مورد Creative Zen Touch 40GB میشه منو راهنمایی کنید؟
(برای یکی از دوستان می خوام!)
creative v zen 1 g رو میدن 100 تومن اونوقت این مدلو با 40 برابر حافظه 2برابر!(200 نومن!). گذشته از بحث فلش مموری و هارد و اینا نظرتون چیه؟؟؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
بالاخره زن نئون 2 هم به بازار اومد.بعضي ها ميگفتن حالا حالاها نمياد.
من تو پاساژ ايران ديدمش.قيمت 1گيگ اون:107تومان با گارانتي شاب
به نظر شما zen v plus بهتره يا zen neeon 2(از همه لحاظ)؟
جالبه ... من هم از نمایندگی ها پرسیدم و هم از فروشنده ها ، گفتن به این زودی نمیاد ... بهرحال خیلی خوب شد که اومد ...

ببین جدا از اینکه طراحی اینا با هم فرق داره و براساس سلیقه خودت باید انتخاب کنی ... تفاوت اصلی شون اینه که zen v plus ، با نرم افزار مخصوص کار می کنه ... در حالیکه neeon ( و neeon 2 ) نیازی به نرم افزار ندارن و بدون درایور کار می کنن ...

یکی دیگه از تفاوت هاشون اینه که neeon2 از فرمت ویدئویی RGB656 حمایت می کنه و zen v plus از فرمت Motion jpeg ، که هردوتاشون زیاد جالب نیستن ، ولی اولی یه ذره بهتره ...

تفاوت دیگه شون اینه که zen v plus قابلیت سرچ داره ( یعنی اسم آهنگ رو وارد می کنی و می گرده دنبالش ) ولی neeon2 نداره ...

پس معیار اصلی اینه که نرم افزار می خوای یا نه ... و البته شکل و طرحشون هم مهمه ...
سیمور جان !!
FM Transmiter چی سراغ داری ؟!
هست همچین چیزی اصلا ؟! قیمت رو چنده ؟!
آره ... مدلهای مختلف هست تو بازار .. حتی متفرقه ... بهرحال Creative یه مدل داره ... قیمتش حدود 20 تومن باید باشه ... چیز خوبی به نظر میومد ...

من خودم یدونه از این car kit های معمولی دارم که با سیم وصل میشه ...
الویتهای من یکی استفاده به عنوان usb flash بود بدون نصب درایو یا برنامه ای و دوم داشتن یک صدای با کیفیت
2)لطفا قیمتهای ZEEN NEEON2 را با حجمهای مختلف ذکر کنید؟

3)لطفا ZEEN NEEON2 را معرفی کرده و مزایا ومعایب ان را ذکر کنید ؟ZEEN NEEON2 فیلم با چه فرمتی را پخش می کند ؟مقایسه ای هم بین ZEEN NEEON و ZEN NEEON2 بکنید ؟

4)این برچسبهایی که برای قاب این مدلها وجود دارد ایا جداگانه باید تهیه کنم ؟ قیمت ان را لطف کنید ذکر کنید؟

5)درپایان ایا ZENN NEEON2 با این هزینه به صرفه است یا مدلهای دیگری را انتخاب کنم؟
:blush: :blush: :blush:
قیمت neeon2 رو نمی دونم .. این دوستمون میگه تازه اومده تو بازار و من هنوز ندیدم ...

//
Neeon2 نسبت به Neeon مزایای زیادی داره :

+ طراحی اش شیک تر شده
+ مدل های 5-6 گیگی اش ، هاردی نیستن ، بلکه فلش هستن ...
+ صفحه نمایش بزرگ شده و ضمنا رنگی شده ...
+ می تونه عکس و فیلم نمایش بده ...
+ عمر باتری اش بیشتر شده ...

فرمت فیلمها rgb 656 هستش که یه نوع avi محسوب میشه .. اما خیلی کمیابه و باید هر چی می خوای بریزی توش رو convert کنی ...

//
باید برچسب ها رو جداگانه بخری ... قیمتش فکر کنم 2-3 تومنه ... یدونه هم همراه با جعبه هست ..

//
نهایتا اینکه انتخاب خوبیه ... ولی بشرط اینکه توی بازار باشه ...

hamid1985

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مرسي از جواب.
neeon2 هم مثل v plusمونو و با فرمت wave صدا ضبط ميكند ?

pishgam

Registered User
لایک‌ها
0
الان كه داشتم جستجو مي كردم ديدم رايان صبا neeon2 را داره بفروش مي رسونه . حالا با چه گارانتي نمي دونم
www.rayansaba.com
1G : 110000
2G :140000
4G: 180000

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
سیمور جان من تو این صفحه ها گشتم اما چون سرعت نتم خیلی کمه تازگیا..
نمیتونم همشو چک کنم 400سال طول میکشه عمره منم قد نیکنه.. خب..
..
ممنون میشم خودت یه توضیحی بدی کلا مشکلش چیه ..
قبلنا فکر کنم سونی استایل بودش توضیح داده بود .. خیلی دله پری داشت از برنامش..!
ولی در اخر نفهمیدم مشکل اصلیش چیه..
اینه که اگه جایی رفتی .. باید سی دی همرات باشه و اینا..!؟
یا چیزه دیگست..؟!

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
...دوستان در مورد Creative Zen Touch 40GB میشه منو راهنمایی کنید؟
//
creative v zen 1 g رو میدن 100 تومن اونوقت این مدلو با 40 برابر حافظه 2برابر!(200 نومن!). گذشته از بحث فلش مموری و هارد و اینا نظرتون چیه؟؟؟
مدل zen touch ، وضعیتش یه جورایی شبیه یکی دیگه از مدل های creative به اسم muvo2 هستش ... اینا مدل هایی هستن که نسبت به حافظه شون ، قیمت خیلی پایینی دارن و همه رو به شک انداختن
4cxg2n7.gif
؛

در واقع علت این ارزونی ، اینه که اینا مدل های قدیمی هستن ( 2-3 سال پیش ) و در نتیجه الان خیلی خریدار ندارن ... بنابراین قیمت شون اومده پایین تا این تعداد باقی مونده به فروش برسه ... مثلا muvo2 ، قیمت 2 سال پیشش حدود 180 تومن بود اگه اشتباه نکنم ( 5 گیگ ) ، در حالیکه الان 108 تومنه !!

البته اساسا نمیشه قیمت مدل های فلش ( همون 1 گیگ و اینا ) رو با مدل های هارد دار ( 8 گیگ به بالا ) مقایسه کرد .. توی این پست درباره ی علت این قضیه بحث شده
169.gif
... ( خودت هم اشاره کردی البته )
مرسي از جواب.
neeon2 هم مثل v plusمونو و با فرمت wave صدا ضبط ميكند ?
نه ... ظاهرا همه این مدل ها mp3 ضبط می کنن ... کلا مدل هایی که mp3 ضبط کنن خیلی کمن ... من خودم فقط یکی دو مدل از iaudio و Iriver دیدم که اینطورین ...
307yk40.gif

الان كه داشتم جستجو مي كردم ديدم رايان صبا neeon2 را داره بفروش مي رسونه . حالا با چه گارانتي نمي دونم
www.rayansaba.com
1G : 110000
2G :140000
4G: 180000
مرسی از اطلاع رسانی ات ... یادم باشه منم پرس و جو کنم ...
curtianpeek%5B1%5D.gif

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سیمور جان من تو این صفحه ها گشتم اما چون سرعت نتم خیلی کمه تازگیا..
نمیتونم همشو چک کنم 400سال طول میکشه عمره منم قد نیکنه.. خب..
خب عزیزجان واسه همین من اومدم و اینا رو ایندکس کردم ... اینجا رو چک کن و حالش رو ببر ...
snoozer_11.gif

..
ولی در اخر نفهمیدم مشکل اصلیش چیه..
اینه که اگه جایی رفتی .. باید سی دی همرات باشه و اینا..!؟
یا چیزه دیگست..؟!
بله ... نرم افزار مخصوص می خواد و باید حتما با این نرم افزار کار کنی که ظاهرا مشکلات زیادی داره ...

توی همون ایندکس ، لینک های پست هایی که در این باره بحث شده هستش ... دنبال این عنوان بگرد :
کد:
چرا خرید مدل های سونی توصیه نمیشه

//
3-4 صفحه پیش هم یکی از دوستان می خواست سونی بخره و درباره این نرم افزار مفصل بحث شد ... اینجاس ...

bazikhoor

Registered User
لایک‌ها
171
كسي ميدونه ام پي فور muvo vidz چنده و كسي آپديت كردنشو بلده؟

Spartan

Registered User
لایک‌ها
37
سلام seymour جان ٬ خوبی ؟ منم یار بی وفا تو تاپیک Lets Enjoy En
میخواستم ازت در مورد Zen Vision M و W سوال کنم !‌ یه مقایسه اگه بکنی خیلی خوب میشه ! و اینکه کدوم رو بهتر میدونی ؟ با توجه به اینکه مدل های ۶۰ گیگیشون حدود ۴۰ تومن با هم فرق دارن (‌ W گرونتر ) ؟
خودت M رو داری درسته ؟ ۳۰ یا ۶۰ ؟ کدوم ظرفیت رو کلا پیشنهاد میکنی باز با توجه به قیمت و ... ؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
كسي ميدونه ام پي فور muvo vidz چنده و كسي آپديت كردنشو بلده؟
منظورت رو متوجه نشدم ... الان قیمتش رو می خوای یا می خوای فورمت ویدئویی که vidz استفاده می کنه رو بدونی ...
4cxg2n7.gif

بهرحال قیمت 1 گیگش باید حدود 105 تومن باشه ... فرومت ویدئوی اش هم divx و mpeg4 ه ...

//
آپدیت کردن رو هم احتمالا منظورت آپدیت کردن firmware اشه ... باید با نرم افزاری که همراهشه انجام بدی ..
سلام seymour جان ٬ خوبی ؟ منم یار بی وفا تو تاپیک Lets Enjoy En
میخواستم ازت در مورد Zen Vision M و W سوال کنم !‌ یه مقایسه اگه بکنی خیلی خوب میشه ! و اینکه کدوم رو بهتر میدونی ؟ با توجه به اینکه مدل های ۶۰ گیگیشون حدود ۴۰ تومن با هم فرق دارن (‌ W گرونتر ) ؟
خودت M رو داری درسته ؟ ۳۰ یا ۶۰ ؟ کدوم ظرفیت رو کلا پیشنهاد میکنی باز با توجه به قیمت و ... ؟
سلام اسپارتان عزیز ...

تفاوت اساسی این دوتا اینه که vision:m یه مدل Mp3 player ه .. در حالیکه vision:w ، یه مدل media player ه ( یعنی بیشتر به هدف دیدن فیلم و عکسه ) ...

بنابراین بهتر و بدتر ندارن ، چون توی دوتا شاخه متفاوتن و شما برحسب اینکه می خوای با دستگاهت چی کار کنی ، باید دست به انتخاب بزنی ...

ضمنا vision:w ، در واقع نسخه بروز شده ی vision هستش که یه سری مشکلاتش حل شده ...

اینم مقایسه : ( هرچند خیلی کار درستی نیست ، چون توی یه شاخه نیستن )

+ vision:m ، خیلی کوچکتر و جمع و جور تره ... ( عکساشون رو خودت چک کن )
+ vision:w صفحه نمایشش بزرگتره ( چون برای فیلم دیدن ساخته شده )
+ vision:w باتری قابل تعویض داره ..
+ vision:w کارت حافظه می خوره ...
+ کیفیت صدای vision:m بهتره و در عوض کیفیت ویدئوی vision:w بهتره ...

نتیجه : اگه mp3 player میخوای ، برو سراغ vision:m و اگه ویدئو پلیر می خوای برو سراغ اون یکی ..

در مورد ظرفیت هم 30 گیگ کافیه ... از سرم هم زیاده !!

Spartan

Registered User
لایک‌ها
37
فکر میکنم برم سراغ Vision : M با همون ظرفیت ۳۰ گیگ !
میگم تو که داریش قیافش از نزدیک چطوره ؟ چه رنگی داری راستی ؟
تو پکش چه چیزایی هست ؟ کابلی که به TV وصل میشه هست یا باید براش گرفت ؟
کیف چی ؟ آخه کیفشو تو سایتش دیدم قسمت تجهیزات خیلی خوشم اومد ! اگه همراش باشه خیلی خوب میشه !
اگه نه فکر میکنی چقدر باشه قیمتش ؟
راستی Tnx , Owe you one

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
ممنون سیمور جان !!
4628.gif

بلاخره سونی رو خریدم !!
گیفت اونور طلبت !!
912.gif

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
ممنون سیمور جان !!
4628.gif

بلاخره سونی رو خریدم !!
گیفت اونور طلبت !!
912.gif
واقعا مبارکه شرلوک جان...
yipi.gif
...
فکر میکنم برم سراغ Vision : M با همون ظرفیت ۳۰ گیگ !
میگم تو که داریش قیافش از نزدیک چطوره ؟ چه رنگی داری راستی ؟
تو پکش چه چیزایی هست ؟ کابلی که به TV وصل میشه هست یا باید براش گرفت ؟
کیف چی ؟ آخه کیفشو تو سایتش دیدم قسمت تجهیزات خیلی خوشم اومد ! اگه همراش باشه خیلی خوب میشه !
اگه نه فکر میکنی چقدر باشه قیمتش ؟
راستی Tnx , Owe you one
خوبه ... طبیعتا به جمع و جوری خیلی از مدل ها نیست ... از ipod هم رده اش هم ضخیم تره ... ولی خوب این همه امکانات باید جا بشه دیگه ...
bot.gif

رنگش سیاهه ... معروفه که میگن سیاه ، شیک ترین رنگه .. ولی خوب اشکالش اینه که خش رو بیشتر از هر رنگ دیگه ای نشون میده ...
rainbowf.gif

کابل TV رو باید جداگانه بخری ... چیز گرونی نیست ... کابل RCA هستش که فکر کنم کمتر از 1500 تومن باشه ...

کیف نداره .. یه کیسه داره که خیلی کاربرد داره به نظرم ... توی پکش هم شارژر AC هستش ... با یه کانکتور کوچولو که واسه وصل کردن به usb و TV و شارژ AC باید وصلش کنی به دستگاه ...

اون کیف جدا رو یه بار پرسیدم ، طرف گفت 35 تومن !!!
flat.gif

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
سیمور جان خوندم ..
یه چندتا مشکلشوو میشه راه اومد .. خوب ..
drop , drog رو نفهمیدم یعنی چی یه توضیح میدی؟
بعد اون لایسنسی که برا اهنگا میخود چه جوری میشه حلش کرد ؟! مثلا اهنگارو از رو نت گرفتی میفهمه ؟؟!!

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سیمور جان خوندم ..
یه چندتا مشکلشوو میشه راه اومد .. خوب ..
drop , drog رو نفهمیدم یعنی چی یه توضیح میدی؟
بعد اون لایسنسی که برا اهنگا میخود چه جوری میشه حلش کرد ؟! مثلا اهنگارو از رو نت گرفتی میفهمه ؟؟!!
drag&drop یعنی اینکه شما با Mouse یه چیزی رو بکشی و بندازی توی یه این نرم افزار ... یعنی دیگه نیازی نیست با منوی open و browse و اینا کار کنی ...

درباره اون قضیه lisence و اینکه میفهمه یا نه و اینا هم حرف و حدیث زیاده ... قضیه اینه که سونی شدیدا از کپی رایت حمایت می کنه و در نتیجه از تکنولوژی ها و الگوهای مربوط به کنترل کپی رایت در این نرم افزار استفاده می کنه ... در نتیجه مشکل بوجود می آید : چون اولا خود این تکنولوژی ها ( openmg وِDRM /B]) بدرستی پیاده سازی نشدن و bug دارن .. ثانیا خیلی از فایل ها و mp3 های ما هم با قوانین مورد نظر این فن آوری ها مطابقت ندارن .. در نتیجه احتمال اینکه بعضی فایل ها رو نشه منتقل کرد به این دستگاه ، زیاد میشه ...

البته این مشکل انقدرها هم حاد نیست و فکر کنم با این هم بشه کنار اومد ...

Papak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود به همه :
87.gif

من همین الانه عضو شدم اومدم چون کارم فوریه نمیرسم پست های قبلی رو بخونم
91.gif
:
میخواستم یه فلش مموری بگیرم ( بالای 30 گیگ) به من پیشنهاد کردن cretive بگیرم :
البته mp3 player دارم ولی سریعا و شدیدا نیاز به 30 گیگ حافظه دارم .
آیا به نظر شما اینو بگیرم خوبه :؟ Creative JukeBox zen xtra 60GB
پیشاپیش سپاس .
16.gif

بالا