• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

pinokio2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ساي مور سلام
قيمت m:visiom بالاي سيصد بود و اما vision:W دويست و هشتاد و پنج تومان(30 گيگ) ميشه ايندو رو مقايسه كني و بگي مزايا و معايب هر كدوم رو.ضمنا يك مدل تصويري حدود 4 گيگ به بالا الي 8 گيگ شما چي توصيه ميكني. از آيپاد ها. انگار از كريتيو ارزونترن .

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سیمور جان.. کیفیت صدای V100 بهتره یا zen nano plus ؟ و درکل کدوم بهتره؟
hmm.gif
در کل zen v plus بهتره ... یعنی بجز مساله پخش lyrics که v100 می تونه و این نمی تونه ، مطمئنا zem v plus بهتره ، چون فیلم و تصویر پخش می کنه ... تازه باتری اش هم شارژیه ...

اما در عوض گرونتره ... یعنی 2 گیگ v100 ، میشه 103 تومن ، اما 2 گیگ zen v plus میشه 130 تومن ( 1 گیگش میشه 105 تومن ) ...

بنابراین ببین بودجه ات چقدره ... اگه می رسه ، برو سراغ zen v plus ی که 2 گیگه ...
ساي مور سلام
قيمت m:visiom بالاي سيصد بود و اما vision:W دويست و هشتاد و پنج تومان(30 گيگ) ميشه ايندو رو مقايسه كني و بگي مزايا و معايب هر كدوم رو.ضمنا يك مدل تصويري حدود 4 گيگ به بالا الي 8 گيگ شما چي توصيه ميكني. از آيپاد ها. انگار از كريتيو ارزونترن .
منظورت سیمور هستش البته .... ( اولین باره که کسی اشتباه می کنه
23.gif
)

تو حتما رفتی سراغ vision:m ی که 60 گیگه ... من قبل از عید ، vision:m ( از نوع 30 گیگ ) رو گرفتم 310 تومن ... حتما الان ارزونتر شده ...

مقایسه M و W :

*صفحه W بزرگتر از M ه ...
* W بزرگتر و سنگین تره ...
* W صفحه wide داره ، پس واسه دیدن فیلم بهتره ...
* W کارت حافظه می خوره ...

نتیجه : M واسه اونیه که اولویتش موسیقی گوش کردنه ( مثل من ) و W واسه کسیه که اولویتش فیلم دیدنه ...

//
نه ... ipod ها همیشه گرونترن ( بخاطر طراحی بسیار شیک شون )

Ipod ی که بین 4 تا 8 گیگ باشه ، فقط nano هستش ... 4 گیگش باید نزدیک به 200 و 8 گیگش باید نزدیک به 250 باشه ...

LEnIn+$

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
در کل zen v plus بهتره ... یعنی بجز مساله پخش lyrics که v100 می تونه و این نمی تونه ، مطمئنا zem v plus بهتره ، چون فیلم و تصویر پخش می کنه ... تازه باتری اش هم شارژیه ...

سیمور جان.. کیفیت صدای V100 بهتره یا zen nano plus ؟ و درکل کدوم بهتره؟

سیمور جان.. نانو پلاس رو گفتم !
mpr.gif
:D

ly.comeng

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Salam

man leono ro bikhial shodam,yek seri topic ha ro ham khoondam amma hanooz chand ta mozoo ro nafahmidam

*ghablesh man tozih bedam . boodjeye man beyne 80-100 toman hast

*man hade aghal 1G mikham bashe

*keyfiate zabte sedash khoob bashe

*baraye pakhshe format haye mokhtalef moshekl nadashte basham

:confused: CHIZAEI KE HANOOZ NAFAHMIDAM

1-behtarin mark che markie

2-batry ghalami behtare ya sharzhi,nazara kheyli motafavete.man akharesh nafahmidam:(

3-usb biult in nabashe va cable joda bekhore kheyli bade?yani mosHkel saz mishe badan?cablesh kharab mishe?

<<lotfan az marke creative age modeli ba tavajoh be boodje va niaz e man hast begin ya ipod>>>maamnon misham

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سیمور جان.. نانو پلاس رو گفتم !
mpr.gif
:D
من شرمنده ام ... کوریه (!!) و هزارجور بلا ...
308.gif

نانو پلاس و V100 فرق خاصی با هم ندارن ، بجز اینکه :

* نانو پلاس کابلیه ، و v100، از اوناس که usb اش سر خودشه ...
* مدل v100 دارای قابلیت نمایش lyrics ه ...
* نانو پلاس یه تیکه اس ... ولی v100 دو تیکه اس ( یعنی بخش باتری ، از دستگاه جدا میشه تا usb وصل بشه )
من یکی دوجا خوندم که صدای v100 بهتره ...
* نانو پلاس نهایتا 1 گیگه ... v100 مدل 2 گیگی هم داره ...
* مدل v100 ، احتمالا bass اش اصلاح شده ..

نتیجه : تفاوت چندانی ندارن ... مهمترین مساله همون کابلی بودن یا built in بودنه .. و بعدش حافظه ای که می خوای ( 1 یا 2 گیگ ) ...
*. boodjeye man beyne 80-100 toman hast

*man hade aghal 1G mikham bashe

*keyfiate zabte sedash khoob bashe

*baraye pakhshe format haye mokhtalef moshekl nadashte basham

1-behtarin mark che markie

2-batry ghalami behtare ya sharzhi,nazara kheyli motafavete.man akharesh nafahmidam:(

3-usb biult in nabashe va cable joda bekhore kheyli bade?yani mosHkel saz mishe badan?cablesh kharab mishe?
لطفا فارسی تایپ کن .. مرسی ...

//
توی این range ی که می خوای خرج کنی ، creative بهترین مارک محسوب میشه ..

//
در باره باتری قلمی و شارژی هم که مفصل صحبت شده ... خلاصه اش توی این پست منه :

به نقل از seymour :
من شارژی رو ترجیح می دم ... ولی خیلی از دوستان هم AAA دوست دارن ... صرفا سلیقه اس

نهایتا اینکه اگه همه اش تو خیابون و مترو و ... و هرجایی هستی که مدت طولانی به کامپیوتر دسترسی نداری ، بهتره AAA دار بگیری ...اما اگه جایی هستی که همیشه کامپیوتر دم دستته ، برو سراغ شارژی ...

نکته اینه که اکثر مدل های فلش ، AAA خور ( قلمی ) هستن ... یعنی ظاهرا خود کمپانی ها هم یه جورایی حدس می زنن که استقبال از AAA بهتر باشه ...

بازم میگه که من خودم شارژی رو ترجیح می دم ... حالا نصف شب ، باتری AAA از کجا گیر بیارم (!!!)

تازه معمولا طول عمر شارژی ها بیشتره ...
//
درباره اینکه usb built in باشه یا کابلی هم عین جواب بالا .. یعنی سلیقه اس ... خوبی usb built in اینه که دیگه نیازی نیست کابل رو همراه خودت اینور اونور ببری ... اشکالش اینه که باید بری سراغ پورت usb که خیلی وقت ها بدجاست ( مثلا پشت دستگاهه - یا روی زمینه - یا ... ) ...

من خودم کابلی رو ترجیح میم ... کابلش هم خراب نمیشه ، نترس ... اگه همه بشه ارزونه ..

//
نتیجه : با این بودجه اگه می خوای built in باشه ، دو تا انتخاب داری : TX FM و V100 که در اصل فرق خاصی ندارن ... بجز مقدار حافظه شون ... در این حالت ، v100 توصیه میشه که 2 گیگه ...

اگه هم می خوای کابلی بگیری ، نانو پلاس هستش و Neeon ... این دفعه دو تا انتخاب داری : اگه شارژی می خوای با طول عمر باتری بیشتر ، برو سراغ Neeon .. اگه قلمی خور می خوای برو سراغ نانو پلاس ...

LEnIn+$

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
سیمور جان.. ممنون از جواب کاملت..
23.gif

ly.comeng

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

از مدلهای کابلی creative چه مدلی با توجه به شرایط من پیشنهاد میکنین؟

ممنون از اینکه جواب میدین:)

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام

از مدلهای کابلی creative چه مدلی با توجه به شرایط من پیشنهاد میکنین؟

ممنون از اینکه جواب میدین:)
اگه کابلی می خوای ، با این بودجه ( 80 تا 100 تومن ) فقط میشه 1 گیگ خرید ...

* نانو پلاس ( باتری قلمی خور )
* Neeon ( شارژی )
* zen v plus ( شارژی - با پخش عکس و تصویر )

به نظر میاد گزینه سوم واسه شما مناسب باشه ، چون کیفیتش خیلی خوبه - فرمت های مختلف رو هم پخش می کنه ... قیمتش هم فکر کنم کمتر از 105 تومن باشه که واسه شما مناسبه ...

اگه هم می تونی ارتقا بودجه بدی تا نزدیک 130 تومن ، می تونی بری سراغ 2 گیگ همین مدل ...

Mehdi.T

کاربر فعال برنامه نویسی
کاربر فعال
لایک‌ها
3
با سلام و خسته نباشيد به seymour :D
يه مشکل ديگه با عرض پوزش

seymour جان ، قبلا هيچ مشکلي نبود اما الآن ميام حافظه Removable Disk رو بيشتر کنم با وجود حافظه خالي
از طريق کامپيوتر : fail partitionميشه
و از طريق خوده دستگاه(vision:m) error ميده!
از search هم چيزي نصيبم نشد :(

در نهايت گفتيم از شما مشاوره بگيريم
سپاس

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
seymour جان ، قبلا هيچ مشکلي نبود اما الآن ميام حافظه Removable Disk رو بيشتر کنم با وجود حافظه خالي
از طريق کامپيوتر : fail partitionميشه
و از طريق خوده دستگاه(vision:m) error ميده!
از search هم چيزي نصيبم نشد :(
توضیح میدی که دقیقا چی کار کردی ؟ آیا با ویندوز فرمت کردی ( یا می خواستی فرمت کنی ؟ ) ... یا از نرم افزار مخصوصی که توی CD همراه دستگاه بود استفاده کردی ؟

*اگه از ویندوز استفاده کردی ؟ چرا کردی ؟ نباید می کردی !!!

*اگه از نرم افزار خودش استفاده نکردی ، خب الان بکن !!!

*در ضمن پیام خطایی که میده رو دقیقا بگو چیه ...

Mehdi.T

کاربر فعال برنامه نویسی
کاربر فعال
لایک‌ها
3
توی cd نرم افزارش یک برنامه بود که می شد Capacity رو تنظیم کرد مثلا 512 MB یا 16 GB اما این دفعه در حین تغییرات یه اشکالی: fail partition می داد (الان پای pc خودم نیستم)

اما از طریق خوده vision:m ->Extras-> Removable Disk اینجا که میرسم منو رو باز می کنم Set Capacity رو میزنم
بعد که میام بزارم برای مثال روی 4GB پیغام Error میده (اما قبلا نمیداد!!)

هنوز فرمت نکردم (Removable Disk)

meysam_r_ok

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بچه ها
تاپیک واقعا مفیدیه:rolleyes:
من میخوام یه ام پی تری پلیر با مشخصات زیر بگیرم از آقای سیمور پینوکیو و دیگر دوستان خواهش کنم که راهنمایی کنن
1 - اولا من تا 100 تومانو میتونم ساپرت کنم و الانم عجله ای برای خرید ندارم چون میدونم هر چی بیشتر صبر کنم هم پولم بیشتر میشه هم چون قیمت ها در حال کم شدنه میتونم بهتر گیر بیارم
2 - من دوست دارم usb اون سر خودش باشه و به عبارتی کابلی نباشه
3 - من نمیدونم باتری شارژی یعنی باید حتما با pc و usb شارژ بشه ؟ در این صورت من باتری قلمی رو ترجیح میدم که خودم میتونم چند تا باتری قلمی شارژی با شارژرشو از بازار بخرم چون ممکنه مثلا 1 هفته به pc دسترسی نداشته باشم
4 - حتما creative باشه چون خیلی تعریفشو شنیدم
5 - با توجه به مورد اول که گفتم 2 گیگ و یا 4 گیگ باشه
با توجه به موراردی که گفتم مدل creative muvo v100 رو در نظر گرفتم به نظرتون این چیز خوبیه؟ و این مدل 2 گیگ و 4 گیگ داره؟
لطفا قیمت هاشونو رو برام بنویسید اگر هم مدلای دیگه ای هست با قیمتشون بنویسید ممنون میشم :lol:

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
1 - اولا من تا 100 تومانو میتونم ساپرت کنم و الانم عجله ای برای خرید ندارم چون میدونم هر چی بیشتر صبر کنم هم پولم بیشتر میشه هم چون قیمت ها در حال کم شدنه میتونم بهتر گیر بیارم
2 - من دوست دارم usb اون سر خودش باشه و به عبارتی کابلی نباشه
3 - من نمیدونم باتری شارژی یعنی باید حتما با pc و usb شارژ بشه ؟ در این صورت من باتری قلمی رو ترجیح میدم که خودم میتونم چند تا باتری قلمی شارژی با شارژرشو از بازار بخرم چون ممکنه مثلا 1 هفته به pc دسترسی نداشته باشم
4 - حتما creative باشه چون خیلی تعریفشو شنیدم
5 - با توجه به مورد اول که گفتم 2 گیگ و یا 4 گیگ باشه
با توجه به موراردی که گفتم مدل creative muvo v100 رو در نظر گرفتم به نظرتون این چیز خوبیه؟ و این مدل 2 گیگ و 4 گیگ داره؟
1. اینکه صبر کنی خوبه ، ولی نه به قصد پایین اومدن قیمت و اینا ، بلکه به قصد انتخاب بهترین انتخاب ممکن... چون قرار نیست اتفاق خاصی از لحاظ قیمت بیفته ..

2. مشکلی نیست .... اتفاقا اون مدل هایی که اینطوری هستن ، توی همین range قیمت هستن ... ( TX FM و V100 هستش )

3. اگه می دونی که ممکنه دسترسی ات به PC محدود بشه ، حتما قلمی انتخاب بهتریه ...

4. مشکلی نیست ...

5. 4 گیگ با این قیمت پیدا نمیشه .... نهایتا یه مدل داریم ( V100 ) که 2 گیگه و حدود 105 تومنه ...

نتیجه : V100

M E H R D A D

Registered User
لایک‌ها
0
من creative s200 دارم که درپوش باتری ش خراب شده و بسته نمیشه. :crying:
البته فعلا با نوار چسب بسته میشه و کار میکنه.
می خواستم ببینم جایی هست که تعمیرش کنن یا نه.

hamid1985

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من مي خواهم Mp4 playerبگيرم و بين اين مدل ها موندم.دوستان (مخصوصا سيمورجان) يه راهنمايي بكنيد.

‍‍‍1-Zen V plus

2-ZCyber(Zling EVA)

3-Zen Neeon 2

ميدونم زي سايبر زياد تعريفي نداره ولي خوب كمبود بودجه است ديگه(100تومان)

اولويت هاي من:ضبط صداي خوب(شايدم عالي)/ال سي دي هرچه بزرگتر بهتر/وپخش باكيفيت خوب و.../

راستي zen v plus راديو fm راهم ضبط ميكند؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
من creative s200 دارم که درپوش باتری ش خراب شده و بسته نمیشه. :crying:
البته فعلا با نوار چسب بسته میشه و کار میکنه.
می خواستم ببینم جایی هست که تعمیرش کنن یا نه.
فکر نمی کنم راه حلی داشته باشه
consoling2.gif
... با گارانتی اش هم تماس بگیر بپرس ... اینجا و اینجا هم دوستان مشکل مشابهی داشتن ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
‍‍‍1-Zen V plus
2-ZCyber(Zling EVA)
3-Zen Neeon 2

ميدونم زي سايبر زياد تعريفي نداره ولي خوب كمبود بودجه است ديگه(100تومان)

اولويت هاي من:ضبط صداي خوب(شايدم عالي)/ال سي دي هرچه بزرگتر بهتر/وپخش باكيفيت خوب و.../

راستي zen v plus راديو fm راهم ضبط ميكند؟
زی سایبر رو فراموش کن ...

neeon 2 هم توی بازار نیست ... ظاهرا قرار نیست به این زودی ها هم بیاد ( تا اونجا که من می دونم و پرسیدم )

zen v plus بهترین گزینه اس .. 1 گیگش حدود 105 تومنه ... کیفیت ضبط و ایناش خیلی خوبه .... LCD اش هم نسبت به مدل های این range بزرگترینه ...

اما ضبط از رادیو FM نداره ... ( جالبه که توی Cnet و اینا نوشته که داره ، اما در واقعیت نداره و این سایت اشتباه کرده )

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
نچ ... ولی خیلی دوست دارم ببینم
4dg0i9w.gif
... البته توی پاساژ پایتخت ، دیدن هر چیزی ممکنه !!!
cleverman.gif
( جدیدا اونجا نرفتم )

من 4 ، 5 روز پيش بودم / چيزی به چشمم نخورد / راستی مثل شافل اولی فقط از طريق درگاه USB و PC شارژ میشه :د !؟ داک هم داره گويا (!؟) يعنی خود شافل'اه میره تو داک بعد داک از طريق USB به PC وصل میشه :د ؟!
امکان اتصال شارژر و این حرفها اصلا نداره :د؟
1436.gif

بالا