• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
آقا کسی MP3 مارک NEC که مونتاژ یا ساخت ژاپن باشه با ظرفیت 1 GB سراغ داره ؟!!! اصلاً گیر میاد ؟!!!

ipod remix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نام خداوند بخشاینده ی مهربان

iriver-s10.jpg

irivers10inhand.jpg

Iriver s10 قبل از رقصاندن خود می رقصد .

جعبه ی آواز خوان

با رونق یافتن انواع دستگاه های دیجیتال پخش صوت و بازتاب موفقیت ابزارهای پخش فایل های صوتی mp3 در کل دنیا، بازار پخش کننده های mp3 ایران نیز گرم شده است .​

Mp3 پلیرها هر روزه در فرم های خاص گردنیند، دستبند، عینکی، ساعت و ... وارد بازار می شوند.​

این هفته یکی از فرم های چهار گوش را انتخاب کرده ایم تا با مشخصات آن بیشتر آشنا شوید.​

Mp3 پلیر فوق با نام iriver s10 معروف و به لحاظ ظرافت و سایز کوچکش مشهر است.​

Iriver s10 را کوچکترین پلیر دنیا معرفی کرده است.​

S10 را به جعبه های کوچک شباهت داده اند . از مزیت های آن به دکمه D-Click اشاره کرده اند که برای اولین بار مورد استفاده mp3 پلیر مدل U10 قرار گرفت و هیچ دکمه ای را روی سطح بالایی دستگاه پیدا نخواهید کرد.
صفحه نمایش آن بزرگ و در سایز 15/1 اینچ طراحی شده که این عامل از مزیت های mp3 های امروزی به حساب می آید تا خطوط متنی وعکس ها با وضوح بیشتر و بزرگتر دیده شوند.​

مزیت دیگر s10 در دکمه کنترل کننده و منوی آن است که روی صفحه LCD طراحی شده اند . LCD آن دارای دکمه چهار طرفه است که در قسمت ها ی بالا، پایین، چپ و راست قرار گرفته اند. S10 دکمه hold ندارد و این را به عنوان یکی از سورپرایز های دستگاه نام برده اند. ورود کوچک هدفون در پشت دستگاه تعبیه شده است . صفحه LCD آن تصاویر رنگی روشن و رنگ ها ر ا اشباع شده نمایش می دهد. به جز LCD رزوشن و بزرگ طول عمر باتری دستگاه و نمایش 180 درجه ای تصاویر از دیگر مزایای s10 به حساب می آیند.​

زمینه LCD آن مشکی رنگ طراحی شده تا تصاویر با فرمت 128*96 پیکسلی هم به صورت اسلاید هم به صورت پشت زمینه حین پخش موسیقی به شکل ثابت روی صفحه نمایش داده شوند. به جز انداختن عکس روی صفحه ساعت دیجیتالی نیزمی تواند
LCD را آرایش کند.​

ساعت به صورت 180 درجه ای بالا و پایین می رود ولی فقط تا 90 درجه به چپ و راست کشیده می شود.​

S10 فرمت های ASF ،WMA، MP3 و OGG را پشتیبانی می کند. مانند دیگر DAP ها که با صدای SRS WOW همسازند S10 نیز صدا را با همچین سیستمی پخش می کند که تنظیم صدا را در محدوده Field Width ، Focus ، TruBass و Freq به طور دلخواه در اختیار کاربر قرار می دهد.​

ولی از طرفی S10 با سیستم صوتی 3D همساز نشده است . سیستم اکو ئو لایزر دستگاه با 5 باند در S10 تعبیه شده اند. تقریبا همه می دانند که هر په سیم گوشی کوتاه تر باشده صدا بهتر و صاف تر پخش می شود .در iriver نیز هر چه سیم گوشی بلند تر باشد صدای اکوئولایزر یا SRS با شفافیت کمتری پخش می شود. قدرت پخش فایل های صوتی تصویری در S10 به چند علت بهتر از U10 یا دیگر میکرو پخش کننده های MP3 است :​

اول به دلیل نحوه پشتیبانی عکس ها​

دوم به دلیل دریافت بهینه سیگنال های رادیویی FM است که ایستگاه های اروپایی، ژاپنی، کره را می گیرد. سوم به دلیل زنگ ساعت S10 است که با پیش تنظیم ساعت دقیقا سز ساعت تنظیم شده زنگ خورده شود.​

صوت با سه کیفیت متفاوت 64kbps ,128 kbps و 256 kbps ضبط و پخش می شوند . صدای ضبط شده نیط با سه کیفیت 32kbps ، 64kbpsو 128 kbps با کیفیت پایین تر پخش می شود . اگر چه کارشناسان معتقدند برای پخش صداهای خام ضبط شده نیازی به کیفیت بالاتر نیست. بازی ، متن ، تقویم جزو منو S10 قرار نگرفته اند. چندین مدل پخش در S10 سازماندهی شده اند که در وضعیت پخش نرمال S10 فایل های صوتی را به ترتیب حروف الفبایی به جلو می راند .با وضعیت فولدرمد ، فایل ها از وسط فولدر مانند فایل های درختی انتخاب و پخش می شوند. البته این فولدر فایل ها به عنوان یک فولدر سطح متوسط انتخاب نشده است به خاطر همین معمولا در مصارف شنود موسیقی هایی ار هنرمند خاصی که از قبل توسط x:/music/axtist/Albume
انتخاب شده باشد استفاده می شود.​

گزینه تکرار برای شنیدن تک آهنگ ، کل آهنگ ها یا کل آهنگ های یک فولدر مورد استفاده قرار می گیرد . گزینه های شافل، شافل+تکرار برای شنور کل آهنگ و کل آهنگ های فولدر استفاده می شود.​

نرم افزار iriver plus3 و نسخه دوم آن جهت انتقال فایل ها مورد استفاده قرار می گیرند. علاوه بر انتقال فایل ها، نرم افزار فوق با پشتیبانی مثبت فرمت لیست PLA را بر عهده دارد.​

چون S10 لیست پخش PLS یا M3U را پشتیبانی نمی کند ، هم اکنون بسیاری از ویندوزها M3U و لیست پخش PLS را به فرمت PLA تبدیل می کند.​

از دیگر مزیت های iriver وضعیت D-pad دستگاه است که به وضعیت نگهداری آن تناسب داده است . کاربرانی که به دنبال jukebox هستند می توانند از ویندوز مدیا پلیر ، وینمپ یا آی تیونز agent استفاده کنند.​

S10 حدودا 149 موسیقی را با ظرفیت 943 مگابایت در خود ذخیره نگه می دارد.​

S10 در ابعاد 42*30*10/8 میلی متر و وزن 5/17 گرم در ظرفیت های یک و دو گیگابایت تولید شده است . قیمت حدودی اعلام شده از سوی شرکت 130 هزار تومان است.​

کوچک ترین پلیر دنیا(S10) با یک سا گارانتی تعویض دیجیتال هم اکنون در دسترس است.​

التماس دعا​

منبع: هفته نامه ی عصر ارتباط

تایپ شده توسط : ipod remix

فعلا خدانگهدار

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
iPod Remix عزيز / شماره جديد در راه هست :د !؟

subzeroking

Registered User
لایک‌ها
0
خرید این MP3 Player هم برای من شده یه مشکل اعصاب خرد کن! می ترسم آخرش هم مجبور بشم بیام تهران بخرم! اینجا که بیست روزه این فروشنده منو سرکار گذاشته و مرتب امروز و فردا می کنه...:hmm:
من هشتاد تومان می خوام برای خرید یک MP3 Player هزینه کنم. در ضمن می خوام حتماً و تا حد ممکن کوچک و سبک باشه. بعلاوه اگه built in هم باشه خیلی بهتره. (البته خیلی هم مهم نیست، مثلاً اگه دو تا پلیر باشه که یکی اش خیلی بهتر از اون یکی باشه ولی built in نباشه، خوب با توجه به مقدار برتری، انتخاب با اون یکی خواهد بود!)
حالا، با این شرایط، بهترین انتخاب ممکن برای من چیه؟ لطفاً منو راهنمایی کنید که بهترین انتخاب رو با این شرایط انجام بدم. اگه لااقل بدونم بهترین مدلی که می تونم با این شرایط بخرم چیه، می تونم یه راهی برای تهیه اش پیدا کنم.
پیشاپیش از اساتید محترم تشکر و قدردانی می کنم.:)

ipod remix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

حتما شما هم دوست دارید آیپاد ویدئوتان صفحه بزرگتری داشته باشد.

خواب این کار امکان پذیر هستش .!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :) :)

Sonic_20Impact_20K1_thumb1.jpg

وسیله ای به نام sonic impact VIDEO-55 که برای آیپاد ویدئو ساخته شده است این امکان را به شما می دهد که شما بتوانید با گذاشتن آیپاد در جای مخصوص این وسیله تصویر فیلمهایتا ن را در اندازه 7 اینچی با رزولیشن 480x234 ببینید. حتی روی این وسیله بلند گو هایی نیز تعبیه شده است.زمان کار این دستگاه تقریبا 4 ساعت است .و زمان شارژ کردن این دستگاه تقریبا 5 ساعت است.

وزن این دستگاه 1.08 کیلوگرم هست.این دستگاه دارای کنترل از راه دور مادون قرمز(infrared) نیز می باشد.

قیمت این وسیله 199.95$ می باشد.

اطلاعات کاملتری درباره ی این دستگاه که از سایت اپل برداشته شده است را در قسمت زیر می گذارم.اگر هر قسمتی را که متوجه نمی شوید رو بگید تا اگه تونستم بتونم راهنماییتون کنم.​
Completely portable and rechargeable, the VIDEO-55 gives you the power to decide where, when and how you watch or listen to your iPod. It features a crystal-clear 7-inch widescreen LCD display with 480 x 234 output resolution—so it's great for viewing with friends or watching extended length videos.

Features
• Outstanding audio output. Designed to deliver the best sound in its category, the VIDEO-55 is built to hi-fidelity standards. It uses four aluminum cone neodymium drivers for clarity, a Class D digital amp and advanced Maxxbass technology that provides enhanced bass response while minimizing distortion.
• Elegant portability. The carefully engineered hard case not only protects the screen but also your iPod. In addition, it serves as a speaker cabinet that effectively enhances audio output.
• Modern style. The contemporary yet timeless design is a perfect fit for just about any home or office décor. And the rugged engineering makes the VIDEO-55 a perfect companion for any outdoor activity.
• Efficient power use. Powered by a premium three-phase lithium-ion rechargeable battery, the VIDEO-55 offers a remarkable 3+ hours of battery life. It includes convenient battery charge display lights, so you can easily keep track of how much power remains. Of course, you're also free to use the included AC adapter or car power adapter.
Specifications
• Inputs: iPod dock connector, 1/8-in./3.5mm mini stereo jack
• Frequency response: 100Hz-20KHz
• Signal-to-noise ratio: >60dB
• Impedance: 16 Ohms
• Speaker channel: Two-channel stereo output
• Output power: 1.2W per channel
• Speaker drivers: Neodymium magnetic drivers
• Battery: Rechargeable lithium
• Battery capacity: 4000 mAH
• Playing time: Approx. 4 hours
• Charging time: Approx. 5 hours
• Contrast and brightness: 400
• Response time: 10/20ms
• Weight: 2.375 lb./1.08 kg
In the box
• VIDEO-55 unit
• Infrared remote control
• Carrying strap
• AC adapter
• 1/8-in. input cable
• User manual
• Quick setup guide
Warranty
One-year limited (For details, please visit www.si-technologies.com/info/ipodwarranty.html.)

Mfr. Part No.: 5090

Note: Products sold through this website that do not bear the Apple Brand name are serviced and supported exclusively by their manufacturers in accordance with terms and conditions packaged with the products. Apple's Limited Warranty does not apply to products that are not Apple-branded, even if packaged or sold with Apple products. Please contact the manufacturer directly for technical support and customer service.​

التماس دعا

فعلا خدانگهدار

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
خرید این MP3 Player هم برای من شده یه مشکل اعصاب خرد کن! می ترسم آخرش هم مجبور بشم بیام تهران بخرم! اینجا که بیست روزه این فروشنده منو سرکار گذاشته و مرتب امروز و فردا می کنه...:hmm:
من هشتاد تومان می خوام برای خرید یک MP3 Player هزینه کنم. در ضمن می خوام حتماً و تا حد ممکن کوچک و سبک باشه. بعلاوه اگه built in هم باشه خیلی بهتره. (البته خیلی هم مهم نیست، مثلاً اگه دو تا پلیر باشه که یکی اش خیلی بهتر از اون یکی باشه ولی built in نباشه، خوب با توجه به مقدار برتری، انتخاب با اون یکی خواهد بود!)
حالا، با این شرایط، بهترین انتخاب ممکن برای من چیه؟ لطفاً منو راهنمایی کنید که بهترین انتخاب رو با این شرایط انجام بدم. اگه لااقل بدونم بهترین مدلی که می تونم با این شرایط بخرم چیه، می تونم یه راهی برای تهیه اش پیدا کنم.
پیشاپیش از اساتید محترم تشکر و قدردانی می کنم.:)
منظورت اینه که usb built in باشه ؟

بهرحال توی این range ، کارای creative توصیه میشه ... نانو پلاس و V100 ....

mohsenrezvani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من امروز v plus خریدم !
فقط چند مشکل دارم
اول اینکه پس از اتصال به کامپیوتر موقع قطع اتصال از کامپیوتر نمیشه داریوش رو ریمو کرد ! همینطوری مجبور بکشمش ! می خوام ببینم هیچ راهی نیست ؟ اینطوری خراب نمیشه ؟
در ضمن اولین بار که وصل کردم منبع باطری 41% داد . پس از دیدن چند عکس و ویدئو و آهنگ شارژ تموم کرد !
حالا زدم شارژ شه ولی منبع باطریش از 53% بالاتر نمیره !
چیکار کنم ؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام من امروز v plus خریدم !
فقط چند مشکل دارم
اول اینکه پس از اتصال به کامپیوتر موقع قطع اتصال از کامپیوتر نمیشه داریوش رو ریمو کرد ! همینطوری مجبور بکشمش ! می خوام ببینم هیچ راهی نیست ؟ اینطوری خراب نمیشه ؟
در ضمن اولین بار که وصل کردم منبع باطری 41% داد . پس از دیدن چند عکس و ویدئو و آهنگ شارژ تموم کرد !
حالا زدم شارژ شه ولی منبع باطریش از 53% بالاتر نمیره !
چیکار کنم ؟
اینکه نمیشه یه دستگاه رو safely remove کرد ، معمولا بخاطر اینه که هنوز یه برنامه ای یا پروسسی خودش رو گیر داده به دستگاه و اجازه نمیده که آزاد بشه ... درباره خراب نشدنش هم بهرحال بهتره که حل بشه این مشکل : بنابراین برو توی task manager و اگه چیزی مثل wmplayer.exe, ctdetect.exe, winamp.exe, and CTSyncU.exe دیدی ( اصلا هر چی که با CT شروع میشد ) رو end task کن .... احتمالا بعدش بتونی safe remove کنی ...
download.aspx

در مورد شارژ هم تا حالا همچین چیزی ندیدم ... بهرحال شارژ اول طولانی تره ... توی پست بالایی هم گفتم که 6-10 ساعت لازمه ... این مدت زمان گذاشتی شارژ باشه یا نه ؟

mohsenrezvani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینکه نمیشه یه دستگاه رو safely remove کرد ، معمولا بخاطر اینه که هنوز یه برنامه ای یا پروسسی خودش رو گیر داده به دستگاه و اجازه نمیده که آزاد بشه ... درباره خراب نشدنش هم بهرحال بهتره که حل بشه این مشکل : بنابراین برو توی task manager و اگه چیزی مثل wmplayer.exe, ctdetect.exe, winamp.exe, and CTSyncU.exe دیدی ( اصلا هر چی که با CT شروع میشد ) رو end task کن .... احتمالا بعدش بتونی safe remove کنی ...
download.aspx

در مورد شارژ هم تا حالا همچین چیزی ندیدم ... بهرحال شارژ اول طولانی تره ... توی پست بالایی هم گفتم که 6-10 ساعت لازمه ... این مدت زمان گذاشتی شارژ باشه یا نه ؟
این کارهارو کردم درست نشد !
مشکل من اینه که وقتی یو اس بی رو وصل می کنم توی استارت آپ اضافه نمیشه که بعدآ بخام ریمو کنم !
از جای دیگه نمیشه ریموش کرد ؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
این کارهارو کردم درست نشد !
مشکل من اینه که وقتی یو اس بی رو وصل می کنم توی استارت آپ اضافه نمیشه که بعدآ بخام ریمو کنم !
از جای دیگه نمیشه ریموش کرد ؟
متوجه نشدم ... توی startup اضافه نمیشه یعنی چی ؟ منظورت توی tray ( کنار ساعت ) هستش دیگه ؟ درسته ؟

ببین نکنه مشکلت این باشه :

کلا این mp3 player ها ، دو حالت دارن : اگه توی حالت معمولی هستی که فیلم و اهنگ می ریزی ، اصلا safe remove نداره ... اما اگه تو حالت cool disk هستی ، باید safe remove کنی .... بنابراین حالت معمولی اش ، remove نمی خواد و مشکلی نیست ...

Mehdi.T

کاربر فعال برنامه نویسی
کاربر فعال
لایک‌ها
3
جای سوالت همین جاس مهدی جان ...
flower4.gif

ببین این قضیه واسه من هم پیش اومد ( یعنی دستگاهم همه کار می کرد ، ولی شارژ نمی شد ) ولی حدود یه هفته بعدش ، خودبخود رفع شد ... حالا من نمی دونم چند وقته این مشکل پیش اومده ... ولی اگه مدت کمیه ، یه چند روز بهش فرصت بده ...

دومین نکته اینکه شارژ با USB خیلی کندتر از شارژ با برقه .. یعنی یه شارژ کامل با USB ، حدود 6 تا 10 ساعت طول میکشه در حالیکه شارژ برقی ، 2-3 ساعت ... ضمن اینکه اگه بخواد از سطح پایین باتری شروع به شارژ با USB کنه ، از این هم بیشتر طول میکشه ... یعنی شما دستگاهت رو وصل کردی ( در حالیکه مثلا سطح باتری اش روی قرمزه ) ؛ در این حالت شاید یه ساعت طول بکشه تا از قرمزی دربیاد ... و اگه دستگاه روشن باشه و باهاش کار کنی ، ممکنه از این هم بیشتر طول بکشه ..

بهرحال خبرشو بده ...

سلام
شما لطف داريد
من تست رو انجام دادم ، نتيجه :
1 - هنگامي که usb رو وصل هست و کامپيوتر روشن -> دستگاه شارژ ميشه .
2 - در حالي که اگر usb وصل باشه ، pc به برق اما خاموش ، mp3 player چراق چشمک زنش روشن ميشه (به هواي شارژ) اما هر چند ساعت هم که باشه هيچ پيشرفتي(در شارژ) نميکنه .
---
اين دوميه مشکل هست ، که البته بعد از تست متوجه شدم
:( نظر شما چيه seymour جان ؟
--
سپاس :)

mohsenrezvani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آره دقیقاً همینه ! کنار ساعت !
پس خراب نمیشه همینطوری بکشمش ؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام
شما لطف داريد
من تست رو انجام دادم ، نتيجه :
1 - هنگامي که usb رو وصل هست و کامپيوتر روشن -> دستگاه شارژ ميشه .
2 - در حالي که اگر usb وصل باشه ، pc به برق اما خاموش ، mp3 player چراق چشمک زنش روشن ميشه (به هواي شارژ) اما هر چند ساعت هم که باشه هيچ پيشرفتي(در شارژ) نميکنه .
---
اين دوميه مشکل هست ، که البته بعد از تست متوجه شدم
:( نظر شما چيه seymour جان ؟
--
سپاس :)
خب مهدی جان شما نمی تونی وقتی دستگاه خاموشه ، شارژ انجام بدی .. ببین همونطور که خودت می دونی ، وقتی دستگاه خاموشه ، طبیعتا برق توی مادربرد هست ، ولی فکر نکنم اون 5 ولتی که برای شارژ با usb لازمه ، فراهم باشه ... حدس می زنم ولتاژ ضعیف تری وجود داره که دستگاهت می تونه تشخیصش بده ( و باعث چشمک زدن چراغ میشه ) ، اما برای شارژ کافی نیست ...

درباره این قضیه یکی دوتا بحث مفصل هم خونده بودم قبلا ... همه به این نتیجه رسیده بودن که تنها راه اینه که usb ، مستقل عمل کنه ( یعنی خودش مستقیم به منبع AC وصل شده باشه ) ... مثلا اینجا رو ببین ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
آره دقیقاً همینه ! کنار ساعت !
پس خراب نمیشه همینطوری بکشمش ؟
نه .. مشکلی نیست ... مطمئن باش اگه چیزی خطرناک باشه ، ده جا پیام " don't disconnect " میده ( از جمله روی صفحه نمایش خود دستگاهت ) ...

ly.comeng

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
به من یک MP3 Player مارک LEON معرفی شده : 1G هست , USB روی خودش هست و مشخصاتش تقریبا موارد رایج هست

78000

به نظرتون با این قیمت چه مارک و مدل دیگه میشه گرفت؟

قیمت یکم بالاتر هم موردی نداره

az gheymathaye ba hafeze 2 G lotfan chand model begin.

Mehdi.T

کاربر فعال برنامه نویسی
کاربر فعال
لایک‌ها
3
خب مهدی جان شما نمی تونی وقتی دستگاه خاموشه ، شارژ انجام بدی .. ببین همونطور که خودت می دونی ، وقتی دستگاه خاموشه ، طبیعتا برق توی مادربرد هست ، ولی فکر نکنم اون 5 ولتی که برای شارژ با usb لازمه ، فراهم باشه ... حدس می زنم ولتاژ ضعیف تری وجود داره که دستگاهت می تونه تشخیصش بده ( و باعث چشمک زدن چراغ میشه ) ، اما برای شارژ کافی نیست ...

درباره این قضیه یکی دوتا بحث مفصل هم خونده بودم قبلا ... همه به این نتیجه رسیده بودن که تنها راه اینه که usb ، مستقل عمل کنه ( یعنی خودش مستقیم به منبع AC وصل شده باشه ) ... مثلا اینجا رو ببین ...

سپاس seymour جان

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام
به من یک MP3 Player مارک LEON معرفی شده : 1G هست , USB روی خودش هست و مشخصاتش تقریبا موارد رایج هست : 78000

به نظرتون با این قیمت چه مارک و مدل دیگه میشه گرفت؟ قیمت یکم بالاتر هم موردی نداره
توصیه نمیشه ( مارک معتبری نیست ) ... برو سراغ creative که مدل هایی با usb built in ( یعنی usb سر خودشه ) هم داره .. مثلا v100 ، یه مدل 2 گیگه که 103 تومنه و توصیه میشه ... اگه قیمت پایین تر می خوای هم TX FM هست که باز usb built in ه و 1 گیگش باید 85 تومن باشه ...
سپاس seymour جان
خواهش میشه ...
282.gif

LEnIn+$

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
توصیه نمیشه ( مارک معتبری نیست ) ... برو سراغ creative که مدل هایی با usb built in ( یعنی usb سر خودشه ) هم داره .. مثلا v100 ، یه مدل 2 گیگه که 103 تومنه و توصیه میشه ... اگه قیمت پایین تر می خوای هم TX FM هست که باز usb built in ه و 1 گیگش باید 85 تومن باشه ...

282.gif

سیمور جان.. کیفیت صدای V100 بهتره یا zen nano plus ؟ و درکل کدوم بهتره؟
hmm.gif

بالا