• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

RAHGOZAR_MEYBOD

Registered User
لایک‌ها
1
سلام

دوستان به لطف راهنمایی های شما 5-6 روز پیش یه creative v zen plus 1 g خریدم به قیمت 105 تومن ( با 2-3 تومن تخفیف و ..) پلیر شیک و زیبا و خوش دستی هست که خیلی ازش راضیم و باهاش حال می کنم اما ....از آنجا که این اولین پلیر منه و تجربه قبلی کار کردن با پلیرها رو ندارم و از طرفی چند روز اخیر سر من به شدت شلوغ بوده و وقت خوندن بروشور و فایلهای cd همراه نداشتم به نکاتی برخوردم که برام مبهمه و انتظارش رو نداشتم و امیدوارم دوستان در این مورد هم به من کمک کنند.... ممنون میشم:

1- میشه قدری در مورد سازماندهی فایلها روی V plus توضیح بدین؟ من مثلا 4 تا فولدر از 4 تا خواننده مختلف روی دستگاه می ریزم اما بعد از طریق پلیر که نگاه می کنم می بینم که یه شاخه unknown درست کرده و سه تا از اون 4 تا فولدر رو ریخته توی این شاخه اما یکی از فولدر دقیقا به اسم خودش قرارداره به نظر می رسه که کریتیو از سیستم و قاعده خاصی برای سازماندهی (Organization) پوشه ها استفاده می کنه ...دوستان باتجربه تر می تونن در این زمینه منو کمک کنن؟ اگه من بخوام 4تا پوشه از 4 تا خواننده مختلف دقیقا به همون اسمی که تو رایانه ام هست یا به اسم خواننده مریوطه روی پخش کننده ام داشته باشم باید چیکار کنم؟ باید پلی لیست درست کنم؟

2- من برام خیلی مهمه که بتونم از دستگاهم به عنوان یک cooldisk استفاده کنم اما این طور که تو این چند روزه فهمیدم این پخش کننده فقط می تونه توسط کامپیوترهایی که روشون درایور این پخش کننده نصب شده شناسایی بشه درسته؟؟ اگه من یه روز رفتم به خونه دوستم و روی کامپیوترش آهنگ یا فایلهایی رو دیدم که خوشم اومد و خواستم برای دستگاه خودم برش دارم یا باید سیدی نصب درایور پلیر همراهم باشه و اونو روی کامپیوتر دوستم نصب کنم یا کلا بی خیال شم ... آره؟؟ خیلی خوشحال میشم اگه دوستان بگن که اشتباه میکنم و میتونم به سادگی از پخش کننده ام به عنوان یه cooldisk استفاده کنم....

3- فکر می کنم که کلا نمی تونم بیشتر از نصف ظرفیت دستگاهم -512 مگ - به عنوان removeable disk یا cooldisk استفاده کنم ..انشاالله این تصورم هم غلط باشه....

دوستان منتظر راهنمایی هاتونم ممنون!

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
بچه ها نمی دونم این مشکلم روکجا باید مطرح کنم:( :( . راستش من یک کپچر مارک WinFast خریدم رو کنترلش یه دگمه داره به اسم dvd که تو دفترچه اش نوشته با استفاده از برنامه WinFast DVD (یک برنامه مولتی مدیا) می توانی رو همه موارد پخش کنترل داشته باشی.حالامن هرکاری میکنم نمی توانم از تو 3تا CD همراهش این برنامه کذایی :D
رو پیدا کنم.یکی کمکم کنه. به Download.com هم سرزدم بی نتیجه بود.کلی جای دیگه هم سرزدم نتوانستم این برنامه رو پیداکنم.ای لعنت به این کمپانی. خوب میمیری این برنامه رو یه جای مشخص بذاری.ای بترکی هی. :hmm: :hmm:

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
اوه , seymour جان دستت درد نکنه :happy: :happy:
درست شد:happy:

اگه اشتباه نکنم بار این کار یه سطح دست رسی برای Everyone تو قسمت usb ایحاد می شه
خواهش میشه
282.gif
... واسه منم همین مشکل رو داشت ( البته من vision:m دارم ) که همینطوری حل شد ...
ok.gif

1- میشه قدری در مورد سازماندهی فایلها روی V plus توضیح بدین؟ به نظر می رسه که کریتیو از سیستم و قاعده خاصی برای سازماندهی (Organization) پوشه ها استفاده می کنه ...

2- من برام خیلی مهمه که بتونم از دستگاهم به عنوان یک cooldisk استفاده کنم اما این طور که تو این چند روزه فهمیدم این پخش کننده فقط می تونه توسط کامپیوترهایی که روشون درایور این پخش کننده نصب شده شناسایی بشه درسته؟؟

3- فکر می کنم که کلا نمی تونم بیشتر از نصف ظرفیت دستگاهم -512 مگ - به عنوان removeable disk یا cooldisk استفاده کنم ..انشاالله این تصورم هم غلط باشه....
من فقط اینو اول بگم که همه این چیزایی که پرسیدی ، یه چیز استاندارد بین همه مدل ها و مارک هاس و این حرفایی که می زنم واسه 90% مارکای دیگه هم صدق می کنه :
character0144.gif

1.توی مدل های جمع و جور که نیاز به نرم افزار برای اتصال به کامپیوتر ندارن ، فولدرهای معمولی هستن که توسط دستگاه استفاده میشن ... اما توی مدل های بزرگتر که حافظه بیشتری دارن و با نرم افزار مخصوص به کامپیوتر وصل میشن ( مثل همینی که تو داری ) از سیستم tag ها استفاده میشه ... توی پست 1818 همین صفحه ( سوال و جواب وسطی ) توضیح بیشتری دادم ...

2. نترس ... مشکلی نیست و نیاز به هیچ نرم افزار نداری ... شما دستگاهت رو توی حالت هارد می بری و اونوقت عین یه کول دیسک استفاده میشه .. البته دیگه فایل هایی که توی این حالت می ریزی رو نمی تونی پخش کنی و ضمنا به چیزایی که توی حالت نرم افزاری هستن هم دسترسی نداری ( همه mp3 player ها همینطورن ) ...

3. معمولا شما می تونی حداکثر نصف حافظه دستگاه رو به حالت کول دیسک اختصاص بدی ... منم که vision:m دارم همینطورم ، یعنی 15 گیگ کول دیسک گذاشتم ( حداکثر ممکن ) و 15 گیگ واسه آهنگ و فیلم ...
4dg0i9w.gif

بچه ها نمی دونم این مشکلم روکجا باید مطرح کنم:( :( . راستش من یک کپچر مارک WinFast خریدم ...
اینجا مطرح کن ... یا اینجا

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
اين Zen شارژر آداپتوري هم داره؟
zen micto photo منظورته ؟ .. ظاهرا مدل 8 گیگی اش نداره ( توی سایتش که اینطور نوشته ، ولی عجیبه که بعضی منابع نوشتن که مدل 5 گیگیش داره ) ...

البته اگه نداشته باشه هم انقدر عجیب نیست ، چون کمپانی ها ( حتی ipod که محصولات باکیفیتی داره ) سعی می کنن واسه پایین اوردن هزینه توی این range قیمت ، این چیزا رو حذف کنن ...

راستی باتری اش هم removable ه ...

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
آره امروز يه مدل 5گيگش رو ديدم كه داشت

در كل خريد كيريتيو خوبه؟

كيفيت و بلندي صداش در چه حديه؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
آره امروز يه مدل 5گيگش رو ديدم كه داشت

در كل خريد كيريتيو خوبه؟

كيفيت و بلندي صداش در چه حديه؟
خوب پس ظاهرا 8 گیگ نداره ولی 5 گیگ داره ...

در کل اوضاع اینطوریه که:

* creative از نظر طراحی و اینا ، اول نیست ( Ipod اوله ) ..
* از نظر امکانات اوله ( ipod امکانات جالبی نداره - iaudio و اینا هم امکانات جانبی دارن ولی گرونن ، مثلا با همین پول فقط می تونی یه iaudio با 2 گیگ حافظه بگیری ) ..
* از نظر کیفیت صدا و اینا هم هم سطح هم سطح با بقیه مارک های معتبر ( مثل iaudio و ipod و اینا ) هستش و حتی بعضی ها میگن بهتره ...

RAHGOZAR_MEYBOD

Registered User
لایک‌ها
1
خواهش میشه
282.gif
... واسه منم همین مشکل رو داشت ( البته من vision:m دارم ) که همینطوری حل شد ...
ok.gif

من فقط اینو اول بگم که همه این چیزایی که پرسیدی ، یه چیز استاندارد بین همه مدل ها و مارک هاس و این حرفایی که می زنم واسه 90% مارکای دیگه هم صدق می کنه :
character0144.gif

1.توی مدل های جمع و جور که نیاز به نرم افزار برای اتصال به کامپیوتر ندارن ، فولدرهای معمولی هستن که توسط دستگاه استفاده میشن ... اما توی مدل های بزرگتر که حافظه بیشتری دارن و با نرم افزار مخصوص به کامپیوتر وصل میشن ( مثل همینی که تو داری ) از سیستم tag ها استفاده میشه ... توی پست 1818 همین صفحه ( سوال و جواب وسطی ) توضیح بیشتری دادم ...

2. نترس ... مشکلی نیست و نیاز به هیچ نرم افزار نداری ... شما دستگاهت رو توی حالت هارد می بری و اونوقت عین یه کول دیسک استفاده میشه .. البته دیگه فایل هایی که توی این حالت می ریزی رو نمی تونی پخش کنی و ضمنا به چیزایی که توی حالت نرم افزاری هستن هم دسترسی نداری ( همه mp3 player ها همینطورن ) ...

3. معمولا شما می تونی حداکثر نصف حافظه دستگاه رو به حالت کول دیسک اختصاص بدی ... منم که vision:m دارم همینطورم ، یعنی 15 گیگ کول دیسک گذاشتم ( حداکثر ممکن ) و 15 گیگ واسه آهنگ و فیلم ...
4dg0i9w.gif

اینجا مطرح کن ... یا اینجا

...سیمور جان ممنونم....هم از تو و هم از سایر دوستان..اگر راهنمایی های شما نبود شاید من هیچ وقت نمی تونستم یک انتخاب درست انجام بدم....راه استفاده از دستگاهم به عنوان کول دیسک رو هم یاد گرفتم هرچند امکان استفاده از فقط 512 مگ ناراحت کننده است اما فرض می کنیم یک پلیر 512 مگی و یک کول دیسک 512 مگی خریدیم و گذاشتیم کنار هم...:D ..اگرچه فکر کنم بالاخره برای راحتی کار یک کول دیسک 1 یا 2 گیگ هم بخرم....
مورد تازه ای که میخوام ازتون بپرسم در مورد نحوه نمایش متن (لیریک) ترانه هاست...من یک سری آهنگ خارجی با متن اونها (به صورت text) دارم که دوست دارم موقع پخش آهنگها ترانه اونها رو روی صفحه نمایشم ببینم...باید چی کار کنم..آیا باید آهنگها به فرمت خاصی در بیان؟؟؟ اصلا آیا v plus این امکان (نمایش متن ترانه) رو داره؟؟؟
ممنون!

pinokio2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
شما بودجه ات چقدره ؟ .. فرضا میشه با 250 هزار تومن اکثر این قابلیت ها رو تامین کرد ... ولی شما می خوای همین قدر خرج کنی ...

اون مدلی که از creative معرفی کردی ، قدیمیه ... الان سری vision:m هستش که تقریبا بهترین مدل از بین سری های پرحجم و به قول معروف ( Portable media player ) محسوب میشه که قیمت معقولی هم داره ...

دوربین و این چیزا رو هم فراموش کن ... دستگاه های باکیفیت و معتبر دنبال این چیزا نمیرن ، چون میدونن عملی نیست ... شما هم نرو دنبالش ...

بنابراین شما بودجه ات رو مشخص کن ...

من همين حدود البته كمتر بگم تا دويست تومان يا كمي بيشتر مي خواهم.ميشه بگي قيمت اين مدل چقدره.چقدر حافظه داره و آيا خصوصياتي كه گفتم داره.آيا اينها باتري شارژي ميخورن.خيلي برام مهمه كه باتري شارژي بخورن نه ليتيوم.

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
سلام

من یه سوال آماتوری دارم. این ابرای گوشیا رو جداگونه از کجا میشه خرید؟
blush.gif

البته الان یه جفت دارم ولی همش می ترسم یه وقت پاره یا خراب بشه
biggrin.gif

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
من همين حدود البته كمتر بگم تا دويست تومان يا كمي بيشتر مي خواهم.ميشه بگي قيمت اين مدل چقدره.چقدر حافظه داره و آيا خصوصياتي كه گفتم داره.آيا اينها باتري شارژي ميخورن.خيلي برام مهمه كه باتري شارژي بخورن نه ليتيوم.
نه اون مدل Micro photo باتری لیتیوم می خوره ( مشکلت با لیتیوم چیه ؟ )

اگه حافظه بیشتر و ظرافت می خوای ، اما امکاناتی مثل رادیو و ضبط نمی خوای ... ipod nano ( فکر کنم 8 گیگش 230 تومن باشه )

اگه حافظه بیشتر ( 8 گیگ ) ، قیمت معقول ، و امکانات کامل و کیفیت صوتی می خوای ... همین micro photo ( حدود 190 تومن )

اگه هم پخش ویدئو می خوای : zen v plus( که 4 گیگش حدود 170 تومن ) ... و iaudio i6 که 250 تومنه و خیلی ظریف و کامله ...
اگر راهنمایی های شما نبود شاید من هیچ وقت نمی تونستم یک انتخاب درست انجام بدم....

اصلا آیا v plus این امکان (نمایش متن ترانه) رو داره؟؟؟
zen v plus امکان نمایش lyrics رو نداره ، دیگه اینطوریه و هر دستگاهی یه سری قوت و ضعف داره ...
سلام

من یه سوال آماتوری دارم. این ابرای گوشیا رو جداگونه از کجا میشه خرید؟
blush.gif

البته الان یه جفت دارم ولی همش می ترسم یه وقت پاره یا خراب بشه
biggrin.gif
یکی دوتا از دوستان هم همین سوال رو داشتن .. راهی نداره ظاهرا ... من مشکل خواهر کوچیکم ( که ابری های گوشی اش افتاده بود ) رو اینطوری حل کردم که یکی از دوستان موبایل خرید و چون همراهش یه گوشی بود و می دونستم که از گوشی هاش استفاده نمی کنه ، ازش گرفتم ...

اینجا و اینجا رو هم ببین ..

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
یکی دوتا از دوستان هم همین سوال رو داشتن .. راهی نداره ظاهرا ...

چه بد ... منم اون موقع که جوون بودم ابرای هندز فری موبایلمو بخشیدم به یکی از دوستام و الان سخت پشیمونم :D

راستی اون دو تا پست رو دیده بودم (دیروز تاپیک جالب راهنمات رو زیر و رو کردم بعد اومدم اینجا سوال کردم) ممنون در هر حال
happy.gif

ادیت: امروز رفتم بودم پاساژ ایران تو ولیعصر، یکی از فروشگاه های تعمیر موبایل دو تا ابر اضافه داشت داد بهم. هورا
studsmatta.gif

pinokio2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
نه اون مدل Micro photo باتری لیتیوم می خوره ( مشکلت با لیتیوم چیه ؟ )

اگه حافظه بیشتر و ظرافت می خوای ، اما امکاناتی مثل رادیو و ضبط نمی خوای ... ipod nano ( فکر کنم 8 گیگش 230 تومن باشه )

اگه حافظه بیشتر ( 8 گیگ ) ، قیمت معقول ، و امکانات کامل و کیفیت صوتی می خوای ... همین micro photo ( حدود 190 تومن )

اگه هم پخش ویدئو می خوای : zen v plus( که 4 گیگش حدود 170 تومن ) ... و iaudio i6 که 250 تومنه و خیلی ظریف و کامله ...

zen v plus امکان نمایش lyrics رو نداره ، دیگه اینطوریه و هر دستگاهی یه سری قوت و ضعف داره ...

[/URL]رو هم ببین ..

ميدوني مشكلم با ليتيوم چيه.رفتي كنفرانس يا كلاس طولاني.صدا رو داري ضبط ميكني.فرتي باتري تموم ميشه كفرت در مياد.اما باتري قلمي خورها.يك باتري كوچيك زاپاسي تو جيب بغلت داري.يكيش كه تموم شد زرپي(فرت) اونو عوض ميكي.بهمين سادگي.
نه من همه امكانات رو كامل مي خواهم.و هم پخش فايل تصويري . پس فكر كنم zen v plus( که 4 گیگش حدود 170 تومن ) خوب باشه.آيا ميشه حافظه اش رو بالاتر هم برد.(قابليت حافظه خوري داره) وچقدر در مياد.مثلا اگر 10 گيگش كرد.iaudio i6 آيا مارك معتبر و خوبيه.چه امكاناتي داره."قابليت سرچ فايل و ضبط از راه دور و حافظه مقاوم در برابر لرزش و پلاگ پلي بدون نرم افزار و اسپيكر " رو اين دو تا كه گفتي دارند؟
راستي امکان نمایش lyrics يعني چي؟
ممنون اگر لطف كني كامل جواب بدي.مخلصتيم

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
ميدوني مشكلم با ليتيوم چيه....اما باتري قلمي خورها....بهمين سادگي.
.آيا ميشه حافظه اش رو بالاتر هم برد.(قابليت حافظه خوري داره) وچقدر در مياد.
iaudio i6 آيا مارك معتبر و خوبيه.چه امكاناتي داره."قابليت سرچ فايل و ضبط از راه دور و حافظه مقاوم در برابر لرزش و پلاگ پلي بدون نرم افزار و اسپيكر " رو اين دو تا كه گفتي دارند؟
راستي امکان نمایش lyrics يعني چي؟
ببین سری هایی که باتری قلمی می خورن محدودن ... درسته که باتری قلمی اون مزیت رو داره ولی اساسا باتری شارژی بهتره و عمر بیشتری داره و بهرحال ( چه بخوایم و چه نخوایم
Just_Cuz_19.gif
) همه مدل های 100 تومن به بالا باتری لیتیوم می خورن ...

بنابراین اگه باتری قلمی خور می خوای ، باید crerative nano plus بگیری ( v100 هم تازگی ها اومده که دو گیگه )

//
نه ، تقریبا هیچ یک از مدل های معتبر ، کارت حافظه نمی خورن و قابلیت افزایش حافظه ندارن ...

//
تقریبا همه مدل های با حافظه بالا ( از جمله همین zen v plus ) ، نیاز به نرم افزار دارن ... اون مدلهایی که Plug & play هستن ، بعضی از مدل های فلش هستن ( مثل همون nano plus یا مثلا iauido u2 که البته معمولا زیر 1-2 گیگ حافظه دارن ) و دیگه بعد از اون ( یعنی حافظه های بالاتر ) ، همه نرم افزار می خوان ...

//
امکان نمایش لیریک ، یعنی اینکه شما میری توی بخش Info ی یه فایل موسیقی ، متن شعر ( یا هر چی دوست داشتی ) رو میذاری و بعدش توی صفحه نمایش دستگاهت نشون داده میشه ... البته zen v plus و اغلب مدل های دیگه ، این امکان رو ندارن ( ضمن اینکه کاربرد زیادی هم نداره ، به نظرم
169.gif
) ..

//
iaudio i6 مارک بسیار خوب و معتبریه ... از لحاظ کیفیت ضبط خیلی خوبه و چون gain اش قابل کنترله ، توی محیط های شلوغ هم خوب عمل می کنه ( ضمنا wma ضبط می کنه که باعث میشه که توی حافظه صرفه جویی بشه ، و البته همزمان یه محدودیت هم محسوب میشه ) ... قابلیت سرچ هم قاعدتا باید داشته باشه ... درباره مقاومت دربربر لرزش هم اصولا نباید مشکلی داشته باشه ...

Arash Dominion

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با عرض سلام به شما خستگی ناپذیران:)
غرض از مزاحمت :
آقایون من دنبال یک دستگاه میگردم که :
-حداقل 2 ، 3 گیگ و یا بیشتر حافظه داشته باشه باشه ( هرچه بیشتر بهتر )
MP3 Player- و Cool disk ، بدون نیاز به Driver باشه ( خودش شناخته بشه )
- قابلیت ضبط صدا
- اندازش نسبتا کوچیک باشه
موجودیم 150 تومنه .

با توجه به تحقیقاتی که کردم دو سه تا مارک زیر چشمم رو گرفته ::blink:

Zen V Plus OR ZEN Neeon 2 OR ZEN Microphoto
ZEN Neeon ( 1g & 2g OR 5g & 6g )

با توجه به مطالب بالا از شما چند خواهش داشتم :
1 - در میان اون سه تا اولی ( که صفحه نمایش دارن ) با توجه به موجودیم کدوم بهتره ؟
2 – اگه میشه یکی به من بگه تفاوت اون دو تا Neoon با هم دیگه چیه ؟
3 – در نهایت به نظر شما کدوم یکی از اینها بیشتر راست کار منه .

با تشکر به خاطر پاسخهای فراوان شما .:blush:

راستی اگه نمایندگی معتبر میشناسید شماره و اگه میتونید آدرسش را بگذارید.

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
آقایون من دنبال یک دستگاه میگردم که ................ موجودیم 150 تومنه .

Zen V Plus OR ZEN Neeon 2 OR ZEN Microphoto
ZEN Neeon ( 1g & 2g OR 5g & 6g )

1 - در میان اون سه تا اولی ( که صفحه نمایش دارن ) با توجه به موجودیم کدوم بهتره ؟
2 – اگه میشه یکی به من بگه تفاوت اون دو تا Neoon با هم دیگه چیه ؟
3 – در نهایت به نظر شما کدوم یکی از اینها بیشتر راست کار منه .
1. خوب غیر از موجودیت ، یه بحث دیگه هم هست : اونم اینکه zen v plus و micro photo ، با نرم افزار مخصوص کار می کنن ... بنابراین از گزینه ها حذف میشن .. neeon ی که 5 گیگی هستش هم حدود 170 تومنه ، پس باید کمی ارتقاء بودجه بدی ...

2. neeon2 مثل اینکه هنوز توی ایران نیومده ( شاید یه ماه دیگه ) .. تفاوت neeon و neeon 2 رو هم اینجا ببین ..

3. نهایتا اینکه اگه واسه ات خیلی مهمه که درایور نداشته باشه ... همون neeon ی که 5 گیگ داره ، گزینه معقولی به نظر میاد ..

Arash Dominion

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با تشکر به خاطر توجه شما
ولی اینطور که من شنیدم اگه برای ZEN V plus در بخش Extras گزینه Removable Disk رو فعال کنی درست مثل Cool disk میشه .
مرسی

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
با تشکر به خاطر توجه شما
ولی اینطور که من شنیدم اگه برای ZEN V plus در بخش Extras گزینه Removable Disk رو فعال کنی درست مثل Cool disk میشه .
مرسی
بله ... درست شنیدی ... ولی اینطوری فقط توی حالت cool disk ه و نمی تونی بعنوان mp3 player ازش استفاده کنی ؛ یعنی هرچی بریزی توش ، میره به قسمت هارد و بعدا قابل پخش توسط دستگاه نیست ( چون حافظه مربوط به mp3 player ، جدا از حافظه مربوط به cool disk ه ) ...

من از پست قبلی ات اینطور برداشت کردم که تو می خوای در هر دو حالت ( هم mp3 player و هم cool disk ) بدون درایور عمل کنی ... اگه منظورت این نبود ، حرفت درسته ...

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
سلام سیمور جون
20.gif
خوبی؟
280.gif
آقا، یه آشنایی برداشته برای من یه دونه Sandisk sansa m240 گرفته، این فروم که سرچش خرابه، ولی توی نت که یه گشتی زدم همه گفته بودن کیفیتش خیلی عالیه انگار، درسته؟!
حالا می خوام ببینم که اینا توی بازار ایران چه حدود قیمتی هستن؟! ارزش داره بفروشیم پولشو برداریم بریم کابل؟
285.gif

راستی، می دونی ضبط صداش چجوریاس؟ فقط wav هستش؟ کیفیتش چجوریه، واسه ضبط صدای معلم توی کلاس مناسب هستش؟
169.gif
فایلی که خودش ضبط کرده رو می تونه play کنه و fast forward و rewind و اینا دیگه آره؟
170.gif

subzeroking

Registered User
لایک‌ها
0
می خواستم نظر اساتید رو در مورد MP3 Player کریتیو (Creative) مدل muvo بدونم. این مدل کیفیتش چطوره؟ خوبه یا نه؟ از نظر امکانات چطوره؟ کدوم مدلش بهتر از همه است؟
در ضمن قیمت 1GB اون چقدره؟
راستی چه چیزهایی باید همراهش باشه؟
کلاً توصیه می کنید که بخرم یا نه؟
خیلی ممنون می شم اگه راهنمایی کنید.

یه سوال دیگه: بهترین انتخاب برای یک MP3 Player که هم کوچک باشه و هم پورت USB روی خود دستگاه (بدون کابل) و قیمتش هم دور رو بر 100 تومن باشه، چیه؟

می دونم که به احتمال زیاد توی همین تایپیک ممکنه جواب سوالهام رو پیدا کنم، ولی انصافاً تعداد صفحات اینقدر زیاده که...:wacko:

بالا