• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

golbon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما تهرانی ؟ ... اخه بعضی مدل ها فقط تهران پیدا میشن ...

بهرحال روی این مدل ها فکر کن :

کارای iriver ... (پاساژ ایران - روبرو پله برقی) ... سری T کارای خوبی داره ...

iaudio : مدلهای u2 و u3 انصافا خوبن

سامسونگ هم یکی دو مدل خوب داره ... البته باید قدری گرونتر باشن و مثلا فقط 1 گیگش رو بتونی بگیری ... مثلا T9

zen neeon 2 creative ...

//

Mp4 یه اسم من در آوردیه که روی دستگاه هایی که توانایی پخش ویدئو رو هم دارن گذاشتن ... در عمل باید خیلی از اونا رو mp3 player خطاب کرد ...

کمپانی های بزرگ و معتبر ، هیچوقت از این اصطلاح ، برای مدل هایی که تولید می کنن استفاده نمیکنن .. بجاش از واژه " portable media player " استفاده می کنن که در عمل قیمت های بالا و حافظه بالای 30 گیگ دارن ...

ممنون كه به سوال من توجه كردي
من تهران نيستم ولي مي تونم بگم برام بخرند وبفرستند.فقط مي خواستم بدونم جايي توي اينترنت هست كه من عكساش رو ببينم ومرورش ومشخصاتش رو؟ديگه اينكه آيا اينها گارانتي دارند واگه دارند چه گارانتي بهتره بخرم؟
ضمنا يك گيگ رو هم ميشه يه كاريش كرد فقط كمتر نشه !حالا بين اينهايي كه گفتي كدومش بهتره؟بازم مرسي

MDK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من zen stone یک گیگ خریدم 46 از پاساژ ایران روبروی پله برقی! با گارانتی شاب. ایرفونش در حد فاجعه است و افسرده شدم وقتی صداشو شنیدم! باید عوضش کنم. ببینم میتونم shure se530 براش پیدا کنم. میگن خوب میشه صداش! مرسی از همه بچه ها که راهنمایی کردند

giba-iran30

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
209
اندازه یکوچیکش ازیت نمیکنه؟

نداشتن صفحه نمایش چطور؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84

ممنون كه به سوال من توجه كردي
من تهران نيستم ولي مي تونم بگم برام بخرند وبفرستند.فقط مي خواستم بدونم جايي توي اينترنت هست كه من عكساش رو ببينم ومرورش ومشخصاتش رو؟ديگه اينكه آيا اينها گارانتي دارند واگه دارند چه گارانتي بهتره بخرم؟
ضمنا يك گيگ رو هم ميشه يه كاريش كرد فقط كمتر نشه !حالا بين اينهايي كه گفتي كدومش بهتره؟بازم مرسي
منظورت سایتت فارسیه ؟ ... اکثرا سایت های فروش هستن آخه ... ولی tarashe.com خوب بود ... شاید خیلی از مدلها رو معرفی نکرده باشه و در نتیجه بهتره بری سراغ سایت های معتبر خارجی مثل Cnet ...

بله ... گارانتی دارن ... اصلا شما باید با گارانتی بخری ...

اونایی که معرفی کردم ، به ترتیب از بالا به پایین هستن ... یعنی خوبا رو اول نوشتم ... مساله اینه که پیدا کردن اینا ساده نیست و جاهای خاصی دارن اینا رو... بنابراین برمی گرده همه چیز به اینکه کجا واسه خرید بری ..

golbon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منظورت سایتت فارسیه ؟ ... اکثرا سایت های فروش هستن آخه ... ولی tarashe.com خوب بود ... شاید خیلی از مدلها رو معرفی نکرده باشه و در نتیجه بهتره بری سراغ سایت های معتبر خارجی مثل Cnet ...

بله ... گارانتی دارن ... اصلا شما باید با گارانتی بخری ...

اونایی که معرفی کردم ، به ترتیب از بالا به پایین هستن ... یعنی خوبا رو اول نوشتم ... مساله اینه که پیدا کردن اینا ساده نیست و جاهای خاصی دارن اینا رو... بنابراین برمی گرده همه چیز به اینکه کجا واسه خرید بری ..

نه منظورم سايت هاي خارجكي بود!يعني فرقي نمي كنه هر چي معتبر باشه.اين مدلهاي iriver رو با سرچ توي گوگل ديدم و خوشم نيومد .از iaudio and samsung خوشم اومد .همون آدرسي كه گفتي اينها رو دارند.؟ يكي از آشنا ها چند روز ديگه داره مياد بگم بخره بياره.
راستي براي اينكه بتوني فيلم جابه جا كني ام پي تري چند گيگ لازم داريم ؟ اين رو دوستم پرسيد منم بلد نبودم.
فكر مي كني اين مدلهايي رو كه من مي خوام بخرم مشهد پيدا نميشه؟

پ.ن:الان رفتم سايت CNET من دلم اون سامسونگ 2G رو مي خواد.ميشه حدود قيمتش رو به من اعلام كنين!بسيار ممنون ومتشكرم.بدجوري چشمم رو گرفت.

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
نه منظورم سايت هاي خارجكي بود!يعني فرقي نمي كنه هر چي معتبر باشه.اين مدلهاي iriver رو با سرچ توي گوگل ديدم و خوشم نيومد .از iaudio and samsung خوشم اومد .همون آدرسي كه گفتي اينها رو دارند.؟ يكي از آشنا ها چند روز ديگه داره مياد بگم بخره بياره.
راستي براي اينكه بتوني فيلم جابه جا كني ام پي تري چند گيگ لازم داريم ؟ اين رو دوستم پرسيد منم بلد نبودم.
فكر مي كني اين مدلهايي رو كه من مي خوام بخرم مشهد پيدا نميشه؟

پ.ن:الان رفتم سايت CNET من دلم اون سامسونگ 2G رو مي خواد.ميشه حدود قيمتش رو به من اعلام كنين!بسيار ممنون ومتشكرم.بدجوري چشمم رو گرفت.
خب پس همون Cnet ...

سامسونگ رو بازار رضا داره و iaudio رو هم بازار رضا داره و پاساژ پایتخت ...

برای فیلم ، 2 گیگ مناسبه ...

مشهد شاید پیدا بشه سامسونگ ... از نمایندگی سامسونگ (مثلا سام سرویس) بپرس ...

2 گیگ سامسونگ به احتمال بسیار زیاد زیر 140 تومن باید باشه ... شاید 130 تومن ...

om.ir

Registered User
لایک‌ها
0
seymour جان چطوری حالت خوبه چندتا سوال داشتم بعد مزاحمتون می شم الان فقط خواستم یه سلامی کرده باشم

تا بعد موفق باشید.

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
seymour جان چطوری حالت خوبه چندتا سوال داشتم بعد مزاحمتون می شم الان فقط خواستم یه سلامی کرده باشم

تا بعد موفق باشید.
سلام دوست من .. ما در خدمتیم ...
cloversmileyb.gif

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
من یه چند تا سوال داشتم :
یکی اینکه یه mp4player می خواستم که حجمش بالای 10gb باشه و ال سی دی نسبتاً بزرگی داشته باشه و بتونه از روی ماهواره یا تلویزیون تصویری ضبط کنه ( line in داشته باشه) می خواستم ببینم اصلاً همچین دستگاهی وجود داره یا نه ؟ بیبشتر تاکیدم روی اینه که بتونه تصویری ضبط کنه . اگه قیمتش رو هم به من بدید خیلی ممنون میشم .

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
یه سوال دیگه ای هم که داشتم می خواستم قیمت دستگاه mp3player sony nw-a608 رو بدونم.

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
من یه چند تا سوال داشتم :
یکی اینکه یه mp4player می خواستم که حجمش بالای 10gb باشه و ال سی دی نسبتاً بزرگی داشته باشه و بتونه از روی ماهواره یا تلویزیون تصویری ضبط کنه ( line in داشته باشه) می خواستم ببینم اصلاً همچین دستگاهی وجود داره یا نه ؟ بیبشتر تاکیدم روی اینه که بتونه تصویری ضبط کنه . اگه قیمتش رو هم به من بدید خیلی ممنون میشم .
مشخصاتی که می خوای سنگینه ... مثلا Cowon A2 (از شرکت iaudio ) همه این کارا رو می کنه و قیمتش هم نزدیک به 400 هزار تومنه

مارک های متفرقه ای مثل zcyber هم مدلهایی دارن که بتونه ویدئو ضبط کنه (اصطلاحا بهش میگم video in) ، ولی حافظه شون در حد 2-3 گیگ بیشتر نیست ...

قابلیت video in به هیچ وجه در Mp3 player ها مورد توجه قرار نگرفته و در نتیجه انتخابهای محدودی داری ....
یه سوال دیگه ای هم که داشتم می خواستم قیمت دستگاه mp3player sony nw-a608 رو بدونم.
این مدل هنوزم پیدا میشه ؟ ... بهرحال فکر کنم اوایل سال 2 گیگش 150 تومن بود ... الانم باید همون حدودا باشه ، احتمالا یه کم کمتر ...

R@h@

Registered User
لایک‌ها
373
Cowon A2 رو با zen vision w می تونی مقایسه کنی
بعد Cowon A2 رو کجا می فروشند من جایی پیدا نکردم تو ایران نمایندگی و گارانتی داره قیمتش چقدره؟

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
این مدل هنوزم پیدا میشه ؟ ... بهرحال فکر کنم اوایل سال 2 گیگش 150 تومن بود ... الانم باید همون حدودا باشه ، احتمالا یه کم کمتر ...[/QUOTE]

منظورتونو درست نفهمیدم . یعنی این مدل خیلی قدیمیه که الان دیگه پیدا نمیشه؟ من یه mp3player sony می خوام ( از همینا که میگن 3 دقیقه شارژ می کنی 3 ساعت کار میده) و ظرفیتش هم 2 گیگ باشه برام مدلش فرقی نداره فقط یه چیزی باشه که شیک باشه و قیمتش هم حدود 120 تومن باشه ! بازم میگم تاکیدم روی سونی هست دوستام چند تا مدل کریتیو بهم نشون دادن ولی نمیدونم چرا من از قیافهاشون بدم می یاد.

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
اگه بشه مدل هاشونو با ذکر قیمت و مشخصات بگین ممنون میشم در ضمن اگه میشه آدرس بدید من بیام از تهران بگیرم.
فقط یه سوال دیگه ای پیشه خودم داشتم :
من یه بررسی کلی توی این تاپیک کردم ( به خصوص فهرستی که در صفحه اول قرار دادید) فهمیدم که شما بیشتر تاکید روی مدل های کریتیو دارید و اصلاً حرفی از سامسونگ و سونی نشده میشه دلیلشو بپرسم؟

giba-iran30

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
209
شاید منظور دوستمون sony nw-a806 ???

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
منظورتونو درست نفهمیدم . یعنی این مدل خیلی قدیمیه که الان دیگه پیدا نمیشه؟ من یه mp3player sony می خوام ( از همینا که میگن 3 دقیقه شارژ می کنی 3 ساعت کار میده) و ظرفیتش هم 2 گیگ باشه برام مدلش فرقی نداره فقط یه چیزی باشه که شیک باشه و قیمتش هم حدود 120 تومن باشه ! بازم میگم تاکیدم روی سونی هست دوستام چند تا مدل کریتیو بهم نشون دادن ولی نمیدونم چرا من از قیافهاشون بدم می یاد.
این مدل ، یه تولید ویژه بود واسه چند تا کشور از جمله ژاپن اگه اشتباه نکنم ... یعنی تولید انبوه نداشت و متوقف شد بعد از مدتی ... سری 500 رو بجای این میشه گرفت ... که البته قیمتش باید همون حدود 150 تومن باشه ...

شما با 120 تومن انتخابت محدوده ... ولی می تونی سراغ iriver هم بری که کیفیت و امکانات بسیار خوبی داره ... (پاساژ ایران)

اگه اشتباه نکنم توی P30world هم شما سوال پرسید که من جواب دادم .. خب پس همون جواب رو چک کن ... ولی اینجا ادامه بده ...
اگه بشه مدل هاشونو با ذکر قیمت و مشخصات بگین ممنون میشم در ضمن اگه میشه آدرس بدید من بیام از تهران بگیرم.
فقط یه سوال دیگه ای پیشه خودم داشتم :
من یه بررسی کلی توی این تاپیک کردم ( به خصوص فهرستی که در صفحه اول قرار دادید) فهمیدم که شما بیشتر تاکید روی مدل های کریتیو دارید و اصلاً حرفی از سامسونگ و سونی نشده میشه دلیلشو بپرسم؟
پاساژ ایران ... دوتا نمایندگی سونی داره ...

علتش رو شاید 10 بار توضیح دادم ... ولی یه بار دیگه هم میگم ، چون نمی خوام سوء تفاهم بوجود بیاد: دوستان مدل ارزون می خوان با امکانات زیاد که توی شهرستان هم پیدا بشه و استفاده ازش راحت باشه... جوابش میشه Creative ... سونی که اصلا امکانات نداره و سامسونگ هم ارزون نیست ... در عوض Creative هم قیمت و هم امکانات مقبولی داره و همه جا هم پیدا میشه ...

مطئنم باش اگه بودجه رو ببرن بالا ، من خودم مدلهای دیگه رو توصیه می کنم ...
square.gif

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
Cowon A2 رو با zen vision w می تونی مقایسه کنی
بعد Cowon A2 رو کجا می فروشند من جایی پیدا نکردم تو ایران نمایندگی و گارانتی داره قیمتش چقدره؟
بازار رضا - واحد 43 - قیمت باید 390 تومن باشه و اسه 30 گیگ (همین دیروز پرسیدم)

مقایسه :

* صفحه نمایش w یه ذره بزرگتره .. در عوض صفحه نمایش ََA2 ، کیفیت بهتری داره ... (24 بیت در برابر 18 بیت)

* عمر باتری A2 بهتره ... بخصوص در مورد پخش ویدئو

* A2فرمت های جانبی بیشتری رو ساپورت می کنه ، مثل txt و حتی Pdf و doc (البته یه مرحله تبدیل می خواد - ولی بهرحال ساپورت می کنه)

* A2 بصورت mp3 ضبط می کنه و creative بصورت wav

*A2 زیرنویس ساپورت می کنه و صدای 5.1 (همونac3)

*ََA2ضبط ویدئو داره

و ... (این review رو خودت می تونی چک کنی واسه اطلاعات دقیق تر)

MDK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نقاط ضعف و قوت zen stone از دید من .
1- ایرفونهای معمولی که خب بین خیلی از پلیرها مشترک است . تازه یکی با ایرفونهای zune مقایسه کرده بود گفته ایرفونهای stone کمی بهتر بوده اند.
2- نداشتن گیره برای اتصال به لباس بمانند شافل. جای گردن آویز البته داره.
3- بدنه پلاستیکی که با توجه به رنگ مشکی براقش کوچکترین خش و خط را نشان میده و زود هم خش می افته
4- سرعت پایین ریختن داده روی حافظه با وجود اینکه usb 2 است.
5- خود شرکت عمر باتری رو 10 ساعت گفته ولی بنظر میاد کمتر باشه. دقیق تست می کنم و می نویسم

نقاط قوتش.
1- قیمت مناسب
2- کوچک و سبک بودن.
3-کیفیت صدای خیلی خوب و همچنین صدای بلند بشرطیکه از ایرفون خوب استفاده بشه.
4- دکمه folder skip که با توجه به نداشتن صفحه نمایش خیلی بکار میاد.
5- قابلیت drag and drop موسیقی بدون نیاز به نرم افزار (UMS ؟ )

نکات دیگه ای هم هست که خیلی برام مهم نیست. یا ممکنه برای کاربر دیگری مهم باشه که از اونا صرفنظر کردم...

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
اگه بشه منو راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم . من یه mp3player سونی 2 گیگ میخوام چند تا مدل رو ذکر کنید اگه میشه با هم مقایسه کنید و قیمتاشون رو هم بگید خیلی ممنون

بالا