• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
شاید منظور دوستمون sony nw-a806 ???

اشتباه نکنید منظورم همون nw-a608 هست . در ضمن این مدلی که شما میگید mp3player نیست، :cool: mp4 هست!
اگه اشتباه نکنم شما ( seymour ) مدل E00 رو به من معرفی کرده بودید می خواستم بدونم این دستگاه نیازی به نرم افزار پرای انتقال فایل های mp3 بر روی خودش داره ؟ میشه ازش به عنوان flash memory استفاده کرد؟

میکرو

Registered User
لایک‌ها
119
iriver مدل t50 و t60 هم خیلی خوبن ولی اینجا گرون میدنش

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
نقاط ضعف و قوت zen stone از دید من .
1- ایرفونهای معمولی که خب بین خیلی از پلیرها مشترک است . تازه یکی با ایرفونهای zune مقایسه کرده بود گفته ایرفونهای stone کمی بهتر بوده اند.
2- نداشتن گیره برای اتصال به لباس بمانند شافل. جای گردن آویز البته داره.
3- بدنه پلاستیکی که با توجه به رنگ مشکی براقش کوچکترین خش و خط را نشان میده و زود هم خش می افته
4- سرعت پایین ریختن داده روی حافظه با وجود اینکه usb 2 است.
5- خود شرکت عمر باتری رو 10 ساعت گفته ولی بنظر میاد کمتر باشه. دقیق تست می کنم و می نویسم

نقاط قوتش.
1- قیمت مناسب
2- کوچک و سبک بودن.
3-کیفیت صدای خیلی خوب و همچنین صدای بلند بشرطیکه از ایرفون خوب استفاده بشه.
4- دکمه folder skip که با توجه به نداشتن صفحه نمایش خیلی بکار میاد.
5- قابلیت drag and drop موسیقی بدون نیاز به نرم افزار (UMS ؟ )

نکات دیگه ای هم هست که خیلی برام مهم نیست. یا ممکنه برای کاربر دیگری مهم باشه که از اونا صرفنظر کردم...
مرسی MDK جان ...
iriver مدل t50 و t60 هم خیلی خوبن ولی اینجا گرون میدنش
به نظرم قیمتشون با توجه به کیفیت و امکاناتشون مناسب باشه ... T50 باید 900 تومن باشه ، درسته ؟ ... T60 هم احتمالا کمی بیشتر ...

درسته نسبت به مثلا Creative گرونه .. ولی به عنوان یه جایگزین سطح بالاتر ، مناسبه ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
اشتباه نکنید منظورم همون nw-a608 هست . در ضمن این مدلی که شما میگید mp3player نیست، :cool: mp4 هست!
اگه اشتباه نکنم شما ( seymour ) مدل E00 رو به من معرفی کرده بودید می خواستم بدونم این دستگاه نیازی به نرم افزار پرای انتقال فایل های mp3 بر روی خودش داره ؟ میشه ازش به عنوان flash memory استفاده کرد؟
همه کارای سونی نیاز به نرم افزار دارن ... بد شانسی اینه که نرم افزار sonicstage ، ایرادات زیادی داره و خوشدست نیست ...

بله .. میشه ازش بعنوان کول دیسک استفاده کرد ...
اگه بشه منو راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم . من یه mp3player سونی 2 گیگ میخوام چند تا مدل رو ذکر کنید اگه میشه با هم مقایسه کنید و قیمتاشون رو هم بگید خیلی ممنون
ببین انتخابات محدودن به دو مدل NW-s205 که شبیه قلم می مونه و بیشتر برای ورزش و اینا ساخته شده .... و البته فکر کنم بودجه شما به 2 گیگش نرسه ...

یه مدل دیگه هم سری NW-E00 که 2 گیگش باید 120 تومن باشه ...

البته مدل nw-e010 هم که تفاوت زیادی با سری E00 نداره ...

بهرحال یادت باشه که اون نرم افزار انتقاداتی بهش وارده و فکر نکنم بدرد آدمای کم حوصله بخوره ... توی همین دامنه بودجه ، می تونی iriver و sansa رو هم دنبال کنی ...

پی نوشت : اون توضیحی که در مورد علت توصیه creative دادم رو خوندی ؟ ...

pinokio2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
يك سوال. اين كابل اتصال به تلويزيون مربوط به zwn vison m 30 G قيمتش چقدر است و آيا كسي هست نياز نداشته باشد به من بفروشد
ممنون

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
يك سوال. اين كابل اتصال به تلويزيون مربوط به zwn vison m 30 G قيمتش چقدر است و آيا كسي هست نياز نداشته باشد به من بفروشد
ممنون
خیلی ارزون تر از اون چیزیه که فکرش رو بکنی ، دوست قدیمی ... می تونی از هر مغازه ای که لوازم الکترونیکی می فروشه بخری ... بگو کابل RCA می خوام ... و اگه گفت " اینی که گفتی یعنی چه ؟ " ... بهش بگو " از اینا که سه تا خروجی میده .. دوتا صدا و یه دونه تصویر " ...

باید 1500 تومن باشه حدودا ....

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
نرم افزار sonicstage ، ایرادات زیادی داره و خوشدست نیست ...

بهرحال یادت باشه که اون نرم افزار انتقاداتی بهش وارده و فکر نکنم بدرد آدمای کم حوصله بخوره ... توی همین دامنه بودجه ، می تونی iriver و sansa رو هم دنبال کنی ...

پی نوشت : اون توضیحی که در مورد علت توصیه creative دادم رو خوندی ؟ ...

از اون جایی که من آدم کم حوصله ای هستم باید دور سونی رو خط بکشم . من سونی رو برای این می خواستم که دوست نداشتم 1 ساعت به 1 ساعت شارژش کنم و دوست داشتم هر بار که شارژش کردی تا 20 ساعت کار کنه و دنبال کریتیو و مدل هاش نرفتم . اگه بتونید منو راهنمایی کنید که با 100 تا 120 تومن پول میشه چی خرید ( اعم از mp3 و mp4player ) . در ضمن می خوام باتریش قوی باشه . اگه چند تا مدل از مارک های معتبر که شیک هم باشه معرفی کنید و خصوصیاتشون رو هم بگید ممنون میشم.

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
از sansa مدل e280 و از مارک Iriver مدل های v10 s10 g10 رو دیدم ولی متاسفانه اطلاعی از خصوصیات و قیمتاشون ندارم اگه بتوننی برام توضیح بدی و مقایسه کنی خیلی خوب میشه.

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
از اون جایی که من آدم کم حوصله ای هستم باید دور سونی رو خط بکشم . من سونی رو برای این می خواستم که دوست نداشتم 1 ساعت به 1 ساعت شارژش کنم و دوست داشتم هر بار که شارژش کردی تا 20 ساعت کار کنه و دنبال کریتیو و مدل هاش نرفتم . اگه بتونید منو راهنمایی کنید که با 100 تا 120 تومن پول میشه چی خرید ( اعم از mp3 و mp4player ) . در ضمن می خوام باتریش قوی باشه . اگه چند تا مدل از مارک های معتبر که شیک هم باشه معرفی کنید و خصوصیاتشون رو هم بگید ممنون میشم.
از sansa مدل e280 و از مارک Iriver مدل های v10 s10 g10 رو دیدم ولی متاسفانه اطلاعی از خصوصیات و قیمتاشون ندارم اگه بتوننی برام توضیح بدی و مقایسه کنی خیلی خوب میشه.
ببین یه مدل سامسونگ هست به نام T9 که کیفیت خیلی خوبی داره ... ولی اگه اشتباه نکنم 2 گیگش باید نزدیک 130 تومن باشه ... بازار رضا چک کن ... عمر باتری 30 ساعت و امکانات تکمیل ...

sansa مارک خوبیه اما سری e باید واسه شما گرون باشه ... سری c در حد بودجه شماست ولی کیفیت صداش خیلی جالب نیست ...

iaudio هم یه مدل u2 تو داشت که 2 گیگش همین حدود 130 تومن بود ... ولی الان دیگه شک دارم پیدا بشه ... T2 رو هم چک کن ... بازار رضا

اما creative ، دو مدل خوب داره zen neeon 2 که شیکه و 20 ساعت باتری داره ... zen v plus هم هست که نیاز به نرم افزار مخصوص داره ... کیفیت صدای خیلی خوب و قیمت مناسب تر ، ویژگی ایناس ...

farhadhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با توجه به امار ارائه شده میزان فروش mp3 player در سال 2007 نسبت به مدت مشابه در سال 2006 ، 15 درصد کاهش داشته
:eek:

Alive

Registered User
لایک‌ها
4
خوب فکر کنم به خاطر اینه که کلی مدل جدید با امکانات و ظرفیت های بالاتر قرار تا آخر امسال بیاد و یه سری از افراد ترجیح میدن صبر کنن تا یه چیز بهتر گیرشون بیاد! تا چند روز دیگه هم نمایشگاه IFA برگزار میشه که بیشتر این پلیرها توش معرفی میشن.

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
ببین یه مدل سامسونگ هست به نام T9 که کیفیت خیلی خوبی داره ... ولی اگه اشتباه نکنم 2 گیگش باید نزدیک 130 تومن باشه ... بازار رضا چک کن ... عمر باتری 30 ساعت و امکانات تکمیل ...

sansa مارک خوبیه اما سری e باید واسه شما گرون باشه ... سری c در حد بودجه شماست ولی کیفیت صداش خیلی جالب نیست ...

iaudio هم یه مدل u2 تو داشت که 2 گیگش همین حدود 130 تومن بود ... ولی الان دیگه شک دارم پیدا بشه ... T2 رو هم چک کن ... بازار رضا

اما creative ، دو مدل خوب داره zen neeon 2 که شیکه و 20 ساعت باتری داره ... zen v plus هم هست که نیاز به نرم افزار مخصوص داره ... کیفیت صدای خیلی خوب و قیمت مناسب تر ، ویژگی ایناس ...

از این سامسونگه خیلی خوشم اومد . من امروز یه مدلی دیدم از پاناسونیک که 2گیگ حجم داشت و باتریش هم خوب بود از روی TV هم ویدئو ضبط می کرد قیمتش رو میگفت 185 تومن . شما می تونی چند تا مدل بگی که از روی TV ضبط بکنه ؟ اون موقع من تا 170 تومن هم می تونم خرج کنم .

pinokio2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خیلی ارزون تر از اون چیزیه که فکرش رو بکنی ، دوست قدیمی ... می تونی از هر مغازه ای که لوازم الکترونیکی می فروشه بخری ... بگو کابل RCA می خوام ... و اگه گفت " اینی که گفتی یعنی چه ؟ " ... بهش بگو " از اینا که سه تا خروجی میده .. دوتا صدا و یه دونه تصویر " ...

باید 1500 تومن باشه حدودا ....

من از دوتا دو محل معتبر فروش مدلهاي كريتيو (يكيش جايي كه زن ويژن ام رو ازش خريده بودم) پرسيدم قيمت اين كابل چنده گفتند ما فعلا نداريم سفارش بدي از تهران مياوريم حدود 30 هزار تومان هم قيمتشه كه كفم بريد.
آخر بي انصافها يك تكه سيم با سه تا فيش سرش مگر چيه آنقدر گرونه؟ فكر كنم پول فقط اسمش باشه.
يك سر رفتم سايت كريتيو ببينم اونجا چنده بگم از دبي برام بياورند. ديدم نه كار از ريشه خرابه تو انگليس اين كابل ناقابل 14 و خورده اي پونده كه همون دور ور بيست سي هزار تومانه و توي سنگاپور 20 و خورده اي دلار و ارزونترينش تو آمريكاست با 18 دلار كه حدود 17- 18 هزار تومانه. مخم سوت كشيد و بيخيال شدم.
خودم هم ميدونستم بايد چيز بسيار ساده اي باشد . منتها نميدونستم ميشه اين رو دستي بسازيم يا نه كه حالا با اين چيزي كه شما گفتي ديگه خيلي راحت و معركه ميشه. منتها يك سوال باقي ميمونه دوست عزيز seymour و آن اينكه آيا اين كابلي كه شما گفتي فيش ورودي آن به سر تبديل mp4 مي خوره يا نه؟
آخه تا اونجايي كه مي دونم شما از اين كابلها داري .مي خواستم ببينم شما هم از الكتريكي خريدي و امتحان كردي يا رفتي و كابل اصلي مربوطه رو براش خريدي؟
ممنون

farhadhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب فکر کنم به خاطر اینه که کلی مدل جدید با امکانات و ظرفیت های بالاتر قرار تا آخر امسال بیاد و یه سری از افراد ترجیح میدن صبر کنن تا یه چیز بهتر گیرشون بیاد! تا چند روز دیگه هم نمایشگاه IFA برگزار میشه که بیشتر این پلیرها توش معرفی میشن.

فکر نکنم این باشه چون هر دفعه این اتفاق می افته..............................نه؟
و فقط امسال که این ماجرا نیست

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
seymour جان یه سوال ...
قیمت شارژ های zen neaon 2 چنده ؟

Farid.db

کاربر فعال دانشگاه و تحصیل
کاربر فعال
لایک‌ها
116
با توجه به امار ارائه شده میزان فروش mp3 player در سال 2007 نسبت به مدت مشابه در سال 2006 ، 15 درصد کاهش داشته
:eek:

دلیلش موبایلهایی هستند که به صورت خرفه ای برای پخش موزیک ساخته میشند و تعداادشون هم در خال زیاد شدنه، به شخصه اگر این موبالها که من الان N73 me رو دارم صدای خوبی نداشتن می رفتم سراغ Mp3
Player , اما با یک earphone 20 تومانی با کیفیت صداشون واقعا مهشر میشه، سری w Sony هم فراموش نشه ...

golbon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

سلام دوستان.
من هنوز ام پي تري پلير نخريدم ودارم گيج مي زنم.مي خواستم بپرسم اين T9 كه چشم ما رو گرفته و البته در CNETبيان شده بود كه انگاري يه نموره سرعتش پائينه .آيا LINE IN هم داره.چون من به اين نتيجه رسيدم كه خيلي چيز خوب وبدردبخوريه اين لاين اين براي من! و همينطور iaudio u3 چي؟اون line in داره.؟توي cnet نديدم چيزي به اسم line in براي اينا باشه!1چون عن قريب يكي از اين دوتا رو مي خرم.
راستي يه چيز مهم .من نديدم اينجا كسي از transcent صحبت كنه!يه بنده خدايي ام پي تريش رو 80 تومان خريده بود.line inداشت.مي گفت دوستان كامپيوتر خوندش معرفي كردند.من برام عجيب بود كه اينجا چيزي نشنيدم.حالا مي خواستم ببينم با همون 120-130 تومني كه گفتم مدل با كيفيت تري نيست از لحاظ ضبط وپخش صدا .چون براي من عكس ديدن و.. مهم نيست!واگرنه كه برم يكي از همين دو تا رو بخرم

MDK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دیروز و امروز 2 تا stone دیگه خریدم 45 تومان! ep630 هم 17 بود. محافظ stone (احتمالا همین باشه) هم 10 تومان بود. شارژر هم 5 تومان قیمت داد.

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
از این سامسونگه خیلی خوشم اومد . من امروز یه مدلی دیدم از پاناسونیک که 2گیگ حجم داشت و باتریش هم خوب بود از روی TV هم ویدئو ضبط می کرد قیمتش رو میگفت 185 تومن . شما می تونی چند تا مدل بگی که از روی TV ضبط بکنه ؟ اون موقع من تا 170 تومن هم می تونم خرج کنم .
پاناسونیک ؟ ... اصلا ندیدم همچین چیی ؟ مدلش چی بود دقیقا ؟ ... فکر کنم همین یکی دو صفحه اخیر درباره مدلهایی که از TV ضبط می کنن توضیح دادم (به خود شما توضیح دادم فکر کنم) ... مدلهایی که از TV ضبط می کنن (و من می شناسم) اکثرا گرون هستن ... توی دامنه بودجه شما ، زی سایبر بود که مدل استودیوش video in داشت ... (قیمت : 130 تومن)

ادیت : الان به ذهنم اومد که احتمالا مارک متفرقه بوده باشه ... مدل دقیقش رو بگو ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
من از دوتا دو محل معتبر فروش مدلهاي كريتيو (يكيش جايي كه زن ويژن ام رو ازش خريده بودم) پرسيدم قيمت اين كابل چنده گفتند ما فعلا نداريم سفارش بدي از تهران مياوريم حدود 30 هزار تومان هم قيمتشه كه كفم بريد.
آخر بي انصافها يك تكه سيم با سه تا فيش سرش مگر چيه آنقدر گرونه؟ فكر كنم پول فقط اسمش باشه.
يك سر رفتم سايت كريتيو ببينم اونجا چنده بگم از دبي برام بياورند. ديدم نه كار از ريشه خرابه تو انگليس اين كابل ناقابل 14 و خورده اي پونده كه همون دور ور بيست سي هزار تومانه و توي سنگاپور 20 و خورده اي دلار و ارزونترينش تو آمريكاست با 18 دلار كه حدود 17- 18 هزار تومانه. مخم سوت كشيد و بيخيال شدم.
خودم هم ميدونستم بايد چيز بسيار ساده اي باشد . منتها نميدونستم ميشه اين رو دستي بسازيم يا نه كه حالا با اين چيزي كه شما گفتي ديگه خيلي راحت و معركه ميشه. منتها يك سوال باقي ميمونه دوست عزيز seymour و آن اينكه آيا اين كابلي كه شما گفتي فيش ورودي آن به سر تبديل mp4 مي خوره يا نه؟
آخه تا اونجايي كه مي دونم شما از اين كابلها داري .مي خواستم ببينم شما هم از الكتريكي خريدي و امتحان كردي يا رفتي و كابل اصلي مربوطه رو براش خريدي؟
ممنون
آره دوست من ... این یه چیز استاندارده ... به کلی از وسایل صوتی و تصویری می خوره ... از دوربین دیجیتال گرفته تا mp3 player و ...

بله ... من خودم از لوازم الکترونیکی سر خیابون گرفتم ... به جون خودم ...

در مورد اینکه چرا قیمت اون کابلی که خود کمپانی میزنه ، انقدر الکی گرونه : خب اینا هم باید از ناآگاهی مصرف کننده استفاده کنن دیگه ... همه که نمی تونن با یه نفر وارد مشورت کنن ...

بالا