• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
سلام

دو تا سوال دارم اگه نگيد چقدر سوال مي كني!

اول اين كه:
هيچ مدلي پيدا نكردم كه هم ورودي mic (براي ميكروفون اكسترنال) و هم ورودي Line-in (براي ضبط از ديگر وسايل صوتي) داشته باشه. براي من Line-in مهم تر از Mic هست اما دومي هم اهميت داره. آيا مدلي نيست كه بشه از ورودي Line-in براي اتصال ميكروفن هم استفاده كرد؟ آخه من ديدم بعضي دستگاه هاي صوتي، يه دكمه كنار ورودي Line-in دارند كه اون رو تبديل به Mic مي كنه.

دوم اين كه:
بين مدل هايي كه آقا سيمور معرفي كردند (اگه درست فهميده باشم) هيچ كدوم نيست كه امكان اتصال مستقيم به PC داشته باشه. يعني بايد يه كابل اضافه هم همراه دستگاه حمل كنيم. آيا دستگاهي با مشخصات مشابه اونها نيست كه بي نياز از كابل هم باشه؟

اگه مدلي هست لطفاً معرفي كنيد.

با تشكر بسيار

mehrdad2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من بالاخره creative zen vision w گرفتم ((با تشكر ويژه از دوست خوب سيمور))
گفتم اگه كسي بخواد مي تونم بهش مواردشو بگم
نمايش خيلي خوبي داره
زياد در روز بدك هم نيست
60 گيگ هارد فوق العاده است
نرم افزارهاي خوبي روي سي دي اون هست
فقط ريختن بخصوص فيلم روي اون بسيار زمان بر هست و خيلي حوصله مي خواد و
به نظر من تا حالا تنها عيبش اين بوده كه علي رغم ادعاش كه WMV رو مي خونه ظاهرا فقط يك حالت از اونو مي خونه و هر WMV با هر BIT RATE من امتحان كردم نمي تونه بخونه و پيغام مي ده كه اگه مي خواي بخوانمش بايد تبديلش كنم كه اون هم خدا ساعت طول مي كشه
اگه براي اين مورد راهي هست لطفا راهنمايي كنيد
من در خدمتم

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام دوستان
من بالاخره creative zen vision w گرفتم ((با تشكر ويژه از دوست خوب سيمور))
گفتم اگه كسي بخواد مي تونم بهش مواردشو بگم
نمايش خيلي خوبي داره
زياد در روز بدك هم نيست
60 گيگ هارد فوق العاده است
نرم افزارهاي خوبي روي سي دي اون هست
فقط ريختن بخصوص فيلم روي اون بسيار زمان بر هست و خيلي حوصله مي خواد و
به نظر من تا حالا تنها عيبش اين بوده كه علي رغم ادعاش كه WMV رو مي خونه ظاهرا فقط يك حالت از اونو مي خونه و هر WMV با هر BIT RATE من امتحان كردم نمي تونه بخونه و پيغام مي ده كه اگه مي خواي بخوانمش بايد تبديلش كنم كه اون هم خدا ساعت طول مي كشه
اگه براي اين مورد راهي هست لطفا راهنمايي كنيد
من در خدمتم
مبارکه ...

در مورد مشکل با فرمت ها :فقط wmv9 رو جواب میده ... تو با همین مشکل داری ؟ ...

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
سلام

اول اين كه:
هيچ مدلي پيدا نكردم كه هم ورودي mic (براي ميكروفون اكسترنال) و هم ورودي Line-in (براي ضبط از ديگر وسايل صوتي) داشته باشه. براي من Line-in مهم تر از Mic هست اما دومي هم اهميت داره. آيا مدلي نيست كه بشه از ورودي Line-in براي اتصال ميكروفن هم استفاده كرد؟ آخه من ديدم بعضي دستگاه هاي صوتي، يه دكمه كنار ورودي Line-in دارند كه اون رو تبديل به Mic مي كنه.

دوم اين كه:
بين مدل هايي كه آقا سيمور معرفي كردند (اگه درست فهميده باشم) هيچ كدوم نيست كه امكان اتصال مستقيم به PC داشته باشه. يعني بايد يه كابل اضافه هم همراه دستگاه حمل كنيم. آيا دستگاهي با مشخصات مشابه اونها نيست كه بي نياز از كابل هم باشه؟

با تشكر بسيار
دوباره سلام.
ممنونم از همه جواب هايي كه به سوالم نداديد.

حالا يه سوال ديگه دارم. لطفاً راهنمايي كنيد:

بين مدل هاي زير كدوم رو بگيرم بهتره؟
creative Zen Wav
http://asia.creative.com/products/product.asp?category=213&subcategory=214&product=16708

Creative Zen Neon 2
http://asia.creative.com/products/product.asp?category=213&subcategory=214&product=15609

iriver t60
http://www.iriver.com/product/p_detail.asp?pidx=85

Samsung t9
http://www.cnet.com.au/mp3players/mp3players/0,239036128,339271981,00.htm

با تشكر

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام

اول اين كه:

دوم اين كه:

با تشكر بسيار
آقا من واقعا شرمنده ام ... این سوال رو ندیدم به خدا ... چشمها ضعیف شدن دیگه ...
hanghead.gif

1. مدلهایی که ورودی Mic داشته باشند بسیار کم هستند ... وانگهی شما اگه میکروفون pre amp بخری ، همونطور که توی پست قبلی گفتم می تونی از Line in استفاده کنی ...

2. منظور اینه که usb built in باشن ؟ ... یعنی مستقیم وصل بشن پشت PC ؟ ... درسته ، اونا هیچکدوم اینطوری نیستن و کلا مدلهای محدودی اونطوری هستند ... مثلا v100 و TX FM ، هر دو از Creative ... بدشانسی اینه که هیچکدوم Line in ندارند ... اگه واسه ات خیلی مهمه من یه سرچی بکنم ببینم چیزی پیدا میشه یا نه ...
دوباره سلام.
ممنونم از همه جواب هايي كه به سوالم نداديد.

حالا يه سوال ديگه دارم. لطفاً راهنمايي كنيد:

بين مدل هاي زير كدوم رو بگيرم بهتره؟
creative Zen Wav
http://asia.creative.com/products/product.asp?category=213&subcategory=214&product=16708

Creative Zen Neon 2
http://asia.creative.com/products/product.asp?category=213&subcategory=214&product=15609

iriver t60
http://www.iriver.com/product/p_detail.asp?pidx=85

Samsung t9
http://www.cnet.com.au/mp3players/mp3players/0,239036128,339271981,00.htm

با تشكر
واقعا یه جواب قطعی نداره ... باید براساس پارامتر بحث کرد ... به نظرم :

1. واسه ضبط صدا : به نظرم T9 و بعدش iriver

2. واسه کیفیت صدا و امکانات : zen wav (به غیر از ضبط صدا)

3. واسه تصویر : T9

the-others

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من یه گیری دارم با این پلیرم
اگر ممکنه کمک کنین درستش کنم

پلیر من creative MuVO TX هستش از نوع یه گیگ
الان فایل سیستمش تغییر کرده و اطلاعات روش پریده
از طریق یه برنامه تونستم بازیافتش کنم ولی خوب الان نمیذاره چیزی بریزم توش
فایل سیستمش از fat به Raw تغییر کرده و هر کاری می کنم فرمت نمیشه
نمیدونم چیکارش کنم
اگر کمک کنین ممنون میشم

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام دوستان
من یه گیری دارم با این پلیرم
اگر ممکنه کمک کنین درستش کنم

پلیر من creative MuVO TX هستش از نوع یه گیگ
الان فایل سیستمش تغییر کرده و اطلاعات روش پریده
از طریق یه برنامه تونستم بازیافتش کنم ولی خوب الان نمیذاره چیزی بریزم توش
فایل سیستمش از fat به Raw تغییر کرده و هر کاری می کنم فرمت نمیشه
نمیدونم چیکارش کنم
اگر کمک کنین ممنون میشم
شما firmware اش رو دوباره بریز ، ایشالا که درست میشه ... بلدی که حتما :

این فایل رو دانلود کن (شما muvo TX هستی دیگه ... یعنی TX FM نیستی ؟ ... چون اینا با هم فرق می کنن) ... بعدش دستگاهت رو وصل کن به PC ... حالا فایل رو اجرا کن ... خودش اتوماتیک دستگاهت رو می شناسه ... ضمنا یه گزینه واسه فرمت کردن داره که اون رو هم بزن ...

اگه بدشانسی آوردی و این راه نتونست مشکلت رو حل کنه ، بازم راههای دیگه ای هست ... نگران نباش ...

A.S.A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان

من یک زن ویژن دبلیو 60 گیگ دارم ... ازش راضیم و هنوز 2 ماه نیست که خریدمش ولی به دلیل اینکه برای من اولویت با موسیقی هست و دوست دارم پلیر و همیشه همراه داشته باشم و دائما موسیقی گوش بدم و سایز زن ویژن برای این کار بزرگ است می خوام بفروشمش ...
به نظر شما با چه قیمتی بفروشمش ؟ خودم با اسکین یه چیزی حدود 420000 تومان خریدم

میخوام وقتی فروختم یه آی پاد کلاسیک 160 گیگ بخرم و چند سوال دربارش دارم :

1: برقراری رابطش با کامپیوتر راحته ؟ میشه باهاش راحت playlist درست کرد و album و artist و ... معین کرد ؟
2: جک هدفونش 3.5 میلیمتری است و از هدفونای عادی میشه استفاده کرد ؟
3: چه فرمت فیلم رو و حداکثر تا چه مدت میتونه پخش کنه ؟

ممنون میشم اگه به سوالاتم پاسخ دهید ...

the-others

Registered User
لایک‌ها
0
شما firmware اش رو دوباره بریز ، ایشالا که درست میشه ... بلدی که حتما :

این فایل رو دانلود کن (شما muvo TX هستی دیگه ... یعنی TX FM نیستی ؟ ... چون اینا با هم فرق می کنن) ... بعدش دستگاهت رو وصل کن به PC ... حالا فایل رو اجرا کن ... خودش اتوماتیک دستگاهت رو می شناسه ... ضمنا یه گزینه واسه فرمت کردن داره که اون رو هم بزن ...

اگه بدشانسی آوردی و این راه نتونست مشکلت رو حل کنه ، بازم راههای دیگه ای هست ... نگران نباش ...

من muvo TX FM دارم
تو سایتش گشتم و لینک firmware واسه muvo TX Fm رو از اینجا گیر آوردم و الان می خوام نصب کنم.امیدوارم درست بشه
آخه تنها دلخوشیم اینه.
در ضمن دوستان من می خوام یه آی پاد کلاسیک بخرم،شاید هم یه نوع دیگه.
البته توش موندم
کدومشون بهتره؟
میشه یه راهنمایی کنین و قیمت هم بذارین،هم 80 هم 160 گیگ!
ممنون از کمکتون

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام دوستان

من یک زن ویژن دبلیو 60 گیگ دارم ... ازش راضیم و هنوز 2 ماه نیست که خریدمش ولی به دلیل اینکه برای من اولویت با موسیقی هست و دوست دارم پلیر و همیشه همراه داشته باشم و دائما موسیقی گوش بدم و سایز زن ویژن برای این کار بزرگ است می خوام بفروشمش ...
به نظر شما با چه قیمتی بفروشمش ؟ خودم با اسکین یه چیزی حدود 420000 تومان خریدم

میخوام وقتی فروختم یه آی پاد کلاسیک 160 گیگ بخرم و چند سوال دربارش دارم :

1: برقراری رابطش با کامپیوتر راحته ؟ میشه باهاش راحت playlist درست کرد و album و artist و ... معین کرد ؟
2: جک هدفونش 3.5 میلیمتری است و از هدفونای عادی میشه استفاده کرد ؟
3: چه فرمت فیلم رو و حداکثر تا چه مدت میتونه پخش کنه ؟

ممنون میشم اگه به سوالاتم پاسخ دهید ...
خب جسارتا شما چرا از اون اول رفتی W خریدی که واسه فیلم و ایناس ...

حالا کاریه که شده .... بی خیال :

2. ipod هم مثل zvw یه نرم فازار مخصوص داره ... به نام itunes که خوشدسته و مشکلی نداره ... بله ، کار باهاش خیلی ساده و سریعه ...

2. بله ، 99% دستگاه های پخش موسیقی و pmp ، هدفون هاشون جک استاندارد داره ...

3. mpeg4 .. بقیه فرمت ها باید تبدیل بشن ..نسخه جدید خیلی بهتر شده و تا 7 ساعت می تونه تصویر پخش کنه ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
من muvo TX FM دارم
تو سایتش گشتم و لینک firmware واسه muvo TX Fm رو از اینجا گیر آوردم و الان می خوام نصب کنم.امیدوارم درست بشه
آخه تنها دلخوشیم اینه.
در ضمن دوستان من می خوام یه آی پاد کلاسیک بخرم،شاید هم یه نوع دیگه.
البته توش موندم
کدومشون بهتره؟
میشه یه راهنمایی کنین و قیمت هم بذارین،هم 80 هم 160 گیگ!
ممنون از کمکتون
خب پس خودت واردی ...

ایشالا که درست بشه ...

بودجه ات چقدره و استفاده دقیقا چیه ؟ شاید بشه مدلهای دیگه ای بهت پیشنهاد کرد ... هرچند ipod عالیه ... انتخاب شما با استفاده شما بستگی داره ... پس اول اینو مشخص کن که می خوای دقیقا باهاش چی کار کنی ...

قیمت هم دقیق ندارم ، ولی واسه 80 گیگ باید 350 تومن (شاید کمی بالاتر) و برای 160 گیگ بای حدود 450 تومن باشه ...

(اگه دوستان مطلع تر ، قیمت بدن خوشحال میشیم ... استادسیامک ؟)

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
خب پس خودت واردی ...

ایشالا که درست بشه ...

بودجه ات چقدره و استفاده دقیقا چیه ؟ شاید بشه مدلهای دیگه ای بهت پیشنهاد کرد ... هرچند ipod عالیه ... انتخاب شما با استفاده شما بستگی داره ... پس اول اینو مشخص کن که می خوای دقیقا باهاش چی کار کنی ...

قیمت هم دقیق ندارم ، ولی واسه 80 گیگ باید 350 تومن (شاید کمی بالاتر) و برای 160 گیگ بای حدود 450 تومن باشه ...

(اگه دوستان مطلع تر ، قیمت بدن خوشحال میشیم ... استادسیامک ؟)
80GB = 320
160GB = 420

استاد هم خودتی!
157fs409479.gif
فکر کردی میتونی اینجوری انتقام بگیری؟؟
129fs4471494.gif

\\
راستی یه iPod Touch نو دستم رسیده... زیر قیمت بازار میدم!
263cylj.gif
کسی نمیخواد؟؟
3550.gif

mehrdad2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مبارکه ...

در مورد مشکل با فرمت ها :فقط wmv9 رو جواب میده ... تو با همین مشکل داری ؟ ...

ها بله ...
همه WMV ها رو اول تبديل مي كنه بعد مي فرسته
فقط Dat,Avi را كاري نداره
ضمنا حقيقتا اسپيكر ضعيفي داره

calligrapher

Guest
لایک‌ها
0
سلام دوستان من میخوام یه mp3 player سونی مدل nw-A808 بگیرم .به نظر شما توی 8 گیگی ها این خوبه یا مدل جدید کریتیو ZEN ? برای من اول از همه بلندی و فرکانس بالای صدا و همینطور کیفیت آن و بعد از اون باطری مهمه حالا شما بگید با توجه به نزدیکیه قیمت کدوم بهتره ؟ لطفا زود جوابمو بدید مرسی

A.S.A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:)
همونطور که گفتم در صدد فروش zen vision w و خرید zen vision:m یا ipod classic هستم و چند تا سوال ااز شما دوستان دارم :

قیمت پیش نهادی شما برای فروشzen vision w چقدره ؟

( توضیح اینکه گارانتی نداره از دوبی خریدم در تاریخ : 16/09/2007 یعنی کمتر از دو ماه پیش . مدل 60 گیگشه و قیمت خرید هم حدود 400.000 تومان بود البته این قیمت متعلق به خود زن ویژن و یک اسکین برای اون میشه .توضیح دیگه اینکه اسکینش اصله و فقط 20.000 قیمته همونه ! هیچ اشکالی هم از نظر فنی نداره )

در ضمن علت فروشم اینه که خودم نخریدم برام از دبی آوردن چقدر حال گیریه نه چون من میخوام همیشه همرام باشه ولی برای این کار زیادی بزرگه ؟

میشه برام معایب و محاسن zen vision:m و ipod classic رو نسبت به هم بگین ؟

در کل اگه جای من بودین کدومو میخریدین ؟

راستی الان یادم اومد اینو بپرسم :

آیا zen vision:m هم خروجی tv داره بلند گوی اینترنال چطور ؟

باهاش میشه راحت یه فیلمه چندساعته رو دید ؟

(از لحاظ اندازه ی صفه و باطریش میگم البته اولویت اول من موسیقیه ولی خوب ... )

قیمت zen vision:m و ipod classic الان تو ایران چنده ؟

آقایون شرمنده من اینقدر سوال میکنم !

خواهشا جواب بدین حسابی گیج شدم ... :wacko:

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام دوستان من میخوام یه mp3 player سونی مدل nw-A808 بگیرم .به نظر شما توی 8 گیگی ها این خوبه یا مدل جدید کریتیو ZEN ? برای من اول از همه بلندی و فرکانس بالای صدا و همینطور کیفیت آن و بعد از اون باطری مهمه حالا شما بگید با توجه به نزدیکیه قیمت کدوم بهتره ؟ لطفا زود جوابمو بدید مرسی
شما اگه می خوای mp3 player بگیری و فقط موسیقی گوش کنی ، شاید بد نباشه بری سراغ ipod nano ... اما اگه تصویر هم واسه ات مهمه ، zen بهتره بدلایل متعدد (صفحه اش بزرگتره - کارت حافظه میخوره - امکاناتش بیشتره - صفحه اش وضوح 24 بیت داره ، سونی فقط 16 بیته) و کار با zen هم راحت تره ...
80GB = 320
160GB = 420

\\
راستی یه iPod Touch نو دستم رسیده... زیر قیمت بازار میدم!
263cylj.gif
کسی نمیخواد؟؟
3550.gif
ممنون سیامک جون ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
:)
همونطور که گفتم در صدد فروش zen vision w و خرید zen vision:m یا ipod classic هستم و چند تا سوال ااز شما دوستان دارم :

قیمت پیش نهادی شما برای فروشzen vision w چقدره ؟

( توضیح اینکه گارانتی نداره از دوبی خریدم در تاریخ : 16/09/2007 یعنی کمتر از دو ماه پیش . مدل 60 گیگشه و قیمت خرید هم حدود 400.000 تومان بود البته این قیمت متعلق به خود زن ویژن و یک اسکین برای اون میشه .توضیح دیگه اینکه اسکینش اصله و فقط 20.000 قیمته همونه ! هیچ اشکالی هم از نظر فنی نداره )

در ضمن علت فروشم اینه که خودم نخریدم برام از دبی آوردن چقدر حال گیریه نه چون من میخوام همیشه همرام باشه ولی برای این کار زیادی بزرگه ؟

میشه برام معایب و محاسن zen vision:m و ipod classic رو نسبت به هم بگین ؟

در کل اگه جای من بودین کدومو میخریدین ؟

راستی الان یادم اومد اینو بپرسم :

آیا zen vision:m هم خروجی tv داره بلند گوی اینترنال چطور ؟

باهاش میشه راحت یه فیلمه چندساعته رو دید ؟

(از لحاظ اندازه ی صفه و باطریش میگم البته اولویت اول من موسیقیه ولی خوب ... )

قیمت zen vision:m و ipod classic الان تو ایران چنده ؟

آقایون شرمنده من اینقدر سوال میکنم !

خواهشا جواب بدین حسابی گیج شدم ... :wacko:
اگه گارانتی نداره به نظرم بتونی 330-340 تومن بفروشی ... تو بخش بازارچه تاپیک بزن و از 350 تومن شروع کن ببین چی میشه ...

//

آها ، پس تقصیر خودت نبود ... متوجه شدم ...

قیمت zvm الان باید 230 تومن (30 گیگ) و 270 تومن (60 گیگ)
قیمت ipod classic رو هم که دوستمون گفت توی پست های اخیر (توی پست بالایی ازش تشکر کردم)
//

صفحات قبلی رو چک کن (یا تاپیک توی امضام درباره نکات فنی Mp3) خیلی از نکاتی که ذکر شده ، هنوزم برقراره... حالا چون حوصله دارم ، یه بار دیگه مرور می کنیم .. بسم ال.. :

+ ipod از نظر ابعاد ، ظرافت و شیکی ، بالاتره ...

+از نظر باتری ، Ipod وضع بهتری داره (بخصوص از نظر صدا - وگرنه از نظر تصویر نزدیک بهم هستند و البته باز هم ipod بالاتر) ...

+از نظر اتصال به PC تقریبا در یه سطح هستن (ipod نیاز به نرم افزار داره ، اما zvm مثلا می تونه با مدیا پلیر 10 به بالا هم کار کنه) ، پس zvm کمی بهتره ...

+ از نظر فرمت صوتی در یه حدن ... wma رو فقط zvm حمایت می کنه البته ...

+ از نظر فرمت های تصویری هم که طبیعتا zvm وضع خیلی بهتری داره و اکثر فرمت ها رو حمایت می کنه ... ipod نیاز به تبدیل داره ...

+ بحث در مورد کیفیت صدا و تصویر کار سختیه ... فقط با احتیاط میشه گفت که کیفیت صدای zvm خیلی بالاست ... اما مطمئنا ipod دست کمی ازش نداره و بهتره نهایتا مساوی در نظر بگیریم... کیفیت تصویرشون هم به همین ترتیب : عمق رنگ zvm از ipod باااتره ، اما باز به این معنی نیست که ipod ضعیفه ...

+ از نظر خوشدستی و کنترل : ipod بهتره .. از نظر امکانات جانبی : zvm (رادیو - ضبط)

+ از نظر هزینه/حجم هم که ipod حجم های بالاتر و قیمت بالاتری داره ...

+ از نظر گارانتی هم وضع creative بهتره ...

//

این فونت رو هم کوچیک کن از پست های بعدی.. قربون دستت

calligrapher

Guest
لایک‌ها
0
شما اگه می خوای mp3 player بگیری و فقط موسیقی گوش کنی ، شاید بد نباشه بری سراغ ipod nano ... اما اگه تصویر هم واسه ات مهمه ، zen بهتره بدلایل متعدد (صفحه اش بزرگتره - کارت حافظه میخوره - امکاناتش بیشتره - صفحه اش وضوح 24 بیت داره ، سونی فقط 16 بیته) و کار با zen هم راحت تره ...

ممنون سیامک جون ...

راستش من یه دوربین SLR دارم که رم SD- HC میخوره و 4 گیگ هم ظرفیت داره حالا من میتونم عکسامو فوری در ZEN ببینم ؟ یا نه ؟ در ضمن یکی میگفت که کریتیو ها بعد از یه مدت از صدا میافتند ! صحت داره ؟

A.S.A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه گارانتی نداره به نظرم بتونی 330-340 تومن بفروشی ... تو بخش بازارچه تاپیک بزن و از 350 تومن شروع کن ببین چی میشه ...

//

آها ، پس تقصیر خودت نبود ... متوجه شدم ...

قیمت zvm الان باید 230 تومن (30 گیگ) و 270 تومن (60 گیگ)
قیمت ipod classic رو هم که دوستمون گفت توی پست های اخیر (توی پست بالایی ازش تشکر کردم)
//

صفحات قبلی رو چک کن (یا تاپیک توی امضام درباره نکات فنی Mp3) خیلی از نکاتی که ذکر شده ، هنوزم برقراره... حالا چون حوصله دارم ، یه بار دیگه مرور می کنیم .. بسم ال.. :

+ ipod از نظر ابعاد ، ظرافت و شیکی ، بالاتره ...

+از نظر باتری ، Ipod وضع بهتری داره (بخصوص از نظر صدا - وگرنه از نظر تصویر نزدیک بهم هستند و البته باز هم ipod بالاتر) ...

+از نظر اتصال به PC تقریبا در یه سطح هستن (ipod نیاز به نرم افزار داره ، اما zvm مثلا می تونه با مدیا پلیر 10 به بالا هم کار کنه) ، پس zvm کمی بهتره ...

+ از نظر فرمت صوتی در یه حدن ... wma رو فقط zvm حمایت می کنه البته ...

+ از نظر فرمت های تصویری هم که طبیعتا zvm وضع خیلی بهتری داره و اکثر فرمت ها رو حمایت می کنه ... ipod نیاز به تبدیل داره ...

+ بحث در مورد کیفیت صدا و تصویر کار سختیه ... فقط با احتیاط میشه گفت که کیفیت صدای zvm خیلی بالاست ... اما مطمئنا ipod دست کمی ازش نداره و بهتره نهایتا مساوی در نظر بگیریم... کیفیت تصویرشون هم به همین ترتیب : عمق رنگ zvm از ipod باااتره ، اما باز به این معنی نیست که ipod ضعیفه ...

+ از نظر خوشدستی و کنترل : ipod بهتره .. از نظر امکانات جانبی : zvm (رادیو - ضبط)

+ از نظر هزینه/حجم هم که ipod حجم های بالاتر و قیمت بالاتری داره ...

+ از نظر گارانتی هم وضع creative بهتره ...

//

این فونت رو هم کوچیک کن از پست های بعدی.. قربون دستت

چشم در ضمن ازتون فوق الاده ممنونم ... جناب سیمور !

دوستان دیگه نظری ندارن ؟

راستی الان Zen Vision W تو بازار بدون گارانتی چنده ؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
راستش من یه دوربین SLR دارم که رم SD- HC میخوره و 4 گیگ هم ظرفیت داره حالا من میتونم عکسامو فوری در ZEN ببینم ؟ یا نه ؟ در ضمن یکی میگفت که کریتیو ها بعد از یه مدت از صدا میافتند ! صحت داره ؟
اینجا یه توضیحاتی در مورد کارت های مورد حمایت داده شده .. هرچند اگه کارتی توی اون لیست نباشه ، بازم احتمال داره که حمایت بشه ...

بله ، اگه حمایت بشه ، نباید مشکلی باشه ...

//
درباره حرف دوستتون : چنین چیزی صحت نداره ... عجب حرف بانمکی
lol.gif
...

بالا