• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
چشم در ضمن ازتون فوق الاده ممنونم ... جناب سیمور !

دوستان دیگه نظری ندارن ؟

راستی الان Zen Vision W تو بازار بدون گارانتی چنده ؟
اکثرا گارانتی دارن ... من بدون گارانتی ندیدم ... ولی حتما گیر میاد ... احتمالا 15-20 تومن ارزون تر از قیمت با گارانتی ... مثلا 60 گیگش 350 تومن باید باشه و 30 گیگش 310 تومن ...

calligrapher

Guest
لایک‌ها
0
این مدل A3000 سونی که 20 گیگی هست چطوره ؟ اصلا گیر میاد ؟ راستش من با کریتیو و ipod حال نمیکتم مثل اسباب بازی میمونن

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
این مدل A3000 سونی که 20 گیگی هست چطوره ؟ اصلا گیر میاد ؟ راستش من با کریتیو و ipod حال نمیکتم مثل اسباب بازی میمونن
گیر که میاد ... قیمتش بالاس ... نزدیک 300 تومن !! ... با همین پول میشه 60 گیگ zvm رو گرفت مثلا .. ضمن اینکه از نظر امکانات و اندازه صفحه نمایش هم به مدلهای رقیب نمی رسه ...

در مورد اینکه با creative و ipod حال نمی کنی : خب بحث سلیقه هم مطرحه و این حق شماست که چیزی که دوست داری رو بخری ... اما یادت باشه که 1. 95% review ها و رده بندی های معتبر در این زمینه با شما مخالف هستند 2. اگه ipod و creative رو بذاری کنار ، انتخاب های خوب زیادی رو از دست میدی ...

راستی شما بودجه ات رو دقیق به من گفتی یا نه ؟ ... شاید از مارک های خوب دیگه هم بتونم یکی دوتا معرفی کنم ... تهران هستی ؟ ...

calligrapher

Guest
لایک‌ها
0
گیر که میاد ... قیمتش بالاس ... نزدیک 300 تومن !! ... با همین پول میشه 60 گیگ zvm رو گرفت مثلا .. ضمن اینکه از نظر امکانات و اندازه صفحه نمایش هم به مدلهای رقیب نمی رسه ...

در مورد اینکه با creative و ipod حال نمی کنی : خب بحث سلیقه هم مطرحه و این حق شماست که چیزی که دوست داری رو بخری ... اما یادت باشه که 1. 95% review ها و رده بندی های معتبر در این زمینه با شما مخالف هستند 2. اگه ipod و creative رو بذاری کنار ، انتخاب های خوب زیادی رو از دست میدی ...

راستی شما بودجه ات رو دقیق به من گفتی یا نه ؟ ... شاید از مارک های خوب دیگه هم بتونم یکی دوتا معرفی کنم ... تهران هستی ؟ ...

300 تا 350 نهایتا میتونم هزینه کنم .بله من تهرانم.
راستی Iriver ها در کل چطورن ؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
300 تا 350 نهایتا میتونم هزینه کنم .بله من تهرانم.
راستی Iriver ها در کل چطورن ؟
تا 350 تومن ... بودجه خیلی خوبیه ... حالا باید بگی که اندازه چقدر واسه ات مهمه ... مثلا zvm رو مقایسه کن با zvw ...
... چه حافظه ای مد نظرته ؟ 20 گیگ به بالا ... یال مثلا 8 گیگ هم کافیه ؟ (بعضی مدلهای درجه یک ، مثلا D2 از cowon ، 4 گیگش 250 تومنه ... یعنی گرونتر از 30 گیگ creative ... بخاطر اینکه فلش گرونه خلاصه ... )

iriver ها خیلی خوبن .. همینطور cowon ... منم واسه همین پرسیدم تهرانی یا نه ؟ .. چون بعضی مدلها فقط تهران گیر میان ...

NEONAZ

Registered User
لایک‌ها
8
سلام به بچه های گل.

عزیزان من میخوام یه MP3 PLAYER خوب بخرم.

مدل Z-cyber Zling Zeni رو هم با حافظه 1 گیگ نشون کردم.
میشه هم قیمتش رو تو بازار بگین و یه راهنمایی بهم کنید؟

خیلی ممنون میشم.

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
قیمت 1 گیگ حدود 55 تومنه ...

اما توصیه من به شما اینه که برو سمت مارک های معتبر تر ... توی این دامنه قیمت ، Creative در دسترس شماست ... مثلا v100 یا zen nano ... از نظر مقایسه امکانات تفاوت زیادی با هم ندارن ... فرقشون در کیفیته : یکی شون مال یه کمپانی معتبر جهانیه و یکی شون مال یه کمپانی گمنام تر ...

NEONAZ

Registered User
لایک‌ها
8
قیمت 1 گیگ حدود 55 تومنه ...

اما توصیه من به شما اینه که برو سمت مارک های معتبر تر ... توی این دامنه قیمت ، Creative در دسترس شماست ... مثلا v100 یا zen nano ... از نظر مقایسه امکانات تفاوت زیادی با هم ندارن ... فرقشون در کیفیته : یکی شون مال یه کمپانی معتبر جهانیه و یکی شون مال یه کمپانی گمنام تر ...

ممنون بابت راهنمایی.
اما یه چیز. اتفاقا تفاوت دارن. اون هم از نظر اینکه زی سایبر صفحه نمایش رنگی داره ولی مثلا zen nano نداره.

من یه چیزی میخوام که هم خوشگل باشه هم کارایی. البته من هیچ اشنایی با این جور وسایل(همین پلیر ها رو میگم) ندارم و البته باید از شما راهنمایی بخوام که تو این کار حرفه ای هستین.

اتفاقا MUVU V100 با حاظقه 2 گیگش یه چند روز از دوستم قرض گرفته بودم. اصلا خوشم نیومد ازش. هیچ کارایی جالبی نداشت.

حالا این مدل Z-CYBER ZLING ZENI 1GB در نوع مقایسه ای خودش، به نظر شما چطوره؟؟؟

ممنون.:)

calligrapher

Guest
لایک‌ها
0
تا 350 تومن ... بودجه خیلی خوبیه ... حالا باید بگی که اندازه چقدر واسه ات مهمه ... مثلا zvm رو مقایسه کن با zvw ...
... چه حافظه ای مد نظرته ؟ 20 گیگ به بالا ... یال مثلا 8 گیگ هم کافیه ؟ (بعضی مدلهای درجه یک ، مثلا D2 از cowon ، 4 گیگش 250 تومنه ... یعنی گرونتر از 30 گیگ creative ... بخاطر اینکه فلش گرونه خلاصه ... )

iriver ها خیلی خوبن .. همینطور cowon ... منم واسه همین پرسیدم تهرانی یا نه ؟ .. چون بعضی مدلها فقط تهران گیر میان ...

ایول cowon مدل D2 رو دیدم خوشم اومد مشخصاتش عالی بود .چیزه جونداری به نظر میرسه

من حداقل 8 گیگ میخوام . چنده مدل 8 گیگیش ؟ :)

dandelion

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
مي خواستم نظرتن رو درباره Microsoft zune 80 gig بدونم
با توجه به فريم ور جديد و نرم افزار سينك و انتقال موزيك عيب يابي شده و 80 گيگ فضا + LCD 3.2 آيا گزينه‌ي مناسبي هستش؟
از ipod خوشم نمي آد متاسفانه!
كريتيو هم كه ...
و علاقه وافري هم به مايكروسافت دارم
حالا جداي از در نظر گرفتن اين سه پارامتري كه عرض كردم آيا گزينه ي مناسبيه؟
رويوها چطور گفتن دربارش؟
در ضمن با 30 گيگ اون يه كوچولو كار كردم و نرم افزارشم با پي سيم مشكلي نداشت
قطر اون برام مهم نيست
و آيا توي ايران يا دبي پيدا مي شه؟ اگه نه تا كي ان شاالله؟
فكر نكنم چيزي جا مونده باشه
تشكر
همين...!

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
ایول cowon مدل D2 رو دیدم خوشم اومد مشخصاتش عالی بود .چیزه جونداری به نظر میرسه

من حداقل 8 گیگ میخوام . چنده مدل 8 گیگیش ؟ :)
والا 4 گیگش 250 تومنه .. پس 8 گیگش باید حدود 280 تومن باشه ... توی سایت پارسونی می تونی چک کنی ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
ممنون بابت راهنمایی.
اما یه چیز. اتفاقا تفاوت دارن. اون هم از نظر اینکه زی سایبر صفحه نمایش رنگی داره ولی مثلا zen nano نداره.

من یه چیزی میخوام که هم خوشگل باشه هم کارایی. البته من هیچ اشنایی با این جور وسایل(همین پلیر ها رو میگم) ندارم و البته باید از شما راهنمایی بخوام که تو این کار حرفه ای هستین.

اتفاقا MUVU V100 با حاظقه 2 گیگش یه چند روز از دوستم قرض گرفته بودم. اصلا خوشم نیومد ازش. هیچ کارایی جالبی نداشت.

حالا این مدل Z-CYBER ZLING ZENI 1GB در نوع مقایسه ای خودش، به نظر شما چطوره؟؟؟

ممنون.:)
دوست من همونطور که گفتم اصلا شما فرض کن امکانات زی سیابر ، 5 برابر creative هستش ... حالا از خودت بپرس چرا اون گرونتره ... جواب اینه : بخاطر کیفیت و اعتبار ...

الان زی سایبر 2 گیگ رو میده 50-60 تومن ... creative میده 80-90 تومن ... ipod میده 150-160 تومن !!! ... خب مطمئنا اونی که داره بیشتر پول میده ، بیشتر هم آش می خوره ...

شما می تونی روی اینترنت توی سایت های معتبر نمراتی که به کارای creative داده شده رو ببینی ... ولی در مقابل اصلا اسمی از زی سایبر دیده نمیشه ... مطمئن باش اگه باکیفیت بود ، بالاخره خودش رو نشون میداد ...

بهرحال اگه تصمیمتون بر خرید زی سایبره ...دیگه مقایسه خیلی معنا نداره ... چون توی اون رده فقط محصولات متفرقه تر و گمنام تر وجود دارن و با توجه به اینکه حداقل زی سایبر گارانتی خیلی خوبی داره ... همون که میخوای بگیری توصیه میشه ...

در خدمتم

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام
مي خواستم نظرتن رو درباره Microsoft zune 80 gig بدونم
با توجه به فريم ور جديد و نرم افزار سينك و انتقال موزيك عيب يابي شده و 80 گيگ فضا + LCD 3.2 آيا گزينه‌ي مناسبي هستش؟
از ipod خوشم نمي آد متاسفانه!
كريتيو هم كه ...
و علاقه وافري هم به مايكروسافت دارم
حالا جداي از در نظر گرفتن اين سه پارامتري كه عرض كردم آيا گزينه ي مناسبيه؟
رويوها چطور گفتن دربارش؟
در ضمن با 30 گيگ اون يه كوچولو كار كردم و نرم افزارشم با پي سيم مشكلي نداشت
قطر اون برام مهم نيست
و آيا توي ايران يا دبي پيدا مي شه؟ اگه نه تا كي ان شاالله؟
فكر نكنم چيزي جا مونده باشه
تشكر
همين...!
تو ایران که پیدا میشه ... اما توصیه نمیشه :

1. به عنوان کول دیسک نمیشه استفاده اش کرد ... جل الخالق ! ... خبری در مورد حل این قضیه نشنیدم من هنوز ...

2. از نظر پشتیبانی از فرمت های ویدئویی ، به مدلهای رقیب نمی رسه ... wav هم نمی تونه پخش کنه ...

3. از نظر امکانات هم همینطور ... مثلا ضبط صدا نداره ...

4. نمایش ویدئوش هم همینطور ... مثلا zen vision w از creative که شما خوشت نمیاد هم صفحه بزرگتری داری ... هم عمق رنگ بیشتر ... و تقریبا از هم نظر zune رو شکست میده

5. نقدها خیلی مهربانانه نبوده که بخشی شون حق داشتند البته ...

6. با وجود اینکه حذف Ipod و creative باعث میشه که خیلی از مدلهای عالی و توصیه شده رو از دست بدی ... می تونی روی کارای cowon هم فکر کنی ... مثلا A2 ...

Shadow Dancer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام جناب Seymour
راستش من قصد خرید یه Earphone برای iRiver Clix Gen2 دارم و نظر خودم رو Sennheiser PMX70 هستش که تو طبقه زیر زمین پایتخت فروشگاه فونیکس وارد کنندشه قیمتشم 145000 تومنه و از خصوصیاتش ضد آب بودن 2 سال گارانتی قدرت باور نکردنی 121db کابل ضخیم هارمونی رنگ فوق العاده و از همه مهمتر برندش Sennheiser البته عکسشم Upload کردم.
به نظر شما(البته جدا از بحث قیمتش که اندازه قیمت پلیرمه چون من اگه از چیزی خوشم بیاد پولش برام مهم نیست)
میتونه انتخاب خوبی باشه؟
113pmx70.gif

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
سلام جناب Seymour
راستش من قصد خرید یه Earphone برای iRiver Clix Gen2 دارم و نظر خودم رو Sennheiser PMX70 هستش که تو طبقه زیر زمین پایتخت فروشگاه فونیکس وارد کنندشه قیمتشم 145000 تومنه و از خصوصیاتش ضد آب بودن 2 سال گارانتی قدرت باور نکردنی 121db کابل ضخیم هارمونی رنگ فوق العاده و از همه مهمتر برندش Sennheiser البته عکسشم Upload کردم.
به نظر شما(البته جدا از بحث قیمتش که اندازه قیمت پلیرمه چون من اگه از چیزی خوشم بیاد پولش برام مهم نیست)
میتونه انتخاب خوبی باشه؟
113pmx70.gif
1. تو خوب بودن این محصول هیچ شکی نیست... Sennheiser هستش و بالاخره اسم و رسمی داره!
352nmsp.gif

2. اون مغازه زیرزمین پایتخت که محصولات Sennheiser رو داره، گلاب بروتون یه دزد بمعنای کلمه ست!!
bored.gif
یعنی واقعا قیمتاش رو از با نرخ خون پدرش داره حساب میکنه!!
118fs316689.gif
جای دیگه هم که مشالله Sennheiser نداره!! درنتیجه من جای شما بودم، دور Sennheiser رو خط میکشیدم!!
2753.gif

3. اما چاره...
298.gif
تشریف میبرین خیابون جمهوری... بگردین دنبال Sony EX85LP!! قیمتش 1/4 این مدل هستش...
garfield.gif
(40 تومن) و کیفیت صداش از این بهتر نباشه (به لطف Drive های 13.5 میلیمتریش
263cylj.gif
) بدتر نیست!!
4743.gif
باسش هم اصلا قابل مقایسه نیست با این مدل!!
headbangerf.gif
بخاطر in-ear بودنش هم از Isolation خیلی خیلی بهتری برخورداره...
280krh0.gif

st-607123-1.jpg

calligrapher

Guest
لایک‌ها
0
آقا من بالاخره COWON D2 رو خریدم واقعا میگم بینظیره گرچه قیمتش گرون بود (290 تومن فروشگاه نگاره نمایندگی پارسونی 8 گیگش رو گرفتم )
.خیلی خیلی از لحاظ نرم افزاری راحت هست بلطف jetShell خیلی آسان شده کاراییش:rolleyes:
کیفیت صداش هم عالیه با کلی تنظیمات دستی و اکولایزرهای پر قدرت :)
کیفیت واقعی 16 میلیون رنگ LCD :cool:
تا 4 گیگ SD و تا 16 گیگ SD-HC رو ساپورت میکنه که در مجموع 24 گیگا بایت میشه :eek:
ضبط صداش بینظیره و وقتی Volume رکورد را روی 5 و کیفیت رو روی 256 کیلوبایت میذاری صدایی که ضبط میکنه رو نمیشه باور کرد ! صداهایی با برد زیاد رو هم به وضوح و کیفیت ساروند میشه شنید البته فقط WMA ضبط میکنه که مهم نیست
باطری بسیار وحشتناک ! با یه شارژ 3 ساعته 52 ساعت میشه با ولوم 25 و LCD خاموش بدون تعویض تراک میشه موزیک گوش داد یا 10 ساعت ویدیو نگاه کرد
ولی CPU این مدل کمی ضعیف است مخصوصا در باز کردن عکسها ( رم یا cpu ضعیفه )
من یه هدفون سونی E828 دارم که البته 2 ساله دارمش به نظرتون چه هدفونی بهتره این مدل EX85LP خوبه ؟ اینی که من دارم BASS ش فوق العاده عمیق هست ولی خوب دوست دارم یک هدفون بروز و بهتر براش بگیرم البته زیر 50 تومن

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
مبارکه ... ببین من چقذه پسر خوبی ام
awwsmiley.gif
....

یکی دوتا عکس اگه ازش بذاری خیلی عالی میشه ... یه جوری که دکمه ها و صفحه اش معلوم باشه قشنگ ...

parsuser_com

Registered User
لایک‌ها
1
سلام جناب Seymour
میتونه انتخاب خوبی باشه؟
113pmx70.gif

سلام
راستش من زیاد تو این کار نیستم اما قیمتش خیلی زیاده به نظر من
میشه بگید کار earphone کلا چیزه و فرقش با هد فون چیزه؟
ممنون

calligrapher

Guest
لایک‌ها
0
مبارکه ... ببین من چقذه پسر خوبی ام
awwsmiley.gif
....

یکی دوتا عکس اگه ازش بذاری خیلی عالی میشه ... یه جوری که دکمه ها و صفحه اش معلوم باشه قشنگ ...

واقعا ممنون که راهنمایی کردی من واقعا سورپرایز شدم از این محصول :rolleyes:

حتما عکس میذارم ازش ولی عکسای تو نت هم کاملا مشخصه .اصلا دکمه نداره جز ولوم صدا و پاور و دکمه ء M که هر جا باشی برت میگردونه به منوی اصلی . همش با تاچ اسکرین کار میکنه ولی امان از لک شدن صفحه اش هر دقیقه لک میافته :happy:

razps5

Registered User
لایک‌ها
7
دستگاه ویدئو قابل حمل چی خوبه؟
archos 604 خوبه؟ ولی میگن پردازندش ضعیفه
images

ipod هم مثل اینکه صفحش کوچیکه و فقط فایل mp4 رو جواب میده
به نظر شما چی بگیرم که همه فایلا رو بخوره و پردازنده بالایی داشته باشه و مشکلیم نداشته باشه
و آیا جایی هست که بشه سفارش داد؟

بالا