• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

sascovach

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
کسی می دونه بهترین گارانتی برای cowon i7 چیه؟

ni88

Registered User
لایک‌ها
50

hwt

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,415
کسی قیمت t200 کریتیو 4 گیگ رو داره؟

henuxe

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام

چند وقتی دنبال یه mp3 player خوب دارم می گردم . تا بالاخره واکمن NWZ-A726 رو دیدم ، خوشم اومده ازش
می خواستم بدونم نظر دوستان چیه؟

rappix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست من برای قیمت های ایپاد یا خرید میتونید به سایت :
iranipod سر بزنید همچنین در پایتخت فروشگاه دیجیتال هم خوب قیمت میده بهد از اونم کریستال که خیلی گرون میده !!!

siakhan

Registered User
لایک‌ها
423
سلام به همه دوستان. قصد خرید یک MP3 Player رو دارم،خوشحال میشم کمک کنید.
من یک Zen 16 گیگ داشتم، حدودا 2 سالی همدمم بود تا اینکه 5 شنبه پیش گمش کردم به همراه یک هدفون Aurvana in-air و کیفی که از انگلیس براش گرفته بودم.( اینا رو گفتم تا به عمق ناراحتی من پی ببرید)
احتمالا سوار تاکسی که شدم از کیفم افتاده.بچه ها هم میگن بیخیالش شم و براش مراسم بگیرم .چه مراسمی!!!
خلاصه از اونجا که بدون موزیک نفس کشیدن برام سخته حالا باید یک Mp3 Player جدید بگیرم.
که نیمدونم چی بگیرم:از طرفی این Ipod Touch بدجوری تحریکم کرده، و از طرف دیگه به Creative و محصولاتش خیلی علاقه دارم.همین zen یا Zen Xfi ...

ممنون میشم یک مشاوره کوچیک به من بدید.
پاینده باشید.

Last edited:

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام به همه دوستان. قصد خرید یک MP3 Player رو دارم،خوشحال میشم کمک کنید.
من یک Zen 16 گیگ داشتم، حدودا 2 سالی همدمم بود تا اینکه 5 شنبه پیش گمش کردم به همراه یک هدفون Aurvana in-air و کیفی که از انگلیس براش گرفته بودم.( اینا رو گفتم تا به عمق ناراحتی من پی ببرید)
احتمالا سوار تاکسی که شدم از کیفم افتاده.بچه ها هم میگن بیخیالش شم و براش مراسم بگیرم .چه مراسمی!!!
خلاصه از اونجا که بدون موزیک نفس کشیدن برام سخته حالا باید یک Mp3 Player جدید بگیرم.
که نیمدونم چی بگیرم:از طرفی این Ipod Touch بدجوری تحریکم کرده، و از طرف دیگه به Creative و محصولاتش خیلی علاقه دارم.همین zen یا Zen Xfi ...

ممنون میشم یک مشاوره کوچیک به من بدید.
پاینده باشید.
عمق ناراحتی شما زیاده ... (تازه شاید محتویات توش هم مهم بوده) ... مراسم توصیه میشه! (شوخی)

اگه هزینه اش واسه ات مساله ای نیست و فکر می کنی آرشیو موسیقی ات قرار باز هم گسترش پیدا کنه ، آیپاد توصیه میشه ...

اگر قابلیت های جانبی مثل رادیو و ضبط رو نیاز داری و به کیفیت صدا قدری حساس تر هستی zen رو بگیر ...

اگر Tv out واسه ات مهمه ، مجددا کلاسیک ..

خلاصه اینکه این یه معادله بین نیازهای شما و قابلیت هر مدله ..

siakhan

Registered User
لایک‌ها
423
عمق ناراحتی شما زیاده ... (تازه شاید محتویات توش هم مهم بوده) ... مراسم توصیه میشه! (شوخی)

اگه هزینه اش واسه ات مساله ای نیست و فکر می کنی آرشیو موسیقی ات قرار باز هم گسترش پیدا کنه ، آیپاد توصیه میشه ...

اگر قابلیت های جانبی مثل رادیو و ضبط رو نیاز داری و به کیفیت صدا قدری حساس تر هستی zen رو بگیر ...

اگر Tv out واسه ات مهمه ، مجددا کلاسیک ..

خلاصه اینکه این یه معادله بین نیازهای شما و قابلیت هر مدله ..

خوب، آرشيو دارم ازش، ولي تازه توش Mp3 ريخته بودم ...

كيفيت صدا برام خيلي مهمه. بين اين دوتا Zen و Touch كدوم كيفيت صداي بهتري داره؟
ضبط برام مهم هست اما به قول معروف حياطي نيست.
Tv OUt هم عاليه.اما باز هم حياطي نيست.

اولويت اول برام صداست.

ممنون كه جواب دادي.

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
خوب، آرشيو دارم ازش، ولي تازه توش Mp3 ريخته بودم ...

كيفيت صدا برام خيلي مهمه. بين اين دوتا Zen و Touch كدوم كيفيت صداي بهتري داره؟
ضبط برام مهم هست اما به قول معروف حياطي نيست.
Tv OUt هم عاليه.اما باز هم حياطي نيست.

اولويت اول برام صداست.

ممنون كه جواب دادي.
منظورت از تاچ چیه ؟ .. آیپاد تاچ ؟ ... یا زن تاچ ؟ ... اولی که اصلا توی یه کلاس دیگه اس و دومی هم که قدیمیه و چندان توصیه نمیشه به دلایل متعدد ..

کامل در مورد قابلیت های مورد نظرت بحث نکردی ... تصویر چطور ؟ ... می خوای فیلم ببینی ؟ .. چقدر حافظه کافی اته ؟ مثلا 16 گیگ ؟ ... حتی اگه اولویت اول واسه ات صدا باشه ، باید اولویت های بعدی ات هم مشخص باشه تا بین چند گزینه بهتر و بدتر مشخص بشه (D2 از cowon رو هم در نظر بگیری و i7 از همین کمپانی و ضمنا سری s سونی)

siakhan

Registered User
لایک‌ها
423
منظورت از تاچ چیه ؟ .. آیپاد تاچ ؟ ... یا زن تاچ ؟ ... اولی که اصلا توی یه کلاس دیگه اس و دومی هم که قدیمیه و چندان توصیه نمیشه به دلایل متعدد ..

کامل در مورد قابلیت های مورد نظرت بحث نکردی ... تصویر چطور ؟ ... می خوای فیلم ببینی ؟ .. چقدر حافظه کافی اته ؟ مثلا 16 گیگ ؟ ... حتی اگه اولویت اول واسه ات صدا باشه ، باید اولویت های بعدی ات هم مشخص باشه تا بین چند گزینه بهتر و بدتر مشخص بشه (D2 از cowon رو هم در نظر بگیری و i7 از همین کمپانی و ضمنا سری s سونی)

بله منظورم آيپاد تاچ هست.
من ZEN رو انتخاب كرده بودم، چون هم كيفيت صداي خوبي داشت، هم قابليت ضبط صدا رو داشت و هم جمع و جور بود.
خيلي كم باهاش فيلم نگاه كردم، عملا فقط براي گوش كردن به موزيك ازش استفاده ميكردم.
چند بار هم بيشتر براي ضبط ازش استفاده نكردم كه خيلي عالي نبود در حد كار انداز بودن خوبه .

خوب چيزي رو كه فكر ميكنم الان لازم دارم‌ :

يك پخش كننده موزيك عالي با صداي خوب.

حافظه :‌16 تا 32 گيگ

شنيدم با آيپاد ميشه ليريكس موزيك رو هم پخش كرد.

قصد فيلم نگاه كردن رو هم دارم.ولي تو پنجره‌هال كوچيك فيلم نگاه كردن خيلي عالي نيست. خروجي داشته باشه عاليه.

قابليت ضبط صدا هم مهمه.ولي حياطي نيست.

ممنون از جوابت.

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
بله منظورم آيپاد تاچ هست.
من ZEN رو انتخاب كرده بودم، چون هم كيفيت صداي خوبي داشت، هم قابليت ضبط صدا رو داشت و هم جمع و جور بود.
خيلي كم باهاش فيلم نگاه كردم، عملا فقط براي گوش كردن به موزيك ازش استفاده ميكردم.
چند بار هم بيشتر براي ضبط ازش استفاده نكردم كه خيلي عالي نبود در حد كار انداز بودن خوبه .

خوب چيزي رو كه فكر ميكنم الان لازم دارم‌ :

يك پخش كننده موزيك عالي با صداي خوب.

حافظه :‌16 تا 32 گيگ

شنيدم با آيپاد ميشه ليريكس موزيك رو هم پخش كرد.

قصد فيلم نگاه كردن رو هم دارم.ولي تو پنجره‌هال كوچيك فيلم نگاه كردن خيلي عالي نيست. خروجي داشته باشه عاليه.

قابليت ضبط صدا هم مهمه.ولي حياطي نيست.

ممنون از جوابت.
یا P30 ادامه بده یا اینجا (شوخی)

نه - تاچ بیشتر بدرد کسی می خوره که دنبال برنامه های جانبی باشه ... ضمناً کیفیت صداش به پای مارکهایی مثل کریتیو و cowon نمی رسه ...

من فکر میکنم شما بتونی یه D2 بگیری که 16 گیگش هم فکر کنم ایران گیر بیاد خیلی عالی باشه ؛ همه این قابلیت ها رو داره ؛ با کیفیت عالی و باتری مناسب ... البته TV out اش کابل مخصوص می خواد (آیپاد هم همینطوره البته) ... از نظر value (نسبت قیمت به کیفیت و امکانات) zen بهتره ، اما به نظر میاد D2 یه مقدار بالاتر باشه (هم از نظر امکانات و هم از نظر کیفیت)

siakhan

Registered User
لایک‌ها
423
یا P30 ادامه بده یا اینجا (شوخی)

نه - تاچ بیشتر بدرد کسی می خوره که دنبال برنامه های جانبی باشه ... ضمناً کیفیت صداش به پای مارکهایی مثل کریتیو و cowon نمی رسه ...

من فکر میکنم شما بتونی یه D2 بگیری که 16 گیگش هم فکر کنم ایران گیر بیاد خیلی عالی باشه ؛ همه این قابلیت ها رو داره ؛ با کیفیت عالی و باتری مناسب ... البته TV out اش کابل مخصوص می خواد (آیپاد هم همینطوره البته) ... از نظر value (نسبت قیمت به کیفیت و امکانات) zen بهتره ، اما به نظر میاد D2 یه مقدار بالاتر باشه (هم از نظر امکانات و هم از نظر کیفیت)

ديگه ببخشيد ، تو هر دو پيغام دادم كه زودتر به نتيجه برسم، تو هر دو شما لطف كردي جواب دادي.

خوب D2 خوبه.پيش تر به فكرش بودم، اما اين آيپاد تاچ رفت تو مخم.
يكي از دوستان COWON S9 رو معرفي كرده.اين چطوره؟
به هر حال فكر كنم يكي از اي دوتا رو بگيرم بهتر باشه.

killj0y

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من اومدم اقا سیمور این zen xfi چطوره بدجوری رفتم تو نخش

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
ديگه ببخشيد ، تو هر دو پيغام دادم كه زودتر به نتيجه برسم، تو هر دو شما لطف كردي جواب دادي.

خوب D2 خوبه.پيش تر به فكرش بودم، اما اين آيپاد تاچ رفت تو مخم.
يكي از دوستان COWON S9 رو معرفي كرده.اين چطوره؟
به هر حال فكر كنم يكي از اي دوتا رو بگيرم بهتر باشه.
مشکلی نیست ... همونور ادامه بده ... ممنون
سلام
من اومدم اقا سیمور این zen xfi چطوره بدجوری رفتم تو نخش
اینجا من پست کاملی درباره اش زده بودم خطاب به خود شما ... اگر اطلاعات بیشتری لازمه در خدمتم همین جا ...

salhasalha

Registered User
لایک‌ها
0
سلام. یه mp3 player می خوام که کیفیت ضبط و پخش صدای خوبی داشته باشه. ( برای ضبط صدای استاد سر کلاس مناسب باشه ) . قیمتش هم تا 200 تومن باشه.

ni88

Registered User
لایک‌ها
50
سلام. یه mp3 player می خوام که کیفیت ضبط و پخش صدای خوبی داشته باشه. ( برای ضبط صدای استاد سر کلاس مناسب باشه ) . قیمتش هم تا 200 تومن باشه.

مدل کاوون U5 و I7 رو پیشنهاد میکنم
برای مشاهده امکاناتشون به لینک امضام برو

Last edited:

saman.dragon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقایون اساتید ،
خیلی ممنون از راهنمایی هاتون.

میخواستم امروز یه ام پی تری پلیر بخرم و بر حسب اتفاق، با برند leono g206 برخوردم که
صدا هم ضبط میکنه
4 گیگ جا داره
قابل شارژ با یو اس پی و کابله
و البته رادیو هم داره و دیگه همین
قیمتش هم حدود 40 هزار تومن بود.
میخواستم بپرسم از دوستانی که واقعاً با این مدل، آشنایی دارند، منو راهنمایی کنند.
آیا این مدل کیفیت بدی داره یا مناسبه با قیمتش.

من تا حالا با گوشی سونی اریکسون w810 آهنگ گوش میدادم.
میخوام بدونم که با خریدن اون، صدایی متفاوت و امکانی بهتر نصیبم میشه یا همون گوشی بهتر از اینه.
راستی، عکسش هم اینه:

G-206.jpg

بالا