• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

hossein1111

Registered User
لایک‌ها
7
یکم بیشتر که گشتم بازم دچار تردید شدم:D

اینکه حافظه آیپاد هارد و ممکنه مشکل ساز شه در آینده! (اینکه ممکنه دستگاه با تکان های شدید و ... مشکل پیدا کنه و از عمرش کاسته شه خیلی ذهنمو مشغول کرده! نمیدونم درسته یا نه ؟؟ )
و اینکه avi نشون نمیده:(

منظور این جمله چیه : H.264 video, up to 1.5 Mbps, 640 by 480 pixels ؟ یعنی فقط با این Resolution دستگاه میتونه پخش کنه؟
مثلا من میتونم فیلم با این مشخصات رو رو دستگاه ببینم :
Bitrate....: 1090 Kbit/s
Resolution.: 800x440 (یا بیشتر یا کمتر)
کلا محدودیت های این دستگاه در پخش اینگونه فایل هارو میشه بگید؟

دیگه با این بودجه من(یه کم بیشتر) و نیاز های من چیز بهتری پیشنهاد نمی کنید؟؟
(Zen X-FI ، cowon o2 )

ممنون میشم راهنماییم کنید:rolleyes:

arthes

Registered User
لایک‌ها
0
سلام من یه Mp3 player میخوام بین 40 تومن تا 80 تومن ، از Zen V Plus 1GiG خوشم اومده ولی دودلم که بگیرم یا نه . کیفیت صدا و عمرش چطوره ؟ یه مدل هم دیدم ZEN Neeon 2 این یکی چطوره ؟
اگه میشه چند مارک و مدل دیگه هم به من معرفی کنید که ظرفیتشون حداکثر 2 گیگ باشه ، کیفیت خوبی داشته باشند صفحه نمایش داشته باشند ( با امکان گشتن بین خواننده ها و آلبوم ها ) برام مهم نیست که تصویر یا Mp4 پخش بکنه یا نه . ممنون میشم کمکم بکنید .
موفق باشید .

shadmehr_m_n

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
seymour جان سلام

من یه سوال داشتم.

من یه کریتو ZEN Vision :M 60 GB دارم.

میخواستم ببینم.اینا Firmware دارن؟ اصلن میشه اپدیت کرد؟ چه جوری میشه؟ نرم افزاری داره؟ تو خود ش که چیزی نیست...
بعد اگه میشه شما توصیه میکنی این کار رو؟ چند وقتیه زیاد هنگ میکنه هی مجبورم ریست کنم.
مرسی.
لطفن طریقه آپدیت کردن رو هم بگی ممنون میشم.

Last edited:

nimamalek

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان. آقایون نظرتون در مورد mp3 player های زیر چیه؟

sony nwd-b105f
creative zen x-fi 8gb
Cowon U3

بهترین کدومه؟ لطفاً با دلیل محکمه پسند ;)

آقا cowon d2 هم اضافه شد. راستی این d2 میتونه فایل های avi(divx) مثل همین فیلم هایی که دانلود میکنیم رو بدون اینکه بخواد دوباره تبدیل بشه پخش کنه؟

Last edited:

orado

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان. آقایون از mp3 player یا mp4 های sony مدلی هست که ums باشه؟ منظورم اینه که بدون برنامه اضافی مثل sonic stage یا media player بشه روش mp3 کپی کرد و گوش داد.
قیمت و ادرس فروشنده هم اگه بدید ممنون میشم :)
نظرتون در مورد این مدلها چیه؟
sony nwd-b105f
creative zen x-fi 8gb
Cowon U3

من فکر می کنم اکثر مدل های سونی Drag & Drop باشن و به برنامه خاصی احتیاج نداشته باشن. اطلاعات سونی 105 رو براتون گذاشتم اینجا

nimamalek

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من فکر می کنم اکثر مدل های سونی Drag & Drop باشن و به برنامه خاصی احتیاج نداشته باشن. اطلاعات سونی 105 رو براتون گذاشتم اینجا

سلام دوست عزیز، ممنون ازراهنماییت، ولی سونی اکثراً با sonic stage کار می کنن، به غیر از چند مدل جدیدش. در موردشون خوندم. حالا سوالم عوض شد. از بین این 3 مدل کدومو پیشنهاد می کنید و چرا؟

nimamalek

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان. آقایون نظرتون در مورد mp3 player های زیر چیه؟

sony nwd-b105f
creative zen x-fi 8gb
Cowon U3

بهترین کدومه؟ لطفاً با دلیل محکمه پسند ;)

آقا cowon d2 هم اضافه شد. راستی این d2 میتونه فایل های avi(divx) مثل همین فیلم هایی که دانلود میکنیم رو بدون اینکه بخواد دوباره تبدیل بشه پخش کنه؟

آقایون توقع ما از بچه های پرشین تولز بیشتره ها . کسی نمی خواد یه راه نمایی درست و حسابی کنه؟!!! می خوام بخرماااا کمکککک :happy:

Last edited:

mhaf

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
314
آقایون توقع ما از بچه های پرشین تولز بیشتره ها . کسی نمی خواد یه راه نمایی درست و حسابی کنه؟!!! می خوام بخرماااا کمکککک :happy:
من کریتیو رو پیشنهاد میکنم

mt33

Registered User
لایک‌ها
0
من کریتیو رو پیشنهاد میکنم

کریتیو جدید زده در سایزهای 8 گیگ و 16 گیگ که به ترتیب 205 هزار تومان و 275 تومان می باشد

کیفیت صدا حرف نداره

به نظر من اون بخری بهتره

creative zen x-fi 16 gig

mhaf

کاربر فعال
لایک‌ها
314
ببینید کلا کریتیو بهترین دستگاههای پلیر رو تولید میکنه
اما خوب قیمتهاش هم خیلی زیاده

mt33

Registered User
لایک‌ها
0
ببینید کلا کریتیو بهترین دستگاههای پلیر رو تولید میکنه
اما خوب قیمتهاش هم خیلی زیاده

ادم میخواد لذت از موسیقی ببره پول خوبی بده که ازش بهره کامل ببری

من اگه جا شما بودم یک mp3 خوب میخریدم که لذتش ببرم پولتم دور نریختی

خودت میدونی

موفق باشی

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27

بله باید دوباره تبدیل کنی، معمولا 10 تا 20 دقیقه بیشتر برای هر فیلم...

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
سلام، بعد از چند وقت که تونستیم سری به اینجا بزنیم خیلی جالب بود که این بخش جدا شده و یه سروسامونی گرفته... چطوری سیمور جان :) ، آقا دستتون درد نکنه خیلی حرکته زیبایی بود :D

بعد از گذشت تقریبا یک سال از خرید cowon D2 به فکر خرید یک PMP جدید افتادم... هر چند که هنوز D2 داره کار مکنه مثله شیر :lol: ... و هنوز هم کم نیاورده اما در هر صورت سایت COWON رو یه نگاه انداختم دو تا محصول جدیدش رو دیدم که یکیش خیللللی نازه... گفتم که اینجا معرفیش کنم هر چند نمیدونم تو ایران اومده یا نه... از وضعیت عرضه جهانیشم خبر ندارم ولی تو سایت پارس سونی(نمایندگی cowon) هم ندیدم...

COWON S9

main.jpg

Overview در سایت COWON

s92_270x239.jpg

یه نما از ظاهر منوها و کارکرد دستگاه هستش،خبرش تو سایت CNET هست... اینجا

اینم یه عکسه دیگه موقعی که لالاست ... عجببببببب چیزیه ... :D

s9_400x400_270x257.jpg

به نظرم خیلی خوب کار کرده، بلوتوثش اونم ver2.0 با A2DP که دیگه یه سرو گردن از اکثر PMPها میبرتش بالا، خروجی TV هم مثل D2 داره که امیدوارم قابلیت پخش عکس رو هم اضافه کرده باشن چون D2 فقط خروجی برای ویدیو داره ولی Creative Zen یادمه که کاملا صفحه خوده دستگاه رو به همراه منوها و همه چیز رو TV مینداخت، فلش پلیر و ماشین حساب رو هم داره،... تقریبا میشه گفت که نسخه ارتقاء یافته D2 هستش ولی با بلوتوث و همچنین نبود اسلات مموری برای افزایش حافظه...که به نظر من مورد مهمی چون خیلی بدرد بخوره، چون افزایش حافظه واقعا بعضی جاها کارسازه ... صفحه نمایش "3.3 اینچی با 16 میلیون رنگ که مثله D2 ولی بزرگتره و فکر کنم همون اینترفیس D2 باشه، کشیدنه انگشت در عرضه صفحه مثله اسکرول... نو display از نوع AMOLED هستش که قطعا شفافیت خیلی بالایی داره و مصرف باطری هم پایین میاد ... ضبط صدا از میکروفن و Line-in داره ولی از رادیو رو نداره، چرا نذاشته رو نمیدونم ولی D2 داره و مزیت بدی نیست... نمایش عکس فقط با فرمت JPG و فایلهای متنی که مشکله فارسی تو D2 که حل نشده باقی مونده ولی حرفی از ساپورت Unicode نزده... من تقریبا یه مقایسه ای هم با D2 انجام دادم... زوردتر بیاد ببینیم چنده، با این همه مزیتش می ارزه...
General:
Device Type Digital AV player Key Features FM tuner, Voice recorder, Digital audio player, Digital photo viewer, Digital video player, Digital audio recorder PC Interfaces Bluetooth , Hi-Speed USB Features Text viewer Depth 0.5 in Weight 2.7 oz Height 4.2 in Width 2.2 in Packaged quantity 1 Display
Display Type AMOLED 3.3 in - Color Display Form Factor Built-in TV Standards Supported PAL , NTSC Display Features Touch screen Image Aspect Ratio 16:9 Memory / Storage
Integrated Flash Memory 8 GB File System Supported FAT 32 Still Images
Supported Still Images Formats JPEG Digital Audio
Supported audio formats MP3, WAV, WMA, FLAC, Ogg Vorbis, MPEG 1 Audio, MPEG 2 Audio, APE (Monkey's Audio) Signal-to-noise ratio 95 dB Microphone Built-in microphone Digital audio features 5 band EQ, ID3 tags support Radio
Tuner frequency range 87.5 - 108 MHz Video
Video Playback Formats AVI, WMV, XviD Features Subtitles Connectivity
Connections USB , Headphones , Composite video/audio output , Audio line-in Battery
Rechargeable Battery Rechargeable Battery Enclosure Type Internal Technology Lithium polymer Battery Lithium polymer Rechargeable Internal Battery Life Details Audio playback - up to 55 hour(s) , Video playback - up to 11 hour(s) Battery Life Details 55 hour(s) , 11 hour(s) Environmental Parameters
Min operating temperature 32 ?F Max operating temperature 104 ?F System Requirements
Operating System MS Windows ME , MS Windows XP , MS Windows 2000 , MS Windows Vista System Requirements Details Windows 2000/XP/Vista - Pentium III Miscellaneous
Firmware Upgradable Yes Included Accessories Stereo headphones Similar products
review از سایت cnet

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
در حین جستجو در سایتهای مختلف در مورد cowon S9 بودم که یه سایت ایرانی که خیلی کارشناسی در مورد این دستگاه توضیح داده بودن ... اولی یه سایتی بود که اینطوری توضیح داده بود :

به دنبال نزدیک شدن به تعطیلات کریسمس، ساکنان آمریکا از هم اکنون می توانند دستگاه چندرسانه ای قابل حمل جدیدی را با نام Cowon S9 Curve خریداری کنند که انواع امکانات صوتی و تصویری را در اختیار آنها می گذارد. این دستگاه کوچک به نمایشگر 3/3 اینچی لمسی از نوع AMOLED مجهز شده است و می تواند تصاویر را با کیفیت 480 در 272 پیکسل به نمایش بگذارد. روی این دستگاه زیبا و همراه پردازنده دو هسته ای 500 مگاهرتزی نصب شده است و به همین خاطر، امکان پخش حجیم ترین و باکیفیت ترین تصاویر نیز در آن ممکن خواهد بود.
این دستگاه از فناوری ارتباطی بلوتوث پشتیبانی می کند و قابلیت پخش برنامه های موج FM رادیو را نیز دارد.
دستگاه همراه Cowon S9 Curve به خروجی تلویزیون نیز مجهز شده است و از طریق ورودی 2.0 USBبا دیگر دستگاه های دیجیتالی مرتبط می شود. شرکت سازنده این دستگاه اعلام کرده به زودی آن را در دیگر کشورها نیز عرضه خواهد کرد.

خوندید، مشخصات S9 رو هم که خوندید، حالا به من بگید که کجای سایت نوشته بود که S9 پردازنده دو هسته ای 500 مگاهرتزی داره، یا من دارم اشتباه میگم یا اینا دارن درست میگن، نمیدونم چی بگم که آنچنان با قاطعیت نوشتن که منم شک کردم نکنه داره، سیمور جان نظرت چیه؟... البته این سایت خارجی هم گفته که داره، اینجا ...

حالا خنده بازاره، تیتر خبر یه سایت ايرانی دیگه ... گوشی Cowon S9 رونمایی شد .

شرکت کره ای Cowon Systems که در زمینه تولید محصولات الکترونیکی فعالیت می کند گوشی Cowon S9 را در آمریکا رونمایی کرد.
به گزارش x به نظر می رسد با فرا رسیدن تعطیلات زمستانی بسیاری از گوشی ها روانه بازار آمریکا شوند، بر این اساس پیش بینی می شود که گوشی Cowon S9 نیز به زودی برای بازار آمریکا عرضه شود.
از ویژگی های این گوشی می توان به صفحه نمایش 3/3 اینچی لمسی با وضوح تصویر 480x720 پیکسل با پشتیبانی از 16 میلیون رنگ، پردازنده دو هسته ای 500 مگاهرتزی و بلوتوث 2.0 اشاره کرد. این گوشی 11 ساعت درحال مکالمه و 5/5 ساعت درحال پخش موسیقی شارژ نگهمیدارد.پشتیبانی از DVD MPEG4، خروجی تلویزیون، فناوری JetEffect 2.0 و نیز پشتیبانی از فناوری صوتی استریو و 3D از دیگر امکانات این گوشی است.
اطلاعات بیشتر راجع به زمان دقیق عرضه گوشی S9 داده نشده اما این گوشی در دو نسخه 8 و 16 گیگابایتی عرضه می شود که نسخه هشت گیگابایتی آن با قیمت 99/199 دلار و نسخه 16 گیگابایتی آن با قیمت 99/239 دلار در دسترس کاربران آمریکایی قرار می گیرد.

دقیقا کپی از خبر قبلی ولی با یک سوتی تابلو یا شاید هم اطلاع کافی گفتن که گوشی جدید... آخه بابا شما رو به خدا این کجاش گوشیه... cowon اگرم بخواد گوشی بزنه که به همین راحتی که نمیاد تولید کنه و یدفعه بده بیرون که، اپل به اون عظمتش برای عرضه iPhone کلی صغراکبرا چید تا آیفون رو نشون ملت داد... بازم میگم یا من دارم اشتباه میگم یا اینا درست گفتن ولی خودتون ببیند ...

http://www.cowonamerica.com/products/cowon/s9/index.html

بررسی سایت Cnet رو هم بخونید : Cowon S9 8GB
... سیمور جان چون فرم MP3 player کلا جدا شده و همونطوری که در درباره بخش جدید گفتی من بحث و توضیح گذاشتم ... S9 پارس سونی زودتر بیاره تا ببینیم چنده، چون به نظرم واقعا یک PMP استثنایی میشه... سایت ebay که با حافظه 8GB رو 249$ و 16GB رو 297$ گذاشته ... اینجا هم عکسهای زیادی هست، ببینید ...
http://www.cowonamerica.com/products/cowon/s9/media.html
دو تا شو من گذاشتم ...
121809-cowon-s9-ui.jpg

121809-cowon-s9-ui-(1).jpg

jafarzadeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من چند وقت پيش يك mp3 player كوون خريديم راضي هم هستم الان قيمت 8گيگش حدود 227هزار تومان هست و قيمت 4 گيگش حدود 199 هزار تومان و قيمت 16 گيگ ان 259 هزار تومان هست .
قيمت هاي بروز را مي توني از سايت ارادو شاپ www.orado.com نگاه كني . من هم از اونجا خريدم. مشخصات محصولات رو هم زده
البته من فكر ميكنم 16 گيگ به صرفه تر هست چون اختلاف قيمتش خيلي نيست من از خروجي tv d2 خيلي استفاده مي كنم. اين هم لينك مستقيمش
http://www.orado.com/shopping/Browse.aspx?c=127

poopak

Registered User
لایک‌ها
27
من براي بار سوم هست كه هدفون ep-630 كريتيو با گارانتي شاپ را خريدم . اين اخري را حدود 5 ماهي هست كه خريدم دوباري يكي از گوشيها صداش ضعيف تر از اون يكي شده . ديگه واقعا خيلي زور داره من تا حالا 3 تا 20 تومان پول اين هدفون ها را دادم:grrr:

همشون به يك مرض دچار شدن . صداي هدفونها شروع به كم شدن مي كنه مثلا من mp3 zen m دارم هدفون قبليم تازه وقتي ولوم روي 20 مي يومد صداش شروع به بيرون اومدن مي كرد . اين جديده هم دوباره داره به همون روزكار مي افته
. نمي دونم ديگه چه كار كنم . به نظر شما اگه ببرم گارانتي عوضش مي كنند يا وقت تلف كردنه ؟:weird:

Last edited:

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
سلام به دوستان، میخوام یه مموری کارت 8GB microSD Class6 بخرم ....

transcend%20micro%20sd%208gb.jpg

تا حالا کسی مموری Class 6 خریده، نمیدونم D2 ساپورت میکنه یا نه و همچنین microSD هم باشه که میخوام با آداپتر SDHC استفاده کنم... البته D2 تا 32GB ساپورته مموری داره ولی حرفی از micro در C6 با آداپتر نزده... راهنمایی لطفا ... اصلا این کلاسها فرقی هم می کنه یا فقط نوع دسترسی سرعت هستش ...
قیمت : 21000 تومان (گارانتی مادام العمر)

adelkahani

Registered User
لایک‌ها
0
سلام خدمت دوستان عزيز

من ميخوام دو تا پلير به عنوان هديه بخرم با اين مشخصات:

1-حداكثر 40 تومان قيمت داشته باشه.(چون ميخوام دو تا بخرم)
2-نسبت به پولي كه ميدم كيفيت صدا و امكاناتش(زمان شارژ خوب،اداپتور جداگانه براي شارژ نه از طريق يو اس بي،جستجو براساس فولدر,....) خوب باشه.
3-قابليت اتصال بدون كابل به كامپيوتر را داشته باشه.
4-ظرفيتش هم هر چه بيشتر بهتر!!!:blush:(البته باتوجه به پولي كه ميدم فكر نكنم بيشتر از 2 گيگ بتونم بخرم.)

در ضمن اگر راهنمائي ديگه ائي هم داريد خوشحال ميشم بشنوم.
ممنون

mhaf

کاربر فعال
لایک‌ها
314
با این قیمت نمیتونی از برند خوبی بخری و مجبوری از برندهای معمولی بخری
تو معمولی ها هم بهتره بری سراغ لئونو که گارانتی خیلی خوبی داره

بالا