• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

SoulSiick

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
1
من یه راهنمایی می خواستم راجب خرید ام پی تری پلیر برای کسی،

چیزایی که مهمه اینه که کار باهاش ساده باشه،یعنی ترجیحا فولدر بشناسه،نیازی به تعریف Tag و مرتب سازی بر اساس خوانند و آلبوم نداشته باشه،در حد کپی پیست کردن آهنگ توی فولدرش.

بعد اینکه هرچی حجمش بیشتر باشه بهتره،یعنی لزوما نمی خواد فلش باشه.

تریجحا زیر 100 تومن باشه،یعنی کلا ارزون باشه،ولی قیمت های بالاتر هم اگر بگید بد نیست.

--
این یکی،
یکی دیگه می خواستم بدونم ام پی تری پلیر دوربین دار ،ساده چی هست ؟
نمی خوام چیز خفنی باشه،معمولی باشه ولی نه جنس آشغال.

ممنون میشم اگر یکی جواب بده،
شما راهنمایی کنید من روی مورد هایی که معرفی بشه بیشتر حرف می زنم.

mr-mostafa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حالا شما نگفتی که مدل دستگاه دوستت چیه ؛ وگرنه مشخصاتی که دادی رو یه مدل متفرقه درجه 3 هم می تونه داشته باشه و یه دستگاه معتبر هم می تونه داشته باشه ... (سبک - جعبه - دفترچه - آداپتور - رم خوردن/نخوردن - کابل - .... چیزای خیلی عجیب و غریبی نیستن)

رم خوردن ، یه قابلیت مرسوم توی mp3 player ها نیست ... مدلهای معدودی این قابلیت رو دارن ؛ آیا واسه ات خیلی مهمه ؟ ...

با زیر 100 تومن شما گزینه های متعددی داری ؛ البته توجه کن که بودجه ی 100 تومن یه بودجه "ورودی" محسوب میشه و تا دلت بخواد مدلهای بهتر با قیمت بالاتر هست ... ولی بهرحال با 100 تومن هم عملیه ...

شما می تونی بری سراغ کارای creative مثل stone plus (که ریزه میزه اس) ... یا zen v plus (کیفیت صوتی بالایی داره) ... یا مثلا u3 از سامسونگ که شیکه ... سری NWD-B از سونی هم موجوده که کیفیت صوتی خوبی داره و شیکه ...

ممنونم رفيق. راستش براي دوستم فقط ديدم سوني هستش مدلش رو نديدم حالا مدلش رو ميدم.
اين مدلهايي كه دادي ميشه عكسهاش رو با قيمت بهم بدي؟؟؟ اگه برات مقدور هستش اينجا برام بزاري . ممنونم. من رم خوردنش برام مهم نيستش كيفيت صداش خوب باشه و حافظه خودشم حداقل 4 گيگ باشه ولي عمري و خوب. ممنونم ازت

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
ممنونم رفيق. راستش براي دوستم فقط ديدم سوني هستش مدلش رو نديدم حالا مدلش رو ميدم.
اين مدلهايي كه دادي ميشه عكسهاش رو با قيمت بهم بدي؟؟؟ اگه برات مقدور هستش اينجا برام بزاري . ممنونم. من رم خوردنش برام مهم نيستش كيفيت صداش خوب باشه و حافظه خودشم حداقل 4 گيگ باشه ولي عمري و خوب. ممنونم ازت
شما می تونی zen v plus بگیری که 4 گیگش باید 100 تومن باشه ؛ از نظر کیفیت صدا در سطح بسیار بالائیه .. یکی از بهترین ها

v_plus-1.jpg

دیگه ... creative zen هم هست .. فرقش با بالایی اینه که اولا تصویر رو بهتر حمایت می کنه ؛ ثانیا جدیدتره ؛ ثالثا رم هم می خوره ... 2 گیگ باید 100 تومن باشه ...

creative-zen-review.jpg

سونی هم گفتم : سری NWD-B ، اما فقط همین سری ... باقی سری هاش نیاز به یه نرم افزاری دارن که اذیتت می کنه ...

sony-walkman-nwd-b100-716-90.jpg

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
من یه راهنمایی می خواستم راجب خرید ام پی تری پلیر برای کسی،

چیزایی که مهمه اینه که کار باهاش ساده باشه،یعنی ترجیحا فولدر بشناسه،نیازی به تعریف Tag و مرتب سازی بر اساس خوانند و آلبوم نداشته باشه،در حد کپی پیست کردن آهنگ توی فولدرش.

بعد اینکه هرچی حجمش بیشتر باشه بهتره،یعنی لزوما نمی خواد فلش باشه.

تریجحا زیر 100 تومن باشه،یعنی کلا ارزون باشه،ولی قیمت های بالاتر هم اگر بگید بد نیست.

--
این یکی،
یکی دیگه می خواستم بدونم ام پی تری پلیر دوربین دار ،ساده چی هست ؟
نمی خوام چیز خفنی باشه،معمولی باشه ولی نه جنس آشغال.

ممنون میشم اگر یکی جواب بده،
شما راهنمایی کنید من روی مورد هایی که معرفی بشه بیشتر حرف می زنم.
زیر 100 تومن عملا گزینه های هارد دار حذف میشن ... می مونه فلش و نهایتا 4 گیگ ... جوابی که به دوست بالامون دادم رو هم ببین ، خیلی از گزینه هایی که پیشنهاد دادم با شما مشترکه ...

(از اونایی که به دوستمون معرفی کردم ، zen v plus نیاز به نرم افزار داره ... بقیه می تونن گزینه مناسب باشن - قیمت و حافظه شون رو خودت بسنج)

بجز اونا T7 از iriver هم هست (تهران گیر میاد) که 4 گیگش 100 تومنه ... باتری اش به نسبت crative ها کمتره ...

//

قابلیت عکاسی ، در انحصار مدلهای غیرمعتبر و متفرقه هستش ... توصیه نمیشه ... حتی در حد معمولی هم نیست ... درحد موبایلی که داری هستش و حتی پایین تر ...

باز اگه اصرار باشه ، سامسونگ یکی دو مدل "دوربین" داره که قابلیت mp3 player بودن رو هم دارن ... (برعکس نه ها - یعنی اول دوربینن) ... حالا نمی دونم الان گیر بیاد یا نه ... بهار که یکی دو مدلش ایران پیدا میشد ...

SoulSiick

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
1
Zen V plus با تگ کار می کنه ؟ چون همچین چیزی خوبه،یه چیز کوچیک و جمع جور باشه.
مثل همین سونی ها،اینا هم با نرم افزار کار می کنند ؟

اوکی پس دوربین دار منتفی میشه.
من شیرازم راستی،یه چیزی باشه که شیراز گیر بیاد.
--
راستی،ایپد نانو چنده الان ؟

SoulSiick

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
1
یه چیز دیگه،سایتی برای خرید آنلاین نیست ؟ که با کارت شتاب کار کنه ؟

mr-mostafa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما می تونی zen v plus بگیری که 4 گیگش باید 100 تومن باشه ؛ از نظر کیفیت صدا در سطح بسیار بالائیه .. یکی از بهترین ها

v_plus-1.jpg

دیگه ... creative zen هم هست .. فرقش با بالایی اینه که اولا تصویر رو بهتر حمایت می کنه ؛ ثانیا جدیدتره ؛ ثالثا رم هم می خوره ... 2 گیگ باید 100 تومن باشه ...

creative-zen-review.jpg

سونی هم گفتم : سری NWD-B ، اما فقط همین سری ... باقی سری هاش نیاز به یه نرم افزاری دارن که اذیتت می کنه ...

sony-walkman-nwd-b100-716-90.jpg

رفيق واقعا از توضيح خوبت سپاسگذارم. فقط مدل zen v plus نرم افزار نياز داره ؟؟ يعني چي؟؟؟ به مشكل ميخورم ؟؟ آخه اون جم و جور و خوبه . من mp4 ساپورت كنه برام مهم نيستش قيمتش بيشتر مهمه ولي مارك خوب. الان سوني كه گفتي قيمتش چند هستش؟؟؟ فضاش چقدر هستش؟؟؟

SoulSiick

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
1
سایت داخلی برای خرید آنلاین Mp3 player و اینجور محصولات نیست ؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
Zen V plus با تگ کار می کنه ؟ چون همچین چیزی خوبه،یه چیز کوچیک و جمع جور باشه.
مثل همین سونی ها،اینا هم با نرم افزار کار می کنند ؟

اوکی پس دوربین دار منتفی میشه.
من شیرازم راستی،یه چیزی باشه که شیراز گیر بیاد.
--
راستی،ایپد نانو چنده الان ؟
zen v plus : بله با تگ کار می کنه ...

سونی ها : بسته به مدل داره ؛ متاسفانه اکثرا نرم افزار می خوان ... سونیک استیج هستش که بدقلقه .. البته نرم افزارهای مشابه هم واسه اش چندتا اومده (ملت دیگه طاقت نیاوردن !!) که خوب هستن ... سری NWD-B نرم افزار نمی خواد مثلا
یه چیز دیگه،سایتی برای خرید آنلاین نیست ؟ که با کارت شتاب کار کنه ؟
سایت داخلی برای خرید آنلاین Mp3 player و اینجور محصولات نیست ؟
یه سری سایت هست من چک نکردم ، خودت یه سری بزن : مثلا gheymat.com یا rayaneh.com یا rayansaba.com ... اطلاع خاصی ندارم ... شرمنده ..

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
رفيق واقعا از توضيح خوبت سپاسگذارم. فقط مدل zen v plus نرم افزار نياز داره ؟؟ يعني چي؟؟؟ به مشكل ميخورم ؟؟ آخه اون جم و جور و خوبه . من mp4 ساپورت كنه برام مهم نيستش قيمتش بيشتر مهمه ولي مارك خوب. الان سوني كه گفتي قيمتش چند هستش؟؟؟ فضاش چقدر هستش؟؟؟
نرم افزار نیاز داره ؛ اما نه به اون معنا ... کافیه که درایورش نصب بشه روی PC ... بعدش مثل یه درایو اضافه در my computer ظاهرا میشه و در قالب همون ویندوز میشه بهش دسترسی داشت ... حتی اگه درایور هم نصب نباشه می تونه به مدیا پلیر 10 به بالا ارتباط بگیره ...

//
من mp4 ساپورت كنه برام مهم نيستش قيمتش بيشتر مهمه ولي مارك خوب
این جمله رو متوجه نشدم (بابا یدونه ویرگول بذار!! - شوخی)... ویدئو واسه ات مهمه یا نه ؟ (یا قیمت؟!!) ... اگه واسه ات مهمه creative zen رو بگیر ... اگه نیست zen v plus ...

khabgard

Registered User
لایک‌ها
8

v_plus-1.jpg

سیمورجان در مورد ZEN V plus چند مورد مشابه اتفاق افتاده که بعد از مدتی بدون دلیل هنگ می کنن و از کار میفتن
اینجا در موردش بحث شده ....

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سیمورجان در مورد ZEN V plus چند مورد مشابه اتفاق افتاده که بعد از مدتی بدون دلیل هنگ می کنن و از کار میفتن
اینجا در موردش بحث شده ....
اون لینک نظر شخصی یه کاربر بوده ..بنده در تمام این سالها ، بالای 10-15 تا Mp3 player داشته ام و چک کرده ام و در جریان وضعیتشون بودم .. Mp3 player ی که هنگ نکنه ، اصلا وجود نداره ! ... کلی هم راه واسه حل مساله هست .. سخت افزاری / نرم افزاری / گارانتی ...

اون صرفا بدشانسی یه کاربر بوده و اینکه بیایم براساس تجربه شخصی اش ، درست نیست ... zen v plus یه مدل تحسین شده اس و اتفاقا همون سایت Cnet که اشاره کردی هم خیلی با این محصول حال می کنه و نمره بالا بهش داده ...

khabgard

Registered User
لایک‌ها
8
درسته نمره بالایی گرفته ...البته من خودم یه Muvo TXFM داشتم که خیلی عالی بود !!!! ولی بعد از یه مدت usb ش خراب شد :(
ولی صداش هیچ تغییری نکرده بود و همچنان کیفیت خودش رو حفظ کرده بود....

mr-mostafa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نرم افزار نیاز داره ؛ اما نه به اون معنا ... کافیه که درایورش نصب بشه روی PC ... بعدش مثل یه درایو اضافه در my computer ظاهرا میشه و در قالب همون ویندوز میشه بهش دسترسی داشت ... حتی اگه درایور هم نصب نباشه می تونه به مدیا پلیر 10 به بالا ارتباط بگیره ...

//

این جمله رو متوجه نشدم (بابا یدونه ویرگول بذار!! - شوخی)... ویدئو واسه ات مهمه یا نه ؟ (یا قیمت؟!!) ... اگه واسه ات مهمه creative zen رو بگیر ... اگه نیست zen v plus ...

ممنونم دوست خوبم. نه نوشته بودم تصوير زياد مهم نيست برام. اين Zen v plus امكانات راديو و ضبط صداي خوب با فاصله رو داره ؟؟؟ قيمتش همون 100 تومن هستش ؟؟؟ براي خريد جايي سراغ دارين.

اين رو هم تو يه تاپيك ديگه گفته بودن:
iriver e100 هم هست 4گیگش 115 تومن منتها یه نمه کیفیتش پایین تر از زن هست مخصوصا ال سی دیش رو تو بیشتر روییوه میگن زاویه دیدش خوب نیست.
اگه میخا 50 تومن خرج کنی هم از Iriver t7 هست و t60 جمع وجور اندازه یو اس بی فلش هست. از کریتیو هم زن استون فکر کنم. رو 70 تومن Zen v plus. رو 90 کریتیو زن 2 گیگ و ....
185 سامسونگ p2
185 تا 200 cowon d2
توصیه : شما اگه ضبط صدا و جمع و جور بودن واسه ات مهم تره ، برو سراغ iriver .. بعدش هم این دو مدل creative ... واقعا هم تفاوت کیفیت ضبط همه اینا ، چندان زیاد نیست ... همه شون در حد متوسط به بالا و خوب هستن ... (اصلش اینه که creative ها بصورت wav ضبط می کنن و Iriver و u3 بصورت mp3 و فرمت فشرده

در آخر بين مدل هاي:
Zen v plus
Iriver
از بابت صدا و راديو و ضبط صدا كدوم بهتر هستش؟؟؟ بهترين مدل Iriver كدوم مدل هست؟!!! Zen v plus چطور جديد هستش ولي فرمت ضبطش wav هستش؟؟؟
ببخشيد خيلي سوال ميكنم ميخوام يه جنسي گيرم بياد بعدا پشيمون نشم آحه هميشه عجولانه خريدم بعد پشيمون شدم. مرسي

Last edited:

SoulSiick

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
1
منم راجب این Zen v plus تحقیق کردم،مثل اینکه همه می گند بعد از مدتی خراب میشه و حداکثر عمرش 1 ساله!

حتی توی Cnet یکی فقط نوشته بود It will die !

یکی دیگه نوشته بود فقط به اندازه ی مدت گارانتیش کار می کنه بعد خراب میشه.
کلا مثل اینکه توی فروم های Mp3 player گزارش زیادی از عمر کوتاه این مدل شده.

اینطوری که من علاوه بر اینجا رفتم و پرسدیم،برای رنج قیمت زیر 100 تومن همون سونی ها که دوستمون گفت توصیه می شوند.

راستی اگر یکم بیشتر هزینه کنه با 170-180 تومن می تونی یه آیپد نانو بگیری.

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
ممنونم دوست خوبم. نه نوشته بودم تصوير زياد مهم نيست برام. اين Zen v plus امكانات راديو و ضبط صداي خوب با فاصله رو داره ؟؟؟ قيمتش همون 100 تومن هستش ؟؟؟ براي خريد جايي سراغ دارين.

اين رو هم تو يه تاپيك ديگه گفته بودن:
iriver e100 هم هست 4گیگش 115 تومن منتها یه نمه کیفیتش پایین تر از زن هست مخصوصا ال سی دیش رو تو بیشتر روییوه میگن زاویه دیدش خوب نیست.
اگه میخا 50 تومن خرج کنی هم از Iriver t7 هست و t60 جمع وجور اندازه یو اس بی فلش هست. از کریتیو هم زن استون فکر کنم. رو 70 تومن Zen v plus. رو 90 کریتیو زن 2 گیگ و ....
185 سامسونگ p2
185 تا 200 cowon d2
توصیه : شما اگه ضبط صدا و جمع و جور بودن واسه ات مهم تره ، برو سراغ iriver .. بعدش هم این دو مدل creative ... واقعا هم تفاوت کیفیت ضبط همه اینا ، چندان زیاد نیست ... همه شون در حد متوسط به بالا و خوب هستن ... (اصلش اینه که creative ها بصورت wav ضبط می کنن و Iriver و u3 بصورت mp3 و فرمت فشرده

در آخر بين مدل هاي:
Zen v plus
Iriver
از بابت صدا و راديو و ضبط صدا كدوم بهتر هستش؟؟؟ بهترين مدل Iriver كدوم مدل هست؟!!! Zen v plus چطور جديد هستش ولي فرمت ضبطش wav هستش؟؟؟
ببخشيد خيلي سوال ميكنم ميخوام يه جنسي گيرم بياد بعدا پشيمون نشم آحه هميشه عجولانه خريدم بعد پشيمون شدم. مرسي
از نظر ضبط صدا ، zen v plus و خیلی مدلهای دیگه در یه رده قرار می گیره : متوسط و خوب ... یعنی عالی نیستن ، اما کار رو راه میندازن .. iriver ها برای ضبط بهتر هستن ..

کیفیت تصویر e100 از creative zen پایین تره ... بیشتر از یه نمه ! ...
اون چند خط آخر متن مال خود منه ؛ نه ؟ ...
منم راجب این Zen v plus تحقیق کردم،مثل اینکه همه می گند بعد از مدتی خراب میشه و حداکثر عمرش 1 ساله!

حتی توی Cnet یکی فقط نوشته بود It will die !

یکی دیگه نوشته بود فقط به اندازه ی مدت گارانتیش کار می کنه بعد خراب میشه.
کلا مثل اینکه توی فروم های Mp3 player گزارش زیادی از عمر کوتاه این مدل شده.

اینطوری که من علاوه بر اینجا رفتم و پرسدیم،برای رنج قیمت زیر 100 تومن همون سونی ها که دوستمون گفت توصیه می شوند.

راستی اگر یکم بیشتر هزینه کنه با 170-180 تومن می تونی یه آیپد نانو بگیری.
دوست جان ، "همه میگن " دقیقا یعنی کی میگه ؟ ... یه کاربر معمولی طبیعیه که وقتی دستگاهش خراب بشه میاد و 10 جا پست می زنه و هزار جا شکایت می کنه .. اینو من بارها گفتم " نه بخاطر خراب شدن یه دستگاه ، اعتبار یه مدل میاد پایین ، نه بخاطر سالم موندنش ، اعتبار یه مدل میره بالا" ... بهرحال ، منبع معتبری ، چنین حرفی رو تایید نکرده ... اگه هست ذکر کن ...

در رده زیر 100 تومن ، سونی ها از نظر امکانات در اولویت اول نیستند... از نظر کیفیت صدا بعد از creative دوم هستن حدودا ... از نظر باتری ، بسته به مدل ، اول هستن یا سوم ... از نظر شیکی ، بسته به مدل ، اول یا دوم هستن (البته بهتره بگیم : برحسب سلیقه!)...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
این رو هم در نظر بگیر که الان دو نسل نانو موجوده ... نسل دوم تصویر پخش نمی کنه اما شکیل تره از نظر خیلی ها (کاملا سلیقه ای - عکساشون رو چک کن)؛ نسل دوم 8 گیگش باید 210 باشه ... نسل سوم 8 گیگش باید کمی بیشتر باشه (230 تومن مثلا)

mr-mostafa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا دمت گرم مرسي. پس با اين حساب creative zen v plus از نظر صدا و اينا از همه مدلها بهتر هستش ؟!! چند گيگش 100 تومن هستش؟!

ivier در رده چندم هستش؟؟ كجايي هستش ؟؟؟

در حد قيمت 50 تومن 4 گيگ هستش ؟ امكان راديو و ضبط هم داشته باشه كدوم مدل؟؟؟؟

ممنونم از همگي

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
اقا دمت گرم مرسي. پس با اين حساب creative zen v plus از نظر صدا و اينا از همه مدلها بهتر هستش ؟!! چند گيگش 100 تومن هستش؟!

ivier در رده چندم هستش؟؟ كجايي هستش ؟؟؟

در حد قيمت 50 تومن 4 گيگ هستش ؟ امكان راديو و ضبط هم داشته باشه كدوم مدل؟؟؟؟

ممنونم از همگي
البته باز هم تکرار می کنم : اختلاف همه این مدلها چه از نظر کیفیت صدا ، چه از نظر موارد دیگه ، خیلی زیاد نیست ... اصلا شاید واسه خیلی از کاربرها محسوس نباشه ... اما از نظر کارشناسی ، اونطوریه که گفتم ...

فکر کنم 4 گیگش 100 تومن باشه

iriver از نظر ضبط بالاتره ، از نظر باتری متوسطه ... کره ای هستش

4 گیگ با 50 تومن باید بری سمت مدلهای متفرقه ...

بالا