• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

mr-mostafa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
البته باز هم تکرار می کنم : اختلاف همه این مدلها چه از نظر کیفیت صدا ، چه از نظر موارد دیگه ، خیلی زیاد نیست ... اصلا شاید واسه خیلی از کاربرها محسوس نباشه ... اما از نظر کارشناسی ، اونطوریه که گفتم ...

فکر کنم 4 گیگش 100 تومن باشه

iriver از نظر ضبط بالاتره ، از نظر باتری متوسطه ... کره ای هستش

4 گیگ با 50 تومن باید بری سمت مدلهای متفرقه ...

ممنونم . راستي Creavtive دستگاه ام پي تري با راديو و ضبط صدا نداره بدون تصوير اينجوري قيمتش مياد پايين تر. اين zen v plus خوبه ولي تصوير داره گرون تر هستش .

mostafa2426

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان .
من می خوام یه mp3 یا mp4 تا قیمت 100تومن به عنوان هدیه برای خواهرم بخرم .
پیشنهاد دوستان چیه

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
ممنونم . راستي Creavtive دستگاه ام پي تري با راديو و ضبط صدا نداره بدون تصوير اينجوري قيمتش مياد پايين تر. اين zen v plus خوبه ولي تصوير داره گرون تر هستش .
اون اختلاف قیمتی که در مورش حرف می زنی ، مثلا 10 تومنه ... انقدر مهمه ؟ ...

بهرحال نئون2 ، زن نانو پلاس ، v100 ، t200 اینا همه رادیو و ضبط دارن و تصویری هم نیستن و قیمتشون هم زیر 70 تومنه و تا 50 تومن هم میان پایین بعضا ...
سلام دوستان .
من می خوام یه mp3 یا mp4 تا قیمت 100تومن به عنوان هدیه برای خواهرم بخرم .
پیشنهاد دوستان چیه
creative zen خوبه = تصویری / کارت حافظه هم می خوره ... zen wav اسپیکر داره و تصویری هم هست ... t200 هم جمع و جوره و تصویری نیست ولی خوشگله ...

کلا چون واسه دختر می خوای بخری و هدیه هم هست ، عکسهاشون رو چک کن ببین از نظر قیافه می پسندی یا نه...

flasher_for_nok

Registered User
لایک‌ها
32
من یه آیپاد نانو نسل جدید می خوام بگیرم قیمت 8 و 16 گیگش چنده و کیفیتش چطوره؟
ضمنا می خوام یه سیستم صوتی رو هم براش بگیرم مثل altec lansing T612 نظرتون چیه صدای خوبی این سیستم داره و قوی هست و ازش به عنوان اسپیکر کامپیوتر هم میتونم استفاده کنم؟
یه هدفون خوب هم می خوام تا سقف 50 بگیرم البته inear نباشه مدلهای audio technica چطور هستن مدلهای cm3, c705 , c701 , c703 کلا بهترین و با کیفیت ترین هدفن رو برام معرفی کنین و قیمتش؟

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
قیمتی از Shuffle -نسل 2 یک گیگ دارین , پیدا میشه !؟ قدیم پایتخت هم ( ورودی ) داشت, همچنین اون فروشگاه محصولات Apple ولی دیگه ندارن
sigh.gif

ممنون

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
قیمتی از Shuffle -نسل 2 یک گیگ دارین , پیدا میشه !؟ قدیم پایتخت هم ( ورودی ) داشت, همچنین اون فروشگاه محصولات Apple ولی دیگه ندارن
sigh.gif

ممنون

امروز مجدد رفتم پایتخت, شافل پر بود
127fs2692169.gif
یک گیگ 70.000, اکسون و 75.000 رو به روی پله برقی

RAHGOZAR_MEYBOD

Registered User
لایک‌ها
1
سلام

دوستان عارضم خدمتتون كه: من امروز اين كريتيو v zen plus 1G رو كه با راهنمايي دوستان همينجا خريده بودم زدم به سيتم تا چند تا آهنگ كپي كنم! چون كار فوري برام پيش اومد از اتاق رفتم بيرون و 10 دقيقه بعد كه برگشتم ديدم هيچ اتري از حيات تو اين پلير ما نيست! :(

انگار اصلا شارژ نداره!:(
چي شده؟ سوخته؟ هيچ راه حلي داره؟ ميشه تعميرش كرد؟ v zen plus 4G الان چنده؟

mr-mostafa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با اين تفاسير يعني من Zen V Plus نگيرم ؟؟؟؟ چند تا پست تا به حال ديدم كه گفتن سريع خراب ميشه ؟؟؟ تعريفش رو زياد شنيدم اينجا چطور اينقدر زود خراب ميشه كم قيمتي هم نداره يعني از اين ارزون قيمت ها بدتر هستش ؟!!!!

DrAmir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشيد Cowon O2 در ايران موجود هست ؟ قيمت رو ميشه بگيد ؟

غير از اين مدل چی رو پيشنهاد ميکنيد تا 450 تومان ، يه چيزی ميخوام
برای ضبط صدا با کيفيت عالی ، پخش فيلم و زيرنويس

Chapeau

Registered User
لایک‌ها
11
سلام

من یه پلیر می خوام که کیفیت صدای خوب و LCD عالی و تقریبا بزرگ داشته باشه چون می خوام فایل هایی که دارم
گوش میدم همزمان متنش رو هم بخونم ...این مهمه که کیفیت LCD ش خوب باشه و اینکه Recorder هم باشه ....
ممنون میشم راهنمایی کنین :)

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
ببخشيد Cowon O2 در ايران موجود هست ؟ قيمت رو ميشه بگيد ؟

غير از اين مدل چی رو پيشنهاد ميکنيد تا 450 تومان ، يه چيزی ميخوام
برای ضبط صدا با کيفيت عالی ، پخش فيلم و زيرنويس
سلام

من یه پلیر می خوام که کیفیت صدای خوب و LCD عالی و تقریبا بزرگ داشته باشه چون می خوام فایل هایی که دارم
گوش میدم همزمان متنش رو هم بخونم ...این مهمه که کیفیت LCD ش خوب باشه و اینکه Recorder هم باشه ....
ممنون میشم راهنمایی کنین :)

O2 فعلا ايران نيومده. من به شخصه A3 را پيشنهاد مي كنم. 3 سال پيش A2 را به دوستم پيشنهاد كردم البته از آمريكا براش اوردن (اون موقع اكثرا cowon را نمي شناختن) واقعا چيز تپلي بود. cowon a3 specifications را تو گوگل سرچ كنيد مشخصاتش را بخونيد. ضبط صدا + ضبط ويديو + پخش MPG/WMV/ASF و DIVX با زيرنويس + پخش MP3/WMA/... + عكس + فايل متني + راديو + خروجي TV و ... .

حدود قيمت هم همون 400 و خورده اي هستش.

220246fec3a5afb.jpg

Last edited:

bazikhoor

Registered User
لایک‌ها
171
من اگه بخوام ميتونم mp3player رو آپديت كنم؟
مدلش اينه
creative muvo vidz

Chapeau

Registered User
لایک‌ها
11
O2 فعلا ايران نيومده. من به شخصه A3 را پيشنهاد مي كنم. 3 سال پيش A2 را به دوستم پيشنهاد كردم البته از آمريكا براش اوردن (اون موقع اكثرا cowon را نمي شناختن) واقعا چيز تپلي بود. cowon a3 specifications را تو گوگل سرچ كنيد مشخصاتش را بخونيد. ضبط صدا + ضبط ويديو + پخش MPG/WMV/ASF و DIVX با زيرنويس + پخش MP3/WMA/... + عكس + فايل متني + راديو + خروجي TV و ... .
حدود قيمت هم همون 400 و خورده اي هستش.
باید چیز جالبی باشه ....سرچ میکنم ببینم چجوریاست ....مرسی :)

ehsan999

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
من یک ام پی فور creative zen Vplus دارم که وقتی روشنش می کنم ارورfirmware problem می دهد و دیگر خود سیستم ام پی فور نمیاد و منوی recovery mode میاد من چکارش کنم؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام
من یک ام پی فور creative zen Vplus دارم که وقتی روشنش می کنم ارورfirmware problem می دهد و دیگر خود سیستم ام پی فور نمیاد و منوی recovery mode میاد من چکارش کنم؟
احتمال زیاد با لود مجدد Firmware مشکلت حل میشه ...

این فایل رو دانلود کن (اولی که نوشته firmware)، دستگاه رو وصل کن به PC ، گزینه Reload Firmware باید داشته باشی ؛ درسته ؟ ... فایل رو اجرا کن ...

http://support.creative.com/Product...bCatName=ZEN&prodID=15306&prodName=ZEN+V+Plus

فقط حواست باشه که در حین لود شدن FW ، دستگاه رو جدا نکنی ... ضمنا اطلاعات توش اگه مهمه ، یه نسخه پشتیبان تهیه کن (فکر کنم نسخه save copy بود)

ehsan999

Registered User
لایک‌ها
0
احتمال زیاد با لود مجدد Firmware مشکلت حل میشه ...

این فایل رو دانلود کن (اولی که نوشته firmware)، دستگاه رو وصل کن به PC ، گزینه Reload Firmware باید داشته باشی ؛ درسته ؟ ... فایل رو اجرا کن ...

http://support.creative.com/Products...ame=ZEN+V+Plus

فقط حواست باشه که در حین لود شدن FW ، دستگاه رو جدا نکنی ... ضمنا اطلاعات توش اگه مهمه ، یه نسخه پشتیبان تهیه کن (فکر کنم نسخه save copy بود)
سلام
خیلی خیلی ممنونم استاد.
کاملا درست شد.

hossein1111

Registered User
لایک‌ها
7
سلام
خسته نباشید تاپیک واقعا مفید و پرباریه:happy:

راستش من میخواستم آی پاد کلاسیک بگیرم و وقتی انجارو مطالعه کردم دودل شدم بین اون و zen vision:m !!
بودجه من 300 ه (یه کم بالا پایینم مشکل نداره)
کارای هم که برام مهمه درجه اول موزیک و بعد پخش فیلم(ساپورت فرمت های مختلف)

من زیاد اهل موزیک ویدو دیدن با خود دستگاه و ... نیستم ولی فیلم زیاد میبینم و این برام مهمه که اکثر فرمتها رو بدونه مشکل پخش کنه تا بتونم با کیفیت خوب توtv ببینم.
یک سوال آی پاد فرمت h.264 رو ساپورت میکنه؟ کریتیو چطور؟ (چون اکثر فیلمام divX و dvdrip , blurip هستن با کدک h.264)

و حافظه آی پاد هم خیلی وسوسه کنندس نسبت به کریتو که 30 گیگه!!

راستی قیمت Creative Zen Vision:M 30 gig چنده؟

(کاشکی cowon a3 اندازش اینقدر بزرگ نبود چون لیریکسم پخش میکنه خیلی عالیه:eek:)

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام
خسته نباشید تاپیک واقعا مفید و پرباریه:happy:

راستش من میخواستم آی پاد کلاسیک بگیرم و وقتی انجارو مطالعه کردم دودل شدم بین اون و zen vision:m !!
بودجه من 300 ه (یه کم بالا پایینم مشکل نداره)
کارای هم که برام مهمه درجه اول موزیک و بعد پخش فیلم(ساپورت فرمت های مختلف)

من زیاد اهل موزیک ویدو دیدن با خود دستگاه و ... نیستم ولی فیلم زیاد میبینم و این برام مهمه که اکثر فرمتها رو بدونه مشکل پخش کنه تا بتونم با کیفیت خوب توtv ببینم.
یک سوال آی پاد فرمت h.264 رو ساپورت میکنه؟ کریتیو چطور؟ (چون اکثر فیلمام divX و dvdrip , blurip هستن با کدک h.264)

و حافظه آی پاد هم خیلی وسوسه کنندس نسبت به کریتو که 30 گیگه!!

راستی قیمت Creative Zen Vision:M 30 gig چنده؟

(کاشکی cowon a3 اندازش اینقدر بزرگ نبود چون لیریکسم پخش میکنه خیلی عالیه:eek:)
البته به نوعی میشه zvm رو یه مدل قدیمی دونست ... هرچند هنوز هم از بعضی لحاظ مثل تنوع در حمایت از کدک های مختلف و اتصال به TV و کیفیت صدا جزو بهترینهاست ...

شما اگه می خوای تا 300 خرج کنی ، هر دوی اینا خوبن ، ولی بهرحال ipod مرتب به روز شده در حالیکه zvm همون نسخه 2-3 سال پیشه ... قیمتش هم باید حدود 220 باشه الان ...

بله ipod از H264 حمایت می کنه و کلا هم کانورتور خوبی داره ...

اونم یه راه دیگه اس که یه دفعه بری کارای سنگینتری مثل A3 بخری و خیال خودت رو راحت کنی ... چون از نظر کیفیت نمایش از اون دوتا بالاتره ... و خب البته از نظر سایز هم همینطور ... و قیمت ..

hossein1111

Registered User
لایک‌ها
7
البته به نوعی میشه zvm رو یه مدل قدیمی دونست ... هرچند هنوز هم از بعضی لحاظ مثل تنوع در حمایت از کدک های مختلف و اتصال به TV و کیفیت صدا جزو بهترینهاست ...

شما اگه می خوای تا 300 خرج کنی ، هر دوی اینا خوبن ، ولی بهرحال ipod مرتب به روز شده در حالیکه zvm همون نسخه 2-3 سال پیشه ... قیمتش هم باید حدود 220 باشه الان ...

بله ipod از H264 حمایت می کنه و کلا هم کانورتور خوبی داره ...

اونم یه راه دیگه اس که یه دفعه بری کارای سنگینتری مثل A3 بخری و خیال خودت رو راحت کنی ... چون از نظر کیفیت نمایش از اون دوتا بالاتره ... و خب البته از نظر سایز هم همینطور ... و قیمت ..

ممنونم از راهنمایی مفیدتون:) پس ایشالا همون آیپاد رو میگیرم:happy:

راستی بازم ازتون بخاطره این تاپیک فعال تشکر میکنم، شما واقعا زحمت میکشین که اینقدر وقت میزارین و جوابارو میدین:wub: :heart:

بالا