• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام خدمت دوستان عزيز

من ميخوام دو تا پلير به عنوان هديه بخرم با اين مشخصات:

1-حداكثر 40 تومان قيمت داشته باشه.(چون ميخوام دو تا بخرم)
2-نسبت به پولي كه ميدم كيفيت صدا و امكاناتش(زمان شارژ خوب،اداپتور جداگانه براي شارژ نه از طريق يو اس بي،جستجو براساس فولدر,....) خوب باشه.
3-قابليت اتصال بدون كابل به كامپيوتر را داشته باشه.
4-ظرفيتش هم هر چه بيشتر بهتر!!!:blush:(البته باتوجه به پولي كه ميدم فكر نكنم بيشتر از 2 گيگ بتونم بخرم.)

در ضمن اگر راهنمائي ديگه ائي هم داريد خوشحال ميشم بشنوم.
ممنون
بیار یه ذره بالاتر سمت 60 تومن ، کارای creative در دسترسه ... v100 مثلا ...

adelkahani

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام خدمت شما دوستان

ميخواستم بدونم كه Apacer مگه جز برندهاي متفرقست!
وايا تشخيص كيفيت بهتر صدا بين Apacer و Creative به همين سادگي براي همه امكان پذيره يا نه؟
بين اين دو مدلي كه دوستان معرفي كردند كدومش بهتره؟V100 يا T200؟
لطفا نظرتون رو در مورد مدلهاي Zen V Pluse و Zen Stone Pluse بفرمائيد؟
از بين اين 4 مدل كدوم بهتره و چرا؟
ممنون

Last edited:

mhaf

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
314
با سلام خدمت شما دوستان

وايا تشخيص كيفيت بهتر صدا بين Apacer و Creative به همين سادگي براي همه امكان پذيره يا نه؟
ممنون
اپیسر تقریبا میشه گفت بند بدی نیست
اما خیلی خوب هم نیست
از برندهای معمولیه

ali.h12

Registered User
لایک‌ها
113
قیمت این الان چنده 2 گیگ و 4 گیگ و کجا می شه تهیه کردش؟
SanDisk Sansa Clip

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
به نقل از محمدی :
T200 بهتر نیست ؟
نقل قول پایین
به نقل از adelkahani :
با سلام خدمت شما دوستان

ممنون
در مورد apacer که دوستمون گفت ... (بله – تشخیص تفاوت کیفیتشون بیشتر از 50-60 درصد محسوسه .. )

در مورد v100 و t200 بستگی داره به سلیقه ات ، خیلی تفاوت وحشتناکی ندارن ... باتری V100 بهتره ... V100 بدون کابل کار می کنه و T200 با کابل ... T200 شیک تره و البته جدیدتر ...

ZEN STONE پلاس اسپیکر داره و ریزه میزه اس ... ZEN V PLUS کیفیت صدای بسیار خوبی داره ، از نظر امکانات کاملترینه بین اینها ، در عوض نیاز به درایور مخصوص داره (که البته لزوما چیز بدی نیست)

این سانسا کلیپ که پایین تر هم گفتم مدل خوبیه .. در حد همین ها
به نقل از ali.h12 :
قیمت این الان چنده 2 گیگ و 4 گیگ و کجا می شه تهیه کردش؟
SanDisk Sansa Clip
2 گیگ 53 و 4 گیگ 100 ... نمایندگی سونی ، جنب پاساژ ایران

adelkahani

Registered User
لایک‌ها
0
نقل قول پایین

در مورد apacer که دوستمون گفت ... (بله – تشخیص تفاوت کیفیتشون بیشتر از 50-60 درصد محسوسه .. )

در مورد v100 و t200 بستگی داره به سلیقه ات ، خیلی تفاوت وحشتناکی ندارن ... باتری V100 بهتره ... V100 بدون کابل کار می کنه و T200 با کابل ... T200 شیک تره و البته جدیدتر ...

ZEN STONE پلاس اسپیکر داره و ریزه میزه اس ... ZEN V PLUS کیفیت صدای بسیار خوبی داره ، از نظر امکانات کاملترینه بین اینها ، در عوض نیاز به درایور مخصوص داره (که البته لزوما چیز بدی نیست)

این سانسا کلیپ که پایین تر هم گفتم مدل خوبیه .. در حد همین ها

2 گیگ 53 و 4 گیگ 100 ... نمایندگی سونی ، جنب پاساژ ایران

با تشكر از شما دوست عزيز

منظورتونو از درايور متوجه نشدم:blush:
يعني وقتيZEN V PLUS رو به PC وصل ميكنيم اگه درايورش نباشه توسط PC شناخته نميشه!؟مگه اين مدلها رو(منظورم همه مدلهائي كه گفتم) نميشه به جاي فلش مموري هم استفاده كرد؟
اين پليرها با كامپيوتر شارژ ميشن يا نه؟و ايا ميشه براشون شارژر خريد كه مستقيما شارژشون كرد؟
در ضمن اين ID3 tag browsing يعني چي؟تويه سايته زير اينو نوشته بود كه:
The Clip, like like it’s Sansa brothers, uses ID3 tag browsing, but many prefer to keep their music organized themselves.
اينم ادرس سايتش:
http://www.anythingbutipod.com/archives/2007/10/sandisk-sansa-clip-review.php

در ضمن ادرسي كه دادين براي خريد Sansa همون فروشگاه بزرگيه كه اول پاساژ ايران تو خيابان وليعصره؟

Last edited:

adelkahani

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان عزيز

ميدونم شايد دوستان درگيره امتحانات باشن و دير به تاپيك سر بزنن ولي اگه ميشه زودتر جواب سئاوالهاي منو بدين ممنون ميشم.چون ميخوام سريعتر بخرم.:blush:
بازم ممنون

Radian

Registered User
لایک‌ها
0
FREEDOM city............ PPC : HTC Touch HD ......
دوستان کسی قیمت Ipod Touch رو داره ؟

hashemp206

Registered User
لایک‌ها
0
سلام خدمت دوستان عزيز

من ميخوام دو تا پلير به عنوان هديه بخرم با اين مشخصات:

1-حداكثر 40 تومان قيمت داشته باشه.(چون ميخوام دو تا بخرم)
2-نسبت به پولي كه ميدم كيفيت صدا و امكاناتش(زمان شارژ خوب،اداپتور جداگانه براي شارژ نه از طريق يو اس بي،جستجو براساس فولدر,....) خوب باشه.
3-قابليت اتصال بدون كابل به كامپيوتر را داشته باشه.
4-ظرفيتش هم هر چه بيشتر بهتر!!!:blush:(البته باتوجه به پولي كه ميدم فكر نكنم بيشتر از 2 گيگ بتونم بخرم.)

در ضمن اگر راهنمائي ديگه ائي هم داريد خوشحال ميشم بشنوم.
ممنون
بهترین پیشنهاد

Creative ZEN Stone Plus with built-in speaker
به این لینک سری بزنید تا هم عکسش و مشخصاتش رو ببنید
به بودجه شما هم میخوره و بلندگوی داخلی هم داره من داشتم ولی ورژن قدیمی تر بود و بلندگوی داخلی نداشت
کیفیت صداش هم خوبه دقیق یادم نمیاد چند ساعت دووم می آورد احتمالا20 ساعت. از طریق usb هم شارژ می شه. ولی شما می تونید با گیر آوردن شارژرهای موبایل موتورولا از طریق سیم برق شارژشون کنید مانیتور دارند و می تونید فولدر آهنگهاتون رو ببیند اکولایزر داره همچنین رادیو و میکروفون که می تونید باهاش صدا ضبط کنید. کیفیت ضبط صداش عالیه.;) یک تسمه ای هم داره که به جدا می فروشن و می تونین به عنوان ساعت به دستتون ببندید. هم 2 گیگابایتش هست و هم 4 گیگابایت.:rolleyes:
دیگه فکر نکنم بهتر از این با این بودجه گیرتون بیاد

adelkahani

Registered User
لایک‌ها
0
با تشكر از شما دوست عزيز

منظورتونو از درايور متوجه نشدم:blush:
يعني وقتيZEN V PLUS رو به PC وصل ميكنيم اگه درايورش نباشه توسط PC شناخته نميشه!؟مگه اين مدلها رو(منظورم همه مدلهائي كه گفتم) نميشه به جاي فلش مموري هم استفاده كرد؟
اين پليرها با كامپيوتر شارژ ميشن يا نه؟و ايا ميشه براشون شارژر خريد كه مستقيما شارژشون كرد؟
The Clip, like like it’s Sansa brothers, uses ID3 tag browsing, but many prefer to keep their music organized themselves.
اينم ادرس سايتش:
http://www.anythingbutipod.com/archives/2007/10/sandisk-sansa-clip-review.php

در ضمن ادرسي كه دادين براي خريد Sansa همون فروشگاه بزرگيه كه اول پاساژ ايران تو خيابان وليعصره؟

با سلام خدمت دوستان عزيز

ميشه لطفا جوابه سئوالات منو بدين
:(:(:(:(:(:(:(:(
ممنونم

adelkahani

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز hashemp206

با تشکر از شما و راهنمائی خوبتون

میشه لطفا جواب این سئوالهای منو بدین:(چند تا پست بالاتر)

وقتيZEN V PLUS رو به PC وصل ميكنيم اگه درايورش نباشه توسط PC شناخته نميشه!؟مگه اين مدلها رو(منظورم همه مدلهائي كه گفتم) نميشه به جاي فلش مموري هم استفاده كرد؟
اينم ادرس سايتش:
http://www.anythingbutipod.com/archi...lip-review.php

مرسی

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
سیمور جان D2 با UTF-8 مشکل داره، نشون میده ولی از چپ به راست این صفحه رو گفتی باز نمیشه ، راستی هر موقع D2 رو به سیستم وصل میکنم شارژ هم میشه، راهی هست که وقتی پورت USB رو وصل میکنم شارژ نشه فقط روش اطلاعات بریزیم :( یه مموری SDHC گرفتم که ریدری که داشتم نمیخونه، ریدرهای جدید SDHC class 6 رو ساپورت میکنه، میدونم سوالش برای اینجا نیست اما اگر ریدری باشه که بخونه برم یه ریدر c6 ساپورت بخرم ...

a_safari1985

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همگی

راستش من خیلی تازه واردم توی این بخش.ببخشین اگه حرفه ای نیست سوالم.

من می خوام به پلیر با بودجه ی حول و حوش 150 160 بگیرم.با توجه به اطلاعات اینجا،به نظرم D2 چیز جالبی اومد.به خصوص که اینجا نوشته بود USB Host هستش:
http://www.orado.com/item-کوون-COWON-iAudio-MP4-Player-مدل-D2-4GB-i/1431
ولی دو تا چیز یکم دلسردم می کرد.یکی صفحه لمسی بودنش و نگرانی از حساسیت صفحشه(من کلا زیاد آدم ئبا سلیقه ای نیستم متاسفانه!)ضمنا برای کار کردن با صفحه لمسی حتما باید گوشی رو از جیب در اورد و نگاه کرد و .... ولی اگه اینطور نباشه میشه توی خود جیب هم باهاش کار کرد مثلا.
یکی دیگه هم اینکه یه دوستی می گفت عملا نمیشه با این اندازه ها فیلم دید!یعنی انقدر کوچیک هست که بی خیال دیدن فیلم میشی!

حالا سوالای من ایناست:
1-به نظرتون توی این رنج قیمت یا پایینترش،چه پلیرهایی خوبن واقعا؟(من قبلا یه COWON F2 داشتم و از کیفیت صداش هم خیلی راضی بودم.ولی خوب...بعد از 2 سال صفحش خراب شد...)
2- D2واقعا USB Host هست؟آخه جای دیگه چیزی ندیدم.اگه باشه که به نظرم خیلی می ارزه.
3- شاید بد نباشه بگم من بین CREATIVE ZEN و Iriver E100 و IAudio 7 و این D2 تردید دارم.

pany

Registered User
لایک‌ها
19
The new ipod shuffle

امروز دست دوستم دیدم , خیلی کوچولوه اما 2 رنگ بیشتر نداره.

300-shuffle.jpg

new-ipod-shuffle-4gb.jpg

4GB flash drive1
Up to 1,000 songs in 128-Kbps3
AAC format

Height: 1.8 inches (45.2 mm)
Width: 0.7 inch (17.5 mm)
Depth: 0.3 inch (7.8 mm)

79$

این ایپاد نام اجرا کننده موسیقی یا خواننده , اسم قطعه موسیقی و نام پلی لیست انتخابی رو میتونه اعلام کنه .

این ایپاد های شافل برای پیاده روی و ورزش خیلی خوبن اما بدیش اینکه صفحه ال سی دی ندارن. دگمه هاش هم

روی همون سیم ایر فون هست .

khabaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
603
دوستان کسی میدونه قیمت آیپاد کلاسیک 120 گیگ الان تو بازار تهران چنده؟

farzad13

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان یه پلیر به من معرفی کنین که دکمه هاش زود خراب نشه یعنی با کار زیاد مقاوم باشه چون برای تمرین زبان میخوام و دایما عقب جلو میکنم قیمت هم تا 80

farzin_mothman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
salam,khaste nabashid,khahesh mikonam az inke ba hurufe EN minevisam irad nagirid chon man tuye iran zendegi nemikonam va farsi neveshtan baram maghdur nist.kheyli vaghte mikham yek pmp khub bekharam.avvalesh ipod touch mikhastma begiram,ba'desh archos 5 nazaramo jalb kard,ba'd cowon o2,cowon s9.nemidunam kodumo bekharam.wi fi va injur chiza baram mohem nist ziyad,mohemme ke safhash hassas bashe,speaker dashte bashe va sedaye speakeresh ham khub bashe,bluetooth dashte bashe ma'reke mishe.
ipod touch 16gb: 330$
cowon o2 16gb:320$
archos 5 60gb:390$

mr-mostafa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من کریتیو Zen vision M دارم. چرا بعد مدتی استفاده نمیکنی با اونکه شارژ داره ولی شارژش از بین میره ؟؟؟؟؟؟

من الان موزیک ویدئو های wmv میریزم داخلش بعضی ها رو اجرا میکنه فایلهای Mpeg رو no suport فقط صدا پخش میشه و بعضی هم کلا میگه قابل پخش نیست مثل Babak Rahnama - Eshghe to [ HQ ].wmv. در صورتی که فیلم های وی سی دی رو اجرا میکنه با پسوند dat . ممنون میشم راهنمایی کنید.

Last edited:

Genius-Iran

Registered User
لایک‌ها
2
شركت شاب

محصولات زير با گارانتي شاب در بازار موجود هستن :

كليه محصولات Abit‌ اعم از مادربرد و كارت گرافيك
محصولات Genius‌ اعم از Mouse , Keyboard , Webcam , Speaker
اسپيكرهاي Creative

آدرس سايت : http://www.shobtech.com
تلفن دفتر مركزي : 8700850

البته فكر ميكنم فعاليتش اشون رو و تمركزشون رو از Genius برداشتن;)

در حال حاضر بازار ايران دست تنها نماينده Genius با 2 سال گارانتي تعويض، يعني متم اف هست...

آدرس وبسايت:

کد:
www.geniusiran.com
www.geniusiran.ir
.comجنيوس.www
تلفن:
کد:
66705522

بالا