• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

علی 110

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من برای ضبط جلسات و کلاسها به یک ریکوردر یا mp3 پلیر نیاز دارم اگه راهنمائی کنید ممنون میشم

مشخصات:
- طول زمان ضبط بالا با یک بار شارژ - حدود هشت ساعت یا بیشتر
- کیفیت ضبط تا اونجایی برام مهمه که صحبتها براحتی قابل تشخیص باشند - منظور اینه که کیفیت بالا برای ضبط موسیقی مورد نظرم نیست
- ترجیحا اسپیکر داشته باشه اگر نداشت هم مهم نیست
- قیمت تا 70 تومن

mohammad.kaveh

Registered User
لایک‌ها
4
HD Zone توی ترهان پیدا میشه ؟
چنده ؟

bob1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام cowon i audio7 رو هایپر استار میداد 115000
ارزش خرید داره؟
البته 16 گیگ بود

Last edited:

PE soccer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشید zune چه قیمتی هست ؟

farzad13

Registered User
لایک‌ها
0
sansa clip رو از کجا میشه گیر آورد ؟ ادرس لطفا؟

badform

Registered User
لایک‌ها
97
sansa clip رو از کجا میشه گیر آورد ؟ ادرس لطفا؟

همه جا! پاساژ ايران ..رضا...پايتخت...سايت هاي اينترنتي ( مثل چاره دات كام...)
من دنبال كليپ پلاس هستم كه جديد آمده...

danijon_2006

Registered User
لایک‌ها
12
میگم چه تفاوتی بین کریتیو ep-630 ,ep-630i هست؟کسی از قیمت ep-830 خبر داره؟نسبت به اون دوتای قبلی برتری هم داره؟

shayan_irir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یلام . ببخشید تفاوت قیمت iriver150 با iriver200 به اندازه کاراییش میارزه ؟

yn_ali

Registered User
لایک‌ها
35
از دوستان با تجربه یه راهنمایی میفرمایید
من یه mp3 player میخام به یکی از رفقا که تازه دانشگاه قبول شده هدیه بدم که قابلیت ضبط صدا داشته باشه بتونه تو کلاس ازش استفاده کنه کیفیت مناسبی هم داشته باشه حدود 100 تومن حالا یه کم بالا پایین
یه مدل 8 گیگ ترسند650 دیدم که 60 تومن بود هم پلیر و هم ضبط صدا داره فروشنده خیلی توصیه میکرد اما قیمتش منو به شک میندازه میترسم کیفیت نداشته باشه شرمنده شم
رکوردر سونی ux200 هم بود 118 تومن ولی حجم 2 گیگ دوستانی که تجربشون بیشتره لطفا راهنمایی کنن
اولا اون ترسند به درد بوخور هست با توجه به حجم بالایی که داره کیفیت ضبطش و صداش قابل قبوله؟
این مدل سونی چطور البته فک میکنم سونی پرسیدن نداره
یا اگه تو این مایه ها چیز بهتری هست برای این کارایی که گفتم ممنون میشم راهنمایی کنید

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام
فکر می کنم بهتره توی مدلهای سونی دنبال یکی بگردی.
فکر کنم با 140 تومن بتونی یکی توپ بخری که بلوتوث هم داشته باشه.
در ضمن اگه می خوای پلیر بگیری به نظر من بهتره دنبال شکرتهائی باشی که کیفیت صدا براشون مهمه نه تولید کننده های رم مثل ترنسند.
راستی این مدلهای سنگی سامسونگ هم خیلی ارزون شده حتما چک کن.

medil0ne

Registered User
لایک‌ها
75
با سلام...
عذر میخوام که قبل از این که سرچ بزنم تو تا‍پیک درخواست میدم،خواستم فعال های این بخش ادرس چند تا سایت فروش اینترنتی و یا حتی فقط نمایش محصولات رو بهم بدن،متوجه منظورم هستید؟!
منظورم اینه که اگرم سایت فروش نباش،فقط یه سری محصول رو بهم معرفی کنه که البته اگه حداقل قیمت داشته باشه که بهتره
تصمیم گرفتم mp3 player بگیرم ولی خب در حدود بیس سی تومن میخوام براش هزینه کنم و نه بشتر و حتی کمتر!
خیلی ممنون میشم،منتظرم...

FDesigner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

من یک درخواست خیلی فوری دارم. من احتیاج به یک mp3 پلیر دارم که می خوام ضبط کننده با صدا و کیفیت خیلی خوب داشته باشه. در عین حال از طریق usb شارژ بشه. LCD هم داشته باشه که بشه آهنگ ها رو توش جستجو کرد. ممنون می شم اگه کسی من رو راهنمایی کنه. راستی قیمت های مختلف اگه داره پیشنهاد بدید. ولی ترجیحا کمتر از 100 هزار تومان باشه.

مرسیییییییییییی

Last edited:

K.P.

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
میخواستم یه mp3player جمع و جور بگیرم که هم در مواقع عادی استفاده کنم و هم برای موقع ورزش کردن مناسب باشه چون من ورزشهای پر تحرک انجام میدم
خودم بعد از تحقیق به دو مورد Ipod Shuffle نسل چهارم و Zen Stone رسیدم
جفتشون خوبن حالا میخوام بدونم کدوم بهتره و اینکه مدل و مارک دیگه ایی بهتر ار این دوتا هست که مناسب این کار باشه
اینا حجمشون 2 گیگ هست که به نظرم کم میاد
هدفون هم Creative Aurvana In-Ear 2 بخرم

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
سلام
میخواستم یه mp3player جمع و جور بگیرم که هم در مواقع عادی استفاده کنم و هم برای موقع ورزش کردن مناسب باشه چون من ورزشهای پر تحرک انجام میدم
جفتشون خوبن حالا میخوام بدونم کدوم بهتره و اینکه مدل و مارک دیگه ایی بهتر ار این دوتا هست که مناسب این کار باشه

سلام

با تجربه فراوانی که در زمینه پلیر دارم پیشنهاد میکنم عکس پایین :

من خودم در کنار ایپاد تاچ... ایریور... شافل هم دارم کیفیت صدای خیلی خوب قبلا مشکل هدفون داشتم با این تبدیل درست شد , الکی پولتو بابت Creative اتیش نزن Aurvana مدل قدیمی 2 سال پیش داشتم با پولی که میخوای اونو بگیری یه چیز درست حسابی میتونی تهیه کنی , به جرات میتونم بگم کریتیو کیفیت ساخت محصولاتش داغونه 2 مدل از اسپیکر دارم هر 2 سوییچ کنترل صدا مشکل پیدا کرده هدفوناشم معلوم نیست از چی ساختن ... در کل سمت کریتیو نرو :rolleyes:

ایپاد

+

تبدیل هدفون Griffin

headphone-control-adapter_1.jpg

ایرفون Griffin Griffin TuneBuds Mobile

tunebudsmobile_1.jpg

Last edited:

medil0ne

Registered User
لایک‌ها
75
سلام...
این هندزفریه پست بالا رو میبینین...
میبینین قسمتی که داخل گوش میره چه شکلی میشه...
الان من کاری می تونم انجام دم که همین هندزفری خودم رو به اون شکل در بیارم
اگر هم نمیتونم چه هندزفری ای پیشنهاد می کنید...
(اگه الان وقت نیست سریع جواب نده!بزار سر فرصت کامل جواب بده...!)ممنون

C Y R U S

Registered User
لایک‌ها
25
سلام

این دو مدل COWON رو هم در نظر بگیرید:
i9
E2
من هم آیپاد دارم البته آیپاد تاچ؛ هم Creative Zen Stone؛ چند روزی هم هست که یه دونه Cowon i9 گرفتم. باید بگم که کیفیت پخش موزیک COWON یک سر و گردن بالاتر از اونای دیگه است. به علاوه امکانات بسیاری برای تنظیم صدا و موارد دیگه داره که من تا حالا توی هیچ پلیر دیگه ای ندیدم. تنها نکته منفی اش اینه که صداش یک مقدار نسبت به آیپاد ضعیف تره که این مورد رو هم میشه به راحتی با تنظیماتی که داره درست کرد. در کل اگه دنبال یه موزیک پلیر حرفه ای میگردید حتماً یکی از مدلهای COWON رو انتخاب کنید.

K.P.

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
با تجربه فراوانی که در زمینه پلیر دارم پیشنهاد میکنم عکس پایین :
من خودم در کنار ایپاد تاچ... ایریور... شافل هم دارم کیفیت صدای خیلی خوب قبلا مشکل هدفون داشتم با این تبدیل درست شد , الکی پولتو بابت Creative اتیش نزن Aurvana مدل قدیمی 2 سال پیش داشتم با پولی که میخوای اونو بگیری یه چیز درست حسابی میتونی تهیه کنی , به جرات میتونم بگم کریتیو کیفیت ساخت محصولاتش داغونه 2 مدل از اسپیکر دارم هر 2 سوییچ کنترل صدا مشکل پیدا کرده هدفوناشم معلوم نیست از چی ساختن ... در کل سمت کریتیو نرو :rolleyes:

این دو مدل COWON رو هم در نظر بگیرید:
i9
E2
من هم آیپاد دارم البته آیپاد تاچ؛ هم Creative Zen Stone؛ چند روزی هم هست که یه دونه Cowon i9 گرفتم. باید بگم که کیفیت پخش موزیک COWON یک سر و گردن بالاتر از اونای دیگه است. به علاوه امکانات بسیاری برای تنظیم صدا و موارد دیگه داره که من تا حالا توی هیچ پلیر دیگه ای ندیدم. تنها نکته منفی اش اینه که صداش یک مقدار نسبت به آیپاد ضعیف تره که این مورد رو هم میشه به راحتی با تنظیماتی که داره درست کرد. در کل اگه دنبال یه موزیک پلیر حرفه ای میگردید حتماً یکی از مدلهای COWON رو انتخاب کنید.

از راهنماییتون ممنون

*sepideh*

Registered User
لایک‌ها
433
سلام

جناب سیمور من نوشته های شما رو تو این فروم و پی30 دنبال کردم ولی الان هنوز شک دارم چی بگیرم چون ام پی فور رو میخوام حداقل یک سال استفاده کنم و برای تمرین زبان میخوام و فیلم و کلیپم تا حد متوسطی . اونقدر هم

گوشم به موسیقی حساس نیست که بتونم کیفیت های نزدیک به هم رو تشخیص بدم .
ولی عمر باطری و کوچیک بودن خوش دست بودن برام خیلی مهمه و اینکه نسبت به ضربه مقاوم باشه .

تا حدود 100 تومن ، 10 تومن بالا و پایین هم میتونم هزینه کنم البته اگه مدلی باشه که واقعا بیارزه تا 150 تومن .

خواهش میکنم اگه شما یا هر کدوم از بچه های فروم میتونه به من پیشنهاد بده .

خودم موزاییک کریتو رو دیدم خوشم اومده ولی بقیه رو درست نمیشناسم .

ممنون میشم راهنمایی کنین .

اگه براتون مقدوره نمایندگی محصول پیشنهادی رو معرفی کنین . چون من کرمانشاهم و احتمالا باید اینترنتی سفارش بدم . بازم ممنون .

darya_s

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
الان دیگه مدلهایی که فقط mp3 باشند، زیاد نیست توی بازار؟ من یک دستگاه میخوام زیر 100 تومن که دیگه پخش ویدئو نداشته باشه و جمع و جور باشه، اما دیگه فرمتهای مهم صوتی رو ساپورت کنه و صفحه اش هم فقط در حد نشون دادن ترک و فولدر و اینها باشه.

بالا