• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

darya_s

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
الان دیگه مدلهایی که فقط mp3 باشند، زیاد نیست توی بازار؟ من یک دستگاه میخوام زیر 100 تومن که دیگه پخش ویدئو نداشته باشه و جمع و جور باشه، اما دیگه فرمتهای مهم صوتی رو ساپورت کنه و صفحه اش هم فقط در حد نشون دادن ترک و فولدر و اینها باشه.

برای بالا آمدن تاپیک!!! :blush:

jxdiran

Registered User
لایک‌ها
1
سلام

جناب سیمور من نوشته های شما رو تو این فروم و پی30 دنبال کردم ولی الان هنوز شک دارم چی بگیرم چون ام پی فور رو میخوام حداقل یک سال استفاده کنم و برای تمرین زبان میخوام و فیلم و کلیپم تا حد متوسطی . اونقدر هم

گوشم به موسیقی حساس نیست که بتونم کیفیت های نزدیک به هم رو تشخیص بدم .
ولی عمر باطری و کوچیک بودن خوش دست بودن برام خیلی مهمه و اینکه نسبت به ضربه مقاوم باشه .

تا حدود 100 تومن ، 10 تومن بالا و پایین هم میتونم هزینه کنم البته اگه مدلی باشه که واقعا بیارزه تا 150 تومن .

خواهش میکنم اگه شما یا هر کدوم از بچه های فروم میتونه به من پیشنهاد بده .

خودم موزاییک کریتو رو دیدم خوشم اومده ولی بقیه رو درست نمیشناسم .

ممنون میشم راهنمایی کنین .

اگه براتون مقدوره نمایندگی محصول پیشنهادی رو معرفی کنین . چون من کرمانشاهم و احتمالا باید اینترنتی سفارش بدم . بازم ممنون .

با سلام ،
بهترین پیشنهاد من به شما MP3 یا MP4 Player های SONY میتونه باشه، البته کیفیت سونی معلومه که چیه اما بهتره اشاره کنم به اینکه سونی از لحاظ فنی و کیفیت هدفون هم که خیلی مهمه مثل هیچدام دیگه نیست و واقعا عالیه ، اکثر دستگاهای پخش کننده صوت و تصویر دیجیتال از لحاظ طراحی و ساخت شبیه هم هستند اما سونی واقعا یه چیز دیگه است ، بهر حال پیشنهاد می کنم برای خرید MP3 Player و MP4 player حتما سری به سایت شرکت نگین خاورمیانه بزنید.

Last edited:

jxdiran

Registered User
لایک‌ها
1
برای بالا آمدن تاپیک!!! :blush:

با سلام ،
بهترین پیشنهاد من به شما MP3 یا MP4 Player های SONY میتونه باشه، البته کیفیت سونی معلومه که چیه اما بهتره اشاره کنم به اینکه سونی از لحاظ فنی و کیفیت هدفون هم که خیلی مهمه مثل هیچدام دیگه نیست و واقعا عالیه ، اکثر دستگاهای پخش کننده صوت و تصویر دیجیتال از لحاظ طراحی و ساخت شبیه هم هستند اما سونی واقعا یه چیز دیگه است ، بهر حال پیشنهاد می کنم برای خرید MP3 Player و MP4 player حتما سری به سایت شرکت نگین خاورمیانه بزنید.

reza_59

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
من یه creative muvo tx fm 512mb دارم یه firmware جدید بهش زدم حالا دیگه روشن نمیشه .... حتی کامپیوتر هم به عنوان فلش نمیشناستش(قابلیت استفاده به عنوان فلش رو هم داره) ........ چه کار کنم ؟ ممن.ن میشم جواب بدید

peaceful1

Registered User
لایک‌ها
1
تو تنظیماتش حالت اتصال رو MSC کن.

red_love23

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من یه mp4 مدل dyne tuny 8 با حافظه 512 MB دارم .
یه ویروس write protect گرفته بود با یه نرم افزار به زور فرمتش کردم اما حالا تا میاد بالا خاموش میشه.
کسی نرم افزار فلش اون رونداره؟ باید چیجوری گیرش بیارم؟

fereydoon1

Registered User
لایک‌ها
895
یه هندزفری ie8 sennehiser دارم برای این میخوام یه mp3 player بگیرم نمیدونم چی بگیرم لطفا کمک کنید بهم جمع جور باشه !کیفیت فوق العاده باشه !مستقیم usb باشه -برای ورزش میخوام -اصلا نمیخوام تصویر پخش کنه lcd داشته باشه ولی برای دیدن منو نه برای دیدن ویدبو
(هر چی جمع جور تر بهتر !
ممنون

بودجه هم مسئله نیست

02314451

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
cowon چه مدل هایی تو ایران موجود داره؟
قیمت هم میزارین؟

02314451

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه زمانی خیلی خوب بود یعنی وارداتش رو میگم، الان دیگه نمیاد یعنی خیلی کم و اگر باشه مدلهای قدیمیش هست تو مغازه ها ! الان یا سونی یا iRiver میشه خوب گیر اورد. بقیه مارکها هم که از نظر کیفیت در بازار ایران به پای این دو نمیرسند. فیلیپس هم تازگیها خیلی تو بازار زیاد شده ولی کیفیت آنچنانی نداره و مدلهاشو دقت کنید مال 1-2 سال پیشه ک الان تو بازار بعنوان جدید میفروشن.
از مارکهای معمولی و درجه 4 و3 هم میشه مارشال و یا جی.ایکس.دی گرفت که خب هرقدر پول بدی همون قدر آش میخوری. من خودم دنبال یه پلیر خیلی کوچیک (مثل شافل مکینتاش بودم) ولی در عین حال ارزون ! که نهایتا تو بازار یکی از مدلهای مارشال گیر آوردم 2 گیگ ساده با صدای خوب 30 تومن(البته فکر کنم همین بشه 25 هم گیر آورد) . خب اگر 6 ماه دیگه خراب بشه ناراحت نمیشم چون الان کارمو راه انداخت و از 30 تومن نمیشه توقع دوام طولانی مدت داشت !!!:D

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
یادم رفت بگم، محصولات مکینتاش حساب نکردم چون قیمتاش اختلاف زیادی با بقیه پلیرها داره والا در کیفیتش شکی نیست :f34r:

ni88

Registered User
لایک‌ها
50
cowon چه مدل هایی تو ایران موجود داره؟
قیمت هم میزارین؟
سلام من قبلا توی پی تی یه تاپیک داشتم که کووان با گارانتی رسمی امرتات میفروختم و مدل ها هم بود ولی الان دیگه اینجا فعالیت نمیکنم راستی من مظفری هستم ویزیتور شرکت امرتات نماینده انحصاری کووان در ایران
برای مدل ها میتونید به سایت امرتات برید و برای خرید میتونید با من از طریق pm تماس بگیرید برای خرید محصولات کووان با گارانتی و لوازم جانبی کووان
یه زمانی خیلی خوب بود یعنی وارداتش رو میگم، الان دیگه نمیاد یعنی خیلی کم و اگر باشه مدلهای قدیمیش هست تو مغازه ها ! الان یا سونی یا iRiver میشه خوب گیر اورد. بقیه مارکها هم که از نظر کیفیت در بازار ایران به پای این دو نمیرسند. فیلیپس هم تازگیها خیلی تو بازار زیاد شده ولی کیفیت آنچنانی نداره و مدلهاشو دقت کنید مال 1-2 سال پیشه ک الان تو بازار بعنوان جدید میفروشن.
از مارکهای معمولی و درجه 4 و3 هم میشه مارشال و یا جی.ایکس.دی گرفت که خب هرقدر پول بدی همون قدر آش میخوری. من خودم دنبال یه پلیر خیلی کوچیک (مثل شافل مکینتاش بودم) ولی در عین حال ارزون ! که نهایتا تو بازار یکی از مدلهای مارشال گیر آوردم 2 گیگ ساده با صدای خوب 30 تومن(البته فکر کنم همین بشه 25 هم گیر آورد) . خب اگر 6 ماه دیگه خراب بشه ناراحت نمیشم چون الان کارمو راه انداخت و از 30 تومن نمیشه توقع دوام طولانی مدت داشت !!!:D

دوست عزیز شما مطمئن هستید که دارید درباره کووان صحبت میکنید؟
نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش کووان رو در اوایل ورود کووان به ایران شرکت پارسونی داشت که بعد از اون امرتات نمایندگی رو به عهده گرفت البته نا گفته نمایند که هیئت مدیره شرکت پارسونی هم همین هیئت مدیره امرتات هست به خاطر همین میشه گفت ادغام شدن

درمورد به روز بودن محصولات هم هر کسی که دنبال پلیر باشه میدونه که کووان به روز ترین مارک پلیر توی ایران هست به خاطر تلاش فراوان امرتات در براورده ساختن نیاز مشتری

reza_khoshtip

Registered User
لایک‌ها
3
سلام من یه mp3 player دارم که 8 گیگ حافظه داخلی داره و رم میکرو اس دی هم ساپورت میکنه مشکل اینجاست که وقتی آهنگ با فرمت mp3 از رم داخلی mp3 player اجرا میکنم در هنگام پخش چند بار آهنگ قطع و وصل میشه انگار که فریز داره ولی وقتی همون آهنگ رو از روی رم میکرو اس دی اجرا میکنم این مشکل رو ندارم لطفا من رو برای رفع این مشکل راهنمایی کنید ممنون
[ame]http://www.amazon.co.uk/Bush-slimline-player-recorder-MicroSD/dp/B002K0YKNG/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1305829270&sr=1-2[/ame]

ashkan.34497

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من یک مدتی افتادم دنبال خرید mp3 player
قیمتش تا 300000 تومن حتی بیشترم میتونم بزارم اما من دیونه صدای بلندم حتی آهنک با ریتم آروم
و مهم برام که بالای 20 ساعت باطری نگه داره حداقل
خودم دنبال cowon x5 ام هم خوش استیله هم امکاناتش خوبه اما 20gb نمی خوام
می خواستم ببینم کسی کمکی کیتونه بکنه؟؟
راستی من فقط mp3 player میخوام mp4 و کلا تصویر نمیخوام پخش کنه اصن برام مهم نیست
اگه مدلی که معرفی میکنید airphone خوبی روش نیس واسه اونم یه پیشنهاد بدین
tnx

Last edited:

varg

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببین اگه فقط می خوای صدا ضبط کنی ... بهتره یه voice recorder بخری ... سری ICD سونی ، حدود 100 تومن قیمت دارن ... توی بازار رضا هم من دیدم ...
Just_Cuz_19.gif

اما اگه می خوای یه Mp3 player بخری که کیفیت ضبطش خوب باشه و قیمتش هم 100 تومن باشه ... همین گزینه ها که گفتم بهتره ... طبیعتا کار craetive بهتره ...

اگه هم می تونی بودجه ات رو افزایش بدی ، سری iaudio کیفیت ضبط بهتری داره ،
nail.gif
ولی قیمتش میره به سمت 120 تومن ...

من برای ضبظ برنامه برای پادکست (رادیو اینترنتی) دنبال یه چیز خوبم.
تا این‌جا که پست‌ها و بحث‌های این فوروم رو دنبال کردم می‌بینم creative خیلی خوبه و برای صرف ضبظ صدا سونی عالیه.
من یه چیزی می‌خوام که هم پخش موزیک خوبی داشته باشه و هم ضبط آبرومند برای پادکست.
به نظر شما Creative ضبطش آبرومند هست؟ نمی‌خوام یه صدای خش-خش‌دار و بی‌وضوح و بی‌کیفیت باشه.

peaceful1

Registered User
لایک‌ها
1
من برای ضبظ برنامه برای پادکست (رادیو اینترنتی) دنبال یه چیز خوبم.
تا این‌جا که پست‌ها و بحث‌های این فوروم رو دنبال کردم می‌بینم creative خیلی خوبه و برای صرف ضبظ صدا سونی عالیه.
من یه چیزی می‌خوام که هم پخش موزیک خوبی داشته باشه و هم ضبط آبرومند برای پادکست.
به نظر شما Creative ضبطش آبرومند هست؟ نمی‌خوام یه صدای خش-خش‌دار و بی‌وضوح و بی‌کیفیت باشه.

شما متوجه هستی پست مال 5 سال پیش رو نقل قول کردی ؟!
من فکر کنم کوون i9 انتخاب خوبی برای شما باشه.

sama206

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
يه سوال درباره كريتيو زن نئون 1 گيگم داشتم. از اون قديمي هاس كه اسكرين دو رنگ زرد و آبي داره. يه مدته صفحه كامل به هم ريخته نمي دونم كنار موبايل مونده اين جوري شده. پخش ميكنه. تو اتصال به كامپيوتر هم مشكلي نداره.. از تو سايتش فيرم وير و درايور رو دانلود كردم و اجرا كردم باز درست نشد... چكار كنم درست شه؟!:(
ممنون

بالا