برگزیده های پرشین تولز

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

baroooon

Registered User
لایک‌ها
13
من یه پلیر u6 سامسونگ دارم خیلی عالی ضبط می کنه. یعنی با ریکوردر سونی هم مقایسه اش کردم چیزی کم نداشته ازش. خواستی نمونه ریکورد هم میتونم آپلود کنم ازش برات. ردیف دوم میشستم و ریکوردر هم بغل دست خودم بود.

اگه نمونه بذارین ممنون میشم.

LastChance

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
چون خیلی ضایع اس آدم روزی سه مرتبه درمقابل 50 نفر بره یه رکوردر بذاره رومیز و مجدد برش داره!:D
پس چرا بعضیا میگن کیفیتشون فرق نداره؟!

به طور قابل ملاحظه ای فرق داره البته اگه رکوردرش رکوردر باشه ! دو تا دیوایس تخصصی هستند این ها ؛ کیفیت هرکدوم تو تخصص ـشون رو نباید با او یکی مقایسه کرد . پلیر تو پخش خوب عمل میکُنه و رکوردر تو رکورد ...

baroooon

Registered User
لایک‌ها
13
پس لطفا چندتا رکوردر که رکوردر باشه و به جیبم بخوره معرفی کنین.:)

baroooon

Registered User
لایک‌ها
13
ممنون دیدم از این یکیش هم خوشم اومد :Sony ICD-UX512 2GB
سامسونگ چطوره؟مثلا این مدلا:Samsung YP-VP2 2GB
Samsung YP-VX1 2GB
Samsung YP-VP1 1GB
کلا فرق اینا چیه؟!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
این مدل هم دیدم http://www.digitalbaran.com/samsung-yp-u5-2gb نوشته کیفیت ضبطش 128بنظرتون به درد کار من میخوره؟

LastChance

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
ممنون دیدم از این یکیش هم خوشم اومد :Sony ICD-UX512 2GB
سامسونگ چطوره؟مثلا این مدلا:Samsung YP-VP2 2GB
Samsung YP-VX1 2GB
Samsung YP-VP1 1GB
کلا فرق اینا چیه؟!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
این مدل هم دیدم Samsung YP-U5 2GB نوشته کیفیت ضبطش 128بنظرتون به درد کار من میخوره؟

تو سطح کاربرد شما فرق آنچنانی ندارن تو مدت ضبط و میزان نگهداری باتری و نور صفحه نمایش با هم فرق دارن . تو رده بندی سونی از سامسونگ بهتره ولی این مدل : Samsung YV-VP2 از سونی که معرفی کردم بهتره چون جدیدتره ! ( برای کار شما هرکدوم از اینا رو گرفتی کار راه اندازه )

سخت گیر نباش چند تا مدل رو آنالیز کن ببین کدوم به دردت میخوره . تفاوت ـشون از زمین تا آسمون نیست ! ;) برای رکورد از فاصله ی بیش از 5 متر به پلیر فکر نکن

baroooon

Registered User
لایک‌ها
13
آخه میخوام یه چیزی بگیرم پشیمون نشم!کلا هم وسواس خرید دارم!:blush:

ببخشید اینایی که توی تصویر هندزفری ندارن کلا همراهشون نیست؟!
درکل به نظر شما Samsung YP-VP2 2GB بهتر و جدید هست؟

بازم ممنونم که جوابمو میدین.

LastChance

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
آخه میخوام یه چیزی بگیرم پشیمون نشم!کلا هم وسواس خرید دارم!:blush:

ببخشید اینایی که توی تصویر هندزفری ندارن کلا همراهشون نیست؟!
درکل به نظر شما Samsung YP-VP2 2GB بهتر و جدید هست؟

بازم ممنونم که جوابمو میدین.

بله این سامسونگ بهتره اگه گیر بیارید ! هندز فری داره ، شارژر داره ، usb هم داره :) . اینقدر منو بردی تو کوکش علاقه مند شدم یکی بخرم :lol: چیز خوبیه فیلمشو ببین :)

خواهش می کنم ;)

baroooon

Registered User
لایک‌ها
13
فیلمشو دیدم چطوره شما بخری اگه راضی بودی منم بخرم:lol:
اینجا نوشته باتری قلمی اونوقت شارژرم داره؟همشون همینطورن؟
ولی کاش یو اس بیش سر خودش بود دردسر سیمکشی نداشت!منظورم ازین فلشیاس!

من این سایت هم رفتم Digital Voice Recorder Review 2012 | Best Voice Recorders | Handheld Digital Voice Recorders - TopTenREVIEWS دیدم اولی که فیلیپسه و همین قیمته نموداراش بالاتر از بقیس!نظرتون چیه؟البته ببخشید خیلی سوال میپرسم:blush:

LastChance

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
فیلمشو دیدم چطوره شما بخری اگه راضی بودی منم بخرم:lol:
اینجا نوشته باتری قلمی اونوقت شارژرم داره؟همشون همینطورن؟
ولی کاش یو اس بیش سر خودش بود دردسر سیمکشی نداشت!منظورم ازین فلشیاس!

من این سایت هم رفتم Digital Voice Recorder Review 2012 | Best Voice Recorders | Handheld Digital Voice Recorders - TopTenREVIEWS دیدم اولی که فیلیپسه و همین قیمته نموداراش بالاتر از بقیس!نظرتون چیه؟البته ببخشید خیلی سوال میپرسم:blush:

در مورد فیلیپس اطلاع ندارم ! بهترین رکوردری که تو ایران قابل تهیه ـس olympus هست که الان نایاب شده . فیلیپس رو هم اگه انتخاب کُنی به گمونم تو ایران پیدا نمیشه !
ضمن اینکه تو همین رویو که من اون سایت رو تبلیغاتی میدونم هم سونی که بهت معرفی کردم سومه ! ضمن اینکه به بودجه ـت میخوره و خب اگه بخوای در دسترس بودن و امکانات ـش رو در نظر بگیری راحت ترین خریده ! ( چون سامسونگ فکر نکنم به راحتی بتونی پیدا کنی ) سامسونگ کارت میکرو sd تا 32 گیگ میخوره اما سونی و فیلیپس اسلات کارت حافظه ندارن ! ضمن اینکه سامسونگ از اون مدل سونی جدیدتره و کیفیت بهتری داره + صفحه ی رنگی ؛ که سونی اصلاً صفحه ـش نور نداره !!!

baroooon

Registered User
لایک‌ها
13
پس همون سامسونگه بهتره;)
خیلی ممنون.میرم دنبال سامسونگ اگه گیر نیومد یا باز سوالی پیش اومد مزاحم میشم:happy:

ehsan_iace

Registered User
لایک‌ها
763
سلام

یک mp3player معرفی کنید که ضبط صدای‌اش هم خوب باشه و قیمت‌اش هم حدود 100 تومان باشه

absh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دوستان یک mp3 player تا حدود قیمت 100-120 فقط برای موزیک و کتابهای صوتی، با کیفیت صدای خوب چی رو پیشنهاد میکنید؟ اکثر استفادم هم موقع ورزش ه.Ipod shuffle بدم نمیاد.فقط از نظر کیفیت صدا نیمدونم چجوریه، همین طور sansa clip+ صدای خوبی داشت حیف که دیگه تو بازار نیست.یه چیزی تو این اندازه ها و کارایی ها بهم پیشنهاد بدین.اگه لینک خرید با قیمت خوب هم سراغ دارید که دیگه مخلصتونم میشم. ;)

LastChance

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
دوستان یک mp3 player تا حدود قیمت 100-120 فقط برای موزیک و کتابهای صوتی، با کیفیت صدای خوب چی رو پیشنهاد میکنید؟ اکثر استفادم هم موقع ورزش ه.Ipod shuffle بدم نمیاد.فقط از نظر کیفیت صدا نیمدونم چجوریه، همین طور sansa clip+ صدای خوبی داشت حیف که دیگه تو بازار نیست.یه چیزی تو این اندازه ها و کارایی ها بهم پیشنهاد بدین.اگه لینک خرید با قیمت خوب هم سراغ دارید که دیگه مخلصتونم میشم. ;)

iriver t9 . گارانتی آواسان

Ambitionz As A Fighta

Registered User
لایک‌ها
15
کسی نیست جواب بده ؟ سؤال دارم ;)

M.Saleh

Registered User
لایک‌ها
153
دوستان من یه پلیر ایپاد 160 گیگ یا اون مدلهای کریتو که 160 و 250 گیگ بودن نیاز دارم. کلا یه چیزی میخوام حجمش زیاد باشه چی پیشنهاد میدین که اکبندش باشه؟

Prostreet

Registered User
لایک‌ها
43
دوستان من یه پلیر ایپاد 160 گیگ یا اون مدلهای کریتو که 160 و 250 گیگ بودن نیاز دارم. کلا یه چیزی میخوام حجمش زیاد باشه چی پیشنهاد میدین که اکبندش باشه؟

سلام دوست عزیز @@@ راستش آیپاد کلاسیک راست کارته ... منتهی اگه بتونی گیر بیاری ... البته سونی سری A هم عالیه ( منظورم این مدلشه NWZ-A866/B سونی) 32 گیگ حافظه داره و صفحه نمایش اون لمسی هستش. تو بازار به این راحتی ها گیر نمی یاد.

Prostreet

Registered User
لایک‌ها
43

فکر کنم ای ریور هم خوب باشه !!!

baroooon

Registered User
لایک‌ها
13
من یه اشتباهی کردم خرید رکوردر رو گذاشتم واسه حالا!الان هر جا سفارش میدم میگن تموم کردیم و قیمت ها نجومی رفته بالا!
دوستان جای مناسبی رو نمیشناسن که در این موقیعیت فروش داشته باشه؟مدل samsung yp-vp2 رو میخوام.

بالا