• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

BROKEN.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.
سيمور جان خوبي؟آقا خسته نباشي.و سوني استايل نيز هم ، :cool: همينطور.
يه mp3 پلير ميخوام بگيرم.
1 گيگ يا 2 گيگ واسم كافيه(بيشترش نميدونم بدرد چي ميخوره)
150 تا 180 پول دارم.
قيافش درست وحسابي باشه.اين آيپاد نانو مشكي رنگه خيلي وسوسه انگيزه ولي همينكه حتما با iTunes و از PC خودت بايد mp3 هات ریخته بشه روش تا قبول کنه ضد حاله ، يعني من حال تبديلشو ندارم .وگرنه واسه قيافشم كه شده ميخريدمش.به عنوان يه آيپاد دار فكر ميكنين براي آدم تنبلي مثل من كار با آيپاد حال گيري باشه؟:wacko:
ميگم 2 گيگ اين سري جديدا با لوازم جانبي واسه ركورد كردن قيمتش چند هست حالا ؟

با كريتيو حال ميكنم اما موندم چرا پليراش مثل دمپاييه:p :D .من اين industrial designer هاي كريتيو رو گير بيارم چوب تو آستينشون ميكنم:happy: .كيفيت به اين خوبي طراحي به اين فضاحت:cigar: :cigar: .نميدونم چرا اينقدر كليدهاشو كلمپه ، قلمبه ميسازه بابا flat بساز اينقدر كت و كلم نشه .انگار مجبورن خرابش كنن !.فكر كنم اپل بهشون سفارش كرده:goatee: :thumbsdow

البته جديدا داره بهتر ميشه يعني من خودمو به اين zen v وzen v plus و neon 2 راضي كردم از لحاظ قيافشون.
حالا ميخواستم ببينم اين سه مدل ايران ( تهران) اومده ؟ قيمتاش چقدره؟ كدومش به بودجه ي من نزديكه ؟ يا احيانا نزديك نيست:whistle:
خلاصه واسم قيافش مهمه.
ركوردشم اگه ممكنه mp3 باشه بي زحمت.كيفيت هم كه ديگه اصل كاريه.سرعت انتقال بالا.كار با كليداش راحت و ...
خلاصه منتظر پيشنهادات اساتيد هستم
ميگم من چند تا طرح واسه پلراي كريتيو طراحي كنم .مفتي واسشون بفرستم.درست ميكنن يكيشو واسم بفرستن ؟:p :D :lol: :specool:​

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
منظورت اینه که عمر خود دستگاه در عرض 4-5 سال به پایان میرسه و باتری هم نهایت همچنین! پس اینطور که گفتی من اگر توپ ترین مدل رو بخرم بعد از 4-5 سال باید به فکر یه دستگاه جدید باشم نه؟

اینطور که شنیدم 512 مگ توش حدود 500 اهنگ جا میشه! حالا اگر بخوایم ضبط هم کنم نهایت یا اهنگهای کمتری می ریزم یا اینکه یه 1 گیگ می گیرم!

با توجه به امکاناتی که گفتم من گفتم که نهایت 120 تومن برای این کار بودجه مناسبی هست!

در ضمن اون مدل fx 200 رو دیدی؟
در مورد عمر باتری ( اونم باتری غیرقابل تعویض ) ، بله - بعد از 4-5 سال کار ، باتری اش شروع به افت می کنه ( حالا یه سالکم و زیاد ! ) ؛ ولی اغلب وسایل دیجیتال کمتر از این مدت دستمون می مونن ، قبول نداری ؟ موبایل - PC های قوی - کنسول های بازی - سخت افزار و ...

نمی دونم کی گفته که 500 تا آهنگ توی 512 مگ جا میشه ( مگه اینکه wma بی کیفیت باشه
296.gif
) ... بهرحال توی 512 مگ حدود 150 تا آهنگ با کیفیت قابل قبول جا میشه ... حالا می گیریم 200 تا ... بهرحال بهتره 1 گیگ رو در نظر بگیری ...

fx200 هم بد نبود ... ولی نمی دونم چرا انقدر گمنامه ... خیلی چیز خاصی نیست ...

120 تومن بودجه خوبیه و دستت بازتره ...
yes.gif

مدل های پیشنهادی من :

Iaudio U2 : رادیو - ضبط صدا - Line in - قشنگه - کیفیت صداش توپه ( تقریبا بهترین ) - باتری 20 ساعت ( شاید کمی کمتر ) - قیمت 512 مگش 105 تومن و گیگش باید حدود 125 تومن باشه ...

creative nano : همه مشخصات و کارایی بالایی رو داره - فرقش اینه که باتری قلمی می خوره ( 19 ساعت ) - کیفیت صداش یه ذره از اون پایین تره - رنگاش متنوع تره - قیمت 1 گیگش حدود 90 تومنه ...

iman2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
چند تا سئوال:

-در mp3playerها، recoding : direct encoding یعنی چه؟

-از کجا بفهمیم ضبط صدای کدامیک از mp2player ها بهتر است؟

-بین این سه مدل کریتیو کدامیک را پیشنهاد می‌کنید؟
zen Nano Plus
muvo S200
muvo TX FM
و به چه علت؟

gba

Registered User
لایک‌ها
25
چند تا سئوال:

zen Nano Plus
muvo S200
muvo TX FM
و به چه علت؟

نانو.
دومی usb 1 هست سرعتش کنده
سومی قدیمیه عمر باتری ضعیفتره نمی تونه با فرمت mp3 ضبط کنه

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
يه mp3 پلير ميخوام بگيرم... 1 گيگ يا 2 گيگ واسم كافيه
150 تا 180 پول دارم.... اين آيپاد نانو مشكي رنگه خيلي وسوسه انگيزه ولي همينكه حتما با iTunes قبول کنه ضد حاله .... ميگم 2 گيگ اين سري جديدا با لوازم جانبي واسه ركورد كردن قيمتش چند هست حالا ؟

البته جديدا داره بهتر ميشه يعني من خودمو به اين zen v وzen v plus و neon 2 راضي كردم از لحاظ قيافشون.
حالا ميخواستم ببينم اين سه مدل ايران ( تهران) اومده ؟ قيمتاش چقدره؟ كدومش به بودجه ي من نزديكه ؟
خلاصه واسم قيافش مهمه.
ركوردشم اگه ممكنه mp3 باشه بي زحمت.كيفيت هم كه ديگه اصل كاريه.سرعت انتقال بالا.كار با كليداش راحت و ...
این سری جدیدهای ipod ، قیمتشون نزدیک به همون سری قبلیه ظاهرا ... پس یعنی حدود 190 ...
4bs3ij9.gif

zen v plus و اینا هم من یه بار زنگ زدم ، نمایندگی اش گفت اینا قرار نیست بیان .... حدس می زنم که اصلا برای بازار خاورمیانه طراح نشده ... تازه اگه بیاد هم باید گرون باشه و حدود 250 تومن باشه ...
169.gif

پیشنهاد : ipod رو که خودت هم گفتی ( ولی یادت باشه که از ضبط صدا خبری نیست ) ... iaudio u2 چیز خیلی خوبیه ، ولی 1 گیگ داره فقط ( 125 تومن ) ... اگه هم می خوای با هزینه کم ، حافظه زیاد بخری ، میکرو فوتوی creative رو می تونی بگیری که 8 گیگش باید حدود 190 باشه ... نظرت چیه ؟

zen Nano Plus
muvo S200
muvo TX FM
و به چه علت؟
* direct encoding ، یعنی وقتی داری Line in ضبط می کنی ، درجا تبدیل به mp3 میشه ...
181.gif

* راه خاصی نداره ... چون خیلی اطلاعات فنی رو لو نمی دن که مثلا بفهمیم مونو ضبط می کنن یا استریو ؟ با چه bit rate ی ؟ و
164.gif
... بنابراین باید از روی review ها و اینا بفهمی ...
288.gif

* همونطور که gba جان گفت ، نانو بهتره ... ضمنا نانو line in هم داره که tx fm نداره ...

iman2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
* direct encoding ، یعنی وقتی داری Line in ضبط می کنی ، درجا تبدیل به mp3 میشه ...
181.gif

* راه خاصی نداره ... چون خیلی اطلاعات فنی رو لو نمی دن که مثلا بفهمیم مونو ضبط می کنن یا استریو ؟ با چه bit rate ی ؟ و
164.gif
... بنابراین باید از روی review ها و اینا بفهمی ...
288.gif

* همونطور که gba جان گفت ، نانو بهتره ... ضمنا نانو line in هم داره که tx fm نداره ...

با تشکر از جواب شما و gba

یک سئوال تابلو : "وقتی داری Line in ضبط می کنی " یعنی چه؟

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
در مورد عمر باتری ( اونم باتری غیرقابل تعویض ) ، بله - بعد از 4-5 سال کار ، باتری اش شروع به افت می کنه ( حالا یه سالکم و زیاد ! ) ؛ ولی اغلب وسایل دیجیتال کمتر از این مدت دستمون می مونن ، قبول نداری ؟ موبایل - PC های قوی - کنسول های بازی - سخت افزار و ...

نمی دونم کی گفته که 500 تا آهنگ توی 512 مگ جا میشه ( مگه اینکه wma بی کیفیت باشه
296.gif
) ... بهرحال توی 512 مگ حدود 150 تا آهنگ با کیفیت قابل قبول جا میشه ... حالا می گیریم 200 تا ... بهرحال بهتره 1 گیگ رو در نظر بگیری ...

fx200 هم بد نبود ... ولی نمی دونم چرا انقدر گمنامه ... خیلی چیز خاصی نیست ...

120 تومن بودجه خوبیه و دستت بازتره ...
yes.gif

مدل های پیشنهادی من :

Iaudio U2 : رادیو - ضبط صدا - Line in - قشنگه - کیفیت صداش توپه ( تقریبا بهترین ) - باتری 20 ساعت ( شاید کمی کمتر ) - قیمت 512 مگش 105 تومن و گیگش باید حدود 125 تومن باشه ...

creative nano : همه مشخصات و کارایی بالایی رو داره - فرقش اینه که باتری قلمی می خوره ( 19 ساعت ) - کیفیت صداش یه ذره از اون پایین تره - رنگاش متنوع تره - قیمت 1 گیگش حدود 90 تومنه ...
منظورت رو فهمیدم! اگر این وسائل رو نفروشیم و خودمون خراب نکنیم بعد از ایم مدت دیگه خودشون خراب میشن!

در مورد ظرفیت خود اون سایت کریتیو زده بود روی چندتا مدلش که با حافظه 512 میتونه 500 اهنگ ذخیره کنه!
یعنی اینقدر خالی بندن؟
fx200 صدا رو به صورت استریو ضبط میکنه! خودش نوشته بود! غیر این مدل مدلی هست که صا رو دیجیتال ضبط کنه؟
این دو مدلی که گفتی ضبط از رادیو هم دارن؟
تفاوت قیمت 1 گیگ شون خیلی زیاده! البته تو این شرایطی که این چند روزه خرج اضافه ای به گردنم اضافه شده!
حالا به نظرت ارزش داره صبر کنم یه 20 روز دیگه u2 رو بگیرم یا اینکه برم همین کریتیو رو بگیرم؟
بعد اینا هدفوناشون چطوره؟ منظورم اینکه قیمت هدفونشون چقدره؟ گفتم اگه خوب نیست همون جا عوض کنم سر به سر و بعد اضافه بدم یه هدفون بهتر بگیرم...؟
یه سوال دیگه اینکه اینا کیف هم همراشون هست ؟ چون بخوام اینا رو همراهم ببرم می خوام یه کیفی باشه حالت کمری داشته باشه که دیگه دردسر تو جیب گذاشتن نداشته باشم! چون سایزشون مخصوصا u2 طوریه که نمیشه تو جیب یا دست نگه داشت!
یه سوال که برام پیش اودمد اینکه چرا با اینکه قیمت کریتیو و iaudio خوبه قیمتشون به نسبت سامسونگ و ال جی
اینقدر کمه با این نگاه که اینها بهتر هستن؟ یا اینکه اونا چرا اینقدر قیمتشون بالاست؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
یک سئوال تابلو : "وقتی داری Line in ضبط می کنی " یعنی چه؟
lin in یه اتصالیه شبیه میکروفون ؛ یعنی سیگنال های آنالوگ رو می گیره و تبدیل به سیگنال دیجیتال ( Mp3 یا wav ) می کنه ... مثلا از خروجی speaker یا هدفون ضبط صوت خونه تون یا TV ، یه سیم می کشی به ورودی Line in ؛ اینطوری می تونی صدا رو ضبط کنی روی دستگاهت ...

فرق Line in با ورودی میکروفون اینه که ولتاژش بالاتر از mic ه ...
interview.gif

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
دوستان، ازین مدل mp3 player هایی که با یه قیافه هزار جور مارکش پیدا می شه، بینشون چیزی هست که کیفیت صداش خوب باشه؟ قیمت هاشون که خیلی مناسب تره
183.gif

بعد با حدود 80تومن بهترین 1گیگابایتی چیه؟ (صفحه نمایش هم داشته باشه)

بعد یه چیز دیگه، من دنبال یه جفت هدفون باحالم، بین 15تا20 هزار، چه مارک و مدلی پیشنهاد می شه؟ مارک و مدل پیشنهادی کیفیتش در حد هدفون های سریw سونی اریکسون هست؟
73.gif
96.gif

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
در مورد ظرفیت خود اون سایت کریتیو زده بود روی چندتا مدلش که با حافظه 512 میتونه 500 اهنگ ذخیره کنه! یعنی اینقدر خالی بندن؟
نه ... خالی بند نیستن ... الان چک کردم دیدم همون حرفی شد که من گفتم ... یعنی wma با کیفیت 64 کیلو رو گفته ... که طبیعتا کیفیت قابل قبولی نیست ....
296.gif

fx200 صدا رو به صورت استریو ضبط میکنه! خودش نوشته بود! غیر این مدل مدلی هست که صا رو دیجیتال ضبط کنه؟ این دو مدلی که گفتی ضبط از رادیو هم دارن؟
اون دوتا هم همین کارا رو می کنن ... تازه وزنشون هم کمتره و عمر باتری شون هم بیشتره ... اصلا اون fx200 هیچ نکته خاصی نداره
hanghead.gif
.... حتی شک دارم اینجا پیدا بشه ...
pinky.gif

تفاوت قیمت 1 گیگ شون خیلی زیاده! البته تو این شرایطی که این چند روزه خرج اضافه ای به گردنم اضافه شده!
حالا به نظرت ارزش داره صبر کنم یه 20 روز دیگه u2 رو بگیرم یا اینکه برم همین کریتیو رو بگیرم؟
به خودت بستگی داره ... من معتقدم که اگه یه پولی رو واسه یه کاری در نظر گرفتی ، بهترین چیزی که می تونی رو با اون پول بخر ... اما مطمئن باش که اگه نانو رو هم بگیری ضرر نکردی و نسبت به پولی که خرج کردی ، کیفیت خیلی خوبی بدست میاری ... متوجه منظورم که هستی ؟
rainbowf.gif

بعد اینا هدفوناشون چطوره؟ منظورم اینکه قیمت هدفونشون چقدره؟ گفتم اگه خوب نیست همون جا عوض کنم سر به سر و بعد اضافه بدم یه هدفون بهتر بگیرم...؟
هدفوناشون قابل قبوله و حدود 15 تومن باید قیمت داشته باشه ... ولی توصیه می شه که همون ها رو استفاده کنی و اگه احتمالا راضی نبودی ، بعد به فکر تعویض بیفتی ... من خودم از کیفیت هدفون همه دستگاه هایی که تا حال داشتم راضی بودم ... شاید تو هم مثل من شدی ...
181.gif

یه سوال دیگه اینکه اینا کیف هم همراشون هست ؟
بله .. کیف دارن ...
یه سوال که برام پیش اودمد اینکه چرا با اینکه قیمت کریتیو و iaudio خوبه قیمتشون به نسبت سامسونگ و ال جی اینقدر کمه با این نگاه که اینها بهتر هستن؟ یا اینکه اونا چرا اینقدر قیمتشون بالاست؟
بخاطر اینه که مارک هایی مثل ال.جی و سامسونگ ( و پاناسونیک و بعضی وقتا سونی ) ، خیلی بیشتر در فاز طراحی هزینه می کنن
painting.gif
... بنابراین طبیعیه که قیمت تمام شده ی محصول میره بالا ...

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
نه ... خالی بند نیستن ... الان چک کردم دیدم همون حرفی شد که من گفتم ... یعنی wma با کیفیت 64 کیلو رو گفته ... که طبیعتا کیفیت قابل قبولی نیست ....
296.gif

اون دوتا هم همین کارا رو می کنن ... تازه وزنشون هم کمتره و عمر باتری شون هم بیشتره ... اصلا اون fx200 هیچ نکته خاصی نداره
hanghead.gif
.... حتی شک دارم اینجا پیدا بشه ...
pinky.gif

به خودت بستگی داره ... من معتقدم که اگه یه پولی رو واسه یه کاری در نظر گرفتی ، بهترین چیزی که می تونی رو با اون پول بخر ... اما مطمئن باش که اگه نانو رو هم بگیری ضرر نکردی و نسبت به پولی که خرج کردی ، کیفیت خیلی خوبی بدست میاری ... متوجه منظورم که هستی ؟
rainbowf.gif

هدفوناشون قابل قبوله و حدود 15 تومن باید قیمت داشته باشه ... ولی توصیه می شه که همون ها رو استفاده کنی و اگه احتمالا راضی نبودی ، بعد به فکر تعویض بیفتی ... من خودم از کیفیت هدفون همه دستگاه هایی که تا حال داشتم راضی بودم ... شاید تو هم مثل من شدی ...
181.gif

بله .. کیف دارن ...

بخاطر اینه که مارک هایی مثل ال.جی و سامسونگ ( و پاناسونیک و بعضی وقتا سونی ) ، خیلی بیشتر در فاز طراحی هزینه می کنن
painting.gif
... بنابراین طبیعیه که قیمت تمام شده ی محصول میره بالا ...
سیمور جان! اون قدر خوب و دقیق توضیح دادی که شیر فهم شدم!
پس با این تفاسیر من تو فکر گرفتن یه گیگ هستم
این iaudio ساخت کجاست؟ کنجکاو شدم بدونم!
خودت تا حالا کدوم مدل از پلیرها رو داشتی و امتحان کردی می خوام بدونم
چه پلیرهایی از زیر دستت رد شده و کدوم هاشون نظرت رو جلب کرده!
فقط یه سوال دیگه موند اینکه از رادیو ضبط میکنن؟
سایتی هست که بتونم در موردش یه review در مورد این مدلها پیدا کنم!
چون من در مورد مشخصات فنی شون هیچ اطلاعی ندارم!
گارانتی معتبر این iaudio همون پارسونی که تو ویژنامه عصرارتباط نوشته هست
امروز تو اخبار دیدم که یه خبرنگار یه iaudio مدل x5 یا m5 گرفته بود جلوی
یارو! رنگش مشکی بود که فکر کنم x5 بود اما فکر کنم x5 ضبط صدا نداره! نه؟
راستی قیمت هات با قیمت های ویژنامه مقایسه کردم یکی بود!

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
دوستان، ازین مدل mp3 player هایی که با یه قیافه هزار جور مارکش پیدا می شه، بینشون چیزی هست که کیفیت صداش خوب باشه؟ قیمت هاشون که خیلی مناسب تره
183.gif

بعد یه چیز دیگه، من دنبال یه جفت هدفون باحالم، بین 15تا20 هزار، چه مارک و مدلی پیشنهاد می شه؟ مارک و مدل پیشنهادی کیفیتش در حد هدفون های سریw سونی اریکسون هست؟
73.gif
96.gif

راستی الان مدلی تو بازار ایران هست که مموری کارد (ترجیحاً اس دی) بخوره و صفحه نمایش داشته باشه و ترجیحاً خودش اصلاً مموری نداشته باشه؟!؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
183.gif

73.gif
96.gif
توی خرید صوتی - تصویری ، به فکر مارک های متفرقه نباش ، فرهاد جان ...
301.gif

بهترین چیزی که با 90 تومن میشه خرید ... نانو پلاسه ... یعنی 10 تومن بذار رو پولت ...

هدفون توی مایه های 20 تومن ، کارای creative خوبه ... ep-480 و ep-630 ( مدل in ear ) و ep185 ( مدل کلاسیک )
87.gif

راستی الان مدلی تو بازار ایران هست که مموری کارد (ترجیحاً اس دی) بخوره و صفحه نمایش داشته باشه و ترجیحاً خودش اصلاً مموری نداشته باشه؟!؟
shuttle و apacer ، مدلهای 256 مگی دارن و کارت هم می خورن ... قیمتشون هم باید حول و حوش 50 تومن باشه ..
169.gif

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
سلام به بر و بچز
من يه MP4 Player خريدم.تصويري هم پخش ميكنه.
با پسوند AMV . حالا مبدل پسوند نيست. چي كار كنم.
برنامه يه CD نصب داره كه به نظر مجموعه برنامه مياد. با نام MPVTOOL اما سريالش نيست.
مار دستگاه هم MAXIMA است. مدل 322
ممنون ميشم
آقا منم مشکل این اقا رو دارم که جوابشو بعد از 20 صفحه هم ندادید

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
توی خرید صوتی - تصویری ، به فکر مارک های متفرقه نباش ، فرهاد جان ...
301.gif

بهترین چیزی که با 90 تومن میشه خرید ... نانو پلاسه ... یعنی 10 تومن بذار رو پولت ...

هدفون توی مایه های 20 تومن ، کارای creative خوبه ... ep-480 و ep-630 ( مدل in ear ) و ep185 ( مدل کلاسیک )
87.gif

shuttle و apacer ، مدلهای 256 مگی دارن و کارت هم می خورن ... قیمتشون هم باید حول و حوش 50 تومن باشه ..
169.gif

این ep-630 خیلی خوب به نظر می یاد...قیمتش رو که زده بود 29.9دلار...اینجا ارزون تره یعنی، 20تومن پیدا می شه..؟
73.gif
البته من نظرم روی Sony Ericsson hpm-65 هم هست، همونی که همراه w710 می یاد... خوبیش اینه که هم earbud هستش هم قلاب داره و دور گوش سفت می شه...هم کیفیتش باید توووپ باشه مثل باقی هدفون های واکمن... سیمور جان این مدل رو جایی ندیدی شما؟

بعد اینجارو نگاه کنید، apacer 512mb with expandable memory slot ناقابل 70دلار... می گم یه چیزی... چرا اینجا اصلاً صحبت این تیپ mp3 player ها نمی شه؟؟! اینطور که شما می فرمایین اگه 256ش 50تومن باشه، یه کارت sd 2gb هم آدم می خره 40 تومن، روی هم یه mp3 player داره با 2گیگ حافظه و 90تومن...تازه از مموری ش می تونه توی موبایلش هم استفاده کنه
73.gif
بعد ببینم این ام پی تری های Sandisk تو ایران پیدا می شن..؟ ایــــن مدل جالبیه به نظرم..قیمتشم که خوبه
73.gif

توی این تیپ کارها Sony Ericsson HBM-30 Bluetooth Music Handsfree هم چیز جالبیه... قیمتش که توپه (36 دلار بود یه جا)، از روی مموری کارت ام پی تری می خونه، درضمن با بلوتوث وصل می شه به گوشیتون و هروقت زنگی اومد می تونید با ام پی تری پلیرتون جواب بدین:D ...تنها بدیش اینه که ms duo می خوره و sd نه... این ها جایی توی ایران پیدا می شن؟؟؟

و سوال از همه مهم تر، مشخصه که قیمت های مارک های معروف و متفرقه باهم خیلی فرق دارن... حالا سوال اینکه کیفیت صدای این ها به اندازه ی قیمتشون باهم فرق دارن؟! مثلاً این مدل سونی رو ببینین:
4gxmn9e.jpg
، یه چیزی شبیه این هست تو بازار 100 جور مارکش موجوده، 1گیگ سونی ش فک کنم 60 تومن بود، با اتصال به usb شارژ می شد، یه بار واسه تست گذاشتم گوشم کیفیت صداش خیلی خوب به نظرم اومد، حداقل بهتر از نانوپلاس (یکی از دوستا داره، هم کیفیت صداش به نظر من واااقعاً مفتضحه، هم اینکه خیلی گنده و سنگینه با دوتا باطری
297.gif
)، حالا سوال اینکه چرا آدم اینقدر پول اضافی بده به این تیپ player ها؟!

یه سوال دیگه (
39.gif
:blush: )، سیمور جان شما حتماً کیفیت گوشی های واکمن se توی دستت هستن... چه مارک و مدلی از mp3 player ها کیفیتشون در همون حد به بالاس؟ (ارزون ترین ها)
73.gif

مرسی بابت پاسخ
278.gif

BROKEN.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این سری جدیدهای ipod ، قیمتشون نزدیک به همون سری قبلیه ظاهرا ... پس یعنی حدود 190 ...
4bs3ij9.gif

zen v plus و اینا هم من یه بار زنگ زدم ، نمایندگی اش گفت اینا قرار نیست بیان .... حدس می زنم که اصلا برای بازار خاورمیانه طراح نشده ... تازه اگه بیاد هم باید گرون باشه و حدود 250 تومن باشه ...
169.gif

پیشنهاد : ipod رو که خودت هم گفتی ( ولی یادت باشه که از ضبط صدا خبری نیست ) ... iaudio u2 چیز خیلی خوبیه ، ولی 1 گیگ داره فقط ( 125 تومن ) ... اگه هم می خوای با هزینه کم ، حافظه زیاد بخری ، میکرو فوتوی creative رو می تونی بگیری که 8 گیگش باید حدود 190 باشه ... نظرت چیه ؟

ممنون.اين مدله خيلي ضخيمه .اما اين iaudio چيزاي قشنگي داره خوشم اومد ازشون.تصميم گرفتم قيد قيمتو بزنم براساس قيافه انتخاب كنم بعد از بين انتخابهام مناسب ترينشو انتخاب كنم .راجب مدلاي iaudio و آيپاد تحقيق ميكنم بعدا مزاحمت ميشم.ظرفيت بالا واسم مهم نيست .قيافه ، ضبط MP3 و كيفيت واسم مهمه
مگه آيپاد نميشه واسش لوازم جانبي گرفت كه ضبط هم بكنه ؟
راستي اين سايت قيمتاش رو بالا زده .درسته ؟اون چيزي كه شما به من معرفي كردي 125 زده 145
قيمت واقعي iAUDIO COWONA 2(20GB رو اطلاع دارين؟ تو اين سايت زده 253 يورو اما تو اون سايت ايرانيه خيلي بالاتره ، زده 385 هزار تومن.يا شايد اون سايته زياد ارزون زده.اما توسايت آمازون هم زده 318 دلار.

راجب قيمت ZEN V اينجا رو ببينيد قيمتش خيلي مناسبه.وظاهرشم راضي كنندست .كاش بود.
اين IAUDIO T2 هم 2 گيگش باحال بود اين حدودا چند هست ؟
كلا اين IAUDIO نمايندگي تو ايران نداره ؟ (رسمي ياغير رسمي)
دستت درد نكنه.

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
آقا منم مشکل این اقا رو دارم که جوابشو بعد از 20 صفحه هم ندادید
عرفان جان ،حق با توئه ... اون سوال 65 صفحه پیش مطرح شد
hanghead.gif
.. یادش بخیر ، اولین ماهی بود که سوالای این تاپیک رو من جواب می دادم ...
goodsigh2.gif

بهرحال اینجا رو چک کن ... ورژن 3.86 بهتره ... اگه حل نشد مشکلت ، بگو ...
181.gif

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
سیمور جان هر وقت تونستی یه نگاهی به اون پست اخرم بنداز
البته من عجله ندارم! گفتم شاید ندیدی یا شایدم فرصت نکردی
به هر حال هر وقت تونستی
ممنون

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
این iaudio ساخت کجاست؟ کنجکاو شدم بدونم!
خودت تا حالا کدوم مدل از پلیرها رو داشتی و امتحان کردی می خوام بدونم

فقط یه سوال دیگه موند اینکه از رادیو ضبط میکنن؟
سایتی هست که بتونم در موردش یه review در مورد این مدلها پیدا کنم!

گارانتی معتبر این iaudio همون پارسونی که تو ویژنامه عصرارتباط نوشته هست
امروز تو اخبار دیدم که یه خبرنگار یه iaudio مدل x5 یا m5 گرفته بود جلوی
یارو! رنگش مشکی بود که فکر کنم x5 بود اما فکر کنم x5 ضبط صدا نداره! نه؟
راستی قیمت هات با قیمت های ویژنامه مقایسه کردم یکی بود!
1. مال کره اس ... iaudio زیرشاخه ی شرکت cowon محسوب میشه ...

2. زولتریکس
confused0072.gif
( اون اولا که بلد نبودم
hanghead.gif
) - slim ( الان دست خواهر کوچیکه امه
300.gif
) - muvo2 ( فروختم ) - micro ( فروختم به دوستم ) - vision:m الان دستمه ...
shy.gif
....

3. بله ... از رادیو هم ضبط می کنن ...

4. مدل X5 ضبط صدا داره ... اصلا این مدلها ، همگی امکانات جانبی رو دارن ( یعنی ضبط و رادیو و اینا ) ...

5. در مورد قیمت ها هم علتش این بود که من پریروز رفتم بیرون و اکثر مدلها رو قیمت کردم ... گارانتی اش رو هم نمی دونم ولی حتما عصر ارتباط درست میگه ...

6. سایت cnet خوبه ...
181.gif

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
سیمور جان... من بیچاره رو هم راهنمایی کن آقا
168.gif
...

بالا