• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
دوستان در مورد Zen Neeon نظر میخواستم
اخرين قيمتی که دارم 6 گيگ = 175.000
در کل گزينه مناسبی هست ؟! و يک سوالی این Stick-On ها [ عکسهايی که روش میشه زد و مدلهای مخلتف داره ] همشون داخل پک هستند يا جدا بايد گرفت ؟ تهران میفروشن !؟ چند !؟
مرسی!

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
راستش در مورد Zen Neoon 2 هم نظر میخواستم
قيمتش چقدره [ مدل 4 گيگی ] !؟ ایران اومده !؟

mehran_j

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من نظرتون رو در مورد پلیرهای سونی میخواستم . البته بدون در نظر گرفتن sonic stage .
میخوام بدونم کارایی و کیفیت صداشون چطوره
مخصوصا این سریه e00x
ممنون

mehdivk

Registered User
لایک‌ها
0
مرسی از تمام راهنمائی هائی که کردید . ان شاء الله روزی جبران کنم . بعد از گشت و گذار در وب دیدم این iAudio U2 هم خیلی خوبه و هم قیمت خیلی خوبی داره (110 هزار تومان) .

mehdivk

Registered User
لایک‌ها
0
من امروز پلیرiaudio u2 خریدم! خلاصه دل به دریا زدم و پولش رو جور کردم و خریدم 110000 تومن خریدم !اول از همه می خواستم از سیمور جان به خاطر همه کمکهاش تشکر کنم! اگر اون نبود واقعا با مشکل روبه رو بودم! همه امکاناتش رو تست کردم! خیلی جمع و جور راحته! فقط هدفونش تو بعضی اهنگها یه صدای خشی کمی میده نمی دونم به خاطر چیه؟ بعد دیگه وقتی از تلویزیون صدا توسط لاین این ضبط کردم یه نویز کمی داشت یه البته خیلی کم! تو ضبط صدا هم کیفیت خوبی داره! اما صدای هام محیط رو یه کمی همراه داره! نمی دونم اینا طبیعی هست یا اینکه همه پلیرها اینجورین؟
یه نکته دیگه اینه پشت این پلیر نوشته ساخت چین؟ و همه مشخصات پشتش مثل مدلی هست که تو نت عکسش رو دیدم
تو مشخصاتش نوشته AC ADAPTOR اما ادابتور همراهش نبود!
نمی دونم اداپتور جزء وسائل جانبیشه یا...

مبارکه . من هم احتمالا یک دونه iAudio U2 بخرم . در مورد آداپتورش هم تو لینک زیر (پک کامل این دستگاه) نوشته که آداپتور یک Option می باشد و احتمالا باید به صورت سوا خریداری بشه .

http://www.cowonamerica.com/products/iaudio/u2/info_package.html

تصویر هم اینه

product_package_U2.gif

راستی گارانتی داره ، اگه آره اسم شرکتی که گارانتی کرده رو میدی . ضمنا تو کاوری که داره آیا جائی برای قرار گیری جک USB وجود داره یا نه .

shazdeh kocholo

Registered User
لایک‌ها
50
خب از اونجاييكه پورژه خريد mp3 player ئه من خيلي خيلي طولاني شد. و اينجانب نيز از صبر و حوصله زيادي بر خوردار نيستم، ديگه تصميم گرفتم يه مدلي رو انتخاب كنم و تهيه كنم.
Just_Cuz_19.gif

و از آنجاييكه ما به مشورت با دوستان بسيار سفارش شده ايم!!‌گفتم اينجا هم مطرح كنم و بلكه رستگار بشم!!
931.gif

قبلا از زحمات دوست عزيزم seymour تشكر ميكنم.
leos.gif

و اما بعد !!‌:
اولش نظرم كاملا و 100 درصد روي Ipod بود. و بنا به صحبتي كه با SonyStyle داشتيم
interview.gif
ايشون ميگفتن كمي صبر كن تا سري جديد Ipod nano بياد و 2 گيگي اش رو تهيه كن.
اما خب انگار نيومد!
نسبت به كريتيو زياد نظر خوبي ندارم. و تنها گزينه اي رو كه كنار Ipod ميتونم قرار بدم فقط IAudio هست.
298.gif

بودجه اي كه در نظر گرفتم تا 250 هست ولي بنا بر اصل اساسي "هرچي كمتر بهتر" .
birgits_snill.gif

حالا بين اين مدلهاي موندم :
Ipod nano 4gig
IAudio U3 2gig
IAudio U2 2gig

آيپاد باريكتر و زيباتره و سبكتره.
happy_crying.gif

مدلهاي iaudio ريكوردر دارند و FM تيونر.

حالا بشتابيد و مرا از سردرگمي رهايي دهيد.
birgits_snill.gif

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
در ضمن اومدم از سيمور عزيز تشکر کنم که انقد باوفاس و هيچکيو تنها نيمذاره
اين تاپيک رو دسته اون ميچرخه
خواهش مي کنم nimra جان ... ما که عددي نيستيم ...
282.gif

من امروز پليرiaudio u2 خريدم! خلاصه دل به دريا زدم و پولش رو جور کردم و خريدم 110000 تومن خريدم !اول از همه مي خواستم از سيمور جان به خاطر همه کمکهاش تشکر کنم! اگر اون نبود واقعا با مشکل روبه رو بودم! همه امکاناتش رو تست کردم! خيلي جمع و جور راحته! فقط هدفونش تو بعضي اهنگها يه صداي خشي کمي ميده نمي دونم به خاطر چيه؟ بعد ديگه وقتي از تلويزيون صدا توسط لاين اين ضبط کردم يه نويز کمي داشت يه البته خيلي کم! تو ضبط صدا هم کيفيت خوبي داره! اما صداي هام محيط رو يه کمي همراه داره! نمي دونم اينا طبيعي هست يا اينکه همه پليرها اينجورين؟
يه نکته ديگه اينه پشت اين پلير نوشته ساخت چين؟ و همه مشخصات پشتش مثل مدلي هست که تو نت عکسش رو ديدم
تو مشخصاتش نوشته AC ADAPTOR اما ادابتور همراهش نبود!
نمي دونم اداپتور جزء وسائل جانبيشه يا...
اولا که تبريک .... مي دوني خيلي ها ميان و به آدم ميگن اين چيه خريدي ، برو فلان مارک متفرقه رو بگير ، فوق العاده اس ... ولي من هميشه بهشون ميگم سال ديگه همديگرو مي بينيم ، اون موقع معلوم ميشه که چه کسی به حد مرگ از دست دستگاهش اذيت شده ، و کي حسابي با دستگاهش حال کرده ...
43r4jed.gif

دوما که مساله record صدا ، يه مساله هميشگيه و چيزهايي مثل صداي زمينه ، در اکثر مدلها وجود داره ... البته جزو معدود نقطه ضعف هاي iaudio همين voice recording شه که اونم خيلي نقطه ضعف نيست ، در واقع یه جور محدودیته ... یعنی bit rate های محدودی رو در نظر گرفتن ... اما در مقابل ، همین محدودیت می تونه یه جور مزیت هم باشه ، چون يه ضرب تبديل مي کنه به Mp3 و اين خودش يه مزيته ... ( در واقع توفیق اجباریه !!
shy.gif
) ...

در مورد Line in همين چيزي که بالا گفتم ... بعلاوه اینکه فیشت باید خوب باشه ...
169.gif

در مورد اداپتور هم که همونطور که دوستمون گفت ، باید جداگانه بخری ..
181.gif

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام
من نظرتون رو در مورد پلیرهای سونی میخواستم . البته بدون در نظر گرفتن sonic stage .
میخوام بدونم کارایی و کیفیت صداشون چطوره
مخصوصا این سریه e00x
ممنون
+عمر باتری عالی
+ کیفیت صدای عالی
+ شیک و ظریف

- امکانات جانبی ( رادیو و ضبط صدا ) ، در بعضی مدل ها هست و در بعضی نیست ...
- صفحه اکثر مدل های جدید ( همین سری nw ) ، به هیچ وجه توی نور شدید ، قابل مشاهده نیستن ...
- این نرم افزاره هم واقعا یه نقطه ضعفه و نمیشه ازش صرف نظر کرد
dunnof.gif
...

پی نوشت : ( یه دوستی ، توی همین هفته اخیر دستگاه a3000 اش رو برای فروش گذاشته ، بعید نیست که بخاطر همین مشکل باشه ... وگرنه چرا بعد از 6 ماه واسه فروش اقدام کرده .. ازش می پرسم
questionedf.gif
) ... بهرحال توصیه نمیشه این سونی ها ...
179.gif

مرسی از تمام راهنمائی هائی که کردید . ان شاء الله روزی جبران کنم . بعد از گشت و گذار در وب دیدم این iAudio U2 هم خیلی خوبه و هم قیمت خیلی خوبی داره (110 هزار تومان) .
موفق باشی ...
2qnbjfs.gif

babak22ir

Registered User
لایک‌ها
1
سلام.
من همونطور که گفتم یه ام پی تری پلیر جمع و جور یک گیگابایت می خوام که مخصوصا کیفیت ضبط صداش خوب باشه. قیمتش هم حدود 80 تومن یا پایین تر باشه.

دو تا مدل رو به نظر جالب و خوب اومده. لطف کنید بگین کدوم بهتره یا اینها اصلا خوب هستند ؟

Creative Zen Nano Plus

SanDisk Sansa C140

کسی قیمت این ها رو می دونه ؟ اندازه دومی به نظرم یه کم بزرگه (ضخامتش)

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
راستش در مورد Zen Neoon 2 هم نظر میخواستم
قيمتش چقدره [ مدل 4 گيگی ] !؟ ایران اومده !؟
توی ایران نیست ظاهرا ... حتما در جریان تفاوت هاش با neeon معمولی هستی ( صفحه بزرگتر - توانایی پخش ویدئو که البته یه فرمت عجیبیه
253.gif
) ...
دوستان در مورد Zen Neeon نظر میخواستم
اخرين قيمتی که دارم 6 گيگ = 175.000
در کل گزينه مناسبی هست ؟! و يک سوالی این Stick-On ها [ عکسهايی که روش میشه زد و مدلهای مخلتف داره ] همشون داخل پک هستند يا جدا بايد گرفت ؟ تهران میفروشن !؟ چند !؟
مرسی!
در صورتیکه می خوای با صرف هزینه معقول ، حافظه زیاد و عمر باتری طولانی داشته باشی ، گزینه بدی نیست
4cxg2n7.gif
... اما گزینه بسیار بهتر از اون ، micro photo هستش که با 10-15 تومن بیشتر ، می تونی 8 گیگ حافظه داشته باشی و کلی هم بهتره ... در صورتیکه حافظه بیشتر می خوای ، شدیدا توصیه میشه ...
flower4.gif

در کل ، توصیه نمیشه !!!
fahrrad_stein.gif

stick on ها هم باید جدا بخری و توی تهران گیر میاد ... من خودم پریروز توی پاساژ ایران دیدم ... ولی قیمت نکردم ... اما فرض کم 7-8 تومن ...

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
فکر کنم یه خورده گرون گرفتی
من قیمت کردم EP-630 رو میگفت 16 تومن EP-635 رو میکفت 18 تومن البته اگه اشتباه نکنم یه سئوال ه داشتم اینا جرم گوشو به خودشون نمی گیرن

297.gif
خوب پس گرون داده بهم...ولی حالا 2تومنه دیگه هاپوخور ..
302.gif
حالا ببینم، این ep-635 کیفیت صداش خیلی فرق می کنه نسبت به 630؟
13.gif
از لحاظ رنگ و لعاب که همین 630 بهتر به کار من می یاد، رنگش با jamin سته.. اون neck-strap هم فک نکنم کشش 150 گرم گوشی رو داشته باشه..
286.gif

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
مبارکه . من هم احتمالا یک دونه iAudio U2 بخرم . در مورد آداپتورش هم تو لینک زیر (پک کامل این دستگاه) نوشته که آداپتور یک Option می باشد و احتمالا باید به صورت سوا خریداری بشه .

http://www.cowonamerica.com/products/iaudio/u2/info_package.html

تصویر هم اینه

product_package_U2.gif

راستی گارانتی داره ، اگه آره اسم شرکتی که گارانتی کرده رو میدی . ضمنا تو کاوری که داره آیا جائی برای قرار گیری جک USB وجود داره یا نه .
من که خیلی راضیم! برای من هممونی هست که می خواستم! اره گارانتی داره! گارانتی پارسونی! شرکتشم توی مجتمع کامپیوتر پایتخت قیمت اداری هست! یکسال گارانتی تعویض!!
منظورت رو متوجه نشدم از جک usb همه اونایی که تو عکس بود رو داشت به جز اداپتور !

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
خواهش مي کنم nimra جان ... ما که عددي نيستيم ...
282.gif

اولا که تبريک .... مي دوني خيلي ها ميان و به آدم ميگن اين چيه خريدي ، برو فلان مارک متفرقه رو بگير ، فوق العاده اس ... ولي من هميشه بهشون ميگم سال ديگه همديگرو مي بينيم ، اون موقع معلوم ميشه که چه کسی به حد مرگ از دست دستگاهش اذيت شده ، و کي حسابي با دستگاهش حال کرده ...
43r4jed.gif

دوما که مساله record صدا ، يه مساله هميشگيه و چيزهايي مثل صداي زمينه ، در اکثر مدلها وجود داره ... البته جزو معدود نقطه ضعف هاي iaudio همين voice recording شه که اونم خيلي نقطه ضعف نيست ، در واقع یه جور محدودیته ... یعنی bit rate های محدودی رو در نظر گرفتن ... اما در مقابل ، همین محدودیت می تونه یه جور مزیت هم باشه ، چون يه ضرب تبديل مي کنه به Mp3 و اين خودش يه مزيته ... ( در واقع توفیق اجباریه !!
shy.gif
) ...

در مورد Line in همين چيزي که بالا گفتم ... بعلاوه اینکه فیشت باید خوب باشه ...
169.gif

در مورد اداپتور هم که همونطور که دوستمون گفت ، باید جداگانه بخری ..
181.gif
ممنون سیمور جان! موافقم!
در مورد ضبط صدا اگر من یه نرم افزاری باشه که بتونم اون نویز ربزش رو بگیرم کیفیت ضبطش خیلی خوب میشه
و صدا صاف وشفاف مثل اینه میشه! نرم افزاری هست که بشه تو این مورد کمک کنه!
میشه یه لینکی از این هدفونی که گفتی بزاری! یا عکس! البته الان این راضیم میکنه
اما می خواستم بدونم اینی که میگی چطوریه!

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
من همونطور که گفتم يه ام پي تري پلير جمع و جور يک گيگابايت مي خوام که مخصوصا کيفيت ضبط صداش خوب باشه. قيمتش هم حدود 80 تومن يا پايين تر باشه.

Creative Zen Nano Plus
SanDisk Sansa C140

کسي قيمت اين ها رو مي دونه ؟ اندازه دومي به نظرم يه کم بزرگه (ضخامتش)
اگه توي دامنه قيمت 80 به پايين مي خواي بايد حواست باشه که مدل هاي خوب کمه و بايد قيد قشنگي و اينا رو بزني ... البته انتخاب هاي خوبت دقيقا همين هاست که خودت گفتي ... يعني نانو و sansa ...

اون sansa کيفيت ضبط صداش خوب نيست و بايد بي خيالش بشي ...
179.gif

پس بهتره بري سراغ همون نانو ...عمر باتري اش هم خوبه و کيفيت ضبطش هم قابل قبوله ... و کلا نسبت به قيمت ، عاليه ...
181.gif

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
Seymour جان دستت درد نکنه بابت توضيحات
281.gif

شرمنده میکنی اميدوارم جبران کنم ، اگر امکانش هست من رو در این چند مورد پايين راهنمايی کنيد ممنون میشم
282.gif

راستی Zen Neeon رو درکل توصيه نمیکنيد ؟! اخه راستش مدل هايی شبيهه Micro Photo يا iPod Video که يکمی پهن+چاق! هستند رو میخوام نگيرم ، يعنی فقط Mp3 Player باشه و ابعاد مناسب داشته باشه
302.gif

مدل هايی که يک توضيحی میخواستم اگر امکانش هست :

1: Lg Jm53

1: فرمت : Mpeg4/Wav/Mp3/Wma
2: نمايشگر : 260 هزار ، 77/1 اینچ
3: ظرفيت : 8 گيگ
4: باتری : 30 ساعت
5: قيمت : 220.000

images

2: Samsung Yp-Z5F

1: فرمت : Wma,Mp3,Ogg
2: راديو Fm
3: ظبت سدا
4: وزن 45 گرم!
5: باتری : 30 ساعت
6: 4 گيگ : 250.000

images

3: Apple iPod Nano

1: فرمت : Mp3,Wav,Acc,Jpeg,Bmp,Gif
2: وزن 40 گرم
3: باتری : 24 ساعت
4: 4 گيگ : 250.000

images

4: Creative Zen Neeon

1: فرمت : Mp3,Wma
3: ضبط صدا
4: باتری : 32 ساعت
5: 6 گيگ : 175.000

images

پ/ن بالا : Lg اصلا قابل اعتماد هست !؟ Samsung چطور ، این مدلش چجورياست !؟ Neeon در واقع مشکلاتش چياست !؟ iPod سبکه همين Nano که کوچيک باشه ديگه چه مدلهايی داره که حجمشون هم بالا باشه !؟

اما این 2 تا :

Sony Nw-A3000

1: Mp3,Wma,Atrack
2: 20 گيگ
3: 35 ساعت
4: 290.000

images

Sony Nw-E005F

1: Mp3,Wma,Atrack
3: 28 ساعت
4: 2 گيگ : 135.000

images

در واقع99% بهA3000 فکر میکنم و بعد از اونNw-E005F!
306.gif

اما مشکل اینجاست که همونطوری که اطلاع دارید میگن نرم افزارSonic Stage مشکلاتی داره
297.gif

يعنی ليسانس میخواد برایMp3 و اگرMp3 اريجينال نباشه مشکلاتی داره
296.gif

من سوال و درخواستی که از شما و ديگر دوستانی که کار کردند با پليرهای سونی این هست که راه حل چيه !؟ يعنی راه حلی نداره !؟ چون من پلير سونی زياد ديدم دست مردم ولی میخوام بدونم بالاخره میشه از Sonic Stage استفاده کرد يا نه !؟
خيلی ممنون میشم من رو در مورد این گزينه ها راهنمايی کنيد
294.gif

با تشکر
277.gif

gba

Registered User
لایک‌ها
25
297.gif
خوب پس گرون داده بهم...ولی حالا 2تومنه دیگه هاپوخور ..
302.gif
حالا ببینم، این ep-635 کیفیت صداش خیلی فرق می کنه نسبت به 630؟
13.gif
از لحاظ رنگ و لعاب که همین 630 بهتر به کار من می یاد، رنگش با jamin سته.. اون neck-strap هم فک نکنم کشش 150 گرم گوشی رو داشته باشه..
286.gif

طبق خبر های واصله و ریویو های مردم و فرمایش سیامک آره خیلی فرق داره.
sorry.gif

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
بالا