• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

shazdeh kocholo

Registered User
لایک‌ها
50
استاد nano جدید اومدها!
party0011.gif

2GB = 175
4GB = 235
305.gif

گفتم صبر کن یکم! دیدی اومد؟
biggrin.gif

خواستی بخری بگو باهم بریم!!‌
crazy.gif
ura1.gif
ura1.gif
ura1.gif

ايول!!
loveshower.gif

خب كي بريم؟!
birgits_snill.gif

راستي اين كه قيمتش كمتر نشده!!! مگه قرار نبود 2گيگ به قيمت 1گيگ باشه؟!
reading.gif

يا من اشتباه ميكنم!!
shock.gif

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
ura1.gif
ura1.gif
ura1.gif

ايول!!
loveshower.gif

خب كي بريم؟!
birgits_snill.gif

راستي اين كه قيمتش كمتر نشده!!! مگه قرار نبود 2گيگ به قيمت 1گيگ باشه؟!
reading.gif

يا من اشتباه ميكنم!!
shock.gif

هروقت پایه ای! امروز که تموم شد! دوشنبه خوفه؟
241.gif

خب راستش یکمی گرونتر شد.... توسایت ۱۵۰ دلاره که میشه ۱۴۵ تومن!
biggrin.gif
این یعنی ۳۰ گرونتر میده! ۱۰ تومنش هزینه حمله، ۵تومن هم TAX خود Apple هستش! یعنی ۱۵ تومن اضافه...
download.aspx

به هرحال بنظر من می ارزه... با توجه به اینکه بالاخره ipod هستش....
305.gif

2GB هم قبلا ۲۰۰ تومن بود!
298.gif

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
من رو در این چند مورد پايين راهنمايی کنيد ممنون میشم
282.gif

راستی Zen Neeon رو درکل توصيه نمیکنيد ؟! اخه راستش مدل هايی شبيهه Micro Photo يا iPod Video که يکمی پهن+چاق! هستند رو میخوام نگيرم ، يعنی فقط Mp3 Player باشه و ابعاد مناسب داشته باشه
302.gif

277.gif
درباره نئون :
توصیه نمیشه ... 4-5 بار درباره نئون صحبت کردم توی این 50 -60 صفحه ، یه سرچی بزن ... بین آهنگ ها وقفه وجود داره ( ظاهرا توی مدل های جدید هم هنوز برطرف نشده ) ... صفحه اش خیلی کوچیکه ...

نتیجه : نئون بدرد کاربرایی می خوره که هم می خوان کمتر خرج کننن ، و هم به قیافه اهمیت بیشتری می دن تا کارآیی دستگاه ... اگه تو هم نظرت همینه ، توصیه میشه ! خیلی هم چیز خوب و بصرفه ای ( از لحاظ قیمت ) در اینصورت ...
280k5eb.gif

//

درباره سونی :
توصیه نمیشه ... بخاطر همون نرم افزار ... ببین آدم دوست داره ، آهنگ ها و موسیقی ها رو سریع بریزه روی دستگاهش و بره دنبال کارش ... یه همچین نرم افزاری ، اذیتت می کنه ...

خوشگلی و قشنگی دستگاه ، امروز و فردا و دو هفته دیگه تو ذهنته ... اما یه نرم افزار بد ، تا روزی که می خوای با این دستگاه کار کنی ، دنبالته ...
296.gif

اصلا یه ضرب المثل شده این جمله که : " همیشه نرم افزارهای متوسط سونی ، کار سخت افزارهای عالی سونی رو خراب می کنن ! "
179.gif

//

LG توصیه نمیشه ... چون مارکی نیست که در مقابل بقیه حرفی برای گفتن داشته باشه ...
pinky.gif

//

پاناسونیک :

همیشه می خواستم یکی رو ترغیب کنم اینو بخره ببینیم چیه ... عمر باتری اش 35 ساعت !! صفحه رنگی .. خوشگل ...
wubpink.gif

ولی اشکالش اینه که یه کابل مخصوصی داره که اگه گمش کنی بیچاره ای ... باید یکی دیگه بخری
blink2.gif
... بخاطر همین کابل ، سرعت انتقال داده اش هم پایینتر از متوسطه ...

//

نانوی جدید ( اینی که تازه اومده و دوستمون هم می خواد بخره ) :

توصیه میشه ...به این خاطر که هم قشنگه ( تازه صفحه اش هم دیگه خیلی خش برنمی داره ) ... هم روزآمد شده ... هم نرم افزار داره ( تو که دوست داشتی !! ) که البته خیلی هم خوشدسته ... تازه عکسم نشون میده ...
4dg0i9w.gif

* حالا شما باید مشخص کنی که کدوم یکی از اینا مهمتره ، حافظه ، قیافه ، کارآیی ... تازه iaudio i6 هم هست که واقعا توپه ... اونم یه نگاه بنداز ... کلا همین مدل هایی که الان درباره اش صحبت شد ( بعلاوه i6 ) تقریبا بهترین چیزا توی این دامنه قیمتن .... روی همین ها کار کن ...
tooth.gif

babak22ir

Registered User
لایک‌ها
1
اگه توي دامنه قيمت 80 به پايين مي خواي بايد حواست باشه که مدل هاي خوب کمه و بايد قيد قشنگي و اينا رو بزني ... البته انتخاب هاي خوبت دقيقا همين هاست که خودت گفتي ... يعني نانو و sansa ...

اون sansa کيفيت ضبط صداش خوب نيست و بايد بي خيالش بشي ...
179.gif

پس بهتره بري سراغ همون نانو ...عمر باتري اش هم خوبه و کيفيت ضبطش هم قابل قبوله ... و کلا نسبت به قيمت ، عاليه ...
181.gif
مرسی از راهنماییتون. شما قیمت این نانو رو میدونین؟

سایتی رو میشناسین که نمونه صدای ضبط شده رو توش داشته باشه ؟!

ipod remix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام

دوستانی که می خوان ipod nano نسل دومش رو بخرن بگم که تو همه ی ظرفیتهاش همه ی رنگها وجود نداره .

رنگ بندی بر اساس ظرفیت به این ترتیب هستش:

ظرفیت 2 گیگابایتی :فقط نقره ای
ظرفیت 4 گیگابایتی:نقره ای سبز آبی صورتی
ظرفیت 8 گیگابایتی:مشکی

به تازگی هم ipod nano نسل دوم رنگ قرمز هم اومده .

التماس دعا

متشکرم

فعلا خدانگهدار

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

دوستانی که می خوان ipod nano نسل دومش رو بخرن بگم که تو همه ی ظرفیتهاش همه ی رنگها وجود نداره .

رنگ بندی بر اساس ظرفیت به این ترتیب هستش:

ظرفیت 2 گیگابایتی :فقط نقره ای
ظرفیت 4 گیگابایتی:نقره ای مشکی سبز آبی صورتی
ظرفیت 8 گیگابایتی:مشکی

به تازگی هم ipod nano نسل دوم رنگ قرمز هم اومده .

التماس دعا

متشکرم

فعلا خدانگهدار

البته در تصحیح حرف ایشون اضافه میکنم که 4GB مشکی نداره و فقط 8GB مشکی هست!
305.gif

shazdeh kocholo

Registered User
لایک‌ها
50
يعني چي!!
confused0072.gif

حالا كه نوبت ما شد باهاس صورتي بخريم!!
mf_ymca.gif
ميخندن بهمون آخه!!
mf_ymca.gif

/
رفتم تو اپل استور ديدم. يحتمل بايد نقره اي بخريم..
2mo5pow.gif

ipod remix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
استاد nano جدید اومدها!
party0011.gif

2GB = 175
4GB = 235
305.gif

گفتم صبر کن یکم! دیدی اومد؟
biggrin.gif

خواستی بخری بگو باهم بریم!!‌
crazy.gif

سلام

دوست عزیز این نانو نسل دومی رو که می گی اومده تو جعبش آداپتور هم داره یا نه؟

التماس دعا

متشکرم

فعلا خدانگهدار​

jupiter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من چند ماه پیش یه MP3 player خریدم. مارکش neo5 هست. مارک شناخته شده ای نیست ولی عالیه.
خریدم 31000 تومن. البته این 256 هست. و فقط این مدل و 512 رو داره.
کیفیت صداش عالیه.
قدرت خروجیش هم بد نیست.
هد فون ها هم کیفیت خوبی دارن.
قابلیت عقب و جلو بردن یک آهنگ خاص رو داره ( مثل همون کاری که با دکمه ی FF و RW ماشین انجام میدید!)
اکو لیزر چند حالته داره.
تغییر سرعت خواندن مسیقی.
چند مد مختلف تکرار.
LCD ضد خش با LED نورانی 7 رنگ.
اطلاعات باطری.
اطلاعات Firmware و حافظه
رایدو FM
ظبط صدا
و ده ها قابلیت دیگه.
البته شاید بقیه مدل ها هم این ها رو داشته باشن.

این هم سایتشه که اطلاعات خیلی کمی داده.
www.neo5.net

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2

سلام

دوست عزیز این نانو نسل دومی رو که می گی اومده تو جعبش آداپتور هم داره یا نه؟

التماس دعا

متشکرم

فعلا خدانگهدار​

آداپتور؟؟ نه بابا!
confused0070.gif
جعبه اش نصف جعبه قدیمی ها هم نیست!
crazy.gif

حتی iTunes هم تو جعبه اش نداره!
confused0072.gif
نوشته برو Download کن!
confused0072.gif

تو جعبه اش فقط یه Dock Adaptor (با خود Dock Stand اشتباه نشه!
298.gif
) و USB و Earphone هستش!
biggrin.gif
خیلی خیلی جعبه ی کوچیکی داره!
241.gif

\\
شما هم میخوای پست بزنی چقدر حاشیه داری ها!

shazdeh kocholo

Registered User
لایک‌ها
50
آداپتور؟؟ نه بابا!
confused0070.gif
جعبه اش نصف جعبه قدیمی ها هم نیست!
crazy.gif

حتی iTunes هم تو جعبه اش نداره!
confused0072.gif
نوشته برو Download کن!
confused0072.gif

تو جعبه اش فقط یه Dock Adaptor (با خود Dock Stand اشتباه نشه!
298.gif
) و USB و Earphone هستش!
biggrin.gif
خیلی خیلی جعبه ی کوچیکی داره!
241.gif

\\
شما هم میخوای پست بزنی چقدر حاشیه داری ها!
اي بابا!!!
confused0072.gif

چرا به كه رسيد آسمون تپيد!!!
mad0228.gif

يعني چي.. حالا تو جعبه اش آيپاد رو كه گذاشتن؟
crazy.gif
يا نوشتن برو دانلود كن!؟
2mo5pow.gif

babak22ir

Registered User
لایک‌ها
1
قیمت creative zen nano plus 1GB رو اگه کسی میدونه لطفا یه خبری به ما بده !!

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
اي بابا!!!
confused0072.gif

چرا به كه رسيد آسمون تپيد!!!
mad0228.gif

يعني چي.. حالا تو جعبه اش آيپاد رو كه گذاشتن؟
crazy.gif
يا نوشتن برو دانلود كن!؟
2mo5pow.gif
سخت نگیر
consoling2.gif
... همین که آپدیت شده ، باید کلی هم خوشحال باشی ...
em2-17.gif

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
قیمت creative zen nano plus 1GB رو اگه کسی میدونه لطفا یه خبری به ما بده !!
مرسی از راهنماییتون. شما قیمت این نانو رو میدونین؟

سایتی رو میشناسین که نمونه صدای ضبط شده رو توش داشته باشه ؟!
1 گیگش باید حدود 90 تومن باشه ... به نسبت قیمتش ، امکانات و کیفیت خیلی معقولی داره ...
dog.gif

در مورد کیفیت ضبط صداش هم می تونی review های موجود رو بررسی کنی ... اکثرا از الفاظی مثل fair ( قابل قبول ) و good but not great ( خوبه ولی عالی نیست ) استفاده کردن ...
glassesf.gif

بهرحال توی این range قیمت تقریبا بهترین چیزیه که می تونی برای ضبط صدا بگیری ... یعنی معمولا وقتی می خوان توصیه کنن که توی range قیمت های مختلف ، چه چیزی برای ضبط بهتره ، توی range پایین به نانو اشاره می کنن ( توی range های بالاتر : zen micro ، بعدش کارای iaudio که اینا روی 180 به بالا هستن ) ...
tooth.gif

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
Seymour جان دستت درد نکنه بابت توضيحات
281.gif

راستش با اینکه به طور کامل متوجه نشدم چرا سونی نگيرم ! [ ليسانس و کپی رايت و غيره درست ولی بقيه مردم ایران چيکار میکنند
297.gif
]
حالا روی مدلهای مخلتف iPod میخوام يک بررسی داشته باشيم اگر بشه
307.gif

راستش من این مدلهای iPod رو قاطی میکنم میشه اگر غير از این پايينيها مورد ديگه ای هست هم بهم بگی
311.gif

iPod Video

فرمت : Mp3 , Mp4 , AAC , Jpeg , Bmp , Gif
زرفيت : 30 گيگ
باتری : 14 ساعت
قيمت : 280.000

images

پ/ن = يک سوال چيز میگم صفحه iPod Video رو میشه به صورت Landscape تنظيم کرد !؟ مثل این عکس پايين
292.gif

images

iPod Nano The First / iPod Nano Second Generation

Nano The First

فرمت : Mp3 , Wav , ACC , Jpeg , Bmp , Gif
باتری : 24 ساعت
ظرفيت : 4 Gb
قيمت : 250.000

Nano Second !?

images

images

پ/ن = راستش من با سرچ این عکسهارو گذاشتم ، میخواستم ببينم این 2 تا به ترتيب نانو 1 و نانو 2 هستند !؟
297.gif
يا دومی همون iPod اصلی و قديمی هست !؟
297.gif

بعد يک سوالی iPod اصلی پس کو!؟ چيه !؟
302.gif
يعنی خب Shuffle و Nano 1/2 و U2 و Video هستند حالا قبل از اینا يک مدلی بوده به نام iPod خالی ديگه !؟ يعنی اون مدل کجاست و چنده و چيه !؟
297.gif

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
آقا ممنون واسه اطلاعاتتون .من بين cowon A2 و ZEN VISION به خاطر اين مقايسه COWON A2 رو انتخاب كردم .گرچه cowon a2 حدود 100 هزار تومن هم گرون تره (مدل 20 گيگ رو انتخاب كردم با قيمت 375 هزار تومن )البته نميدونم ZEN VISION W بخرم نسبت به اين چطوره؟
اين zen vision w نسبت به zen vision چه تغييراتي كرده؟
اگه دنبال کارای ویدئوی هستی ، انتخابت کاملا درست بوده ...حتی بین zen vision:m ( که من دارم ) و cowon A2 هم باز از نظر ویدئوی ، A2 برنده میشه ... چون کاملا مشخصات یه portable media player رو داره ..

text رو حمایت می کنه -
از صدای AC3 حمایت می کنه ( خیلی از فایل های تصویری و divx صداشون ac3 ه )
عمر باتری اش بهتره ...
صفحه اش بزرگتره ( wide screen حمایت می کنه )

اما خوب متاسفانه خیلی گرونتره ... ولی در عوض ویدئو ضبط می کنه ...
169.gif

در مورد zen vision:w اصلا مگه توی بازار ایران پیدا میشه ؟ اما بهرحال شانس زیادی نداره .... چون از لحاظ ویدئو به archos نمی رسه و از لحاظ صدا هم به visio:m نمی رسه ... ضمن اینکه گنده است ...

بهرحال اگه بیشتر دنبال صدایی ، من باز هم vision:m رو توصیه می کنم
47b20s0.gif
... اما اگه ویدئو واسه ات مهمه ، cowon بهتره ...
حالا يه پلير ديگه هم ميخوام بگيرم صرفا واسه ركورد كردن حرفهاي استادها سر كلاساي دانشگاه و چون گفتم دلم نمياد:happy: و خطرناك يه موقع مثلا COWON A2 رو بدم دستشون تا صداشون رو حين كلاس ضبط كنم و به جاي درس گوش دادن همش چشمم به پلير نباشه:p .ميخواستم لطف كنيد يه مدل ارزون قيمت (يعني زير 30 هزار تومن) با حجم 128 يا 256 به من پيشنهاد كنيد كه در درجه اول كيفيت ضبطش خوب باشه .USB 2 هم باشه. .اگرم DIRECT ENCODING داشته باشه ديگه چه بهتر.
نميخوام با اين قيمت يه چيز عالي يا خوب باشه .فقط يه ايراد اساسيه اعصاب خورد كن نداشته باشه كافيه.
30 تومن که شک دارم گیرت بیاد چیزی
4bs3ij9.gif
... بپرس ببین می تونی N200 پیدا کنی ... از کارای قدیمی creative ه ...

با 50 تومن می تونی 256 مگ های creative رو بگیری ... طبیعتا نانو توصیه میشه ( که line in هم داره ) ، اما مدل 512 نداره ... tx fm ، مدل 256 مگ داره ولی Line in نداره ...

sansa هم قیمت های مناسبی داره ، ولی کیفیت ضبطش به creative نمی رسه ... یه قیمت بگیر ...

اگه هم چیز ارزون می خوای ... بهتره بری شاتل بگیری یا apacer ...

BROKEN.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه دنبال کارای ویدئوی هستی ، انتخابت کاملا درست بوده ...حتی بین zen vision:m ( که من دارم ) و cowon A2 هم باز از نظر ویدئوی ، A2 برنده میشه ... چون کاملا مشخصات یه portable media player رو داره ..

text رو حمایت می کنه -
از صدای AC3 حمایت می کنه ( خیلی از فایل های تصویری و divx صداشون ac3 ه )
عمر باتری اش بهتره ...
صفحه اش بزرگتره ( wide screen حمایت می کنه )

اما خوب متاسفانه خیلی گرونتره ... ولی در عوض ویدئو ضبط می کنه ...
169.gif

در مورد zen vision:w اصلا مگه توی بازار ایران پیدا میشه ؟ اما بهرحال شانس زیادی نداره .... چون از لحاظ ویدئو به archos نمی رسه و از لحاظ صدا هم به visio:m نمی رسه ... ضمن اینکه گنده است ...

بهرحال اگه بیشتر دنبال صدایی ، من باز هم vision:m رو توصیه می کنم
47b20s0.gif
... اما اگه ویدئو واسه ات مهمه ، cowon بهتره ...

پس cowon a2 واسه ويدئو بهتره.من بيشتر فكر كنم همون موزيك استفاده كنم.بيشتر اين عكس رو هم كه ديدم يه كم نظرم نسبت به cowon a2 برگشت .رو اين حساب ميخواستم بگيرم كه بهترين چيزه موجود باشه اما مثل اينكه خيلي بزرگه طرف انگشتاشو كاملا باز كرده تا بگيره تو دست.حالا سايزشو بايد توي مغازه هم يه نگاه بكنم.
راستي مگه zen vision و cowon a2 تو يك رده نيستن ؟ جريان چيه ؟آخه شما با zen vision:m مقايسه ميكنيد؟
اين zen vision:m طراحي و قيافش يه مقدار اذيتم ميكنه. iAUDIO X5 بگيرم چطوره ؟ نسبت به zen vision:m چه جورياست ؟ گرچه مدل دكمه هاش و جاي قرارگيريشون به خوبيه zen vision:m نيست. بهترين مدل بعد از cowon a2 همينه؟ تو iAUDIO ها. مقايسه اي بين اين دو وجود داره جايي؟
راستي iAUDIO X5L چيه ؟ اون L اضافه رو ميگم ؟ و اينكه كاربرد اون LCD remote contorol چيه تو اين عكس ;كه كنارش قرار گرفته ؟ چيزه خوبيه بخرمش ؟ گير مياد ؟

واسه اون يكي هم ممنون اوكي ميرم يه قيمتي ميگيرم يكيشو ميخرم راحت شم.
مرسي

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
راستش با اینکه به طور کامل متوجه نشدم چرا سونی نگيرم ! [ ليسانس و کپی رايت و غيره درست ولی بقيه مردم ایران چيکار میکنند
297.gif
]
در مورد سونی که مکرر صحبت شد ... اونایی هم که می گیرن ، یا همه فکرهاشون رو می کنن و بعدش می گیرن و باهاش می سازن ... یا اینکه اصلا فکر نمی کنن و می خرن و بعدش هم خیال می کنن همه mp3 player ها انقدر مصبیت دارن ...
164.gif

راستش من این مدلهای iPod رو قاطی میکنم میشه اگر غير از این پايينيها مورد ديگه ای هست هم بهم بگی [
سری Ipod ها ، اصلیاشون ایناس : shuffle ( خیلی کوچولوه – اشکالش اینه که صفحه نمایش نداره ) ؛ nano ( محبوب و شیک و کارآمده ) ؛ipod ( با توانایی پخش ویدئو و حافظه بالا ) ...

البته همین اواخر همونطور که در جریانی ، سری اصلاح شده و بهتر اینا هم وارد بازار شده ...
300.gif

پ/ن = يک سوال چيز میگم صفحه iPod Video رو میشه به صورت Landscape تنظيم کرد !؟ مثل این عکس پايين [
این یه عکس fake ه .... شوخیه
veiledsmile.gif
.... یه جور شکایت از سایز کوچیک صفحه ipod ویدئویی ...
280k5eb.gif

Nano The First

فرمت : Mp3 , Wav , ACC , Jpeg , Bmp , Gif
باتری : 24 ساعت
ظرفيت : 4 Gb
قيمت : 250.000

Nano Second !?
راستی این مشخصاتی که ظاهرا برای nano نسل اول نوشتی ( 24 ساعت باتری و پخش عکس و اینا ) ، مال نسل دومه ها ... یعنی نسل دومه که عمر باتری اش دو برابر و قابلیت پخش تصویر داره ...
wubpink.gif

پ/ن = راستش من با سرچ این عکسهارو گذاشتم ، میخواستم ببينم این 2 تا به ترتيب نانو 1 و نانو 2 هستند !؟
297.gif
يا دومی همون iPod اصلی و قديمی هست !؟
اولی نانوی نسل اوله ، دومی نسل دومه .. البته انقدر ریزن که به زور میشه فهمید ...
بعد يک سوالی iPod اصلی پس کو!؟ چيه !؟
302.gif
يعنی خب Shuffle و Nano 1/2 و U2 و Video هستند حالا قبل از اینا يک مدلی بوده به نام iPod خالی ديگه !؟ يعنی اون مدل کجاست و چنده و چيه !؟
297.gif
اون چیزی که الان بهش میگیم ipod ، یه مدل خاص نیست ، بلکه یه مارکه ، یه خانواده از محصولاته
4bs3ij9.gif
... یعنی میگیم " سری ipod " یا " خانواده ipod " ... همونطور که گفتی نسل های اول و دوم و سوم ، با همین اسم ipod عرضه می شدن ( که الان دیگه تولید نمیشن ) ...

ولی نسل های 4 و 5 ( که همین نانو و شافل و اینا باشن ) ، هرکدوم اسم خاص خودشون رو دارن که همین هایی هستن که الان تو بازاره ...البته این مدل های بزرگتر ، اسم خاصی ندارن مجددا... یعنی بهشون میگن ipod ، ولی خوب با اسمهایی مثل ipod video ، ipod photo و اینا شناخته میشن ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
پس cowon a2 واسه ويدئو بهتره.من بيشتر فكر كنم همون موزيك استفاده كنم.بيشتر اين عكس رو هم كه ديدم يه كم نظرم نسبت به cowon a2 برگشت .رو اين حساب ميخواستم بگيرم كه بهترين چيزه موجود باشه اما مثل اينكه خيلي بزرگه طرف انگشتاشو كاملا باز كرده تا بگيره تو دست.حالا سايزشو بايد توي مغازه هم يه نگاه بكنم.
خوب طبیعیعه که سایزش باید بزرگ باشه ... اصلا همه portable media playe ها تو همین سایزن ...
Just_Cuz_19.gif

راستي مگه zen vision و cowon a2 تو يك رده نيستن ؟ جريان چيه ؟آخه شما با zen vision:m مقايسه ميكنيد؟
اين zen vision:m طراحي و قيافش يه مقدار اذيتم ميكنه.
چرا ، zen vision و a2 توی یه رده ان ... اما zen vision:m یه مدل اصلاح شده و بهتر از vision بود که خیلی موفق عمل کرد ... یعنی هم بطور کامل بحث تصویری رو پوشش میداد و هم از لحاظ صوتی عالی بود ... اکثر کاربرها هم چنین چیزی رو می پسندن ، یعنی یه چیزی که هم خیلی گنده نباشه ، هم پخش تصویرش قابل قبول باشه ...
rainbowf.gif

حالا اگه طرحش اذیتت می کنه که هیچی ، ولی این دو سال اخیر ، همیشه توی این رده بهترین بوده ... حتی بهش لقب ipod killer دادن ...
triniti.gif

URL="http://www.cowonamerica.com/products/iaudio/x5/"]iAUDIO X5 [/URL]بگيرم چطوره ؟ نسبت به zen vision:m چه جورياست ؟ گرچه مدل دكمه هاش و جاي قرارگيريشون به خوبيه zen vision:m نيست. بهترين مدل بعد از cowon a2 همينه؟ تو iAUDIO ها. مقايسه اي بين اين دو وجود داره جايي؟
اگه حافظه بالا می خوای ، همین x5 مدل بعدیه ... اما اگه به حافظه 4-5 گیگ راضی هستی ، i6 خیلی چیز عالیه و توصیه میشه ( البته گرونه – 250 تومن فکر کنم ) ...

توی iaudio ها ، هیچ مدلی نیست که به zen vision:m برسه ... همین iaudio x5 خوبه ، ولی اشکالاتش خیلی اساسیه در مقایسه با vision:m :
4cxg2n7.gif

- مدیریت فایلش ضعیفه ( نمی تونی برحسب artist و album و genre سرچ بکنی !! این یه ضعف اساسیه
confused.gif

- موقع دیدن تصویر نمی تونی موسیقی گوش کنی ( یه ایراد اساسیه دیگه )
- رادیوش اتوماتیک کانال ها رو save نمی کنه ...
- ضمن اینکه هدفون های iaudio خیلی چیزای معرکه ای نیستن ...
- وضوح تصویرش فقط 128*160 ه که خیلی پایینه .. vision:m دو برابرش وضوح داره
300.gif

- frame rate اش هم پایینه ( 15 فریم )
- کدک های ویدئویی که حمایت می کنه محدود به mpeg4 و xvid هستش ... در مقابل ، vision:m کدک های خیلی بیشتری رو حمایت می کنه
- کیفیت صداش خیلی خوبه ( 95 db ) ... ولی creative بهتره ( 97 db ) !

عمر باتری اش هم کمی کمتر از vison:m ه ... حالا فرض می کنیم مساوی ...

در مقابل ، مزیتش اینه که text می خونه ... Line in داره ...

* تقریبا در مقابل vision:m نابود شد !!
boxing.gif

راستي iAUDIO X5L چيه ؟ اون L اضافه رو ميگم ؟ و اينكه كاربرد اون LCD remote contorol چيه تو اين عكس ;كه كنارش قرار گرفته ؟ چيزه خوبيه بخرمش ؟ گير مياد ؟
X5L نسبت به X5 ، عمر باتری اش خیلی بیشتره ( دو برابر = حدود 30 ساعت ) ... البته در عوض کمی وزن و ضخامتش بیشتره ... و البته گرونتر ...

اون remote و این چیزا هم واسه اکثر mp3 player های گرون قیمت هست .... ولی خیلی کاربرد نداره
169.gif
... میل خودته ...

بالا