• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

h_sh

Registered User
لایک‌ها
0
اساتید محترم من یه اسپیکر قابل حمل برای mp3 player می خوام که هم ارزون باشه هم کیفیت صداش خوب باشه میخواستم ببینم شما چی پیشنهاد میکنید من خودم این مدلها رو در نظر گرفتم اما راستش هرچی گشتم یه ریویو که اینها رو با هم مقایسه کنه پیدا نکردم
Creative travelsound 250
Creative travelsound i300
Creative travelsound 400
Logitech mm28 Portable Speakers
یه مدلم ادیفایر پیدا کردم MP220 عجیب غریب بود SNR رو نوشته بود 90<
تو سایت creative هم تفاوت خاصی ذکر نکرده در ضمن نظرتون درباره sbs vivid 60 و iTrigue 200 چی هست مدل mp3 من zen micro هست

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
اساتید محترم من یه اسپیکر قابل حمل برای mp3 player می خوام که هم ارزون باشه هم کیفیت صداش خوب باشه میخواستم ببینم شما چی پیشنهاد میکنید من خودم این مدلها رو در نظر گرفتم اما راستش هرچی گشتم یه ریویو که اینها رو با هم مقایسه کنه پیدا نکردم
Creative travelsound 250
Creative travelsound i300
Creative travelsound 400
Logitech mm28 Portable Speakers
یه مدلم ادیفایر پیدا کردم MP220 عجیب غریب بود SNR رو نوشته بود 90<
تو سایت creative هم تفاوت خاصی ذکر نکرده در ضمن نظرتون درباره sbs vivid 60 و iTrigue 200 چی هست مدل mp3 من zen micro هست
اگه zen micro داری که وضعت خوبه
clap.gif
... چون creative یه مدل مخصوص زده براش ... 8 وات خروجی داره ( یعنی دو برابر بقیه مدل های travelsound ) ... کنترل از راه دور داره ...
Just_Cuz_19.gif

mm28 logitech ، به creative ها نمی رسه ... کیفیت صدای خوبی نداره ...
4cxg2n7.gif

اون ایدیفایر هم باتری خور نیست ( شارژیه ) ... 6 واته ... و ظاهرا کیفیت صداش هم بالاتره ( اگه واقعا snr ش همون قدر باشه ) ... اما چرا انقدر ارزونه ؟ ( 27 دلار - تقریبا نصف travel sound 200 !! ) ... بنابراین باید احتیاط کرد ...
263cylj.gif

تفاوت vivid و trigue 200 اینه که trigue ، 4 واته ، ولی vivid 3 واته ... رنگهای vivid هم بیشتره ... من خودم از trigue خیلی خوشم میاد ... شاید بخرم
tooth.gif
.... قیمتش هم 35 تومن بود فکر کنم ...

h_sh

Registered User
لایک‌ها
0
اگه zen micro داری که وضعت خوبه
clap.gif
... چون creative یه مدل مخصوص زده براش ... 8 وات خروجی داره ( یعنی دو برابر بقیه مدل های travelsound ) ... کنترل از راه دور داره ...
Just_Cuz_19.gif

mm28 logitech ، به creative ها نمی رسه ... کیفیت صدای خوبی نداره ...
4cxg2n7.gif

اون ایدیفایر هم باتری خور نیست ( شارژیه ) ... 6 واته ... و ظاهرا کیفیت صداش هم بالاتره ( اگه واقعا snr ش همون قدر باشه ) ... اما چرا انقدر ارزونه ؟ ( 27 دلار - تقریبا نصف travel sound 200 !! ) ... بنابراین باید احتیاط کرد ...
263cylj.gif

تفاوت vivid و trigue 200 اینه که trigue ، 4 واته ، ولی vivid 3 واته ... رنگهای vivid هم بیشتره ... من خودم از trigue خیلی خوشم میاد ... شاید بخرم
tooth.gif
.... قیمتش هم 35 تومن بود فکر کنم ...

دستت درد نکنه اون travel dock zen micro چیز خوبیه اما قیتش گرونه (فکر کنم حدود 100 تومن) :D اون trigue هم والا از نظر کیفیت صدا بهتر از بقیه است منتها فکر کنم با برق کار میکنه میخواستم بدونم از بین مدل های travelsound کدوم مدلش از نظر کیفیت بهتره؟ تو سایت creative زده کیفیت مدل 400 بهتره (در قسمت comparision) اما هیچ مشخصه ای که بر این موضوع صحه بذاره در spec sheet اون نوشته نشده تنها مقدار وات اون از مدل 300 بیشتره همچنین تو سابت cnet امتیاز مدل 300 رو بالای 7 داده اما برای مدل 400 امتیاز 6 داده این یعنی چی؟
یه سئوال دیگه این اسپیکر قایل حمل zoltrix نسبت به قیمتش سرش به تنش می ارزه

GreenRoad

Registered User
لایک‌ها
79
دوستان ببخشید ولی من خیلی از تاپیکها رو خوندم اما گیج شدم. فکر کنم اگر بگم چی می خوام بهتره - من در انتخاب مارک CREATIVE شکی ندارم اما می خوام قیمتش بیشتر از 100 تومن نباشه و هر چه ظرفیتش با این قیمت بیشتر باشه بهتره - خلاصه می خوام با 100 تومن آخر جنس این قیمتی رو و البته با مارک CREATIVE بگیرم. لطفا مرا راهنمایی نمایید و بفرمایید از کجا بگیرم که مطمین باشه از هر جهت. بسیار ممنونم

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
Seymour جان دستت درد نکنه بابت توضيحات
281.gif

راستش با اینکه به طور کامل متوجه نشدم چرا سونی نگيرم ! [ ليسانس و کپی رايت و غيره درست ولی بقيه مردم ایران چيکار میکنند
297.gif
]
حالا روی مدلهای مخلتف iPod میخوام يک بررسی داشته باشيم اگر بشه
307.gif

راستش من این مدلهای iPod رو قاطی میکنم میشه اگر غير از این پايينيها مورد ديگه ای هست هم بهم بگی
311.gif

iPod Video

فرمت : Mp3 , Mp4 , AAC , Jpeg , Bmp , Gif
زرفيت : 30 گيگ
باتری : 14 ساعت
قيمت : 280.000

images

پ/ن = يک سوال چيز میگم صفحه iPod Video رو میشه به صورت Landscape تنظيم کرد !؟ مثل این عکس پايين
292.gif

images

iPod Nano The First / iPod Nano Second Generation

Nano The First

فرمت : Mp3 , Wav , ACC , Jpeg , Bmp , Gif
باتری : 24 ساعت
ظرفيت : 4 Gb
قيمت : 250.000

Nano Second !?

images

images

پ/ن = راستش من با سرچ این عکسهارو گذاشتم ، میخواستم ببينم این 2 تا به ترتيب نانو 1 و نانو 2 هستند !؟
297.gif
يا دومی همون iPod اصلی و قديمی هست !؟
297.gif

بعد يک سوالی iPod اصلی پس کو!؟ چيه !؟
302.gif
يعنی خب Shuffle و Nano 1/2 و U2 و Video هستند حالا قبل از اینا يک مدلی بوده به نام iPod خالی ديگه !؟ يعنی اون مدل کجاست و چنده و چيه !؟
297.gif

می گم علیرضا جون، تو که اس200 داری، دیگه آی پاد و اینا می خوای چیکار؟
311.gif
توپ ترین کیفیت صدارو می شه از همین بنده خدا گرفت، تصویرش هم که آی پاد رو زنده زنده قورت می ده، چرا پول اضافی خرج کنی پسرجون؟
181.gif
اضافی کرده؟
167.gif

BROKEN.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب طبیعیعه که سایزش باید بزرگ باشه ... اصلا همه portable media playe ها تو همین سایزن ...
Just_Cuz_19.gif

چرا ، zen vision و a2 توی یه رده ان ... اما zen vision:m یه مدل اصلاح شده و بهتر از vision بود که خیلی موفق عمل کرد ... یعنی هم بطور کامل بحث تصویری رو پوشش میداد و هم از لحاظ صوتی عالی بود ... اکثر کاربرها هم چنین چیزی رو می پسندن ، یعنی یه چیزی که هم خیلی گنده نباشه ، هم پخش تصویرش قابل قبول باشه ...
rainbowf.gif

حالا اگه طرحش اذیتت می کنه که هیچی ، ولی این دو سال اخیر ، همیشه توی این رده بهترین بوده ... حتی بهش لقب ipod killer دادن ...
triniti.gif

اگه حافظه بالا می خوای ، همین x5 مدل بعدیه ... اما اگه به حافظه 4-5 گیگ راضی هستی ، i6 خیلی چیز عالیه و توصیه میشه ( البته گرونه – 250 تومن فکر کنم ) ...

توی iaudio ها ، هیچ مدلی نیست که به zen vision:m برسه ... همین iaudio x5 خوبه ، ولی اشکالاتش خیلی اساسیه در مقایسه با vision:m :
4cxg2n7.gif

- مدیریت فایلش ضعیفه ( نمی تونی برحسب artist و album و genre سرچ بکنی !! این یه ضعف اساسیه
confused.gif

- موقع دیدن تصویر نمی تونی موسیقی گوش کنی ( یه ایراد اساسیه دیگه )
- رادیوش اتوماتیک کانال ها رو save نمی کنه ...
- ضمن اینکه هدفون های iaudio خیلی چیزای معرکه ای نیستن ...
- وضوح تصویرش فقط 128*160 ه که خیلی پایینه .. vision:m دو برابرش وضوح داره
300.gif

- frame rate اش هم پایینه ( 15 فریم )
- کدک های ویدئویی که حمایت می کنه محدود به mpeg4 و xvid هستش ... در مقابل ، vision:m کدک های خیلی بیشتری رو حمایت می کنه
- کیفیت صداش خیلی خوبه ( 95 db ) ... ولی creative بهتره ( 97 db ) !

عمر باتری اش هم کمی کمتر از vison:m ه ... حالا فرض می کنیم مساوی ...

در مقابل ، مزیتش اینه که text می خونه ... Line in داره ...

* تقریبا در مقابل vision:m نابود شد !!
boxing.gif

X5L نسبت به X5 ، عمر باتری اش خیلی بیشتره ( دو برابر = حدود 30 ساعت ) ... البته در عوض کمی وزن و ضخامتش بیشتره ... و البته گرونتر ...

اون remote و این چیزا هم واسه اکثر mp3 player های گرون قیمت هست .... ولی خیلی کاربرد نداره
169.gif
... میل خودته ...

خيلي ممنون.من ديگه هنگ كردم نميدونم چي بگم يا چي كار كنم؟
يه سئوال خارج از بحث : سرعت انتقال usb 1.1 با usb 2 خيلي فرق داره ؟ يعني اون اولي خيلي كنده ؟ اعصاب خورد كنه ؟

gba

Registered User
لایک‌ها
25
يه سئوال خارج از بحث : سرعت انتقال usb 1.1 با usb 2 خيلي فرق داره ؟ يعني اون اولي خيلي كنده ؟ اعصاب خورد كنه ؟
اره خیلی فرق داره
usb2 حداکثر 480 مگابیت بر ثانیه
Usb1 حداکثر 11 مگابیت بر ثانیه:blink:

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
Seymour جان بازهم از شما بابت توضيحات ممنونم
281.gif
اميدوارم روزی جبران کنم
241.gif

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
دوستان ببخشید ولی من خیلی از تاپیکها رو خوندم اما گیج شدم. فکر کنم اگر بگم چی می خوام بهتره - من در انتخاب مارک CREATIVE شکی ندارم اما می خوام قیمتش بیشتر از 100 تومن نباشه و هر چه ظرفیتش با این قیمت بیشتر باشه بهتره - خلاصه می خوام با 100 تومن آخر جنس این قیمتی رو و البته با مارک CREATIVE بگیرم. لطفا مرا راهنمایی نمایید و بفرمایید از کجا بگیرم که مطمین باشه از هر جهت. بسیار ممنونم
شما می تونی نانو پلاس بگیری ( 90 تومن ) که باتری قلمی می خوری و Line in داره ... می تونی slim بگیری که اونم 90 تومنه ولی شارژیه و ظریف تره ولی line in نداره ... zen neeon هم هست که 95 تومنه ولی عمر باتری اش تقریبا دو برابره و شارژیه .. اما از لحاظ عملکرد به اونا نمی رسه ...

کلا اگه واست باتری مهمه نئون ... اگه عملکرد مهمه نانو ... اگه ظرافت مهمه slim ...
character0144.gif

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
همینطوره که gba جان گفت ... مثلا در مورد مدل s200 که Usb 1 داره ؛ سرعت انتقال حدودا 0.6 مگابایت در ثانیه اس .. در حالیکه مدلهای مجهز به usb 2 گاهی تا 10-12 مگ در ثانیه هم می رن ... البته متوسطی که واسه مدل های فلش تعریف شده ، چیزی حدود 2.5 مگ در ثانیه اس که البته باز هم یعنی 4-5 برابر سریعتر از usb 1
Just_Cuz_19.gif

Seymour جان بازهم از شما بابت توضيحات ممنونم
281.gif
اميدوارم روزی جبران کنم
241.gif
خواهش میشه ...
wink.gif

311.gif
توپ ترین کیفیت صدارو می شه از همین بنده خدا گرفت، تصویرش هم که آی پاد رو زنده زنده قورت می ده، چرا پول اضافی خرج کنی پسرجون؟
181.gif
اضافی کرده؟
167.gif
من متوجه این قضیه s200 نشدم
pokerface.gif
... s200 مال creative رو که نمی گی ...
questionedf.gif

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
دستت درد نکنه اون travel dock zen micro چیز خوبیه اما قیتش گرونه (فکر کنم حدود 100 تومن) :D اون trigue هم والا از نظر کیفیت صدا بهتر از بقیه است منتها فکر کنم با برق کار میکنه میخواستم بدونم از بین مدل های travelsound کدوم مدلش از نظر کیفیت بهتره؟ تو سایت creative زده کیفیت مدل 400 بهتره (در قسمت comparision) اما هیچ مشخصه ای که بر این موضوع صحه بذاره در spec sheet اون نوشته نشده تنها مقدار وات اون از مدل 300 بیشتره همچنین تو سابت cnet امتیاز مدل 300 رو بالای 7 داده اما برای مدل 400 امتیاز 6 داده این یعنی چی؟
یه سئوال دیگه این اسپیکر قایل حمل zoltrix نسبت به قیمتش سرش به تنش می ارزه
آره دیگه ... مدل های بالاتر ، گرونترن ... دیگه فکر کنم ارزون این creative ها همون مدل 200 باشه که حدود 35 تومن باید باشه ... تو بودجه ات چقدره ؟
4cxg2n7.gif

درسته ... اون trigue که اصلا speaker ه ...

در مورد مدل های creative هم تفاوت اساسی با هم ندارن ... بحث اصلی سر bass شونه که فقط مدل های گرون ( مثل altec ) باس خوبی دارن ... اینطوری که توی این review ها به نظر میاد ، مدل 200 ، باس بهتری داره نسبت به مدل 400 و امیتاز بیشترش هم به همین خاطر بوده ...
rainbowf.gif

در مورد زولتریکس : پولت رو خرج مارک های متفرقه نکن
lecturef.gif
... البته اگه مجانی بهت دادن ، بگیر
43r4jed.gif
( شوخی ! )

edris

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان

واقعیتش گیج شدم از بس مطلبهای مختلف خوندم
من میگم چی میخوام ممنون میشم دوستان کمکم کنن زودتر به نتیجه برسم

یه MP3 Player با قابلیت ضبط و پخش صدا (شایدم تصویر) با کیفیت عالی ، با بیش از 5 گیگ ظرفیت flash ( هارد نباشه ، فقط flash )
قیمتش هم زیاد مهم نیست تا سقف 350 جا داره ، فقط دیگه بهترین باشه
در مورد creative از چند نفر که خریدن پرسیدم راضی نبودن ! در مورد z-cyber هم میگن اغلب هنگ میکنه مجبوری فرمت کنی :blink: در مورد sony هم میگن اغلب ری مارک هست ، این iopd هم خبری ازش ندارم یعنی کسی برام نظری نداده و ... البته همه اینا رو شنیدم اما نه از یه منبع موثق

میخوام دردسر نداشته باشه ، رو سیستم شناسایی بشه ،ترجیحا نیاز به نصب نداشته باشه
کیفیتش هم عالی باشه ، گارانتی هم داشته باشه

ممنون میشم راهنمایی بفرمائید
با تشکر

edris

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان

یه MP3 Player با قابلیت ضبط و پخش صدا (شایدم تصویر) با کیفیت عالی ، با بیش از 5 گیگ ظرفیت flash ( هارد نباشه ، فقط flash )
در مورد creative از چند نفر که خریدن پرسیدم راضی نبودن ! در مورد z-cyber هم میگن اغلب هنگ میکنه مجبوری فرمت کنی :blink: در مورد sony هم میگن اغلب ری مارک هست ، این iopd هم خبری ازش ندارم یعنی کسی برام نظری نداده و ... البته همه اینا رو شنیدم اما نه از یه منبع موثق

با تشکر

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
سلام دوستان

با تشکر
ipod Nano 8GB
character0144.gif

قیمت هم حدود ۲۹۰... تا هفته دیگه میرسه!
biggrin.gif

فقط هم مشکی داره!
305.gif

امکانات خاصی نداره جز پخش آهنگ و عکس!
298.gif
Voice Recorder اگه میخوای باید جدا بخری براش، ارزون هم نیست چندان!
download.aspx

اگه Mp3 Player میخوای، حرف نداره!
tooth.gif
ولی اگه جینگول میخوای که ظرفهارو هم برات بشوره، بدردت نمیخوره!
306.gif

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
من متوجه این قضیه s200 نشدم ... s200 مال creative رو که نمی گی ...
نه سیمور جان منظورم Qtek S200 بودش:) همون Imate Jamin

سلام دوستان

با تشکر

آقا من یه پیشنهاد خارج از بحث تاپیک بکنم به شما؟:blush:
شما ازونجایی که از هارد خوشت نمی آد، با 350 تومن پول می تونی یه pda خوب + یه ست هدفون عالی+ یه فلش مموری 2 یا 4 گیگابایتی بگیری ... توجه داشته باش کیفیت تصویری که از یه pda می گیری خیلی بالاتر از این mp4 player هاس تا جایی که من می دونم (cpu >300mhz --> mpeg-4 bitrates >800kbps]..
73.gif
...بعدم کلی استفاده های دیگه می تونی از دستگاهت بکنی... :happy: البته اصلاً pda "کوچیک" و خوش دست هم کمه تو بازار
73.gif
...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
یه MP3 Player با قابلیت ضبط و پخش صدا (شایدم تصویر) با کیفیت عالی ، با بیش از 5 گیگ ظرفیت flash ( هارد نباشه ، فقط flash ) قیمتش هم زیاد مهم نیست تا سقف 350 جا داره ، فقط دیگه بهترین باشه

میخوام دردسر نداشته باشه ، رو سیستم شناسایی بشه ،ترجیحا نیاز به نصب نداشته باشه کیفیتش هم عالی باشه ، گارانتی هم داشته باشه
همونطور که سونی گفت .... اگه می خوای اونقدر خرج کنی و فلش هم بگیری ، بهترین چیز همینه
rh66mf.gif
... هرچند باید قید ضبط صدا رو بزنی
4cxg2n7.gif
... و ضمنا یادت باشه که برای ریختن آهنگ و اینا باید از نرم افزار مخصوص استفاده کنی ( کلا همه مدل های توی این range همین شکلی هستن و یه نقطه ضعف محسوب نمیشه
Just_Cuz_19.gif
) ...

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
311.gif
181.gif
اضافی کرده؟
167.gif

نه بابا چی اضافی کرده
306.gif
وضع مالی من رو که ميدونی
186.gif

اخه میدونی S200 زياد حال نمیده نمیشه زياد باهاش فرندلی برخورد کرد
207.gif

حالا با توجه به اینکه امروز W950 عرضه شد احتمالا عيد W950 بگيرم اگر زيره 450 اومد! نظرت پيرامون قيمت W950 چيه
297.gif
[ نمیخوام تاپيک رو منحرف کنم ، اخه W950 هم خودش يک پلير بينظير محسوب میشه با اون کيفيت سری W و اون هندفزی بينظير و 4 گيگ ]
302.gif

images

edris

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
ممنون ولی باز گیج شدم:)
قیمتو فراموش کنید
یه MpPlayer خوب با کیفیت ضبط و پخش عالی ، همراه حافظه فلش 5 گیگ به بالا!
ممنون میشم راهنمایی کنین

با تشکر

gba

Registered User
لایک‌ها
25
نه بابا چی اضافی کرده
306.gif
وضع مالی من رو که ميدونی
186.gif

اخه میدونی S200 زياد حال نمیده نمیشه زياد باهاش فرندلی برخورد کرد
207.gif

حالا با توجه به اینکه امروز W950 عرضه شد احتمالا عيد W950 بگيرم اگر زيره 450 اومد! نظرت پيرامون قيمت W950 چيه
297.gif
[ نمیخوام تاپيک رو منحرف کنم ، اخه W950 هم خودش يک پلير بينظير محسوب میشه با اون کيفيت سری W و اون هندفزی بينظير و 4 گيگ ]
302.gif

images

مطمئن باش قیمتش از 700 پایین تر نمی یاد.:(

بالا