• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
دوستان نظرتون در مورد مارک COWN چیه؟یکی از دوستان یه مدلش رو داره(mp3 player f1 اصل کره با دو سال گارانتی)میخواد بفروشه قیمتش هم حدود 80000 تومن هستش آیا به نظر شما می ارزه؟
در ضمن اگه ممکنه یکی از دوستان سایت شرکت COWN رو بهم بده میخوام مشخصات کامل این مدل mp3 player f1رو ببینم
cowon خیلی خوبه ... چند مگش رو میده 80 تومن ؟ ...

اینم لینکش : http://www.cowonamerica.com/products/iaudio/f1

با توجه به مارکهایی که پیشنهاد اگه ممکنه لطف کنید و بگید چه مدلی از کریتیو رو پیشنهاد میکنید.در ضمن اگه بخوام یه MP4 بخرم با رنج قیمت حدود 100000 تومان چه مدلی به نظر جنابعالی بهتره؟
sansa m230 و creative nano plus خوبن ...

mp4 هم با این پول نگیری بهتره ... شما اگه 200 تومن هم خرج کنی ، به زور می تونی کیفیت تصویر مناسبی داشته باشی ( تازه بشرطیکه اندازه بسیار کوچک صفحه اذیتت نکنه !! )
ضمنا" seymourجان نظرتون در مورد مارک Zling چیه؟(مثلا" مدل Zling EVA )
یه سئوال کلی هم اینکه اصولا" چه مارکهایی در زمینه MP3 Player قابل قبول هستند؟
زولتریکس نسبت به creative و sansa ، مارک خیلی ضعیفی محسوب میشه ...

reza,n

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
seymour جان Cowon f1 1G رو میده 80000 تومان.نظرتون چیه ازش بگیرم.در ضمن ظاهرا" سالمه و مشکل نداره.دو سال هم گارانتی داره.حالا نظر جنابعالی چیه؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
seymour جان Cowon f1 1G رو میده 80000 تومان.نظرتون چیه ازش بگیرم.در ضمن ظاهرا" سالمه و مشکل نداره.دو سال هم گارانتی داره.حالا نظر جنابعالی چیه؟
قیمت F1 نو ، باید کمی بیشتر از 120 تومن باشه ... پس این دوست شما داره 40-50 تومن زیر قیمت میده
veiledsmile.gif
... حالا علتش چیه نمی دونم
4cxg2n7.gif
... ازش بپرس " حالا چرا می خوای بفروشی اش ؟ "
272.gif

اگه دوست صمیمیته و قابل اعتماده و پس فردا میشه یقه اش رو چسبید و از گارانتی اش هم واقعا 2 سال مونده ، می ارزه ؛ چون F1 چیز خوبیه ... البته بهتره بهش بگی ، یکی دو هفته بهت فرصت تست بده ...
tooth.gif

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
راجع به این sansa قبلا بحث شده؟ من دقت نکردم !
میخوام هم mp3 و هم wav ضبط و پخش کنه ! با شارژ مشکل نداشته باشه ، فلشش 4 گیگ هم باشه کفایت میکنه، البته بیشتر باشه بهترهseymour جان ، لینکی ندارین از این مدلی که فرمودین؟
در ضمن نمایندگی چیزی نداره که بتونم تماس بگیرم؟
دیگه تقریبا خواسته هامو کامل گفتم(قسمت بنفش) ، یک کلام بفرمائید چی بخرم ! تعادلی که فرمودین رو هم خودتون در نظر بگیرین :)
بحث کوتاهی شد راجع به sansa ... من گفتم که از لحاظ کیفیت صوتی ، همیشه یه جور ظن وجود داشته نسبت به این مارک ( چون بهرحال این کمپانی ، بخاطر تولید حافظه معروف بوده ؛ در حالیکه سونی و creative و اینا ، از اون اول تو کار صوتی- تصویری بودن ) .. ولی واقعا توی سری های جدیدش قوی عمل کرده و از لحاظ صدا و عملکرد ، خودش رو تا سطح بقیه مارک های معتبر بالا کشیده ( ضمن اینکه از لحاظ قیمت هم خیلی بصرفه اس ) ...

لینک از سانسا رو می گی ؟ اونو که دوستمون گذاشت توی پست های بالایی ... ( 10-12 پشت بالاتر )

ببین کلا خیلی انتخاب های تو محدوده ... چون اصلا فلش 2 گیگ به بالا کمه ... همین sansa هم چون خودش متخصص تولید حافظه اس ، رفته فلش های 4 و 8 گیگ می زنه ...
87.gif

نمایندگی sansa رو هم نمی دونم باید بپرسم ..
165.gif

من باز تا آخر شب یه دوری می زنم ، ببینم چیزی از قلم افتاده یا نه ...
4cxg2n7.gif

reza,n

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قیمت F1 نو ، باید کمی بیشتر از 120 تومن باشه ... پس این دوست شما داره 40-50 تومن زیر قیمت میده
veiledsmile.gif
... حالا علتش چیه نمی دونم
4cxg2n7.gif
... ازش بپرس " حالا چرا می خوای بفروشی اش ؟ "
272.gif

اگه دوست صمیمیته و قابل اعتماده و پس فردا میشه یقه اش رو چسبید و از گارانتی اش هم واقعا 2 سال مونده ، می ارزه ؛ چون F1 چیز خوبیه ... البته بهتره بهش بگی ، یکی دو هفته بهت فرصت تست بده ...
tooth.gif

نه دوست صمیمیم نیست ولی خودش میگه چون پول لازم دارم میخوام بفروشم seymour عزیز آیا روشی برای تست وجود داره که بتونم از سلامت کامل mp3player مطمئن بشم.در هر حال شما نظرتون چیه ارزش خریدن رو داره یا نه برم به جاش یه کریتیو بگیرم؟
ممنونم رضا

edris

Registered User
لایک‌ها
0
بحث کوتاهی شد راجع به sansa ... من گفتم که از لحاظ کیفیت صوتی ، همیشه یه جور ظن وجود داشته نسبت به این مارک ( چون بهرحال این کمپانی ، بخاطر تولید حافظه معروف بوده ؛ در حالیکه سونی و creative و اینا ، از اون اول تو کار صوتی- تصویری بودن ) .. ولی واقعا توی سری های جدیدش قوی عمل کرده و از لحاظ صدا و عملکرد ، خودش رو تا سطح بقیه مارک های معتبر بالا کشیده ( ضمن اینکه از لحاظ قیمت هم خیلی بصرفه اس ) ...

لینک از سانسا رو می گی ؟ اونو که دوستمون گذاشت توی پست های بالایی ... ( 10-12 پشت بالاتر )

ببین کلا خیلی انتخاب های تو محدوده ... چون اصلا فلش 2 گیگ به بالا کمه ... همین sansa هم چون خودش متخصص تولید حافظه اس ، رفته فلش های 4 و 8 گیگ می زنه ...
87.gif

نمایندگی sansa رو هم نمی دونم باید بپرسم ..
165.gif

من باز تا آخر شب یه دوری می زنم ، ببینم چیزی از قلم افتاده یا نه ...
4cxg2n7.gif

سلام seymour جان ، ممنون از راهنمائیتون
نمیدونستم sansa همون sundisk هست ،درسته ، SonyStyle لطف کرده بودند و لینکشو گذاشته بودند
ممنون از هردوتون:)
نمایندگی sansa رو هم نمی دونم باید بپرسم
seymour جان ، منتظرم ، ممنون میشم خبرشو بدین ، دیگه فرصت زیادی نمونده!

با تشکر فراوان

feri007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان. من می خوام یه mp4 یاmp3 player بین 100 تا 150تومن بخرم و 3تا چیز برام مهمه:
1.کیفیت
2.ظرفیت
3.امکاناتش
ممنون می شم اگه کمکم بکنین. در ضمن می خواستم بدونم ام پی فر های چینی چطور هستن؟ آیا به درد میخورن؟ در ضمن اگه کسی جایی رو تو یزد واسه خریدmp3 player سراغ داره لطفا بگه. با تشکر

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84

نه دوست صمیمیم نیست ولی خودش میگه چون پول لازم دارم میخوام بفروشم seymour عزیز آیا روشی برای تست وجود داره که بتونم از سلامت کامل mp3player مطمئن بشم.در هر حال شما نظرتون چیه ارزش خریدن رو داره یا نه برم به جاش یه کریتیو بگیرم؟
ممنونم رضا
تست یعنی همین که شما ازش یه هفته وقت بگیری ، بعد اون یه هفته هر روز 3-4 ساعت باهاش کار کنی و چند بار هم وصل کنی به کامپیوتر و قطع کنی و اینا ...
sardonic.gif

بهتره اگه می دونی بعدا دستت بهش نمی رسه بری سراغ همون creative و sansa ...
Just_Cuz_19.gif

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام دوستان. من می خوام یه mp4 یاmp3 player بین 100 تا 150تومن بخرم و 3تا چیز برام مهمه:
1.کیفیت
2.ظرفیت
3.امکاناتش
ممنون می شم اگه کمکم بکنین. در ضمن می خواستم بدونم ام پی فر های چینی چطور هستن؟ آیا به درد میخورن؟ در ضمن اگه کسی جایی رو تو یزد واسه خریدmp3 player سراغ داره لطفا بگه. با تشکر
اولا که این غیر از این سه تا ویژگی که تو گفتی ( کیفیت - ضرفیت - امکانات ) ، مگه ویژگی دیگه ای هم می مونه !!!
43r4jed.gif

دوما که Mp4 با این قیمت ، چیز خوبی دستت رو نمی گیره ... غیر از همین مارک های متفرقه ... بعدش هم صفحه انقدر کوچیکه که چیزی معلوم نیست ( اگه مارک متفرقه باشه ، غیر از کوچک بودن ، بی کیفیت هم هست ! ) ...
sad.gif

حالا بهم بگو که چقدر حافظه می خوای ؟ آیا ویدئو داشتن واسه ات خیلی مهمه یا نه ؟ بودجه ات نهایتا چقدره ؟

اگه ظرفیت بالا می خوای ، neeon - اگه کیفیت صدا می خوای نانو 2 گیگی - اگه تصویر می خوای iaudio u3 ... به نگاهی به این مدل ها هم بنداز ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام seymour جان ، ممنون از راهنمائیتون
نمیدونستم sansa همون sundisk هست ،درسته ، SonyStyle لطف کرده بودند و لینکشو گذاشته بودند
ممنون از هردوتون:)

seymour جان ، منتظرم ، ممنون میشم خبرشو بدین ، دیگه فرصت زیادی نمونده!

با تشکر فراوان
متاسفانه تنها انتخابت همون sansa ه ...
shame.gif
... فلش پرحجم که ضبط صدا هم داشته باشه خیلی کمه ( اصلا کلا کمه ) ...
164.gif

rooliback

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
می خواستم ببینم mp3 player iriver u10 خوبه یا نه و قیمتش چنده؟
اصلا iriver خوبه یا نه؟

pooyahacker

Registered User
لایک‌ها
2
سلام یه سوال داشتم .

قضیه این mp3 player شرکت microsoft یا همون زون ( Zune ) چیه ؟

ایران میاد ؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
می خواستم ببینم mp3 player iriver u10 خوبه یا نه و قیمتش چنده؟
اصلا iriver خوبه یا نه؟
من ندیدم ... ولی یکی از دوستان دیده بود ( سعید - یکی دو صفحه قبل ) می تونی ازش بپرسی که کجا دیده
165.gif
... اگه باشه ، باید یه ذره گرون باشه ... ضمن اینکه فقط یه گیگه ( حیف ! ) ...
sad.gif
... ولی خوب iriver جزو مارک های عالیه ..
character0144.gif

ولی اگه کسی بخواد یه چیزی بخره که همه امکانات رو داشته باشه و آرشیوش هم خیلی سنگین نباشه
ok.gif
... چیز ایده آلیه : خوشگل - پخش تصویر - پخش ویدئو - text - بازی های فلش - Line in - رادیو - ضبط صدا - عمر باتری عالی - کیفیت صدا عالی -

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام یه سوال داشتم .... قضیه این mp3 player شرکت microsoft یا همون زون ( Zune ) چیه ؟ ... ایران میاد ؟
احتمالا باید بیاد ... چیز بدی به نظر نمیاد ... طبق معمول مخالف زیاد داره ( طبیعیه .. چون مال مایکروسافته
sardonic.gif
) ... ولی من احساس خوبی نسبت بهش دارم ...
blushdown.gif

edris

Registered User
لایک‌ها
0
متاسفانه تنها انتخابت همون sansa ه ...
shame.gif
... فلش پرحجم که ضبط صدا هم داشته باشه خیلی کمه ( اصلا کلا کمه ) ...
164.gif

سلام seymour جان:)
عید شما و همگی مبارک
من با همین موافقم ، قبلا هم اعلام کردم ، فقط خواستم نمایندگیشو بهم معرفی کنین چون تو پستهای قبلی گفته بودین باید بپرسین،

کارم گیر نمایندگیشه ها ! ممنون میشم اگه سریعتر معرفی بفرمائید
منتظرم

با تشکر
ادریس

edris

Registered User
لایک‌ها
0
Sandisk Sansa E280
خب فکر کنم تنها انتخابت همین میشه که فعلا هم من 8GB اش رو تو تهران ندیدم...
download.aspx
4GB اش هست حدود ۲۵۰ تومن!
298.gif

سلام SonyStyle جان
عید شما مبارک
ممنون از راهنمائیتون
شما نمایندگی ازش سراغ ندارین؟
ممنون میشم راهنمائی بفرمائید.

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
سلام SonyStyle جان
عید شما مبارک
ممنون از راهنمائیتون
شما نمایندگی ازش سراغ ندارین؟
ممنون میشم راهنمائی بفرمائید.

نه، اگه میدونستم که میگفتم خب!
pain25.gif

من فقط یه مغازه دیدم تو پایتخت که اونم فقط 4GB داشت!
biggrin.gif
طبقه همکف - ۲ تا مغازه راست تر از استریو طنین!
298.gif

usb

Registered User
لایک‌ها
0
سيامك جان سلام

آقا يك سواله فني

از كجا ميونم فايلهاي lyric براي پخش در mp3 player ‌پيدا كنم ( نه در كامپيوتر )‌

فرمتش فكر مي كنم LRC بايد باشه ولي من هر چي سرچ ميكنم نمي تونم چيز خاصي پيدا كنم
يعني اكثرا متن آهنگ به صورت Text هستش

اگر لطف كني ممنون ميشم

usb

Registered User
لایک‌ها
0
راستي اين هم mp4 player ما كه بدك نسيت

فقط شركتش خيلي معروف نسيت

ولي از لحاظ امكانات چيزي ( غير از راديو )‌كم و كسر نداره

2010_iso.jpg

Capacity: 40GB (100GB underway)
4.3-inch, wide TFT color LCD screen (made by Samsung), resolution 480×272
Dimensions: 139.8 x 80 x 25mm (depth including additional battery compartment: 31.8mm)
Weight: 320 grams
Supports MP4, DivX3.11/4/5, XviD, MP3, WMA, WAV
USB2.0 compatible
MSRP: presumably 300k Korean Won (40GB) & 400k Korean Won (100GB)

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
سيامك جان سلام

آقا يك سواله فني

از كجا ميونم فايلهاي lyric براي پخش در mp3 player ‌پيدا كنم ( نه در كامپيوتر )‌

فرمتش فكر مي كنم LRC بايد باشه ولي من هر چي سرچ ميكنم نمي تونم چيز خاصي پيدا كنم
يعني اكثرا متن آهنگ به صورت Text هستش

اگر لطف كني ممنون ميشم

والا بستگی به سیستم mp3 player شما داره!
298.gif

من با مال شما آشنا نیستم...
pain25.gif
ولی اصولا خودم ipod دارم و برای lyric میرم تو get info آهنگ مورد نظر و چیزی رو که میخوام رو paste میکنم!
biggrin.gif

حالا مال شما چجوریه باید از تو Manual اش پیدا کرد...
reading.gif

بالا