• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37

nakamichi

Registered User
لایک‌ها
4
سلام خدمت دوستان عزیزم ... فقط خواستم خیلی باحالین ، این تاپیک رو که میبینم خستگی از تنم در میره .... گفتگوی زندتون خیلی قشنگ ! ادامه بدین لطفا........... *-:

h_sh

Registered User
لایک‌ها
0
من تصمیم گرفتم یا travelsound 300 رو بگیرم یا 400 حالا میخوام قبل از خرید صداهاشونو بشنوم تا یکی رو انتخاب کنم از دوستان کسی جایی رو میشناسه که بذاره قبل از خرید بلندگو اونرو تست کنم درضمن ترجیح میدم حوالی بازار رضا و یا پاساژ ایران باشه
در ضمن قیمت zen nano 82-84 تومنه نه 90 تومن

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
یکی کمک کنه! سیمور جان کجایی ؟
u2 رو وقتی می خوام شارژ کنم یعنی وقتی به usb وصل میکنم اصلا عکس العملی نشون نمیده! روشن میشه کار میکنه اما انگار نه انگار که به usb به کامپیوتر وصل شده! یعنی چه مرگش شده! قبلا یه بار شارژ کردم مشکلی نداشت! چیکار کنم!
من شنبه میرم پارسونی رو پرس میکنم!:(

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
آقا من یه پیشنهاد خارج از بحث تاپیک بکنم به شما؟شما ازونجایی که از هارد خوشت نمی آد، با 350 تومن پول می تونی یه pda خوب + یه ست هدفون عالی+ یه فلش مموری 2 یا 4 گیگابایتی بگیری ...
پیشنهادت خیلی خوبه ؛ ولی کیفیت صدا چی ؟
king.gif
..

اگه بخوای موسیقی گوش کنی ، باید بری چیزی بخری که مخصوص موسیقی گوش کردنه ...
rainbowf.gif

سلام خدمت دوستان عزیزم ... فقط خواستم خیلی باحالین ، این تاپیک رو که میبینم خستگی از تنم در میره .... گفتگوی زندتون خیلی قشنگ ! ادامه بدین لطفا........... *-:
شما هر وقت میای اینجا ما خوشحال می شیم ...
47b20s0.gif

ممنون ولی باز گیج شدم:)
قیمتو فراموش کنید ... یه MpPlayer خوب با کیفیت ضبط و پخش عالی ، همراه حافظه فلش 5 گیگ به بالا!
ممنون میشم راهنمایی کنین
اگه حتما فلش می خوای ... همون ipod انتخاب خوبیه ... نظرت در مورد اون چیه ؟
169.gif
( با توجه به اینکه ضبط صدا هم نداره ) .. اگه خوشت نیومد بگو تا بریم سراغ بقیه انتخاب ها ..
170.gif

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
پیشنهادت خیلی خوبه ؛ ولی کیفیت صدا چی ؟
king.gif
..

اگه بخوای موسیقی گوش کنی ، باید بری چیزی بخری که مخصوص موسیقی گوش کردنه ...
rainbowf.gif
]

سیمور جان، اگه یه ست از همون هدفون های پشنهادی خودتون (ep630 - 635 ) بگیره آدم و از نرم افزارpocketmusic player هم استفاده کنه... کیفیت صدا خیـــــلی توپ می شه!
287.gif
راستش من تاحالا با هیچ کدوم از آی پاد ها کار نکردم، معیار کیفیتم صدای مرحوم w800 ــمه:happy: که خوب بهش می رسه و با 100 جور افکت و افکت ویژه و اکولایزرو اینا از w800 هم کلی می زنه بالا
28.gif
تنها مشکلی که می تونه داشته باشه به عنوان یه mp3 player اینه که دستگاه یخورده ای سنگینه...150 گرم..
169.gif
بعدم باید خیلی محترمانه برخورد کنید با دستگاه
consoling2.gif

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام يه MP3 Player با كيفيت ضبط صداي عالي ميخوام خودم نظرم روي Iriver T20 هست چون يجا برام يه تست گرفت خيلي خوب بود كسي چيزي ميشناسه تو بازار كه كيفيت ضبط صداي خوبي داشته باشه .

edris

Registered User
لایک‌ها
0
اگه حتما فلش می خوای ... همون ipod انتخاب خوبیه ... نظرت در مورد اون چیه ؟
169.gif
( با توجه به اینکه ضبط صدا هم نداره ) .. اگه خوشت نیومد بگو تا بریم سراغ بقیه انتخاب ها ..
170.gif

سلام
ممنونم از توجهتون
نه ضبط صدا رو حتما باید داشته باشه ! فلش هم همینطور (فلش 5 گیگ یا بیشتر) !:)
امتحانشم پس داده باشه که دچار مشکلات عجیبو غریب نشه :blush:
یه خورده هم فوریه ، باید سریع به جواب برسم
ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

با سپاس

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
ممنونم از توجهتون
نه ضبط صدا رو حتما باید داشته باشه ! فلش هم همینطور (فلش 5 گیگ یا بیشتر) !:)
امتحانشم پس داده باشه که دچار مشکلات عجیبو غریب نشه :blush:
یه خورده هم فوریه ، باید سریع به جواب برسم
ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

با سپاس

Sandisk Sansa E280
خب فکر کنم تنها انتخابت همین میشه که فعلا هم من 8GB اش رو تو تهران ندیدم...
download.aspx
4GB اش هست حدود ۲۵۰ تومن!
298.gif

edris

Registered User
لایک‌ها
0
Sandisk Sansa E280
خب فکر کنم تنها انتخابت همین میشه که فعلا هم من 8GB اش رو تو تهران ندیدم...
download.aspx
4GB اش هست حدود ۲۵۰ تومن!
298.gif

سلام
SonyStyle عزیز ، ممنونم از راهنمائیتون،یعنی 8 گیگش رو بی خیال بشم!؟؟:(
موند یه سوال اونم اینکه از کجا تهیه کنمش؟ منظور اینکه با کجا تماس بگیرم ، الان شهرستانم و همینجا هم باید تهیه کنم

راستی جناب Seymour نظر شما چیه؟

باسپاس فراوان

reza,n

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خدمت دوستان عزیزم:) :
من میخوام یه mp3 player به ظرفیت 512 یا نهایتا" 1 گیگ بخرم.در ضمن میخوام قیمتش هم زیاد بالا نباشه در واقع حول و حوش 70 تا 80 هزار تومان (هر چی کمتر بهتر ,مستضعفی دیگه !!!:( )با توجه به فراوانی مدلها لطفا" راهنمایی کنید که کدوم مارکها توی این رنج قیمت خوب هستند و شما چه مارک و مدلی رو پیشنهاد میدین؟
انتظاراتی هم که ازش دارم اینه:
1)کیفیت پخش و ضبط صدای خوبی داشته باشه.
2)ترجیحا" برای اتصال به کامپیوتر به کابل USB نیاز نداشته باشه
3)نیاز به سی دی درایور نداشته باشه.و بشه ازش به عنوان کول دیسک هم استفاده کرد.
4)شارژر جداگانه داشته باشه(منظورم اینه که از طریق کابل USB شارژ نشه.)
در ضمن اگه بخوام یه مدلی بخرم که MP4 رو هم پخش کنه شما چه مدلی رو پیشنهاد میکنید؟آیا مارکهای سونی و استار قابل اعتماد هستند آخه من دو مدل متفاوت یکی مارک سونی و دیگری مارک استار دیدم که قیمت خوبی داشتند(حول و حوش قیمتی که گفتم)و مشخصاتشون هم خیلی خوب بود (دوربین 3 مگا پیکسل, خروجی ای وی, رادیو و....)ولی متاسفانه در مورد این دستگاهها و مدلها و مارکهای موجود هیچگونه اطلاعاتی ندارم.لطفا" در مورد این قضیه من بیسواد :eek: رو راهنمایی کنید و بگید که کدوم مدل و مارک بهتره؟در ضمن لطف کنید و حدود قیمت مدل پیشنهادیتون رو هم ذکر کنید.
با تشکر فراوان :lol: رضا

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
یکی کمک کنه! سیمور جان کجایی ؟
u2 رو وقتی می خوام شارژ کنم یعنی وقتی به usb وصل میکنم اصلا عکس العملی نشون نمیده! روشن میشه کار میکنه اما انگار نه انگار که به usb به کامپیوتر وصل شده! یعنی چه مرگش شده! قبلا یه بار شارژ کردم مشکلی نداشت! چیکار کنم!
من شنبه میرم پارسونی رو پرس میکنم!:(
مشکلات مربوط به اتصال دستگاه به کامپیوتر ، به ندرت بخاطر دستگاهه
0444.gif
... همین vision:m خودم شاید 3-4 روز طول کشید تا تونستم وصلش کنم ( حتی بهcreative یه email زدم و اونا هم راهنمایی ام کردم و گفتن به خاطر فلان مشکله که واسه خیلی ها پیش میاد ) ...
من تصمیم گرفتم یا travelsound 300 رو بگیرم یا 400 حالا میخوام قبل از خرید صداهاشونو بشنوم تا یکی رو انتخاب کنم از دوستان کسی جایی رو میشناسه که بذاره قبل از خرید بلندگو اونرو تست کنم درضمن ترجیح میدم حوالی بازار رضا و یا پاساژ ایران باشه
در ضمن قیمت zen nano 82-84 تومنه نه 90 تومن
پاساژ ایران .... پله برقی رو برو بالا ، روبروش ... آدم خوبیه ... حدس می زنم بذاره ...
fire.gif

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
1. با بودجه محدود نمی تونی همه امکانات رو با هم داشته باشی و راضی هم باشی !
bot.gif
... قید تصویر رو که رسما بزن ...
otkyki.gif

2. در مورد لوازم صوتی - تصویری ، دنبال مارک های متفرقه نباش ... سونی 70 تومنی ؟!! دوربین سه مگا پیکسل ؟!! فراموشش کن ...
flat.gif

3. با این بودجه تو میشه یه دستگاهی خرید با یه گیگ که کیفیت صداش خوب باشه و هدفون قابل قبولی هم داشته باشه و رادیو هم داشته باشه و صدا ضبط کنه ... مثل creative و sansa ...
rollingf.gif

4. آخرش هم اینکه که یه تاپیک واسه همین کار داریم ، اونجا ادامه بده سوالاتت رو
( http://forum.persiantools.com//newreply.php?do=newreply&noquote=1&p=868891 )

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام يه MP3 Player با كيفيت ضبط صداي عالي ميخوام خودم نظرم روي Iriver T20 هست چون يجا برام يه تست گرفت خيلي خوب بود كسي چيزي ميشناسه تو بازار كه كيفيت ضبط صداي خوبي داشته باشه .
iriver چیز خیلی خوبیه... تو کجا دیدی سعید جان ؟ پایتخت ؟ بودجه ات چقدره ؟
4cxg2n7.gif

در زمینه ضبط صدا ، iriver و iaudio خیلی خوبن ؛ مخصوصا : H10 خیلی خوبه ( iriver ) و X5 ( مال iaudio ) ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
یعنی 8 گیگش رو بی خیال بشم!؟؟:(
موند یه سوال اونم اینکه از کجا تهیه کنمش؟ منظور اینکه با کجا تماس بگیرم ، الان شهرستانم و همینجا هم باید تهیه کنم
چیز خوبیه ... ولی اولا شارژر نداره ( یا باید جدا بخری ، یا باید با usb شارژ کنی ) که البته خیلی مشکل حادی نیست ...
164.gif

و ثانیا فقط wav ضبط می کنه
puzzledsmile.gif
... اگه می خوای واسه مصاحبه و سخنرانی و اینا استفاده کنی ، با wav به مشکل می خوری ( از لحاظ حافظه ) ... چون قانونش اینه که wav بدرد ضبط موسیقی و کنسرت و اینا می خوره و mp3 بدرد ضبط سخنرانی و اینا ...
interview.gif

بهرحال باید بین محدودیت ها و خواسته ها تعادل ایجاد کنی ...
libras.gif
... و با توجه به اینکه مدل های فلش پرحجم که ضبط هم بکنن ، محدودن ( ظاهرا اون مدل 8 گیگی sansa ، بزرگترین مدل فلش موجود در بازار جهانیه ) ، همین sansa انتخاب خوبی به نظر میاد ...
169.gif

reza,n

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
seymour عزیز با تشکر از پاسختون بحث رو در این تایپیک ادامه میدم.
با توجه به مارکهایی که پیشنهاد اگه ممکنه لطف کنید و بگید چه مدلی از کریتیو رو پیشنهاد میکنید.در ضمن اگه بخوام یه MP4 بخرم با رنج قیمت حدود 100000 تومان چه مدلی به نظر جنابعالی بهتره؟
با تشکر رضا

reza,n

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ضمنا" seymourجان نظرتون در مورد مارک Zling چیه؟(مثلا" مدل Zling EVA )
یه سئوال کلی هم اینکه اصولا" چه مارکهایی در زمینه MP3 Player قابل قبول هستند؟
با تشکر رضا

reza,n

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام:
دوستان نظرتون در مورد مارک COWN چیه؟یکی از دوستان یه مدلش رو داره(mp3 player f1 اصل کره با دو سال گارانتی)میخواد بفروشه قیمتش هم حدود 80000 تومن هستش آیا به نظر شما می ارزه؟
در ضمن اگه ممکنه یکی از دوستان سایت شرکت COWN رو بهم بده میخوام مشخصات کامل این مدل mp3 player f1رو ببینم
ممنون رضا

edris

Registered User
لایک‌ها
0
چیز خوبیه ... ولی اولا شارژر نداره ( یا باید جدا بخری ، یا باید با usb شارژ کنی ) که البته خیلی مشکل حادی نیست ...
164.gif

و ثانیا فقط wav ضبط می کنه
puzzledsmile.gif
... اگه می خوای واسه مصاحبه و سخنرانی و اینا استفاده کنی ، با wav به مشکل می خوری ( از لحاظ حافظه ) ... چون قانونش اینه که wav بدرد ضبط موسیقی و کنسرت و اینا می خوره و mp3 بدرد ضبط سخنرانی و اینا ...
interview.gif

بهرحال باید بین محدودیت ها و خواسته ها تعادل ایجاد کنی ...
libras.gif
... و با توجه به اینکه مدل های فلش پرحجم که ضبط هم بکنن ، محدودن ( ظاهرا اون مدل 8 گیگی sansa ، بزرگترین مدل فلش موجود در بازار جهانیه ) ، همین sansa انتخاب خوبی به نظر میاد ...
169.gif

سلام seymour جان ، ممنون از راهنمائیتون
راجع به این sansa قبلا بحث شده؟ من دقت نکردم !
میخوام هم mp3 و هم wav ضبط و پخش کنه ! با شارژ مشکل نداشته باشه ، فلشش 4 گیگ هم باشه کفایت میکنه، البته بیشتر باشه بهترهseymour جان ، لینکی ندارین از این مدلی که فرمودین؟
در ضمن نمایندگی چیزی نداره که بتونم تماس بگیرم؟
دیگه تقریبا خواسته هامو کامل گفتم(قسمت بنفش) ، یک کلام بفرمائید چی بخرم ! تعادلی که فرمودین رو هم خودتون در نظر بگیرین :)

با تشکر
منتظرم

بالا