• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
میشه چند تا سایت فارسی معرفی کنید که ریویوهای همه mp3 player ها را داشته باشه ؟
نه ... چون بلد نیستم ... اصلا نمی دونم همچین چیزی به فارسی داریم یا نه
352nmsp.gif
... ولی اگه مدل های اصلی رو می خوای توی همین تاپیک اکثرشون رو توضیح دادم و مقایسه کردم ...
character0144.gif

دستت درد نکنه مطلب رو گرفتم واسه کمکت ممنون
خواهش ...
282.gif

pooyahacker

Registered User
لایک‌ها
2
چند روز پیش زون عرضه شد
15.gif

به نظرتون چطوره ؟

از آی پاد بهتره ؟

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
چند روز پیش زون عرضه شد
15.gif

به نظرتون چطوره ؟

از آی پاد بهتره ؟
یه آشغال به تمام معنا!
www_MyEmoticons_com__burp.gif

کلاه گشاد دیگری از ماکروسافت!!
4628.gif

وسیله ای برای خورد کردن پیاز آبگوشت شما!
crazy.gif

۲۰۰۰ نفر روز اول Crash Report دادن ... اصلا برنامه اش نصب شده روی XP!!
confused0072.gif
(واقعا چقدر قشنگه که برنامه ای که خود ماکروسافت نوشته روی سیستم عامل خودش بالا نمیاد!!‌
25r30wi.gif
)

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
To Seymour !! -->
حالا نکته جالب ماجرا میدونی چی بود Seymour جان؟؟
241.gif
طرف برای اثبات حرفاش که Creative خیلی کار درسته و اینا، برگشت گفت: شما اگه سر بزنی به persiantools که یکی از حرفه ای ترین تالارهای سخت افزار ایران رو داره، یه تاپیک Mp3 Player هست که توش یه Seymour نامی هست که خدای این چیزاست!!
cleverman.gif
از اون بپرس ببین چقدر کیفیت creative عالیه!!!!!!!
305.gif

خیلی باحال بود!!
loudlaff.gif
هیچی نگفتم... ولی کلی خنده ام گرفته بود!
25r30wi.gif

تبریک میگم Seymour!!
character0144.gif
شهرت جهانی داری پیدا میکنی!!
party0011.gif

جالبه... اون فروشنده ای که میگی بیاد اینارو بخونه چقدر خجالت میکشه...
26.gif

ATos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کریتیو Zen v plus صفحه لمسی هم داره ؟؟ و الان قیمت 1 گیگ آن چند است ؟؟ اگر امکان داره تمام کارهایی هم که میکنه بنویسید .

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
15
امروز رفته بودم بازار ایران، دم درش یه غرفه Creative بود! که تبلیغات mp3 player هاش رو میکرد! دو نفر هم گذاشته بودن که مثلا سوال ملت رو جواب بدن!
298.gif
(بگذریم که کلی طرف رو پیچوندم!!
girl_crazy.gif
)
رفتم یکم با این Zen V Plus کار کردم... باحال بود!
biggrin.gif
‌ فقط خیلی ریزه ست! تو دست خوب نمیمونه!
179.gif
یعنی یکی گنده تر ولی نازک تر بود بنظرم خوشدست ترمیشد!! (تریپ ipod nano!
biggrin.gif
) ولی کاراییش شدیدا قابل قبول بود!
305.gif

To Seymour !! -->
حالا نکته جالب ماجرا میدونی چی بود Seymour جان؟؟
241.gif
طرف برای اثبات حرفاش که Creative خیلی کار درسته و اینا، برگشت گفت: شما اگه سر بزنی به persiantools که یکی از حرفه ای ترین تالارهای سخت افزار ایران رو داره، یه تاپیک Mp3 Player هست که توش یه Seymour نامی هست که خدای این چیزاست!!
cleverman.gif
از اون بپرس ببین چقدر کیفیت creative عالیه!!!!!!!
305.gif

خیلی باحال بود!!
loudlaff.gif
هیچی نگفتم... ولی کلی خنده ام گرفته بود!
25r30wi.gif

تبریک میگم Seymour!!
character0144.gif
شهرت جهانی داری پیدا میکنی!!
party0011.gif

جدی میگی؟؟
247.gif

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
سیمور جون ممنون ازجوابت:D . شک من از آنجا است که بعضی از بچه ها می گفتند فقط از طریق آی تیونزمیشه توایپادآهنگ یا ویدئووعکس ریخت. ایا وقتی آیپاد را به کامپیوتر وصل میکنی مثل سایرmp3 player پلیرها یک درایو مخصوص آن درمای کامپیوتر درست میشه?.:blink:
چون من الان برنامه آی تیونزرادارم وبا اینکه هیچ آیپادی به آن وصل نیست میشه تو آ ی تیونز آهنگ ریخت ولی نمیشه مثلا دی وی دی یابرنامه ریخت.
آیا هیچ یک ازشما تا به حال تو آیپاد پسوندی را که ساپورت نمی کنه راریخته.مثلا دی وی دی یا برنامه واگه ریخته چه جوری ? :blink:
سیمور گفت باید هارد این جوروسایل را به دو قسمت تقسیم کنی:اولا چه جوری? :blink: دوما ایا این تقسیم هارد درمورد آیپاد هم قابل انجام است? :blink:
چون فقط همین مورد من را در خرید آی پاد دل چرکین کرده.والا درمورد کیفیت صدا و تصویر هیچ mp3 playerبه گرد پاش نمی رسه.می تونید نتایج این مقایسه رادرسایت pc magazin ببینید.
ممنون میشم اگه جواب بدین:p :p :p

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
این وسط سونی حرفی برایه گفتن نداره ؟ ؟!؟!؟!!؟
الان بهترینmp3player میشه گفت چیه ؟!؟؟!!؟
تو رنج قیمت 100-150 ؟!؟!؟

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
ملت هنوز زمستون شروع نشده به خواب زمستونی فرو رفتن:D .بابا حالا خوبه یه سوال کردم.:(
راستی بچه ها یه سوال دیگه داشتم:blush: . می خواستم ببینم آیا بدون داک هم می شود آی پاد را به تلوزیون وصل کرد. هرکی تا حالا ای پاد را به تلوزیون وصل کرده نظر بده.
هرکسی هم قیمت داک و محل فروشش را می دونه بگه.
زود جواب بدین دیگه:( :( :(

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
این وسط سونی حرفی برایه گفتن نداره ؟ ؟!؟!؟!!؟
الان بهترینmp3player میشه گفت چیه ؟!؟؟!!؟
تو رنج قیمت 100-150 ؟!؟!؟
سونی خوبه ... ولی برای ریختن آهنگ نیاز به نرم افزار مخصوصی به نام sonic stage داری که انتقادهای جدی بهش وارده ...
shame.gif

در مورد بهترین هم طبیعتا اختلاف نظر وجود داره
307yk40.gif
... ولی اگه قراره باشه توی این range قیمت ، یه لیست کوتاه تهیه کنیم ، قطعا یه iaudio u2 ، ipod nano و v plus creative تو لیستن ...
square.gif

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
ایا وقتی آیپاد را به کامپیوتر وصل میکنی مثل سایرmp3 player پلیرها یک درایو مخصوص آن درمای کامپیوتر درست میشه?.:blink:

آیا هیچ یک ازشما تا به حال تو آیپاد پسوندی را که ساپورت نمی کنه راریخته.مثلا دی وی دی یا برنامه واگه ریخته چه جوری ?
باید هارد این جوروسایل را به دو قسمت تقسیم کنی:اولا چه جوری? :blink: دوما ایا این تقسیم هارد درمورد آیپاد هم قابل انجام است?
ن:p :p :p
اکثر Mp3 player هایی که هادر درایو دارن ، اینطوری عمل می کنن که اگه ببریش تو حالت data می تونی هرچیزی روش بریزی ( بصورت یه هارد شناخته میشه و نیازی به درایور و نرم افزار نداره ) و اگه ببری روی حالت media می تونی چیزایی رو بریزی که می خوای ببینی و گوش کنی ( نیاز به درایور و نرم افزار داره ) ...
reading.gif

باز هم بعنوان یه قاعده کلی ، توی مدل هایی که اینطوری هستن ( یعنی حتما نرم افزار می خوان و اصطلاحا mass storage نیستن ) فقط می تونی فرمت هایی که support میشن رو بریزی ....
4cxg2n7.gif

برو توی itunes .. بعد برو توی options ... بعد Enable disk use رو باید تیک بزنی ... اینجا با عکس نشون داده ...

درباره تقسیم فضای هارد هم ظاهرا Ipod ها نیازی به این کار ندارن ... یعنی لازم نیست فضا تخصیص بدی ... بنابراین می تونی هر چقدر بخوای استفاده کنی .... ( البته ظاهرا بجز مدل شافل
bot.gif
)
می خواستم ببینم آیا بدون داک هم می شود آی پاد را به تلوزیون وصل کرد. هرکی تا حالا ای پاد را به تلوزیون وصل کرده نظر بده.
هرکسی هم قیمت داک و محل فروشش را می دونه بگه.
زود جواب بدین دیگه:( :( :(
نه ، تا اونجا که یادمه حتما داک می خواد ( ضمنا با کیفیت 320 در 240 نشون میده
sad.gif
) ... یادش بخیر اون موقعی که می خواستم بین vision:m و ipod video یکی رو انتخاب کنم ، کلی سر اینجور چیزا تحقیق کردم ...
goodsigh2.gif

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
مگر این که تو جواب مارو بدی seymour جان.دست گلت درد نکنه.:D :D
این مطلب که دارم می نویسم راجع به دریافت آیپاد وحبح مجانی است.هرکسی دوست داره بخونه وعمل کنه.هرکسی هم که دوست نداره بخونه وعمل نکنه.
آدرسهای زیر آدرسهایی اند که شمابایدازطریق آنها به سایت موردنظر وصل شوید:
http://ipod.GustoNetwork.com/index.php?mid=18610
http://ipod.GustoNetwork.com/index.php?mid=18644
http://psp.GustoNetwork.com/index.php?mid=41849

قبل از اینکه راجع به مراحل توضیضی بدهم باید بگم این سایت سرکاری نیست وبرای یکی ازدوستان من
فرستاده اند. یک آی پاد .60;) ;)

توضیح:
وقتی ازآدرسهای فوق می روید اول باید ثبت نام کنید.که با چند سوال ساده صاحب user-passwordمخصوص می گردید.بعد آنها راوارد کرده وبه سایت وارد می شوید.مراحل کارکه 3مرحله است راتوضیح داده.
خلاصه اینکه باید 10 نفررازیرمجموعه خود کنید.هریک ازآنها باید در یکی از هایی که در سایت
مشخص کرده وارد شده ومراحلی راطی کنند.که زیاد کارسختی نیست.
آن جور که خود شرکت می گفت این شرکت یک شرکت تبلیغاتی است که برای شرکت های دیگر ائم از
داروئی-غذایی-ورزشی و... تبلیغ می کند. ووقتی ما به یکی ازOffer آنها سرمی زنیم درواقع به یکی از شرکتهای
تحت تبلیغ شرکتGustonetwork سرزده ایم.
امیدوارم منظورم رافهمیده باشید.
ختم کلام:سنگ مفت گنجشک مفت.پولی هم که نیست.خواستی برو- نخواستی نرو.:p :p
درضمن اگه سوالی داشتید بهم میل بزنید:[email protected]ویا درهمین تاپیک بپرسید تا به شما جواب بدهم.موفق باشید.

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
این مطلب که دارم می نویسم راجع به دریافت آیپاد وحبح مجانی است.هرکسی دوست داره بخونه وعمل کنه.هرکسی هم که دوست نداره بخونه وعمل نکنه.
آدرسهای زیر آدرسهایی اند که شمابایدازطریق آنها به سایت موردنظر وصل شوید:
http://ipod.GustoNetwork.com/index.php?mid=18610
http://ipod.GustoNetwork.com/index.php?mid=18644
http://psp.GustoNetwork.com/index.php?mid=41849

قبل از اینکه راجع به مراحل توضیضی بدهم باید بگم این سایت سرکاری نیست وبرای یکی ازدوستان من
فرستاده اند. یک آی پاد .60gig;) ;)

توضیح:
وقتی ازآدرسهای فوق می روید اول باید ثبت نام کنید.که با چند سوال ساده صاحب user-passwordمخصوص می گردید.بعد آنها راوارد کرده وبه سایت وارد می شوید.مراحل کارکه 3مرحله است راتوضیح داده.
خلاصه اینکه باید 10 نفررازیرمجموعه خود کنید.هریک ازآنها باید در یکی از هایی که در سایت
مشخص کرده وارد شده ومراحلی راطی کنند.که زیاد کارسختی نیست.
آن جور که خود شرکت می گفت این شرکت یک شرکت تبلیغاتی است که برای شرکت های دیگر ائم از
داروئی-غذایی-ورزشی و... تبلیغ می کند. ووقتی ما به یکی ازOffer آنها سرمی زنیم درواقع به یکی از شرکتهای
تحت تبلیغ شرکتGustonetwork سرزده ایم.
امیدوارم منظورم رافهمیده باشید.
ختم کلام:سنگ مفت گنجشک مفت.پولی هم که نیست.خواستی برو- نخواستی نرو.:p :p
درضمن اگه سوالی داشتید بهم میل بزنید:[email protected]ویا درهمین تاپیک بپرسید تا به شما جواب بدهم.موفق باشید.

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
خوب این برنامه خیلی ایراد داره یعنی؟؟!؟؟!
بدونه اون برنامه نمیشه فایلی انتقال کرد..
مشکله من اینجاست که میخوام mp3player زمان زیادی رو پخش بکنه و باتری لیتیم ( آدامسی) بخوره.. !
درسته mp3player انتخابیه.. اما 100% چیزهایی هست که همه میخوان . !
mp3player سونی 28ساعت طبق گفتشون پخش میکنه.. ! ؟ واقعا اینجوریه ؟ !
creative چند ساعت پخش میکنه ؟ باتری لیتیم میخوره.. ؟
نظرتون راجب shuttle چیه .. قبلا داشتم 13-14 ساعت پخش میکرد.. اما خراب که شد بردمش گارانتی بعد از اون 6-7 ساعت پخش نکرد .. هرچی اونجا گفتم این بابا 14 ساعت پخش میکرد.. میگفتن نه.. 6-7 ساعت بیشتر پخش نمیکنه.. ! ! داستان ماست دیگه. بعد از اون میترسم. از این مشکلا نداشته باشم.. !

edris

Registered User
لایک‌ها
0
http://smiles.ru/coll/bankir/pain25.gif[/img]
img]http://www.thesmilies.com/smilies/confused0072.gif[/img] اگه هم فقط 8GB میخوای خب صبر کن تا قیمت بگیرم... ولی اگه هم بخوای دو هفته دیگه بهت تحویل میدم!
tooth.gif

سلام :)
یک هفته گذشت
چی شد قیمت گرفتین؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
خوب این برنامه خیلی ایراد داره یعنی؟؟!؟؟!
بدونه اون برنامه نمیشه فایلی انتقال کرد..
مشکله من اینجاست که میخوام mp3player زمان زیادی رو پخش بکنه و باتری لیتیم ( آدامسی) بخوره.. !
درسته mp3player انتخابیه.. اما 100% چیزهایی هست که همه میخوان . !
mp3player سونی 28ساعت طبق گفتشون پخش میکنه.. ! ؟ واقعا اینجوریه ؟ !
creative چند ساعت پخش میکنه ؟ باتری لیتیم میخوره.. ؟
نظرتون راجب shuttle چیه .. قبلا داشتم 13-14 ساعت پخش میکرد.. اما خراب که شد بردمش گارانتی بعد از اون 6-7 ساعت پخش نکرد .. هرچی اونجا گفتم این بابا 14 ساعت پخش میکرد.. میگفتن نه.. 6-7 ساعت بیشتر پخش نمیکنه.. ! ! داستان ماست دیگه. بعد از اون میترسم. از این مشکلا نداشته باشم.. !
1. صفحات قبلی هم بحثش شد ... خلاصه اش اینه که برنامه سنگینیه .. تنظیماتش بده ... طول میده کارها رو ... و موارد دیگه ... من خودم با این برنامه کار نکردم ولی دوست عزیز دیگه ای ( سونی استایل ) که با این برنامه کار کرده و حرفش معتبره ، شدیدا مخالف این برنامه اس ...
fahrrad_stein.gif

2. در مورد باتری هم ، الان دیگه اکثر مدل های جدید روی 20-30 ساعت هستن ... در نتیجه مشکلی نخواهی داشت ...
Just_Cuz_19.gif
اما باتری لیتیوم رو شاید خیلی مدلها نداشته باشن ... باید بگردم ببینم چه مدلهایی دارن ...
169.gif

3. شاتل هم مارک متفرقه محسوب میشه و توصیه نمیشه
296.gif
... این داستانی هم که تعریف کردی ، خیلی طبیعیه و اگه غیر از این بود ( = کیفیت بالا و گارانتی خوب) باید تعجب می کردیم ...
pinky.gif

خواهش ...
282.gif

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
خب در نتیجه نخریدنش بهتر از خریدنش..
creative هر چی گشتم مدت زمان پخش شو ندیدم . خودم creative رو خیلی قبول دارم اما نه درمورد پشتیبانیش چیزی میدونم نه اینکه چند ساعت پخش میکنه.. !
میشه یه نگاه بندازین .. درمورد ساعت و باتری لیتیم .. ! ؟
.
راستی یه سئوال
ساعتی که دوربین عکاسی باشه هست.. ؟!؟!
mp3player شو که داشتم زانیکس.. !
اما اینی که میگم ماله شرکت casio ه . خودم تو سایتش هرچش گشتم ندیدم. ! mp3player بود. امااون نبود.. میگن هست. شما شنیدین؟!

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
کسی جواب نمیخواد بده.. ؟!
هوم ؟!

RAHGOZAR_MEYBOD

Registered User
لایک‌ها
1
...دست تمام دوستانی که این تاپیک را پررونق و بروز نگه داشته اند درد نکند...دوستان مدتهاست که میخواهم یک mp3 player(شاید هم mp4) بخرم اما در انجام این کار مردد بودم تا اینکه امروز تصمیم خودم را برای خریدن قطعی کردم اما همچنان در انتخاب یک پلیر از میان این همه مدل سردر گم هستم پس دوستان بی زحمت با توجه به موارد زیر منو کمک کنید:
1- اولا mp3 player یا mp4???
2-بودجه من برای این کار حدود 90000 تومن است!
3-پلیر دلخواه من باید دارای:
-خروجی با کیفیت عالی
- توانایی استفاده به عنوان فلش مموری
-قدرت ضبط صدا
-رادیوی fm
-طول عمر بالای باتری
-توانایی پخش اشعار (لیریک lyric) ترانه ها.
-کیفیت هدفون عالی
- قیمت حداکثر 90 تومن!

4- در شهرستان محل اقامتم 2 مدل کریتیو دیدم که نسبتا پسندیدم :
-creative mp4 muvo vidz 512 با قیمت 78000 تومان
اگه 1 گیگ بود و قرار شد که mp4 بخرم حتما این مدل را می خریدم اما حیف که 512 بود!:( دوستان اطلاع دارند که آیا 1 گیگش هم هست یانه واگر هست به چه قیمتی؟
- creative muvo s200 با قیمت 87000 تومن
نظر دوستان در مورد این مدل و قیمتش چیست؟ بخرمش؟؟؟؟:D
5- روی سایت رایان صبا دیدم که مدل دیگه ای از کریتیو گذاشته با این مشخصات:creative zen nano plus 1GB با بهای 85000
نظر دوستان چیست؟ این مدل بهتر است یا muvo s200؟؟؟
6- سایر مدلهای پیشنهادی دوستان با توجه به موارد فوق چیست؟
بالاخره ما mp3 بگیریم یا mp4????:wacko: :wacko: ;) :D

بالا