• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

M E H R D A D

Registered User
لایک‌ها
0
MUVO-S200 بخر!
من هفته قبل 1 دونه از این مدل خریدم 83 تومن از فروشگاه AMD در مجتمع پایتخت (نمایدگی شاب).
1 گیگ ظرفیت داره و همه اون چیزهایی رو که می خوای داره (البته نمایش متن ترانه ها رو مطمئن نیستم داشته باشه چون این مورد رو چک نکردم هنوز). ولی کیفیت ضبط و پخشش و کلا همه چیزش OK هست.
ضمنا فقط رنگ ارغوانی داره که البته خیلی خوشگله!:thumbsup:

آها در مورد ZEN NANO PLUS
من اولش می خواستم نانو پلاس بخرم که همون مغازه می داد 76 تومن. ظاهرا همه امکانات S200 رو داره + line in
و تنوع رنگش هم بیشتره. ولی فروشنده هه می گفت کیفیت ضبط S200 بهتره و من هم با وجودی که معمولا رو حرف فروشنده ها خیلی حساب نمی کنم ولی وقتی دیدم S200 با وجود نداشتن line in از نانو پلاس گرونتره و چون line in خیلی برام مهم نبود (اما کیفیت ضبط خیلی برام اهمیت داشت) S200 رو برداشتم.:)

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
MUVO-S200 بخر!
من هفته قبل 1 دونه از این مدل خریدم 83 تومن از فروشگاه AMD در مجتمع پایتخت (نمایدگی شاب).
1 گیگ ظرفیت داره و همه اون چیزهایی رو که می خوای داره (البته نمایش متن ترانه ها رو مطمئن نیستم داشته باشه چون این مورد رو چک نکردم هنوز). ولی کیفیت ضبط و پخشش و کلا همه چیزش OK هست.
ضمنا فقط رنگ ارغوانی داره که البته خیلی خوشگله!:thumbsup:

آها در مورد ZEN NANO PLUS
من اولش می خواستم نانو پلاس بخرم که همون مغازه می داد 76 تومن. ظاهرا همه امکانات S200 رو داره + line in
و تنوع رنگش هم بیشتره. ولی فروشنده هه می گفت کیفیت ضبط S200 بهتره و من هم با وجودی که معمولا رو حرف فروشنده ها خیلی حساب نمی کنم ولی وقتی دیدم S200 با وجود نداشتن line in از نانو پلاس گرونتره و چون line in خیلی برام مهم نبود (اما کیفیت ضبط خیلی برام اهمیت داشت) S200 رو برداشتم.:)

چند ساعت پخش میکنن ؟
باتری لیتیم هستش؟؟!؟!؟؟!؟!

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
...دست تمام دوستانی که این تاپیک را پررونق و بروز نگه داشته اند درد نکند...دوستان مدتهاست که میخواهم یک mp3 player(شاید هم mp4) بخرم اما در انجام این کار مردد بودم تا اینکه امروز تصمیم خودم را برای خریدن قطعی کردم اما همچنان در انتخاب یک پلیر از میان این همه مدل سردر گم هستم پس دوستان بی زحمت با توجه به موارد زیر منو کمک کنید
اولا که با بودجه 90 تومن ( و اصلا 100 تومن ) نمی تونی همه چیز رو با هم داشته باشی ... چون بودجه ات محدوده و در نتیجه انتخابت هم محدوده ...

اگه خیلی دوست داری تصویر داشته باشی vidz خوبه ... ولی خوب صفحه خیلی کوچیکه و کیفیتش هم خیلی چیز فوق العاده ای نیست ... صفحات قبلی همین تاپیک رو ببین ( سرچ کن ) چندین بار در این مورد صحبت شده ... 1 گیگ هم داره و حتما سعی کن 1 گیگ بخری ...

s200 اشکالش اینه که usb 1.0 هستش و در نتیجه انتقال اطلاعات قدری کنده ...

نانو پلاس گزینه خیلی خوبیه ... ایرادات s200 رو نداره ... ولی در عوض تصویر پخش نمی کنه ...

ضمنا هیچ کدوم از اینا حافظه نمی خورن و کلا مدل های حافظه خور کم هستن و بهتره قیدش رو بزنی ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
خب در نتیجه نخریدنش بهتر از خریدنش..
creative هر چی گشتم مدت زمان پخش شو ندیدم . خودم creative رو خیلی قبول دارم اما نه درمورد پشتیبانیش چیزی میدونم نه اینکه چند ساعت پخش میکنه.. !
میشه یه نگاه بندازین .. درمورد ساعت و باتری لیتیم .. ! ؟
.
راستی یه سئوال
ساعتی که دوربین عکاسی باشه هست.. ؟!؟!
mp3player شو که داشتم زانیکس.. !
اما اینی که میگم ماله شرکت casio ه . خودم تو سایتش هرچش گشتم ندیدم. ! mp3player بود. امااون نبود.. میگن هست. شما شنیدین؟!
عمر باتری اکثر مدلهاش حدود 20 ساعته ... مدل های جدیدتر مثل Neeon هم حدود نزدیک به 30 ساعت .. از این لحاظ مشکلی نخواهی داشت ... یعنی اکثر مارک های دیگه یا در همین حد هستن یا کمتر ... حتی ipod هم فقط توی همین سری اخیرش که توی پاییز اومد ، با این عدد رقابت می کنه ...

پشتیبانی اش خوبه ... شاب هست و رایان بدر ... من از شاب می خرم ...

creative slim باتری لیتیوم ( آدامسی ) داره و خیلی زیبا و ظریفه ( خواهر کوچیکه من یکی داره ) ... توصیه میشه ... عمر باتری اش هم حدود 17 ساعت ...

xonix هم بد نیست ... ولی خوب همیشه یادت باشه که چیزای متفاوت ، ریسک دارن ... ضمن اینکه وضعیت گارانتی اش رو نمی دونم .... بهتره قیدش رو بزنی ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
چیز خوبیه ... ولی الان دیگه یه ذره تکنولوژی اش قدیمی محسوب میشه ( دو سال پیش ) ... اما قیمتش هم با توجه به همین قضیه پایین اومده ... ضمنا تنظیم روی سیم هدفون هم داره ...( خیلی باکلاس )... صداش هم خیلی خوبه ... بهرحال اگه گارانتی بهت میدن و تو هم به 5 گیگ حافظه نیاز داری و بودجه ات هم محدوده ، میرزه ...

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
عمر باتری اکثر مدلهاش حدود 20 ساعته ... مدل های جدیدتر مثل Neeon هم حدود نزدیک به 30 ساعت .. از این لحاظ مشکلی نخواهی داشت ... یعنی اکثر مارک های دیگه یا در همین حد هستن یا کمتر ... حتی ipod هم فقط توی همین سری اخیرش که توی پاییز اومد ، با این عدد رقابت می کنه ...

پشتیبانی اش خوبه ... شاب هست و رایان بدر ... من از شاب می خرم ...

creative slim باتری لیتیوم ( آدامسی ) داره و خیلی زیبا و ظریفه ( خواهر کوچیکه من یکی داره ) ... توصیه میشه ... عمر باتری اش هم حدود 17 ساعت ...

xonix هم بد نیست ... ولی خوب همیشه یادت باشه که چیزای متفاوت ، ریسک دارن ... ضمن اینکه وضعیت گارانتی اش رو نمی دونم .... بهتره قیدش رو بزنی ...

من منظورم عمر باتری نبودش .. مدت زمان پخش بودش ... البته عمر باتری هم 100% مرتبط با پخش ؟ درسته ؟!
مدت زمان پخش mp3player های سونی 28 ساعت بودش و عمرشون 50 ساعت بودش ... یادم نمیاد mp3player ی با این مشخصات دیده باشم . جدیدا هم که سونی تجهزیات mp3player هاشو هم آورده .. !
در مورد xonix اطلاعاتم کامله.. چیزه خوبیه اما گندس . . .فقط مشکل گندگیشه .. .. گارانتی شم چیزه خوبی
هدر اون مورد سئوال من چیزه دیگه ای بود .
شما mp3player casio یا دوربین casio دیدین که مچین ؟!؟؟! یعنی ساعت.. ! ؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
من منظورم عمر باتری نبودش .. مدت زمان پخش بودش ... البته عمر باتری هم 100% مرتبط با پخش ؟ درسته ؟!
مدت زمان پخش mp3player های سونی 28 ساعت بودش و عمرشون 50 ساعت بودش ... یادم نمیاد mp3player ی با این مشخصات دیده باشم . جدیدا هم که سونی تجهزیات mp3player هاشو هم آورده .. !
در مورد xonix اطلاعاتم کامله.. چیزه خوبیه اما گندس . . .فقط مشکل گندگیشه .. .. گارانتی شم چیزه خوبی
هدر اون مورد سئوال من چیزه دیگه ای بود .
شما mp3player casio یا دوربین casio دیدین که مچین ؟!؟؟! یعنی ساعت.. ! ؟
توی Mp3 player و اینا ، واحد اندازه گیری این قضیه ، عمر باتری بر حسب ساعت هستش ... یعنی وقتی میگیم مثلا 17 ساعت ؛ یعنی باتری اش می تونه 17 ساعت موسیقی پخش کنه ...

عمر باتری کارای سونی خیلی خوبه ... عالیه ... ولی همون قضیه sonic stage که گفتم کار رو خراب می کنه ... راستی اینم بگم که یه ایراد دیگه سونی هم اینه که تکنولوژی صفحه نمایش باعث میشه که توی روشنایی و نور آفتاب ، هیچی چیز ( دقیقا هیچی ) قابل دیدن نباشه ...
4cxg2n7.gif

در مورد اون xonix هم شرمنده ... من تازه از سد فیل*تر رد شده بودم ، حواسم سر جاش نبود ... اون کاسیو رو هم ندیدم ... ولی همون جوابی که دادم در مورد این هم صدق می کنه ...
Just_Cuz_19.gif

Mohsen.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.
لطفا منو واسه خريد پلير اگه ممكنه راهنمايي كنيد
من بين zen v plus و ipod nano 2GB مرددم.
سئوالاتم ايناهستن
قيمت يه آيپاد 2 گيگ چنده ؟ ركوردر كه جز وسايل جانبيش هست چنده ؟
آيا اين ركوردر لاين اين هم داره ؟ سرعت انتقال تو آيپاد نانو چقدره ؟
شرايط آيپاد در هنگام وصل به كامپيوتر چيه ؟ آيا براي شناختنش نصب بودن آي تونز روي كامپيوتر كافيه؟
براي انتقال ديتا هم براحتي قابل استفاده هست يا شرايط خصي داره ؟

در "زن وي پلاس" سرعت انتقالش رو نوشته 1.1/usb 2 يعني چي كدومش هست بالاخره ؟
كار كردن با دكمه هاي زن وي پلاس راحته ؟ ضبط صداش كيفيت خوبي داره ؟
اگر "زن وي پلاس "بصورت wav ضبط ميكنه روي يك گيگ چند ساعت ميشه ضبط كرد؟
قيمت zen v plus 1G و 2G چقدر هست؟
ممنون

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
من بين zen v plus و ipod nano 2GB مرددم.
سئوالاتم ايناهستن
قيمت يه آيپاد 2 گيگ چنده ؟ ركوردر كه جز وسايل جانبيش هست چنده ؟
آيا اين ركوردر لاين اين هم داره ؟ سرعت انتقال تو آيپاد نانو چقدره ؟
شرايط آيپاد در هنگام وصل به كامپيوتر چيه ؟ آيا براي شناختنش نصب بودن آي تونز روي كامپيوتر كافيه؟
براي انتقال ديتا هم براحتي قابل استفاده هست يا شرايط خصي داره ؟

در "زن وي پلاس" سرعت انتقالش رو نوشته 1.1/usb 2 يعني چي كدومش هست بالاخره ؟
كار كردن با دكمه هاي زن وي پلاس راحته ؟ ضبط صداش كيفيت خوبي داره ؟
اگر "زن وي پلاس "بصورت wav ضبط ميكنه روي يك گيگ چند ساعت ميشه ضبط كرد؟
قيمت zen v plus 1G و 2G چقدر هست؟
ممنون
در مورد آپیاد :

بین 150 تا 170 تومن باید باشه ... یادت باشه که حتما بری سراغ نسل جدیدش ( قیافه اش شبیه قبلیه ولی گوشه هاش تیزن ) ...

تجهیزات جانبی اش نباید ارزون باشن .. فرض کن 30 تومن ... سرعت انتقالش هم حول و حوش 5 مگ در ثانیه و حتی بیشتره ... Line in رو هم نمی دونم باید چک کنم ...

بله باید آیتونز نصب کنی و همون کافیه ... برای data هم مشکلی نداره و مثل یه هارد وصل میشه ( البته باید توی آیتونز اینو ازش بخوای ) ...

//
در مورد Zen V Plus :

منظور اون عبارت usb2 / 1.1 ، سرعت انتقالش نیست ... منظورش اینه که می تونه به پورت های usb قدیم و جدید وصل شه ... نانو هم همینطوره ...

سرعت انتقال zen v plus ، حدود 2 مگ در ثانیه اس که کمتر از نانو هستش ...

قیمتش هم فکر کنم 120 تومن برای 1 گیگ و 150 تومن برای اون یکی باشه ...

کیفیت ضبط و Line in اش ، ظاهرا خیلی خوبه ... بصورت wav ضبط می کنه ... شاید یکی از معدود نقاط ضعف این مدل ، همین دکمه هاش و جویستیکش باشه ... بعضی ها هم معتقدن که ایرادی نداره و عادت می کنی ...

//

نتیجه : اگه بودجه واسه زیاد مهم نیست و حافظه بالاتر هم می خوای و امکانات جانبی مثل ضبط و رادیو برات زیاد مهم نیست و می خوای شیک باشه ، برو سراغ آیپاد ... اما اگه یه چیز همه کاره می خوای که فیلم هم واسه ات پخش کنه و همه این کارها رو هم با کیفیت خیلی خوب انجام بده ، برو سراغ zen v plus

sajjad_65

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
zen nano plus 512
تا چند ساعت صدا ضبط می کنه؟
کیفیت ضبط صداش چه طوره؟
میشه باهاش صدای ضبط شده رو عقب یا جلو برد؟
قیمت 512 و 1 الآن چنده؟(رشت :512=70 و1=87 )تهران چه طور؟
میگن کیفیت ضبط صداش بهتره درسته؟ muvo s200
تو این قیمت شما پیشنهاد بهتری دارین؟(مهمترین چیز واسه من کیفیت ضبط صدااشه) یه دنیا ممنون

RAHGOZAR_MEYBOD

Registered User
لایک‌ها
1
اولا که با بودجه 90 تومن ( و اصلا 100 تومن ) نمی تونی همه چیز رو با هم داشته باشی ... چون بودجه ات محدوده و در نتیجه انتخابت هم محدوده ...

اگه خیلی دوست داری تصویر داشته باشی vidz خوبه ... ولی خوب صفحه خیلی کوچیکه و کیفیتش هم خیلی چیز فوق العاده ای نیست ... صفحات قبلی همین تاپیک رو ببین ( سرچ کن ) چندین بار در این مورد صحبت شده ... 1 گیگ هم داره و حتما سعی کن 1 گیگ بخری ...

s200 اشکالش اینه که usb 1.0 هستش و در نتیجه انتقال اطلاعات قدری کنده ...

نانو پلاس گزینه خیلی خوبیه ... ایرادات s200 رو نداره ... ولی در عوض تصویر پخش نمی کنه ...

ضمنا هیچ کدوم از اینا حافظه نمی خورن و کلا مدل های حافظه خور کم هستن و بهتره قیدش رو بزنی ...

ممنونم از دوستانی که پاسخ دادند!
آنطور که من از جوابهای دوستان برداشت کردم اینه که در مجموع نانو پلاس بهتر از S200 هستش واگر MP3 پلیر میخوام بگیرم نانو بگیرم درسته؟؟؟
دوستان می تونند در مورد vidz 1G creative اطلاعات بهتری بدن؟؟؟ مخصوصا قیمتش؟؟؟ از 120 تومن بیشتره؟؟
ممنون!

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام
zen nano plus 512
تا چند ساعت صدا ضبط می کنه؟
کیفیت ضبط صداش چه طوره؟
میشه باهاش صدای ضبط شده رو عقب یا جلو برد؟
قیمت 512 و 1 الآن چنده؟(رشت :512=70 و1=87 )تهران چه طور؟
میگن کیفیت ضبط صداش بهتره درسته؟ muvo s200
تو این قیمت شما پیشنهاد بهتری دارین؟(مهمترین چیز واسه من کیفیت ضبط صدااشه) یه دنیا ممنون
64 ساعت ( اگه اشتباه نکنم با کیفیت 32 کیلوبیت )

یعنی چی ؟ بعد از ضبط اگه منظورته ، باید بشه قاعدتا ... چون مثل یه فایل معمولی باهاش رفتار میشه ...

کیفیت ضبطش خوبه ... عالی نیست ... ولی تقریبا از همه مدل های همه رده بهتره ...

قیمتش باید حدود 75 تومن ( 512 ) و 85 تومن واسه 1 گیگ باشه ... توصیه میشه 1 گیگ رو بگیری ...

بین s200 و این ... نانو برنده میشه ... line in داره و ضمنا سرعت انتقال داده اش هم خیلی بیشتره ... علت ارزونی s200 هم اینه که صفحه اش pled ه ( که ارزون تر تموم میشه ) و usb 1 هستش ( سرهت انتقال داده تا 1/4 مدل های جدیده )

توی این range قیمت ... و با توجه به اولویت کیفیت ضبط ، همین مدل توصیه میشه ...

RAHGOZAR_MEYBOD

Registered User
لایک‌ها
1
آنطور که من از جوابهای دوستان برداشت کردم اینه که در مجموع نانو پلاس بهتر از S200 هستش واگر MP3 پلیر میخوام بگیرم نانو بگیرم درسته؟؟؟
دوستان می تونند در مورد vidz 1G creative اطلاعات بهتری بدن؟؟؟ مخصوصا قیمتش؟؟؟ از 120 تومن بیشتره؟؟
ممنون!

SEYMOUR جان جواب ما رو نمیدی؟؟؟:(
1-قیمت creative vidz 1 g چنده؟؟؟
2- قیمت creative zen v plus چنده؟؟؟

ممنون.

Mohsen.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نتیجه : اگه بودجه واسه زیاد مهم نیست و حافظه بالاتر هم می خوای و امکانات جانبی مثل ضبط و رادیو برات زیاد مهم نیست و می خوای شیک باشه ، برو سراغ آیپاد ... اما اگه یه چیز همه کاره می خوای که فیلم هم واسه ات پخش کنه و همه این کارها رو هم با کیفیت خیلی خوب انجام بده ، برو سراغ zen v plus

جناب سيمور ممنونم
من ضبط واسم مهمه (اما راديو و پخش ويدئو اصلا مهم نيست ) اگر Zen V Plus به فقط صورت wav ضبط ميكنه من كاملا ازش ميگذرم.
البته زيباييم واسم مهمه .اگرآيپاد 150 باشه يه ركوردر هم ميگرم كه بشه 170 .اميدوارم بيشتر از اين نشه چون اونوقت به كمود بودجه بر ميخورم.
يه سئوال :ركوردر آيپاد ، mp3 ضبط ميكنه ? و اين ركوردر آيا با مارك خود apple هست؟ كيفيتش بايد خوب باشه .درسته ؟
اين dock چي هست ؟
اين قابليت podcast (اگه درست نوشته باشم)كه درباره ipod ها ميگن چه جور قابليتي هستش؟

من از اين iPod nano (PRODUCT) RED خيلي خوشم اومده .حيف كه به بودجه ام نميخوره.كاش يه نفر دوبي داشتم كه ميخواست يك هفته اي بياد ايران ميگفتم با قيمت اونجا واسم بياره:)

اينكه گفتين "برای data هم مشکلی نداره و مثل یه هارد وصل میشه ( البته باید توی آیتونز اینو ازش بخوای ) "

يعني من اگه رفته باشم خونه ي يكي از دوستان و يه باره ، ببينم يه سري MP3 خوب داره و بخوام اونا رو و يا فيلم يا نرم افزاري رو ازش بگيرم بايد حتما اون رو سيستمش آيتونز داشته باشه ؟ و اگر نداشته باشه آيپاد من رو سيستمش نميشناسه ؟ و نميتونم اونها رو رو آيپادم كپي كنم ؟(حتا به صورت ديتا)
به صورت هارد وصل ميشه يعني چطوريه ؟ يعني مثل فلش مموري ها نيست كه وقتي وصل ميكنيم اتوماتيك يه درايو جديد رو در MY COMPUTER ميبينيم؟ تفاوت مثل هارد وصل شدن و مثل فلش وصل شدن براي كپي آهنگ و ديتا به روي آيپاد چي هست ؟
حافظه آيپاد نانو ، از نوع فلش هست ؟مگه نه ؟
در آخر نظرتون راجب ZEN NEEON 2 چطوره ؟ ضبط mp3 داره ؟ توي بازار ايران راحت گير مياد؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
ممنون!
بله .. نانو پلاس بهتره ... به چند دلیل : اول اینکه تکنولوژی اش جدیدتره - دوم اینکه صفحه اش pled نیست - سوم اینکه Line in داره - چهارم ( و از همه مهمتر ) اینکه سرعت انتقال داده اش چندین برابر سریعتره ...

در مورد vidz اینجا توضیح بسیار کاملی دادم ... 1 گیگش فکر کنم کمتر از 120 تومن باشه ... اما کلا اگه می خوای بری سمت 120 تومن ، انتخاب های دیگه ای وجود داره ( iaudio u2 - creative zen v plus )

قیمت zen v plus تومن ( 1 گیگ ) حدود 120 و 150 تومن ( 2 گیگ ) هستش حدودی ...

sajjad_65

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
64 ساعت ( اگه اشتباه نکنم با کیفیت 32 کیلوبیت )

یعنی چی ؟ بعد از ضبط اگه منظورته ، باید بشه قاعدتا ... چون مثل یه فایل معمولی باهاش رفتار میشه ...

کیفیت ضبطش خوبه ... عالی نیست ... ولی تقریبا از همه مدل های همه رده بهتره ...

قیمتش باید حدود 75 تومن ( 512 ) و 85 تومن واسه 1 گیگ باشه ... توصیه میشه 1 گیگ رو بگیری ...

بین s200 و این ... نانو برنده میشه ... line in داره و ضمنا سرعت انتقال داده اش هم خیلی بیشتره ... علت ارزونی s200 هم اینه که صفحه اش pled ه ( که ارزون تر تموم میشه ) و usb 1 هستش ( سرهت انتقال داده تا 1/4 مدل های جدیده )

توی این range قیمت ... و با توجه به اولویت کیفیت ضبط ، همین مدل توصیه میشه ...

seymour جان ممنون از جوابت.:happy:

ببین یکی از دوستام میگه اگه دستگاه شارژی بگیری خیلی بهتره چون این باتری ها خیلی زود تموم میشن و
مدام باید هزینه صرف باتری خریدن کرد...
ولی از طرف دیگه من هر چی می گردم می بینم مدل های شارژی دیگه کیفیتشون پایین تره از zen nano plus
(یا شاید من مدلی رو نمیشناسم؟)شما تو این قیمت حالا یه خورده بالا و پایین پیشنهادی دارین(با اولویت کیفیت
ضبط صدا) یا توصیه می کنین قید شارژی رو بزنم و همین zen nano plus رو بگیرم؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
جناب سيمور ممنونم
من ضبط واسم مهمه (اما راديو و پخش ويدئو اصلا مهم نيست ) اگر Zen V Plus به فقط صورت wav ضبط ميكنه من كاملا ازش ميگذرم.
البته زيباييم واسم مهمه .اگرآيپاد 150 باشه يه ركوردر هم ميگرم كه بشه 170 .اميدوارم بيشتر از اين نشه چون اونوقت به كمود بودجه بر ميخورم.
يه سئوال :ركوردر آيپاد ، mp3 ضبط ميكنه ? و اين ركوردر آيا با مارك خود apple هست؟ كيفيتش بايد خوب باشه .درسته ؟
اين dock چي هست ؟
اين قابليت podcast (اگه درست نوشته باشم)كه درباره ipod ها ميگن چه جور قابليتي هستش؟

من از اين iPod nano (PRODUCT) RED خيلي خوشم اومده .حيف كه به بودجه ام نميخوره.كاش يه نفر دوبي داشتم كه ميخواست يك هفته اي بياد ايران ميگفتم با قيمت اونجا واسم بياره:)

اينكه گفتين "برای data هم مشکلی نداره و مثل یه هارد وصل میشه ( البته باید توی آیتونز اینو ازش بخوای ) "

يعني من اگه رفته باشم خونه ي يكي از دوستان و يه باره ، ببينم يه سري MP3 خوب داره و بخوام اونا رو و يا فيلم يا نرم افزاري رو ازش بگيرم بايد حتما اون رو سيستمش آيتونز داشته باشه ؟ و اگر نداشته باشه آيپاد من رو سيستمش نميشناسه ؟ و نميتونم اونها رو رو آيپادم كپي كنم ؟(حتا به صورت ديتا)
به صورت هارد وصل ميشه يعني چطوريه ؟ يعني مثل فلش مموري ها نيست كه وقتي وصل ميكنيم اتوماتيك يه درايو جديد رو در MY COMPUTER ميبينيم؟ تفاوت مثل هارد وصل شدن و مثل فلش وصل شدن براي كپي آهنگ و ديتا به روي آيپاد چي هست ؟
حافظه آيپاد نانو ، از نوع فلش هست ؟مگه نه ؟
در آخر نظرتون راجب ZEN NEEON 2 چطوره ؟ ضبط mp3 داره ؟ توي بازار ايران راحت گير مياد؟
اگه واسه mp3 ضبط کردن مهمه ( که کاملا هم حق داری ) برو سراغ iaudio u2 که کیفیتش عالیه و mp3 هم ضبط می کنه ... 120 تومن باید باشه 1 گیگش

تجهیزات جانبی ipod ، نباید خیلی ارزون باشن ... باید تماس بگیری و ببینی چی تو ایران هست ... یعنی خارج از کشور ممکن چند مدل باشه ، ولی وقته تو ایران نباشه ، بدرد نمی خوره که من آمارش رو به تو بدم ... شما اگه بتونی زنگ بزنی و بپرسی که چی دارن ، بعدش بیای اینجا مطرح کنی ...

ولی کلا توصیه نمیشه که اون همه خرج کنی ... یعنی اگه ضبط واسه ات مهمه ، شاید بهتر باشه قید Ipod رو بزنی ..

dock معمولا به قطعات کوچکی می گن که به mp3 player وصل میشن و اینجوری میشه اونها را به چیزای دیگه ( مثل شارژر ، usb ، video out و ... ) وصل کرد ... در واقع یه جور رابط هستن ...

Podcast یه معنی کلی داره که تقریبا همون کاریه که ما هم الان می کنیم ، یعنی میریم و یه آهنگ یا فیلم رو از تورنت ها و اینا دانلود می کنیم ... ولی خوب یه وجه قانونی و کپی رایت داره که طبیعتا تو ایران ( و حتی اونور آب ) رعایت نمیشه .... چیز خاصی نیست ...

بله ... محدودیت رنگ و سلیقه های متفاوت همیشه هست ... ولی بازم خدا پدر و مادر apple رو بیامرز که همین رنگ های شیک رو برای ipod انتخاب می کنه ...

این سوال خیلی خوبیه ... واسه خودم هم پیش اومد قبل از اینکه تو بپرسی ... ولی چون فکر نمی کردم کسی بپرسه ، دنبال جوابش نرفتم ... یه نفر عین این سوال رو توی یه فوروم خارجی کرده بود و یکی جواب داده بود که " نه لازم نیست ... اما برای عوض شدن بین دو حالت هارد و Player ، نیاز به itunes داری .... " ... بذار بیشتر بگردم ...

حافظه ipod فلش هستش ..

neeon 2 خوبه ... خیلی از ایرادات Neeon رو نداره ... ایران هم اومده ... پاساژ ایران دیدمش ... بعدا دوباره اینو بپرس تا بیشتر توضیح بدم

M E H R D A D

Registered User
لایک‌ها
0
بله .. نانو پلاس بهتره ... به چند دلیل : اول اینکه تکنولوژی اش جدیدتره - دوم اینکه صفحه اش pled نیست - سوم اینکه Line in داره - چهارم ( و از همه مهمتر ) اینکه سرعت انتقال داده اش چندین برابر سریعتره ...

در مورد vidz اینجا توضیح بسیار کاملی دادم ... 1 گیگش فکر کنم کمتر از 120 تومن باشه ... اما کلا اگه می خوای بری سمت 120 تومن ، انتخاب های دیگه ای وجود داره ( iaudio u2 - creative zen v plus )

قیمت zen v plus تومن ( 1 گیگ ) حدود 120 و 150 تومن ( 2 گیگ ) هستش حدودی ...

با توجه به این برتری هایی که نانو پلاس نسبت به S200 داره پس چرا قیمت این دو مدل تقریبا برابره؟ (البته اون مغازه ای که من ازش S200 رو 83 تومن خریدم نانو پلاس رو 76 تومن می داد هر دو شون هم 1 گیگ بودن)

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
با توجه به این برتری هایی که نانو پلاس نسبت به S200 داره پس چرا قیمت این دو مدل تقریبا برابره؟ (البته اون مغازه ای که من ازش S200 رو 83 تومن خریدم نانو پلاس رو 76 تومن می داد هر دو شون هم 1 گیگ بودن)
در جریان نیستم ...
306.gif
... ضمن اینکه اگه نانو 7 تومن گرونتره ، دیگه بهش نمی گیم قیمت برابر : توی این range قیمت ، اختلاف قیمت مدل های مختلف زیاد نیست ... یعنی ممکنه یه مدل درپیت متفرقه هم قیمتش 80 تومن باشه ... اغلب توی range های بالاتره که اختلاف قیمت ، می تونه نشون دهنده اختلاف کیفیت هم باشه ...
king.gif

با این حال شاید ( تکرار می کنم شاید ) بخاطر اینه که تو ایران روی pled بودنش ( تکنولوژی نمایش صفحه ) و اینکه می تونه lyrics رو نمایش بده خیلی مانور میدن ... در واقعیت هیچکدوم از اینا چیز خاصی نیستن .... چون انقدر صفحه کوچیکه که چشمات واسه خوندن lyrics ( متن ترانه ) نابود میشه
bot.gif
....

بالا