• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

Mehdi.T

کاربر فعال برنامه نویسی
کاربر فعال
لایک‌ها
3
علت حادثه رو ذکر میکنین؟؟
120.gif

حقيقتش زياد پيگيري علمي نکردم
--
اما چند تا کنتراست رو ديدم zune بيشتر بدلم نشست (سخت افزاري)
از لحاظ firmware مطمئنا چند روز ديگه مايکروسافت يک framwork براش ميده بيرون که خودتون صاحب باشيد يا حداقل خودش plug-in و add-on ميده
--
اما ظاهرش :(
--
اطلاعات بنده ضعيفه ، اگر نقصي هست بفرماييد که ما هم استفاده کنيم
:)

Mehdi.T

کاربر فعال برنامه نویسی
کاربر فعال
لایک‌ها
3
Seymour جان از نظرتون تشکر
اميدوار شدم
اگر جايي رو سراغ داريد کيف چرم قهوه اي zen vision:m رو داشته باشه به ما عنايت فرماييد ، متشکريم

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
حقيقتش زياد پيگيري علمي نکردم
--
اما چند تا کنتراست رو ديدم zune بيشتر بدلم نشست (سخت افزاري)
از لحاظ firmware مطمئنا چند روز ديگه مايکروسافت يک framwork براش ميده بيرون که خودتون صاحب باشيد يا حداقل خودش plug-in و add-on ميده
--
اما ظاهرش :(
--
اطلاعات بنده ضعيفه ، اگر نقصي هست بفرماييد که ما هم استفاده کنيم
:)

خب باز خوبه مثل خیلی از دوستان تعصب کورکورانه ندارین رو یه چیزی!
mornincoffee.gif

والا جدا از قیافه اش که 30GB اش از iPod 80GB کلفت تره!!
4628.gif
خودش هم چندان تعریفی نداره!
pain25.gif
و تقریبا هرکی ازش خوب میگه، دلش رو به firmware جدید خوش کرده که اصلا MS نگفته گی قراره بیاد!
reading.gif

مشکل اساسی تر software همراه هستش!
teef.gif
که اولا روی vista نصب نمیشه!!
confused0072.gif
(واقعا خنده داره دو تا محصول ماکروسافت همدیگه رو پشتیبانی نمیکنن!!
loudlaff.gif
) و تازه روی XP هم خیلی ها مشکل دارن و نتونستن نصب کنن و حتی یه آهنگ با Zune گوش بدن!!
tooth.gif

یکی که گفته بود من ۱۰ روزه هر روز دارم windows عوض میکنم، همه update ها رو هم نصب کردم، ولی بازم این برنامه نصب نمیشه!!
vis.gif

خلاصه اینکه تمامی سایتهای review گفتن که خرید zune اصلا بصرفه نیست! حداقل first generation !!

RAHGOZAR_MEYBOD

Registered User
لایک‌ها
1
خوب اگه بخوای 120 تومن خرج کنی که مشکلی نیست ... چون zen v plus ، 2 گیگش 120 تومنه فکر کنم ... در مقابل iaudio u2 ، مدل 1 گیگ داره که اونم 120 تومنه ...

در مقایسه iaudio u2 و zen v plus ، مطمئنا zen v plus برنده اس ...
با سلام

واقعه zen v plus 2 g
120 تومنه؟؟؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
Seymour جان از نظرتون تشکر
اميدوار شدم
اگر جايي رو سراغ داريد کيف چرم قهوه اي zen vision:m رو داشته باشه به ما عنايت فرماييد ، متشکريم
پاساژ ایران دو تا نمایندگی creative هست که من تقریبا همه لوازم جانبی اینو دیدم ... ولی کیف چرمی رو شک دارم ... نمایندگی اش زنگ بزن بپرس ... منم فردا دارم می رم اونور ، اگه دیدم خبر میدم ...
واقعه zen v plus 2 g 120 تومنه؟؟؟
بعیده اشتباه کرده باشم ... آخه از فروشنده پرسیدم ..
169.gif

Mehdi.T

کاربر فعال برنامه نویسی
کاربر فعال
لایک‌ها
3
مشکل اساسی تر software همراه هستش!
teef.gif
که اولا روی vista نصب نمیشه!!
confused0072.gif
!!

اگر واقعا اين طور باشه فعلا براي در پيت خوبه

پاساژ ایران دو تا نمایندگی creative هست که من تقریبا همه لوازم جانبی اینو دیدم ... ولی کیف چرمی رو شک دارم ... نمایندگی اش زنگ بزن بپرس ... منم فردا دارم می رم اونور ، اگه دیدم خبر میدم ...
169.gif

قبلا اون بالايي(فروشگاه جلوي پله برقي) داشت (مشکي) ميداد 35000 راستش نمي ارزيد ، نخريدم حالا تو کف مونديم :)
اگر لطف کنيد که بسيار متشکرم
البته همينجوريش هم ار حسن نيت تون متشکرم :)

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
قبلا اون بالايي(فروشگاه جلوي پله برقي) داشت (مشکي) ميداد 35000 راستش نمي ارزيد ، نخريدم حالا تو کف مونديم :)
امروز رفتم ... همون مغازه هنوز داشتش .... همون 35 تومن ...

Hossaini

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
لطفا در مورد خريد mp3 منو راهنمايي كنيد. براي كسي كه زياد اهل موسيقي گوش دادن نيست
و بيشتر ميخواد از قابليت ظبط صدا و انتقال داده استفاده كنه كدوم يكي از مدل هاي زير بهتره از نظر كيفيت
ZOLTRIX - Zling Slot FX 1GB
ZOLTRIX - ZLING Niki 1GB
CREATIVE - ZEN Neeon - 1GB
اگر مدل ديگه ايي مي شناسيد لطفا پيشنهاد كنيد البته تا 100 تومن

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
براي كسي كه زياد اهل موسيقي گوش دادن نيست
و بيشتر ميخواد از قابليت ظبط صدا و انتقال داده استفاده كنه ...........
زولتریکس رو بهتره فراموش کنی ( کیفیت اش پایینه ) ... همون نئون خوبه ( چون بصورت mp3 ضبط می کنه .. البته من اینو به دوستانی که می خوان توی این range خرید کنن ، توصیه نمی کنم ، چون ایراداتی در پخش داره ، ولی چون شما میگی که نمی خوای باهاش گوش بدی ... بدردت می خوره حتما )
دستت درد نکنه ، قهوه ای هم داشت ؟ (یا فقط مشکی)
قهوه ای بود اگه اشتباه نکنم ( شایدم سفید
263cylj.gif
) ... ولی مطمئنم سیاه نبود
tooth.gif
..

Mohsen.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من امروز رفتم بازار رو گشتم (شیراز) . نتیجه نا امید کننده بود:( .هیچکس ویس رکوردر واسه آیپاد رو نداشت(طرف اسمش رو هم نشنیده بود).ونانو جدید هم فقط یک مغازه داشت که قیمت کاملا غیر منصفانه ای رو میگفت.یارو کلا یه جوری بود.فقط یک جا دیگه مونده که برم ببینم.
2 تا سئوال واسه اینکه اطلاع داشته باشم میخواستم بپرسم.
1.آیپاد های 30 گیگ و 80 گیگ هم نسل دوم دارن ؟ اینا هم سری جدید دارن ؟ و اگر اینطوره نسبت به قبلیها چه فرقی کردن ؟
یه نفر هست یه آیپاد 30 گیگ از دوبی آورده میگه 270 .بدون گارانتیه البته .قیمتش منصفانه ست؟
2.توی آیپاد های نانو جدید هر جور mp3 که توش بریزی میخونه؟ یعنی حتما نباید mp3 هاش قانونی دانلود شده باشه.کلا به این قضیه کپی رایت گیر نمیده؟ (اینو از این جهت میپرسم که یه فروشنده که میخواست iriver d10 رو به قیمت 249 هزار تومن بهم غالب کنه در بدی آیپاد نطق کرد:) )

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
من امروز رفتم بازار رو گشتم (شیراز) . نتیجه نا امید کننده بود:( .هیچکس ویس رکوردر واسه آیپاد رو نداشت(طرف اسمش رو هم نشنیده بود).ونانو جدید هم فقط یک مغازه داشت که قیمت کاملا غیر منصفانه ای رو میگفت.یارو کلا یه جوری بود.فقط یک جا دیگه مونده که برم ببینم.
2 تا سئوال واسه اینکه اطلاع داشته باشم میخواستم بپرسم.
1.آیپاد های 30 گیگ و 80 گیگ هم نسل دوم دارن ؟ اینا هم سری جدید دارن ؟ و اگر اینطوره نسبت به قبلیها چه فرقی کردن ؟
یه نفر هست یه آیپاد 30 گیگ از دوبی آورده میگه 270 .بدون گارانتیه البته .قیمتش منصفانه ست؟
2.توی آیپاد های نانو جدید هر جور mp3 که توش بریزی میخونه؟ یعنی حتما نباید mp3 هاش قانونی دانلود شده باشه.کلا به این قضیه کپی رایت گیر نمیده؟ (اینو از این جهت میپرسم که یه فروشنده که میخواست iriver d10 رو به قیمت 249 هزار تومن بهم غالب کنه در بدی آیپاد نطق کرد:) )
یکی از دوستان تهران بود و به نتیجه مشابه شما رسید ... البته حتما باید جایی باشه ( نمایندگی و اینا ) ...

تفاوت Ipod نسل جدید ( نسل 5 ) :
+ نرم افزار آدپدیت شده ( مثلا دیگه بین آهنگ ها ، هیچ فاصله ای نیست ... امکان سرچ بهتر شده ... بازی اضافه شده و ... )
+ صفحه روشن تر ( نزدیک شده به vision:m )
+ عمر باتری بیشتر ( البته نه خیلی ... ولی برای دیدن فیلم خیلی بهتره شده کلا )
+ کابل usb اش مخصوصه ( که خیلی خوب نیست )

قیمتش منصفانه به نظر میاد ... اگه نو باشه البته ... اما همونطور که گفتی گارانتی نداره ... شاید کمی کمتر از 250 تومن ، منصفانه باشه دیگه ...

//
نه ... مشکلی نیست ... فروشنده ها رو بی خیال .... iriver هم داشت ؟ دمش گرم ... iriver بسیار چیز خوبیه
veiledsmile.gif
... بگو چه مدلهایی داشت ؟ ...
از تمامی همکاری هاتون بسیار تشکر
خواهش میشه .. ما واسه همین اینجاییم ددیگه ...

saman63

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام سیمور

آ
زولتریکس رو بهتره فراموش کنی ( کیفیت اش پایینه ) ... همون نئون خوبه ( چون بصورت mp3 ضبط می کنه .. البته من اینو به دوستانی که می خوان توی این range خرید کنن ، توصیه نمی کنم ، چون ایراداتی در پخش داره ، ولی چون شما میگی که نمی خوای باهاش گوش بدی ... بدردت می خوره حتما )
Quote:

توی این رنج چی توصیه می کنی؟؟؟؟
نظرت در مورد این mp3player blutooth چیه؟؟؟

Mohsen.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یکی از دوستان تهران بود و به نتیجه مشابه شما رسید ... البته حتما باید جایی باشه ( نمایندگی و اینا ) ...

تفاوت Ipod نسل جدید ( نسل 5 ) :
+ نرم افزار آدپدیت شده ( مثلا دیگه بین آهنگ ها ، هیچ فاصله ای نیست ... امکان سرچ بهتر شده ... بازی اضافه شده و ... )
+ صفحه روشن تر ( نزدیک شده به vision:m )
+ عمر باتری بیشتر ( البته نه خیلی ... ولی برای دیدن فیلم خیلی بهتره شده کلا )
+ کابل usb اش مخصوصه ( که خیلی خوب نیست )

قیمتش منصفانه به نظر میاد ... اگه نو باشه البته ... اما همونطور که گفتی گارانتی نداره ... شاید کمی کمتر از 250 تومن ، منصفانه باشه دیگه ...

//
نه ... مشکلی نیست ... فروشنده ها رو بی خیال .... iriver هم داشت ؟ دمش گرم ... iriver بسیار چیز خوبیه
veiledsmile.gif
... بگو چه مدلهایی داشت ؟ ...

...

تهران که قطعا هست من فقط دو سه تا , سایت دیدم که نوشته بود فروش محصولات اپل لوازم جانبی آیپاد(عکساشم بود)..آدرس و تلفنشم بود.اما آخه شیراز مگه چند تا بازار کامپیوتر داره یه دونه داره در سه طبقه که هر طبقه اش 15 تا مغازه توش نیست به جاش 60نوع پاساژ و بازار لباس و بوتیک داره.
.....
یعنی شما میگی 250 هم ممکنه بده؟ خودش میگه آکبنده.
........
من که همه ی مدلای iriver رو نمیشناسم.ولی اکثرشو داشت.ریاد بودن.مغازش پر بود .میگفت من نمایندگی iriver هستم. فقطم iriver داشت. طرف کلی هم منو تحویل میگرفت.کم مونده بود خودشو و همکار خانومش بغلم کنن. هی پلیرها رو در می آورد میگفت اینو امتحان کن اون رو امتحان کن میگرفت جلوم میگفت هدفونشو بزن تو گوشت ببین. خلاصه عجیب بودن.فکر کنم کارشون تازه شروع کرده بودن حرفه ای نشده بودن یعنی در مرحله جذب مشتری بودن .خلاصه فعلا آدمای باحالی بود.هنوز مثل باقیشون نشده بودن.(بعضی هاشون زورشون میومد حرف بزنن ).

مشکل این iriver ها این بود که خیلی گرون بودند.وگرنه من خوشم اومد ازشون .همین d10 که میگم همه چیزو داشت .ویدئو ,عکس , ضبط mp3 , خوش دستی. متریال استفاده شده واسه ظاهرشم چیز شیکی بود مثل کریتیو ها زمخت نبود.6 گیگ.البته حافظش هارد بود.میگفت 249 تومن.
یه مدل دیگه هم که میگفت این الان بهترینه برو تو سایت cnet هم خودت نگاه کن.رتبه 1 رو داره فلان و ایین حرفا iriver u10 بود که خودشو کشت گفت اینو بخر.منم میگفتم از قیافش خوشم نمیاد.آخه من دوست دارم سبکش مثل آیپاد باشه .یعنی دکمه ها وسط باشه.یعنی وقتی تو دستم .احساس پلیر بودنش رو بکنم.

راستی آپاد نانو هم هست که mp4 پخش کنه ؟ اینو یه فروشنده میگفت که اینو ببر .من احساس کردم که تقلبیه .نانو 4 گیگ قدیمی رو هم میگفت 190 .
راستی از قیمت neeon2 مطلع نشدین؟

edris

Registered User
لایک‌ها
0
سلام :)
یک هفته گذشت
چی شد قیمت گرفتین؟

سلام
sonystyle جان
چی شد پس؟
من 2 گیگشو پیدا کردم (نخریدم) ، ظرفیت بالاتر میخوام میگن 4 و 8 وارد ایران نشده ! تو گمرک مونده !! درسته؟
میتونین گیر بیارین؟:blink:

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
sonystyle جان
چی شد پس؟
من 2 گیگشو پیدا کردم (نخریدم) ، ظرفیت بالاتر میخوام میگن 4 و 8 وارد ایران نشده ! تو گمرک مونده !! درسته؟

سلام!
biggrin.gif

خبری ازت نشد فکر کردم بیخیال شدی!
download.aspx

خب من میتونم 275 تومن برات 8GB رو بگیرم! میخوای؟
300.gif

گارانتی اینا هم نداره دیگه!
pain25.gif

وضعیت اینای که قراره بیاد ایران رو هم خبر ندارم والا!
297.gif

به هر حال اگه میخوای pm بزن که هماهنگ کنیم!
character0144.gif

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
اخرين قيمت iPod Video 30 GB !! چند هست [ تهران ] !؟ گارانتی اینا هم داره !؟
302.gif

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
يعني شما ميگي 250 هم ممکنه بده؟ خودش ميگه آکبنده.

من که همه ي مدلاي iriver رو نميشناسم.ولي اکثرشو داشت.رياد بودن.مغازش پر بود .ميگفت ....

مشکل اين iriver ها اين بود که خيلي گرون بودند.وگرنه من خوشم اومد ازشون ....

يه مدل ديگه هم که ميگفت اين الان بهترينه برو تو سايت cnet هم خودت نگاه کن.رتبه 1 رو داره فلان...

راستي آپاد نانو هم هست که mp4 پخش کنه ؟ اينو يه فروشنده ميگفت که اينو ببر .من احساس کردم که تقلبيه .نانو 4 گيگ قديمي رو هم ميگفت 190 .
بهرحال گارانتي مهمه ...
snoozer_11.gif

چه خوب ... من عاشق اينم که اجازه بدن هدفون و دستگاه رو امتحان کنم ...
pinkglassesf.gif

iriver ها تقريبا همونقدر گرونن که ipod گرونه .. کيفيتشون هم در همون حده ( حتي شايد کمي بيشتر در بعضي موارد ) ... این مدلی که گفتی ، اول نیست ... ولی مشخصا یکی از مدلهای iriver توی range مدلهای فلش ، جزو بهترین هاس ... مدل clix

Ipod nano ، چه نسل جديد و چه قدیم نمی تونه mp4 پخش کنه ( نسل جدید می تونه عکس نشون بده البته ) ...

190 تومن برای 4 گیگ هم انقدر رقم پرتی نیست ... حالا شاید کمی بالا گفته ...

پي نوشت : دمت گرم ، ازش بپرس نمايندگي تهرانتون شماره چنده ... يه چک بکنم من ...
165.gif

Mohsen.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
sonystyle جان
چی شد پس؟

سلام.قیمت 2 گیگ رو چقدر به شما گفتن ؟ قیمت ویس رکوردرشو اطلاع ندارین؟

بالا