• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

Mohsen.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بهرحال گارانتي مهمه ...
snoozer_11.gif

چه خوب ... من عاشق اينم که اجازه بدن هدفون و دستگاه رو امتحان کنم ...
pinkglassesf.gif

iriver ها تقريبا همونقدر گرونن که ipod گرونه .. کيفيتشون هم در همون حده ( حتي شايد کمي بيشتر در بعضي موارد ) ... این مدلی که گفتی ، اول نیست ... ولی مشخصا یکی از مدلهای iriver توی range مدلهای فلش ، جزو بهترین هاس ... مدل clix

Ipod nano ، چه نسل جديد و چه قدیم نمی تونه mp4 پخش کنه ( نسل جدید می تونه عکس نشون بده البته ) ...

190 تومن برای 4 گیگ هم انقدر رقم پرتی نیست ... حالا شاید کمی بالا گفته ...

پي نوشت : دمت گرم ، ازش بپرس نمايندگي تهرانتون شماره چنده ... يه چک بکنم من ...
165.gif
مرسی
منم بهش گفتم که cnet رتبه 1 مشخص نمیکنه.به هر دستگاه جداگانه امتیاز میده.البته خودشم بعدش حرفشو عوض کرد. گفت جز top 10 ها هست.

اوکی پس تقلبی بود.یارو اولش میگفت 220 تومن .بعد که من گفتم بابا این مدل قدیمیه.حتی اپل دیگه از این تولید نمیکنه و ... فهمید که من چیز دیگه ای میخوام گفت حالا اینم اگه بخواین خرید خودمون 220 هست(آره جون بابات:upsided: ) ولی 190 بهتون میدم.

اون طرف که نانو جدید داشت(خودش نمیدونست این نسل جدید نانو هست.میگفت این مدل فرق داره قیمتش بالاست) وقتی گفتم چند ؟ گفت 190 !!! بعد که شاخای من در اومد گفتم آخه چرا اینقد بالا؟ حالا آخرش چقدر بهم میدی؟ گفت اگه بخوام وقتتو نگیرم آخرش میتونم 185 بهت بدم. منم جوری که احساس کردم دارن بهم زور میگن از مغازه بیرون اومدم.:jealous:

اما این نانو جدیده عجب قیافه ای داشت.نگاش که میکردم کیف میکردم.منقلب کننده بود.:wub:

اوکی من 4 شنبه میرم میپرسم واست.اما بعید نیست که اینا ربطی به تهران نداشته باشن .چون وقتی ازش پرسیدم گارانتیش مال کجاست؟ گفت خودمون گارانتی میکنیم. 1 سال گارانتیه تعویض .

پی نوشت من: پسر(به سبک هولدن کالفیلد بخوانید) من جدا" افسرده شدم.امروز صبح هم رفتم گشتم ,حتی شرکتای عجیب و غریب گوشه و کنار.غیر از همونجا هیچکس نانو جدید رو نداشت چه برسه به ویس رکوردرش.من به خودم گفته بودم اگه نشد پس سریع برو سراغ zen neeon2 .آخه ضبط صداشو لازم دارم همین الان.اما افسوس که آنرا نیز :happy: نداشتند.فروشنده های کریتیو نماینده های شرکت شاب هستند که اونم اونطور که من تو سایتش نگاه کردم هنوز این مدل رو وارد نکرده پس در کل یعنی بسوز محسن بسوز!

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
سلام
دوستان اين Zune كه جديدآ از طرف مايكروسافت عرضه شده در مقايسه با iPod در چه سطحي هست ؟ توي تهران با قيمت زير 300 تومن پيدا ميشه ؟ ارزش خريدن داره يا نه ؟ كيفيت صدا و تصويرش در چه حدي هست ؟
موفق باشين

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
دوستان اين Zune كه جديدآ از طرف مايكروسافت عرضه شده در مقايسه با iPod در چه سطحي هست ؟ توي تهران با قيمت زير 300 تومن پيدا ميشه ؟ ارزش خريدن داره يا نه ؟ كيفيت صدا و تصويرش در چه حدي هست ؟
موفق باشين
شما عجالتا یه نیگا به صفحه قبل هم مینداختی!
tooth.gif
مخصوصا پست 1744 !!
character0144.gif

Mohsen.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سیمور جان یادتون نیست این ZEN NEEON2 که دیدین دقیقا کجای پاساژ ایران بود ؟کدوم مغازه یا کدوم طبقه؟آدرس پاساژ ایران رو هم لطف میکنید بگید.
الان تقریبا همه فهمیدا من میخوام پلیر بخرم.(باید برم حافظیه با حافظ هم مشورت کنم) کل شرکتای شیراز رفتم یا زنگ زدم.به 6 تا شرکت هم تهران زنگ زدم.تنها دوتاش ویس رکوردر آیپاد رو داشت که این قیمتا که که جناب سیمور حدس زده بودن و من فکر میکردیم نبود.گریفن 75 تومن یه مدل دیگه بود 65 یا یکی دیگه 85. خلاصه به این دلیل من رسما قید آیپاد رو زدم.شرکتای کنج و گاما داشتنش.
راستی قیمت آیپاد 2 گیگ نانو جدید 175 تومن.آیپاد 30 گیگ هم با گارانتی 275. به نقل از شرکت همراه پردازان جهان.
NEEON 2 نسبت به ZEN V PLUS فکر میکنید قیمتش چه جوره ؟ من به این دوست دوستم که قراره از تهران واسم بخره زنگ زدم و توضیح دادم که من اینو میخوام و مشخصاتش و اختلافش با ZEN NEEON رو واسش توضیح دادم.اما من که خواب بودم زنگ زده گفته این مدل رو پیدا کردم ولی 1 گیگ بوده قیمتشم 87 تومن. این که قیمت ZEN NEEON هست.از این جهت خواستم خواهش کنم اگه جایی سراغ دارین که ZEN NEEON2 داشته باشه لطف کنید به من بگید که من بهش بگم از کجا دقیقا بگیره .فردا باز داره میره که بگیره.
ممنون

Mohsen.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

Mohsen.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

من 2 گیگشو پیدا کردم (نخریدم) ، ظرفیت بالاتر میخوام میگن 4 و 8 وارد ایران نشده ! تو گمرک مونده !! درسته؟
:blink:

احتمالش هست که یکی از اینا داشته باشه.البته من واسه 4 گیگ یا 8 گیگ نپرسیدم.اما امتحانش کن شما.
زنگ بزن ازاینجا ها بپرس
استریوکنج، تلفن: ۸۸۷۷۹۰۴۹-۸۸۸۸۶۵۲۶ ،
فروشگاه دیجیتال، تلفن: ۸۸۷۸۱۰۱۶-۸۸۷۸۱۰۱۷
نگاره، تلفن: ۸۸۷۷۰۲۹۳-۸۸۷۹۸۶۲۸
پارس نوت‌بوک، تلفن: ۸۸۸۶۸۵۳-۸۸۸۶۳۵۴
گاما، تلفن: ۸۸۷۷۳۵۷۲-۸۸۷۷۳۱۹۲
پازل، تلفن: ۸۸۷۸۶۸۲۰
LaptopLand، تلفن: ۸۸۷۹۰۲۲۰
فروشگاه کوچک، تلفن: ۸۸۷۸۵۷۱۴-۸۸۷۸۵۷۱۵
همراه پردازان جهان، http://ipodiran.com

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سیمور جان یادتون نیست این ZEN NEEON2 که دیدین دقیقا کجای پاساژ ایران بود ؟کدوم مغازه یا کدوم طبقه؟آدرس پاساژ ایران رو هم لطف میکنید بگید.
من الان زنگ زدم به شاب و رایان بدر هر دو میگن نداریم ... البته رایان بدر میگه قراره بیاریم در آینده ...

ولی من مطئنم که خودم دیدم جعبه اش رو
hanghead.gif
... حتی یادمه به دوستم گفتم این یه 2 داره کنار اسمش یا نه ... اونم گفت آره .. البته شایدم فقط یدونه بوده یا اصلا ماکت بوده ... نمی دونم ....
bored.gif

اوکی من 4 شنبه میرم میپرسم واست.اما بعید نیست که اینا ربطی به تهران نداشته باشن .چون وقتی ازش پرسیدم گارانتیش مال کجاست؟ گفت خودمون گارانتی میکنیم. 1 سال گارانتیه تعویض .
مرسی ...

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
من يه iPod Video 30 GB گرفتم 280.000 !! البته فکر میکردم بين 245 تا 265 بايد باشه ولی وقتی رفتم پايتخت هر 9 مغازه ای که میفروختن رو سر زدم 7 تا گفتن 280 و يکی گفت 285 و يکی گفت 275 !! در کل به این ترتيب !!
298.gif

چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدين / اگر iPod Nano هم بخرم انقدر ليز هست !؟ يکمی ناراحت کننده هست این ليزی پشتش!! در کل میخواستم بدونم خصوصيات فيزيکی Nano هم شبيهه Video هست !؟ [ غير از وزن ! ] بعد اینکه این 30 گيگ هارد هست ( !؟ ) و اون 4 يا مثلا 8 گيگ فلش هست ( !؟ ) در کل چه تفاوتهايی میکنند !؟ غير از اینکه ممکن بر اثر ضربه خراب بشه ( Video (
297.gif

بعد اینکه این چه موضوعي هست که شارژر و سيدی توش نيست !! باز دمه صاحب مغازه گرم که این iTunes رو رايت کرد داد بهمون !! مغازه دار میگفت شارژر 25.000 / سوالی که داشتم اینه که این شارژر مخصوص خودش [ يعنی تاييد شده از Apple ] داره !؟ چه قيمتی هست !؟ دقيقا اسمش چيه !؟ يه سوال ديگه !! اسپيکر جانبی چی سراغ دارين !؟ میگفت از 25.000 داره خواستم ببينم ارزون تر چيزی هست !؟ يعنی چيزی که حتما مخصوص iPod Video نباشه ولی باهاش مچ باشه و بهش ضربه نزنه !! این EarPhone هاش هم زياد جالب نيستند !! يعنی سری W سونی اريکسون فوق العاده هست نسبت به اینا !
302.gif

با تشکر فراوان
281.gif

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
دوستان يک درخواست ديگه هم داشتم / گويا حدودا 9 بازی اصلی داره این iPod Video من لينکشون رو میخواستم / تورنتش موجود هست به حجم تقريبا 210 مگ ولی میدونين داونلود تورنت = مرگ !! اگر لينک مستقيم يا رپيد داريد ممنون میشم
281.gif

pinokio2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
.خصوصياتي كه من ميخواهم:
1- قابليت ضبط صدا با كيفيت عالي از دور و نزديك.
2-باطري شارژي خور (اين ليتيومها خوب نيستند . اگر تموم بشن مفلس و بد بخت ميشيم ولي باتري قلمي رو ميشه توجيب گذاشت. نظرتون چيه)
3-هد فون و اسپيكر
4- ساپورت انواع فورمتهاي صوتي و تصويري
5-ذخيره صدا در حد بالا(ظرفيت بالا).آيا داريم ام پي تري ذخيره كنند.
6- پلاگ پلي. يعني هيچ نرم افزار وسي دي نخواهد وراحت تو ويندوز كار كنه.
7-صفحه ال سي دي با كيفيت بالا.
8-حافظه دو گيگ حداقل
9- قابليت افزايش حافظه با قيمت معقول
10- حافظه مقاوم در برابر لرزش
11- ظاهر شيك و اندازه و خوش دستي و دگمه اصلا مهم نيست
12- ترجيحا fm و ...
13-قابليت سرچ فايل.
14-گارانتي قابل اطمينان.

CREATIVE - ZEN Portable Media Center 20GB: اقا اين چطوره- سي گيگه لا مصب.قيمتش چنده.
راستي مدل دوربين دار چي توصيه ميكنيد؟
آقا محسن آقا سيمور آقا سوني استايل خواهشن منو راهنمايي كنيد .ديگه دارم قاط ميزنم.خيلي گيج شدم.

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
.خصوصياتي كه من ميخواهم:
2-باطري شارژي خور (اين ليتيومها خوب نيستند . اگر تموم بشن مفلس و بد بخت ميشيم ولي باتري قلمي رو ميشه توجيب گذاشت. نظرتون چيه)
3-هد فون و اسپيكر
4- ساپورت انواع فورمتهاي صوتي و تصويري
5-ذخيره صدا در حد بالا(ظرفيت بالا).آيا داريم ام پي تري ذخيره كنند.
6- پلاگ پلي. يعني هيچ نرم افزار وسي دي نخواهد وراحت تو ويندوز كار كنه.
7-صفحه ال سي دي با كيفيت بالا.
8-حافظه دو گيگ حداقل
9- قابليت افزايش حافظه با قيمت معقول
10- حافظه مقاوم در برابر لرزش
11- ظاهر شيك و اندازه و خوش دستي و دگمه اصلا مهم نيست
12- ترجيحا fm و ...
13-قابليت سرچ فايل.
14-گارانتي قابل اطمينان.

CREATIVE - ZEN Portable Media Center 20GB: اقا اين چطوره- سي گيگه لا مصب.قيمتش چنده.
آقا محسن آقا سيمور آقا سوني استايل خواهشن منو راهنمايي كنيد .ديگه دارم قاط ميزنم.خيلي گيج شدم.
شما احیانا نمیخوای این mp3 player ظرفهارو بشوره و پیرهن هم اتو کنه؟؟
confused0072.gif

تعارف نکن ها!! از هر انگشتش ۷ تا هنر میریزه!!
121fs725372.gif

118fs316689.gif
118fs316689.gif
118fs316689.gif

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
درست متوجه نشدم! یعنی اگر به عنوان storage استفاده بشه دیگه آهنگ پخش نمیکنه؟

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
آقا من شاید بخوام ipod 2gb یا 4GB بگیرم.. 4 گیگ چنده؟
تو این قیمتا بهتر از این که نیست؟ قضیه iriver چیه

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
فقط انتقاداتی؟؟
sarcastic_hand.gif

میشه گفت حتی یه review رسمی که نظرش مثبت بوده هم نداشته!
168uav4.gif
بن کل تعطیله!!
doofywave%5B1%5D.gif
یه سایت بود تمام review های zune رو جمع کرده بود، آخر به این نتیجه رسیده بود که باید زرشک زرین بهش بدن!!
25r30wi.gif
واقعا هیچ gadget ای انقدر نظر منفی نداشته...
4628.gif

علیک! شما خوبی استاد؟
mornincoffee.gif

هروقت دستم رسید به یکیش اونوقت انتظارم پایان میرسه! فعلا که باید به review خوندن و دیدن فیلمهای YouTube خودمو قانع کنم!
4628.gif

ای بسوزه پدر بی پولی!!
cry2.gif
فقط کافیه این سونی رو نیم ساعت به حال خودش رها کنی ...
mornincoffee.gif

http://reviews.cnet.com/Zune_30GB_brown/4505-6490_7-32103045.html
دقیقا مثل آیپاد ویدئو
http://reviews.cnet.com/Apple_iPod_30GB_video_black/4505-6490_7-31556112.html
البته یوزر ریت رو هم نگاه کنید بد نیست !!
913.gif

در ضمن درسته زیون یک چهارم گنده تر از آیپاده ولی LCD اش دوبل Lcd آیپاد ویدوئه !!
در نهایت هم گول حرف های سونی رو نخورید !! یامه پارسال همین موقع ها جوری حرف میز که انگار روزی 2 تا Xbox منفجر میشه توی بغداد !!
905.gif

در نهایت اصل حالت چطوره عمو سیا
121fs725372.gif

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
هنوز کسی سانسا تو بازار ندیده ؟!

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
فقط کافیه این سونی رو نیم ساعت به حال خودش رها کنی ...
mornincoffee.gif

http://reviews.cnet.com/Zune_30GB_brown/4505-6490_7-32103045.html
دقیقا مثل آیپاد ویدئو
http://reviews.cnet.com/Apple_iPod_30GB_video_black/4505-6490_7-31556112.html
البته یوزر ریت رو هم نگاه کنید بد نیست !!
913.gif

در ضمن درسته زیون یک چهارم گنده تر از آیپاده ولی LCD اش دوبل Lcd آیپاد ویدوئه !!
در نهایت هم گول حرف های سونی رو نخورید !! یامه پارسال همین موقع ها جوری حرف میز که انگار روزی 2 تا Xbox منفجر میشه توی بغداد !!
905.gif

در نهایت اصل حالت چطوره عمو سیا
121fs725372.gif

اوه باز اینورا آفتابی شدی داش بهنام؟
4628.gif

اولا که Cnet اصل دستگاه رو بررسی میکنه!
biggrin.gif
و نمیاد بگه که از هر 1000 تا ipod همشون کار کردن، ولی Zune بیشتر از 40% گزارش Crash داشته!!
confused0072.gif
مسئله قدرت سخت افزاریه دستگاه نیست!‌ مسئله اینکه Zune در خیلی از موارد کاری رو که باید انجام بده رو نمیده!!
tooth.gif
از نصب نشدن برنامه اش رو ویستا بگیر تا هنگ کردن هاش و بهم ریختن Sync اش با Windows!
doofywave%5B1%5D.gif

دوما که Zune خیلی بیشتر از 1/4 گنده تر از ipod هستش!!
eek7.gif
LCD هم همش 0.5 اینچ بزرگتره!
292.gif
(3 اینچ در مقابل 2.5 اینچ!) و تازه رزولوشنش هم همونه!!
4628.gif
‌(320x240) یعنی چیز بیشتری نمیبینی!!
sarcastic.gif

خب میبینیم که MS باز هم داره سر ملت رو گول میماله و این عمو شرکول هم طرفداری میکنه!!
4628.gif

راستی اون نظریه گرمایی-فرسایشی PS3 بکجا رسید؟
mornincoffee.gif

درنهایت اینم یه نیگا بنداز!
25r30wi.gif

Avoid the Loony Zune !!

هنوز کسی سانسا تو بازار ندیده ؟!

همون یه دونه هم پرید گویا!!
confused0072.gif
‌ هنوزم اگه میخوای میتونم بجورم ها! اگه میخوای البته!
121fs725372.gif

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
اگر iPod Nano هم بخرم انقدر ليز هست !؟ يکمی ناراحت کننده هست این ليزی پشتش!! در کل میخواستم بدونم خصوصيات فيزيکی Nano هم شبيهه Video هست !؟ [ غير از وزن ! ] بعد اینکه این 30 گيگ هارد هست ( !؟ ) و اون 4 يا مثلا 8 گيگ فلش هست ( !؟ ) در کل چه تفاوتهايی میکنند !؟ غير از اینکه ممکن بر اثر ضربه خراب بشه ( Video (
297.gif

بعد اینکه این چه موضوعي هست که شارژر و سيدی توش نيست !! دقيقا اسمش چيه !؟
يه سوال ديگه !! اسپيکر جانبی چی سراغ دارين !؟
این EarPhone هاش هم زياد جالب نيستند !!
302.gif
اولا که مبارکه ...

تفاوت فلش و هارد هم بیشتر توی همینه که گفتی ... یعنی فلش مقاوم تره در برابر ضربه ( چون قطعات متحرک نداره ) ... طبیعتا قیمت هر مگابایت حافظه فلش گرونتر از هارده ... دستگاه های هارد دار بزرگترن ... باتری شون معمولا قابل تعویض نیست ... و تفاوت های دیگه که در این مقال نمی گنجد !!

درباره تفاوت فیزیکی ... فکر نمی کنم فرقی داشته باشن ... یعنی جنس شون ( بخصوص جنش پشتشون ) یکیه ...

بله باید لوازم جانبی اش رو جداگانه بخری ... همون قیمت باید باشه ... بیشتر ممکنه بشه ولی کمتر نه ...

اسپیکرهای جانبی هم توی بازار فراوونه .. ولی کیفیت هاشون زیاد جالب نیست ... اگه می خوای چیز خوب بخری ( که کیفیت معقولی داشته باشه و بخصوص buss اش تو ذوق نزنه ، باید بری روی 35 تومن به بالا ... کارای creative مثلا )

بله هدفون های ipod چیز خاصی ندارن ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
.خصوصياتي كه من ميخواهم:
......

شما بودجه ات چقدره ؟ .. فرضا میشه با 250 هزار تومن اکثر این قابلیت ها رو تامین کرد ... ولی شما می خوای همین قدر خرج کنی ...

اون مدلی که از creative معرفی کردی ، قدیمیه ... الان سری vision:m هستش که تقریبا بهترین مدل از بین سری های پرحجم و به قول معروف ( Portable media player ) محسوب میشه که قیمت معقولی هم داره ...

دوربین و این چیزا رو هم فراموش کن ... دستگاه های باکیفیت و معتبر دنبال این چیزا نمیرن ، چون میدونن عملی نیست ... شما هم نرو دنبالش ...

بنابراین شما بودجه ات رو مشخص کن ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
درست متوجه نشدم! یعنی اگر به عنوان storage استفاده بشه دیگه آهنگ پخش نمیکنه؟
خوب اون دستگاه هایی که Plug and play نیستن ( اصطلاحا UMS نیستن ) اینطورین که وقتی توی قسمتی که هارد اکسترنال شده چیزی بریزیم ، نمی تونی اون رو با دستگاه پخش کنی ... ضمنا وقتی توی حالت هارد هستیم ، دیگه نمی تونی از دستگاه بعنوان Mp3 player استفاده کنی ، یعنی فقط یه حافظه اس ... تا وقتی که از اون حالت خارج بشی ( یعنی safe remove اش بکنی ) ...
آقا من شاید بخوام ipod 2gb یا 4GB بگیرم.. 4 گیگ چنده؟
تو این قیمتا بهتر از این که نیست؟ قضیه iriver چیه
Ipod خیلی خوبه ... اگه ویژگی های اضافه می خوای zen v plus ...

iriver عالیه ... ولی نمی دونم پیدا میشه یا نه .. کلا اگه ظرافت و کارآیی سیستم عامل مهمه ، Ipod ... اگه قابلیت های مختلف ( مخصوصا ضبط ) می خوای ، Iriver ، iaudio و creative ...

Mohsen.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سیمور جان ..همین الان زنگ زدم واسه iriver. سئوال کردم .جواب نداد:rolleyes: . گفت آره تهرانم هست. ولی ما قیمتمون قیمت نمایندگیه.گفتم بحث قیمت نیست فقط کسی که تهرانه از من پرسیده تهران شعبه اش کجاست از این جهت میپرسم .گفت نه نمیدونم من شمارشو ندارم. هی میگفت شما کی هستین ؟ (دو بار پرسید) قبلا با ما کار کردین ؟ فکر کرد فروشندم میخوام آدرس تهرانو بگیرم از اونجا بیارم ... خلاصه خودشو کشت اما دلش نیومد بگه.شرمنده که نشد:eek: . فروشنده هستن دیگه گوش نمیتونن بدن فقط بلدن حرف بزنن;) .

بالا