• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

M E H R D A D

Registered User
لایک‌ها
0
در جریان نیستم ...
306.gif
... ضمن اینکه اگه نانو 7 تومن گرونتره ، دیگه بهش نمی گیم قیمت برابر
bot.gif
....

نانو 7 تومن ارزونتر از S200 بود.

sajjad_65

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یکی از دوستام میگه اگه دستگاه شارژی بگیری خیلی بهتره چون این باتری ها خیلی زود تموم میشن و
مدام باید هزینه صرف باتری خریدن کرد...
ولی از طرف دیگه من هر چی می گردم می بینم مدل های شارژی دیگه کیفیتشون پایین تره از zen nano plus
(یا شاید من مدلی رو نمیشناسم؟)شما تو این قیمت حالا یه خورده بالا و پایین پیشنهادی دارین(با اولویت کیفیت
ضبط صدا) یا توصیه می کنین قید شارژی رو بزنم و همین zen nano plus رو بگیرم؟
راستی چرا توصیه کردی یک گیگش رو بگیرم.؟
یه سوال دیگه هم اینکه اگه از این دستگاه ها به عنوان حافظه فلش استفاده بشه کیفیت شون افت نمی کنه؟:wacko:

Mehdi.T

کاربر فعال برنامه نویسی
کاربر فعال
لایک‌ها
3
سلام دوستان

من يک Zen Vision:M 30 Black دارم
که 4 ماه از گارانتي يک سالش مونده (315000 خريدم)

حالا مي خوام بفروشم، mp3 جديد Microsoft رو بخرم (فکر کنم تا يک مدت ديگه برسه)
اين رو چند مي تونم بفروشم ؟

سپاس

Mohsen.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من فقط چند شكايت وگله از اين اپل دارم اينجا بگم كه خيلي رو دلم سنگيني كرده:rolleyes: .
اين كه من(و به احتمال زياد خيلي هاي ديگه) سه هفته است مرددم كه كدوم پلير رو بخرم از بد جنسي اپل هست.
اين كه اپل با اينكه جديدا نسل 2 آيپاد هاش رو بيرون داد و بازهم امكان ضبط صدا رو داخلش قرار نداده فكر ميكنم فقط از جنس خرابيشونه.
من حدس ميزنم و تو اين مدت كه دنبال خريد پلير بودم احساس كردم اصلي ترين دليلي كه خيلي از افراد از خريد آيپاد منصرف ميشن و ميرن سراغ ماركهاي ديگه همين نداشتن امكان ضبط صدا هست.
وگرنه باريك بودن ، خوش دست بودن ، دكمه هاي لمسي وشيك بودن از ويژگيهايي هست كه هيچ كس ازشون نمي گذشت اگه آيپاد امكان ضبط صدا داشت حتي اگه مقداري گرونتر بود.
دومين كار عجيبي كه فكر ميكنم كرده اون دايره سفيد رنگ روي نانو هست كه زياد مطمئن نيستم اما به نظر شخصيم غيراز بد قيافه كردن آيپاد وجودش دليل ديگه اي نداشته باشه. و به نظر ميرسه اونا متوجه اين نكته هم بودن و اون رو توي مدل 8 گيگشون تا حد زيادي رعايت كرن و اون دايره روتقريبا همرنگ خود آيپاد گرفتن. كه به نظر من وجودش هيچ دليلي نداره و شكل دكمه ها كافي بود و اگه لازم بود كه اون حوضه ي دايره اي مشخص باشه ميتونستن به طريقي ديگه مشخصش كنن.
عكسايي كه گذاشتم رو ببينيد تقريبا همچين چيزي منظورمه. اينا رو اونطور كه خودم دوست داشتم در طراحيش يه كم دست بردم و اديت كردم.

راستي تصميم رو هم گرفتم.در اولويت اول يه آيپاد و ويس ركوردر اگر نشد و نتونستم گير بيارم يا هر چيز ديگه فقط zen neeon 2 كه به احتمال زياد بايد ركوردش mp3 باشه چون تو neeon 1 كه اينطور بود.
البته اين يكي رو هم دو تا نمايندگيه كريتيو توي شيراز تا اون روز كه من پرسيدم نداشتن.باز 4 شنبه ميرم بپرسم و بالاخره بخرم.
يك نفرم واسه خريد آيپاد + ركوردر از دوبي بهم قول داده كه اونم 4 شنبه معلوم ميشه كه واسم گرفته يا نه.
مشكل اينجاست كه نميدونم ويس ركودش چيه ؟ چه ماركيه و چه قيمتيه ؟ آخه شيراز اين مخلفات اپل رو من نديدم.
البته آيپاد هست.
3 يا 4 ماه پيش توي مجتمع ستاره يه مغازه زده بودن كه فقط محصولات اپل رو داشت .نمي دونم چي شد كه يه باره غيب شد.دو سه روز پيش كه رفتم اصلا نبودش.فكر كنم چون هيچي تبليغ نكرد كسي هم ازش خريد نكرده بيخيال شده..خلاصه هنوز پايگاه اپل :happy: رو در شيراز پيدا نكردم.
جناب سيمور گفتيد دوباره بپرسم:
اين CSTN display مالZEN Neeon 2 چه ويژگيهايي داره ؟ قيمتش چنده؟ در هر 3 حجم.(اگر اطلاع داريد)
يه سئوال متفرقه(فقط از سر كنجكاوي):
آيا اين سيمور همون برادر بزرگ فراني و زويي هست؟ همون مرد مبهم "يك روز خوش براي موز ماهي" يا نه، كلا" يه كس ديگست؟

ipod-red1.JPG

ipod-red2.JPG

ipod-red3.JPG

siavash_82ir@ya

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سایت راهکارنوین در راستای خدمت جامعه و ارائه هرچه بهتر و بیشتر خدمات رایگان به شما هموطنان گرامی ، عملکرد سیستم تبلیغاتی خود را بشرح ذیل اعلام میدارد :

ارسال رایگان آگهی به مدت ( یک هفته و یک ماه ) به هر تعداد که مایل باشید .

ارسال آگهی به مدت ( دو ماه ) بدون ستاره = تنها 4000 تومان میباشد .

ارسال آگهی ستاره دار = هر ستاره تنها 2000 تومان میباشد .

ارسال آگهی به مدت ( دو ماه ) ستاره دار = تنها هزینه ستاره ها دریافت خواهد شد.

لازم بذکر است که سیستم سایت بگونه ای طراحی گردیده که آگهی های درحال نمایش را برحسب ستاره هایی که برای آن منظور گردیده به نمایش میگذارد ، پس آگهی های ستاره دار همیشه در صدر آگهی های بدون ستاره قرار دارند مورد بازدید بیشتر قرار خواهند گرفت .

هر آگهی که در سایت ارسال میگردد بعد از تائید توسط مدیریت ، سیستم بصورت خودکار آگهی را به تمامی موتورهای جستجو معرفی کرده تا آگهی شما عزیزان در معرض بازدید بیشتری قرار گیرد و همگان براحتی از خدمات ، محصولات ، نیازهای شما و غیره... آگاه گردند .

با توجه به کارمزد بسیار اندکی که از سوی مشتری نسبت به سایتهای دیگر دریافت میگردد ، امیدواریم بتوانیم میزبان خوبی برای تبلیغات شما عزیزان باشیم.

توجه : دوست داری پول دربياری...!؟

اعضایی که فردی را به سایت معرفی کنند و فرد معرفی شده در سایت آگهی ستاره دار و یا دو ماهه ارسال نماید ، برای شخص معرف پورسانتی معادل 25% کارمزد دریافت شده در نظر گرفته خواهد شد که هر ماه یکبار به حساب بانکی وی واریز خواهد شد .

مثال : فرد معرفی شده آگهی 9 ستاره به مدت یک ماه به سایت ارسال میدارد که کارمزد این آگهی برابر است با :

( 9ستاره × قیمت هرستاره ( 2000 تومان ) = 18000 تومان ) کارمزد شخص معرف = 25% که میشود 4500 تومان ، حالا به این بیاندیشد که در ماه چندین نفر را بدینگونه به سایت معرفی کنید آنوقت است که میتوانید پورسانت این سایت را بعنوان یک حقوق برای خود در نظر بگیرید .

بخش کارمندان سایت : در این بخش میتوانید اعضایی که بدین شکل برای ما فعالیت دارند را مشاهده کنید ، درصورتی که شما هم به این جمع بپیوندید مشخصات شما نیز در این لیست قرار خواهد گرفت .

-----------------------------------------------------

ارسال ايميل تبليغاتي :

ارسال ایمیل تبلیغاتی شما در 100،000 ايميل كاربران ايراني و فعال ( شركتها ، موسسات ، افراد گوناگون و .... )

هرتعداد ایمیل که تمایل دارید انتخاب نموده و ارسال آگهی و تبلیغات خود را به ما بسپارید ، کارمزد هر ایمیل = تنها 10تومان ، ساده تر آنکه اگر بخواهید 50،000 ایمیل ارسال کنید کارمزد آن فقط و فقط 5000 تومان خواهد بود .

ارسال فکس تبلیغاتی :

ارسال تبلیغات و آگهی های شما به 5،000 فکس ( شرکتها ، برخی موسسات ، برخی وزارت خانه ها ، برخی سفارتخانه ها ، برخی آزانسهای مسافرتی و ... )

هرتعداد فکس که مایل باشید برایتان ارسال خواهد شد ، کارمزد هر فکس = تنها 20 تومان خواهد بود .

مثال : کاربری خواهان ارسال آگهی خود به 1،000 فکس میباشد ، کارمزد × تعداد فکس ها = تنها 20،000 تومان خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر و درصورت تمایل به اینگونه تبلیغات ( ایمیل تبلیغاتی و فکس تبلیغاتی ) از طریق فرم ( تماس باما ) که در سایت تعبیه گردیده و یا با شماره تلفن : ( 09123464312 آهی ) تماس حاصل فرمائید .

Mehdi.T

کاربر فعال برنامه نویسی
کاربر فعال
لایک‌ها
3
>> من فقط چند شكايت وگله از اين اپل دارم اينجا بگم كه خيلي رو دلم سنگيني كرده
>> اين كه من(و به احتمال زياد خيلي هاي ديگه) سه هفته است مرددم كه كدوم پلير رو بخرم از بد جنسي اپل هست

--
به جرات مي تونم بگم فعلا اپل مٌرد

RAHGOZAR_MEYBOD

Registered User
لایک‌ها
1
بله .. نانو پلاس بهتره ... به چند دلیل : اول اینکه تکنولوژی اش جدیدتره - دوم اینکه صفحه اش pled نیست - سوم اینکه Line in داره - چهارم ( و از همه مهمتر ) اینکه سرعت انتقال داده اش چندین برابر سریعتره ...

در مورد vidz اینجا توضیح بسیار کاملی دادم ... 1 گیگش فکر کنم کمتر از 120 تومن باشه ... اما کلا اگه می خوای بری سمت 120 تومن ، انتخاب های دیگه ای وجود داره ( iaudio u2 - creative zen v plus )

قیمت zen v plus تومن ( 1 گیگ ) حدود 120 و 150 تومن ( 2 گیگ ) هستش حدودی ...

از جناب سیمور و سایر دوستانی که مرا راهنمایی می کنند ممنونم!
قبلا هم گفته بودم که من بودجه ای حدود 90 نومن برای خرید پلیر کنار گذاشته بودم و با راهنمایی دوستان می خواستم کریتیو مدل نانو پلاس بخرم اما وقتی creative v zen plus رو دیدم وسوسه شدم تا با 20-30 تومن بیشتر این پلیر جذاب را بخرم..اما ظاهرا با این بودجه می توان iaudio u2 هم خرید الان نمی دانم چه کنم...کریتیو زن پلاس با آن ظاهر جذاب و آیپاد مانندش دل مرا برده و از طرفی audio u2 هم وسوسه کننده است..!!!
حالا دوباره از دوستان عزیز راهنمایی میخوام؟
کدام یک؟؟؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
من يک Zen Vision:M 30 Black دارم ...که 4 ماه از گارانتي يک سالش مونده (315000 خريدم) ... حالا مي خوام بفروشم، mp3 جديد Microsoft رو بخرم (فکر کنم تا يک مدت ديگه برسه) ... اين رو چند مي تونم بفروشم ؟
فکر نکنم بیشتر از 200 تومن بتونی بفروشی
169.gif
... سعی کن به دوستات بدی ... اینطوری شاید بتونی متقاعدشون کنی که ارزشش رو داره اگه مثلا یه ذره هم بالاتر از این عدد که گفتم بدن ...
detective.gif

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
یکی از دوستام میگه اگه دستگاه شارژی بگیری خیلی بهتره چون این باتری ها خیلی زود تموم میشن و
مدام باید هزینه صرف باتری خریدن کرد...
ولی از طرف دیگه من هر چی می گردم می بینم مدل های شارژی دیگه کیفیتشون پایین تره از zen nano plus
(یا شاید من مدلی رو نمیشناسم؟)شما تو این قیمت حالا یه خورده بالا و پایین پیشنهادی دارین(با اولویت کیفیت
ضبط صدا) یا توصیه می کنین قید شارژی رو بزنم و همین zen nano plus رو بگیرم؟
راستی چرا توصیه کردی یک گیگش رو بگیرم.؟
یه سوال دیگه هم اینکه اگه از این دستگاه ها به عنوان حافظه فلش استفاده بشه کیفیت شون افت نمی کنه؟:wacko:
دوستت درست گفته ... هر چند درباره اینکه شارژی بهتره یا باتری ، اختلاف نظر هست ... من خودم همیشه میگم : شارژی ...

کمپانی ها معمولا توی این range قیمت ، بیشتر مدل های باتری خود می زنن ...شاید ارزون ترین چیز شارژی که به نسبت قیمتش کیفیت خیلی خوبی داره ، مدل craetive slim باشه ... بسیار ظریف و شیک هم هست ...

من توصیه می کنم که قید شارژی رو بزن ... در واقع توصیه می کنم که افزایش بودجه بده اصلا !!!

چون هرکسی که 52 مگ خریده بعد پشیمون شده ... ضمن اینکه اختلاف قیمتشون کمه و ارزش داره که کمی بیشتر پول بدی ...

نه ، حافظه شون مشکلی پیدا نمی کنه ..

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
از جناب سیمور و سایر دوستانی که مرا راهنمایی می کنند ممنونم!
قبلا هم گفته بودم که من بودجه ای حدود 90 نومن برای خرید پلیر کنار گذاشته بودم و با راهنمایی دوستان می خواستم کریتیو مدل نانو پلاس بخرم اما وقتی creative v zen plus رو دیدم وسوسه شدم تا با 20-30 تومن بیشتر این پلیر جذاب را بخرم..اما ظاهرا با این بودجه می توان iaudio u2 هم خرید الان نمی دانم چه کنم...کریتیو زن پلاس با آن ظاهر جذاب و آیپاد مانندش دل مرا برده و از طرفی audio u2 هم وسوسه کننده است..!!!
حالا دوباره از دوستان عزیز راهنمایی میخوام؟
کدام یک؟؟؟
خوب اگه بخوای 120 تومن خرج کنی که مشکلی نیست ... چون zen v plus ، 2 گیگش 120 تومنه فکر کنم ... در مقابل iaudio u2 ، مدل 1 گیگ داره که اونم 120 تومنه ...

در مقایسه iaudio u2 و zen v plus ، مطمئنا zen v plus برنده اس ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
اين كه اپل با اينكه جديدا نسل 2 آيپاد هاش رو بيرون داد و بازهم امكان ضبط صدا رو داخلش قرار نداده فكر ميكنم فقط از جنس خرابيشونه.

دومين كار عجيبي كه فكر ميكنم كرده اون دايره سفيد رنگ روي نانو هست كه به نظر شخصيم غيراز بد قيافه كردن آيپاد وجودش دليل ديگه اي نداشته باشه.

//
اين ZEN Neeon 2 چه ويژگيهايي داره ؟ قيمتش چنده؟ در هر 3 حجم.(اگر اطلاع داريد)

يه سئوال متفرقه(فقط از سر كنجكاوي):
آيا اين سيمور همون برادر بزرگ فراني و زويي هست؟ همون مرد مبهم "يك روز خوش براي موز ماهي" يا نه، كلا" يه كس ديگست؟
در واقع بدجنسی شون نیست ... سیاست کمپانیه ... معتقدن که اگه قرار باشه اینا رو بذارن تو دستگاه ، اولا قیمت بازم بالا میره که باعث کم شدن فروش میشه ، ثانیا میگن که نمیشه با یه دست چندتا هندونه برداشت و هر چیزی باید یه کار رو انجام بده و اون رو هم درست انجام بده ...

//
برعکس من همونجوری خوشم میومد ... همونطور که گفتی سلیقه اس ...
nail.gif

//
برتری های نئون 2 : ( خوب شد یاداوری کردی )

+ حافظه مدل های 5 گیگ و ایناش هم فلش هستش ( در حالیکه قبلا هارد بود )
+ صفحه اش رنگیه و البته بزرگتر ...
+ عکس و فیلم نشون میده ...
+ در مورد ضبط به mp3 مطمئن نیستم ... بذار چک کنم ... تو هم بعدا دوباره یادآوری کن ...

//
بله همون سیمور هستش ( هستم !! ) و خوشحالم که هر از چند وقت یکبار کسی به این نکته اشاره می کنه ...
cat33.gif

Mehdi.T

کاربر فعال برنامه نویسی
کاربر فعال
لایک‌ها
3
seymour جان تشکر
>> فکر نکنم بیشتر از 200 تومن بتونی بفروشی
منم همينطور فکر مي کنم اما از دوستام کسي نيست
حالا شما جاي من بودي حاضر بودي zen vision:m رو به اين قيمت بفروشي يک zune بخري ؟
البته اونم بياد ايران بايد بالاي 290 باشه

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
seymour جان تشکر
>> فکر نکنم بیشتر از 200 تومن بتونی بفروشی
منم همينطور فکر مي کنم اما از دوستام کسي نيست
حالا شما جاي من بودي حاضر بودي zen vision:m رو به اين قيمت بفروشي يک zune بخري ؟
البته اونم بياد ايران بايد بالاي 290 باشه
نه حاضر نبودم ... همین vision:m هنوز سالاره ...
king.gif
... تازه مدل 60 گیگش هم اومده ایران ... ضمن اینکه انتقاداتی به این zune وارده ظاهرا ...
263cylj.gif

nakamichi

Registered User
لایک‌ها
4
سلام سيامك ؛‌ خوبي مهندس ؟ انتظارات واسه PS3 كه به پايان رسيد وقتشه يه تحولي ايجاد كني ....

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
علت حادثه رو ذکر میکنین؟؟
120.gif
فکر کنم منظورش این بود که " با این انتقادهایی که تو کردی باید آب بشن برن تو زمین "
sad24.gif
43r4jed.gif
...

پی نوشت : راستی یه سوال مطرح شد صفحه پیش ، من خودم شک دارم
1655.gif
: اگه بخوای از ipod بعنوان hard استفاده کنی ، لازمه که حتما itunes نصب باشه یا نه ؟ ... ( چون اونطور که من دیدم باید از طریق itunes این رو تبدیل به هارد کنیم ) ...

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
نه حاضر نبودم ... همین vision:m هنوز سالاره ...
king.gif
... تازه مدل 60 گیگش هم اومده ایران ... ضمن اینکه انتقاداتی به این zune وارده ظاهرا ...
263cylj.gif

فقط انتقاداتی؟؟
sarcastic_hand.gif

میشه گفت حتی یه review رسمی که نظرش مثبت بوده هم نداشته!
168uav4.gif
بن کل تعطیله!!
doofywave%5B1%5D.gif
یه سایت بود تمام review های zune رو جمع کرده بود، آخر به این نتیجه رسیده بود که باید زرشک زرین بهش بدن!!
25r30wi.gif
واقعا هیچ gadget ای انقدر نظر منفی نداشته...
4628.gif

سلام سيامك ؛‌ خوبي مهندس ؟ انتظارات واسه PS3 كه به پايان رسيد وقتشه يه تحولي ايجاد كني ....

علیک! شما خوبی استاد؟
mornincoffee.gif

هروقت دستم رسید به یکیش اونوقت انتظارم پایان میرسه! فعلا که باید به review خوندن و دیدن فیلمهای YouTube خودمو قانع کنم!
4628.gif

ای بسوزه پدر بی پولی!!
cry2.gif

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
فکر کنم منظورش این بود که " با این انتقادهایی که تو کردی باید آب بشن برن تو زمین "
sad24.gif
43r4jed.gif
...

پی نوشت : راستی یه سوال مطرح شد صفحه پیش ، من خودم شک دارم
1655.gif
: اگه بخوای از ipod بعنوان hard استفاده کنی ، لازمه که حتما itunes نصب باشه یا نه ؟ ... ( چون اونطور که من دیدم باید از طریق itunes این رو تبدیل به هارد کنیم ) ...

لوووووووووووول! خب نظر هرکی محترمه!
biggrin.gif

نه نیازی نیست!‌عین یه USB Mass Storage Device معمولی شناخته میشه!
character0144.gif
(تو Win XP) ولی اگه روش آهنگ بریزی از این حالت دیگه پخش نمیشه با ipod! فقط برای Storage کاربرد داره!
298.gif

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
من واقعا از پست بي جاي خودم عذر خواهي ميكنم !
اگه منظورت اینه که " جاش اینجا نیست " اشکال نداره
victory.gif
... شما و سونی جان خودی هستید و کوپونتون معتبره ...
xlb.gif

نه نیازی نیست!‌عین یه USB Mass Storage Device معمولی شناخته میشه!
character0144.gif
(تو Win XP) ولی اگه روش آهنگ بریزی از این حالت دیگه پخش نمیشه با ipod! فقط برای Storage کاربرد داره!
298.gif
اها ... مرسی ..
rastaman2.gif

بالا