• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

توپ طلا

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
ونگر حرف حساب زده، زیاد از حد این جایزه بزرگ شده. قبلا اینطوری نبود. برخی تیمها که خودشون رو در این جایزه عقب می بینند خیلی به شانتاژ این مسئله کمک کردند و به این حساسیت ها دامن زدند.

حساسیت این جایزه حتی به مسی هم ضربه زده. این جایزه تبدیل به یک دوئل دونفره بین مسی و رونالدو شده. جایزه که عمرا حذف نمیشه ولی امیدوارم از اثرات منفی اش روی فوتبال اروپا کم بشه. ریبری پشت هم مصاحبه میکنه که من باید توپ طلا رو بگیرم.

رونالدو میگه در مراسم حاضر نمیشم. انچلوتی میگه رونالدو نشه اعتصاب میکنم. رومنیگه از اون سمت ار ریبری حمایت میکنه. مسی خودخواهانه بازی میکنه و حتی برخی اوقات دوست نداره تعویض بشه و مسئله رو خیلی شخصی میبینه.

شاید یکی از دلایل این مسئله بردن 4 بار پیایی بوسیله ی مسی بوده اما هر علتی که داشته بیش از اون چیزی که ارزش داره حساس شده. یک جایزه ی فردیه دیگه. خودکشی نباید کرد واسش. رونالدو در حال حاضر صد درصد میبایست توپ طلا رو بگیره. بعد از گرفتن توپ طلا توسط رونالدو اینبار باید منتظر مصاحبه های ریبری و دست اندرکاران بایرن مونیخ و حواشی جدید بود.

چیزهایی که قبلا اصلا نمی دیدیم.
قبلا دیدیم فک کنم!
همش تقصیر رای های احساسی و کورکورانه بعضی کاپیتان هاس!
سال 2010 اسنایدر حقش بود الان ریبری!
ریبری به قول خودش فقط امسال شانس بردنشو داره!
از اون طرف نمیدونم از اروپایی ها بدشون میاد همش به نماینده های امریکای جنوبی رای میدن سال 97 اصلا رونالدو حقش نبود!

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
قبلا دیدیم فک کنم!
از اون طرف نمیدونم از اروپایی ها بدشون میاد همش به نماینده های امریکای جنوبی رای میدن سال 97 اصلا رونالدو حقش نبود!

جدا از عملکرد تیمی، عملکرد فردی ریبری هم بهتر از اسنایدر بوده. سال 2010 حتی اینیستا با بازی درخشانش در جام جهانی و گل پایانی هم جز شانس های اول بود.
سال 97 رونالدو بینهایت آماده بود. فرمی داشت که هیچ وقت مجددا نتونست بهش برگرده. اون زمان مثل امروز دنیا به دو قسمت بارسا و رئال تقسیم نشده بود.

differentboy1994

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
2,260
از لحاظ توانایی های فردی در کل به نظرم مسی یکم بهتر از رونالدوست و رونالدو بهتر از ریبری.
امسالو بخوایم بگیم به نظر من رونالدو باید بشه.

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
جدا از عملکرد تیمی، عملکرد فردی ریبری هم بهتر از اسنایدر بوده. سال 2010 حتی اینیستا با بازی درخشانش در جام جهانی و گل پایانی هم جز شانس های اول بود.
سال 97 رونالدو بینهایت آماده بود. فرمی داشت که هیچ وقت مجددا نتونست بهش برگرده. اون زمان مثل امروز دنیا به دو قسمت بارسا و رئال تقسیم نشده بود.
اگه آمار پوئن پاس های اسنایدر رو مدیدی این حرفو نمی زدی!
منظورم همون پاس هایی که ایجاد موقعیت میکنه مثه پاس پشت مدافعین - پاس عمقی - ارسال صحیح - پاس گل و...
بعد از اون هم بی شک اینیستا!
سال 97 حق رونالدو بود؟! :|
زیدان به خاطر این که الجزایری بود یه سبد رای تو آفریقا داشت! رونالدو هم تو آمریکای لاتین!
رای های احساسی توسط کاپیتان ها!

مهراب 17

Registered User
لایک‌ها
895
[h=1]رونالدو: پلاتيني مي‌خواست مرا تحريک کند[/h]
[h=2] ستاره رئال مادريد بر اين باور است که رييس يوفا با صحبت‌هاي اخيرش مي‌خواسته او را تحريک کند.[/h]
00944175.jpg

کريستيانو رونالدو به خاطر اينکه فکر مي‌کند ميشل پلاتيني قصد برانگيختن خشم وي را داشته است تهديد کرده در مراسم اهداي توپ طلا شرکت نخواهد کرد.

پلاتيني چندي پيش به شوخي اعلام کرده بود مهلت راي گيري در سايت فيفا براي انتخاب بهترين‌ها به اين دليل تمديد شده که رونالدو راي بيشتري بياورد اما ستاره پرتغالي نيز در واکنش گفته که رييس يوفا اين حرف را به شوخي نزده و آن را به شکلي جدي به زبان آورده است.

البته رونالدو هيچ پاسخي به پلاتيني نداده اما تهديد کرده در مراسم 13 ژانويه (23 دي) که در زوريخ براي انتخاب بهترين بازيکن فوتبال دنيا برگزار خواهد شد شرکت نمي‌کند.

رونالدو در اين زمينه گفت: فکر مي‌کنم پلاتيني با اين حرف‌ها قصد تحريک کردن يا عصباني کردن من را داشته است. به هيچ وجه پاسخ او را نمي‌دهم اما ممکن است در روزي که قرار است جايزه بهترين‌ بازيکن داده شود در زوريخ باشم، شايد هم نباشم.

گفتني است رونالدو در دو ديدار اخير رئال مادريد به دليل آسيب ديدگي شرکت نکرده است. البته او در 18 ديدار پيشين اين تيم در کليه رقابت‌ها به شکل ثابت براي رئال به ميدان رفته بود.

rezatt

Registered User
لایک‌ها
674
اگه قرار بر این باشه که توپ طلا رو بر اساس عملکرد دو سه ماه اخیر بدن باید بدن رونالدو مثل همین جایزه مارکا که بهترین بازیکن سال گذشته لالیگا رو بر اساس عملکرد این فصل به رونالدو دادن ولی اگه کل سال رو در نظر بگیرن ریبری و مسی مستحق ترن

fanoseshab

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
312
رونالدو، مسی و ریبری سه نامزد نهایی توپ طلای ۲۰۱۳

13920918000359_PhotoA.jpg

سه نامزد نهایی دریافت جایزه توپ طلای ۲۰۱۳ از سوی فیفا معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس، فیفا و فرانس فوتبال رسما اعلام کردند که کریستیانو رونالدو، لیونل مسی و فرانک ریبری، سه نامزد نهایی توپ طلای 2013 هستند. برنده معتبرترین جایزه فوتبال جهان 13 ژانویه (23 دی) در زوریخ معرفی خواهد شد.

مسی پس از سال 2007 هر ساله به جمع سه نامزد نهایی راه یافته است. وی در سال 2007 بعد از کاکا و رونالدو در مکان سوم قرار گرفت؛ در سال 2008 پس از کریستیانو رونالدو دوم شد و برای اولین بار در سال 2009 توانست این جایزه را کسب کند. مسی پس از آن در سال‌های 2010، 2011 و 2012 نیز توانست توپ طلا را به دست بیاورد.

فینالیست شدن برای رونالدو هم مسئله جدیدی نیست. وی در سال 2007 دوم شد و در سال 2008 توانست توپ طلا را به دست آورد. پس از آن مسی مانع از کسب این جایزه توسط او شد. وی در سال‌های 2009، 2011 و 2012 در مکان دوم قرار گرفت اما در سال 2010 نتوانست به جمع نامزدهای نهایی ملحق شود.

سه نامزد نهایی این جایزه سال متفاوتی را پشت سر گذاشتند. لیونل مسی بین ژانویه و آوریل نتوانست بازی کند و سپس یک مصدومیت در لیگ قهرمانان اروپا باعث یک سری مشکلات برای وی شد که هنوز هم با آن دست و پنجه نرم می‌کند. به هر حال وی در لیگ گذشته توانست 47 گل به ثمر برساند.

ریبری در بایرن مونیخ یک فرمانده است که سال گذشته تمام افتخارات از جمله قهرمانی در بوندس لیگا و لیگ قهرمانان را به دست آورد.

کریستیانو رونالدو در اواخر 2013 عملکردی فوق‌العاده داشت و در تیم ملی پرتغال و رئال مادرید درخشید.

ansar313

Registered User
لایک‌ها
291
توپ طلا باید به ریبری برسد تا بار دیگر حقانیت اسلام ثابت شود.

Silvan

Registered User
لایک‌ها
1,172
قبلا دیدیم فک کنم!

اینتر و اسنایدر بدون خوزه رو تو اون نیم فصل دیدیم تو اون اینتر خوزه هم گابریل میلیتو با فاصله بهترین بازیکن بود... سال 2010 هم شایستگی قهرمانان جهان (اینیستا و ژاوی ) صد ها بار بیش از اسنایدر بود...

گیر دادن به The Phenomenon از اون حرفاست ... تنها بازیکنی که من دیدیم در سطح مسی بازی میکنه رونالدوی بارسا بود... به قول روماریو رونالدو اگه مصدوم نمیشد باید 11 بار برنده توپ طلا میشد... کاناوارو: رونالدو بهترین بازیکن تاریخ هست... کاپلو: رونالدو بهترین بازیکنی بود که باهاش کار کردم و ...

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,646
توپ طلا باید به ریبری برسد تا بار دیگر حقانیت اسلام ثابت شود.

سطح ریبری از رونالدو پایینتره
در مورد جام هم اگه اشتباه نکنم یه سال اینیستا از مسی یه جام بیشتر گرفته بود ولی اخرش مسی گرفت
توانایی فردی مد نظره

Miracles

Registered User
لایک‌ها
805
جایزه بهترین بازیکن سال اروپا بسیار باارزش تر و معتبرتر از توپ طلا هست چون توسط کارشناسان و روزنامه نگاران حرفه ای ورزشی انتخاب میشه
ولی برنده توپ طلا رو کاپیتان ها و مربی های تیم های ملی فوتبال جهان انتخاب می کنن که بعضا احساسی هست یه نمونش نکونام که گفته مسی امسال بهترین نیست ولی من بازم بهش رای میدم

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
جایزه بهترین بازیکن سال اروپا بسیار باارزش تر و معتبرتر از توپ طلا هست چون توسط کارشناسان و روزنامه نگاران حرفه ای ورزشی انتخاب میشه
ولی برنده توپ طلا رو کاپیتان ها و مربی های تیم های ملی فوتبال جهان انتخاب می کنن که بعضا احساسی هست یه نمونش نکونام که گفته مسی امسال بهترین نیست ولی من بازم بهش رای میدم

از نظر کیفی تا حدی، اما نه انچنان. مثلا روزنامه AS به رونالدو رای داد. یه سری جانب داری ها انجام میشه خلاصه. هرچند که با رای امسال AS هم رونالدو دومم نشد.

امسال ریبری اول با 36 رای

مسی 14

و رونالدو 3

با این تفاسیر رونالدو توپ طلا رو ببره حق خوری بسیار بزرگی انجام شده ولیاقت نداشته. :D

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,646

پس همون بهتر ک بازیکن اسیا زفرتی :D هم نشد

مهراب 17

Registered User
لایک‌ها
895
اسکولاری: مسی از من خواست برای توپ طلا به او رای بدهم!
اسکولاری اعلام کرد به این دلیل به رونالدو رای داده چون احساس می کند او سال بهتری را نسبت به مسی و ریبری پشت سر گذاشت. لوئیس فیلیپه اسکولاری، سرمربی تیم ملی برزیل، تایید کرد که رای اولش برای توپ طلای امسال را به کریس رونالدو، ستاره رئال مادرید داده و این ستاره پرتغالی را شایسته کسب این جایزه دانست. فیفا چند روز قبل فهرست نهایی توپ طلا را اعلام کرد و رونالدو در کنار مسی و ریبری برای رسیدن به توپ طلای سال 2013 رقابت می کنند. اسکولاری اعلام کرد به این دلیل به رونالدو رای داده چون احساس می کند او سال بهتری را نسبت به مسی و ریبری پشت سر گذاشت. او به خبرنگاران گفت:" من قبلا گفته بودم که به چه کسی رای می دهم. بهترین بازیکن فعلی دنیا، کریس رونالدوست. شاید مسی از حرف من خوشش نیاید. وقتی با هم صحبت می کردیم، او به من گفت:" بهتر است به من رای بدهی" و من جواب دادم:" نه، به تو رای ندادم زیرا کریس شایستگی اش را داشت؛ به ویژه امسال " او بهترین بازیکن سال بوده است." اسکولاری با رونالدو در تیم ملی پرتغال کار کرد و در آخرین سال همکاری آنها بود که رونالدو توانست به توپ طلا برسد.

hamed-nvidia

Registered User
لایک‌ها
34
امسالم مسی برنده هست

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,646

Silvan

Registered User
لایک‌ها
1,172
اون موقع ریبری رو مسخره میکنن ک دنبال رای جمع کردنه

شما واقعا اعتقاد داری این خبر درسته!!!؟؟؟ غیر از دشمنی برزیل و آرژانتین، اینکه فیل مربی رونالدو بوده، اینکه پرتقال و برزیل به هم بسیار نزدیک هستند و ... واقعا فکر میکنی مسی و رونالدو میرند شخصا به مردم میگند بهمون رای بدید؟

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939
اسکولاری: مسی از من خواست برای توپ طلا به او رای بدهم!
اسکولاری اعلام کرد به این دلیل به رونالدو رای داده چون احساس می کند او سال بهتری را نسبت به مسی و ریبری پشت سر گذاشت. لوئیس فیلیپه اسکولاری، سرمربی تیم ملی برزیل، تایید کرد که رای اولش برای توپ طلای امسال را به کریس رونالدو، ستاره رئال مادرید داده و این ستاره پرتغالی را شایسته کسب این جایزه دانست. فیفا چند روز قبل فهرست نهایی توپ طلا را اعلام کرد و رونالدو در کنار مسی و ریبری برای رسیدن به توپ طلای سال 2013 رقابت می کنند. اسکولاری اعلام کرد به این دلیل به رونالدو رای داده چون احساس می کند او سال بهتری را نسبت به مسی و ریبری پشت سر گذاشت. او به خبرنگاران گفت:" من قبلا گفته بودم که به چه کسی رای می دهم. بهترین بازیکن فعلی دنیا، کریس رونالدوست. شاید مسی از حرف من خوشش نیاید. وقتی با هم صحبت می کردیم، او به من گفت:" بهتر است به من رای بدهی" و من جواب دادم:" نه، به تو رای ندادم زیرا کریس شایستگی اش را داشت؛ به ویژه امسال " او بهترین بازیکن سال بوده است." اسکولاری با رونالدو در تیم ملی پرتغال کار کرد و در آخرین سال همکاری آنها بود که رونالدو توانست به توپ طلا برسد.

امروز صبح هم تو اخبار ورزشی ( شبکه خبر ) این خبرو اعلام کرد

بالا