برگزیده های پرشین تولز

جام ملتهای آسیا 2007

چه تیمی قهرمان آسیا میشود ؟

• ایران

Votes: 38 39.6%
  • عربستان

Votes: 6 6.3%
  • چین

Votes: 0 0.0%
  • کره جنوبی

Votes: 12 12.5%
  • ژاپن

Votes: 22 22.9%
  • استرالیا

Votes: 15 15.6%
  • تیم دیگر

Votes: 3 3.1%

• Total voters
    96

Majid_4553

کاربر برنزی تالار فوتبال - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
653
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
ليست اسامي داوران جام ملت‌هاي 2007
دو ايراني در فهرست رقابت‌هاي فوتبال جام ملت هاي آسيا

كنفدراسيون فوتبال آسيا نام داوران و کمک داوراني که در جام ملت هاي آسيا 2007 سوت خواهند زد را اعلام کرد.
24. منکوانده اواريست - کامرون

این دوتا آفریقایی چرا اسمشون هست؟
مگه داورا نباید آسیایی باشن؟

M A T R I X

Registered User
لایک‌ها
2
ببین دوست من

درسته خدا با همه انسانهای خوب و درست کار هست. مگه فقط خدا با ماست ؟ یعنی با اونا نیست !!!

من نگفتم اینکه ما در همون مراحل اول اوت میشیم به این دلیله که بازیکنامون سطح پایینن.

دلیل من همون چیزاییه که باعث از بین رفتن تیم امید شد. باعث وقفه و تاخیر در اتمام لیگ شد.
باعث بازموندن استقلال از جام آسیا شد ؟!؟!؟!

فهمیدی چی ؟! عدم برنامه ریزی

در حقیقت اینکه میگن ما برنامه ریزیمون غلطه یه حرف اشتباهه !! ما اصلا برنامه ریزی نداریم.(درست و غلطش بماند)

عدم برنامه ریزی باعث شد که لیگ برتر طول بکشه و بازیکنی مثل نیکبخت مصدوم بشه ....

عدم برنامه ریزی باعق حذف تیم امید شد. تو اون تیم ما از نظر مهره کمی از بقیه نداشتیم.

نباید با این سیستم و این مسئولان دلمون رو الکی خوش کنیم. بد نیست یه نگاهی هم به دور و اطراف خودتون بندازید و ببینید که بقیه تیمها دارن کجا میرن.

آقای محصص (همون کارشناس معروف) گفته که تا درجه 3 آسیا فاصله زیادی نداریم. به نظر من که حق گفته
============================

امیدوار بودن خوبه. به خدا توکل کردن هم خوبه اما همیشه گفتن از تو حرکت از خدا برکت.

وقتی ما عملا برنامه ریزی ای نداریم چطور میخوایم با یا علی گفتن قهرمان بشیم.

من دوست دارم تیم کشورم قهرمان اسیا بشه اما به نظر من اگه ایران به فرض محال قهرمان هم بشه همش حاصل معجزه و حادثه بوده.
حالا صبر می کنیم و میبینیم.

حرفات رو خیلیش رو قبول دارم مهرداد جان ...
اما کامل نیست! چرا !؟

درسته که یکی از اصلی ترین کارها داشتن یه برنامه ریزی درسته - درسته که باید پول خرج کرد - باید بازیهای تدارکاتی درست و حسابی داشت - یه مربی با دانش باید داشت و ...
اما همه چیز منوط به برنامه ریزی ... پتانسیل بالای بازیکنا و برنامه ریزی دو تا چیز مکمل هم هستند .
به عنوان مثال همین عربستانی که شما مثال زدی .. نمونه بارزیه بین غرب آسیاییها :
قبل از جام جهانی عربستان 10-12 تا بازی تدارکاتی خیلی خوب برگزار کرد با تیمهای بزرگی چون پرتغال .. تو فوتبال عرب هم که پول بیش از حد نیاز خرج میشه ... برنامه ریزیشون هم عالیه .. مربی های خیلی خوب رو هم میارند ...ولی آیا به نتیجه رسیدند تو جام جهانی !؟ طبق معمول از ضعیف ترین تیمها بودند .
دلیلش اینه که بازیکنهاشون اون پتانسیل لازم رو نداشتند.
اگه بخوایم مقایسه کنیم , از نظر من داشتن بازیکن آماده بیشتر از برنامه ریزی خوب میتونه دال بر موفقیت یک تیم باشه ...
الآن از بین تیمهای ایران و عربستان - چین - کره جنوبی : ایران شرایطش بهتره .. چرا ؟!
چون بازیکنهای ایرانی واقعا" تو آسیا استثنائی هستند .. اگه بخوایم یه امار درست و حسابی بگیریم و 50 تا بازیکن برتر آسیا رو نام ببریم شاید 20 تاشون ایرانی باشن .. 15 تاشون استرالیایی و بقیه ..
عربستان ، چین و کره برنامه ریزیشون عالیه ولی تو این دوره بازیکن مطرح و درست و درمون زیادی ندارند ! (کره به خاطر نبود 3 تا بازیکن اصلیش از لیگ برتر انگلیس!)
رقبای ایران هم تا نیمه نهایی مسلما" از بین این تیمها هستند !
اما به قول خود شما فوتبال هست و 1000 تا اتفاق و اما و اگر ...
تو بازی نیمه نهایی ... مثلا" مقابل ژاپن :
فوتبال ژاپن تو برنامه ریزی خیلی از ما جلو تره و در مورد بازیکن هم چندان از ما عقب نیست ولی باز هم هر کاری کنن ... اونا علی کریمی ندارند که تو یه حرکت بتونه چند نفر رو جا بزاره و گل بزنه ... اونا نکونام ندارند که شاید با یه شوت از وسط زمین بتونن دروازه ما رو باز کنند ! اونا مهرزاد معدنچی ندارند که به شکل عجیبی گل بزنه .. اونا سرزنی مثه هلی کوپتر ندارند !!
هر چند اونها امثال شونسوکه ناکامورا و آلکس رو دارند که در نوع خودشون عالی اند .. حتی ناکامورا بهترین بازیکن دوره قبل شناخته شد .. ولی همه میدونیم که عنوان بهترین بازیکن فقط برازنده ی علی کریمی بود.. آقای گل اون مسابقات ..

بزار واست برزیل رو مثال بزنم : کشور برزیل برنامه ریزی داره ؟! نه ...
مربی درست و درمونی داره ؟! نه ...
پول خرج فوتبال می کنند ؟! نه ...
با تیم قوی تر از خودش بازی دوستانه میزاره ؟! نه .. ( قوی تری نیست ! اغلب بازیهاش مثه همین ایران- جامائیکا ست واسش!)
اما برزیل بازیکنهای خیلی خوبی داره ... اینه که باعث میشه برزیل بر قله ی فوتبال جهان باشه !
عوضش آلمان بازیکناش به نسبت سایر اروپایی ها متوسط هستند ! برنامه ریزی خیلی قوی ای داره !
ولی ...
پس بودن بازیکن مقدم بر برنامه ریزی !

به هر نحو ... من به این تیم خیلی امیدوارم !
من از قلعه نوعی متنفرم ولی به تیمش امید دارم !
درسته که جامائیکا در حد ایران نبود ...
ولی یه حرکتهایی تو اون بازی بود که به من قوت قلب میداد ..
پاس مهدوی کیا به معدنچی...
تو فوتبال ایران .. زمان برانکو هیچوقت ندیده بودیم که تو اون شرایط بازیکن ها به همدیگه پاس بدن ولی ..
یا تو بازی غنا و ....

یا حق !
morgensmile.gif

جالبه !
پارسال همه انتظار داشتن ایران قهرمان جهان بشه !

ولی الان ...

آرزو بر جوانان عیب نیست !
consoling2.gif

میدونم از حرفای من خوشتون نیومده اما حقیقت همینه

شما نگاه کن همین تیم عربستان داره چطوری کار می کنه. نصف تیم امیدش تیم امید ما رو شکست داد. تازخ اونم در تهران

libras.gif

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
امیدوارم ایران قهرمان بشه !
حداقل نائب ؟ !

ahmad_ahmad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
گزارش يک روزنامه‌ي مالزيايي از تيم ملي فوتبال:
ايران وقت تلف نمي کند

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: ورزشي - فوتبال

يک روزنامه مالزيايي در گزارشي به حضور تيم ملي فوتبال ايران در اين کشور براي شرکت در رقابت هاي جام ملت هاي 2007 آسيا پرداخته است.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، حضور تيم ملي ايران در مالزي نگاه رسانه هاي اين كشور را به خود دوخته است. يك روزنامه‌ي اين كشور درباره‌ي تيم ملي ايران نوشت: « ايران در نخستين تمرين خود نشان داد که کاري بسيار جدي در رقابت هاي جام ملت هاي آسيا دارد. بازيکنان اين تيم روز پنجشنبه 2 ساعت تمام تمرين دشواري داشتند. امير قلعه نويي سرمربي تيم ملي با زانويي ورم کرده تمرين را به پايان برد و حاضر نشد با خبرنگاران گفت و گو کند.

اين درحالي بود که علي کريمي نيز مصاحبه نکرد و به خبرنگاران گفت که خيلي خسته است.

در حقيقت کريمي حرف هاي خود را در زمين با گلزني در بازي تمريني زده بود.»

ahmad_ahmad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
گزارش خبرنگار ايسنا از مالزي؛
فريدون زندي:
از حضور در جام ملت‌ها هيجان‌زده‌ام
در خط مياني راحت‌تر از دفاع بازي مي‌كنم

هافبك تيم ملي فوتبال ايران گفت: از حضور در رقابت‌هاي جام ملت‌هاي آسيا و رويارويي با حريفان آسيايي هيجان‌زده‌ام.

فريدون زندي كه براي نخستين بار در تورنمنتي آسيايي شركت مي‌كند در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) اظهار كرد: از قبل بسيار خوشحال بودم كه مي‌توانم در جام ملت‌هاي آسيا بازي كنم. هم اكنون نمي‌دانم در مالزي چه اتفاقي مي‌افتد. با اين حال از حضور در رقابت‌هاي جام ملت‌هاي آسيا و رويارويي با حريفان آسيايي هيجان زده هستم.

وي كه در اردوي مالزي بسر مي‌برد، درباره‌ي شرايط فعلي تيم ملي گفت: تمرينات سه هفته‌ي اخير تيم ملي بسيار خوب برگزار شده است. خوشبختانه بازيكن مصدومي در تيم وجود ندارد و در چند روز باقي‌مانده تا نخستين بازي بايد با تمام توان تمرينات خوب خود را ادامه دهيم، نخستين بازي برابر ازبكستان براي ما بسيار مهم است. اميدوارم كه بتوانيم با پيروزي در اين ديدار با روحيه‌اي بالا رقابت‌هاي خود را ادامه دهيم.

زندي در پاسخ به اين سوال كه در خط دفاع عملكرد بهتري داري يا در خط مياني؟ گفت: طبيعي است كه در خط مياني راحت‌تر باشم. در بازي با غنا براي نخستين بار بود كه در پست دفاع بازي مي‌كردم. اين مساله در عين حال كه چندان بد نبود اما، خيلي هم خوب نبود. به هر حال من بازيكن هستم و هر تصميمي كه كادر فني بگيرد را مي‌پذيرم.

ahmad_ahmad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جام ملت‌هاي فوتبال آسيا - گروه سوم
وحيد هاشميان:
شرايط آب و هوايي مالزي بزرگ‌ترين مشكل تيم‌هاست
پيروزي برابر ازبكستان نيمي از راه صعود خواهد بود

مهاجم تيم ملي فوتبال ايران گفت: گرما، فشار هوا و رطوبت بزرگترين مشكل تمام تيم‌هاي حاضر در رقابت‌هاي جام ملت‌هاي آسياست.

وحيد هاشميان كه در اردوي تيم ملي فوتبال در مالزي بسر مي برد،‌ در خصوص آخرين وضعيت تيم ملي ايران در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: شرايط خوبي داريم. دو بازي نسبتا ساده مقابل تيم‌هاي غنا و جامائيكا داشتيم و مربيان در اين دو ديدار به خواسته‌هاي خود رسيدند. اميدوارم كه پنج ، شش روز باقيمانده تا شروع رقابت‌هاي جام ملت‌هاي آسيا به آمادگي كامل دست يابيم.

هاشميان نخستين بازي برابر ازبكستان را سخت‌ترين بازي ايران در مرحله‌ي گروهي دانست و گفت: هميشه در چنين تورنمنت‌هايي نخستين بازي بسيار مهم است. بسياري از تيم‌ها از جمله آلمان در رقابت‌هاي اين چنيني بازي‌هاي خود را بد آغاز مي‌كنند اما، آن را به خوبي به پايان مي‌رسانند. مهم اين است كه ما پاياني خوش داشته باشيم. با اين حال پيروزي برابر ازبكستان نيمي از راه صعود ما خواهد بود.

وي به شرايط آب و هوايي مالزي اشاره كرد وگفت: گرما، فشار هوا و رطوبت مشكل تمام تيم‌هاست و صد در صد بر تيم ما نيز تاثير مي‌گذارد، اما اين چيزي نيست كه فقط مشكل ما باشد، بايد با قدرت بالاي بدني خود اين مشكل را از بين ببريم.

HAMED_PT

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
64
سفارش افشين قطبي به ايران:
ازبكستان را دست كم نگيرد!
ازبك‌ها 1 - 3 - 2 - 4 بازي مي‌كنند
خط دفاع، نقطه ضعف حريف تيم ملي

افشين قطبي، مربي تيم ملي فوتبال كره‌ي جنوبي، ازبكستان را حريف سرسختي براي ايران در گروه C مي‌داند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، كره جنوبي در آخرين بازي دوستانه پيش از شروع جام ملت‌ها ازبكستان دو بر يك شكست داد. قطبي كه به همراه كره در جاكارتا به سر مي‌برد درباره اين بازي به خبرنگار ايسنا گفت:« ازبكستان با آرايش 1 - 3 - 2 - 4 بازي مي‌كند و اين قابليت را دارند كه به آرايش 2-4-4 تغيير حالت دهند. آنها در خط حمله از يك مهاجم استفاده مي‌كنند كه از گوش چپ و راست دو بازيكن اين مهاجم را پشتيباني مي‌كنند. ما در اين بازي تعويض‌هاي زيادي داشتيم و به همين دليل آهنگ‌امان را از دست داديم.»

قطبي درباره‌ي رويارويي ايران با ازبك‌ها گفت:« ايران در بازي با ازبكستان بايد بسيار هوشيار باشد. آنها حريف خطرناكي را پيش رو دارند و مطمئن هستم كه دقايق سختي را براي تيم ملي رقم مي‌زنند. البته چهار بازيكن خط دفاعي‌اشان در يارگيري و مهار مهاجمان ضعيف هستند كه مي‌توان از اين نقطه ضعف استفاده كرد. اما، در مجموع آنها در ساير خطوط سازماندهي بسيار خوبي دارند و سطح بازي‌اشان فراتر از آسياست. من بازي چين و مالزي را نديده‌ام، اما، ازبكستان را يكي از تيم هاي صعود كننده به مرحله يك چهارم پاياني مي‌دانم.»

دستيار ايراني پيم فربيك درباره‌ي شرايط كنوني كره گفت:« تازه به جاكارتا رسيده‌ايم. هوا اين جا بسيار گرم و شرجي است . اما، بازيكنان شرايط خوبي دارند. امروز عصر نخستين جلسه تمرين ما برگزار مي‌شود.»

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
امروز بازیها شروع شد و اولین بازی از گروه یک مسابقات بین دو تیم تایلند و عراق برگزار شد که به نتیجه مساوی 1-1 ختم شد.

گروه بندی مسابقات به شرح زیر است:

-----------------------
گروه اول
-----------------------

تایلند-عراق-عمان-استرالیا

----------------------
گروه دوم
----------------------

ژاپن-قطر-امارات-ویتنام

-----------------------
گروه سوم
-----------------------

ایران-چین-مالزی-ازبکستان

-----------------------
گروه چهارم
-----------------------

بحرین-اندونزی-کره جنوبی-عربستان

فردا دو بازی یکی از گروه 1 و دیگری از گروه 2 مسابقات برگزار میشه

عمان-استرالیا ساعت 13:50
امارات ویتنام ساعت 16:05

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
من کل تاپیک رو نخوندم شاید قبلا بچه ها گفته باشن.
بازیها رو کانال EDTV sports پخش میکنه.میتونید بازیها رو بدون سانسور با کیفیت تصویر بالا و با گزارش عالی ببینید.مهمتر از همه همین گزارشگر هست.من امروز قصد نداشتم بازی عراق و تایلند رو ببینم ولی گزارشگر این بازی به قدری زیبا و با هیجان بازی رو گزارش می کرد که حیفم اومد بازی رو نبینم.واقعا از گزارش این گزارشگر عرب خوشم اومد.
به شما هم توصیه میکنم از شبکه 3 به هیچ وجه نگاه نکنید که علاوه بر کیفیت بد رنگ و تصویر و سانسور باید گزارش مزخرف و بیخود و بی هیجان گزارشگرهای ایرانی رو هم تحمل کنید.

bmoqimi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شدیدا منتظریم ببینیم این استرالیا چه جوری بازی میکنه امیدوارم اونقدرا هم که میگن ترسناک نباشه!

HAMED_PT

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
64
/ گزارش خبرنگار مهر از مالزی - 29 /
رحمتی ، نوری و اسدی از تیم ملی خط خوردند
سه بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان در آستانه آغاز دیدارهای این تیم در جام ملتهای آسیا از جمع سایر ملی پوشان خط خوردند.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به مالزی ، تیم ملی فوتبال کشورمان که با 26 بازیکن راهی مالزی شده بود برای دیدار با ازبکستان باید لیست 23 نفره خود را به مسئولان برگزار کننده این رقابتها اعلام کند. به همین خاطر کادر فنی تیم ملی فوتبال کشورمان باید بر روی نام سه بازیکن قلم قرمز بکشد.

در اسامی ارسال شده به کنفدراسیون فوتبال آسیا نام کیانوش رحمتی ، مرتضی اسدی و محمد نوری در فهرست تیم ملی وجود ندارد و این سه بازیکن خط خروده های نهایی تیم ملی را تشکیل می دهند.

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
مهاجم تيم ملي فوتبال ايران گفت: گرما، فشار هوا و رطوبت بزرگترين مشكل تمام تيم‌هاي حاضر در رقابت‌هاي جام ملت‌هاي آسياست.

.

بعدا باید به این موضوع در قضاوت هایمان درباره ی عملکرد تیم ملی توجه داشته باشیم، هر چند که شرایط یکسان باشد. (شرایط بد آب و هوایی مالزی لااقل برای من نگران کننده است)

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
شدیدا منتظریم ببینیم این استرالیا چه جوری بازی میکنه امیدوارم اونقدرا هم که میگن ترسناک نباشه!

همچین آش دهن سوزی هم نبود ما چون همیشه میگیم مرغ همسایه غازه برا همون الکی این تیما رو بزرگ میکنیم. :دی

امروز استرالیا 1 عمان 1
استرالیا تا دقیقه 90 1-0 باخته بود که گل زد عمان هم خیلی موقعیت گل هدر داد.
در بازی دیگر هم ویتنام 2-0 امارات را شکست داد.

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
فردا هم فقط بازی ژاپن-قطر برگزار میشه.
باید دید ژاپن چطور تیمیه.

bmoqimi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ایول کلی خیالمان راحتید!
بازیهای فردا کی با کیه؟
راستی سهیل آقا تو این پیش بینی رو نمیای؟

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34

bmoqimi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آره درسته!
نه بابا اینی که تو امضام گذاشتم رو گفتم که خودم درستش کردم !

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
من کل تاپیک رو نخوندم شاید قبلا بچه ها گفته باشن.
بازیها رو کانال EDTV sports پخش میکنه.میتونید بازیها رو بدون سانسور با کیفیت تصویر بالا و با گزارش عالی ببینید.مهمتر از همه همین گزارشگر هست.من امروز قصد نداشتم بازی عراق و تایلند رو ببینم ولی گزارشگر این بازی به قدری زیبا و با هیجان بازی رو گزارش می کرد که حیفم اومد بازی رو نبینم.واقعا از گزارش این گزارشگر عرب خوشم اومد.
به شما هم توصیه میکنم از شبکه 3 به هیچ وجه نگاه نکنید که علاوه بر کیفیت بد رنگ و تصویر و سانسور باید گزارش مزخرف و بیخود و بی هیجان گزارشگرهای ایرانی رو هم تحمل کنید.

آقا فرکانس این کانال چیه؟ رو هاتبرده ؟!؟!:rolleyes:

بالا