برگزیده های پرشین تولز

جام ملتهای آسیا 2007

چه تیمی قهرمان آسیا میشود ؟

• ایران

Votes: 38 39.6%
  • عربستان

Votes: 6 6.3%
  • چین

Votes: 0 0.0%
  • کره جنوبی

Votes: 12 12.5%
  • ژاپن

Votes: 22 22.9%
  • استرالیا

Votes: 15 15.6%
  • تیم دیگر

Votes: 3 3.1%

• Total voters
    96

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
ممنون ببخش من امروز حسابی گیج میزنم یه بار هم با مهیار اشتباه گرفتمت

Majid_4553

کاربر برنزی تالار فوتبال - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
653
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
گريه‌ها و پرچم‌هايي كه تا صبح در ويتنام رقصيدند

A0310521.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از خبرگزاري ويتنام، مردم اين كشور كه در آسياي جنوب شرقي به سكوت غمگين و متانت شهرت دارند، پس از اين پيروزي جشن باشكوهي گرفتند.
توريست‌هاي كه تصادفا راهي ويتنام شده‌ بودند، از انتخاب خود كاملا راضي بودند و روز خوبي را پشت سر گذاشتند.
پرچم‌هاي ويتنام تا صبح در دست مردم اين كشور بود و اين جشن عمومي در پاره‌اي از مناطق، به درگيري مردم با پليس نيز تبديل شد.
ويتنامي‌ها سعي مي‌كنند از ميزباني خود در جام ملت‌هاي آسيا بهره‌هاي سياسي نيز ببرند و سكوت چند ساله خود را از اين طريق فرياد بزنند.

Majid_4553

کاربر فعال
لایک‌ها
653
تلويزيون استراليا: جام ملت‌ها تعطيلات آخر هفته نيست

A0310331.jpg

به گزارش خبرنگار فارس در خرمشهر، تلويزيون سما دبي در پايان ديدار تيم‌هاي ملي استراليا و عمان كه منجر به توقف بزرگان فوتبال استراليا برابر تيم عمان شد، از قول گزارشگر تلويزيون استراليا، حريف را تيم دهشتناكي توصيف كرد.
گزارشگر استراليايي افزود: بازيكنان ما سردرگم، فاقد برنامه و بدون تاكتيك‌ خاصي بودند. استراليا به وضوح اسير تفكرات مربي و بازيكنان تيم ملي عمان بودند.
وي در پايان اين ديدار، خطاب به ملي پوشان استراليا گفت: جام ملت‌هاي آسيا تعطيلات آخر هفته نيست.
وي با عصبانيت تصريح كرد: بازيناني كه در ليگ انگليس، هلند و آلمان توپ مي‌زنند، نبايد پشت سر هم پاس‌هاي اشتباه بدهند و برابر يك تيم درجه 2 آسيايي، بارها تحت فشار قرار بگيرند.
وي گفت: تيم ملي استراليا اگر بخواهد با اين روند مقابل ساير تيم‌ها در جام ملت‌هاي آسيا قرار بگيرد، نمي‌تواند در جمع مدعيان، به فتح جام چهاردهم بينديشد.

HAMED_PT

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
64
/جام ملت‌ها و نبرد بزرگان قاره كهن/

فهرست 23 نفره تيم ملي فوتبال ايران فردا اعلام مي‌شود

خبرگزاري فارس: كادر فني تيم ملي فوتبال ايران، عصر روز آينده فهرست نهايي اين تيم را اعلام مي‌كند.

به گزارش خبرگزاري فارس، در حاليكه هنوز امير قلعه‌نويي درباره انتخاب 23 نفر نهايي بازيكنان تصميم خود را اتخاذ نكرده و در ايران اخباري مبني بر خط خوردن شماري از بازيكنان از جمله رحمتي، اسدي و نوري انتشار يافته، از مالزي خبر رسيد كه كادر فني فعلا روي نام بازيكني خط قرمز نكشيده است.
فردا عصر امير قلعه‌نويي فهرست نهايي 23 نفر را در اختيار مسئولان برگزاركننده بازي‌ها قرار مي‌دهد.
در اين صورت، 7 بازيكن بخت حضور در جام ملت‌ها را پيدا نمي‌كنند؛ مگر آنكه يكي از 23 نفر حاضردر فهرست اصلي دچار مصدوميت شده و طبق نظر پزشك، قادر به انجام بازي‌ها نباشد.
تيم ايران در نخستين ديدار به مصاف ازبكستان مي‌رود.

Majid_4553

کاربر فعال
لایک‌ها
653
اسامي 23 بازيكن فوتبال ايران اعلام شد

A0308584.jpg

به گزارش خبرنگار فارس از شرق آسيا، كنفدراسيون فوتبال آسيا در حالي كه تيم ايران، تمرين امروز خود را در ورزشگاه بوكيت جليل به انجام مي رساند، اسامي 23 بازيكن تيم ملي فوتبال ايران را همراه با نام اختصاري كه قرار است بر روي پيراهن بازيكنان درج شود و برخي مشخصات ديگر را اعلام كرد.
اسامي منتشره بر حسب شماره پيراهن از اين قرار است:
پيراهن شماره يك : حسن رودباريان ، دروازه بان
شماره دو : مهدي مهدوي كيا، هافبك
شماره سه : امير حسين صادقي، دفاع
شماره چهار : آندرا نيك تيموريان، هافبك
شماره پنچ : رحمان رضايي، دفاع
شماره شش : جواد نكونام، هافبك
شماره هفت : فريدون زندي، هافبك
شماره هشت : محمد ( علي ) كريمي، هافبك
شماره نه : وحيد هاشميان، فوروارد
شماره ده : رسول خطيبي، فوروارد
شماره يازده : مهرزاد معدنچي، هافبك
شماره دوازده : سيد حسين خشك بجاري، دفاع
شماره سيزده : حسين كعبي، دفاع
شماره چهارده : ايمان مبعلي، هافبك
شماره پانزده : سيد هادي عقيلي انور، هافبك
شماره شانزده : غلامرضا عنايتي، فوروارد
شماره هفده : جواد كاظميان، هافبك
شماره هجده : مهدي رجب زاده، فوروارد
شماره نوزده : ابراهيم صادقياني، هافبك
شماره بيست : محمد نصرتي، دفاع
شماره بيست و دو : وحيد طالب لو، دروازه بان
شماره بيست و چهار : مسعود شجاعي، هافبك
شماره سي : محمد رحمتي، دروازه بان
در اين ميان كعبي، جوان ترين بازيكن تيم ملي متولد سپتامبر 1985 است و رحمان رضايي، متولد بيستم فوريه 1975 به عنوان مسن ترين بازيكن تيم ملي ايران معرفي شده است.

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
در مسابقه امروز ژاپن مدافع قهرمانی1-1 برابر قطر متوقف شد .

امروز هم دو بازی برگزار میشود:
اندونزی-بحرین
مالزی-چین

mori

Registered User
لایک‌ها
14
شماره دوازده : سيد حسين خشك بجاري، دفاع
اين کيه من نميشناسمش؟

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
فکر کنم سید جلال حسینی باشه!

Dash Ashki

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
23

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
فردا ایران باید به میدان بره! تا حالا که هیچ کدوم از مدعیان موفق نبودند ، امیدوارم ایران اولیش باشه!

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
همانطور که دوستان گفتن امروز 2 بازی برگزار شد در اولین بازی اندونزی 2-1 بحرین را شکست داد و در بازیه دیگر چین 5-1 مالزی را در هم کوبید. البته مالزی حرفی برای گفتن نداشت و کاملا از همان ابتدا شکست خورده بود.

امروز هم دو بازی برگزار خواهد شد

ایران-ازبکستان از گروه سوم مسابقات
کره جنوبی-عربستان از گروه چهارم.

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
همانطور که دوستان گفتن امروز 2 بازی برگزار شد در اولین بازی اندونزی 2-1 بحرین را شکست داد و در بازیه دیگر چین 5-1 مالزی را در هم کوبید. البته مالزی حرفی برای گفتن نداشت و کاملا از همان ابتدا شکست خورده بود.

امروز هم دو بازی برگزار خواهد شد

ایران-ازبکستان از گروه سوم مسابقات
کره جنوبی-عربستان از گروه چهارم.

گفتم آخر صفحس ممکنه بعضیا نبینن :دی

قلعه نویی : هیچ تیمی را دست کم نمی گیریم

کوالالامپور – امیر قلعه نویی ، سرمربی تیم ملی ایران ، معتقد است بازیکنان این تیم کاملا به شرایط آب و هوایی جنوب شرق آسیا عادت کرده اند و برای کسب عنوان قهرمانی جام ملت های آسیا 2007 آماده هستند.

چهارشنبه ، ایران ، قهرمان سه دوره جام ملت های آسیا باید مقابل ازبکستان در گروه C بازی کند.

قلعه نویی می گوید :" ما می دانستیم که باید به شرایط آب و هوایی عادت کنیم به همین دلیل چند روز زود تر آمدیم تا بازیکنان کاملا برای بازی اول آماده شوند. ما برای جام ملت های آسیا کاملا آماده هستیم اما هیچ تیمی را دست کم نمی گیریم."

با توجه به توقف ناباورانه ژاپن و استرالیا برابر رقبایشان ، قلعه نوعی دیگر هیچ تیم را ساده نمی بیند :" نتایجی که طی چند روز گذشته به دست آمده نشان می دهد سطح تیم ها به هم نزدیک شده و هیچ بازی آسان نخواند بود.بازی های گروه C سخت خواهند بود چون همه تیم های این گروه قوی هستند. ازبکستان حریف قدری است و امید زیادی برای صعود دارد. "

قلعه نویی در مورد ترکیب احتمال تیم اش برابر ازبک ها می افزاید :" درست نیست از ترکیبی که قصد دارم فردا از آن استفاده کنم صحبت کنم. اما همه می دانند که تیم ما هجومی بازی می کنند. اما نحوه بازی ما بستگی به شرایط بازی دارد. ما باید تاکتیک پذیر باشیم تا در صورت نیاز در آن تغییر ایجاد کنیم."

وی در مورد تندخویی اش در گذشته می گوید :" آقای مهاجرانی با 25 سال سابقه به من گفتند هنوز در فوتبال چیز جدیدی پیش می آید. من نمی توانم شرایط بازی را پیش بینی کنم اما سعی می کنم خودم را کنترل کنم."

منبع

raxtastar

"کاربرفعال ورزش""کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
672
قلعه نویی : هیچ تیمی را دست کم نمی گیریم

این بابا که فک کرده رفته پیک نیک !!!!

عجب تیم بی برنامه ای

وقتی یه بازیکن بد بازی کنه یه طرف و وقتی کل تیم بد بازی میکنه یعنی مقصر تنها مربیه!!!!

BATISTUTA9

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
امروز ايران اولين ديدار خودش رو در مسابقات جام ملت هاي آسيا برگزار كرد و توانست تيم قدرتمند ازبكستان را با نتيجه 2 بر 1 شكست دهد.
گل هاي اين بازي: رحمان رضايي (گل به خودي)، سيد جلال حسيني و جواد كاشميان براي ايران
ايران در نيمه اول اصلاً خوب بازي نكرد و دليلشم يكي آب و هواي اونجا و يكي هم حساسيت بازي اول بود. بنا براين از نيمه اول چيزي نمي گم و فقط همينو مي گم كه ما گل رو روي اشتباه رحمان رضايي در دقيقه 16 خورديم.
ايران در حالي اين بازي رو برد كه همه تيم هاي مطرح در دور اول هيچ نام و نشاني از گذشته خود نداشتند. اما تركيب ايران:
1- حسن رودباريان (دروازه بان)
2- مهدي مهدوي كيا (كاپيتان و دفاع راست)
4- آندرانيك تيموريان (هافبك مر كزي)
5- رحمان رضايي (دفاع مياني و پر اشتباه)
6- جواد نكونام (هافبك دفاعي)
7- فريدون زندي (دفاع چپ)
8- علي كريمي (هافبك نفوذي)
9- وحيد هاشميان (مهاجم نوك)
10- رسول خطيبي (مهاجم پوششي)
12- سيد جلال حسيني (دفاع مركزي)
16- رضا عنايتي (مهاجم پوششي)
در نيمه دوم بازي جواد كاظميان به جاي رسول خطيبي به زمين آمد و اتفاقاً هم به قدري مفيد بود كه بهترين بازيكن زمين شناخته شد.
گل اول تيم ايران روي سانتر مهدي مهدوي كيا از روي نقطه كرنر بود كه با ضربه سر بي نقص سيد جلال حسيني تكميل شد و گل اول ايران در دقيقه 55 به ثمر رسيد. در چند دقيقه بعد هم مهرزاد معدنچي به جاي وحيد هاشميان وارد زمين شد. در نيمه دوم ايران به كل با نيمه اول فرق كرد و تا مي تونست روي دروازه ازبكها فشار آورد، كه اين فشار ها در دقيقه 78 توسط پاس زيباي آندرانيك تيموريان (كه در نيمه اول اصلاً خوب بازي نكرد) و فرار سريع جواد كاظميان به ثمر نشست و در دقايق آخر هم هادي عقيلي به جاي علي كريمي براي حفظ نتيجه وارد زمين شد. ايران توانست در دور اول از مرحله گروهي تنها مدعي باشد كه بازي خود را با برد پشت سر گذاشت.
اتفاق جالب اين ديدار شكستن دندان مهدي مهدوي كيا بود :(
ايران چراغ خطر را براي ساير مدعيان روشن كرد.

ايران، سربلنديت آرزويم است.

بالا