برگزیده های پرشین تولز

جام ملتهای آسیا 2007

چه تیمی قهرمان آسیا میشود ؟

• ایران

Votes: 38 39.6%
  • عربستان

Votes: 6 6.3%
  • چین

Votes: 0 0.0%
  • کره جنوبی

Votes: 12 12.5%
  • ژاپن

Votes: 22 22.9%
  • استرالیا

Votes: 15 15.6%
  • تیم دیگر

Votes: 3 3.1%

• Total voters
    96

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
رحمان رضایی دیروز بدترین بازی عمرش رو به نظر من انجام داد.واقعا همچین سوتی هایی از رحمان بعید بود...

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
سایت فوتبال آسیا:

دلیل اخراج قلعه نویی پرتاب بطری به طرف داور چهارم بود
سایت فوتبال آسیا در گزارش خود در خصوص بازی ایران و ازبکستان از پرتاب بطری آب از سوی قلعه نویی به داور چهارم دیدار خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر، درحالی که امیر قلعه نویی پس از اخراج در دیدار تیم های ایران - ازبکستان عنوان کرد داور در خصوص اخراج او اشتباه کرده سایت فوتبال آسیا در گزارش خود پیرامون اخراج این مربی نوشت: در فاصله 6 دقیقه مانده به پایان دیدار تیم های ایران - ازبکستان، امیر قلعه نویی به دلیل پرتاب بطری آب به سوی داور چهارم این دیدار از سوی سعد کمیل داور کویتی مسابقه از زمین اخراج شد.

قلعه نویی پس از پایان این دیدار درکنفرانس مطبوعاتی گفته بود که بر سر یکی از بازیکنان تیم ملی کشورمان فریاد کشیده که داور به اشتباه فکر کرده به او اعتراض کرده است.
-------------------------
جایه علی دایی رو بازیکنی مثل هاشمیان میتونه بگیره ولی مربی باید بدونه کجا و چه جوری باید ازش استفاده کنه !
عنایتی بازی خوبی انجام نداد .. ولی بد نبود .. ولی خودمم بازی علی دایی رو خیلی قبول دارم و شوتایی که میزد با اون قده بلندش خیلی حرفه ای میزد و این بخاطر تجربه بالاش بود که میدونست چه جوری و کجا بزنه و پاساش هم به همین شکل ..
به نظر من اوردن زندی بزرگترین اشتباه بود ما بازیکن چپ پایی مثل نیکبخت داشتیم و ....

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
به نظر من اوردن زندی بزرگترین اشتباه بود ما بازیکن چپ پایی مثل نیکبخت داشتیم و ....

همون طور که گفتی داشتیم ولی فعلا نداریم...
زندی هم بازیکن خوبیه! یعنی در حد ترکیب اصلی تیم ملی ما هست (نظر بنده)! فقط به شرطی که در جای اصلیش مورد استفاده قرار بگیره.دریبل های سرپاش و نوع زدن ضربات آزادش هم که در ایران و حتی آسیا کم نظیره! کار خوبی که میشه انجام داد اینه که زندی حدود 60 دقیقه بازی کنه و موقعی که حریف در اوج خستگی قرار می گیره معدنچی به جای زندی وارد بازی بشه و با سرعت و استارت های خوبش حریف رو داغون بکنه. کاری که تقریبا توی نیمه دوم بازی دیروز انجام شد و معدنچی اگر چه پیشروی موفقیت آمیزی نداشت اما نشون داد که برای تیم های متوسط آسیایی تنها راه مهارش خطا کردن روی او هست!

erfan005

Registered User
لایک‌ها
5
دوستان ترکیب تیم ملی رو با سلیقه خودتون ارنج کنید ببینیم اکثریت چه ترکیبی رو دوست دارن
البته اگه حوصله داشتید .
ترکیب مورد علاقه من : لینک عکس .............

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
ویتنام که مساوی کرد

تایلند مثل اینکه بازی رو برد

M A T R I X

Registered User
لایک‌ها
2
من که واقعا از دست این قلعه نویی حرص خوردم. خودش هم می دونست ترکیب اول بازی جواب نمی ده ، اما از روی لج (نمی دونم با کی؟؟؟) این ترکیب رو گذاشت تو زمین.
ما باید سمت راست از مهدوی کیا ، کعبی و کاظمیان حتما دو تا رو استفاده کنیم و سمت چپ هم گزینه هایی به غیر از معدنچی و زندی نداریم. حالا که صعودمون تقریبا قطعی هست می تونیم مهدوی کیا ، کریمی و چند تا از بازیکنای اصلی مون رو حفظ کنیم و فکر نمی کنم مشکلی به وجود بیاد. مثلا فکر می کنید کاظمیان و کعبی نمی تونند سمت راست رو (حداقل توی دو تا بازی گروهی) تضمین کنند؟؟؟ یا مثلا فکر می کنید مسعود شجاعی بازیکن کوچیکیه؟؟؟
از ضربه سر استادانه سید جلال هم نگذریم که واقعا کارمون رو راه انداخت!
راستی فکر می کنم باید پولامون رو روی هم بگذاریم که مهدوی کیا بره یه دندون بگذاره! آخه خیلی زشت شده بود!

تاييد ميشه !!!

نه دیگه اینجور قضاوت کردن بی انصافیه. من هم می گم بازی سطح بالایی نبود، اما به هر حال حرکت هایی رو از تیم مون دیدیم که در برخی نقاط امیوار کننده بود (بعضی جاها هم نبود!)
به نظر من در این بازی این بازیکن ها نسبتا خوب کار کردند:
مهدی مهدوی کیا
جواد نکونام
اندرانیک تیموریان (البته چند بار هم اشتباهاتی داشت ولی پاس گلش بسیار عالی بود)
جوادکاظمیان (جواد هم چند نوبت توپ های خوبی رو از دست داد ولی او هم گل زیبا و حساسی زد)

و معتقدم بهترین بازیکن میدان ما سید جلال حسینی بود که هم گل اول ما رو به زیبایی زد هم در تقریبا تمام مصاف های تک به تک پیروز میدان بود و به مهاجمان ازبک اصلا باج نداد. (آفرین به کادر فنی که تصمیم درست رو گرفتند و به جای نصرتی به جلال حسینی بازی دادند.)

اما اگر بخواهم از 10 به بازی نفرات مون نمره بدهم:
سید جلال حسینی 9
جواد کاظمیان 8
مهدی مهدوی کیا7، جواد نکونام 7، اندرانیک تیموریان 7
علی کریمی (بک بار پاس لسیار دیدنی و سطح بالایی رو برای جواد کاظمیان فرستاد که من یکی حسابی کیف کردم!) 6، حسن رودباریان 6 (در شروع مجددها ضعف هایی داره اما رفلکس هاش خوبه)
وحید هاشمیان 5، فریدون زندی 5
رسول خطیبی 4 ، رضا عنایتی 4 (به نظر من عنایتی متاسفانه اصلا خوب کار نکرد)، رحمان رضایی 4

به هر حال قبول دارم که بازی طراز اولی نبود ولی اولا بازی اول بود> بچه های ما استرس داشتند و ضمنا شرایط آب و هوایی هم همونطور که بارها گفته شده مساعد نبود و یقینا روی کیفیت بازی بچه ها تاثیر داشته و فکر می کنم از بازی های بعد شرایط تیمی ما بهتر خواهد شد. (البته به شرطی که قلعه نویی هم خونسردی اش رو حفظ کنه!)

اصلا" با اون دو قسمت بُلدش موافق نيستم !!!!!!!!!!

وحيد هاشميان 5 !!!؟!!؟!!!؟!!؟!!؟!!؟!!؟!!؟!!؟!!؟؟!!
از نظر من هاشميان از بهترينها بود و دليل تعويض مسخره ي قلعه نوعي اون هم وقتي كه بازي 1-1 بود رو نفهميدم !
عنايتي بره نوك و هاشميان بياد بيرون !؟
تو اين بازي هاشميان نمره ي منفي نداشت .. مثل هميشه يه بازيكن موثر با پاسهاي خوب و ...
---
در عوض آندو تيموريان كه فقط تو كل بازي يه پاس داد ... نمره ي 7 بگيره !؟
نه .. به نظر من اينجوري درست نيست !
اگه من بخوام نمره بدم :

جواد كاظميان و سيد جلال : 8
نكونام و هاشميان و مهدوي كيا : 7
كريمي ، زندي ، رودباريان : 6
آندو : 5
عنايتي ، خطيبي ، رحمان : 4
معدنچي هم توپ زياد به پاش نخورد !

M A T R I X

Registered User
لایک‌ها
2
آقا این حرف ها رو من مدت ها پیش می گفتم، گفتنش دیگه الان معنی نداره (قدیمی ها یادشون هست) اما حالا هم می گم: خواهید دید که دیگه بازیکن تمام کننده ای با قدرت علی دایی و شم بالای گل زنی و قدرت دادن پاس مناسبی که او در موقعیت حمله می داد رو نخواهیم دید!
کجا هستند آنهایی که می گفتند باید به جوونها میدون داد و علی دایی فقط بلده اون جلو وایسه و بهش توپ بدن اون هم بزنه تو گل! بسیار خوب! اگه کسی این هنر رو داره چرا معطله؟ بسم اله! همین کار رو بکنه و بره ده تا ده تا گل بزنه ما که بخیل نیستیم!

آره .. در نوع خودش اسطوره بود !
ولي هر چيزي تاريخ انقضايي داره ! حتي يك روز اگر از تاريخ انقضا گذشته باشه ، اگر هم مطمئن باشي كه خطري نداره ، ولي بنا به احتياط از اون استفاده نميكني !
علي دايي اسرار داشت كه ...
ببينم چرا ما عادت كرديم از هر چيزي استفاده ميكنيم ة تهش رو هم ليس بزنيم كه چيزي توش نمونه !؟ مگه زيدان نبود ؟! مگه بهترين بازيكن جام جهاني نبود ؟! ولي به سادگي بعدش خداحافظي كرد و تو اوج رفت پي كارش تا مثلا" ريبري بازي كنه و رشد كنه !
علي دايي به اندازه كافي و بيش از حد هم براي ايران خوش يمن بود ولي امثال برانكو باعث ايجاد اين مشكلات شدند !

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
خب عراق هم 3-1 استرالیا رو برد

عجب بازی ای شد.............

erfan005

Registered User
لایک‌ها
5
واقعا حال کردیم . ما و جمیع خانواده مون
بازی خیلی عالیی بود .
یه پوز زنی حسابی
273.gif

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
خوب اینم از استرالیا که شاخ شده بود.....جمش کن بابا:lol::lol::lol::lol::lol:

3 تا رفت تو کیسشون تا یادشون بمونه اینجا این خبرا نیست;)

stefan

Registered User
لایک‌ها
177
ولی با وجود این که استرالیا باخت بد هم باخت ولی با برد تایلند با اختلاف دو گل

میتونه راحت بالا بیاد.

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
ولی با وجود این که استرالیا باخت بد هم باخت ولی با برد تایلند با اختلاف دو گل

میتونه راحت بالا بیاد.

خدا کنه اینجوری نشه و نتونه بیاد بالا:lol:

وقتی تو دور گروهی حذف بشه حالش خیلی بیشتره;)

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
حذف میشه حذف میشه ..
حا کردیم و شدیدا از باخت استرالیا لذت بردیم .. عراق هم قشنگ بازی کرد .. !!
:D
رقیب اول در حال ناک اوت شدن !
بعدی... :D

M A T R I X

Registered User
لایک‌ها
2
بر عكس شوماها من خيلي دوست دارم استراليا تيم دوم بياد بالا و تو نيمه نهايي تنه اش به تنه ي ايران بخوره ...
تا دفعه بعد از اين غلطا نكنن !

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
استرالیایی ها بازی اول خیلی مغرور بودند! و مساوی کردند.
توی بازی دوم نشون دادند که مالی نیستند.
منم حال کردم حسابی!!!

BATISTUTA9

Registered User
لایک‌ها
0
بر عكس شوماها من خيلي دوست دارم استراليا تيم دوم بياد بالا و تو نيمه نهايي تنه اش به تنه ي ايران بخوره ...
تا دفعه بعد از اين غلطا نكنن !

سلام

من كاملاً با ماتريكس عزيز موافقم.
ولي، عجب حال كردم عراق به ايران باخته، استراليا رو زد!:p

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
اینطوری که نمیشه مقایسه کرد

یه موقع دیدی همین استرالیا اومد بالا و دیگه هم نباخت ....

تایلند نسبت به عراق ضعیفتره اما خب میزبانه

باید صبر کرد و دید
من امیدوارم که ایران چین رو شکست بده

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
من چشم اب نمیخوره از این ایران !
فکر نمیکنم قهرمان بشه .. !
ولی بازی فوتباله و پیش بینی خیلی خیلی سخته .. و قضاوت در مورد هر تیمی سخته !
شاید استرالیا به قباش بر بخوره و از این بازی به بعد مثل آدم بازی کنه و بترکونه تیمار و !!
خب !
به نظر شما ایران بازی با چین رو چند چند میکنه ؟!
به نظر من این بازی رو هم 2-1 یا 1-0 میبره ..

M A T R I X

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

من كاملاً با ماتريكس عزيز موافقم.
ولي، عجب حال كردم عراق به ايران باخته، استراليا رو زد!:p

مخلصيم اخوي ! آي كه از اول بازي داشتم به همين فكر ميكردم ! تيم دوم ايران اين رو زد اونوقت ...

اینطوری که نمیشه مقایسه کرد

یه موقع دیدی همین استرالیا اومد بالا و دیگه هم نباخت ....

تایلند نسبت به عراق ضعیفتره اما خب میزبانه

باید صبر کرد و دید
من امیدوارم که ایران چین رو شکست بده

البته كه مقايسه نميكنيم كه بگيم ايران قوي تره ولي ...
من يكي كه از خدام بود استراليا تا فينال راحت بالا ميومد و اونجا خيلي دوست داشتم بازيش با ايران رو ببينم !
بازي ايران-استراليا خيلي خيلي قشنگ مي شد ! آدم رو ياد جام جهاني مينداخت ! ولي الآن خيلي بعيده !
احتمالا" ژاپن اول شه .. اگه كانگرو ها دوم هم شن .. با ژاپن بازيشون خيلي خيلي سخته !;)

بالا