برگزیده های پرشین تولز

جام ملتهای اروپا 2008

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
انگلیس فقط از نظر اسم بهتر بود.من کاری ندارم که اگه جای مک لارن کس دیگه مربی بود چی میشد،ولی این(تمام تیم متشکل از مک لارن و بقیه) انگلیسی که تو انتخابی بازی کرد(رفت و برگشت با کروسی و روسیه رو دیدم من) از این روسیه تیم بهتری نبود و قطعا اگه هم بود باید صعود میکرد،البته من دارم در مورد این انگلیس صحبت میکنم نه انگلیسی که کاپلو مربیش باشه.

هلند بالای 10 بار به چهارتا رسیده که 98 و 2000 و 2004 هم رسید.انگلیس یک بار یه فینال دنیا رسیده یک بار هم به چهارتا اگه اشتباه نکنم،هلند 3 بار به فینال رسیده حدود ده بار هم به چهارتا که سه بارش همین اواخر بوده.

شاید ولی به هیچ وجه عادلانه نیست که الان که روسیه تو بازیا بهتر از انگلیس نتیجه گرفته بگیم که کاش انگلیس میومد.

فکر میکنید چند نفر اسم دو تا بازیکن کرواسی یا رومانی یا لهستان رو میدونن؟هیچ ربطی نداره این قضیه.

یه تیم قرار نیست همیشه همه بازیکناش سالم باشن در شرایط آرمانی.هیچ بازی ای نبود که از بین ون پرسی،روبن،ون دروارت،سیدورف و ون درسار و اشنایدر 3تاشون مصدوم نباشن.

براي اطلاعتون عرض كنم اگر منظورتون كل مسابقات جام جهاني و ملتها باشه باز هم حضور هلند به جمع 4 تيم به اين عدد 10 فرضي شما نميرسه چه برسه به بالاتر از 10!!. حتما اين رو هم ميدونيد كه در جام ملتها فقط مقام اولي و دومي مفهوم داره و فقط به اين دوتيم مدال داده ميشه و به تيمهاي شكست خورده در نيمه نهايي حتي مدال هم داده نميشه.اينجا تاپيك كل كل نيست هر چيزي رو بدون مستندات بگيم به خيال اينكه به اصطلاح طرف مقابل رو ساكت كرده باشيم. به هر حال برام جالبه كه شما منظور منو كامل درك نميكنيد . به هر حال همين الان هم ميگم اينكه كدوم تيم حقش بود تفاوت داره با اينكه كدوم تيم از ديد يك تماشاگر بازي زيباتر و با كلاستري رو ارائه ميده . در هر حال نظر من اينه كه انگليس صاحب سبكه ولي تمام تيمهايي كه نام برديد (روماني - لهستان و روسيه ) به غير از كرواسي داراي سبك فوتبال فيزيكي هستند كه تماشاگر پسند نيست . حالا اگر شما سلائق ديگه اي داريد بهش احترام ميگذارم ولي خيلي خوبه شما هم فقط يك دوره رو ملاك قرار ندين و اينو درك كنيد كه علاقه به سبك يك تيم يك شبه به وجود نمياد.
درباره بازيكنان مصدوم انگلستان خصوصا روني - اوون - تري و بازيكن محرومي مانند فرديناند قضاوت و مقايسه با بازيكناي نام برده شده شما را به ديگر دوستان ميسپارم. .

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
به نظر من

انگلیس چوب مربیش رو خورد .....

اگه مربی بهتری داشتند مطمئن باش صعود میکردند....

یه جورایی مثل قضیه قلعه نویی ما شد (راستی همین جا بگم پرونده الدوکات هم بسته شد و با تیم خودش تمدید کرد)

منتظر یه مربی در پیت درجه 2 3 برا تیم ملی خودمون باشید....

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
خوب دوستان سید های قرعه کشی دور نهایی یورو 2008 به این شرح هست:

سید اول : سوئیس _ اتریش _ یونان _ هلند
سید دوم : کرواسی _ ایتالیا _ چک _ سوئد
سید سوم : آلمان _ رومانی _ پرتغال _ اسپانیا
سید چهارم : لهستان _ فرانسه _ ترکیه _ روسیه

به نظر من بهترین گروه برای ما این هست:

آلمان-اتریش-سوئد-لهستان

بدترینش هم:

آلمان-هلند-ایتالیا-فرانسه:f34r:

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123

آلمان-اتریش-سوئد-لهستان

بدترینش هم:

پدرام جان ممنون از اطلاعاتتون .
من هم با بهترين و بدترين گروه موافقم . ولي اگه آلمان توي اون گروه ناجوره بيفته واقعا عجب گروهي ميشه . فكر كنم سخت ترين گروه بندي تاريخ فوتبال جهان بشه:lol:

zfarhad2003

Registered User
لایک‌ها
3
خوب دوستان سید های قرعه کشی دور نهایی یورو 2008 به این شرح هست:

سید اول : سوئیس _ اتریش _ یونان _ هلند
سید دوم : کرواسی _ ایتالیا _ چک _ سوئد
سید سوم : آلمان _ رومانی _ پرتغال _ اسپانیا
سید چهارم : لهستان _ فرانسه _ ترکیه _ روسیه

آلمان-اتریش-سوئد-لهستان

بدترینش هم:

چه سید بندی مسخره‌ای!!!!!
فرانسه تویه سید آخر و یونان تویه سید اول :blink:

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
کانال zdf آلمان مراسم رو زنده نشون میده....ساعتش هم 14:30 به وقت ماست:)

ممنون پدرام جان ولي فكر كنم شروع مراسم 17 به وقت آفريقاي جنوبي باشه كه با توجه به 2 ساعت جلو بودن ساعت اين كشور از GMT ،به وقت ايران ساعت 18:30 باشه.

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
ممنون پدرام جان ولي فكر كنم شروع مراسم 17 به وقت آفريقاي جنوبي باشه كه با توجه به 2 ساعت جلو بودن ساعت اين كشور از GMT ،به وقت ايران ساعت 18:30 باشه.

پدرام قرعه کشی یورو 2008 رو گفتند .

اما در مورد آفریقای جنوبی ساعت 18:30 هست . لطفا اگه کسی می دونه کدوم شبکه پحش می کنه بگه .
همون ZDF می کنه !؟

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17

افریقای جنوبی؟
یعنی چی؟
چرا فریقای جنوبی؟

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
پدرام قرعه کشی یورو 2008 رو گفتند .

اما در مورد آفریقای جنوبی ساعت 18:30 هست . لطفا اگه کسی می دونه کدوم شبکه پحش می کنه بگه .
همون ZDF می کنه !؟

افریقای جنوبی؟
یعنی چی؟
چرا فریقای جنوبی؟

آقا شرمنده :wacko: بدجوري قاطي شد . انقدر توي فكر قرعه كشي جام جهاني 2010 بودم اصلا حواسم به عنوان تاپيك نبود . بازم ببخشيد دوستان ;)

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
بله دوستان هر چند اصلا به این تاپیک ربطی نداره ولی مراسم امروز رو هم ساعت 18:30 به وقت تهران( به گفته شبکه خبر) شبکه ard آلمان زنده پخش می کنه....اینو تو سایت ard و همچنین تله تکست نوشته:happy:

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
بله دوستان هر چند اصلا به این تاپیک ربطی نداره ولی مراسم امروز رو هم ساعت 18:30 به وقت تهران( به گفته شبکه خبر) شبکه ard آلمان زنده پخش می کنه....اینو تو سایت ard و همچنین تله تکست نوشته:happy:

کلا مرسی
شما ایول داری حاجی
داره کم کم باورم میشه :D آلمانی هستی ...

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
كانال TRT3 تركيه مراسمو الان داره نشون ميده كساني كه ماهواره ترك دارند ميتونند اين برنامه رو نگاه كنن.;) فركانس 11919 عمودي 24444

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
دوستانی که ماهواره ندارن می تونن به سایت www.fifa.com برن و از اونجا آنلاین قرعه کشی رو لحظه به لحظه دنبال کنن:)

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
قرعه کشی در منطقه اروپا تمام شد و به این شرح است:

6yxx8np.jpg

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
آقا شرمنده :wacko: بدجوري قاطي شد . انقدر توي فكر قرعه كشي جام جهاني 2010 بودم اصلا حواسم به عنوان تاپيك نبود . بازم ببخشيد دوستان ;)

منم خودم چند بار قاطی کردم:f34r:

کلا مرسی
شما ایول داری حاجی
داره کم کم باورم میشه :D آلمانی هستی ...

قربوسکت:happy:
---------------------------------------------------------

دوستان دیگه مراسم قرعه کشی مقدماتی جام جهانی تموم شد و تاپیک ویژه و مخصوص خودش هم زده شده پس بیاید ادامه بحث ها و اطلاعات و... رو اونجا ادامه بدیم تا این تاپیک که در مورد یورو 2008 هست از موضوع اصلی خارج نشه......مرسی:cool:

emadorandi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
براي اطلاعتون عرض كنم اگر منظورتون كل مسابقات جام جهاني و ملتها باشه باز هم حضور هلند به جمع 4 تيم به اين عدد 10 فرضي شما نميرسه چه برسه به بالاتر از 10!!.
منظورم که کل هست تو یه تورنمنت که نمیشه چند بار به چهارتا رسید!!!البته من یکم اغراق کردم ولی دقیقش 8 بار هستش.
حتما اين رو هم ميدونيد كه در جام ملتها فقط مقام اولي و دومي مفهوم داره و فقط به اين دوتيم مدال داده ميشه و به تيمهاي شكست خورده در نيمه نهايي حتي مدال هم داده نميشه.
البته قبلا ها میدادن ولی این هیچ ربطی به حرف من نداره،من اصلا حرفی راجه به مدال نزدم،من در مورد مدعی بودن هلند حرف زدم و مسلما تیمی که 5 بار به نیمه نهایی یه جامی رسیده پرستیژش بالاتر از تیمیه که دوبار به نیمه نهایی رسیده،بگذریم.لبته قضد من مقایسه کردن گذشته نیست.
به هر حال همين الان هم ميگم اينكه كدوم تيم حقش بود تفاوت داره با اينكه كدوم تيم از ديد يك تماشاگر بازي زيباتر و با كلاستري رو ارائه ميده .
من نگفتم روسیه بازیش جذاب تر از انگلیسه،ولی گفتم حق روسیه بود صعود کنه و تنها و معتبرترین دلیل هم اینه که روسیه صعود کرده!
درباره بازيكنان مصدوم انگلستان خصوصا روني - اوون - تري و بازيكن محرومي مانند فرديناند قضاوت و مقايسه با بازيكناي نام برده شده شما را به ديگر دوستان ميسپارم. .
اصلا دوست ندارم بحث مقایسه نیستلروی با اوون پیش بیاد مثلا چون کاملا سلیقه ایه،ولی تاثیری که سیدورف و ون پرسی و روبن و وندرسار توی تیم هلند دارن به هیچ وجه از تاثیر اوون و تری و فردیناند تو انگلیس کمتر نیست اگه بیشتر نباشه.
آلمان-هلند-ایتالیا-فرانسه
ایتالیا و فرانسه مگه میتونن دوباره بخورن تو یه گروه؟!فکر نکنم،من حدسم برای گروه هلند اینه:هلند،چک(رقیب اخیرا همیشگی!!)،آلمان و روسیه!تقریبا همون گروه 2004!ولی دوست دارم بخوریم با ایتالیا تو یه گروه تا نشونشون بدیم که خوش شانسی تا به کی!!

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
emadorandi عزيز
به هر حال متشكرم كه وقتتون رو گذاشتين و كمي با هم اختلاط كرديم . از آشنايي با شما خوشوقت شدم . شاد و پيروز باشي

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
خوب امروز دوم دسامبر 2007 و 11 آبان 1386 هست و قرعه کشی گروهی جام ملت های اروپا امروز ساعت 14:30 به وقت تهران انجام میشه:)

امروز تیم ها رقیب های خود رو خواهند شناخت و برنامه ریزی خود را برای رویارویی با آنان شروع می کنند:happy:

این مراسم با شکوه و حساس از شبکه zdf آلمان و همچنین شبکه atv turkey زنده و مستقیم پخش میشه...

من که دل تو دلم نیست........:f34r:

بالا