برگزیده های پرشین تولز

جن ها و شما

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از athar :
دقیقا موافقم جکی عزیز. شاید علم در حال حاظر بتونه ثابت کنه که جن وجود داره. در این صورت (حتی اگه بعدا تکذیب بشه) اگه من رو قانع کنه به وجود جن ایمان میارم. اگه هم بعدا خلافش برای من ثابت بشه باز هم به وجود نداشتنش ایمان میارم.
اگه دوباره شما رو قانع كنه كه وجود داره چي؟ بازم ايمان مياريد؟
و اگه دوبار قانع كنه كه وجود نداره؟
و اگه بعدش...؟!
ببخشيد ها ولي يه كمي مسخره به نظر ميرسه! :blink:
توهین نباشه منظورم رفتار علمه تو همچین حوزه هایی.

چند ماه پیش یه گزارش از یه بچه تو یکی از مجله های خانواده نوشته بود که کاملا مستند و به همراه نام افراد و شاهدین قضیه و عکسهاشون بوده که این بچه هر جا میرفته تمام شیشه های محل یه دفعه میشکسته خودش میگفته چند تا از اجنه همیشه باهاشن و حتی بعضی وقتا باهاش غذا میخورن و بعضی وقتا اذیتش میکنن مادرش هم گفته بود که چند بار براشون غذا برده به اندازه چندین نفر و پسره تنهایی رفته تو اتاق مادره از پشت در صدای چند تا قاشق و اینا رو میشنیده که بعدش وقتی میرفته تو اتاق میدیده تمام غذاها خورده شده. نمیدونم کسی اینو خونده یا نه برا من که خیلی عجیب بود.

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از edward :
خيلي بحث خنده دار و مزخرف شده
مازولاق و كلا كساني كه دين جايي از ذهنشون رو پر كرده(كلا دين خاصيتش اينه كه اول ميره يه گوشه ولي بعد اينقدر بزرگ ميشه كه بايد مابقي رو بريزيد دور و همونو بچسبيد مثل تكه چوبي وسط آب) با نگاهي از بالا به مسئله مينگرند. و با كلي گويي و اينكه اين بحث چه ربطي داره به مربوط(؟) و ....ميخوان صورت مسئله رو پاك كنن.
...
به نظر من حرفت درباره مخالفين دين هم مصداق داره، افرادي كه به هيچ وجه نميخوان زير بار مسائل اعتقادي برن حتي اگه بهترين و محكمترين دلايل رو هم بشنون. ولي قبول دارم كه دلايلي كه تو اين زمينه توسط بعضی ها مطرح ميشه خودشون به اثبات نياز دارن.

به نقل از SherlockHolmes :
2:بزاريد در موردش بحثهاي ترسناك بكنيم!و لذت ببريم و خوشحال باشيم كه گذرمون نه به حمام عمومي ميفته نه به باغ تاريك!!:eek:
كاملا موافقم.

3:اصولا مدتيه كه تصميم گرفتم 2 كار انجام ندم!
1:سعي در تقيير عقيده ديگران!
2:سعي در اثبات نظريه خودم!
منم همينطور

البته ما مطمئنيم كه هرگز در زندگيمون جن نخواهيم ديد!!مگه نه؟ ;)
من كه اميدوارم اينطور باشه :(

30rus

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دیدن این عکس به کسایی که بیماری قلبی دارن یا کمتر از 18 سال دارن اکیدا توصیه نمی شه.
عکس هم آپلود نکردم که کسایی که می خوان نبینن آزاد باشن. 30 ثانیه به عکس خیره بشین.

http://www.goustonline.com/goust/jen/images/oh.gif

30rus

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این هم احتمالا همه دیدن. اگه کسی هم ندیده الان ببینه:
یکی بوده که به خاطر سرو صدا تو غاری میره و عکسی میندازه و از ترس شهید می شه. درست و غلطش هم با خدا.
نمی دونم این امارات جن زده هست یا مردمش خالی بندن.

http://www.goustonline.com/goust/jen/images/33.psd.jpg

30rus

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فکر کنم یه چیزایی هست ولی این قدر آلوده به خرافات و خالی بندی و تفسیرهای خاله زنکی و به قول خودمون بند تمونی شده که قضیه یه جورایی ضایع شده :lol:

من تو سی دی کتاب لانگمن یه داستانی رو شنیدم که یک کارخونه اسلحه سازی بوده و بعدا روح قربانیان اومدن و یادم نیست دقیقا چی بود. اگه کسی ماجرا رو می دونه انگلیسی یا فارسی بذاره اینجا.
البته این رو هم بگم صنعت نشر اون ور آب مثه اینجا نیست که به هر نوشته ای مجوز بدن و مو رو از ماست نکشن و هر ننه قمری بیاد هر چی دلش می خواد تو سه هزار تا چاپ کنه و کسی هم چیزی بهش نگه. تیراژش هم جهانی هست و سر به فلک میزنه پس خیلی مواظبن که چیزی الکی نیاد بیرون. پس ماجراش واقعیه.

edward

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

meli

Registered User
لایک‌ها
23
ببینم چطوریه که ما نمی تونیم اونها رو ببینیم ولی فلاش دوربین ازشون رد نمی شه؟

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
به نقل از 30rus :
البته این رو هم بگم صنعت نشر اون ور آب مثه اینجا نیست که به هر نوشته ای مجوز بدن و مو رو از ماست نکشن و هر ننه قمری بیاد هر چی دلش می خواد تو سه هزار تا چاپ کنه و کسی هم چیزی بهش نگه. تیراژش هم جهانی هست و سر به فلک میزنه پس خیلی مواظبن که چیزی الکی نیاد بیرون. پس ماجراش واقعیه.

الآن ديگه اينور آب هم چند سالي هست كه به بركت وجود مهاجراني اول كتاب چاپ ميشه بعد اگر مدعي داشت بهش گير ميدن. اونطرف آب كه ديگه جاي خودش رو داره.
ضمنا چاپ شدن يك كتاب بهيچوجه نميتونه نشوندهنده درستي مطالبش باشه . با اين استدلال شما لابد محتواي كتاب هري پاتر هم كه در تيراژ جهاني چاپ شده و ميشه قبلا درستيش بررسي شده و يك عده دانشمند از مدرسه Hogwarts بازديد و با رئيس و معلمين اونجا مصاحبه و نمونه كارهاشون رو بررسي كردن و بعد از تاييد و كشيدن مو از ماست اجازه چاپ كتاب رو دادن و گرنه نميگذاشتن ننه قمري مثل خانم Rowling همچين خرافات و مطالب نادرستي كه مخاطبش هم كودكان و نوجوانان هستن همينطور الكي چاپ كنه :lol:

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
به نقل از meli :
ببینم چطوریه که ما نمی تونیم اونها رو ببینیم ولی فلاش دوربین ازشون رد نمی شه؟

ببين - ديگه قرار نشد كه فكر كني! هر چي با فوتوشاپ درست كردن نشونت دادن قبول كن!

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
چو دیو و آدمی و جن همی‌بینی به فرمانم .................... نمی‌دانی سلیمانم که در خاتم نگین دارم! :happy:

6z59ae.jpg

6z59cj.jpg

6z5tno.jpg

6z5ttx.jpg

6z5u03.jpg

6z5udi.jpg

مخزن!:http://www.farshad4you.blogfa.com/

در ضمن بنده اعتقادی به جن فوتوشاپی :D ندارم!

30rus

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این داستانه رو این کتاب تافل لانگمن تو قسمت لیسنینگ که معمولا چیزای علمی و مقداری هم تاریخ و ادبیات دویست ساله آمریکا رو توضیح می داد آورده بود. ناسلامتی این کتابو مهندسا می خونن که میخوان برن اونور آب و اصلا جای شوخی نداشت. نه خود کتاب نه این داستانه اصلا ربطی هم به جن و پری و این خزعبلات نداشت بلکه راجع به روح بود. کتاب طنز و داستان يا كتاب تخمي تخيلي هم نبود که با هری پاتر مقایسه شه. ماجرا اینجوری بود که روح قربانیانی که قربانی اسلحه های یک کارخانه اسلحه سازی بودند رییس این کارخونه و خونوادش رو گوشمالی می دادن که یادم نیست آخرش چی شد.

من فقط چیزایی که به نظرم جالب بودن و زیاد خاله زنکی نبودن رو تا حالا آوردم که یه کم بترسین. خودم هم به هیچ وجه تاییدشون نمی کنم. اصلا اینا وجود داشته باشن یا نه تو زندگی من که اثر نداره. اگه از شما هم پرسیدن به روح اعتقاد دارین هم یه دفه نگین آره که چوبش رو تو جمع می خورین :lol:

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از 30rus :
دیدن این عکس به کسایی که بیماری قلبی دارن یا کمتر از 18 سال دارن اکیدا توصیه نمی شه.
عکس هم آپلود نکردم که کسایی که می خوان نبینن آزاد باشن. 30 ثانیه به عکس خیره بشین.

http://www.goustonline.com/goust/jen/images/oh.gif
يه توضيحي بده، من سر در نياوردم! :(

بي سوادا ghost رو هم اشتباه نوشتن. :p

30rus

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اين هم يك توضيح براي اون عكسه.
اينا رو من نمي گما. از اين سايته نوشتم http://www.farshad4you.blogfa.com

(این عکس در یکی از خانه های امارات گرفته شده است که ارواح و یا شاید هم جن های از نو ع بد به منز ل صا حب حمله و ر شده ا ند و منزل او را با خاک یکسان نموده اند به گفته صاحب خانه آن خانه صداهای عجیبی مرتب به گوش می خورد که ما دعاهای ضد جن برای خو د گرفته بوده ایم که یک روز ...
به درب ورودی عکس مربوطه حدود 30 الی 60 ثانیه خیره شوید تا جن را ببینيد. )

حالا راست يا دروغش با صاحابه اون سايته. مساله مهم ترسيدنه كه من خودم خيلي ترسيدم دفعه اول ديدمش.

والا اون توضيحات رو بخونين به اراجيف بودن موضوع پي مي برين. لولو حمله كرده اون هم از نوع بدش :lol:

30rus

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از 30rus :
این هم احتمالا همه دیدن. اگه کسی هم ندیده الان ببینه:
یکی بوده که به خاطر سرو صدا تو غاری میره و عکسی میندازه و از ترس شهید می شه. درست و غلطش هم با خدا.
نمی دونم این امارات جن زده هست یا مردمش خالی بندن.

http://www.goustonline.com/goust/jen/images/33.psd.jpg

حالا توضيح اينو باش از همون سايته:
(این عکس رو که می بینید عکس یک جن واقعیه که در یک غار در برابر یک جوان عکاس ظاهر شد که بیچاره وقت نکرد خودش بره عکسشو ظاهر کنه ،چون همون جا سکته کرد و این جن بد بخت رو با یه عالمه غم تنها گذاشت،ولی گذشته از شو خی این عکس مورد تا ئید تموم مراجع و علماء قرار گرفته و همه اونو تا ئید کردن.)

تازه به تاييد علما هم رسيده :lol: :lol: :lol: :lol:

همون توضيح يه كم باحالتر از يه جاي ديگه :
(اين عكس پس از تاييد رهبران ديني در كشور امارات در رسانه هاي مختلف چاپ و منتشر شد. يك جوان عرب در منطقه حليله امارات با شنيدن صداهاي عجيب در يكي از غارهاي اطراف اين منطقه دوربين خود را برداشته و به محل مي رود و در آنجا موجودي عجيب شبيه جن را مشاهده مي كند. فرد عكاس بر اثر سكته قلبي فوت مي شود و پليس با اعلام دوستان او و مراجعه به محل در كنار جسد وي دوربين عكاسي مي يابد و با ظهور فيلم داخل دوربين عكس جن را مشاهده مي كند. اين عكس و خبر در نشريات امارات به چاپ رسيده و از تلويزيون آن كشور نيز پخش شده است.)

http://www.gangineh.com/PIX/jen.htm

خواب ترسناكي به همراه جن اون هم از نوع بدش :eek: براي شما آرزومنديم. ايشالله يه دونش به تنبونتون بيفته اونم تو خواب :lol:

Asef

Registered User
لایک‌ها
21
به به چه گيسو گيس كشي اينجا بوده. هيچوقت فكر نميكردم اينطور مسائل (به تعبيري خاله زنكي) رو توي نت هم بايد شاهد باشم !

من خودم چندين ساله كه به طور مستمر روزانه 60 70 درصد از تمام وقتم رو تنها هستم و خيلي از اوقات شبها تا صبح بيدارم و تا چند ده متريم انساني پر نميزنه ! ولي توفيق ديدار اجنه ها رو هم نداشتم :( فقط در همين حد بگم كه نديدم، چيزي رو هم تاييد يا تكذيب نميكنم :D .
در مورد علم بشري هم شديدا معتقدم كه بسيار بسيار جاي پيشرفت داره و علم هم انتها نداره پس خيلي از مسائل كه در حال حاظر قدرت دركي ازشون نداريم و در آينده ميتونيم بهشون احاطه پيدا كنيم ...
(خدا رو چه ديدي ! شايد با فتوشاپ نسخه 41 بشه خدا رو هم ديد! :D )

30rus

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اه. زدي تو كاسه كوزمون. داشتيم يه كم از ترس جفت مي كرديما .
پنج شش ساله من هم تو يه خونه كه تا شعاع 100 متريش احدي نيست زندگي مي كنم . شب رو هم تو همچين خونه اي با چراغ خاموش مي خوابم و تا حالا هم نديدمشون.
اگه ديديش بگيرش بهم خبر بده بيايم سر وقتش :lol:

Asef

Registered User
لایک‌ها
21
به نقل از 30rus :
اه. زدي تو كاسه كوزمون. داشتيم يه كم از ترس جفت مي كرديما .
پنج شش ساله من هم تو يه خونه كه تا شعاع 100 متريش احدي نيست زندگي مي كنم . شب رو هم تو همچين خونه اي با چراغ خاموش مي خوابم و تا حالا هم نديدمشون.
اگه ديديش بگيرش بهم خبر بده بيايم سر وقتش :lol:
شرمنده ! ادامه بديد ! البته شب باشه تا لذت بخش تر باشه ! سايان جون شب 10 به بعد منتظريم :D

Hitler

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قابل توجه اونایی که میگن جن علمی نیست ( :p )​

اولاً بدون مطالعه جواب ندید​

ثانیاً تا حالا من خودم 9 تا مقاله علمی خوندم درباره ی وجود موجودی با مشخصات انچه در کتب مقدس به آن جن میگن اگه شما نخوندید معنیش این نیست که وجود و یا اثبات علمی نداره .

رابعاً اگه زبان ایتالیا یی بلدید یه سرچ بکنید مقاله پرفوسور ادواردینی رو بخونید اگه بلد نیستید مقاله های دیگری به زبان های دیگه هم هست

خامساً اگه حوصله ندارید بهتون بگم که توی همه ی اونا این نکته هست که جن ها ماهیت انرژیک و کوانتیده دارن و اگه یه ذره فکر کنید با علم به این موضوع میشه خودتون هم ثابت کنید جن وجود داره ( البته اگه سوادشو داشته باشید )

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
به نقل از Hitler :
قابل توجه اونایی که میگن جن علمی نیست ( :p )​

اولاً بدون مطالعه جواب ندید​

ثانیاً تا حالا من خودم 9 تا مقاله علمی خوندم درباره ی وجود موجودی با مشخصات انچه در کتب مقدس به آن جن میگن اگه شما نخوندید معنیش این نیست که وجود و یا اثبات علمی نداره .

رابعاً اگه زبان ایتالیا یی بلدید یه سرچ بکنید مقاله پرفوسور ادواردینی رو بخونید اگه بلد نیستید مقاله های دیگری به زبان های دیگه هم هست

خامساً اگه حوصله ندارید بهتون بگم که توی همه ی اونا این نکته هست که جن ها ماهیت انرژیک و کوانتیده دارن و اگه یه ذره فکر کنید با علم به این موضوع میشه خودتون هم ثابت کنید جن وجود داره ( البته اگه سوادشو داشته باشید )

از توضيحات علمي شما خيلي ممنونم. همينطور از اين كه زحمت كشيدين و خودتون بتنهايي 9 مقاله ي علمي خوندين و اينجا معرفي نكردين تا ما هم مثل شما از گمراهي نجات پيدا كنيم.
خيلي متاسفيم كه ايتاليايي يا زبان بيگانه ديگري بلد نيستيم تا بتونيم از نتايج تحقيقات پروفسور ادوارديني و ديگر دانشمندان استفاده كنيم و بدون مطالعه اظهار نكنيم.
دو صد افسوس و هيهات كه بعد از خواندن اينهمه فيزيك و مكانيك كوانتمي و اپتيك و ليزر و فيزيك قطعات نيمه هادي و ... اينقدر سواد نداشتيم كه بتونيم بفهميم جن هم ماهيت كوانتومي و انرژيك داره.

در خاتمه از اينكه عده اي گمراه و بيسواد و بي حوصله بدون مطالعه، بدون اجازه شما در اين تاپيك مرتكب اظهارنظرهاي غير علمي شده پوزش شما را پذيرفته و آرزومند شفاي عاجل شما هستيم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا