برگزیده های پرشین تولز

جن ها و شما

وضعیت
موضوع بسته شده است.

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
به نقل از mazoolagh :
سايان جان!!
مطمئن باش من حتي اگر به جن اعتقاد نداشته باشم امكان نداره مثل بعضي از دوستان مطلبي رو كه بصراحت در قرآن مطرح شده آشكارا انكار و خودم رو در معرض تهمت ارتداد قرار بدم :f34r:
همچنين اگر بوجود جن بواسطه باورهاي ديني يا مشاهدات شخصي معتقد باشم سعي نميكنم توجيه علمي براش پيدا كنم چون براي اعتقادم كه ريشه در روح و ضميرم داره ارزش خيلي بيشتري از علم قائل هستم
آفرين آقاي مزولاق!!

دقيقا با شما موافقم ولي نتيجه گيري خودم رو هم بهش اضافه ميكنم!

1:بودن يا نبودن جن براي ما به اندازه 1 پني هم تقيير ايجاد نميكنه بنا براين چرا بيايم تكذيبش كنيم؟

2:بزاريد در موردش بحثهاي ترسناك بكنيم!و لذت ببريم و خوشحال باشيم كه گذرمون نه به حمام عمومي ميفته نه به باغ تاريك!!:eek:

3:اصولا مدتيه كه تصميم گرفتم 2 كار انجام ندم!

1:سعي در تقيير عقيده ديگران!

2:سعي در اثبات نظريه خودم!

پس بهتر نيست كه بحث رو اينقدر ايدئولوژيكش نكنيم؟

به نظر من بهتره كه دوستان بيان خاطرات خودشون و اقوامشون در مورد جنها رو تعريف كنن!!

ما هم بخونيم و بترسيم!!

البته ما مطمئنيم كه هرگز در زندگيمون جن نخواهيم ديد!!مگه نه؟ ;)

mo.alizade

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
من فکر نکنم کسی با علم مشکل داشته باشه چونکه اگه علم نبود ما باید الان یه گونی میپوشیدیم و یه گرزم دستمون میگرفتیم میرفتیم شکار حیوانات اما حرف کلی من اینه چیزی رو که علم هنوز نتونسته ثابت کنه نباید رد کرد بلکه گستره پیشرفت علم خیلی وسیعه و ممکنه در آینده اثبات بشه در مورد پیشرفت علم هم درسته اگر بخوایم از ماقبل تاریخ حساب کنیم علم پیشرفت زیادی کرده ولی ما هنوز بطور کامل نتونستیم زمین پیرامون خودمونو به درستی برسی کنیم چه برسه به سیارات دیگه و منظومات دیگه پس تا اون موقع راه زیادی داریم

mo.alizade

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
در ضمن ادوارد جان لطفا نه به شخص و نه به اعتقادات کسی توهین نکن اگرم میخوای در مورد سوالی که کردی بحث کنیم یه تاپیک جدید باز کن

edward

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mo.alizade :
در ضمن ادوارد جان لطفا نه به شخص و نه به اعتقادات کسی توهین نکن اگرم میخوای در مورد سوالی که کردی بحث کنیم یه تاپیک جدید باز کن
حبل؟؟
.........

babakweb

Registered User
لایک‌ها
36
با پيشنهاد يكي از دوستان كه گفت بذاريد بترسيم و لذت ببريم تا حدودي موافقم!
همان طور كه چند وقت پيش در يكي از روزنامه‌ها خواندم كه خطاب به بچه‌ها نوشته بود بگذاريد هيولاهاي سايه دارمان كه از لاي در اتاق در تاريكي وارد اتاقمان مي شوند همچنان زنده بمانند!

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
به نقل از mo.alizade :
اما حرف کلی من اینه چیزی رو که علم هنوز نتونسته ثابت کنه نباید رد کرد

منطقي بنظر مياد - ولي اگر مخالف نظر شما با همين استدلال بگه چيزي رو كه علم هنوز نتونسته ثابت كنه نبايد قبول كرد در جوابش چه خواهيد گفت؟

دقت كنيد كه اثبات يك ادعا با مدعي هست و تا زمانيكه اثبات نشده نميشه از منكر يك ادعا براي انكارش دليل خواست.
نميدونم كه آيا در دادگاههاي فعلي هم كه قضات اكثرا روحاني هستن يك متهم به قتل - كه سر صحنه جنايت دستگير شده باشه و آلت قتاله هم در دستش باشه و شخص ديگه اي هم در اون نزديكي نبوده و بطور كلي تمام شواهد و قراين دلالت بر مجرميت اون دارن بجز وجود يك شاهد عيني - ميتونه ادعا كنه كه يك جن قاتل بوده نه اون؟ بنظر شما اون قاضي روحاني جرات ميكنه اونرو تبرئه كنه؟

ooje_asman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از edward :
خيلي بحث خنده دار و مزخرف شده
من از تمام دوستاني كه طرز تفكر ديني دلايل ديني مذهبي و طرز تفكر تعبدي محض رو مطرح ميكنن يك سوال دارم:
خدا براي چي به انسان عقل داده؟
بابا منم مثل خودتونم ديگه :D

با سلام به همه رفقا به نظر من عقل رو هم نبایس مطلق مطلق گرفت مخصوصا این عقل های بشر امروزی که جز بعضی مسائل رو قضایای عمیق زحمت نمی ذاره و فکر کنم همه هم شنیدن که انیشتن با اون همه هوش میگن که فقط چند درصد از هوشش رو بکار بسته بود پس به عقل نبایس زیاد به طور مطلق نگریست البته مگر اینکه عقل کل باشه که اونم :blush:
و یکی هک اینکه که بوعلی سینا که همه به بزرگی و هوشش اذعان دارن گفته آقا ار چیزی رو شنیدین زود در پی انکارش نباشین بلکه در حیطه و بوته امکان بگذاریدش بلکه یه روز روشن تر بشه پس تا یه چیزی به گوشمون خورد و تک کرد نگیم آقا فلان و بهمان
و آخر اینکه در این دنیا چیزای بسیار زیادی هست و بشر هم چندین قوه و نیرو برا اونا داره ولی هر یک محدوده خاص خود رو دارن و همون طور که حواس هر یک محدوده خاص خود رو دارن عقل هم محدوده خاص خودش رو داره و باز نبایس اونو مطلق گرفت و بهش نازید که عقل و علم فلان هست و همه چی رو می فهمه و ...و اگر هم رفقا قبول نداشته باشن بدونن که این حقه و هر چی تو این دنیا برا خودش یه خط قرمز داره که از اون بیشتر نمی تونه و موفق باشید

mo.alizade

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
چيزي رو كه علم هنوز نتونسته ثابت كنه نبايد قبول كرد در جوابش چه خواهيد گفت؟
جواب این سوال رو قبلا هم دادم چون که علم هنوز در حال پیشرفت هست و شاید در آینده اونو اثبات کنه
ooje_asman جان شما با این صحبتهاتون مختار بودن انسان رو زیر سوال میبرید

meli

Registered User
لایک‌ها
23
اگه منظورتون وجود ارواحه باید بگم وجود دارن.
توی قرآن هم به وجود اونها بر روی زمین اشاره شده.
اما ارتباط با اونها به نوعی گناه کبیره محسوب می شه.
اگر از منم می شنوین دنبال این حرفا نرین چون ممکنه یه دونه از اون بدا بیفته تو زندگیتون و بعد مجبور شین خونه رو بفروشین یا از اونجایی که هستین برین.
یا اینکه چند روز اتفاقای غیر منتظره و وحشت آور و تحمل کنید.!!!!

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از meli :
اگه منظورتون وجود ارواحه باید بگم وجود دارن.
توی قرآن هم به وجود اونها بر روی زمین اشاره شده.
اما ارتباط با اونها به نوعی گناه کبیره محسوب می شه.
اگر از منم می شنوین دنبال این حرفا نرین چون ممکنه یه دونه از اون بدا بیفته تو زندگیتون و بعد مجبور شین خونه رو بفروشین یا از اونجایی که هستین برین.
یا اینکه چند روز اتفاقای غیر منتظره و وحشت آور و تحمل کنید.!!!!
يه دونه از اين روحها منم كه هر از گاهي ميفتم به جون تو! :D

30rus

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اين هم يه سايت خف پر از عكساي روح:
http://www.ghoststudy.com/gallery.html

حالا هي بگين اين چيزا نيست.
ولي يه چيزي: از اين همه جن پري و لولو و روح بهتره اگه چيزي مي خواد به جون آدم بيفته پري باشه

:lol: :lol: :lol:

N e M e S i S

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از 30rus :

ولي يه چيزي: از اين همه جن پري و لولو و روح بهتره اگه چيزي مي خواد به جون آدم بيفته پري باشه

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
EXORCIST , EXOORCIST II
POLTERGEIST , POLTERGEIST II , POLTERGEIST III
OMEN , OMEN II , OMEN III, OMENIV , OMEN V
....
....
....

omen2_9aug91_a.jpg

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از mazoolagh :
EXORCIST , EXOORCIST II
POLTERGEIST , POLTERGEIST II , POLTERGEIST III
OMEN , OMEN II , OMEN III, OMENIV , OMEN V
....
....
....

omen2_9aug91_a.jpg
وااااااااااااي من ترسيدم. :(

30rus

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مسجدي تو مكه هست به اسم مسجد جن. اين مسجد رو از زمان پيغمبر ساختن و هنوز هم به كوري چشم دشمنان اسلام پابرجاست.

چپ چپ نيگا نكنين. ما رو سه سال پيش به زور فرستاده بودن سفر حج. يكي از جاهايي كه ما رو مشرف فرمودن همين مسجد بود. به هر حال اگه جن وجود نداشت اون مسجد رو نمي ساختن. هر چند كه اينجانب از هيچ چيز ديگه اي راجع به اين مسجد خبر ندارم. راستش راهنماي كاروان قصد صحبت كردن راجع به اين مسجد رو داشتن. از آنجايي كه در شكم آقايون ملبس روده راستي پيدا نشود بنده واكمني كه روز گذشته از بازار ابوسفيان خريد نموده بودم را روشن فرموده و بقيه ماجرا را از زبان حضرت مدونا شنيدم. :lol:

حالا اگه كسي راجع به اين مسجد اطلاعي داره بنويسه. راستش اين جناب مدونا انگليسي بلغور مي فرمودن و ما درك نكرديم :lol:

البته يه نكته احتمالي: از آنجا كه عربهاي عربستان خر تشريف دارن شايد يه تمساح ديدن فكر كردن جنه. شايد هم در اون دوران، فارسها تمساح رو بهشون به اسم جن انداختن :lol:

به هر حال احتمالات رو نبايد دست كم گرفت هر چند نزديك به صفر باشد. تكبير!

Saeedm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از 30rus :

موقعي كه هم سن شماها بودم يه كتابي رو خوندم به اسم 100 سال تنهايي (شاهكار گابريل گارسيا ماركز) الان كه اين سايت رو معرفي كردي و به عنوان مدرك هم بهش نگاه ميكني ياد يكي از ماجراهاي اين كتاب افتادم كه يه پيرمردي كه خل شده بود سعي داشت از خدا عكس بگيره!!!! بيرون يه اتاق كمين ميكرد بعد يهو ميپريد تو اتاق و عكس ميگرفت! ميخواست خدا رو غافلگير كنه و عكسش رو بگيره!!!!
آخر عاقبت شما جوونهاي تحصيلكرده!!!!! كه به جاي تحقيق و مطالعه علمي ميشينيد پاي صحبتهاي خاله زنكها جن ديده! آخرش همون پيره مردسّ!!!!!
اون پيرمرده هم فكر ميكرد داره كار علمي ميكنه!
قصد توهين ندارم.... ولي يه كم فكر كنيد.

kasra_kh

Registered User
لایک‌ها
4
شايد اين به موضوع تاپيك مربوط نباشه ، ولي حالاكه همه تجربيات و احساسات خودمون رو بيان مي كنيم و دنبال جواب هستيم ف بد نيست اين رو هم مطرح كنم .
براي اكثرمون حالتي پيش آمده كه انگار قبلا در اين شرايط بوديم . يعني در يه موقيعت خاص احساس مي كني قبلا اين صحنه رو ديدي ، مثل يك فيلمي كه قبلا ديده باشي و يه دفعه يادت بياد . و اكثرا هم با تمام جزيياتش . مثلا يادته كه فلاني با تلفن صحبت مي كرد ، تلويزيون فلان برنامه رو نشون مي داد و.... نمي دونم تا حالا براتون پيش اومده ؟
هوارتا ! یه مدت بود نسبت به قبل کم شده بود ولی همین پریروز دوباره پیش اومد !
صحنه هایی هم که هست هیچ کدوم یادم نمیاد مهم و سرنوشت ساز بودن ! صحنه های خیلی عادی و کم اهمیت ! پریروزیه سر کلاس بود مثلا !
اسمش هم نمیشه پیش بینی کردن گذاشت چون فقط حس میکنم (مطمئن میشم) که این صحنه رو قبلنا دیدم و از قبل نمیتونم بگم یه همچین صحنه ای آینده پیش میاد ! خیلی عجیبه و البته یکمی ترسناک! باز الان خیلی کمتر شده قبلنا که میتونم بگم روزی یه بار یا دوروز یه باری اینجوری میشدم ! اینو هم بگم نمیدونستم خیلی ها اینجوری میشن ! راستی کسی میدونه که وجود این حس رو محافل علمی هم قبول دارن یا نه؟ اگه آره نظرشون چیه در موردش؟

30rus

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من كه نگفتم اون سايته مدركه. فقط معرفيش كردم. هر چند كه ديدن عكساش هم نسبتا ترسناكه و شايد خواب آدم رو خراب كنه. ولي ترس احساس خيلي خوبيه.

ميدونين من راجع به اين موضوع نظر اون تركه رو دارم.
همون تركي كه از يكي مي پرسه: فلاني به روح اعتقاد داري؟ ميگه آره. تركه هم ميگه پس ..... تو روحت :lol:

شرمنده دوستان ترك. ولي چي كار ميشه كرد ديوار كوتاهتر از شما رو پيدا نكردن.

كم پشت

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
حيف بحث ترسناك نيست!

جاي توهم خالي‍‍‍‍!!!

30rus

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اين هم يه سايت كه براي عكسايي كه گذاشته توضيح هم داده. فقط مواظب باشين يه دفه از مانيتور بيرون نيان و نخورنتون.

http://www.mysticalblaze.com/GhostPics.htm

راستي اينجا كسي تفاوت جن و پري و لولو رو مي دونه؟ من قبلا فكر مي كردم همشون يكي هستن :lol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا