برگزیده های پرشین تولز

حل مشکل زیرنویس فارسی در dvd player خانگی

dra005

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من دی وی دی پلیر سونی دارم دی وی دی رو رایت میکنم تو کامپیوتر هم زیرنویس رو درست نشون میده اما تو دی وی دی پلیر زیرنویس رو خط چین نشون میده . {---------------}
در ضمن هم با ConvertXToDVD 5 رایت میکنم .

mohera

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوبه که این برنامه کارایی خوبی داشته.دوستان لطف کنید مدل دستگاهی که این برنامه روش جواب داده را هم بنویسید.
یکمی تغییرات دادم که از یکی از لینکهای زیر میتونید دانلودش کنید

http://uploadtak.com/do.php?filename=13235833291.rar
http://uploadkon.ir/uploads/655eca23349458c9d989c61f9fdbd442.rar
http://www.4shared.com/file/uTRHVOZ8/SrtToUni.html
salam
agha man ye tv sony w670 daram vaghti zir neviso mirizam kenare film esmashoonam yeki mikonam bazam zir nevisa be shekle alamate soal miad az barname shoma ham estefade kardam moshkelam hal nashod
mamnoon misham komakam konid

الکترونیک

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خسته نباشید من اصلا از این کارا سردرنمیام دوستم یک دستگاه بلوری داره که زیر نویس srt رو پخش نمیکنه خیلی اعصابمون داغون شده میشه از اول بگین باید چیکار کنم لینکا رو که باز نمیکنه لطفا سریع جواب بدین ممنون

amindead

Registered User
لایک‌ها
171
salam
agha man ye tv sony w670 daram vaghti zir neviso mirizam kenare film esmashoonam yeki mikonam bazam zir nevisa be shekle alamate soal miad az barname shoma ham estefade kardam moshkelam hal nashod
mamnoon misham komakam konid
TV های سونی قابلیت پخش زیرنویس فارسی رو ندارند

ezzatollah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام من سینما خانواده بلوری ال جی دارم، با نرم افزار شما مشکل جدا بودن حرف حل شده ولی کلمه برعکس خونده می شن مثلا سینما>امنیس . اگه راهنماییم کنید خیلی ممنون

ezzatollah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام خسته نباشید من اصلا از این کارا سردرنمیام دوستم یک دستگاه بلوری داره که زیر نویس srt رو پخش نمیکنه خیلی اعصابمون داغون شده میشه از اول بگین باید چیکار کنم لینکا رو که باز نمیکنه لطفا سریع جواب بدین ممنون

سلام نرم افزار mkv merge دانلود کن ، بعد فیلم رو و زیرنویس که با نرم افزار داخل این پست کانورت شده رو اد کن بعد start muxing ، مال من نشون می ده ولی برعکس ، ایشالاه که تو دستگاه شما جواب بده

sattarnassab

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
76
سلام به همه دوستان عزیز
با اجازه از استارتر محترم
یه راه دیگه هم برای درست کردن زیر نویس هست که من چند سال پیش که تویه کار فیلم بودم انجام میدادم که هیچ دردسری نداره و خیلی هم راحت است
اول فایل زیر نویس رو دقیقا هم نام فیلم میکنید بعد فایل زیر نویس رو با نرم افزار notepad کامپیوتر باز میکنید از منو edit گزینه select all رو انتخاب میکنید تا تمام فایل هایه زیر نویس انتخاب شود رویه نوشته ها راست کلید copy میکنید حالا یه notepad جدید باز میکنید فایل انتخابی رو در صفحه جدید paste میکنید بعد فایل notepad قدیمی رو که فایل اصلی زیر نویس بود رو ببندید حالا در صفحه notepad جدید که فایل زیر نویس رو paste کرده اید از منو file گزینه save as رو انتخاب میکنید در صفحه باز شده در قسمت آدرس فایل دقیقا رویه فایل قدیمی و اصلی زیرنویس آدرس save رو انتخاب کنید و در قسمت پایین کنار گزینه encoding نواری هست که چند گزینه دارد که شما باید utf-8 رو انتخاب کرده باشید و کلید save را زده yes کرده و تمام. حالا دیگه زیر نویس به هیچ عنوان چارخونه یا خطی یا نقطه نقطه نمیشه و برای اینکه دستگاه شما زیر نویس رو شناسایی کنه باید فایل زیر نویس با فایل فیلم هم نام باشه بدونه حتی یه کلمه کم یا زیاد
امیدوارم تونسته باشم کمکی به دوستان کرده باشم.

soroushh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان دی وی دی پلیر من مدلش LG LH955
هست متاسفانه UNICODE پشتیبانی نمیکنه فرمت UTF-8 وANSI به هم ریخته پخش میکنه راه حلی برای این مشکل کسی سراغ نداره؟؟لطفا کمک کنید

n_hajjari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دستگاه من LG ولی این برنامه مشکلی رو حل نکرد

n_hajjari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
تقریبا تمام dvd player های خانگی زیرنویس فارسی srt فیلم را نمیتونند پخش کنند.
اولین راه تبدیل فیلم به یک فرمت دیگر همراه با زیرنویس فارسی که به فیلم مقصد چسبیده میشود، که این راه خیلی طول میشکد.
راه دیگر بوسیله برنامه AVIAddXSub میباشد.که این برنامه فقط فرمت xvid را پشتیبانی میکند.باز هم خیلی از دستگاهها و فیلمها از این فرمت پشتیبانی نمیکنند.
یه راه دیگه که خودم پیدا کردم اینه که بعضی از دستگاه ها زیرنویس unuicode را پشتیبانی میکنند ولی باز هم زیرنویس بصورت صحیح نمایش داده نمیشود.
یه برنامه ای نوشتم که مشکل نمایش زیرنویس srt بصورت یونیکد را حل میکند که میتونید از لینک زیر استفاده کنید.
بهتره دوستان در صورتی که دستگاهشون زیرنویس یونیکد را پشتیبانی کرد،مدل دستگاهشون را بگن.

دستگاه dvd که من روی اون امتحان کردم LG DV-9570PM هست.فرمت mkv و mp4 و avi را بدرستی پخش میکند.کلا لنز دستگاههای LG خیلی خوب نیست ولی بخاط پخش MKV این دستگاه را خریدم. این دستگاه را در شیراز 100 تومن خریدم.یه دو ماهی هست که ازش استفاده میکنیم.تا حالا باهاش مشکلی نداشتم.زیرنویس فارسی را هم با این برنامه خیلی خوب نمایش میدهد.خروج hd هم داره.ولی باز میگم به دستگاه های LG اعتباری نیستا؟شرمندتون نشم.
با سلام و تشکر از زحماتتون
دستگاه من LG Blue ray -BD760 هست زیر نویس رو نشون میده ولی به صورت بر عکس برنامه شما هم مشکل من رو حل نکرد .لطفا راهنمایی کنید

bgoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز من این برنامه رو دانلود کردم اما نمیدونم چطور باید نصبش کنم میشه کمکم کنید؟

mehdisa

Registered User
لایک‌ها
6
روی نرم افزار PLEX عالی کار میکنه فقط حروف اخر هر خطی و اشتباه نشون میده.

ahadm

Registered User
لایک‌ها
47
منم امروز یه بلوری lg bd خریدم وقتی دیدم زیرنویس های mkv رو برعکس نشون می ده خیلی ضد حال خوردم

FiG07

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیلی ممنون داداش
لطف بزرگی بود
SAMSUNG 3D BLU-RAY HT-E3500/50 سینمای خانگی جواب داد
اینجاست که میگن دانش اگر در ثریا باشد... سامسونگ هم که جلو ایرانیها شرمندست!

samaneh72

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز این برنامه خیلی کمک م کرد مرسی

m0hsenam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خسته نباشید.من فیلم های با فرمت mkv و زیرنویس با فرمتت srt از نت دانلود کردم با اینکه در کامپیوتر بدون کوچکترین مشکلی نمایش داده می شه ولی وقتی با برنامه xilisoft dvd creator اونو به فرمت قابل پخش در دستگاه dvd خانگی تبدیل و روی dvd رایت میکنم و زیرنویس را بهش اضافه میکنم، موقع پخش در دستگاه dvd حروف زیرنویس کاملا جدا از هم نمایش داده میشه.ممنون میشم اگه راه حلی داره بهم بگید.دستگاه dvd:
LG_ 5350pm

aftab701

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام ميخواستم بدونم اين نرم افزار ( .srtT2unuicodefarsi ) فقط براي دي وي دي پلير ها كار ميكنه ؟
يعني براي دستگاه ديجيتال كاربرد نداره؟

1fabeg

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عالی بود. رو سامسونگ C6950W جواب داد.

rizeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عالی بود. رو سامسونگ C6950W جواب داد.
سلام منم هم نوع دستگاه شما دارم فونتهارا (ح ت ا ذزل ا) به این صورت نشان میدهد چه راه حلی پیشنهاد میدین که وقتی dvd با فورمت srt داخلش قرار میدهیم مشکل نخوریم

rizeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
تقریبا تمام dvd player های خانگی زیرنویس فارسی srt فیلم را نمیتونند پخش کنند.
اولین راه تبدیل فیلم به یک فرمت دیگر همراه با زیرنویس فارسی که به فیلم مقصد چسبیده میشود، که این راه خیلی طول میشکد.
راه دیگر بوسیله برنامه AVIAddXSub میباشد.که این برنامه فقط فرمت xvid را پشتیبانی میکند.باز هم خیلی از دستگاهها و فیلمها از این فرمت پشتیبانی نمیکنند.
یه راه دیگه که خودم پیدا کردم اینه که بعضی از دستگاه ها زیرنویس unuicode را پشتیبانی میکنند ولی باز هم زیرنویس بصورت صحیح نمایش داده نمیشود.
یه برنامه ای نوشتم که مشکل نمایش زیرنویس srt بصورت یونیکد را حل میکند که میتونید از لینک زیر استفاده کنید.
بهتره دوستان در صورتی که دستگاهشون زیرنویس یونیکد را پشتیبانی کرد،مدل دستگاهشون را بگن.

دستگاه dvd که من روی اون امتحان کردم LG DV-9570PM هست.فرمت mkv و mp4 و avi را بدرستی پخش میکند.کلا لنز دستگاههای LG خیلی خوب نیست ولی بخاط پخش MKV این دستگاه را خریدم. این دستگاه را در شیراز 100 تومن خریدم.یه دو ماهی هست که ازش استفاده میکنیم.تا حالا باهاش مشکلی نداشتم.زیرنویس فارسی را هم با این برنامه خیلی خوب نمایش میدهد.خروج hd هم داره.ولی باز میگم به دستگاه های LG اعتباری نیستا؟شرمندتون نشم.
سلام من نوع دستگاه ht-c6950w سامسونگ دارم فونتهارا (ح ت ا ذزل ا) به این صورت نشان میدهد چه راه حلی پیشنهاد میدین که وقتی dvd با فورمت srt داخلش قرار میدهیم مشکل نخوریم.آیا نرم هفزاری هستش؟؟؟؟؟

بالا